Intsikurmu jooks 2013

25.05.2013
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Pear Post
[#1] [#2] [M10] [M12] [M14] [M16]
[M18] [M20] [M21] [M35] [M45] [M55]
[M65] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18]
[N20] [N21] [N35] [N45]
M10 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Kevin Tühis               00:19:22 14:16:11   10:01  1  19:22  1 00:19:22
      54 Põlva                     M10            10:01  1  09:21  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Andri Kepler              00:27:22 14:07:11   14:33  3  27:22  2 00:27:22
      61 Kobras                    M10            14:33  3  12:49  2
                                                  04:32     03:28   
 3. Timo Kudre                00:27:40 14:47:12   14:31  2  27:40  3 00:27:40
     100 Peko                      M10            14:31  2  13:09  3
                                                  04:30     03:48   
 4. Aigar Blohhin             00:41:20 14:09:12   20:25  4  41:20  4 00:41:20
      80                           M10            20:25  4  20:55  4
                                                  10:24     11:34   
    Erik Marten Zernant       NA       15:01:42                      NA
     129 Meelespea                 M10                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       10:01     09:21   00:19:22

M12 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Dainis Männiste           00:22:24 14:06:41   11:02  1  22:24  1 00:22:24
      68 Kobras                    M12            11:02  1  11:22  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Markus Mürk               00:28:03 14:29:11   14:46  3  28:03  2 00:28:03
      72 Võru                      M12            14:46  3  13:17  2
                                                  03:44     01:55   
 3. Martin Erik Maripuu       00:29:07 14:18:12   13:51  2  29:07  3 00:29:07
      88 Johannese kool            M12            13:51  2  15:16  3
                                                  02:49     03:54   
 4. Janar Saks                00:31:21 14:35:42   15:19  4  31:21  4 00:31:21
      75                           M12            15:19  4  16:02  4
                                                  04:17     04:40   
 5. Karel Kuragin             00:31:24 14:35:41   15:22  5  31:24  5 00:31:24
      78                           M12            15:22  5  16:02  4
                                                  04:20     04:40   
Ideaalaeg :                                       11:02     11:22   00:22:24

M14 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Kristo Sirk               00:16:38 14:24:11   08:37  2  16:38  1 00:16:38
      58 Kobras                    M14            08:37  2  08:01  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Karel-Sander Kljuzin      00:16:48 14:54:41   08:29  1  16:48  2 00:16:48
     105 Peko                      M14            08:29  1  08:19  2
                                                 -00:08     00:18   
 3. Erik Bleive               00:19:25 14:46:41   09:58  3  19:25  3 00:19:25
     121 Kobras                    M14            09:58  3  09:27  3
                                                  01:21     01:26   
 4. Kevin Jaaska              00:22:05 14:24:11   11:14  4  22:05  4 00:22:05
      60 Kobras                    M14            11:14  4  10:51  4
                                                  02:37     02:50   
 5. Martin Shults             00:22:46 14:36:12   11:21  5  22:46  5 00:22:46
     114 Kobras                    M14            11:21  5  11:25  5
                                                  02:44     03:24   
 6. Joonas Halapuu            00:26:43 14:30:11   13:45  6  26:43  6 00:26:43
      83 Võru                      M14            13:45  6  12:58  6
                                                  05:08     04:57   
Ideaalaeg :                                       08:29     08:01   00:16:30

M16 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Oliver Kütt               00:15:54 14:56:11   08:13  1  15:54  1 00:15:54
     113 Ilves                     M16            08:13  1  07:41  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Kaarel Hendrik Zernant    00:18:12 14:59:11   09:38  3  18:12  2 00:18:12
     131 Ilves                     M16            09:38  3  08:34  2
                                                  01:25     00:53   
 3. Lauri Pähn                00:18:36 14:48:11   09:35  2  18:36  3 00:18:36
      73 Võru                      M16            09:35  2  09:01  3
                                                  01:22     01:20   
Ideaalaeg :                                       08:13     07:41   00:15:54

