XXI Koprakarikas 7.-9. august 2009
Lühirada
07.08.2009 Leevi (Kalle Ojasoo)
Avatud 
M08NR  M09NR  M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18A  M18B  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
N08NR  N09NR  N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18A  N18B  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70 

M08NR
1900m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Raiko Marrandi                 JOKA                 00:44.42     
   2. Mihkel Herbert Pais            West                 00:48.20     
   3. Mihkel Mahla                                        01:03.29     
M09NR
1900m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Markus Harald Pais             West                 00:20.41     
   2. Ralf Hõim                      Kobras               00:26.44     
   3. Mihkel Tammeveski              HOK                  00:31.07     
      Andreas Fluss                  Võru                 Ei start     
M10NR
1900m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kristo Sirk                    Kobras               00:17.31     
   2. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 00:21.38     
   3. Kristofer Pluumu               Kobras               00:22.27     
   4. Andres Rõõm                    Ilves                00:23.21     
   5. Kristjan Kuum                  Lauter Team          00:24.10     
   6. Henri Hummal                   Kunda                00:24.53     
   7. Sander Tomson                  Kobras               00:25.39     
   8. Esko Vanahunt                  Kobras               00:28.54     
M12A
2450m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Niks Ramanis                   Grundzaale           00:20.29     
   2. Kaarel Vesilind                SRD                  00:20.39     
   3. Romet Kakko                    Bona Fide            00:30.24     
   4. Märten Henrik Pais             West                 00:31.08     
   5. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               00:32.15     
   6. Mait Poolak                    Peko                 00:32.47     
   7. Richard Esta                   HOK                  00:38.43     
   8. Tauri Samodelkin               Võru                 00:43.00     
   9. Kristjan Pärn                  Ilves                00:47.11     
  10. Tõnis Toom                     Lehola               01:00.05     
      Maikel Konsap                  Võru                 Ei start     
M12TR
2120m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Villu Serv                     Kobras               00:27.42     
   2. Raigo Jõeleht                  HOK                  00:28.56     
   3. Oliver Kütt                                         00:36.27     
   4. Edgar Toimetaja                Lehola               00:43.08     
   5. Kristjan Laugesaar             Rakv                 00:43.57     
   6. Toomas Idnurm                                       00:46.53     
      Steven Kons                    Lehola               Ei start     
M14A
3060m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Veiko Vinkel                   West                 00:26.18     
   2. Priit Võsupärg                 Kobras               00:27.09     
   3. Anti Sõukand                   Võru                 00:32.25     
   4. Holger Post                    Kooperaator          00:34.43     
   5. Janek Piirisild                Võru                 00:35.06     
   6. Tanel Papp                     Võru                 00:35.42     
   7. Vadim Shved                    SRD                  00:36.56     
   8. Kaspar Nummert                 Kape                 00:39.05     
   9. Sander Lembra                  Võru                 00:42.21     
  10. Rando Marrandi                 JOKA                 00:43.10     
  11. Heiki Rein Kiisler                                  00:51.00     
      Joosep Hiielaan                Võru                 Ei start     
M14B
2570m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Markus Konsap                  Võru                 00:24.17     
   2. Mauno Kapten                   Peko                 00:25.23     
   3. Madis Poolak                   Peko                 00:29.33     
   4. Martin Zvirblis                Kobras               00:29.48     
   5. Andres Saal                    Otepää               00:31.54     
   6. Karl-Edgar Raudsep             Võru                 00:35.38     
   7. Aivo Jõeleht                   HOK                  00:44.13     
   8. Kristo Koskinen                Võru                 00:44.18     
   9. Hans Erik Atonen               Lehola               00:50.10     
  10. Andrei Kovrukov                SRD                  00:55.50     
  11. Keven Mekk                     Võru                 00:58.35     
      Mario Atonen                                        Vale KP      
      Margus Isaak                   Võru                 Ei start     
