XVIII Koprakarikas

Piigaste-Poka
06.08.2006
Korraldaja: OK Põlva Kobras, Nikolai Järveoja
Rajameister: Alar Assor

H21E H21A H21B H21C D21E D21A D21B D21C 
H12A H14A H14B H16A H16B H18A H18B H20 
D12A D14A D16A D18A D20 H35 H40 H45 
H50 H55 H60 H65 H70 H75 D35 D40 
D45 D50 D55 D60 D65 H08NR H09NR H10NR 
H12TR D08NR D09NR D10NR D12TR 


H21E 13,6km 28KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Rain Eensaar              Kobras          1144  01:35:40
  2. Silver Eensaar            Kobras          1145  01:36:28
  3. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  01:42:16
  4. Tanel Kannel              Rae             1748  01:55:08
  5. Karli Lambot              Orion           779   01:55:54
  6. Kaido Hallik              Ilves           3665  02:18:46
     Jaan Tarmak               JOKA            3201  Katk.
     Markus Puusepp            Võru            3397  Tühist.
     Riho Taba                 Ilves           3379  Ei start
     Mihkel Reimaa             Mercury         3020  Ei start
     Risto Kiilberg            LUS             2886  Ei start
     Tõnis Vaiksaar            Orvand          3409  Ei start
     Tarmo Kuub                -               4731  Ei start
     Randy Korb                Peko            1067  Ei start
     Janek Orro                -               5929  Ei start
     Mati Tiit                 Ilves           1326  Ei start


H21A 10,9km 21KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaarel Kallas             Lehola          3340  01:23:33
  2. Jürjo Lokk                OKH             4276  01:27:34
  3. Margus Klementsov         Koop            3400  01:30:39
  4. Danilo Piht               Mercury         1976  01:31:43
  5. Mart Jakobson             KEKRSK          2842  01:33:03
  6. Mati Korrol               Mercury         2202  01:34:38
  7. Mait Vaiksaar             Lehola          3408  01:36:28
  8. Meelis Mälter             KEKRSK          2850  01:37:05
  9. Arvo Ambel                -               3737  01:37:19
 10. Peep Otstavel             LSF PT          4760  01:41:09
 11. Arno Ruusalepp            Ilves           1059  01:43:07
 12. Andres Hiiemäe            -               4891  01:45:03
 13. Ott Rakkaselg             HOK             1920  01:46:44
 14. Marek Atonen              Lehola          1136  01:57:43
 15. Erik Saarts               -               5813  02:00:56
     Tanel Saue                Mercury         1900  Tühist.
     Sergei Shirokov           SRD             1019  Tühist.
     Kristjan Karabelnik       OKH             3233  Ei start
     Tarmo Kuub                -               4731  Ei start


H21B 8km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tanel Taal                Võru            3464  01:09:28
  2. Tarmo Klaar               Ilves           1143  01:09:40
  3. Maris Stabins             Grundzaale      4653  01:13:18
  4. Taavi Kuha                Kape            4222  01:14:13
  5. Urmas Laev                Mercury         1077  01:14:42
  6. Ain Pello                 Mercury         4847  01:15:54
  7. Janno Kivik               Visa            2838  01:16:39
  8. Arthur Raichmann          Rakv            2371  01:26:46
  9. Oskar Orupõld             Visa            4521  01:27:34
 10. Mart Sooberg              Võru            1366  01:27:42
 11. Meelis Kadak              Lehola          3086  01:33:06
 12. Janno Rillo               -               3625  01:36:49
 13. Margus Jaanus             Koop            917   01:41:38
 14. Raivo Panker              MARU            2685  01:41:41
 15. Eldur Orupõld             Visa            5304  01:45:16
 16. Andres Hummal             Kunda           9466  01:50:09
 17. Indrek Viikmaa            West            842   02:02:59
 18. Raimond Pilv              Visa            8705  02:53:56
     Viljar Vainola            Mercury         1698  Katk.
     Kaur Kirjanen             -               5091  Ei start
     Vladislav Pahhomenkov     SRD             4293  Ei start
     Veiko Vunder              Lehola          3418  Ei start
     Toomas Puss               Visa            791   Ei start
     Oliver Ojasoo             Kobras          2707  Ei start


