Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused 19-20.jaanuar 2013.a.
Sprint
19.01.2013 Rosma (Nikolai Järveoja)
M12  M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N12  N14  N16  N18  N20  N21  N35  N45 

M12
1720m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.31\231m   2.63\252m   3.52\342m   4.64\211m   5.54\182m   6.59\258m   7.97\121m   F.\121m      
   1. Pauls Alberings           ZVOC-Valmieras  00:15.31     2:11( 4)    4:15( 1)    8:14( 1)    9:51( 1)   11:24( 1)   14:06( 1)   15:03( 1)   15:31( 1)  
                                                             2:11[ 4]    2:04[ 1]    3:59[ 1]    1:37[ 1]    1:33[ 1]    2:42[ 1]    0:57[ 1]    0:28[ 1] 
   2. Maris Heinols             ZVOC-Valmieras  00:17.56     1:51( 1)    4:39( 2)    9:31( 2)   11:34( 2)   13:27( 2)   16:21( 2)   17:24( 2)   17:56( 2)  
                                                             1:51[ 1]    2:48[ 4]    4:52[ 3]    2:03[ 3]    1:53[ 3]    2:54[ 4]    1:03[ 2]    0:32[ 2] 
   3. Haralds Visnevskis        ZVOC-Valmieras  00:21.58     2:00( 3)    5:00( 5)   11:34( 4)   14:51( 3)   17:31( 3)   20:22( 3)   21:26( 3)   21:58( 3)  
                                                             2:00[ 3]    3:00[ 5]    6:34[ 5]    3:17[ 7]    2:40[ 8]    2:51[ 3]    1:04[ 3]    0:32[ 2] 
   4. Sander Pritsik            Rakv            00:23.23     1:56( 2)    4:43( 3)   13:14( 6)   15:37( 4)   17:55( 4)   21:26( 4)   22:48( 4)   23:23( 4)  
                                                             1:56[ 2]    2:47[ 3]    8:31[ 7]    2:23[ 6]    2:18[ 5]    3:31[10]    1:22[ 8]    0:35[ 8] 
   5. Dainis Männiste           Kobras/Põlva Sp 00:23.36   393:30(11)           -   12:05( 5)   16:36( 5)   19:11( 5)   21:57( 5)   23:04( 5)   23:36( 5)  
                                                           393:30[11]           -           -    4:31[10]    2:35[ 6]    2:46[ 2]    1:07[ 5]    0:32[ 2] 
   6. Argo Raie                 Padise vald     00:24.18     4:53( 9)    8:15( 9)   14:18( 8)   16:36( 5)   19:38( 6)   22:32( 6)   23:45( 6)   24:18( 6)  
                                                             4:53[ 9]    3:22[ 7]    6:03[ 4]    2:18[ 5]    3:02[10]    2:54[ 4]    1:13[ 6]    0:33[ 5] 
   7. Renars Akmins             Azimuts OK/Smil 00:24.58     2:20( 5)    4:45( 4)    9:31( 2)   17:34( 8)   20:26( 8)   23:20( 7)   24:24( 7)   24:58( 7)  
                                                             2:20[ 5]    2:25[ 2]    4:46[ 2]    8:03[11]    2:52[ 9]    2:54[ 4]    1:04[ 3]    0:34[ 6] 
   8. Georg Paal                JOKA            00:25.16     2:57( 8)    6:32( 7)   13:45( 7)   17:14( 7)   19:51( 7)   23:21( 8)   24:42( 8)   25:16( 8)  
                                                             2:57[ 8]    3:35[ 8]    7:13[ 6]    3:29[ 9]    2:37[ 7]    3:30[ 9]    1:21[ 7]    0:34[ 6] 
   9. Karlis Valgis             ZVOC-Valmieras  00:26.53     2:49( 7)    5:55( 6)   17:35( 9)   19:46( 9)   21:35( 9)   24:46( 9)   26:15( 9)   26:53( 9)  
                                                             2:49[ 7]    3:06[ 6]   11:40[ 9]    2:11[ 4]    1:49[ 2]    3:11[ 7]    1:29[10]    0:38[ 9] 
  10. Raiko Marrandi            JOKA            00:32.27     2:36( 6)    7:20( 8)   18:48(10)   22:13(10)   25:36(10)   30:01(10)   31:48(10)   32:27(10)  
                                                             2:36[ 6]    4:44[ 9]   11:28[ 8]    3:25[ 8]    3:23[11]    4:25[11]    1:47[11]    0:39[11] 
  11. Sigurds Turkovs           Azimuts OK/Smil 00:37.06     5:13(10)   12:36(10)   27:51(11)   29:51(11)   31:44(11)   35:00(11)   36:28(11)   37:06(11)  
                                                             5:13[10]    7:23[10]   15:15[10]    2:00[ 2]    1:53[ 3]    3:16[ 8]    1:28[ 9]    0:38[ 9] 
      Reserv                    Võru            Ei start   
                                                          
      Villu Damon Pentsa        Põlva Spordikoo Ei start   
                                                          
      Joosep Rohtla             Peko            Ei start   
                                                          
      Martin Erik Maripuu       Põlva Spordikoo Ei start   
                                                          
      Janar Saks                Võru/Võru spord Ei start   
                                                          
      Hando Allmann             Võru            Ei start   
                                                          
      Svens Goldšteins          OK Ogre         Ei start   
                                                          
      Ragnar Rooba              Rakv            Ei start   
                                                          
      Fred Virve                                Ei start   
                                                          
M14
2400m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.62\322m   2.63\270m   3.49\215m   4.47\150m   5.51\271m   6.52\140m   7.64\211m   8.57\425m   9.58\143m  10.97\131m   F.\121m      
   1. Andris Sarksna            Ogre OK         00:19.00     2:18( 1)    5:32( 2)    7:49( 4)    9:04( 2)   10:31( 1)   12:02( 3)   13:22( 3)   16:14( 1)   17:46( 1)   18:37( 1)   19:00( 1)  
                                                             2:18[ 1]    3:14[ 3]    2:17[ 3]    1:15[ 1]    1:27[ 1]    1:31[12]    1:20[ 1]    2:52[ 1]    1:32[ 2]    0:51[ 3]    0:23[ 2] 
   2. Karel-Sander Kljuzin      Peko            00:19.58     2:24( 3)    5:41( 3)    7:48( 3)    9:06( 3)   10:36( 3)   11:49( 2)   13:10( 2)   16:51( 3)   18:34( 2)   19:33( 2)   19:58( 2)  
                                                             2:24[ 3]    3:17[ 4]    2:07[ 2]    1:18[ 3]    1:30[ 2]    1:13[ 5]    1:21[ 2]    3:41[ 6]    1:43[ 3]    0:59[ 9]    0:25[ 3] 
   3. Kaarel Vesilind           SRD             00:20.30     2:32( 4)    6:03( 5)    8:29( 5)    9:58( 5)   11:38( 5)   12:55( 5)   14:19( 5)   17:20( 4)   19:09( 3)   20:02( 3)   20:30( 3)  
                                                             2:32[ 4]    3:31[ 8]    2:26[ 5]    1:29[ 7]    1:40[ 6]    1:17[ 6]    1:24[ 4]    3:01[ 2]    1:49[ 4]    0:53[ 5]    0:28[ 9] 
   4. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK 00:20.49     2:19( 2)    5:41( 3)    7:44( 1)    9:01( 1)   10:35( 2)   11:29( 1)   12:51( 1)   18:26( 6)   19:41( 4)   20:27( 4)   20:49( 4)  
                                                             2:19[ 2]    3:22[ 6]    2:03[ 1]    1:17[ 2]    1:34[ 3]    0:54[ 1]    1:22[ 3]    5:35[15]    1:15[ 1]    0:46[ 1]    0:22[ 1] 
   5. Villu Serv                Kobras/Põlva Sp 00:21.19     3:01( 6)    6:09( 6)    8:40( 6)   10:08( 6)   12:08( 6)   13:14( 6)   14:48( 6)   18:08( 5)   19:59( 5)   20:54( 5)   21:19( 5)  
                                                             3:01[ 6]    3:08[ 2]    2:31[ 6]    1:28[ 6]    2:00[12]    1:06[ 2]    1:34[ 6]    3:20[ 4]    1:51[ 5]    0:55[ 6]    0:25[ 3] 
   6. Siim Helmoja              Kobras/Põlva Sp 00:21.22     2:38( 5)    5:27( 1)    7:44( 1)    9:08( 4)   10:46( 4)   12:04( 4)   13:32( 4)   16:49( 2)   20:03( 6)   20:55( 6)   21:22( 6)  
                                                             2:38[ 5]    2:49[ 1]    2:17[ 3]    1:24[ 4]    1:38[ 4]    1:18[ 7]    1:28[ 5]    3:17[ 3]    3:14[17]    0:52[ 4]    0:27[ 8] 
   7. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp 00:22.38     3:18( 9)    6:37( 7)    9:12( 7)   10:36( 7)   12:18( 7)   13:26( 7)   15:18( 7)   19:22( 7)   21:22( 7)   22:12( 7)   22:38( 7)  
                                                             3:18[ 9]    3:19[ 5]    2:35[ 9]    1:24[ 4]    1:42[ 7]    1:08[ 4]    1:52[10]    4:04[ 7]    2:00[ 7]    0:50[ 2]    0:26[ 7] 
   8. Ilgvars Caune             Azimuts OK/Smil 00:26.13     3:15( 8)    8:22(10)   10:55( 8)   12:32( 8)   14:29( 8)   15:58( 8)   17:44( 8)   22:20( 8)   24:38( 8)   25:41( 8)   26:13( 8)  
                                                             3:15[ 8]    5:07[16]    2:33[ 7]    1:37[ 9]    1:57[ 9]    1:29[11]    1:46[ 9]    4:36[11]    2:18[ 8]    1:03[12]    0:32[12] 
   9. Ilja Paļčuns              OK Stiga        00:27.18     8:25(19)   11:51(18)   14:24(16)   15:54(15)   17:32(14)   18:51(14)   20:32(13)   24:01(10)   25:57( 9)   26:53( 9)   27:18( 9)  
                                                             8:25[19]    3:26[ 7]    2:33[ 7]    1:30[ 8]    1:38[ 4]    1:19[ 8]    1:41[ 8]    3:29[ 5]    1:56[ 6]    0:56[ 7]    0:25[ 3] 
  10. Matiss Leitlands          ZVOC-Valmieras  00:28.12     3:50(12)    8:07( 9)   10:56( 9)   12:47( 9)   15:16( 9)   16:51( 9)   19:17( 9)   23:51( 9)   26:27(10)   27:41(10)   28:12(10)  
                                                             3:50[12]    4:17[10]    2:49[11]    1:51[13]    2:29[15]    1:35[15]    2:26[14]    4:34[10]    2:36[13]    1:14[14]    0:31[11] 
  11. Rudolfs Matiss Vimba      ZVOC-Valmieras  00:28.42     3:42(11)    8:24(11)   11:43(10)   14:01(10)   16:19(10)   17:54(11)   20:08(10)   24:40(11)   27:12(11)   28:13(11)   28:42(11)  
                                                             3:42[11]    4:42[13]    3:19[14]    2:18[17]    2:18[14]    1:35[15]    2:14[12]    4:32[ 8]    2:32[10]    1:01[10]    0:29[10] 
  12. Jekabs Putnins            Madonas BJSS    00:29.38     4:35(16)    9:36(15)   12:22(11)   14:49(12)   16:39(11)   17:45(10)   20:27(12)   25:15(12)   28:16(12)   29:13(12)   29:38(12)  
                                                             4:35[16]    5:01[15]    2:46[10]    2:27[18]    1:50[ 8]    1:06[ 2]    2:42[16]    4:48[12]    3:01[15]    0:57[ 8]    0:25[ 3] 
  13. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva Sp 00:30.05     4:02(15)    9:50(16)   12:58(13)   14:49(12)   16:48(12)   18:20(13)   20:23(11)   25:45(13)   28:19(13)   29:33(13)   30:05(13)  
                                                             4:02[15]    5:48[18]    3:08[13]    1:51[13]    1:59[10]    1:32[14]    2:03[11]    5:22[14]    2:34[12]    1:14[14]    0:32[12] 
  14. Harald Lūkins             OK Ogre         00:36.17     4:00(14)    8:49(13)   13:17(15)   16:03(16)   19:11(17)   21:22(16)   24:14(16)   31:35(16)   34:18(15)   35:41(15)   36:17(14)  
                                                             4:00[14]    4:49[14]    4:28[17]    2:46[19]    3:08[18]    2:11[18]    2:52[17]    7:21[17]    2:43[14]    1:23[18]    0:36[17] 
  15. Arturs Valgis             ZVOC-Valmieras  00:36.38     3:12( 7)    7:49( 8)   15:22(17)   17:04(17)   19:03(16)   24:53(18)   26:31(18)   31:03(15)   33:28(14)   35:00(14)   36:38(15)  
                                                             3:12[ 7]    4:37[11]    7:33[18]    1:42[10]    1:59[10]    5:50[19]    1:38[ 7]    4:32[ 8]    2:25[ 9]    1:32[19]    1:38[19] 
  16. Oto Rainers Strazdins     Azimuts OK/Smil 00:37.16     3:51(13)    8:29(12)   17:22(18)   19:22(18)   21:26(18)   22:57(17)   25:11(17)   30:29(14)   35:32(16)   36:43(16)   37:16(16)  
                                                             3:51[13]    4:38[12]    8:53[19]    2:00[15]    2:04[13]    1:31[12]    2:14[12]    5:18[13]    5:03[19]    1:11[13]    0:33[15] 
  17. Martin Sults              Kobras/Põlva Sp 00:39.23     3:27(10)    8:53(14)   12:37(12)   14:22(11)   16:53(13)   18:19(12)   21:13(14)   35:17(17)   37:50(17)   38:51(17)   39:23(17)  
                                                             3:27[10]    5:26[17]    3:44[16]    1:45[11]    2:31[16]    1:26[10]    2:54[18]   14:04[18]    2:33[11]    1:01[10]    0:32[12] 
  18. Kristofer Pähklepa        Kobras          00:40.31     7:58(18)   14:09(19)   17:34(19)   19:47(19)   23:48(19)   25:57(19)   29:07(19)   35:24(18)   38:41(18)   39:58(18)   40:31(18)  
                                                             7:58[18]    6:11[19]    3:25[15]    2:13[16]    4:01[19]    2:09[17]    3:10[19]    6:17[16]    3:17[18]    1:17[16]    0:33[15] 
  19. Adrians Djacuks           Azimuts OK/Smil 00:46.15     6:04(17)   10:10(17)   13:13(14)   15:03(14)   17:47(15)   19:12(15)   21:41(15)   41:14(19)   44:15(19)   45:32(19)   46:15(19)  
                                                             6:04[17]    4:06[ 9]    3:03[12]    1:50[12]    2:44[17]    1:25[ 9]    2:29[15]   19:33[19]    3:01[15]    1:17[16]    0:43[18] 
      Rasmus Kruusa                             Ei start   
                                                          