M18 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Tanel Papp                00:15:47 14:55:11   07:59  1  15:47  1 00:15:47
      97 Võru                      M18            07:59  1  07:48  2
                                                  00:00     00:00   
 2. Mauno Kapten              00:15:51 14:54:11   08:12  2  15:51  2 00:15:51
     107 Peko                      M18            08:12  2  07:39  1
                                                  00:13    -00:09   
 3. Andres Saal               00:16:33 14:57:41   08:29  4  16:33  3 00:16:33
      65 Otepää SK                 M18            08:29  4  08:04  3
                                                  00:30     00:16   
 4. Janek Piirisild           00:16:49 15:00:12   08:29  4  16:49  4 00:16:49
      98 Võru                      M18            08:29  4  08:20  5
                                                  00:30     00:32   
 5. Anti Sõukand              00:17:01 14:35:11   08:50  6  17:01  5 00:17:01
      71 Võru                      M18            08:50  6  08:11  4
                                                  00:51     00:23   
 6. Veiko Vinkel              00:18:57 14:58:41   09:46  7  18:57  6 00:18:57
      66 West                      M18            09:46  7  09:11  6
                                                  01:47     01:23   
    Ralf Sannikov             NA       14:36:11   08:27  3           NA
      70 Võru                      M18            08:27  3          
                                                  00:28             
Ideaalaeg :                                       07:59     07:39   00:15:38

M20 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Reigo Teervalt            00:15:54 14:53:41   08:01  1  15:54  1 00:15:54
     106 Peko                      M20            08:01  1  07:53  2
                                                  00:00     00:00   
 2. Reimo Liiv                00:15:59 14:32:41   08:11  2  15:59  2 00:15:59
      52 Tammed                    M20            08:11  2  07:48  1
                                                  00:10    -00:05   
 3. Kevin Koskinen            00:17:13 14:57:12   08:44  3  17:13  3 00:17:13
      96 Võru                      M20            08:44  3  08:29  3
                                                  00:43     00:36   
 4. Alari Kukk                00:17:27 14:56:41   08:48  4  17:27  4 00:17:27
     124 EMÜ                       M20            08:48  4  08:39  4
                                                  00:47     00:46   
Ideaalaeg :                                       08:01     07:48   00:15:49

M21 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Jaagup Truusalu           00:14:32 14:39:41   07:28  1  14:32  1 00:14:32
      82 Võru                      M21            07:28  1  07:04  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Daniel Vasser             00:15:19 14:47:12   07:51  2  15:19  2 00:15:19
      81 Kobras                    M21            07:51  2  07:28  2
                                                  00:23     00:24   
 3. Arvi Anton                00:16:21 14:30:41   08:23  3  16:21  3 00:16:21
      85 Lähte ÜG                  M21            08:23  3  07:58  3
                                                  00:55     00:54   
 4. Tanel Mõttus              00:16:28 14:58:12   08:28  4  16:28  4 00:16:28
     125 Võru                      M21            08:28  4  08:00  4
                                                  01:00     00:56   
 5. Aare Aan                  00:18:30 14:38:11   09:01  5  18:30  5 00:18:30
      90 Ilves                     M21            09:01  5  09:29  5
                                                  01:33     02:25   
 6. Janno Tühis               00:21:09 14:16:12   10:14  6  21:09  6 00:21:09
      53 Põlva                     M21            10:14  6  10:55  6
                                                  02:46     03:51   
Ideaalaeg :                                       07:28     07:04   00:14:32

M35 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Rein Zaitsev              00:17:25 14:58:12   08:51  1  17:25  1 00:17:25
     127 Peko                      M35            08:51  1  08:34  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Sander Valvas             00:17:46 14:23:42   08:52  2  17:46  2 00:17:46
      56 Põlva                     M35            08:52  2  08:54  4
                                                  00:01     00:20   
 3. Raul Kudre                00:17:52 14:57:12   09:08  3  17:52  3 00:17:52
     102 Peko                      M35            09:08  3  08:44  2
                                                  00:17     00:10   
 4. Janek Jõgis               00:18:13 14:34:41   09:23  4  18:13  4 00:18:13
     110                           M35            09:23  4  08:50  3
                                                  00:32     00:16   
 5. Rein Kalle                00:20:30 14:42:41   10:04  5  20:30  5 00:20:30
     112 Keskkonnaamet             M35            10:04  5  10:26  5
                                                  01:13     01:52   
Ideaalaeg :                                       08:51     08:34   00:17:25