H21C 4,9km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Silver Rebenits           Kape            3820  00:50:07
  2. Jyri Korhonen             KouRa-72              00:57:48
  3. Daniel Vasser             EKSL            9765  01:22:44


D21E 9,1km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Liis Johanson             Kobras          1486  01:13:46
  2. Kirti Rebane              Tammed          575   01:18:20
     Kati Rooni                Orvand          3375  Ei start
     Kristi Vassil             Ilves           557   Ei start


D21A 5,5km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Edit Kannel               Rae             2808  00:54:21
  2. Edith Madalik             Tammed          2484  00:58:20
  3. Liina Palu                Koop            5009  00:58:55
  4. Marilin Sulg              Orvand          3135  01:06:39
  5. Minija Pääslane           Ilves           2016  01:07:14
  6. Anita Karnit              SRD             3185  01:09:46
  7. Heli Haug                 EKSL            3714  01:32:19
  8. Jane Verrev               EKSL            9678  01:33:00
  9. Triin Jõeveer             EKSL            4385  01:35:42
     Piia Paasma               Tammed          1161  Ei start


D21B 4,9km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  00:48:12
  2. Triina-Britt Preden       TON             1361  00:51:10
  3. Meelike Pandis            Ilves           1665  00:52:51
  4. Heidi Prits               Mercury         3991  00:55:05
  5. Anneli Pello              Mercury         4749  00:55:27
  6. Marlen Vaiksalu           Tammed          2464  00:56:06
  7. Jaana Aedmäe              Kobras          1459  00:56:28
  8. Kadri Sepalaan            -               5477  00:57:02
  9. Anne-Ly Viikmaa           West            1667  01:07:26
 10. Ethel Madalik             Tammed          2513  01:08:55
 11. Mare Kitsnik              Saku            941   01:11:54
 12. Ingrid Ranna              Ilves           3389  01:21:47
     Lilyon Vaiksalu           Tammed          2463  Katk.
     Kristi Kirjanen           -               5436  Ei start
     Kaidi Käärmann            LPSK            7195  Ei start


D21C 4,1km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Siiri Mustkivi            Mercury         4533  00:46:26
  2. Annika Veske              Lehola          6099  00:48:09


H12A 3,6km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK            4338  00:33:33
  2. Pyry Alanne               PePe                  00:38:31
  3. Matis Kalm                Ilves           4245  00:38:41
  4. Olli Huhtinen             TuS                   00:38:53
  5. Anton Shved               SRD             3888  00:41:03
  6. Priit Võsupärg            Kobras          5550  00:42:01
  7. Märt Mustkivi             Mercury         5558  00:42:58
  8. Simo Hasu                 KouRa-72              00:43:40
  9. Samuli Koskinen           TuS                   00:43:58
 10. Pauli Viberg              TuS                   00:44:08
 11. Martin Zvirblis           Kobras          7508  00:49:25
 12. Reigo Teervalt            Peko            5140  00:49:43
 13. Mihkel Tarve              Kobras          7624  00:50:55
 14. Juho Korhonen             KouRa-72              00:51:38
 15. Oliver Jõgeva             Kobras          4424  00:58:30
 16. Lassi Vanhala             KouRa-72              01:57:23
     Deniss Shved              SRD             3872  Ei start


H14A 5km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:38:23
  2. Rene Post                 Kobras          5142  00:39:57
  3. Taaniel Tooming           Kobras          5551  00:40:07
  4. Sergei Rjabõshkin         SRD             5274  00:41:04
  5. Mikko Huhtinen            TuS                   00:44:39
  6. Topi Hasu                 KouRa-72              00:46:46
  7. Martin Ling               Lehola          4012  00:58:40
  8. Lauri Vanhala             KouRa-72              01:36:15
     Björn Panker              Ilves           3880  Katk.


H14B 4,1km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Artuurs Gulbis            Grundzaale            00:37:42
  2. Antti Siima               Kobras          7510  00:43:03
  3. Aleksander Tali           KEKRSK          6130  00:45:29
  4. Viljami Saloranta         TuS                   00:48:41
  5. Johannes Pärtel Truusalu  Kape            5316  00:49:37
  6. Daniel Lopez              SRD             5604  01:23:05
     Indrek Pärn               Visa            7044  Tühist.
     Mihkel Merirand           -               4266  Tühist.