      Niks Plavins              Madonas BJSS/OK Ei start   
                                                          
      Erik Bleive               Kobras/Põlva Sp Ei start   
                                                          
      Esko Vanahunt             Kobras/Põlva Sp Ei start   
                                                          
      Sander Tomson             Kobras          Ei start   
                                                          
M16
2970m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.33\428m   2.60\286m   3.70\404m   4.65\513m   5.47\359m   6.50\264m   7.54\231m   8.58\229m   9.97\131m   F.\121m      
   1. Kevin Hallop              Peko            00:23.53     2:51( 1)    5:35( 1)    8:47( 1)   14:08( 1)   16:31( 2)   18:12( 2)   20:32( 1)   22:46( 1)   23:31( 1)   23:53( 1)  
                                                             2:51[ 1]    2:44[ 1]    3:12[ 2]    5:21[ 6]    2:23[ 3]    1:41[ 3]    2:20[ 3]    2:14[ 2]    0:45[ 2]    0:22[ 1] 
   2. Märten Henrik Pais        West            00:24.07     2:51( 1)    5:45( 2)    9:26( 2)   14:22( 2)   16:30( 1)   18:07( 1)   20:38( 3)   22:52( 2)   23:43( 2)   24:07( 2)  
                                                             2:51[ 1]    2:54[ 2]    3:41[ 6]    4:56[ 4]    2:08[ 1]    1:37[ 1]    2:31[ 5]    2:14[ 2]    0:51[ 4]    0:24[ 2] 
   3. Oliver Kütt               Ilves           00:25.08     3:17( 3)    6:19( 3)    9:49( 3)   14:22( 2)   16:34( 3)   18:18( 3)   20:37( 2)   23:47( 3)   24:40( 3)   25:08( 3)  
                                                             3:17[ 3]    3:02[ 3]    3:30[ 3]    4:33[ 2]    2:12[ 2]    1:44[ 4]    2:19[ 2]    3:10[ 9]    0:53[ 6]    0:28[ 8] 
   4. Maksims Latkovskijs       OK Stiga        00:25.58     3:28( 4)    6:30( 4)   10:10( 4)   14:59( 4)   17:29( 4)   19:24( 4)   21:58( 4)   24:44( 4)   25:31( 4)   25:58( 4)  
                                                             3:28[ 4]    3:02[ 3]    3:40[ 5]    4:49[ 3]    2:30[ 4]    1:55[ 7]    2:34[ 6]    2:46[ 6]    0:47[ 3]    0:27[ 6] 
   5. Lauri Pähn                Võru/Võru spord 00:28.24     3:45( 5)    7:12( 5)   11:13( 5)   16:34( 6)   19:11( 5)   21:13( 5)   24:10( 5)   26:55( 5)   27:51( 5)   28:24( 5)  
                                                             3:45[ 5]    3:27[ 6]    4:01[ 8]    5:21[ 6]    2:37[ 5]    2:02[ 8]    2:57[ 7]    2:45[ 5]    0:56[ 8]    0:33[13] 
   6. Lauri Kukk                Rakv            00:30.29     4:16( 7)   11:39(10)   14:49( 9)   19:10( 8)   23:26( 9)   25:04( 7)   27:09( 7)   29:20( 6)   30:04( 6)   30:29( 6)  
                                                             4:16[ 7]    7:23[12]    3:10[ 1]    4:21[ 1]    4:16[13]    1:38[ 2]    2:05[ 1]    2:11[ 1]    0:44[ 1]    0:25[ 4] 
   7. Mihkel Parts              Võru            00:33.11     3:59( 6)    7:40( 7)   12:14( 8)   19:14( 9)   22:39( 8)   25:49( 9)   28:19( 8)   31:56( 8)   32:47( 7)   33:11( 7)  
                                                             3:59[ 6]    3:41[ 7]    4:34[10]    7:00[11]    3:25[ 9]    3:10[12]    2:30[ 4]    3:37[12]    0:51[ 4]    0:24[ 2] 
   8. Antons Drozdovs           OK Stiga        00:33.21    63:15(13)           -   11:38( 7)   18:46( 7)   21:28( 7)   25:20( 8)   28:21( 9)   31:41( 7)   32:51( 8)   33:21( 8)  
                                                            63:15[13]           -           -    7:08[12]    2:42[ 6]    3:52[13]    3:01[ 8]    3:20[11]    1:10[12]    0:30[11] 
   9. Konstantins Bogdanovs     OK Stiga        00:33.53     4:23( 8)    7:36( 6)   11:29( 6)   16:30( 5)   20:27( 6)   22:15( 6)   26:39( 6)   32:29( 9)   33:23( 9)   33:53( 9)  
                                                             4:23[ 8]    3:13[ 5]    3:53[ 7]    5:01[ 5]    3:57[12]    1:48[ 5]    4:24[13]    5:50[13]    0:54[ 7]    0:30[11] 
  10. Edgars Ustinovs           OK Ogre         00:34.43     6:37( 9)   10:40( 8)   15:07(10)   21:26(10)   24:27(10)   26:50(10)   30:05(10)   33:14(10)   34:16(10)   34:43(10)  
                                                             6:37[ 9]    4:03[ 9]    4:27[ 9]    6:19[ 9]    3:01[ 7]    2:23[11]    3:15[10]    3:09[ 8]    1:02[11]    0:27[ 6] 
  11. Matiss Sliksjanis         Azimuts OK/Smil 00:35.13     6:51(11)   12:55(11)   16:33(12)   22:06(12)   25:36(11)   27:29(11)   30:33(11)   33:47(11)   34:45(11)   35:13(11)  
                                                             6:51[11]    6:04[10]    3:38[ 4]    5:33[ 8]    3:30[10]    1:53[ 6]    3:04[ 9]    3:14[10]    0:58[ 9]    0:28[ 8] 
  12. Tomi-Andre Piirmets       West            00:36.11     6:50(10)   10:44( 9)   15:43(11)   22:04(11)   25:55(12)   28:14(12)   31:49(12)   34:45(12)   35:46(12)   36:11(12)  
                                                             6:50[10]    3:54[ 8]    4:59[11]    6:21[10]    3:51[11]    2:19[10]    3:35[12]    2:56[ 7]    1:01[10]    0:25[ 4] 
  13. Jasper Ainjärv            JOKA            00:42.55     9:48(12)   16:21(12)   22:25(13)   29:51(13)   33:09(13)   35:17(13)   38:42(13)   41:14(13)   42:26(13)   42:55(13)  
                                                             9:48[12]    6:33[11]    6:04[12]    7:26[13]    3:18[ 8]    2:08[ 9]    3:25[11]    2:32[ 4]    1:12[13]    0:29[10] 
      Rauno Sepp                JOKA            Ei start   
                                                          
M18
4260m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.32\337m   2.35\614m   3.37\150m   4.38\270m   5.39\345m   6.70\550m   7.41\491m   8.46\646m   9.54\321m  10.56\191m  11.97\225m   F.\121m      
   1. Vootele Jagomägi          Ilves           00:28.45     2:10( 1)    6:20( 1)    7:36( 1)    9:07( 1)   11:25( 1)   14:48( 1)   18:24( 1)   22:59( 1)   25:23( 1)   27:12( 1)   28:20( 1)   28:45( 1)  
                                                             2:10[ 1]    4:10[ 4]    1:16[ 1]    1:31[ 1]    2:18[ 1]    3:23[ 2]    3:36[ 1]    4:35[ 1]    2:24[ 1]    1:49[ 2]    1:08[ 1]    0:25[ 9] 
   2. Uldis Upītis              Kāpa OK         00:30.40     2:42( 3)    6:44( 3)    8:51( 3)   10:36( 3)   13:10( 3)   16:25( 3)   20:10( 3)   24:49( 3)   27:18( 2)   29:04( 2)   30:17( 2)   30:40( 2)  
                                                             2:42[ 3]    4:02[ 2]    2:07[ 9]    1:45[ 2]    2:34[ 4]    3:15[ 1]    3:45[ 4]    4:39[ 3]    2:29[ 2]    1:46[ 1]    1:13[ 2]    0:23[ 3] 
   3. Andres Saal               Otepää          00:31.10     2:27( 2)    6:36( 2)    8:20( 2)   10:05( 2)   12:49( 2)   16:18( 2)   20:07( 2)   24:45( 2)   27:32( 3)   29:26( 3)   30:48( 3)   31:10( 3)  
                                                             2:27[ 2]    4:09[ 3]    1:44[ 4]    1:45[ 2]    2:44[ 5]    3:29[ 3]    3:49[ 5]    4:38[ 2]    2:47[ 3]    1:54[ 3]    1:22[ 3]    0:22[ 2] 
   4. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK 00:35.20     3:01( 6)    7:27( 6)    9:22( 5)   11:12( 4)   14:44( 5)   18:34( 5)   22:18( 5)   27:19( 5)   30:30( 4)   33:23( 4)   34:57( 4)   35:20( 4)  
                                                             3:01[ 6]    4:26[ 6]    1:55[ 6]    1:50[ 4]    3:32[11]    3:50[ 7]    3:44[ 2]    5:01[ 4]    3:11[ 6]    2:53[ 9]    1:34[ 6]    0:23[ 3] 
   5. Karl Martin Alnek         Ilves           00:36.59     3:05( 9)    9:05(10)   10:39(10)   12:51(10)   15:18( 8)   18:56( 7)   23:09( 7)   28:20( 6)   31:47( 5)   34:22( 5)   36:34( 5)   36:59( 5)  
                                                             3:05[ 9]    6:00[11]    1:34[ 2]    2:12[10]    2:27[ 2]    3:38[ 6]    4:13[ 8]    5:11[ 6]    3:27[ 7]    2:35[ 6]    2:12[14]    0:25[ 9] 
   6. Jevgenijs Danilovs        OK Stiga        00:37.17     3:06(10)    8:00( 7)   10:09( 8)   12:11( 7)   14:38( 4)   18:13( 4)   21:57( 4)   27:11( 4)   32:18( 6)   35:28( 6)   36:54( 6)   37:17( 6)  
                                                             3:06[10]    4:54[ 7]    2:09[10]    2:02[ 9]    2:27[ 2]    3:35[ 5]    3:44[ 2]    5:14[ 7]    5:07[14]    3:10[11]    1:26[ 4]    0:23[ 3] 
   7. Atis Heinols              ZVOC-Valmieras  00:37.43     2:55( 4)    6:54( 4)   10:10( 9)   12:31( 9)   16:42(10)   20:15(10)   24:15( 8)   29:23( 7)   32:31( 7)   35:49( 7)   37:22( 7)   37:43( 7)  
                                                             2:55[ 4]    3:59[ 1]    3:16[14]    2:21[12]    4:11[13]    3:33[ 4]    4:00[ 6]    5:08[ 5]    3:08[ 5]    3:18[12]    1:33[ 5]    0:21[ 1] 
   8. Tanel Papp                Võru/Võru spord 00:37.51     2:56( 5)    7:16( 5)    9:11( 4)   11:49( 5)   14:47( 6)   18:54( 6)   23:03( 6)   30:06( 8)   33:07( 8)   35:50( 8)   37:27( 8)   37:51( 8)  
                                                             2:56[ 5]    4:20[ 5]    1:55[ 6]    2:38[13]    2:58[ 6]    4:07[ 8]    4:09[ 7]    7:03[12]    3:01[ 4]    2:43[ 7]    1:37[ 8]    0:24[ 7] 
   9. Mauno Kapten              Peko            00:40.22     3:01( 6)    8:23( 9)   10:04( 6)   12:23( 8)   15:54( 9)   20:07( 9)   25:15( 9)   30:51( 9)   34:34( 9)   38:15( 9)   39:57( 9)   40:22( 9)  
                                                             3:01[ 6]    5:22[ 9]    1:41[ 3]    2:19[11]    3:31[10]    4:13[ 9]    5:08[11]    5:36[ 8]    3:43[ 8]    3:41[14]    1:42[10]    0:25[ 9] 
  10. Aleksejs Paļčuns          OK Stiga        00:41.35     3:02( 8)   10:52(13)   12:37(12)   14:35(12)   17:59(11)   22:28(11)   27:24(11)   33:26(11)   37:09(11)   39:36(10)   41:11(10)   41:35(10)  
                                                             3:02[ 8]    7:50[14]    1:45[ 5]    1:58[ 7]    3:24[ 8]    4:29[10]    4:56[10]    6:02[ 9]    3:43[ 8]    2:27[ 5]    1:35[ 7]    0:24[ 7] 
  11. Hans Mark Võsu            JOKA            00:42.00     3:35(12)    9:45(11)   12:19(11)   14:19(11)   18:14(12)   22:46(12)   27:24(11)   33:40(12)   37:29(12)   39:54(12)   41:33(11)   42:00(11)  
                                                             3:35[12]    6:10[12]    2:34[12]    2:00[ 8]    3:55[12]    4:32[11]    4:38[ 9]    6:16[10]    3:49[10]    2:25[ 4]    1:39[ 9]    0:27[13] 
  12. Veiko Vinkel              West            00:42.12     3:16(11)    8:10( 8)   10:06( 7)   11:59( 6)   15:12( 7)   19:52( 8)   25:24(10)   32:22(10)   36:45(10)   39:51(11)   41:46(12)   42:12(12)  
                                                             3:16[11]    4:54[ 7]    1:56[ 8]    1:53[ 5]    3:13[ 7]    4:40[12]    5:32[13]    6:58[11]    4:23[13]    3:06[10]    1:55[13]    0:26[12] 
  13. Janek Piirisild           Võru/Võru spord 00:47.45     4:40(13)   10:30(12)   13:03(13)   15:44(13)   20:01(14)   25:08(13)   30:37(13)   37:54(13)   42:06(13)   45:31(13)   47:18(13)   47:45(13)  
                                                             4:40[13]    5:50[10]    2:33[11]    2:41[14]    4:17[14]    5:07[13]    5:29[12]    7:17[14]    4:12[11]    3:25[13]    1:47[12]    0:27[13] 
  14. Rando Marrandi            JOKA            00:49.11     5:06(14)   11:21(14)   14:09(14)   16:03(14)   19:32(13)   25:57(14)   32:54(14)   39:57(14)   44:13(14)   47:04(14)   48:48(14)   49:11(14)  
                                                             5:06[14]    6:15[13]    2:48[13]    1:54[ 6]    3:29[ 9]    6:25[14]    6:57[14]    7:03[12]    4:16[12]    2:51[ 8]    1:44[11]    0:23[ 3] 
      Dinars Gutans             Madonas BJSS/OK Ei start   
                                                          
