EMV Pikk rada 6.09.2008
Pikk rada
06.09.2008 Krootuse (Rajameister: Avo Veermäe)
M16  M18  M20  M21A  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70 
N16  N18  N20  N21A  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65 

M16
14200m 19KP Tus135m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.    83 Aleksandr Shved                SRD                  01:42.16          
   2.    82 Sergei Rjabõshkin              SRD                  01:42.56          
   3.    73 Björn Panker                   Ilves                01:48.45          
   4.    74 Taavi Kalle Kiisler            KEKRSK               02:05.40          
   5.    96 Reigo Teervalt                 Peko                 02:06.00          
   6.    79 Oliver Jõgeva                  OK Põlva Kobras      02:06.38          
   7.    77 Tõnis Laugesaar                Rakv                 02:07.04          
   8.    98 Mihkel Kase                    Peko                 02:08.15          
   9.    92 Kaspar Karjus                  Võru                 02:08.42          
  10.    91 Jüri Joonas                    Võru                 02:09.18          
  11.    75 Kaido Stroom                   KEKRSK               02:09.36          
  12.    84 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 02:13.06          
  13.    97 Argo Rõzikov                   Peko                 02:13.09          
  14.    78 Priit Võsupärg                 OK Põlva Kobras      02:14.33          
  15.    81 Mihkel Tarve                   OK Põlva Kobras      02:14.53          
  16.    87 Jorma Valge                    JOKA                 02:21.08          
  17.    85 Harri Lainemäe                 JOKA                 02:21.10          
  18.    88 Martin Liidlein                JOKA                 02:21.15          
  19.    95 Henri Oru                      Võru                 02:21.21          
  20.    86 Lauri Lainemäe                 JOKA                 02:21.44          
  21.    89 Uku Andla                      Võru                 02:43.09          
  21.    90 Rait Ernits                    Võru                 02:43.09          
  23.    93 Georg Kõlli                    Võru                 02:43.13          
  24.    94 Kevin Koskinen                 Võru                 03:15.43          
         76 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               Ei start          
         80 Antti Siima                    OK Põlva Kobras      Ei start          
M18
16000m 21KP Tus165m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   112 Lauri Sild                     Võru                 01:41.55          
   2.   104 Raido Mitt                     OK Põlva Kobras      01:54.14          
   3.   106 Kenny Kivikas                  Ilves                01:54.36          
   4.   114 Tauno Tiirats                  Ilves                02:03.27          
   5.   107 Erki Pellja                    JOKA                 02:05.52          
   6.   109 Alar Kume                      Võru                 02:11.55          
   7.   111 Raul Reiljan                   Võru                 02:12.11          
   8.   100 Marek Karm                     KEKRSK               02:12.31          
   9.   101 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               02:12.51          
  10.   105 Marten Vunukainen              OK Põlva Kobras      02:13.47          
  11.   110 Artur Nevinski                 Võru                 02:15.43          
  12.   102 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                02:21.00          
  13.    99 Arvi Alamaa                    Orvand               02:21.12          
  14.   113 Sander Linnus                  Peko                 02:28.55          
  15.   108 Rauno Kaiv                     Võru                 02:47.56          
  16.   103 Karmo Kübarsepp                Jõhvikas             03:24.48          
M20
19100m 26KP Tus175m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   118 Timo Sild                      Võru                 01:56.02          
   2.   120 Kristo Heinmann                Ilves                02:03.33          
   3.   117 Jaagup Truusalu                Võru                 02:29.11          
   4.   116 Mikk Tali                      KEKRSK               02:34.15          
   5.   119 Sven Oras                      Ilves                03:01.04          
   6.   115 Kristjan Stroom                KEKRSK               03:43.39          
M21A
16000m 21KP Tus165m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   160 Andres Hiiemäe                 klubitu              02:02.09          
   2.   159 Erik Saarts                    Võru                 02:07.52          
   3.   161 Joonas Väärtnõu                OK Composter         02:08.01          
   4.   167 Marek Atonen                   Lehola               02:14.55          
   5.   158 Tarmo Kuub                     -                    02:22.24          
   6.   165 Tammo Esta                     HOK                  02:25.20          
   7.   169 Taivo Daub                     Ilves                02:27.08          
   8.   168 Martin Kaup                    Elioni SK            02:37.59          
   9.   162 Allan Roosimägi                Jõhvikas             02:59.36          
  10.   163 Hannes Kerem                   KEKRSK               03:50.01          
        166 Ott Rakkaselg                  HOK                  Katk              
        164 Tanel Esta                     HOK                  Katk              
M21E
24700m 28KP Tus240m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.    15 Markus Puusepp                 Võru                 02:27.37    1.    