H16A 7,1km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kenny Kivikas             Ilves           3660  00:50:20
  2. Raido Mitt                Kobras          1493  00:59:37
  3. Tauno Tiirats             Ilves           4246  00:59:50
  4. Tatu Piiroinen            TuS                   01:01:13
  5. Ilmaars Kaukiitis         Smiltene              01:01:45
  6. Tõnis Tulp                Rakv            5141  01:09:34
  7. Ott-Kaarel Kalm           Ilves           4244  01:13:02
  8. Sander Kuusk              Tammed          4200  01:15:50
  9. Lassi Halinen             KouRa-72              01:15:52
 10. Viktor Shavljuga          SRD             5276  01:29:53
 11. Karl-Edgar Tammi          Ilves           5810  01:58:16
     Erki Pellja               JOKA            3043  Ei start


H16B 4,9km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sendijs Kangro            Smiltene              00:44:46
  2. Ilkka Hintukainen         TuS                   01:23:19


H18A 9,1km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Priit Randman             Rakv            3980  01:06:36
  2. Jaagup Truusalu           Kape            4211  01:08:35
  3. Kristo Heinmann           Ilves           3767  01:10:02
  4. Kaspar Kork               Kobras          4990  01:13:33
  5. Sven Oras                 Ilves           3140  01:23:45
  6. Tiit Toomas               Peko            4150  01:28:49
     Martin Marga              Kobras          4421  Ei start


H18B 5,1km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mikk Tali                 KEKRSK          6133  00:52:06
  2. Rain Vaikmäe              Visa            5222  01:01:03


H20 10,9km 21KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaur Kase                 Võru            4191  01:32:34
  2. Kaarel Kure               Kobras          1421  01:35:43
  3. Mattias Rennel            KEKRSK          3928  01:36:36
  4. Janek Lauter              PV SKK          4260  01:37:04
  5. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  01:40:21
  6. Even Toomas               Peko            4149  01:53:10
  7. Hannes Kerem              Orion           3361  02:08:16


D12A 3,6km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:42:12
  2. Margret Zimmermann        Kape            4484  00:44:11
  3. Madli-Johanna Maidla      Kobras          717   00:46:45
  4. Kerda Timmusk             PV SKK          5350  00:48:42
  5. Silja Olesk               Kobras          5691  00:48:57
  6. Meeli-Heli Lepna          HOK             7819  00:50:46
  7. Helen Parik               Otepää SK       4483  00:54:53
  8. Karina Kivikas            Ilves           4386  00:56:38
  9. Elina Lappalainen         TuS                   01:07:12
     Margareth Pilv            Visa            8058  Katk.
     Anna-Maria Türk           Kobras          9196  Katk.
     Lilja Österman            TuS                   Tühist.
     Maarika Vask              Ilves           4358  Ei start
     Maret Lind                Kape            4500  Ei start


D14A 4,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tuulia Viberg             TuS                   00:38:23
  2. Daisy Kudre               Peko            1405  00:42:54
  3. Kaia Kivikas              Ilves           3676  00:43:07
  4. Kaisa Raudkepp            Peko            4429  00:43:47
  5. Linda Puusalu             Kobras          4305  00:46:14
  6. Salla Koskinen            TuS                   00:46:44
  7. Taija Hintukainen         TuS                   00:50:50
  8. Madli Jentson             Kape            5000  00:54:33
  9. Iiris Lüsi                HOK             6042  00:56:42
 10. Marelle Sulg              Orvand          4285  00:59:25
 11. Gerli Viikmaa             West            3965  01:02:20
 12. Vera Österman             TuS                   01:02:55
 13. Petra Alanne              PePe                  01:02:56
 14. Marili Zimmermann         Kape            3900  01:06:21
 15. Kärt Kürsa                Kobras          5520  01:20:36
     Teele Randman             Rakv            5486  Ei start


D16A 5,1km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Emmi Hasu                 KouRa-72              00:49:43
  2. Hannula-Katrin Pandis     Ilves           4208  00:50:53
  3. Triin Aedmäe              Kobras          4401  00:52:13
  4. Jane Lauter               PV SKK          4259  00:52:38
  5. Adele Puusalu             Kobras          4304  00:53:31
  6. Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  00:55:55
  7. Agnes Vask                Ilves           3896  00:56:10
  8. Britta Panker             Ilves           3780  00:57:43
  9. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  01:02:58
 10. Sigrid Ruul               JOKA            5484  01:06:20
 11. Laura Suur                Visa            4522  01:11:24
 12. Meidi Pihotalo            Tammed          4330  01:20:49
 13. Rahel Valdmaa             Visa            6990  01:26:52
     Laura Soosalu             Tammed          4326  Ei start