      Mihhail Kalashnikov            SRD                  Ei start     
M16A
3950m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Edgars Spirido                 Azimuts OK           00:29.30     
   2. Tõnis Laugesaar                Rakv                 00:30.00     
   3. Taavi-Kalle Kiisler            KEKRSK               00:30.03     
   4. Kaspar Karjus                  Võru                 00:30.59     
   5. Oliver Jõgeva                  Kobras               00:31.36     
   6. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 00:32.09     
   7. Björn Panker                   Ilves                00:32.21     
   8. Reigo Teervalt                 Peko                 00:33.01     
   9. Jorma Valge                    JOKA                 00:33.27     
  10. Kristjan Linnus                Peko                 00:34.56     
  11. Marcus Niin                                         00:35.31     
  12. Vaiko Vare                     West                 00:35.32     
  13. Anton Shved                    SRD                  00:36.05     
  14. Mihkel Tarve                   Kobras               00:37.26     
  15. Johannes Pärtel Truusalu       Kape                 00:39.35     
  16. Argo Rõzikov                   Peko                 00:44.19     
  17. Matis Kalm                     Ilves                00:45.51     
  18. Mihkel  Kase                   Peko                 00:47.10     
  19. Rait Ernits                    Võru                 00:48.33     
  20. Martin Liidlein                JOKA                 00:57.32     
  21. Rauno Põldsepp                 Otepää SK            00:57.44     
M16B
3070m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kevin Koskinen                 Võru                 00:24.02     
   2. Rimmo Rõõm                     Ilves                00:29.04     
   3. Rasmus Sotnik                  Otepää SK            00:38.48     
   4. Georg Kõlli                    Võru                 00:53.31     
M18A
4430m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Raido Mitt                     Kobras               00:24.54     
   2. Kenny Kivikas                  Ilves                00:25.14     
   3. Jonatan Karjus                 Võru                 00:28.12     
   4. Aleksandr Shved                SRD                  00:28.23     
   5. Sergei Rjabõshkin              SRD                  00:29.53     
   6. Tauno Tiirats                  Ilves                00:31.08     
   7. Kalev Ermits                   Võru                 00:31.53     
   8. Arvi Alamaa                    Orvand               00:33.09     
   9. Ott-Kaarel Kalm                Ilves                00:33.50     
  10. Jüri Joonas                    Võru                 00:33.55     
  11. Artur Nevinski                 Võru                 00:34.01     
  12. Taaniel Tooming                Kobras               00:34.08     
  13. Kaido Stroom                   KEKRSK               00:35.58     
  14. Henri Oru                      Võru                 00:41.12     
  15. Rauno Kaiv                     Võru                 00:41.47     
      1 reserv                                            Ei start     
M18B
4080m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Antti Siima                    Kobras               00:30.54     
   2. Artūrs Gulbis                  Grundzaale           00:32.02     
   3. Marten Vunukainen              Kobras               00:32.56     
   4. Harri Lainemäe                 JOKA                 00:38.32     
   5. Andres Idnurm                                       01:05.53     
      Indrek Pärn                    Visa                 Ei start     
M20
5450m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Sven Oras                      Ilves                00:44.38     
   2. Kaspar Kork                    Kobras               00:44.53     
   3. Alar Kume                      Võru                 00:54.45     
   4. Marek Karm                     KEKRSK               00:57.32     
   5. Hannes Timmi                   Võru                 00:59.04     
   6. Kristjan Stroom                KEKRSK               01:00.09     
   7. Karl Samoson                                        01:00.21     
M21A
5450m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ott Rakkaselg                  HOK                  00:40.08     
   2. Margus Marrandi                JOKA                 00:41.29     
   3. Martin Marga                   Kobras               00:42.21     
   4. Raivo Rõõm                     Ilves                00:43.23     
   5. Marek Atonen                   Lehola               00:44.14     
   6. Meelis Mälter                  KEKRSK               00:44.37     
   7. Toomas Marrandi                JOKA                 00:45.26     
   8. Erik Saarts                    Võru                 00:46.17     
