ROSMA JOOKSU EDETABEL pärast 39. jooksu mai 2006 
      pikkus 4,0  km      
H21                                  D21              
1. Paavo Rõigas Hellys 12.35. mai.93 1. Külli Kaljus Peko 15.00 juuni.98
2. Einar Oimet Võru 12.38. mai.86 2. Ille Kukk Staier KK 15.02. sept.96
3. Oleg Karassev Sillamäe 12.42. juuni.97 3. Maret Vaher  Kobras OK 16.08. juuni.02
4. Sixten Sild Võru OK 12.46. juuni.94 4. Ruth Vaher Peko OK 16.22 okt.91
5. Margus Mõttus Põlva SK 12.52. juuni.02 5. Margit Alt Tallinn 17.00 okt.90
6. Margus Pirksaar ESTO SK 12.53. mai.01 6. Saima Värton Kobras OK 17.31 mai.85
7. Risto Puusepp Serviti SK 12.57. juuni.97 7. Marju Püvi Tartu SK 17.37 juuni.02
8. Erlend Aalde Serviti SK 13.05. mai.96 8. Maie Mutso EPT SK 17.45 juuni.90
9. Hans Järvela Serviti SK 13.14. juuni.88 9. Liis Johanson Kobras OK 17.57 mai.05
10. Rein Valdmaa West Sport 13.14 juuni.97 10.        
                 
                 
                 
                 
H 18        D 18       
1.  Risto Puusepp Põlva KK 12.59. okt.91 1. Annika Rihma Kobras OK 15.35 juuni.02
2. Sander Vaher Kobras OK 13.02. juuni.02 2. Eveli Saue Ilves OK 16.01. juuni.02
3. Indrek Tobreluts Elva 13.11. mai.93 3. Siiri Mere  SRD SK 16.25 juuni.02
4. Rein Zaitsev Värska 13.38 okt.86 4. Maarika Lihtsa Põlva KK 16.45 juuni.88
5. Roland Truus Kobras OK 13.42 mai.92 5. Külli Kaljus Põlva KK 16.51 juuni.90
6. Tarvo Avaste Nõo KK 13.42 mai.92 6. Maret Vaher  Kobras OK 16.59 juuni.91
7. Paavo Rõigas EPA 13.48 okt.86 7. Katrin Prükk Põlva KK 17.21 okt.93
8. Kristjan Trossmann ESTO SK 13.56 juuni.02 8. Helena Heinväli Kobras OK 17.50 mai.06
9. Kaur Kase Võru OK 13.58 juuni.04 9. Eleri Hirv OK Võru 17.53 mai.06
10. Rainis Mitt Kobras OK 14.04. sept.99 10. Ingrit Kala Värska KK 18.02. mai.85
H 16        D 16        
1. Risto Puusepp Põlva KK 13.44 okt.91 1. Riina Rinne Tiffer ADS 16.09. sept.97
2. Sander Vaher Kobras OK 13.46 mai.01 2. Külli Kaljus Põlva KK 16.15 okt.88
3. Margus Ader Otepää SK 13.47 okt.93 3. Merike Urm Võru 16.21 okt.88
4. Markus Puusepp Võru OK 13.53 juuni.02 4. Tiina Liblik Esto SK 16.42 juuni.02
5. Veiko Kütt Ilves OK 13.57 juuni.02 5. Maarika Lihtsa Põlva KK 16.55 mai.87
6. Alar Assor Kobras OK 14.11. mai.01 6. Ülle Kaljus Põlva KK 16.58 mai.85
7. Margus Plakso Kobras OK 14.12. okt.91          
8. Roland Truus Kobras OK 14.13 juuni.91          
9. Lauri Tammemäe  Orvand OK 14.24 juuni.03          
10. Lauri Sild OK Võru 14.25 juuni.05          
H 14          D 14      
1. Indrek Tobreluts Elva 14.10. juuni.90 1. Külli Kaljus Põlva KK 15.11. mai.87
2. Risto Puusepp Põlva KK 14.57 okt.90 2. Anne-Ly Jõesaar Võru 15.44 okt.88
3. Rain Telk Võru 14.58 okt.94 3. Monika Järveoja Kobras OK 16.24 okt.91
4. Andres Kalk Põlgaste 15.04. okt.87 4. Ruth Vaher Saverna 16.34 mai.85
5. Mihkel Puusepp Vastseliina 15.22 sept.97 5. Maarika Lihtsa Põlva PK 16.39 mai.85
6. Joel Ratt Põlva KK 15.26 okt.87 6. Margit Mitt Kobras OK 16.39 okt.94
7. Ats Uiboupin Võru OK 15.27 juuni.98          
8. Mihkel Järveoja Kobras OK 15.31 mai.00          
9. Roland Truus Kobras OK 15.34 juuni.88          
10. Kalle Kiss  Viluste 15.34 okt.94          
                 