D18A 5,5km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Maria Zuravskaja          SRD             4396  00:53:41
  2. Nele Taba                 Ilves           3488  00:54:30
  3. Helena Heinväli           Kobras          3994  00:56:13
  4. Anu Saksanen              TuS                   01:14:59
     Juta Tarmak               TON             3432  Tühist.
     Marika Kustavus           Lehola          3668  Ei start
     Erika Raudsepp            Okas            4162  Ei start


D20 7,7km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Liina Käärst              OKH             4227  01:51:54
     Mariann Sulg              Orvand          3648  Ei start
     Siiri Oras                Ilves           2740  Ei start


H35 10,9km 21KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Priit Pääslane            Ilves           738   01:22:36
  2. Inno Ling                 Lehola          179   01:25:43
  3. Dmitri Shved              SRD             1029  01:26:58
  4. Rein Zaitsev              Peko            493   01:29:52
  5. Roman Shved               SRD             999   01:31:55
  6. Meelis Zimmermann         Kape            2000  01:33:25
  7. Andrei Nikitin            SRD             505   01:34:23
  8. Enn Jõesaar               Sportnet        516   01:36:29
  9. Sven Rea                  MARU            1234  01:40:06
 10. Mart Ostra                MARU            642   01:46:39
 11. Marko Österman            TuS                   01:54:46
 12. Sergei Shved              SRD             2489  02:18:22
     Arno Kits                 LPSK            4951  Ei start


H40 9,1km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Toomas Mast               HOK             79    01:07:00
  2. Jaan Kallisma             Kape            720   01:17:56
  3. Tõnu Lauter               PV SKK          3822  01:22:12
  4. Tõnu Ilves                Kape            2013  01:22:17
  5. Olav Karu                 Rakv            420   01:29:35
  6. Lauri Leppik              TAOK            4194  01:30:52
  7. Indrek Jentson            Kape            4381  01:34:09
  8. Uku-Meelis Retel          KEKRSK          152   01:39:04
  9. Pjotr Kuznetsov           EKSL            1289  01:41:43
 10. Kalju Tammeveski          HOK             1941  01:44:44
 11. Heikki Huhtinen           TuS                   01:48:52
 12. Juha Lappalainen          TuNMKY                01:55:40
 13. Toomas Telgma             Voller          5919  02:01:13
 14. Priit Truusalu            Kape            4270  02:09:38
 15. Pasi Viberg               TuS                   02:21:48
     Toomas Ellervee           Ilves           795   Katk.
     Jüri Ümarik               -               145   Ei start
     Peeter Lind               Kape            3891  Ei start


H45 7,7km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Rein Rooni                Orvand          240   01:01:40
  2. Andres Minn               JOKA            355   01:04:20
  3. Raul Olesk                Kobras          2012  01:06:48
  4. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  01:08:53
  5. Pauli Saksanen            TuS                   01:10:21
  6. Kaljo Julge               Kape            1310  01:11:57
  7. Andres Laas               HOK             7534  01:12:25
  8. Mati Preitof              MARU            2260  01:14:37
  9. Ando Post                 Koop            169   01:16:30
 10. Raul Laas                 JOKA            5372  01:18:42
 11. Jaanus Reha               Koop            1275  01:19:09
 12. Jaan Ainelo               Ilves           4525  01:23:55
 13. Toivo Toomas              Peko            217   01:26:28
 14. Tõnu Loog                 Kobras          1169  01:38:28
 15. Uve Nummert               Kape            1104  01:53:29
     Tiit Tali                 Ilves           303   Ei start
     Tauno Kure                Kape            728   Ei start


H50 7,1km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kulno Voolaid             Rakv            354   01:00:12
  2. Udo Lüüs                  Ilves           128   01:02:34
  3. Tõnu Taal                 JOKA            224   01:06:01
  4. Sulev Tuude               West            4197  01:06:41
  5. Jüri Merirand             -               1172  01:06:59
  6. Eero Ruokamo              ONMKY                 01:10:23
  7. Tiit Kerves               HOK             109   01:11:02
  8. Rein Unt                  TON             320   01:13:45
  9. Heini Tammik              Kape            1311  01:15:08
     Anti Parik                Otepää SK       2984  Tühist.