   9. Trygve Hermansen               Raumar OL NOR        00:49.36     
  10. Daniel Vasser                  Eesti Kurtide Spordi 00:52.43     
  11. Sander Mirme                                        00:55.15     
  12. Mihkel Nummert                 Kape                 00:56.33     
  13. Veiko Aaviste                  Kaitseliit Nõmme     01:11.33     
      Lauri Juhan Liivamägi                               Ei start     
M21B
4080m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tõnis Piirisild                Võru                 00:28.25     
   2. Tõnu Lauter                    Lauter Team          00:29.54     
   3. Tarmo Klaar                    Ilves                00:31.53     
   4. Māris Stabiņš                  Grundzaale           00:33.35     
   5. Siim Jõesaar                   Ilves                00:33.40     
   6. Riho Enni                                           00:34.22     
   7. Margus Jänes                   Orvand               00:36.31     
   8. Tanel Esta                     HOK                  00:36.47     
   9. Raivo Panker                   MARU                 00:36.51     
  10. Raino Leopard                  Peko                 00:37.22     
  11. Rünno Sulg                                          00:38.42     
  12. Rain Vaikmäe                   Visa                 00:38.54     
  13. Jaanus Olop                                         00:39.45     
  14. Sander Valvas                                       00:40.11     
  15. Mattias Rennel                 KEKRSK               00:43.02     
  16. Toomas Telgma                  Voller               00:44.09     
  17. Heiki Saal                     Otepää               00:46.45     
  18. Silver Rebenits                Kape                 00:47.29     
  19. Indrek Mahla                   Peko                 00:48.58     
  20. Indrek Viikmaa                 West                 00:50.05     
  21. Marko Koppa                                         00:50.48     
  22. Olavi Mätik                    Swedbank SK          00:51.59     
  23. Oleg Koshik                    SRD                  01:02.52     
      Priit Roots                                         ÜleAja       
      Eldur Orupõld                  Visa                 Ei start     
      Mattias Pilv                   Visa                 Ei start     
      Tanel Saue                     Mercury              Ei start     
      Ragnar Ilp                                          Ei start     
      Tarmo Pöör                     Mercury              Ei start     
M21C
3070m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
M21E
5740m 18KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Markus Puusepp                 Võru                 00:31.07     
   2. Olle Kärner                    EKJ SK               00:32.15     
   3. Andreas Kraas                  EKJ SK               00:32.33     
   4. Timmo Tammemäe                 Orvand               00:34.15     
   5. Peeter Pihl                    Saue Tammed          00:35.12     
   6. Marek Nõmm                     EKJ SK               00:36.16     
   7. Jaagup Truusalu                Võru                 00:37.26     
   8. Jürgen Einpaul                 Saue Tammed          00:37.35     
   9. Ivan Nikitin                   Rus Pskov            00:38.07     
  10. Tarmo Kuub                     LSF PT               00:42.29     
  11. Risto Kiilberg                 Tammed               00:42.39     
  12. Tanel Taal                     Võru                 00:45.05     
  13. Ats Sõnajalg                   KEKRSK               00:53.35     
      Karli Lambot                   Orion                Vale KP      
      Silver Eensaar                 Kobras               Ei start     
      Arti Albert                    Kobras               Ei start     
      Tarvo Avaste                   Sportnet             Ei start     
      Arvo Ambel                                          Ei start     
M35
5450m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Alar Abram                     Ilves                00:37.25     
   2. Margus Klementsov              mercury              00:39.37     
   3. Dmitri Shved                   SRD                  00:39.39     
   4. Mati Korrol                    Swedbank SK          00:42.46     
   5. Tanel Saue                     Mercury              00:49.53     
   6. Meelis Merenäkk                -                    00:51.11     
   7. Arthur Raichmann               LSF PT               00:52.31     
   8. Ain Fjodorov                   Otepää SK            00:53.12     
   9. Rait Lille                     KEKRSK               00:53.22     
  10. Raul Kangur                    SOK                  00:58.36     
  11. Indrek Karolin                 Kiidjärve            01:20.34     
      Raul Kudre                     Peko                 Ei start     
M40