   2.     1 Jürgen Einpaul                 Tammed               02:43.07          
   3.    11 Kristjan Trossmann             JOKA                 02:44.55          
   4.     4 Kristjan Karabelnik            OKH                  02:57.42          
   5.    14 Kaarel Kure                    OK Põlva Kobras      03:15.00    2.    
   6.     3 Kaarel Kallas                  Lehola               03:24.55          
   7.     2 Kaido Hallik                   Ilves                03:26.59          
   8.     7 Martti Mikk                                         03:31.44          
   9.     6 Jürjo Lokk                     OKH                  03:42.31          
  10.    13 Keio Hämäläinen                OK Põlva Kobras      05:08.44    3.    
         10 Timmo Tammemäe                 Orvand               Katk              
          8 Peep Otstavel                  LSF PT               Katk              
          5 Karli Lambot                   Orion                Katk              
         12 Sander Vaher                   EKJ SK               Ei start          
          9 Peeter Pihl                    Tammed               Ei start          
M35
19100m 26KP Tus175m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   211 Dmitri Shved                   SRD                  02:13.52          
   2.   205 Neeme Loorits                  Kape                 02:14.59          
   3.   213 Rein Zaitsev                   Peko                 02:19.56          
   4.   216 Lauri Lahtmäe                  Kape                 02:23.48          
   5.   212 Margus Marrandi                JOKA                 02:27.44          
   6.   209 Andres Hummal                  OK Rakvere           02:27.50          
   7.   214 Margus Klementsov              Mercury              02:28.02          
   8.   210 Viktor Kübard                  SRD                  02:29.31          
   9.   215 Olav Karu                      Rakv                 02:29.39          
  10.   207 Mart Jakobson                  KEKRSK               02:51.20          
  10.   208 Rait Lille                     KEKRSK               02:51.20          
  12.   204 Aivar Leht                     Okas                 03:00.02          
        206 Arthur Raichmann               LSF PT               Vale KP           
M40
16000m 21KP Tus165m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   225 Armo Hiie                      Kape                 01:54.58          
   2.   226 Toomas Mast                    HOK                  02:01.58          
   3.   228 Raul Hindov                    TON                  02:02.43          
   4.   224 Vladimir Savinov               SRD                  02:03.00          
   5.   222 Meelis Zimmermann              Kape                 02:05.50          
   6.   218 Antti Roose                                         02:07.19          
   7.   220 Tenno Alamaa                   Orvand               02:11.25          
   8.   221 Mairolt Kakko                  Bona Fide            02:33.07          
   9.   217 Andy Karjus                    Võru                 02:38.04          
  10.   219 Eerik Tamm                     -                    03:11.00          
        223 Lauri Leppik                   TAOK                 Katk              
        227 Ulvar Pavlov                                        Ei start          
M45
14200m 19KP Tus135m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   230 Jaanus Reha                    Koop                 01:41.10          
   1.   233 Maido Kaljur                   KEKRSK               01:41.10          
   3.   241 Andres Sune                    Rakvere OK           01:43.53          
   4.   246 Andres Talver                  Mercury              01:46.44          
   5.   244 Tõnu Ilves                     Kape                 01:48.39          
   6.   236 Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             01:50.34          
   7.   234 Mati Preitof                   KEKRSK               01:50.48          
   8.   242 Raul Laas                      JOKA                 01:50.51          
   9.   235 Eduard Pukkonen                KEKRSK               01:58.40          
  10.   239 Aleksander Pritsik             Rakv                 01:59.06          
  11.   232 Urmas Tammemäe                 Orvand               01:59.25          
  12.   238 Raul Olesk                     OK Põlva Kobras      02:03.03          
  13.   243 Urmas Laev                     Mercury              02:16.38          
  14.   240 Jaak Rohtsalu                  Rakvere OK           02:17.57          
  15.   245 Andrus Rämmann                                      02:27.03          