H55 7,1km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Koit Paasma               Lehola          83    01:00:17
  2. Arvo Kivikas              Ilves           247   01:07:17
  3. Madis Oras                Ilves           143   01:07:53
  4. Rein Kriks                Rakv            1823  01:12:13
  5. Rein Hanstein             -               3277  01:13:39
  6. Kalle Nelk                Orion           1971  01:21:25
  7. Kalju Toomas              JOKA            228   01:21:57
  8. Tiit Ploompuu             -               3512  01:25:44
  9. Kalle Kalm                Ilves           243   01:28:56
 10. Mati Pilt                 PV SKK          932   01:30:11
 11. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   01:30:48
 12. Kalev Kukk                TAOK            266   01:38:56
 13. Aare Mäemurd              EKSL            6158  01:43:39
 14. Agu Koppa                 -               425   01:47:05
     Tauno Piiroinen           TuS                   Katk.
     Rein Prank                Kape            708   Tühist.
     Heiki Rammul              Ilves           1072  Ei start


H60 5km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ülo Vainura               Tammed          188   00:47:11
  2. Peep Koppel               Koop            456   00:50:46
  3. Rafael Gordon             west            239   00:51:07
  4. Mihkel Mälter             KEKRSK          122   00:53:38
  5. Elmo Pärna                Lehola          84    00:54:37
  6. Ants Tamm                 TON             284   00:57:44
  7. Mati Poom                 TON             3     01:00:59
  8. Karl-Valdor Kuusk         Tammed          194   01:06:54
  9. Tiit Koppel               Orion           455   01:08:55
 10. Agu Lipping               Saue            1179  01:20:07
 11. Ats Virumäe               Võru            3803  01:20:24
 12. Rein Raid                 Kape            4336  01:22:14
 13. Jüri Tarmak               TON             3000  01:23:10


H65 5,1km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mihhail Taivere           Kape            1677  00:49:05
  2. Enno Lelumees             Saue            262   00:54:38
  3. Tõnu Raid                 Tammed          182   00:58:42
  4. Nikolai Kuha              Kape            3071  01:04:14
  5. Kalju Tilk                Orion           104   01:06:17
  6. Jüri Zimmermann           Kape            127   01:07:04
  7. Rein Indlo                KEKRSK          3282  01:13:16
  8. Kai Forssell              TuS                   01:13:55
  9. Georg Sooberg             Võru            462   01:15:29
 10. Valter Ploom              Tartu           3746  01:22:46
 11. Jaan Orav                 TON             305   01:23:28
 12. Heino Peeterson           West            435   01:28:08
 13. Riho Kilp                 Tammed          189   01:34:06
     Lembit Vassil             Ilves           460   Ei start


H70 4,1km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Heino Mardiste            Kape            676   00:43:23
  2. Kaarel Koitmets           Jõhvik          383   00:59:18
  3. Valju Tali                KEKRSK          2855  01:10:03


H75 4,1km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Heino Heinloo             Tammed          165   00:50:09
  2. Feliks Kipper             Orion           913   01:07:19
  3. Osvald Mõttus             Lehola          661   02:10:09


D35 5,5km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Riina Laev                Mercury         2338  01:01:19
  2. Ilvi Vare                 EKSL            3715  01:07:02
  3. Ella Shved                SRD             996   01:08:17
     Triin Vask                Ilves           485   Ei start


D40 5,5km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Eija Koskivaara           TuS                   00:50:55
  2. Marje Viirmann            KEKRSK          183   00:51:38
  3. Tiina Oras                Ilves           140   00:52:47
  4. Meeli Kerem               MARU            278   00:55:08
  5. Lea Leppik                TAOK            4195  00:56:29
  6. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  01:01:52
  7. Elin Ilves                Kape            3898  01:07:12
  8. Juta Ainelo               Ilves           966   01:08:39
     Pilvi-Heli Vettik         Rae             3180  Katk.