5160m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ville Vinkel                   West                 00:38.47     
   2. Rein Zaitsev                   Peko                 00:41.00     
   3. Meelis Zimmermann              Kape                 00:42.12     
   4. Paavo Rõigas                   Peko                 00:42.54     
   5. Olav Karu                      Rakv                 00:43.51     
   6. Enn Jõesaar                    Sportnet             00:45.33     
   7. Andres Hummal                  Kunda                00:46.03     
   8. Tõnis Haldna                   Rae ROK              00:46.47     
   9. Sergei Shved                   SRD                  00:49.52     
  10. Mart Ostra                     MARU                 00:51.01     
  11. Mairolt Kakko                  Bona Fide            00:52.48     
  12. Just Green                     OK Baisie Ezi LAT    00:53.47     
      Tenno Alamaa                   Orvand               Vale KP      
      Andy Karjus                    Võru                 Vale KP      
      Timo Asikainen                 Orvand               Ei start     
M45
3950m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Toomas Mast                    HOK                  00:28.46     
   2. Eduard Pukkonen                KEKRSK               00:29.01     
   3. Tiit Tali                      Ilves                00:29.17     
   4. Ando Post                      Kooperaator          00:29.41     
   5. Toomas Tarve                   Kobras               00:31.04     
   6. Mati Preitof                   KEKRSK               00:31.24     
   7. Antti Roose                                         00:32.48     
   8. Raul Olesk                     Kobras               00:33.17     
   9. Lauri Leppik                   TAOK                 00:35.32     
  10. Urmas Tammemäe                 Orvand               00:35.44     
  11. Tõnu Ilves                     Kape                 00:38.19     
  12. Tõnu Loog                      Kobras               00:39.58     
  13. Kalju Tammeveski               HOK                  00:40.12     
  14. Priit Truusalu                 Kape                 00:40.24     
M50
3930m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Rein Rooni                     Orvand               00:31.14     
   2. Raul Laas                      JOKA                 00:32.51     
   3. Udo Lüüs                       Ilves                00:33.02     
   4. Andres Minn                    JOKA                 00:33.27     
   5. Peep Eomois                    TAOK                 00:37.22     
   6. Tõnu Sikkal                    Kobras               00:37.50     
   7. Sulev Tuude                    West                 00:39.07     
   8. Sulev Kuiv                     TAOK                 01:01.25     
      Toivo Toomas                   Peko                 Vale KP      
      Ahto Karu                      JOKA                 Ei start     
M55
3930m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Toivo Saue                     HOK                  00:30.44     
   2. Riho Männi                     Lehola               00:32.45     
   3. Avo Veermäe                    Ilves                00:35.24     
   4. Koit Paasma                    Lehola               00:37.55     
   5. Kalle Nelk                     Tammed               00:38.45     
   6. Kalev Kukk                     TAOK                 00:45.49     
   7. Tiit Ploompuu                  Hooler               00:47.08     
   8. Kalev Raadla                   Hooler               00:48.14     
   9. Kaarel Tiganik                 Kobras               01:08.54     
      Anti Parik                     Otepää SK            Ei start     
      Toomas Puss                    Visa                 Ei start     
M60
2570m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ülo Vainura                    Tammed               00:23.51     
   2. Tõnu Nurm                      Kobras               00:24.40     
   3. Peep Koppel                    Koop                 00:24.50     
   4. Mihkel Mälter                  KEKRSK               00:25.38     
   5. Rafael Gordon                  West                 00:25.59     
   6. Mati Kallemets                 Okas                 00:28.50     
   7. Kalju Toomas                   JOKA                 00:28.54     
   8. Ats Virumäe                    Võru                 00:29.13     
   9. Heiki Rammul                   Ilves                00:29.52     
  10. Jüri Leesmäe                   OK West              00:30.26     
  11. Rein Prank                     Kape                 00:31.22     
  12. Agu Koppa                                           00:35.30     
      Tiit Tatter                    TON                  Katk         
M65
2570m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Pertti Veijalainen             SKVuoksi FIN         00:23.36     