  16.   229 Priit Truusalu                 Kape                 02:43.45          
  17.   231 Tõnu Loog                      Kobras               03:06.58          
        237 Toomas Tarve                   OK Põlva Kobras      Katk              
M50
12800m 19KP Tus140m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   121 Kaljo Julge                    Kape                 01:55.38          
   2.   130 Karl Teearu                    Otepää               02:04.01          
   3.   127 Paul Poopuu                    JOKA                 02:07.11          
   4.   126 Udo Lüüs                       Ilves                02:10.48          
   5.   124 Toivo Toomas                   Peko                 02:11.50          
   6.   129 Sulev Kuiv                     TAOK                 02:15.34          
   7.   123 Tiit Olju                      Orvand               02:21.53          
   8.   125 Tauno Kure                     Kape                 02:29.34          
   9.   122 Kalmer Keevend                 JOKA                 02:54.04          
        128 Andres Minn                    JOKA                 Vale KP           
M55
12800m 19KP Tus140m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   253 Johannes Tasa                  Tammed               01:46.54          
   2.   256 Andres Käär                                         01:53.40          
   3.   252 Kulno Voolaid                  Rakv                 01:53.52          
   4.   248 Arvo Kivikas                   Ilves                01:56.48          
   5.   260 Anti Parik                     Otepää               02:00.15          
   6.   249 Jüri Rokko                                          02:03.31          
   7.   251 Rein Kriks                     Rakv                 02:07.59          
   8.   250 Mati Pilt                      West                 02:12.44          
   9.   257 Riho Männi                     Lehola               02:14.08          
  10.   254 Kalle Nelk                     Tammed               02:16.03          
  11.   261 Ago Käis                       Kobras               02:25.12          
  12.   259 Tõnu Tolm                      Võru                 02:25.31          
  13.   247 Rein Hanstein                  Okas                 02:29.07          
  14.   258 Kalev Kukk                     TAOK                 02:41.45          
  15.   255 Rein Prank                     Kape                 02:48.05          
M60
10200m 14KP Tus90m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   137 Tiit Tatter                    TON                  01:31.56          
   2.   132 Peep Koppel                    Koop                 01:42.59          
   3.   134 Mati Kallemets                 Okas                 01:47.14          
   4.   136 Kalju Toomas                   JOKA                 01:47.47          
   5.   139 Mati Poom                      TON                  01:48.15          
   6.   135 Ats Virumäe                    Võru                 01:48.49          
   7.   131 Rafael Gordon                  West                 01:49.20          
   8.   138 Enn Aedna                      TON                  02:06.28          
   9.   133 Tiit Koppel                    Orion                02:21.04          
M65
10200m 14KP Tus90m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   274 Kalju Tilk                     Orion                01:47.38          
   2.   273 Georg Sooberg                  Võru                 01:48.15          
   3.   276 Jaan Orav                      TON                  01:49.57          
   4.   275 Rein Raid                      Kape                 01:58.12          
   5.   269 Mihhail Taivere                Kape                 02:01.24          
   6.   262 Rein Küttim                    Orion                02:10.42          
   7.   270 Martin Tõrra                   Kobras               02:10.56          
   8.   264 Rein Kiisler                   West                 02:12.24          
   9.   265 Tõnu Raid                      Tammed               02:14.58          
  10.   267 Vello Krohn                    Tammed               02:35.28          
  11.   271 Vello Loorits                  Orion                02:37.55          
  12.   268 Mati Tõnus                     ORION                02:44.26          
        266 Riho Kilp                      Tammed               Katk              
        263 Ants Tamm                                           Ei start          
        272 Nikolai Kuha                   Kape                 Ei start          
M70
8900m 13KP Tus90m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   170 Heino Peeterson                West                 01:41.39          
   2.   176 Edgar Tammik                   Orion                01:59.22          