      Martin Sulg               JOKA            Ei start   
                                                          
      Toms Tipainis             Madonas BJSS/OK Ei start   
                                                          
M20
4470m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.33\428m   2.35\512m   3.36\177m   4.38\308m   5.67\288m   6.40\708m   7.43\554m   8.47\542m   9.49\150m  10.51\248m  11.58\299m  12.97\131m   F.\121m      
   1. Kristjan Linnus           Peko            00:27.51     2:21( 1)    5:48( 2)    6:45( 1)    8:14( 2)   10:34( 1)   14:20( 1)   18:27( 1)   21:33( 1)   22:33( 1)   24:05( 1)   26:50( 1)   27:30( 1)   27:51( 1)  
                                                             2:21[ 1]    3:27[ 2]    0:57[ 1]    1:29[ 2]    2:20[ 1]    3:46[ 1]    4:07[ 3]    3:06[ 1]    1:00[ 3]    1:32[ 1]    2:45[ 1]    0:40[ 2]    0:21[ 1] 
   2. Emils Henrijs Taube       ZVOC-Valmieras  00:28.30     2:26( 2)    5:55( 3)    6:55( 3)    8:28( 3)   10:52( 2)   14:51( 2)   18:55( 2)   22:07( 2)   22:58( 2)   24:38( 2)   27:26( 2)   28:07( 2)   28:30( 2)  
                                                             2:26[ 2]    3:29[ 3]    1:00[ 2]    1:33[ 3]    2:24[ 2]    3:59[ 2]    4:04[ 2]    3:12[ 2]    0:51[ 1]    1:40[ 2]    2:48[ 2]    0:41[ 3]    0:23[ 2] 
   3. Tõnis Laugesaar           Rakvere OK      00:30.35     2:31( 3)    5:45( 1)    6:49( 2)    8:12( 1)   11:00( 3)   15:07( 3)   19:03( 3)   24:04( 3)   24:56( 3)   26:37( 3)   29:34( 3)   30:12( 3)   30:35( 3)  
                                                             2:31[ 3]    3:14[ 1]    1:04[ 3]    1:23[ 1]    2:48[ 3]    4:07[ 3]    3:56[ 1]    5:01[ 3]    0:52[ 2]    1:41[ 3]    2:57[ 3]    0:38[ 1]    0:23[ 2] 
   4. Rasmus Sotnik             Otepää          00:42.35     3:37( 4)    9:02( 5)   10:42( 5)   12:37( 5)   16:25( 4)   22:01( 4)   28:19( 4)   33:27( 4)   34:49( 4)   37:11( 4)   41:12( 4)   42:10( 4)   42:35( 4)  
                                                             3:37[ 4]    5:25[ 5]    1:40[ 5]    1:55[ 4]    3:48[ 4]    5:36[ 4]    6:18[ 4]    5:08[ 4]    1:22[ 4]    2:22[ 4]    4:01[ 4]    0:58[ 4]    0:25[ 4] 
      Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva Sp Puuduv KP    3:46( 5)    8:23( 4)    9:54( 4)   11:57( 4)   17:14( 5)  
                                                             3:46[ 5]    4:37[ 4]    1:31[ 4]    2:03[ 5]    5:17[ 5] 
      Sven Majorov              JOKA            Puuduv KP  
                                                          
      Nauris Raize              Madonas BJSS/OK Ei start   
                                                          
      Reigo Teervalt            Peko            Ei start   
                                                          
M21
4470m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.33\428m   2.35\512m   3.36\177m   4.38\308m   5.67\288m   6.40\708m   7.43\554m   8.47\542m   9.49\150m  10.51\248m  11.58\299m  12.97\131m   F.\121m      
   1. Tiit Toomas               Peko            00:22.53     1:55( 1)    4:36( 1)    5:35( 1)    6:54( 1)    8:41( 1)   11:48( 1)   14:59( 1)   17:16( 1)   18:08( 1)   19:26( 1)   21:59( 1)   22:33( 1)   22:53( 1)  
                                                             1:55[ 1]    2:41[ 1]    0:59[ 4]    1:19[ 2]    1:47[ 2]    3:07[ 2]    3:11[ 2]    2:17[ 2]    0:52[ 6]    1:18[ 1]    2:33[ 4]    0:34[ 1]    0:20[ 3] 
   2. Andris Kivlenieks         OK Ogre         00:23.01     2:16( 8)    5:26( 7)    6:27( 7)    7:40( 3)    9:24( 3)   12:23( 2)   15:33( 2)   17:48( 2)   18:36( 2)   19:58( 2)   22:08( 2)   22:42( 2)   23:01( 2)  
                                                             2:16[ 8]    3:10[ 7]    1:01[ 6]    1:13[ 1]    1:44[ 1]    2:59[ 1]    3:10[ 1]    2:15[ 1]    0:48[ 1]    1:22[ 2]    2:10[ 1]    0:34[ 1]    0:19[ 1] 
   3. Edgars Briconoks          OK Kapa/Carnika 00:23.58     1:58( 2)    5:03( 2)    5:54( 2)    7:13( 2)    9:13( 2)   12:39( 3)   15:56( 3)   18:14( 3)   19:03( 3)   20:38( 3)   23:01( 3)   23:39( 3)   23:58( 3)  
                                                             1:58[ 2]    3:05[ 4]    0:51[ 1]    1:19[ 2]    2:00[ 3]    3:26[ 6]    3:17[ 3]    2:18[ 3]    0:49[ 2]    1:35[ 9]    2:23[ 2]    0:38[ 6]    0:19[ 1] 
   4. Priit Randman             Rakvere OK      00:25.21     2:12( 7)    5:03( 2)    6:25( 6)    7:48( 6)    9:48( 4)   13:03( 4)   16:45( 4)   19:14( 4)   20:04( 4)   21:33( 4)   24:23( 4)   25:01( 4)   25:21( 4)  
                                                             2:12[ 7]    2:51[ 2]    1:22[15]    1:23[ 4]    2:00[ 3]    3:15[ 3]    3:42[ 6]    2:29[ 4]    0:50[ 3]    1:29[ 5]    2:50[11]    0:38[ 6]    0:20[ 3] 
   5. Joonas Oja                Rakv            00:25.47     2:05( 4)    5:05( 4)    6:07( 3)    7:42( 5)    9:54( 5)   13:23( 5)   17:11( 5)   19:44( 5)   20:38( 5)   22:05( 5)   24:49( 5)   25:27( 5)   25:47( 5)  
                                                             2:05[ 4]    3:00[ 3]    1:02[ 7]    1:35[11]    2:12[ 6]    3:29[ 8]    3:48[ 8]    2:33[ 5]    0:54[10]    1:27[ 3]    2:44[ 9]    0:38[ 6]    0:20[ 3] 
   6. Tõnis Erm                 TAOK            00:25.51     2:20( 9)    5:32( 8)    6:36( 9)    8:01( 8)   10:11( 7)   13:34( 6)   17:19( 6)   19:54( 6)   20:46( 6)   22:21( 6)   24:51( 6)   25:30( 6)   25:51( 6)  
                                                             2:20[ 9]    3:12[ 8]    1:04[ 9]    1:25[ 5]    2:10[ 5]    3:23[ 5]    3:45[ 7]    2:35[ 6]    0:52[ 6]    1:35[ 9]    2:30[ 3]    0:39[10]    0:21[ 7] 
   7. Janis Peilans             OK Kapa         00:26.23     2:08( 5)    5:16( 6)    6:19( 5)    7:48( 6)   10:02( 6)   13:53( 7)   17:26( 7)   20:19( 7)   21:10( 7)   22:37( 7)   25:25( 7)   26:02( 7)   26:23( 7)  
                                                             2:08[ 5]    3:08[ 6]    1:03[ 8]    1:29[ 9]    2:14[ 7]    3:51[10]    3:33[ 4]    2:53[ 9]    0:51[ 5]    1:27[ 3]    2:48[10]    0:37[ 3]    0:21[ 7] 
   8. Tarvo Klaasimäe           Rakv            00:27.15     2:41(14)    6:11(11)    7:22(12)    8:48(10)   11:03(10)   14:29( 9)   18:29(10)   21:09( 8)   22:06( 8)   23:37( 8)   26:11( 8)   26:53( 8)   27:15( 8)  
                                                             2:41[14]    3:30[12]    1:11[11]    1:26[ 7]    2:15[10]    3:26[ 6]    4:00[11]    2:40[ 7]    0:57[11]    1:31[ 7]    2:34[ 5]    0:42[12]    0:22[10] 
   9. Emils Udris               OK Kapa         00:27.35     2:29(11)    5:35( 9)    6:34( 8)    8:28( 9)   10:42( 9)   14:36(10)   18:09( 9)   21:16( 9)   22:08( 9)   24:01( 9)   26:36( 9)   27:13( 9)   27:35( 9)  
                                                             2:29[11]    3:06[ 5]    0:59[ 4]    1:54[16]    2:14[ 7]    3:54[12]    3:33[ 4]    3:07[11]    0:52[ 6]    1:53[12]    2:35[ 6]    0:37[ 3]    0:22[10] 
  10. Reinis Putninš            OK Kapa         00:28.00     2:02( 3)    5:14( 5)    6:12( 4)    7:40( 3)   10:35( 8)   14:08( 8)   18:04( 8)   21:45(10)   22:49(10)   24:20(10)   27:02(10)   27:40(10)   28:00(10)  
                                                             2:02[ 3]    3:12[ 8]    0:58[ 2]    1:28[ 8]    2:55[17]    3:33[ 9]    3:56[10]    3:41[17]    1:04[14]    1:31[ 7]    2:42[ 7]    0:38[ 6]    0:20[ 3] 
  11. Mihkel Järveoja           Kobras          00:28.53     2:22(10)    5:40(10)    7:18(10)    8:56(11)   11:19(11)   15:12(11)   19:18(11)   22:22(12)   23:14(12)   24:44(11)   27:49(11)   28:30(11)   28:53(11)  
                                                             2:22[10]    3:18[10]    1:38[17]    1:38[13]    2:23[11]    3:53[11]    4:06[12]    3:04[10]    0:52[ 6]    1:30[ 6]    3:05[14]    0:41[11]    0:23[12] 
  12. Nauris Neimanis           OK Ogre         00:29.01     2:39(13)    7:49(19)    8:47(17)   10:12(15)   12:26(14)   15:44(12)   19:37(12)   22:20(11)   23:10(11)   25:21(12)   28:03(12)   28:40(12)   29:01(12)  
                                                             2:39[13]    5:10[19]    0:58[ 2]    1:25[ 5]    2:14[ 7]    3:18[ 4]    3:53[ 9]    2:43[ 8]    0:50[ 3]    2:11[18]    2:42[ 7]    0:37[ 3]    0:21[ 7] 
  13. Tõnis Jürimäe             Ilves           00:32.02     2:48(15)    6:45(15)    8:05(13)   10:00(13)   12:36(15)   17:15(15)   21:29(14)   25:03(14)   26:07(14)   27:50(13)   30:53(13)   31:38(13)   32:02(13)  
                                                             2:48[15]    3:57[16]    1:20[14]    1:55[17]    2:36[13]    4:39[14]    4:14[13]    3:34[13]    1:04[14]    1:43[11]    3:03[13]    0:45[16]    0:24[14] 
  14. Taaniel Tooming           Kobras          00:32.15     3:52(19)    7:13(17)    8:29(15)   10:01(14)   12:24(13)   16:51(14)   21:17(13)   24:56(13)   25:57(13)   27:51(14)   31:07(14)   31:50(14)   32:15(14)  
                                                             3:52[19]    3:21[11]    1:16[13]    1:32[10]    2:23[11]    4:27[13]    4:26[15]    3:39[16]    1:01[13]    1:54[15]    3:16[15]    0:43[14]    0:25[16] 
  15. Nikolai Ivanov            SKO "RUS"       00:33.06     2:09( 6)    6:13(12)    7:20(11)    8:57(12)   11:47(12)   16:38(13)   21:32(15)   25:22(15)   26:22(15)   28:39(15)   31:59(15)   32:42(15)   33:06(15)  
                                                             2:09[ 6]    4:04[17]    1:07[10]    1:37[12]    2:50[16]    4:51[16]    4:54[17]    3:50[19]    1:00[12]    2:17[19]    3:20[16]    0:43[14]    0:24[14] 
  16. Kaarel Kallas             JOKA            00:34.03     2:54(16)    6:37(14)    9:42(19)   11:20(19)   14:03(18)   19:28(19)   23:45(16)   26:54(16)   28:04(16)   29:57(16)   32:58(16)   33:40(16)   34:03(16)  
                                                             2:54[16]    3:43[13]    3:05[20]    1:38[13]    2:43[14]    5:25[18]    4:17[14]    3:09[12]    1:10[18]    1:53[12]    3:01[12]    0:42[12]    0:23[12] 
  17. Sixten Sild               Võru            00:35.31     3:03(17)    6:58(16)    8:12(14)   10:33(16)   13:20(16)   19:08(17)   23:52(17)   27:27(17)   28:32(17)   30:37(17)   34:19(17)   35:04(17)   35:31(17)  
                                                             3:03[17]    3:55[14]    1:14[12]    2:21[19]    2:47[15]    5:48[19]    4:44[16]    3:35[15]    1:05[16]    2:05[17]    3:42[19]    0:45[16]    0:27[18] 
  18. Ilja Kuligin              SKO "RUS"       00:35.50     2:36(12)    6:32(13)    8:42(16)   10:38(17)   13:37(17)   18:17(16)   24:12(18)   27:59(18)   29:06(18)   31:01(18)   34:32(18)   35:21(18)   35:50(18)  
                                                             2:36[12]    3:56[15]    2:10[18]    1:56[18]    2:59[18]    4:40[15]    5:55[19]    3:47[18]    1:07[17]    1:55[16]    3:31[17]    0:49[19]    0:29[19] 
  19. Marten Vunukainen         Kobras          00:37.18     3:13(18)    7:41(18)    9:13(18)   11:02(18)   14:09(19)   19:24(18)   24:41(19)   28:15(19)   30:43(19)   32:36(19)   36:07(19)   36:52(19)   37:18(19)  
                                                             3:13[18]    4:28[18]    1:32[16]    1:49[15]    3:07[19]    5:15[17]    5:17[18]    3:34[13]    2:28[20]    1:53[12]    3:31[17]    0:45[16]    0:26[17] 
  20. Oleg Koshik               SRD             01:31.23    18:04(20)   30:26(20)   33:07(20)   36:45(20)   42:45(20)   57:46(20)   67:47(20)   76:05(20)   78:20(20)   81:54(20)   89:29(20)   90:42(20)   91:23(20)  
                                                            18:04[20]   12:22[20]    2:41[19]    3:38[20]    6:00[20]   15:01[20]   10:01[20]    8:18[20]    2:15[19]    3:34[20]    7:35[20]    1:13[20]    0:41[20] 
      Raivo Kivlenieks          Ogre Ok         Ei start   
                                                          