   2. Ants Tamm                                           00:26.20     
   3. Mihhail Taivere                Kape                 00:28.31     
   4. Enn Aedna                      TON                  00:28.37     
   5. Elmo Pärna                     Lehola               00:30.31     
   6. Nikolai Kuha                   Kape                 00:30.58     
   7. Rein Raid                      Kape                 00:31.45     
   8. Mati Poom                      TON                  00:32.00     
   9. Jaan Orav                      TON                  00:33.43     
  10. Agu Lipping                                         00:36.27     
  11. Lembit Vassil                  Ilves                00:36.57     
  12. Tiit Koppel                    Orion                00:37.23     
  13. Karl-Valdor Kuusk              Tammed               00:37.29     
  14. Jüri Tähemaa                   TON                  00:39.44     
  15. Kalju Tilk                     Orion                00:45.17     
      Georg Sooberg                  Võru                 Vale KP      
      Tõnu Raid                      Saue Tammed          Ei start     
M70
2720m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Enno Lelumees                                       00:28.12     
   2. Endel Remmet                   Kape                 00:32.25     
   3. Rein Indlo                     KEKRSK               00:52.13     
   4. Valju Tali                     KEKRSK               01:19.37     
M75
2720m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Feliks Kipper                  Orion                00:42.07     
   2. Osvald Mõttus                  Lehola               00:54.56     
   3. Edgar Tammik                   Orion                01:00.36     
   4. Heino Heinloo                  Tammed               01:03.07     
      Kalju Johanson                 Kobras               Vale KP      
N08NR
1900m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kamilla Andersone              OK Baisie Ezi LAT    00:33.25     
   2. Zanda Stabiņa                  Grundzaale           00:34.14     
   3. Brigitte Panker                Ilves                00:42.29     
N09NR
1900m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Teele Telgma                                        00:19.57     
   2. Elīna Skopāne                  Azimuts OK           00:23.31     
   3. Jessica Lauter                 Lauter Team          00:29.56     
   4. Laura Koitsaar                 Kobras               00:32.18     
      Annela Fluss                   Võru                 Ei start     
N10NR
1900m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kelly Mattus                   Kobras               00:18.11     
   2. Kristel Kõivo                  Peko                 00:20.13     
   3. Kerli Tali                                          00:54.10     
      Helle Leis                     Kobras               Ei start     
N12A
2250m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Doris Kudre                    Peko                 00:19.42     
   2. Alina Kramarenko               SRD                  00:21.25     
   3. Liina Vesilind                 SRD                  00:21.49     
   4. Marie Tammemäe                 Orvand               00:22.25     
   5. Johanna Karjus                 Võru                 00:23.07     
   6. Kristel Sibul                  Kobras               00:23.33     
   7. Sofia Paes                     SRD                  00:27.14     
   8. Kätlin-Regina Kirjanen         TAOK                 00:27.30     
   9. Getter Matto                   Kobras               00:31.41     
  10. Eneli Maranik                  Kape                 00:33.18     
  11. Aleksandra Leesment            SRD                  00:34.27     
N12TR
2120m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Liis Toomas                    Peko                 00:32.12     
   2. Mona Vahtra                    Võru                 00:33.57     
   3. Kristin Viikmaa                West                 00:34.33     
   4. Aiki Vare                      West                 00:50.17     
   5. Hanna Hummal                   Kunda                00:56.28     
      Grete Fluss                    Võru                 Ei start     
N14A
2450m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Triinu Rooni                   Orvand               00:18.30     
   2. Margret Zimmermann             Kape                 00:20.05     
   3. Marianne Haug                  Võru                 00:20.14     
   4. Jaana Olvet                    Rakv                 00:21.04     
   5. Maret Lind                     Kape                 00:24.10     
   6. Maria Leping                   Peko                 00:25.02     
   7. Maarika Vask                   Ilves                00:31.52     
   8. Meeli-Heli Lepna               HOK                  00:44.45     