                 
H 12          D 12        
1. Indrek tobreluts Elva 15.29 juuni.88 1. Riina Rinne Peri 16.22 okt.94
2. Markus Puusepp Vastseliina 15.32 sept.97 2. Külli Kaljus Põlva PK 16.24 mai.85
3. Kalle Kaljus Põlva KK 15.43 okt.87 3. Maire Ainik Värska KK 17.23 juuni.90
4. Tambet Maasik Võru 15.48 okt.95 4. Maret Vaher  Saverna 17.28 okt.91
5. Ats Uiboupin Vastseliina 15.51 sept.97 5. Kristiina Kriisa Võru 17.30 juuni.04
6. Kaimo Saarniit Põlva PK 15.54 juuni.88 6. Monika Järveoja Kobras OK 17.44 juuni.90
7. Janek Vagul Võru 16.04. okt.90          
8. Rainis Mitt Kobras OK 16.07. okt.93          
9. Canter Värton Kobras OK 16.11. okt.90          
10. Raido Mitt Kobras OK 16.38 juuni.02          
H 10        D 10        
1. Tambet Maasik Võru 15.52 okt.94 1. Riina Rinne Peri 18.03. okt.91
2. Raido Mitt Kobras OK 16,3 juuni.03 2. Kairi Luigelaht Kobras OK 18.08. okt.91
3. Markus Puusepp Vastseliina 16.40 sept.94 3. Sirli Parm Värska KK 18.50 okt.91
4. Kalle Kaljus Põlva PK 16.40 okt.86 4. Merle Käis Serviti SK 19.21 okt.93
5. Rivo Marran Kobras OK 17.03. okt.93 5. Marianne Peedosk Räpina 19.24 okt.87
6. Rainis Mitt Kobras OK 17.04. okt.93 6. Monika Järveoja Kobras OK 19.36 juuni.88
7. Canter Värton Saverna 17.22 okt.88          
8. Janar Luts Värska 17.38 okt.90          
9. Mait Tammsalu Võru 17.44 juuni.02          
                   
H 8         D 8        
1. Martin  Tillus Põlva PK 20.31 okt.93 1. Maarja Veski Peri 20.30 okt.94
2. Roland Rinne Peri 20.45 okt.93 2. Helena Heinväli Rosma kool 23.51 sept.96
3. Riko Raam Võru 20.51 okt.94 3. Kadri Oimar Peri 25.52 okt.93
4. Raido Põvvat Peri 21.15 okt.93          
5. Tõnis Uiboupin Vastseliina 21.40 sept.96          
6. Andrel Vahtel Võru 21.55 juuni.97          
7. Mihkel Järveoja Kobras OK 22.31 juuni.94          
8.                  
H  35        D 35      
1. Kaupo Sabre Põlva Piim 13.03. juuni.97 1. Ille Kukk Staier KK 14.52 okt.93
2. Kalev Urbanik Valga 13.13. juuni.91 2. Leili Teeväli Tartu 18.55 juuni.95
3. Rein Valdmaa West Sport 13.14 juuni.97 3. Ingrit Muuga Serviti SK 19.10. okt.95
4. Üllar roostoja Aleks SK 13.58 mai.92 4. Aino Rõõmusoks Serviti SK 19.53 juuni.90
5. Ilmar Jaagomägi Võru 14.00 juuni.91 5. Saima Värton Kobras OK 19.54 okt.93
6. Nikolai Järveoja Kobras OK 14.48 okt.86 6. Aili Laanjõe Serviti SK 20.53 juuni.90
7. Väino Munskind Sõprus k. 15.07. juuni.91          
8. Kalle Ojasoo Kobras OK 15.12. mai.93          
H 40        D 40         
1. Kaupo Sabre Põlva Vet. 14.13 mai.05 1. Leili Teeväli Tartu 17.16 mai.87
2. Erlend Aalde Jungent 14.14 juuni.04 2. Aino Rõõmusoks Serviti SK 19.22 mai.85
3. Tiit tali Ilves OK 14.36 juuni.04          
4. Timo Asikainen Soome 14.36 juuni.04          
5. Anatoli Mhhanov Jõhvi 14.54 mai.96          
6. Maido kaljur Orvand OK 15.20 mai.00          
7. Tõnu Nurm Kobras OK 15.37 juuni.91          
8. Erki Keel Stamina 15.42 mai.05          
9. Nikolai Järveoja Kobras OK 15.48 okt.91          
10. Relvo Värton Kobras OK 15.49 juuni.94          
                 
                 
                 
                 
                 
                 
H 45       D 45      
1. Heino Põldoja Jõgeva 14.45 okt.95 1. Aili Laanjõe Kobras OK 23.07. mai.00
2. Kalev Kajaste Ruusa 15.13 mai.00          
3. Jaan Kallavus Põlva EPT 16.10. okt.88          
4. Vello Lode Sõprus k. 16.26. juuni.89          
5. Heino Mets Põlva EPT 16.30 juuni.91          
6. Vambola Oper Võru 16.44 okt.99          
7. Volli Sarv Põlva EPT 16.45 mai.95          
8. Nikolai Järveoja Kobras OK 16.49 mai.99          
9. Ilmar Tagel Põlva MEK 16.54 juuni.88          
10.                  
                 
H 50       D  50        
1. Heino Põldoja Jõgeva 14.45 juuni.97 1. Leili Teeväli Tartu 18.21 okt.98
2. Kalev Kajaste Ruusa 15.58 mai.06          
3. Heino Mets EPT SK 16.30 juuni.91          
4. Tõnu Nurm Kobras OK 16.48 mai.99          
5. Valev Kraavi EPT SK 16.57 mai.92          
6. Jaan Kallavus EPT SK 17.01. juuni.90          
7. Tõnu Oks Tartu 17.18 sept.96          
                 
H 55                
1. Heino Poska Lehola OK 16.22 mai.96          
2. Vello Lode Sõprus k. 16.59 mai.93          
3. Väino Erilaid Tartu 17.07. mai.92          
4. Rein Raid Tähtvere v 17.47 mai.01          
5. Ilmar Tagel Põlva 18.13 sept.97          
6. August Mõttus Põlva Piim 19.02. okt.86          
                 
H 60                   
1. Vello Lode Jaanimõisa 17.41 juuni.98          
2. Rein Raid Kape OK 17.41 juuni.04          
3. Jaan Kallavus Kobras OK 19.15 juuni.02          
4. Valev Kraavi Serviti SK 19.37 mai.00          
5. Ilmar Tagel Põlva 19.38 mai.06