M45 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Tiit Tali                 00:16:35 14:28:10   08:35  1  16:35  1 00:16:35
      69 Ilves                     M45            08:35  1  08:00  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Vahur Loosaar             00:17:37 14:58:42   08:58  2  17:37  2 00:17:37
     122 Orava                     M45            08:58  2  08:39  2
                                                  00:23     00:39   
 3. Lauri Leppik              00:22:58 14:31:41   11:47  3  22:58  3 00:22:58
     103 TAOK                      M45            11:47  3  11:11  3
                                                  03:12     03:11   
Ideaalaeg :                                       08:35     08:00   00:16:35

M55 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Toivo Toomas              00:18:38 15:00:41   09:37  1  18:38  1 00:18:38
     119 Peko                      M55            09:37  1  09:01  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Ago Käis                  00:20:09 14:48:11   10:34  2  20:09  2 00:20:09
     118 Kobras                    M55            10:34  2  09:35  2
                                                  00:57     00:34   
 3. Kalev Kajaste             00:20:34 14:47:41   10:46  3  20:34  3 00:20:34
      84 Ruusa                     M55            10:46  3  09:48  3
                                                  01:09     00:47   
Ideaalaeg :                                       09:37     09:01   00:18:38

M65 Rada (1): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Ats Virumäe               00:26:24 14:31:11   13:48  2  26:24  1 00:26:24
      76 Võru                      M65            13:48  2  12:36  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Vello Lode                00:30:31 14:07:42   16:42  3  30:31  2 00:30:31
      55 Mooste vald               M65            16:42  3  13:49  2
                                                  02:54     01:13   
 3. Ilmar Tagel               00:32:27 14:29:42   13:24  1  32:27  3 00:32:27
      99 Põlva                     M65            13:24  1  19:03  3
                                                 -00:24     06:27   
Ideaalaeg :                                       13:24     12:36   00:26:00

N10 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Emily Vinne               00:34:50 14:33:12   17:10  1  34:50  1 00:34:50
      91 Kobras                    N10            17:10  1  17:40  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Evely Ostrov              00:41:20 14:09:12   20:37  2  41:20  2 00:41:20
      79 Kobras                    N10            20:37  2  20:43  3
                                                  03:27     03:03   
 3. Mariann Zernant           00:50:43 15:01:12   31:56  4  50:43  3 00:50:43
     128 Meelespea                 N10            31:56  4  18:47  2
                                                  14:46     01:07   
    Kadri Eskor               NA       14:09:43   22:23  3           NA
      77                           N10            22:23  3          
                                                  05:13             
Ideaalaeg :                                       17:10     17:40   00:34:50

N12 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Johanna Laanoja           00:21:05 14:22:41   10:45  1  21:05  1 00:21:05
      89 Põlva                     N12            10:45  1  10:20  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Laivi Loosaar             00:23:36 14:55:41   11:33  2  23:36  2 00:23:36
     123 Orava                     N12            11:33  2  12:03  2
                                                  00:48     01:43   
 3. Anete Saar                00:28:53 14:06:11   15:30  5  28:53  3 00:28:53
      57 Kobras                    N12            15:30  5  13:23  3
                                                  04:45     03:03   
 4. Indra Liz Nemvalts        00:28:54 14:05:41   14:39  3  28:54  4 00:28:54
      67 Põlva                     N12            14:39  3  14:15  5
                                                  03:54     03:55   
 5. Hanna Lora Traagel        00:29:22 14:05:11   15:08  4  29:22  5 00:29:22
      64                           N12            15:08  4  14:14  4
                                                  04:23     03:54   
 6. Kristiin Kalle            00:34:50 14:33:12   17:09  6  34:50  6 00:34:50
     111 Kobras                    N12            17:09  6  17:41  6
                                                  06:24     07:21   
Ideaalaeg :                                       10:45     10:20   00:21:05