   3.   172 Heino Heinloo                  Tammed               02:02.28          
   4.   174 Ilmar Kask                     Ilves                02:08.21          
   5.   173 Kaarel Koitmets                Jõhvikas             02:44.03          
   6.   175 Feliks Kipper                  Orion                02:52.45          
   7.   171 Valju Tali                     KEKRSK               03:26.48          
        177 Endel Remmet                   Kape                 Ei start          
N16
8900m 13KP Tus90m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.    46 Kerstin Uiboupin               Võru                 01:22.13          
   2.    44 Evely Kaasiku                  JOKA                 01:22.22          
   3.    43 Kaia Kivikas                   Ilves                01:22.29          
   4.    45 Laura Joonas                   Võru                 01:22.43          
   4.    33 Siiri Rist                     West                 01:22.43          
   6.    47 Daisy Kudre                    Peko                 01:24.31          
   7.    48 Kaisa Raudkepp                 Peko                 01:26.01          
   8.    35 Margret Zimmermann             Kape                 01:26.05          
   9.    36 Marili Zimmermann              Kape                 01:26.14          
  10.    40 Marianne Möller                OK Põlva Kobras      01:26.43          
  11.    39 Silja Olesk                    OK Põlva Kobras      01:26.50          
  12.    38 Madli-Johanna Maidla           OK Põlva Kobras      01:27.13          
  13.    41 Linda Puusalu                  OK Põlva Kobras      01:32.16          
  14.    34 Triinu Rooni                   Orvand               01:32.17          
  15.    37 Maret Lind                     Kape                 01:42.16          
  16.    42 Kärt Kürsa                     OK Põlva Kobras      01:43.16          
  17.    49 Jaana Olvet                    Rakv                 01:54.44          
  18.    31 Gerli Viikmaa                  West                 02:20.51          
         32 Kristiina Vinkel               West                 Ei start          
N18
11900m 16KP Tus110m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   180 Piibe Tammemäe                 Orvand               01:38.00          
   2.   181 Triin Aedmäe                   OK Põlva Kobras      01:39.03          
   3.   186 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 01:51.22          
   4.   179 Katrin Vinkel                  West                 01:52.56          
   5.   178 Britta Panker                  Ilves                01:53.26          
   6.   187 Sigrid Ruul                    JOKA                 01:54.23          
   7.   184 Agnes Vask                     Ilves                01:55.50          
   8.   183 Laura Suur                     Visa                 02:03.18          
   9.   182 Adele Puusalu                  OK Põlva Kobras      02:18.28          
        185 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                Ei start          
N20
11900m 16KP Tus110m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.    53 Eleri Hirv                     Võru                 01:41.03          
   2.    50 Liina Haldna                   Rae ROK              01:41.33          
   3.    55 Grete Gutmann                  Rae                  01:46.33          
   4.    51 Maria Zhuravskaja              SRD                  01:47.50          
   5.    54 Karmen Alnek                   Võru                 01:48.56          
   6.    52 Kristi Pellja                  JOKA                 02:38.03          
N21A
11100m 16KP Tus125m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   277 Katrin Uudeküll                                     02:02.08          
   2.   188 Jaana Aedmäe                   Kobras               02:12.08          
   3.   190 Maarja Punak                   Kobras               02:16.23          
        189 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               Ei start          
N21E
16500m 25KP Tus175m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.    21 Liis Johanson                  OK Põlva Kobras      02:11.47          
   2.    27 Merike Vanjuk                  Kape                 02:11.54          
   3.    22 Kirti Rebane                   Tammed               02:12.27          
   4.    26 Maret Vaher                    Kobras               02:17.43          
   5.    24 Elo Saue                       Ilves                02:21.32          
   6.    23 Annika Rihma                   OK Põlva Kobras      02:24.49          
   7.    29 Mariann Sulg                   Orvand               02:28.10    1.    