      Dainius Maciulis-Vikingas OK Fortuna      Ei start   
                                                          
      Edvardas Scerbavicius-Vos OK Fortuna      Ei start   
                                                          
      Rene Post                 Kobras          Ei start   
                                                          
      Even Toomas               OK Peko         Ei start   
                                                          
      Andreas Kraas             Tammed          Ei start   
                                                          
      Ilmar Udam                JOKA            Ei start   
                                                          
M35
4260m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.32\337m   2.35\614m   3.37\150m   4.38\270m   5.39\345m   6.70\550m   7.41\491m   8.46\646m   9.54\321m  10.56\191m  11.97\225m   F.\121m      
   1. Raul Kudre                Peko            00:26.44     2:04( 2)    5:26( 1)    6:46( 1)    8:20( 1)   10:32( 1)   13:27( 1)   16:49( 1)   21:09( 1)   23:17( 1)   25:05( 1)   26:22( 1)   26:44( 1)  
                                                             2:04[ 2]    3:22[ 1]    1:20[ 2]    1:34[ 1]    2:12[ 1]    2:55[ 1]    3:22[ 1]    4:20[ 3]    2:08[ 1]    1:48[ 1]    1:17[ 1]    0:22[ 1] 
   2. Ain Fjodorov              Rae Rok         00:32.09     2:43( 4)    6:49( 2)    9:22( 4)   11:21( 4)   13:53( 3)   17:20( 2)   21:12( 2)   25:21( 2)   28:22( 2)   30:17( 2)   31:42( 2)   32:09( 2)  
                                                             2:43[ 4]    4:06[ 2]    2:33[ 6]    1:59[ 4]    2:32[ 2]    3:27[ 2]    3:52[ 3]    4:09[ 2]    3:01[ 4]    1:55[ 2]    1:25[ 2]    0:27[ 2] 
   3. Rein Zaitsev              Peko            00:34.02     2:48( 5)    7:18( 4)    9:23( 5)   11:17( 3)   14:22( 4)   17:53( 3)   22:30( 3)   27:06( 3)   30:03( 3)   32:08( 3)   33:34( 3)   34:02( 3)  
                                                             2:48[ 5]    4:30[ 3]    2:05[ 5]    1:54[ 3]    3:05[ 5]    3:31[ 3]    4:37[ 4]    4:36[ 4]    2:57[ 3]    2:05[ 4]    1:26[ 3]    0:28[ 4] 
   4. Jaan Olvet                Rakv            00:36.32     2:35( 3)    7:34( 5)    9:19( 3)   11:41( 5)   14:45( 5)   18:45( 4)   23:28( 4)   28:31( 4)   31:40( 4)   34:26( 4)   36:04( 4)   36:32( 4)  
                                                             2:35[ 3]    4:59[ 4]    1:45[ 3]    2:22[ 6]    3:04[ 4]    4:00[ 4]    4:43[ 5]    5:03[ 5]    3:09[ 5]    2:46[ 6]    1:38[ 6]    0:28[ 4] 
   5. Margus Venelaine          LSF PT          00:41.30     3:03( 7)    8:07( 6)   10:02( 6)   12:04( 6)   15:15( 6)   19:53( 5)   25:52( 5)   32:20( 5)   36:47( 5)   39:28( 5)   41:02( 5)   41:30( 5)  
                                                             3:03[ 7]    5:04[ 5]    1:55[ 4]    2:02[ 5]    3:11[ 6]    4:38[ 6]    5:59[ 7]    6:28[ 6]    4:27[ 7]    2:41[ 5]    1:34[ 5]    0:28[ 4] 
   6. Maris Heinols             ZVOC-Valmieras  00:47.29     3:06( 8)    9:04( 7)   11:38( 7)   14:50( 7)   19:55( 7)   25:26( 6)   30:30( 6)   38:07( 6)   42:29( 6)   45:34( 6)   47:02( 6)   47:29( 6)  
                                                             3:06[ 8]    5:58[ 7]    2:34[ 7]    3:12[ 7]    5:05[ 8]    5:31[ 7]    5:04[ 6]    7:37[ 9]    4:22[ 6]    3:05[ 7]    1:28[ 4]    0:27[ 2] 
   7. Vadim Smurov              SKO "RUS"       01:00.13     2:59( 6)    9:18( 8)   13:22( 8)   17:54( 8)   21:58( 8)   26:30( 7)   41:47( 7)   49:02( 7)   53:44( 7)   56:59( 7)   59:44( 7)   60:13( 7)  
                                                             2:59[ 6]    6:19[ 8]    4:04[ 8]    4:32[ 9]    4:04[ 7]    4:32[ 5]   15:17[ 9]    7:15[ 8]    4:42[ 9]    3:15[ 9]    2:45[ 8]    0:29[ 7] 
   8. Raul Kangur               Peko            01:00.17     4:35( 9)   10:55( 9)   18:52( 9)   22:59( 9)   28:33( 9)   34:22( 8)   43:31( 8)   50:19( 8)   54:53( 8)   58:01( 9)   59:45( 8)   60:17( 8)  
                                                             4:35[ 9]    6:20[ 9]    7:57[ 9]    4:07[ 8]    5:34[ 9]    5:49[ 8]    9:09[ 8]    6:48[ 7]    4:34[ 8]    3:08[ 8]    1:44[ 7]    0:32[ 8] 
      Kuno Rooba                Rakv            Puuduv KP    1:59( 1)    7:08( 3)    8:18( 2)    9:54( 2)   12:46( 2)   45:48( 9)   49:37( 9)   53:38( 9)   55:55( 9)   57:57( 8)  
                                                             1:59[ 1]    5:09[ 6]    1:10[ 1]    1:36[ 2]    2:52[ 3]   33:02[ 9]    3:49[ 2]    4:01[ 1]    2:17[ 2]    2:02[ 3] 
      Väino Ellamik             Suusahullud     Ei start   
                                                          