N14 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Kelli Nurm                00:19:05 14:41:11   09:54  1  19:05  1 00:19:05
     115 Kobras                    N14            09:54  1  09:11  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Laura-Liis Kütt           00:19:46 14:19:11   10:01  2  19:46  2 00:19:46
      86 Kobras                    N14            10:01  2  09:45  2
                                                  00:07     00:34   
 3. Kristel Kõivo             00:20:49 14:57:13   10:35  3  20:49  3 00:20:49
     108 Peko                      N14            10:35  3  10:14  3
                                                  00:41     01:03   
Ideaalaeg :                                       09:54     09:11   00:19:05

N16 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Emily Raudkepp            00:19:32 14:57:42   09:55  1  19:32  1 00:19:32
     116 Peko                      N16            09:55  1  09:37  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Doris Kudre               00:20:10 14:52:11   10:31  2  20:10  2 00:20:10
     101 Peko                      N16            10:31  2  09:39  2
                                                  00:36     00:02   
Ideaalaeg :                                       09:55     09:37   00:19:32

N18 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Margret Zimmermann        00:18:35 14:53:11   09:42  1  18:35  1 00:18:35
      92 Kape                      N18            09:42  1  08:53  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Triinu Rooni              00:19:40 14:58:12   10:05  2  19:40  2 00:19:40
      63 Orvand                    N18            10:05  2  09:35  2
                                                  00:23     00:42   
 3. Jaanika Kopli             00:20:37 15:01:41   10:52  3  20:37  3 00:20:37
     130 serviti                   N18            10:52  3  09:45  3
                                                  01:10     00:52   
Ideaalaeg :                                       09:42     08:53   00:18:35

N20 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Kristiine Aluvee          00:17:20 14:52:41   08:54  1  17:20  1 00:17:20
     120 Kobras                    N20            08:54  1  08:26  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Evely Kaasiku             00:17:47 14:56:41   09:11  2  17:47  2 00:17:47
      62 Joka                      N20            09:11  2  08:36  2
                                                  00:17     00:10   
 3. Madli-Johanna Maidla      00:19:00 14:55:11   09:59  3  19:00  3 00:19:00
      59 Kobras                    N20            09:59  3  09:01  3
                                                  01:05     00:35   
 4. Laura Joonas              00:19:39 14:35:12   10:08  4  19:39  4 00:19:39
      74                           N20            10:08  4  09:31  4
                                                  01:14     01:05   
 5. Marili Zimmermann         00:20:25 14:48:12   10:25  5  20:25  5 00:20:25
      93 Kape                      N20            10:25  5  10:00  5
                                                  01:31     01:34   
Ideaalaeg :                                       08:54     08:26   00:17:20

N21 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Mirjam Nutov              00:23:52 14:55:42   12:19  1  23:52  1 00:23:52
     126 vabakutseline jooksuhunt  N21            12:19  1  11:33  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Ly Trei                   00:25:09 14:23:11   13:08  2  25:09  2 00:25:09
      95 Kobras                    N21            13:08  2  12:01  2
                                                  00:49     00:28   
 3. Triin Jõeveer             00:26:55 14:46:12   13:23  3  26:55  3 00:26:55
     109                           N21            13:23  3  13:32  3
                                                  01:04     01:59   
Ideaalaeg :                                       12:19     11:33   00:23:52

N35 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Heli Haug                 00:24:01 14:13:12   12:17  1  24:01  1 00:24:01
      51 Võru                      N35            12:17  1  11:44  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Maila Vahtra              00:27:50 14:19:41   14:15  2  27:50  2 00:27:50
      87 Elektrilevi               N35            14:15  2  13:35  2
                                                  01:58     01:51   
Ideaalaeg :                                       12:17     11:44   00:24:01

N45 Rada (2): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Jana Kink                 00:19:41 14:47:41   10:10  1  19:41  1 00:19:41
      94 Kape                      N45            10:10  1  09:31  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Lea Leppik                00:22:43 14:32:11   11:51  2  22:43  2 00:22:43
     104 TAOK                      N45            11:51  2  10:52  2
                                                  01:41     01:21   
 3. Aili Laanjõe              00:29:21 14:38:12   15:14  3  29:21  3 00:29:21
     117 Kobras                    N45            15:14  3  14:07  3
                                                  05:04     04:36   
Ideaalaeg :                                       10:10     09:31   00:19:41