D45 5,1km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Gea Rennel                KEKRSK          2853  01:01:04
  2. Aino Koser                Ilves           3910  01:10:55
  3. Ann Warma-Laas            HOK             8817  01:11:56
  4. Tuula Saksanen            TuS                   01:16:30
  5. Tiina Metsmaa             Rakv            1657  01:20:55
  6. Ülle Põldoja              Ilves           703   01:21:17
  7. Anu Rooni                 Orvand          3070  01:44:38
     Merike Mändsoo            EKSL            5589  Katk.
     Pille Taba                Ilves           1101  Ei start
     Maire Kure                Kape            2801  Ei start


D50 5,1km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ene Sulg                  Orvand          2480  00:57:06
  2. Niina Karnit              SRD             1015  01:00:47
  3. Pirkko Kalliola           TuS                   01:06:30
  4. Anne Arold                OKH             3235  01:09:22
  5. Marika Pilt               PV SKK          933   01:12:05
  6. Vaike Tomann              Ilves           1137  01:13:38
  7. Asta Zimmerman            OKH             3017  01:14:41
  8. Riina Kivikas             Ilves           707   01:17:34
  9. Anu Pallon                JOKA            7138  01:38:32
 10. Lembe Lutterus            Orion           4212  01:44:28


D55 4,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Pirjo Kurppa              TuS                   00:42:26
  2. Liivi Parik               Otepää SK       925   00:48:09
  3. Tiiu Kaasik               Ilves           102   00:48:21
  4. Anu Saue                  HOK             946   00:53:44
  5. Kersti Ploom              Tartu           3745  00:55:00
  6. Kaie Kivila               Ilves           2737  00:55:07
  7. Eha Kriks                 Rakv            1822  00:58:04
  8. Leili Prans               Ilves           4910  00:58:27
  9. Kersti Mardiste           KEKRSK          123   00:58:49


D60 4,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tiiu Vene                 Tammed          4316  00:53:30
  2. Ilona Vanaveski           Ilves           2734  01:04:55


D65 3,6km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Maire Raid                Tammed          181   00:44:21
  2. Ilse Uus                  TON             300   00:47:23
  3. Maie Abram                Ilves           146   00:54:59
  4. Maimu Tornberg            Koop            428   01:13:49


H08NR 2,5km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aleksei Shved             SRD             5941  00:13:53
  2. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          6572  00:21:08
  3. Jürgen Vainola            Mercury         5319  00:22:56
  4. Lauri Põldoja             Ilves           5077  00:25:29
  5. Martin Shirokov           SRD             6673  00:47:18
     Isak Lambot               Orion           8034  Ei start


H09NR 2,5km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mart Albert Mustkivi      Mercury         5557  00:12:16
  2. Eero Heinonen             TuS                   00:23:21
     Karl August Ruusalepp     Ilves           5715  Ei start


H10NR 2,5km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Vadim Shved               SRD             4202  00:10:09
  2. Holger Post               Koop            6706  00:12:12
  3. Toomas Hendrik Ellervee   Ilves           7095  00:13:24
  4. Pyry Viberg               TuS                   00:20:48
     Miks Beerzins             Grundzaale            Ei start


H12TR 2,3km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mario Atonen              -               10045 00:26:37
  2. Daavis Ozolins            Grundzaale            00:34:00


D08NR 2,5km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Essi Korhonen             KouRa-72              00:17:00
  2. Kirke Timmusk             -               6784  00:18:37
  3. Kätlin Regiina Kirjanen   -               5228  00:19:37
  4. Iina Hasu                 KouRa-72              00:19:51
  5. Siiri Koskinen            TuS                   00:20:39
  6. Piia Kivikas              Ilves           5506  00:21:35
  7. Elina Amon                Kobras          9006  00:24:49
  8. Kristin Viikmaa           West            5534  00:27:57
  9. Ksenija Shved             SRD             6655  00:29:50
     Johanna Preden            TON             6131  Ei start


D09NR 2,5km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sanna Huhtinen            TuS                   00:09:37
  2. Alina Kramarenko          SRD             6645  00:11:15
  3. Anete Cama                Grundzaale            00:13:19
  4. Ingel-Brit Parmas         MARU            8021  00:14:58
  5. Liis Toomas               Peko            4440  00:35:23


D10NR 2,5km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Outi Hasu                 KouRa-72              00:15:05


D12TR 2,3km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Alina Ivanova             SRD             7532  00:45:06
  2. Mirjam Avango             -               5280  01:02:17


"Vőistlus 2K"06.08.2006 15:11:39 IT: TAK-SOFT 1989-2005