      Dmitri Nikitin            SKO "RUS"       Ei start   
                                                          
      Mait Mändmets             Rae             Ei start   
                                                          
M45
3210m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.62\322m   2.34\163m   3.60\211m   4.61\146m   5.44\508m   6.45\493m   7.47\269m   8.49\150m   9.51\248m  10.55\178m  11.57\129m  12.58\143m  13.97\131m   F.\121m      
   1. Jüri Pärnik               Peko            00:25.29     1:47( 1)    3:00( 1)    5:06( 1)    6:19( 1)   10:50( 1)   15:17( 1)   16:35( 1)   17:37( 1)   19:14( 1)   22:04( 2)   22:57( 2)   24:21( 1)   25:07( 1)   25:29( 1)  
                                                             1:47[ 1]    1:13[ 1]    2:06[ 1]    1:13[ 1]    4:31[ 3]    4:27[ 9]    1:18[ 1]    1:02[ 2]    1:37[ 1]    2:50[ 5]    0:53[ 1]    1:24[ 1]    0:46[ 1]    0:22[ 1] 
   2. Nikolajs Grigorjevs       OK Stiga        00:25.32     2:20( 7)    4:00( 5)    6:11( 3)    7:31( 3)   12:01( 3)   15:28( 2)   16:47( 2)   17:44( 2)   19:31( 2)   21:57( 1)   22:52( 1)   24:22( 2)   25:09( 2)   25:32( 2)  
                                                             2:20[ 7]    1:40[ 6]    2:11[ 3]    1:20[ 3]    4:30[ 2]    3:27[ 1]    1:19[ 2]    0:57[ 1]    1:47[ 3]    2:26[ 3]    0:55[ 2]    1:30[ 2]    0:47[ 2]    0:23[ 2] 
   3. Mart Külvik               -               00:26.20     2:18( 6)    3:48( 4)    5:56( 2)    7:09( 2)   11:56( 2)   15:28( 2)   17:18( 3)   18:22( 3)   20:01( 3)   22:04( 2)   23:27( 3)   25:08( 3)   25:56( 3)   26:20( 3)  
                                                             2:18[ 6]    1:30[ 4]    2:08[ 2]    1:13[ 1]    4:47[ 4]    3:32[ 2]    1:50[ 7]    1:04[ 3]    1:39[ 2]    2:03[ 1]    1:23[10]    1:41[ 5]    0:48[ 4]    0:24[ 3] 
   4. Aigars Leiboms            CPSS/Meridians  00:29.39     2:14( 3)    3:32( 2)    6:13( 4)    7:39( 4)   12:58( 5)   17:03( 5)   19:14( 5)   20:24( 5)   22:32( 4)   25:03( 4)   26:47( 4)   28:19( 4)   29:12( 4)   29:39( 4)  
                                                             2:14[ 3]    1:18[ 2]    2:41[ 6]    1:26[ 4]    5:19[ 6]    4:05[ 6]    2:11[11]    1:10[ 6]    2:08[ 8]    2:31[ 4]    1:44[12]    1:32[ 3]    0:53[ 8]    0:27[ 7] 
   5. Janis Putnins             Mezmalas MTB    00:29.52     2:14( 3)    4:00( 5)    6:22( 5)    7:59( 5)   12:18( 4)   16:48( 4)   18:30( 4)   20:21( 4)   22:47( 5)   25:44( 5)   26:57( 5)   28:41( 5)   29:28( 5)   29:52( 5)  
                                                             2:14[ 3]    1:46[ 9]    2:22[ 4]    1:37[ 8]    4:19[ 1]    4:30[10]    1:42[ 4]    1:51[12]    2:26[11]    2:57[ 7]    1:13[ 8]    1:44[ 7]    0:47[ 2]    0:24[ 3] 
   6. Urmas Tammemäe            Orvand          00:30.24     2:21( 8)    4:03( 7)    7:04( 7)    8:33( 6)   14:16( 6)   18:01( 6)   20:01( 6)   21:10( 6)   23:17( 6)   26:32( 6)   27:36( 6)   29:09( 6)   29:58( 6)   30:24( 6)  
                                                             2:21[ 8]    1:42[ 7]    3:01[ 9]    1:29[ 6]    5:43[ 7]    3:45[ 3]    2:00[10]    1:09[ 5]    2:07[ 6]    3:15[ 9]    1:04[ 3]    1:33[ 4]    0:49[ 6]    0:26[ 5] 
   7. Einar Luup                Võru            00:31.33     2:15( 5)    3:47( 3)    8:25(11)   10:04(10)   15:16( 9)   19:26( 8)   21:01( 7)   22:05( 7)   23:57( 7)   27:09( 8)   28:31( 8)   30:19( 7)   31:07( 7)   31:33( 7)  
                                                             2:15[ 5]    1:32[ 5]    4:38[13]    1:39[ 9]    5:12[ 5]    4:10[ 8]    1:35[ 3]    1:04[ 3]    1:52[ 4]    3:12[ 8]    1:22[ 9]    1:48[ 9]    0:48[ 4]    0:26[ 5] 
   8. Taivo Tali                Harju KEK       00:31.48     2:37(10)    4:04( 8)    6:58( 6)    8:53( 8)   15:18(10)   19:26( 8)   21:09( 8)   22:26( 8)   24:33( 8)   27:27( 9)   28:32( 9)   30:21( 8)   31:19( 8)   31:48( 8)  
                                                             2:37[10]    1:27[ 3]    2:54[ 8]    1:55[10]    6:25[11]    4:08[ 7]    1:43[ 5]    1:17[ 9]    2:07[ 6]    2:54[ 6]    1:05[ 4]    1:49[10]    0:58[ 9]    0:29[11] 
   9. Einar Raudkepp            Peko            00:31.57     2:04( 2)    5:28(11)    8:05( 9)    9:31( 9)   15:14( 8)   19:15( 7)   21:13( 9)   22:40( 9)   24:46( 9)   27:05( 7)   28:15( 7)   30:26( 9)   31:29( 9)   31:57( 9)  
                                                             2:04[ 2]    3:24[12]    2:37[ 5]    1:26[ 4]    5:43[ 7]    4:01[ 4]    1:58[ 9]    1:27[10]    2:06[ 5]    2:19[ 2]    1:10[ 6]    2:11[11]    1:03[10]    0:28[10] 
  10. Aleksander Pritsik        Rakv            00:32.57     2:42(11)    4:24( 9)    7:14( 8)    8:49( 7)   14:57( 7)   19:54(10)   21:44(10)   22:58(10)   25:20(10)   28:38(10)   29:46(10)   31:27(10)   32:30(10)   32:57(10)  
                                                             2:42[11]    1:42[ 7]    2:50[ 7]    1:35[ 7]    6:08[10]    4:57[11]    1:50[ 7]    1:14[ 8]    2:22[10]    3:18[10]    1:08[ 5]    1:41[ 5]    1:03[10]    0:27[ 7] 
  11. Maris Stabinš             Azimuts OK/Smil 00:33.18     2:29( 9)    5:12(10)    8:23(10)   10:23(11)   16:12(11)   20:15(11)   21:59(11)   23:10(11)   25:22(11)   29:07(11)   30:17(11)   32:01(11)   32:51(11)   33:18(11)  
                                                             2:29[ 9]    2:43[11]    3:11[10]    2:00[11]    5:49[ 9]    4:03[ 5]    1:44[ 6]    1:11[ 7]    2:12[ 9]    3:45[11]    1:10[ 6]    1:44[ 7]    0:50[ 7]    0:27[ 7] 
  12. Mihhail Ivanov            SKO "RUS"       00:48.21     3:06(12)    6:34(13)   11:09(13)   13:22(13)   23:57(13)   29:13(12)   31:27(12)   33:03(12)   38:26(13)   42:51(12)   44:17(12)   46:45(12)   47:52(12)   48:21(12)  
                                                             3:06[12]    3:28[13]    4:35[12]    2:13[12]   10:35[12]    5:16[12]    2:14[12]    1:36[11]    5:23[13]    4:25[12]    1:26[11]    2:28[12]    1:07[12]    0:29[11] 
  13. Lauri Leppik              TAOK            00:49.11     3:20(13)    5:49(12)   10:02(12)   12:34(12)   23:14(12)   29:44(13)   32:48(13)   34:48(13)   38:14(12)   43:03(13)   44:48(13)   47:24(13)   48:39(13)   49:11(13)  
                                                             3:20[13]    2:29[10]    4:13[11]    2:32[13]   10:40[13]    6:30[13]    3:04[13]    2:00[13]    3:26[12]    4:49[13]    1:45[13]    2:36[13]    1:15[13]    0:32[13] 
      Heigo Põld                Rae ROK         Ei start   
                                                          
      Priit Pääslane            Ilves           Ei start   
                                                          
M55
2970m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.33\428m   2.60\286m   3.70\404m   4.65\513m   5.47\359m   6.50\264m   7.54\231m   8.58\229m   9.97\131m   F.\121m      
   1. Juris Kokins              OKMeridiāns     00:24.40     2:48( 1)    6:09( 1)    9:21( 1)   14:19( 1)   16:36( 1)   18:51( 2)   21:22( 1)   23:31( 1)   24:16( 1)   24:40( 1)  
                                                             2:48[ 1]    3:21[ 3]    3:12[ 1]    4:58[ 2]    2:17[ 2]    2:15[ 7]    2:31[ 1]    2:09[ 1]    0:45[ 1]    0:24[ 1] 
   2. Riho Männi                Lehola          00:25.04     3:01( 3)    6:10( 2)   10:14( 2)   14:49( 2)   17:08( 2)   18:50( 1)   21:34( 2)   23:52( 2)   24:39( 2)   25:04( 2)  
                                                             3:01[ 3]    3:09[ 2]    4:04[ 3]    4:35[ 1]    2:19[ 3]    1:42[ 2]    2:44[ 4]    2:18[ 2]    0:47[ 2]    0:25[ 2] 
   3. Lembit Nöps               Ilves           00:27.17            -    6:47( 3)   11:55( 3)   17:08( 3)   19:20( 3)   20:58( 3)   23:43( 3)   26:01( 3)   26:49( 3)   27:17( 3)  
                                                                    -           -    5:08[ 7]    5:13[ 5]    2:12[ 1]    1:38[ 1]    2:45[ 5]    2:18[ 2]    0:48[ 3]    0:28[ 3] 
   4. Toivo Saue                HOK             00:28.37     5:27( 6)    8:34( 7)   12:08( 4)   17:19( 4)   20:05( 4)   21:47( 4)   24:33( 4)   27:15( 4)   28:08( 4)   28:37( 4)  
                                                             5:27[ 6]    3:07[ 1]    3:34[ 2]    5:11[ 4]    2:46[ 5]    1:42[ 2]    2:46[ 6]    2:42[ 5]    0:53[ 5]    0:29[ 4] 
   5. Kulno Voolaid             Rakv            00:28.40     2:59( 2)    8:19( 6)   12:39( 6)   17:46( 5)   20:39( 5)   22:23( 5)   24:59( 5)   27:22( 5)   28:11( 5)   28:40( 5)  
                                                             2:59[ 2]    5:20[ 7]    4:20[ 5]    5:07[ 3]    2:53[ 6]    1:44[ 4]    2:36[ 3]    2:23[ 4]    0:49[ 4]    0:29[ 4] 
   6. Harijs Lacars             COK Silva Tukum 00:30.41     4:00( 5)    8:08( 5)   12:21( 5)   18:49( 6)   21:31( 6)   23:26( 6)   26:01( 6)   29:16( 6)   30:12( 6)   30:41( 6)  
                                                             4:00[ 5]    4:08[ 6]    4:13[ 4]    6:28[ 6]    2:42[ 4]    1:55[ 5]    2:35[ 2]    3:15[ 7]    0:56[ 8]    0:29[ 4] 
   7. Paul Poopuu               JOKA            00:35.15     3:34( 4)    7:33( 4)   13:24( 7)   20:14( 7)   24:46( 7)   26:55( 7)   29:57( 7)   33:48( 7)   34:43( 7)   35:15( 7)  
                                                             3:34[ 4]    3:59[ 5]    5:51[ 8]    6:50[ 7]    4:32[ 8]    2:09[ 6]    3:02[ 7]    3:51[ 8]    0:55[ 6]    0:32[ 7] 
   8. Tõnu Sikkal               Kobras          00:42.57    13:55( 8)   17:30( 8)   22:08( 8)   29:01( 8)   32:23( 8)   35:00( 8)   38:24( 8)   41:30( 8)   42:25( 8)   42:57( 8)  
                                                            13:55[ 8]    3:35[ 4]    4:38[ 6]    6:53[ 8]    3:22[ 7]    2:37[ 8]    3:24[ 8]    3:06[ 6]    0:55[ 6]    0:32[ 7] 
      Rein Rooni                Orvand          Puuduv KP  
                                                          
      Aleksander Aleksejev      SKO "RUS"       Puuduv KP   10:46( 7)   18:44( 9)  
                                                            10:46[ 7]    7:58[ 8] 
      Hannu Myllärinen          Joutsenon Kulle Ei start   
                                                          
      Toivo Toomas              Peko            Ei start   
                                                          
M65
2380m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.32\337m   2.33\103m   3.48\510m   4.46\139m   5.50\181m    6.51\87m   7.52\140m   8.64\211m   9.55\296m  10.97\253m   F.\121m      
   1. Jaakko Teppo              Kokkolan Suunis 00:31.31     4:33( 1)    6:25( 1)   14:57( 1)   16:29( 1)   18:30( 1)   19:54( 1)   22:28( 1)   24:47( 1)   28:33( 1)   30:53( 1)   31:31( 1)  
                                                             4:33[ 1]    1:52[ 1]    8:32[ 1]    1:32[ 1]    2:01[ 2]    1:24[ 2]    2:34[ 5]    2:19[ 2]    3:46[ 1]    2:20[ 2]    0:38[ 2] 
   2. Heiki Rammul              Ilves           00:36.21     5:26( 3)    7:39( 2)   17:27( 2)   19:49( 2)   21:52( 2)   23:40( 2)   25:55( 2)   28:37( 2)   33:12( 2)   35:39( 2)   36:21( 2)  
                                                             5:26[ 3]    2:13[ 2]    9:48[ 2]    2:22[ 5]    2:03[ 3]    1:48[ 3]    2:15[ 3]    2:42[ 3]    4:35[ 3]    2:27[ 3]    0:42[ 4] 
   3. Rudolf Mürk               Võru            00:37.29     5:04( 2)   11:04( 4)   22:05( 4)   23:41( 4)   25:26( 3)   26:44( 3)   28:23( 3)   30:28( 3)   34:51( 3)   37:01( 3)   37:29( 3)  
                                                             5:04[ 2]    6:00[ 5]   11:01[ 4]    1:36[ 2]    1:45[ 1]    1:18[ 1]    1:39[ 1]    2:05[ 1]    4:23[ 2]    2:10[ 1]    0:28[ 1] 
   4. Agu Koppa                                 00:44.20     7:42( 4)   10:13( 3)   20:41( 3)   22:48( 3)   29:46( 4)   31:35( 4)   33:24( 4)   36:09( 4)   40:54( 4)   43:35( 4)   44:20( 4)  
                                                             7:42[ 4]    2:31[ 3]   10:28[ 3]    2:07[ 4]    6:58[ 5]    1:49[ 4]    1:49[ 2]    2:45[ 4]    4:45[ 4]    2:41[ 4]    0:45[ 5] 
   5. Martin Tõrra              Kobras          00:56.43    16:13( 5)   18:49( 5)   31:00( 5)   33:06( 5)   36:37( 5)   38:27( 5)   40:47( 5)   46:47( 5)   53:14( 5)   56:03( 5)   56:43( 5)  
                                                            16:13[ 5]    2:36[ 4]   12:11[ 5]    2:06[ 3]    3:31[ 4]    1:50[ 5]    2:20[ 4]    6:00[ 5]    6:27[ 5]    2:49[ 5]    0:40[ 3] 
      Rein Raid                 Kape            Ei start   
                                                          