#1 Rada (M10,M12,M14,M16,M18,M20,M21,M35,M45,M55,M65): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Jaagup Truusalu           00:14:32 14:39:41   07:28  1  14:32  1 00:14:32
      82 Võru                      M21            07:28  1  07:04  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Daniel Vasser             00:15:19 14:47:12   07:51  2  15:19  2 00:15:19
      81 Kobras                    M21            07:51  2  07:28  2
                                                  00:23     00:24   
 3. Tanel Papp                00:15:47 14:55:11   07:59  3  15:47  3 00:15:47
      97 Võru                      M18            07:59  3  07:48  5
                                                  00:31     00:44   
 4. Mauno Kapten              00:15:51 14:54:11   08:12  6  15:51  4 00:15:51
     107 Peko                      M18            08:12  6  07:39  3
                                                  00:44     00:35   
 5. Reigo Teervalt            00:15:54 14:53:41   08:01  4  15:54  5 00:15:54
     106 Peko                      M20            08:01  4  07:53  7
                                                  00:33     00:49   
 5. Oliver Kütt               00:15:54 14:56:11   08:13  7  15:54  5 00:15:54
     113 Ilves                     M16            08:13  7  07:41  4
                                                  00:45     00:37   
 7. Reimo Liiv                00:15:59 14:32:41   08:11  5  15:59  7 00:15:59
      52 Tammed                    M20            08:11  5  07:48  5
                                                  00:43     00:44   
 8. Arvi Anton                00:16:21 14:30:41   08:23  8  16:21  8 00:16:21
      85 Lähte ÜG                  M21            08:23  8  07:58  8
                                                  00:55     00:54   
 9. Tanel Mõttus              00:16:28 14:58:12   08:28 10  16:28  9 00:16:28
     125 Võru                      M21            08:28 10  08:00  9
                                                  01:00     00:56   
10. Andres Saal               00:16:33 14:57:41   08:29 11  16:33 10 00:16:33
      65 Otepää SK                 M18            08:29 11  08:04 12
                                                  01:01     01:00   
11. Tiit Tali                 00:16:35 14:28:10   08:35 14  16:35 11 00:16:35
      69 Ilves                     M45            08:35 14  08:00  9
                                                  01:07     00:56   
12. Kristo Sirk               00:16:38 14:24:11   08:37 15  16:38 12 00:16:38
      58 Kobras                    M14            08:37 15  08:01 11
                                                  01:09     00:57   
13. Karel-Sander Kljuzin      00:16:48 14:54:41   08:29 11  16:48 13 00:16:48
     105 Peko                      M14            08:29 11  08:19 14
                                                  01:01     01:15   
14. Janek Piirisild           00:16:49 15:00:12   08:29 11  16:49 14 00:16:49
      98 Võru                      M18            08:29 11  08:20 15
                                                  01:01     01:16   
15. Anti Sõukand              00:17:01 14:35:11   08:50 18  17:01 15 00:17:01
      71 Võru                      M18            08:50 18  08:11 13
                                                  01:22     01:07   
16. Kevin Koskinen            00:17:13 14:57:12   08:44 16  17:13 16 00:17:13
      96 Võru                      M20            08:44 16  08:29 16
                                                  01:16     01:25   
17. Rein Zaitsev              00:17:25 14:58:12   08:51 19  17:25 17 00:17:25
     127 Peko                      M35            08:51 19  08:34 17
                                                  01:23     01:30   
18. Alari Kukk                00:17:27 14:56:41   08:48 17  17:27 18 00:17:27
     124 EMÜ                       M20            08:48 17  08:39 19
                                                  01:20     01:35   
19. Vahur Loosaar             00:17:37 14:58:42   08:58 21  17:37 19 00:17:37
     122 Orava                     M45            08:58 21  08:39 19
                                                  01:30     01:35   
20. Sander Valvas             00:17:46 14:23:42   08:52 20  17:46 20 00:17:46
      56 Põlva                     M35            08:52 20  08:54 23
                                                  01:24     01:50   
21. Raul Kudre                00:17:52 14:57:12   09:08 23  17:52 21 00:17:52
     102 Peko                      M35            09:08 23  08:44 21
                                                  01:40     01:40   
22. Kaarel Hendrik Zernant    00:18:12 14:59:11   09:38 27  18:12 22 00:18:12
     131 Ilves                     M16            09:38 27  08:34 17
                                                  02:10     01:30   
23. Janek Jõgis               00:18:13 14:34:41   09:23 24  18:13 23 00:18:13
     110                           M35            09:23 24  08:50 22
                                                  01:55     01:46   
24. Aare Aan                  00:18:30 14:38:11   09:01 22  18:30 24 00:18:30
      90 Ilves                     M21            09:01 22  09:29 29
                                                  01:33     02:25   
25. Lauri Pähn                00:18:36 14:48:11   09:35 25  18:36 25 00:18:36
      73 Võru                      M16            09:35 25  09:01 24