   8.    28 Marje Venelaine                Tammed               02:30.25          
   9.    25 Marilin Sulg                   Orvand               02:41.08          
N35
11900m 16KP Tus110m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   142 Signe Raidmets                 TON                  02:11.37          
   2.   141 Ella Shved                     SRD                  02:23.06          
   3.   143 Kersti Kristjuhan              HOK                  02:30.58          
   4.   140 Inga Karu                      Rae                  02:32.47          
N40
11100m 16KP Tus125m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.    58 Jana Kink                      Kape                 01:34.39          
   2.    61 Pilvi-Heli Vettik              Rae                  01:39.29          
   3.    59 Lea Leppik                     TAOK                 01:45.12          
   4.    57 Maris Roosipuu                 Orion                01:52.53          
   5.    68 Kaie Konsap                    Võru                 01:52.54          
   6.    65 Helen Mast                     HOK                  01:53.20          
   7.    67 Aari Talver                    Mercury              01:53.43          
   8.    63 Rutti Räbovoitra               MARU                 01:54.51          
   9.    56 Inger Jalakas                  KEKRSK               01:57.23          
  10.    64 Anneli Rämmann                 Tammed               02:00.25          
  11.    62 Elin Ilves                     Kape                 02:00.55          
  12.    66 Merike Paapson                 TON                  02:01.48          
  13.    60 Meeli Kerem                    -                    02:12.23          
N45
10200m 14KP Tus90m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   144 Marje Viirmann                 KEKRSK               01:29.54          
   2.   145 Tiina Oras                     Ilves                01:47.59          
   3.   148 Riina Laev                     Mercury              01:48.56          
   4.   147 Aino Koser                     Ilves                02:21.34          
        146 Maire Kure                     Kape                 Katk              
N50
8900m 13KP Tus90m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   154 Marje Tobreluts                OK Põlva Kobras      01:27.14          
   2.   157 Ene Sulg                       Orvand               01:27.39          
   3.   153 Tiina Talisoo                  Orvand               01:32.40          
   4.   149 Aili Laanjõe                   Kobras               01:33.07          
   5.   156 Vaike Tomann                   Ilves                01:35.06          
   6.   151 Anne Arold                     OKH                  01:35.23          
   7.   152 Gea Rennel                     KEKRSK               01:39.21          
   8.   155 Anu Pallon                     JOKA                 02:20.04          
   9.   150 Ülle Põldoja                   Ilves                02:20.47          
N55
8900m 13KP Tus90m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   194 Hille Tasa                     Tammed               01:34.52          
   2.   198 Liivi Parik                    Otepää               01:35.05          
   3.   193 Kersti Mardiste                KEKRSK               01:40.31          
   4.   195 Riina Kivikas                  Ilves                01:40.58          
   5.   197 Anu Saue                       HOK                  01:42.14          
   6.   192 Marika Pilt                    West                 01:54.42          
   7.   191 Leili Prans                    Ilves                02:01.58          
        196 Epp Kroon                      Ilves                Vale KP           
N60
8000m 14KP Tus85m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.    72 Anne Jundas                    Jõhvikas             02:00.15          
   2.    70 Liis Lille                     KEKRSK               02:04.56          
   3.    69 Kaie Kivila                    Ilves                02:15.30          
   4.    71 Juta Virkepuu                  KEKRSK               02:52.52          
N65
8000m 14KP Tus85m
Vaheajad Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    U23      
   1.   199 Ilona Vanaveski                Ilves                01:49.55          
   2.   202 Ilse Uus                       TON                  01:51.10          
   3.   200 Maie Abram                     Ilves                01:53.31          
        203 Urvi Sarv                      Orion                Katk              
        201 Maire Raid                     Tammed               Ei start          
OK ILVES
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 08.09.2008 20:31:52