Intsikurmu jooks

9.06.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
[JOOKS]
JOOKS ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Klass	Tulemus                
  1.   70 Kristo Heinmann           Ilves	M21	00:14:07
  2.   76 Kaur Kase                 Võru	M21	00:14:47
  3.   91 Joonas Poom				M21     00:15:16
  4.   47 Daniel Vasser             Kobras	M21	00:15:26
  5.   71 Mihkel Järveoja           Kobras	M21	00:15:33
  6.   89 Toomas Horma				M20     00:15:51
  7.   63 Janek Piirisild           Võru	M16	00:16:14
  8.   61 Uku-Laur Tali             Harju KEK	M20	00:16:40
  9.   95 Rain Eensaar              SKM!	M35	00:16:41
 10.    8 Klaus Mark Kolpakov       Võru SK	M14	00:16:42
 11.   20 Kristo Sirk               Kobras	M14	00:16:50
 12.   58 Tiit Tali                 Ilves	M45	00:16:51
 13.    9 Heimar Pehk               Saverna	M21	00:17:03
 14.   55 Sixten Sild               Võru	M45	00:17:07
 15.   49 Tanel Mõttus              Võru	M21	00:17:23
 16.   31 Ralf Sannikov             Võru	M16	00:17:24
 17.   65 Kevin Koskinen            Võru	M18	00:17:36
 18.   80 Marek Atonen              VAK STAIER	M35	00:17:39
 19.   30 Oliver Kütt               Ilves	M14	00:17:47
 20.   94 Raul Kudre                Peko	M35	00:17:56
 21.   66 Lauri Pähn                Võru	M14	00:17:57
 22.   32 Anti Sõukand              Võru	M18	00:17:58
 23.   77 Evely Kaasiku             Joka	N20	00:18:07
 24.   44 Hugo Johannes Nurk        TARTU SK	M12	00:18:08
 25.   83 Kerstin Uiboupin          Võru	N20	00:18:55
 26.   45 Siim Villako              SK Serviti	M16	00:18:58
 27.   90 Toivo Toomas              Peko	M55	00:19:05
 28.    5 Taavi Perv                Võru SK	M14	00:19:19
 29.   41 Georg Kõlli               Võru	M18	00:19:26
 30.   64 Fernando Galisteo         Hispaania	M21	00:19:31
 30.    6 Peep Aedviir              Okas	M21	00:19:31
 32.   53 Rein Kalle                KESKKONNAA	M35	00:19:33
 33.   36 Kristel Kõivo             Peko	N14	00:19:41
 34.   72 Marili Zimmermann         Kape	N20	00:19:57
 34.   51 Kalev Kajaste             Ruusa	M55	00:19:57
 36.   11 Vadim Shved               SRD		M16	00:20:00
 37.    7 Joosep Perv               Võru SK	M12	00:20:09
 38.   12 Inga Siegert              Võru	N21	00:20:12
 39.   78 Sigrid Ruul               SK Esto	N21	00:20:13
 40.   21 Siim Helmoja              Kobras	M14	00:20:20
 40.    4 Kelli Nurm                Kobras	N12	00:20:20
 42.   82 Ago Käis                  Kobras	M45	00:20:33
 43.   87 Madli-Johanna Maidla      Kobras	N18	00:20:34
 44.   48 Gaabriel Tavits           TÜ		M35	00:20:36
 45.   62 Marimal Tilk              SK Serviti	N14	00:20:44
 45.   25 Annemarii Bendi           Võru SK/KV	N12	00:20:44
 47.   67 Jaanika Kopli             SK ServitiN	18	00:21:05
 48.   86 Kadri Treffner            Kõlleste S	N21	00:21:12
 49.   27 Kristjan Kärner           Promens AS	M35	00:21:14
 50.   23 Vampula Oper              Lõuna KJK	M55	00:21:16
 51.   75 Marje Tobreluts           Kobras	N45	00:21:32
 51.   13 Johanna Luik              Võru I PK	N12	00:21:32
 53.    2 Krista Jalajas            Tartu Vang	N21	00:21:36
 54.   43 Dainis Männiste           Kobras	M10	00:21:39
 55.   81 Elvis Joakit              TARTU	M21	00:21:48
 56.   17 Erik Bleive               Kobras	M14	00:22:23
 57.   57 Emil Eensaar              SKM!	M10	00:22:25
 58.   54 Ingrit Kala               Peko	N35	00:22:30
 59.   37 Villu Serv                Kobras	M14	00:22:33
 60.   59 Teele Eensaar             TÜ		N35	00:22:34
 61.   35 Laura-Liis Kütt           Kobras	N12	00:22:35
 62.   34 Pille Vinne               Kobras	N21	00:22:41
 63.   33 Sander Lembra             Võru	M18	00:22:43
 64.   60 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl	M14	00:22:47
 64.   14 Teet Luik                 Võru I PK	M10	00:22:47
 66.   16 Sandra Sillaste           Võru SK	N14	00:23:27
 67.   52 Kaisa Kase                SK Saue Ta	N21	00:23:31
 68.   15 Raiko Troska              Kahevõistl	M12	00:23:33
 69.   93 Erika Joonas              Võru	N35	00:23:52
 70.   26 Martin Sults              Kobras	M14	00:24:46
 71.   74 Doris Kudre               Peko	N16	00:24:54
 72.   18 Triinu Hausenberg         Kahevõistl	N10	00:25:01
 73.   46 Kairiin Märtson           Kobras	N12	00:25:06
 74.   28 Kristofer Pähklepa        Kobras	M14	00:25:09
 75.    3 Johanna Laanoja           Põlva Spor	N10	00:25:17
 76.   73 Markus Mürk               Võru	M12	00:25:28
 77.   19 Johannes Luik             Võru I PK	M10	00:25:38
 78.   40 Ralf Hõim                 Kobras	M12	00:25:45
 79.   22 Anne Serv                 PÕLVA ÜG	N18	00:26:48
 80.   50 Silver Rebenits           Kape	M21	00:27:08
 81.   39 Getter Matto              Kobras	N16	00:27:30
 82.   96 Aleksander Saluri         Kobras	M10	00:28:01
 83.   97 Sigrid Saluri             Kobras	N35	00:28:02
 84.   85 Aili Laanjõe              Kobras	N45	00:28:17
 85.   88 Mattias Maidla            Põlva SK	M10	00:28:37
 86.   24 Tiiu Serv                 Lõuna Paga	N35	00:28:56
 87.   79 Ats Virumäe               Võru	M65	00:29:17
 88.   68 Johanna Nurk              TARTU SK	N10	00:29:20
 89.   69 Andres Nurk               TARTU SK	M35	00:29:21
 90.   38 Kalju Johanson            Kobras	M65	00:30:35
 91.   84 Janar Saks                Võru	M10	00:30:57
 92.   92 Ingmar Bert Sabre         Võru	M16	00:31:34
 93.   29 Helian Bleive             Põlva ÜG	N14	00:32:19
 94.   56 Maria Oper                Võru	N45	00:34:34
 95.   10 Anete Saar                Põlva Spor	N10	00:35:02
 96.   42 Ella Shved                SRD		N35	00:35:07
        1 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor	M10	DQ      

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 9.06.2012 13:26:49 Kobras