                                                  02:07     01:57   
26. Toivo Toomas              00:18:38 15:00:41   09:37 26  18:38 26 00:18:38
     119 Peko                      M55            09:37 26  09:01 24
                                                  02:09     01:57   
27. Veiko Vinkel              00:18:57 14:58:41   09:46 28  18:57 27 00:18:57
      66 West                      M18            09:46 28  09:11 26
                                                  02:18     02:07   
28. Kevin Tühis               00:19:22 14:16:11   10:01 30  19:22 28 00:19:22
      54 Põlva                     M10            10:01 30  09:21 27
                                                  02:33     02:17   
29. Erik Bleive               00:19:25 14:46:41   09:58 29  19:25 29 00:19:25
     121 Kobras                    M14            09:58 29  09:27 28
                                                  02:30     02:23   
30. Ago Käis                  00:20:09 14:48:11   10:34 33  20:09 30 00:20:09
     118 Kobras                    M55            10:34 33  09:35 30
                                                  03:06     02:31   
31. Rein Kalle                00:20:30 14:42:41   10:04 31  20:30 31 00:20:30
     112 Keskkonnaamet             M35            10:04 31  10:26 32
                                                  02:36     03:22   
32. Kalev Kajaste             00:20:34 14:47:41   10:46 34  20:34 32 00:20:34
      84 Ruusa                     M55            10:46 34  09:48 31
                                                  03:18     02:44   
33. Janno Tühis               00:21:09 14:16:12   10:14 32  21:09 33 00:21:09
      53 Põlva                     M21            10:14 32  10:55 34
                                                  02:46     03:51   
34. Kevin Jaaska              00:22:05 14:24:11   11:14 36  22:05 34 00:22:05
      60 Kobras                    M14            11:14 36  10:51 33
                                                  03:46     03:47   
35. Dainis Männiste           00:22:24 14:06:41   11:02 35  22:24 35 00:22:24
      68 Kobras                    M12            11:02 35  11:22 36
                                                  03:34     04:18   
36. Martin Shults             00:22:46 14:36:12   11:21 37  22:46 36 00:22:46
     114 Kobras                    M14            11:21 37  11:25 37
                                                  03:53     04:21   
37. Lauri Leppik              00:22:58 14:31:41   11:47 38  22:58 37 00:22:58
     103 TAOK                      M45            11:47 38  11:11 35
                                                  04:19     04:07   
38. Ats Virumäe               00:26:24 14:31:11   13:48 41  26:24 38 00:26:24
      76 Võru                      M65            13:48 41  12:36 38
                                                  06:20     05:32   
39. Joonas Halapuu            00:26:43 14:30:11   13:45 40  26:43 39 00:26:43
      83 Võru                      M14            13:45 40  12:58 40
                                                  06:17     05:54   
40. Andri Kepler              00:27:22 14:07:11   14:33 44  27:22 40 00:27:22
      61 Kobras                    M10            14:33 44  12:49 39
                                                  07:05     05:45   
41. Timo Kudre                00:27:40 14:47:12   14:31 43  27:40 41 00:27:40
     100 Peko                      M10            14:31 43  13:09 41
                                                  07:03     06:05   
42. Markus Mürk               00:28:03 14:29:11   14:46 45  28:03 42 00:28:03
      72 Võru                      M12            14:46 45  13:17 42
                                                  07:18     06:13   
43. Martin Erik Maripuu       00:29:07 14:18:12   13:51 42  29:07 43 00:29:07
      88 Johannese kool            M12            13:51 42  15:16 44
                                                  06:23     08:12   
44. Vello Lode                00:30:31 14:07:42   16:42 48  30:31 44 00:30:31
      55 Mooste vald               M65            16:42 48  13:49 43
                                                  09:14     06:45   
45. Janar Saks                00:31:21 14:35:42   15:19 46  31:21 45 00:31:21
      75                           M12            15:19 46  16:02 45
                                                  07:51     08:58   
46. Karel Kuragin             00:31:24 14:35:41   15:22 47  31:24 46 00:31:24
      78                           M12            15:22 47  16:02 45
                                                  07:54     08:58   
47. Ilmar Tagel               00:32:27 14:29:42   13:24 39  32:27 47 00:32:27
      99 Põlva                     M65            13:24 39  19:03 47
                                                  05:56     11:59   
48. Aigar Blohhin             00:41:20 14:09:12   20:25 49  41:20 48 00:41:20
      80                           M10            20:25 49  20:55 48
                                                  12:57     13:51   
    Ralf Sannikov             NA       14:36:11   08:27  9           NA
      70 Võru                      M18            08:27  9          
                                                  00:59             
    Erik Marten Zernant       NA       15:01:42                      NA
     129 Meelespea                 M10                              
                                                                    