      Silvia Luup                    Võru                 Ei start     
N14B
2250m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Lumileid Hälvin                Kobras               00:18.35     
   2. Melanie Olesk                  Kobras               00:30.37     
   3. Karoliina Sikkal               Kobras               00:33.36     
      Maarja Maranik                 Otepää SK            Ei start     
N16A
2980m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Kaisa Raudkepp                 Peko                 00:24.05     
   2. Evely Kaasiku                  JOKA                 00:25.25     
   3. Marili Zimmermann              Kape                 00:27.29     
   4. Daisy Kudre                    Peko                 00:27.38     
   5. Karin Kallisma                 HOK                  00:31.53     
   6. Laura Joonas                   Võru                 00:31.54     
   7. Marianne Möller                Kobras               00:32.00     
   8. Madli Johanna Maidla           Kobras               00:32.34     
   9. Linda Puusalu                  Kobras               00:33.44     
  10. Kristiina Vinkel               West                 00:35.40     
  11. Silja Olesk                    Kobras               00:37.24     
  12. Kärt Kürsa                     Kobras               00:46.51     
N16B
2570m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Eliise Harjak                  HOK                  00:31.40     
   2. Helen Parik                    Otepää SK            00:35.20     
   3. Sirli Aia                      Kobras               00:41.35     
      Merylin Asi                    Kobras               Vale KP      
N18A
3930m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Katrin Vinkel                  West                 00:33.48     
   2. Kerstin Uiboupin               Võru                 00:35.58     
   3. Britta Panker                  Ilves                00:36.09     
   4. Agnes Vask                     Ilves                00:37.20     
   5. Jane Lauter                    Lauter Team          00:37.29     
   6. Kaia Kivikas                   Ilves                00:39.50     
   7. Kadi-Liis Minn                 JOKA                 00:41.31     
   8. Gerli Viikmaa                  West                 00:47.22     
   9. Marta Olvet                    Rakv                 01:03.53     
N18B
3070m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marta Korts-Laur               Lauter Team          00:32.35     
   2. Kadri Aia                      Kobras               00:33.37     
N20
3950m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Vieda Lusa                     Võru                 00:31.37     
   2. Karmen Alnek                   Võru                 00:34.04     
   3. Triin Aedmäe                   Kobras               00:34.35     
   4. Hannula-Katrin Pandis          Ilves                00:35.26     
   5. Dace Buza                      Võru                 00:35.37     
   6. Laura Suur                     Visa                 00:36.03     
   7. Maris Palopääl                 Kobras               00:38.12     
   8. Helena Heinväli                Kobras               00:38.26     
   9. Adele Puusalu                  Kobras               00:42.15     
N21A
3950m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Anneli Ambel                   Mercury              00:40.19     
   2. Liina Palu                     Kooperaator          00:41.43     
   3. Ilvi Vare                      Eesti Kurtide Spordi 00:42.02     
   4. Eva-Maria Ehala                Rae                  00:42.23     
   5. Kristi Alnek                   Võru                 00:46.03     
   6. Heli Haug                      Eesti Kurtide Spordi 00:48.01     
   7. Thea Kaljur                    KEKRSK               00:51.43     
   8. Anu Koppa                                           00:52.46     
   9. Daisi Saetalu                  Saue Tammed          00:53.16     
  10. Anne-Mari Pevkur               Eesti Kurtide Spordi 00:54.24     
      Lilyon Vaiksalu                Tammed               Ei start     
N21B
3070m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Helina Kärner                                       00:36.13     
   2. Triin Jõeveer                                       00:37.34     
   3. Karin Koppel                   MARU                 00:47.49     
   4. Ruth Esta                      HOK                  00:55.06     
N21C
2570m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Aiva Skopāne                   Azimuts OK           00:32.07     
   2. Regina Jõeleht                 HOK                  00:33.51     
   3. Svetlana Doledutko             SRD                  00:35.44     
   4. Ethel Madalik                  Tammed               00:40.41     
      Maie Tali                                           Ei start     
N21E