N12
1720m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.31\231m   2.63\252m   3.52\342m   4.64\211m   5.54\182m   6.59\258m   7.97\121m   F.\121m      
   1. Agnija Caune              Azimuts OK/Smil 00:19.33     1:59( 2)    4:35( 2)    9:05( 2)   11:25( 1)   14:29( 1)   17:30( 1)   18:52( 1)   19:33( 1)  
                                                             1:59[ 2]    2:36[ 2]    4:30[ 2]    2:20[ 2]    3:04[ 8]    3:01[ 1]    1:22[ 3]    0:41[ 6] 
   2. Madara Valge              ZVOC-Valmieras  00:20.42     2:21( 5)    5:10( 4)   10:18( 3)   12:38( 3)   15:17( 3)   18:37( 2)   20:08( 2)   20:42( 2)  
                                                             2:21[ 5]    2:49[ 4]    5:08[ 3]    2:20[ 2]    2:39[ 5]    3:20[ 3]    1:31[ 5]    0:34[ 3] 
   3. Zanda Stabina             Azimuts OK/Smil 00:21.35     1:55( 1)    5:54( 5)   11:16( 4)   13:57( 4)   16:29( 4)   19:33( 3)   21:00( 3)   21:35( 3)  
                                                             1:55[ 1]    3:59[ 8]    5:22[ 4]    2:41[ 4]    2:32[ 3]    3:04[ 2]    1:27[ 4]    0:35[ 4] 
   4. Agneliis Pilt             Rakv            00:22.17     2:10( 4)    4:23( 1)    8:47( 1)   12:03( 2)   14:40( 2)   20:45( 4)   21:48( 4)   22:17( 4)  
                                                             2:10[ 4]    2:13[ 1]    4:24[ 1]    3:16[ 6]    2:37[ 4]    6:05[ 9]    1:03[ 1]    0:29[ 1] 
   5. Anna Emilija Suta         ZVOC-Valmieras  00:23.28     2:09( 3)    4:52( 3)   14:07( 6)   16:15( 5)   18:10( 5)   21:43( 5)   22:57( 5)   23:28( 5)  
                                                             2:09[ 3]    2:43[ 3]    9:15[ 8]    2:08[ 1]    1:55[ 1]    3:33[ 4]    1:14[ 2]    0:31[ 2] 
   6. Maire Pärn                Ilves           00:27.08     2:33( 8)    5:55( 6)   13:34( 5)   17:03( 6)   20:10( 6)   24:47( 6)   26:29( 6)   27:08( 6)  
                                                             2:33[ 8]    3:22[ 6]    7:39[ 5]    3:29[ 8]    3:07[ 9]    4:37[ 7]    1:42[ 7]    0:39[ 5] 
   7. Marija Nikitina           SKO "RUS"       00:27.46     2:30( 7)    6:18( 8)   14:12( 7)   18:17( 7)   21:11( 7)   25:24( 7)   27:04( 7)   27:46( 7)  
                                                             2:30[ 7]    3:48[ 7]    7:54[ 6]    4:05[ 9]    2:54[ 7]    4:13[ 6]    1:40[ 6]    0:42[ 7] 
   8. Aja Denija Trezina        ZVOC-Valmieras  00:37.18     2:25( 6)   15:06( 9)   24:11( 8)   27:03( 8)   29:48( 8)   34:35( 9)   36:34( 9)   37:18( 8)  
                                                             2:25[ 6]   12:41[ 9]    9:05[ 7]    2:52[ 5]    2:45[ 6]    4:47[ 8]    1:59[ 8]    0:44[ 8] 
   9. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva Sp 00:37.19     2:44( 9)    6:02( 7)   24:29( 9)   27:47( 9)   30:09( 9)   34:13( 8)   36:32( 8)   37:19( 9)  
                                                             2:44[ 9]    3:18[ 5]   18:27[ 9]    3:18[ 7]    2:22[ 2]    4:04[ 5]    2:19[ 9]    0:47[ 9] 
  10. Birgit Rõõm               Ilves           00:57.00   
                                                          
      Kristiin Kalle            Põlva Spordikoo Ei start   
                                                          
      Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp Ei start   
                                                          
      Mari Linnus               Peko            Ei start   
                                                          
N14
1970m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.31\231m   2.50\339m   3.49\194m   4.47\150m   5.52\244m   6.53\127m   7.55\308m   8.58\123m   9.97\131m   F.\121m      
   1. Kristel Kõivo             Peko            00:16.33     1:27( 1)    4:23( 1)    6:21( 1)    7:56( 1)    9:40( 1)   10:27( 1)   14:07( 1)   15:17( 1)   16:07( 1)   16:33( 1)  
                                                             1:27[ 1]    2:56[ 1]    1:58[ 1]    1:35[ 1]    1:44[ 1]    0:47[ 2]    3:40[ 2]    1:10[ 1]    0:50[ 1]    0:26[ 1] 
   2. Vilma Alberinga           ZVOC-Valmieras  00:17.52     1:36( 3)    4:58( 2)    7:31( 2)    9:06( 2)   10:58( 2)   11:46( 2)   15:14( 2)   16:26( 2)   17:24( 2)   17:52( 2)  
                                                             1:36[ 3]    3:22[ 2]    2:33[ 3]    1:35[ 1]    1:52[ 2]    0:48[ 3]    3:28[ 1]    1:12[ 2]    0:58[ 2]    0:28[ 2] 
   3. Elina Skopane             Azimuts OK/Smil 00:22.37     3:38(10)    7:16( 6)    9:49( 4)   11:58( 4)   14:16( 4)   15:01( 4)   19:14( 3)   20:51( 3)   22:01( 3)   22:37( 3)  
                                                             3:38[10]    3:38[ 3]    2:33[ 3]    2:09[ 6]    2:18[ 3]    0:45[ 1]    4:13[ 3]    1:37[ 5]    1:10[ 5]    0:36[ 9] 
   4. Sintija Ozola             ZVOC-Valmieras  00:22.45     1:28( 2)    5:33( 3)    8:12( 3)   10:21( 3)   12:56( 3)   13:59( 3)   19:34( 4)   21:11( 4)   22:17( 4)   22:45( 4)  
                                                             1:28[ 2]    4:05[ 6]    2:39[ 5]    2:09[ 6]    2:35[ 6]    1:03[ 7]    5:35[ 8]    1:37[ 5]    1:06[ 4]    0:28[ 2] 
   5. Arta Renate Rulle         ZVOC-Valmieras  00:25.57     2:51( 8)    7:34( 7)   10:14( 5)   13:12( 5)   15:41( 5)   16:43( 5)   22:32( 5)   24:08( 5)   25:27( 5)   25:57( 5)  
                                                             2:51[ 8]    4:43[ 8]    2:40[ 6]    2:58[10]    2:29[ 5]    1:02[ 5]    5:49[ 9]    1:36[ 4]    1:19[ 9]    0:30[ 5] 
   6. Krete Auser               Peko            00:26.01     2:36( 7)    7:07( 5)   11:15( 6)   13:15( 6)   16:02( 6)   17:09( 6)   22:35( 6)   24:16( 6)   25:29( 6)   26:01( 6)  
                                                             2:36[ 7]    4:31[ 7]    4:08[ 8]    2:00[ 4]    2:47[ 8]    1:07[ 9]    5:26[ 6]    1:41[ 7]    1:13[ 6]    0:32[ 6] 
   7. Kelly Vildek              Rakv            00:26.34     5:30(11)    9:10(11)   11:37( 7)   13:26( 7)   16:21( 7)   17:15( 7)   23:50( 7)   25:06( 7)   26:06( 7)   26:34( 7)  
                                                             5:30[11]    3:40[ 4]    2:27[ 2]    1:49[ 3]    2:55[10]    0:54[ 4]    6:35[10]    1:16[ 3]    1:00[ 3]    0:28[ 2] 
   8. Heli Kukk                 Rakv            00:29.06     2:27( 5)    8:44( 9)   12:16( 8)   14:57( 8)   18:07( 8)   19:12( 8)   24:37( 8)   26:45( 8)   28:27( 8)   29:06( 8)  
                                                             2:27[ 5]    6:17[10]    3:32[ 7]    2:41[ 9]    3:10[11]    1:05[ 8]    5:25[ 5]    2:08[10]    1:42[11]    0:39[10] 
   9. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp 00:29.27     2:06( 4)    5:54( 4)   15:17( 9)   17:19( 9)   19:37( 9)   20:39( 9)   25:47( 9)   27:40( 9)   28:54( 9)   29:27( 9)  
                                                             2:06[ 4]    3:48[ 5]    9:23[ 9]    2:02[ 5]    2:18[ 3]    1:02[ 5]    5:08[ 4]    1:53[ 8]    1:14[ 7]    0:33[ 8] 
  10. Karina Pitkeviča          OK Stiga        00:38.26     2:53( 9)    8:18( 8)   21:47(11)   24:22(10)   27:14(10)   28:36(10)   34:07(10)   36:11(10)   37:46(10)   38:26(10)  
                                                             2:53[ 9]    5:25[ 9]   13:29[11]    2:35[ 8]    2:52[ 9]    1:22[11]    5:31[ 7]    2:04[ 9]    1:35[10]    0:40[11] 
  11. Roos Lisette Parmas       SRD             00:49.13     2:35( 6)    8:53(10)   21:32(10)   31:51(11)   34:33(11)   35:46(11)   44:28(11)   47:25(11)   48:41(11)   49:13(11)  
                                                             2:35[ 6]    6:18[11]   12:39[10]   10:19[11]    2:42[ 7]    1:13[10]    8:42[11]    2:57[11]    1:16[ 8]    0:32[ 6] 
      Brita Sander              Ilves           Katk       
                                                          