Ideaalaeg :                                       07:28     07:04   00:14:32

#2 Rada (N10,N12,N14,N16,N18,N20,N21,N35,N45): 1 KP 4.0 km ^

                                                    2km                        
  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 21)  Finish              
 1. Kristiine Aluvee          00:17:20 14:52:41   08:54  1  17:20  1 00:17:20
     120 Kobras                    N20            08:54  1  08:26  1
                                                  00:00     00:00   
 2. Evely Kaasiku             00:17:47 14:56:41   09:11  2  17:47  2 00:17:47
      62 Joka                      N20            09:11  2  08:36  2
                                                  00:17     00:10   
 3. Margret Zimmermann        00:18:35 14:53:11   09:42  3  18:35  3 00:18:35
      92 Kape                      N18            09:42  3  08:53  3
                                                  00:48     00:27   
 4. Madli-Johanna Maidla      00:19:00 14:55:11   09:59  6  19:00  4 00:19:00
      59 Kobras                    N20            09:59  6  09:01  4
                                                  01:05     00:35   
 5. Kelli Nurm                00:19:05 14:41:11   09:54  4  19:05  5 00:19:05
     115 Kobras                    N14            09:54  4  09:11  5
                                                  01:00     00:45   
 6. Emily Raudkepp            00:19:32 14:57:42   09:55  5  19:32  6 00:19:32
     116 Peko                      N16            09:55  5  09:37  9
                                                  01:01     01:11   
 7. Laura Joonas              00:19:39 14:35:12   10:08  9  19:39  7 00:19:39
      74                           N20            10:08  9  09:31  6
                                                  01:14     01:05   
 8. Triinu Rooni              00:19:40 14:58:12   10:05  8  19:40  8 00:19:40
      63 Orvand                    N18            10:05  8  09:35  8
                                                  01:11     01:09   
 9. Jana Kink                 00:19:41 14:47:41   10:10 10  19:41  9 00:19:41
      94 Kape                      N45            10:10 10  09:31  6
                                                  01:16     01:05   
10. Laura-Liis Kütt           00:19:46 14:19:11   10:01  7  19:46 10 00:19:46
      86 Kobras                    N14            10:01  7  09:45 11
                                                  01:07     01:19   
11. Doris Kudre               00:20:10 14:52:11   10:31 12  20:10 11 00:20:10
     101 Peko                      N16            10:31 12  09:39 10
                                                  01:37     01:13   
12. Marili Zimmermann         00:20:25 14:48:12   10:25 11  20:25 12 00:20:25
      93 Kape                      N20            10:25 11  10:00 13
                                                  01:31     01:34   
13. Jaanika Kopli             00:20:37 15:01:41   10:52 15  20:37 13 00:20:37
     130 serviti                   N18            10:52 15  09:45 11
                                                  01:58     01:19   
14. Kristel Kõivo             00:20:49 14:57:13   10:35 13  20:49 14 00:20:49
     108 Peko                      N14            10:35 13  10:14 14
                                                  01:41     01:48   
15. Johanna Laanoja           00:21:05 14:22:41   10:45 14  21:05 15 00:21:05
      89 Põlva                     N12            10:45 14  10:20 15
                                                  01:51     01:54   
16. Lea Leppik                00:22:43 14:32:11   11:51 17  22:43 16 00:22:43