4430m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Liis Johanson                  Kobras               00:33.04     
   2. Merike Vanjuk                  Kape                 00:33.43     
   3. Ekaterina Popovich             Rus Pskov            00:36.10     
   4. Annika Rihma                   Kobras               00:36.52     
   5. Piibe Tammemäe                 Orvand               00:37.04     
   6. Mariann Sulg                   OK Orvand            00:38.06     
   7. Marilin Sulg                   Orvand               00:38.41     
   8. Elo Saue                       Ilves                00:41.07     
   9. Kristi Vassil                  Ilves                00:42.48     
  10. Liina Haldna                   Rae ROK              00:43.10     
  11. Eleri Hirv                     Võru                 00:43.25     
N35
3060m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Triin Vask                     Ilves                00:28.29     
   2. Heidi Sild                     West                 00:32.05     
   3. Anneli Pello                   Mercury              00:32.40     
   4. Anne-Ly Viikmaa                West                 00:39.28     
   5. Kersti Kristjuhan              HOK                  00:39.45     
   6. Heidi Prits                    Mercury              00:39.49     
   7. Maari Idnurm                   Orion                00:49.08     
N40
3060m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               00:27.18     
   2. Airi Alnek                     Võru                 00:29.20     
   3. Pilvi-Heli Vettik              Rae                  00:29.35     
   4. Jana Kink                      Kape                 00:29.41     
   5. Merike Paapson                 TON                  00:32.21     
   6. Helen Mast                     HOK                  00:32.43     
   7. Lea Leppik                     TAOK                 00:34.20     
   8. Inger Jalakas                  KEKRSK               00:36.33     
   9. Elin Ilves                     Kape                 00:36.49     
  10. Liana Varava                   Kape                 00:50.03     
  11. Siiri Sotnik                   Otepää SK            00:56.36     
N45
2980m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tiina Oras                     Ilves                00:33.27     
   2. Ellen Lembra                   Kape                 00:42.16     
      Mare Kitsnik                   Saku                 Ei start     
      Ingrid Ranna                   Ilves                Ei start     
N50
2980m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ülle Kadak                     Lehola               00:30.28     
   2. Gea Rennel                     KEKRSK               00:32.20     
   3. Ene Sulg                       OK Orvand            00:33.04     
   4. Tiina Talisoo                  KEKRSK               00:38.19     
   5. Ilme Roosi                                          00:43.24     
   6. Heli Viks                      Võru                 00:44.09     
   7. Leena Leesment                 SRD                  00:54.10     
      Anu Pallon                     JOKA                 Ei start     
      Marje Tobreluts                Kobras               Ei start     
N55
2570m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Liivi Parik                    Otepää SK            00:31.08     
   2. Niina Karnit                   SRD                  00:31.53     
   3. Anu Saue                       HOK                  00:32.21     
   4. Kersti Mardiste                KEKRSK               00:34.04     
   5. Riina Kivikas                  Ilves                00:36.17     
   6. Anne Arold                     OKH                  00:39.52     
   7. Leili Prans                    Ilves                00:47.11     
   8. Epp Kroon                      Ilves                01:00.27     
N60
2720m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Tiiu Kaasik                    Ilves                00:32.08     
   2. Anne Raadla                    Hooler               00:44.29     
   3. Kaie Kivila                    ilves                00:45.11     
   4. Ene Loide                      KEKRSK               00:49.32     
N65
2340m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ilona Vanaveski                Ilves                00:35.25     
   2. Helle Jaaniste                 Ilves                01:03.41     
      Maimu Tornberg                 Kooperaator          Vale KP      
N70
2340m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus        
   1. Ilse Uus                       TON                  00:31.13     
   2. Maire Raid                     Saue Tammed          00:32.42     
   3. Maie Abram                     Ilves                00:33.59     
   4. Karin Laine                    Võru                 01:04.47     
OK ILVES
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 08.08.2009 17:58:37