      Anete Vabarna             Peko            Ei start   
                                                          
      Monika Baduna             Madonas BJSS/OK Ei start   
                                                          
      Kelli Nurm                Kobras/Põlva Sp Ei start   
                                                          
      Kaisa Rooba               Rakv            Ei start   
                                                          
N16
2400m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.62\322m   2.63\270m   3.49\215m   4.47\150m   5.51\271m   6.52\140m   7.64\211m   8.57\425m   9.58\143m  10.97\131m   F.\121m      
   1. Doris Kudre               Peko            00:19.14     2:13( 1)    5:56( 1)    8:17( 1)    9:41( 1)   11:13( 1)   12:16( 1)   13:36( 1)   16:24( 1)   17:59( 1)   18:50( 1)   19:14( 1)  
                                                             2:13[ 1]    3:43[ 2]    2:21[ 1]    1:24[ 1]    1:32[ 1]    1:03[ 1]    1:20[ 1]    2:48[ 1]    1:35[ 1]    0:51[ 1]    0:24[ 1] 
   2. Liis Toomas               Peko            00:22.33     2:28( 2)    5:57( 2)    8:32( 2)   10:00( 2)   11:54( 2)   13:17( 2)   15:01( 2)   19:28( 2)   21:10( 2)   22:05( 2)   22:33( 2)  
                                                             2:28[ 2]    3:29[ 1]    2:35[ 3]    1:28[ 2]    1:54[ 3]    1:23[ 4]    1:44[ 3]    4:27[ 5]    1:42[ 2]    0:55[ 2]    0:28[ 4] 
   3. Emily Raudkepp            Peko            00:25.33     3:15( 5)    7:07( 3)   10:13( 3)   12:03( 3)   13:57( 3)   15:14( 3)   16:59( 3)   21:56( 3)   24:05( 3)   25:06( 3)   25:33( 3)  
                                                             3:15[ 5]    3:52[ 3]    3:06[ 5]    1:50[ 4]    1:54[ 3]    1:17[ 3]    1:45[ 4]    4:57[ 6]    2:09[ 4]    1:01[ 3]    0:27[ 3] 
   4. Kristiina Himma           Võru            00:27.22     2:41( 3)   12:01(11)   14:26( 9)   16:01( 9)   17:40( 9)   18:51( 9)   20:22( 5)   24:11( 5)   25:56( 4)   26:58( 4)   27:22( 4)  
                                                             2:41[ 3]    9:20[12]    2:25[ 2]    1:35[ 3]    1:39[ 2]    1:11[ 2]    1:31[ 2]    3:49[ 2]    1:45[ 3]    1:02[ 4]    0:24[ 1] 
   5. Liina Vesilind            SRD             00:28.21     3:07( 4)    7:39( 4)   11:05( 4)   13:07( 4)   15:16( 4)   16:58( 4)   18:54( 4)   24:01( 4)   26:34( 5)   27:51( 5)   28:21( 5)  
                                                             3:07[ 4]    4:32[ 6]    3:26[ 8]    2:02[ 8]    2:09[ 6]    1:42[ 9]    1:56[ 5]    5:07[ 7]    2:33[ 8]    1:17[ 7]    0:30[ 5] 
   6. Getter Matto              Kobras/Põlva Sp 00:28.26     3:55( 9)   10:26( 8)   13:19( 8)   15:15( 8)   17:10( 8)   18:44( 7)   20:41( 6)   24:42( 6)   26:53( 6)   27:55( 6)   28:26( 6)  
                                                             3:55[ 9]    6:31[10]    2:53[ 4]    1:56[ 5]    1:55[ 5]    1:34[ 6]    1:57[ 6]    4:01[ 3]    2:11[ 5]    1:02[ 4]    0:31[ 7] 
   7. Anna Nikitina             SKO "RUS"       00:29.05     3:51( 8)    9:18( 7)   12:46( 7)   14:43( 7)   16:53( 7)   18:27( 5)   20:46( 7)   25:05( 7)   27:20( 7)   28:35( 7)   29:05( 7)  
                                                             3:51[ 8]    5:27[ 8]    3:28[ 9]    1:57[ 6]    2:10[ 7]    1:34[ 6]    2:19[ 7]    4:19[ 4]    2:15[ 6]    1:15[ 6]    0:30[ 5] 
   8. Marie Tammemäe            Orvand          00:31.43     3:50( 7)    8:45( 6)   12:04( 6)   14:18( 6)   16:52( 6)   18:30( 6)   20:50( 8)   27:04( 9)   29:32( 8)   31:05( 8)   31:43( 8)  
                                                             3:50[ 7]    4:55[ 7]    3:19[ 6]    2:14[10]    2:34[ 9]    1:38[ 8]    2:20[ 8]    6:14[ 9]    2:28[ 7]    1:33[10]    0:38[11] 
   9. Zelma Lapina              OK Kapa         00:31.58     3:49( 6)    8:10( 5)   11:29( 5)   13:39( 5)   16:29( 5)   18:45( 8)   21:28( 9)   26:57( 8)   29:51( 9)   31:26( 9)   31:58( 9)  
                                                             3:49[ 6]    4:21[ 5]    3:19[ 6]    2:10[ 9]    2:50[10]    2:16[10]    2:43[10]    5:29[ 8]    2:54[ 9]    1:35[11]    0:32[ 8] 
  10. Edith Pärnik              Peko            00:36.16     7:18(11)   11:20( 9)   14:51(10)   16:51(10)   19:03(10)   20:34(10)   23:08(10)   31:00(10)   34:19(10)   35:39(10)   36:16(10)  
                                                             7:18[11]    4:02[ 4]    3:31[11]    2:00[ 7]    2:12[ 8]    1:31[ 5]    2:34[ 9]    7:52[11]    3:19[11]    1:20[ 8]    0:37[10] 
  11. Anastasija Nikitina       SKO "RUS"       00:44.22     5:29(10)   11:42(10)   19:28(11)   22:29(11)   25:38(11)   28:01(11)   31:16(11)   38:19(11)   41:59(11)   43:44(11)   44:22(11)  
                                                             5:29[10]    6:13[ 9]    7:46[12]    3:01[12]    3:09[12]    2:23[11]    3:15[12]    7:03[10]    3:40[12]    1:45[12]    0:38[11] 
  12. Viktorija Vengreviča      OK Stiga        00:50.31    11:21(12)   19:47(12)   23:15(12)   25:58(12)   28:59(12)   31:26(12)   34:17(12)   45:21(12)   48:28(12)   49:57(12)   50:31(12)  
                                                            11:21[12]    8:26[11]    3:28[ 9]    2:43[11]    3:01[11]    2:27[12]    2:51[11]   11:04[12]    3:07[10]    1:29[ 9]    0:34[ 9] 
N18
2970m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.33\428m   2.60\286m   3.70\404m   4.65\513m   5.47\359m   6.50\264m   7.54\231m   8.58\229m   9.97\131m   F.\121m      
   1. Marianne Haug             Võru/Võru spord 00:29.25     4:10( 4)    7:36( 3)   11:37( 2)   17:57( 2)   21:10( 2)   23:07( 2)   25:43( 2)   28:07( 1)   28:58( 1)   29:25( 1)  
                                                             4:10[ 4]    3:26[ 1]    4:01[ 1]    6:20[ 5]    3:13[ 4]    1:57[ 1]    2:36[ 1]    2:24[ 1]    0:51[ 1]    0:27[ 1] 
   2. Jaana Olvet               Rakv            00:30.12     3:44( 2)    7:12( 1)   11:35( 1)   17:34( 1)   20:18( 1)   22:24( 1)   25:18( 1)   28:39( 2)   29:43( 2)   30:12( 2)  
                                                             3:44[ 2]    3:28[ 2]    4:23[ 2]    5:59[ 2]    2:44[ 1]    2:06[ 4]    2:54[ 4]    3:21[ 6]    1:04[ 6]    0:29[ 3] 
   3. Triinu Rooni              Orvand          00:30.24     3:37( 1)    7:25( 2)   12:22( 3)   18:12( 3)   21:22( 3)   23:21( 3)   26:03( 3)   28:59( 3)   29:54( 3)   30:24( 3)  
                                                             3:37[ 1]    3:48[ 3]    4:57[ 6]    5:50[ 1]    3:10[ 3]    1:59[ 2]    2:42[ 2]    2:56[ 3]    0:55[ 2]    0:30[ 6] 
   4. Margret Zimmermann        Kape            00:32.08     4:11( 5)    8:11( 4)   12:43( 4)   18:46( 4)   22:24( 4)   24:33( 4)   27:31( 4)   30:38( 4)   31:39( 4)   32:08( 4)  
                                                             4:11[ 5]    4:00[ 5]    4:32[ 4]    6:03[ 3]    3:38[ 6]    2:09[ 6]    2:58[ 5]    3:07[ 5]    1:01[ 3]    0:29[ 3] 
   5. Zane Krumina              OK Purva Bridej 00:35.32     4:56( 7)    8:53( 5)   14:44( 6)   21:24( 5)   24:14( 5)   26:38( 5)   30:17( 5)   33:54( 5)   35:02( 5)   35:32( 5)  
                                                             4:56[ 7]    3:57[ 4]    5:51[ 9]    6:40[ 6]    2:50[ 2]    2:24[ 7]    3:39[ 6]    3:37[ 7]    1:08[ 8]    0:30[ 6] 
   6. Laura Leiboma             OK Kapa         00:37.01     8:36( 8)   12:41( 8)   17:06( 8)   23:12( 6)   28:11( 7)   30:14( 7)   32:58( 6)   35:31( 6)   36:32( 6)   37:01( 6)  
                                                             8:36[ 8]    4:05[ 6]    4:25[ 3]    6:06[ 4]    4:59[ 8]    2:03[ 3]    2:44[ 3]    2:33[ 2]    1:01[ 3]    0:29[ 3] 
   7. Kaisa Sander              Ilves           00:38.43     4:03( 3)   10:38( 7)   15:29( 7)   23:48( 7)   28:21( 8)   30:28( 8)   34:13( 8)   37:12( 7)   38:15( 7)   38:43( 7)  
                                                             4:03[ 3]    6:35[ 9]    4:51[ 5]    8:19[ 8]    4:33[ 7]    2:07[ 5]    3:45[ 8]    2:59[ 4]    1:03[ 5]    0:28[ 2] 
   8. Austra Zuševica           OK Kapa         00:39.19     4:16( 6)    8:54( 6)   14:42( 5)   23:49( 8)   27:18( 6)   29:50( 6)   33:33( 7)   37:36( 8)   38:48( 8)   39:19( 8)  
                                                             4:16[ 6]    4:38[ 8]    5:48[ 8]    9:07[ 9]    3:29[ 5]    2:32[ 8]    3:43[ 7]    4:03[ 9]    1:12[ 9]    0:31[ 8] 
   9. Karoliina Sikkal          Kobras          00:53.24    10:56( 9)   15:32( 9)   20:32( 9)   28:41( 9)   41:06( 9)   43:56( 9)   47:50( 9)   51:41( 9)   52:48( 9)   53:24( 9)  
                                                            10:56[ 9]    4:36[ 7]    5:00[ 7]    8:09[ 7]   12:25[ 9]    2:50[ 9]    3:54[ 9]    3:51[ 8]    1:07[ 7]    0:36[ 9] 
      Annija Anna Zalaiskalna   IK Auseklis     Ei start   
                                                          
      Silvia Luup               Võru            Ei start   
                                                          
N20
3210m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.62\322m   2.34\163m   3.60\211m   4.61\146m   5.44\508m   6.45\493m   7.47\269m   8.49\150m   9.51\248m  10.55\178m  11.57\129m  12.58\143m  13.97\131m   F.\121m      
   1. Liga Valdmane             ZVOC-Valmieras  00:27.34     2:24( 2)    3:45( 1)    6:21( 2)    7:41( 2)   12:57( 2)   16:49( 2)   18:18( 1)   19:25( 1)   21:23( 1)   23:47( 1)   24:48( 1)   26:19( 1)   27:09( 1)   27:34( 1)  
                                                             2:24[ 2]    1:21[ 1]    2:36[ 2]    1:20[ 1]    5:16[ 2]    3:52[ 1]    1:29[ 2]    1:07[ 1]    1:58[ 2]    2:24[ 1]    1:01[ 2]    1:31[ 2]    0:50[ 1]    0:25[ 3] 
   2. Ieva Krumina              OK Purva Bridej 00:28.29     2:15( 1)    3:49( 2)    6:26( 3)    7:53( 3)   13:31( 3)   17:32( 3)   18:58( 3)   20:08( 3)   22:02( 3)   24:33( 2)   25:38( 2)   27:04( 2)   28:03( 2)   28:29( 2)  
                                                             2:15[ 1]    1:34[ 3]    2:37[ 3]    1:27[ 2]    5:38[ 3]    4:01[ 2]    1:26[ 1]    1:10[ 3]    1:54[ 1]    2:31[ 2]    1:05[ 3]    1:26[ 1]    0:59[ 4]    0:26[ 4] 
   3. Evely Kaasiku             JOKA            00:28.36     2:30( 3)    3:59( 3)    6:13( 1)    7:40( 1)   12:16( 1)   16:44( 1)   18:19( 2)   19:27( 2)   21:54( 2)   24:44( 3)   25:42( 3)   27:23( 3)   28:13( 3)   28:36( 3)  
                                                             2:30[ 3]    1:29[ 2]    2:14[ 1]    1:27[ 2]    4:36[ 1]    4:28[ 3]    1:35[ 3]    1:08[ 2]    2:27[ 4]    2:50[ 3]    0:58[ 1]    1:41[ 3]    0:50[ 1]    0:23[ 1] 
   4. Laura Joonas              Võru/Võru spord 00:36.23     3:07( 6)    4:55( 5)    8:37( 6)   10:38( 6)   16:39( 6)   21:39( 5)   24:07( 6)   25:31( 5)   27:52( 5)   31:19( 4)   32:43( 4)   34:53( 4)   35:52( 4)   36:23( 4)  
                                                             3:07[ 6]    1:48[ 4]    3:42[ 7]    2:01[ 5]    6:01[ 5]    5:00[ 5]    2:28[ 7]    1:24[ 5]    2:21[ 3]    3:27[ 6]    1:24[ 5]    2:10[ 6]    0:59[ 4]    0:31[ 6] 
   5. Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põlva Sp 00:36.25     3:01( 5)    5:00( 6)    8:18( 5)   10:26( 5)   16:12( 5)   21:41( 6)   23:35( 5)   25:48( 6)   28:34( 6)   31:47( 5)   32:56( 5)   34:54( 5)   35:59( 5)   36:25( 5)  
                                                             3:01[ 5]    1:59[ 5]    3:18[ 4]    2:08[ 7]    5:46[ 4]    5:29[ 6]    1:54[ 5]    2:13[ 7]    2:46[ 6]    3:13[ 5]    1:09[ 4]    1:58[ 5]    1:05[ 6]    0:26[ 4] 
   6. Liis Uusküla              Rakvere OK      00:36.46     2:35( 4)    4:49( 4)    8:12( 4)    9:47( 4)   15:53( 4)   20:34( 4)   22:14( 4)   23:29( 4)   26:13( 4)   31:49( 6)   33:42( 6)   35:28( 6)   36:22( 6)   36:46( 6)  
                                                             2:35[ 4]    2:14[ 6]    3:23[ 5]    1:35[ 4]    6:06[ 6]    4:41[ 4]    1:40[ 4]    1:15[ 4]    2:44[ 5]    5:36[ 7]    1:53[ 7]    1:46[ 4]    0:54[ 3]    0:24[ 2] 
   7. Marili Zimmermann         Kape            00:40.55     3:09( 7)    5:34( 7)    9:05( 7)   11:09( 7)   18:54( 7)   24:35( 7)   26:49( 7)   28:28( 7)   31:38( 7)   34:46( 7)   36:21( 7)   39:04( 7)   40:19( 7)   40:55( 7)  
                                                             3:09[ 7]    2:25[ 7]    3:31[ 6]    2:04[ 6]    7:45[ 7]    5:41[ 7]    2:14[ 6]    1:39[ 6]    3:10[ 7]    3:08[ 4]    1:35[ 6]    2:43[ 7]    1:15[ 7]    0:36[ 7] 
      Sirli Aia                 Kobras          Puuduv KP  
                                                          