     104 TAOK                      N45            11:51 17  10:52 16
                                                  02:57     02:26   
17. Laivi Loosaar             00:23:36 14:55:41   11:33 16  23:36 17 00:23:36
     123 Orava                     N12            11:33 16  12:03 20
                                                  02:39     03:37   
18. Mirjam Nutov              00:23:52 14:55:42   12:19 19  23:52 18 00:23:52
     126 vabakutseline jooksuhunt  N21            12:19 19  11:33 17
                                                  03:25     03:07   
19. Heli Haug                 00:24:01 14:13:12   12:17 18  24:01 19 00:24:01
      51 Võru                      N35            12:17 18  11:44 18
                                                  03:23     03:18   
20. Ly Trei                   00:25:09 14:23:11   13:08 20  25:09 20 00:25:09
      95 Kobras                    N21            13:08 20  12:01 19
                                                  04:14     03:35   
21. Triin Jõeveer             00:26:55 14:46:12   13:23 21  26:55 21 00:26:55
     109                           N21            13:23 21  13:32 22
                                                  04:29     05:06   
22. Maila Vahtra              00:27:50 14:19:41   14:15 22  27:50 22 00:27:50
      87 Elektrilevi               N35            14:15 22  13:35 23
                                                  05:21     05:09   
23. Anete Saar                00:28:53 14:06:11   15:30 26  28:53 23 00:28:53
      57 Kobras                    N12            15:30 26  13:23 21
                                                  06:36     04:57   
24. Indra Liz Nemvalts        00:28:54 14:05:41   14:39 23  28:54 24 00:28:54
      67 Põlva                     N12            14:39 23  14:15 26
                                                  05:45     05:49   
25. Aili Laanjõe              00:29:21 14:38:12   15:14 25  29:21 25 00:29:21
     117 Kobras                    N45            15:14 25  14:07 24
                                                  06:20     05:41   
26. Hanna Lora Traagel        00:29:22 14:05:11   15:08 24  29:22 26 00:29:22
      64                           N12            15:08 24  14:14 25
                                                  06:14     05:48   
27. Kristiin Kalle            00:34:50 14:33:12   17:09 27  34:50 27 00:34:50
     111 Kobras                    N12            17:09 27  17:41 28
                                                  08:15     09:15   
27. Emily Vinne               00:34:50 14:33:12   17:10 28  34:50 27 00:34:50
      91 Kobras                    N10            17:10 28  17:40 27
                                                  08:16     09:14   
29. Evely Ostrov              00:41:20 14:09:12   20:37 29  41:20 29 00:41:20
      79 Kobras                    N10            20:37 29  20:43 30
                                                  11:43     12:17   
30. Mariann Zernant           00:50:43 15:01:12   31:56 31  50:43 30 00:50:43
     128 Meelespea                 N10            31:56 31  18:47 29
                                                  23:02     10:21   
    Kadri Eskor               NA       14:09:43   22:23 30           NA
      77                           N10            22:23 30          
                                                  13:29             
Ideaalaeg :                                       08:54     08:26   00:17:20


© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.50 [2013.304] @ 25.05.2013 19:33:23 Kobras