      Zane Camane               Madonas BJSS/OK Ei start   
                                                          
      Sigita Lapsina            Madonas BJSS/OK Ei start   
                                                          
      Kristiine Aluvee          Kobras          Ei start   
                                                          
N21
3210m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.62\322m   2.34\163m   3.60\211m   4.61\146m   5.44\508m   6.45\493m   7.47\269m   8.49\150m   9.51\248m  10.55\178m  11.57\129m  12.58\143m  13.97\131m   F.\121m      
   1. Daisy Kudre               Peko            00:24.18     2:07( 1)    3:34( 2)    5:43( 1)    7:00( 1)   10:55( 1)   14:30( 1)   15:48( 1)   16:58( 1)   18:35( 1)   20:34( 1)   21:45( 1)   23:09( 1)   23:55( 1)   24:18( 1)  
                                                             2:07[ 1]    1:27[ 2]    2:09[ 1]    1:17[ 1]    3:55[ 1]    3:35[ 1]    1:18[ 1]    1:10[ 2]    1:37[ 1]    1:59[ 1]    1:11[ 5]    1:24[ 1]    0:46[ 1]    0:23[ 1] 
   2. Maret Vaher               Kobras          00:27.14     2:15( 3)    3:26( 1)    6:02( 2)    7:52( 2)   12:27( 2)   16:29( 2)   18:00( 2)   19:03( 2)   21:03( 2)   23:20( 2)   24:19( 2)   25:56( 2)   26:48( 2)   27:14( 2)  
                                                             2:15[ 3]    1:11[ 1]    2:36[ 4]    1:50[ 3]    4:35[ 2]    4:02[ 2]    1:31[ 3]    1:03[ 1]    2:00[ 4]    2:17[ 2]    0:59[ 1]    1:37[ 3]    0:52[ 4]    0:26[ 3] 
   3. Piibe Tammemäe            Orvand          00:28.07     2:14( 2)    3:48( 3)    6:23( 3)    8:13( 3)   12:56( 3)   17:01( 3)   18:30( 3)   19:40( 3)   21:32( 3)   24:24( 3)   25:23( 3)   26:52( 3)   27:42( 3)   28:07( 3)  
                                                             2:14[ 2]    1:34[ 4]    2:35[ 2]    1:50[ 3]    4:43[ 3]    4:05[ 3]    1:29[ 2]    1:10[ 2]    1:52[ 2]    2:52[ 4]    0:59[ 1]    1:29[ 2]    0:50[ 2]    0:25[ 2] 
   4. Dina Zobena               OK Purva Bridej 00:30.36     2:41( 5)    4:11( 5)    6:46( 4)    8:31( 4)   13:54( 4)   18:21( 4)   20:15( 4)   21:32( 4)   23:27( 4)   26:37( 4)   27:41( 4)   29:19( 4)   30:10( 4)   30:36( 4)  
                                                             2:41[ 5]    1:30[ 3]    2:35[ 2]    1:45[ 2]    5:23[ 4]    4:27[ 4]    1:54[ 5]    1:17[ 4]    1:55[ 3]    3:10[ 5]    1:04[ 3]    1:38[ 4]    0:51[ 3]    0:26[ 3] 
   5. Linda Krumina             Briksnis        00:31.48     2:33( 4)    4:10( 4)    7:11( 5)    9:15( 5)   14:50( 5)   19:19( 5)   21:01( 5)   22:21( 5)   24:34( 5)   27:21( 5)   28:29( 5)   30:21( 5)   31:21( 5)   31:48( 5)  
                                                             2:33[ 4]    1:37[ 5]    3:01[ 5]    2:04[ 5]    5:35[ 5]    4:29[ 5]    1:42[ 4]    1:20[ 5]    2:13[ 5]    2:47[ 3]    1:08[ 4]    1:52[ 5]    1:00[ 5]    0:27[ 5] 
   6. Ekaterina Kostina                         00:55.29     3:21( 6)   15:02( 6)   21:27( 6)   24:06( 6)   29:59( 6)   39:53( 6)   41:51( 6)   43:43( 6)   46:54( 6)   50:08( 6)   51:35( 6)   53:48( 6)   54:55( 6)   55:29( 6)  
                                                             3:21[ 6]   11:41[ 6]    6:25[ 6]    2:39[ 6]    5:53[ 6]    9:54[ 6]    1:58[ 6]    1:52[ 6]    3:11[ 6]    3:14[ 6]    1:27[ 6]    2:13[ 6]    1:07[ 6]    0:34[ 6] 
      Marta Olvet               Rakv            Puuduv KP    3:43( 7)           -           -           -           -           -           -  
                                                             3:43[ 7]           -           -           -           -           -           - 
      Teele Randman             Rakvere OK      Ei start   
                                                          
      Kristina Maseviciute-Kysu OK Fortuna      Ei start   
                                                          
      Mirja Virve               Kobras          Ei start   
                                                          
      Tea Pärnik                Peko            Ei start   
                                                          
      Kadri Limberg             LSF PT          Ei start   
                                                          
N35
2970m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.33\428m   2.60\286m   3.70\404m   4.65\513m   5.47\359m   6.50\264m   7.54\231m   8.58\229m   9.97\131m   F.\121m      
   1. Laima Klauža              OK Purva Bridej 00:23.57     3:11( 1)    6:03( 1)    9:50( 1)   14:19( 1)   16:28( 1)   18:02( 1)   20:25( 1)   22:41( 1)   23:32( 1)   23:57( 1)  
                                                             3:11[ 1]    2:52[ 1]    3:47[ 1]    4:29[ 1]    2:09[ 1]    1:34[ 1]    2:23[ 1]    2:16[ 1]    0:51[ 2]    0:25[ 1] 
   2. Minija Pääslane           Ilves           00:29.59     3:30( 3)    7:18( 2)   11:53( 2)   17:37( 2)   20:29( 2)   22:28( 2)   25:27( 2)   28:21( 2)   29:26( 2)   29:59( 2)  
                                                             3:30[ 3]    3:48[ 4]    4:35[ 3]    5:44[ 3]    2:52[ 3]    1:59[ 3]    2:59[ 2]    2:54[ 5]    1:05[ 6]    0:33[ 4] 
   3. Raili Rooba               Rakv            00:30.13     3:57( 4)    7:39( 3)   13:19( 3)   18:34( 3)   21:22( 3)   23:10( 3)   26:30( 3)   28:55( 3)   29:43( 3)   30:13( 3)  
                                                             3:57[ 4]    3:42[ 3]    5:40[ 6]    5:15[ 2]    2:48[ 2]    1:48[ 2]    3:20[ 5]    2:25[ 2]    0:48[ 1]    0:30[ 2] 
   4. Triin Vask                Ilves           00:33.05     4:30( 7)    8:24( 5)   14:09( 6)   20:19( 4)   23:18( 4)   25:28( 4)   28:33( 4)   31:31( 4)   32:29( 4)   33:05( 4)  
                                                             4:30[ 7]    3:54[ 5]    5:45[ 7]    6:10[ 4]    2:59[ 5]    2:10[ 5]    3:05[ 3]    2:58[ 6]    0:58[ 4]    0:36[ 8] 
   5. Airi Alnek                Võru            00:33.32     4:28( 6)    8:02( 4)   14:22( 7)   20:32( 5)   23:32( 5)   25:46( 5)   28:59( 5)   32:00( 5)   32:57( 5)   33:32( 5)  
                                                             4:28[ 6]    3:34[ 2]    6:20[ 8]    6:10[ 4]    3:00[ 6]    2:14[ 6]    3:13[ 4]    3:01[ 7]    0:57[ 3]    0:35[ 6] 
   6. Tatjana Nikitina          SKO "RUS"       00:37.05     4:03( 5)    9:13( 7)   14:08( 5)   21:26( 7)   24:22( 6)   26:25( 6)   32:16( 6)   35:24( 6)   36:32( 6)   37:05( 6)  
                                                             4:03[ 5]    5:10[ 7]    4:55[ 5]    7:18[ 8]    2:56[ 4]    2:03[ 4]    5:51[ 6]    3:08[ 8]    1:08[ 8]    0:33[ 4] 
   7. Heli Haug                 Võru            00:42.18     4:46( 8)    9:06( 6)   13:52( 4)   20:34( 6)   27:58( 7)   30:37( 7)   37:45( 7)   40:38( 7)   41:43( 7)   42:18( 7)  
                                                             4:46[ 8]    4:20[ 6]    4:46[ 4]    6:42[ 7]    7:24[ 7]    2:39[ 8]    7:08[ 7]    2:53[ 4]    1:05[ 6]    0:35[ 6] 
   8. Kadri Parts               Võru            00:48.25     3:22( 2)   11:30( 8)   15:27( 8)   22:07( 8)   33:17( 8)   35:51( 8)   44:30( 8)   46:55( 8)   47:55( 8)   48:25( 8)  
                                                             3:22[ 2]    8:08[ 8]    3:57[ 2]    6:40[ 6]   11:10[ 8]    2:34[ 7]    8:39[ 8]    2:25[ 2]    1:00[ 5]    0:30[ 2] 
N45
2380m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     1.32\337m   2.33\103m   3.48\510m   4.46\139m   5.50\181m    6.51\87m   7.52\140m   8.64\211m   9.55\296m  10.97\253m   F.\121m      
   1. Ingrit Kala               Peko            00:21.51     3:23( 1)    4:28( 1)   10:37( 1)   11:43( 1)   12:52( 1)   13:59( 1)   15:18( 1)   17:05( 1)   19:30( 1)   21:23( 1)   21:51( 1)  
                                                             3:23[ 1]    1:05[ 1]    6:09[ 1]    1:06[ 1]    1:09[ 1]    1:07[ 1]    1:19[ 1]    1:47[ 2]    2:25[ 1]    1:53[ 2]    0:28[ 1] 
   2. Saima Värton              Kobras          00:23.47     3:58( 2)    5:12( 2)   11:52( 2)   13:00( 2)   14:24( 2)   15:33( 2)   16:55( 2)   18:50( 2)   21:31( 2)   23:19( 2)   23:47( 2)  
                                                             3:58[ 2]    1:14[ 2]    6:40[ 2]    1:08[ 2]    1:24[ 2]    1:09[ 2]    1:22[ 2]    1:55[ 3]    2:41[ 2]    1:48[ 1]    0:28[ 1] 
   3. Siiri Poopuu              JOKA            00:28.25     4:13( 3)    6:03( 3)   14:14( 3)   15:45( 3)   17:28( 3)   18:40( 3)   20:09( 3)   21:55( 3)   25:27( 3)   27:53( 3)   28:25( 3)  
                                                             4:13[ 3]    1:50[ 4]    8:11[ 3]    1:31[ 4]    1:43[ 4]    1:12[ 3]    1:29[ 3]    1:46[ 1]    3:32[ 3]    2:26[ 4]    0:32[ 3] 
   4. Reet Johanson             Kobras          00:32.34     5:55( 5)    8:03( 5)   16:52( 4)   18:19( 4)   20:01( 4)   21:34( 4)   23:05( 4)   25:06( 4)   29:36( 4)   31:50( 4)   32:34( 4)  
                                                             5:55[ 5]    2:08[ 6]    8:49[ 4]    1:27[ 3]    1:42[ 3]    1:33[ 6]    1:31[ 4]    2:01[ 4]    4:30[ 6]    2:14[ 3]    0:44[ 6] 
   5. Pille Illak               Otepää          00:36.12     5:47( 4)    7:34( 4)   18:30( 5)   20:21( 5)   22:19( 5)   23:50( 5)   25:53( 5)   28:35( 5)   33:02( 5)   35:28( 5)   36:12( 5)  
                                                             5:47[ 4]    1:47[ 3]   10:56[ 6]    1:51[ 6]    1:58[ 5]    1:31[ 5]    2:03[ 6]    2:42[ 6]    4:27[ 5]    2:26[ 4]    0:44[ 6] 
   6. Lea Leppik                TAOK            00:40.15     6:49( 7)    9:26( 7)   18:47( 6)   20:25( 6)   23:33( 6)   24:53( 6)   26:43( 6)   28:58( 6)   36:08( 6)   39:38( 6)   40:15( 6)  
                                                             6:49[ 7]    2:37[ 7]    9:21[ 5]    1:38[ 5]    3:08[ 7]    1:20[ 4]    1:50[ 5]    2:15[ 5]    7:10[ 7]    3:30[ 6]    0:37[ 5] 
   7. Epp Voitka                Võru            00:44.04     6:38( 6)    8:42( 6)   22:03( 7)   24:41( 7)   26:58( 7)   29:29( 7)   32:02( 7)   35:36( 7)   39:42( 7)   43:30( 7)   44:04( 7)  
                                                             6:38[ 6]    2:04[ 5]   13:21[ 7]    2:38[ 7]    2:17[ 6]    2:31[ 7]    2:33[ 7]    3:34[ 7]    4:06[ 4]    3:48[ 7]    0:34[ 4] 
      Iveta Holcmane            OK Ogre         Puuduv KP  
                                                          
      Natalja Ushakova          SKO "RUS"       Puuduv KP  
                                                          
      Ülle Põldoja              Ilves           Puuduv KP  
                                                          
      Karin Laine               Võru            Ei start   
                                                          
      Kaie Konsap               Võru            Ei start   
                                                          
OK ILVES
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 22.01.2013 21:32:59