2011

Teisipäevakute kokkuvõte 

27. september Kevadel ärajäänud teisipäevak Laari piknikus
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
20. september Teisipäevaku 25. etapp, Mammaste suusakeskus
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
13. september Teisipäevaku 24 .etapp, Taevaskoja
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
6. september Teisipäevaku 23. etapp, Maarja küla
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
30. august Teisipäevaku 22. etapp, Piigandi
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
23. august Teisipäevaku 21. etapp, Rosma
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
16. august Teisipäevaku 20. etapp, Hatiku II
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
9. august Teisipäevaku 19. etapp, Akste küla
Tulemused |Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
2. august Teisipäevaku 18. etapp, Hatiku I
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
26. juuli Teisipäevaku 17. etapp, Poka
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
19. juuli Teisipäevaku 16. etapp, Reo sild
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
12. juuli Teisipäevaku 15. etapp, Kadaja
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
5. juuli Teisipäevaku 14. etapp, Väike Palojärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
28. juuni Teisipäevaku 13. etapp, Karaski-Krootuse
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
21. juuni Teisipäevaku 12. etapp, Krootuse-Janukjärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
14. juuni Teisipäevaku 11. etapp, Piigaste
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
07. juuni Teisipäevaku 10. etapp, Palojärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
31. mai Teisipäevaku 9. etapp, Veskimõisa
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
24. mai Teisipäevaku 8. etapp, Pikajärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
17. mai Teisipäevaku 7. etapp, Saarjärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
10. mai Teisipäevaku 6. etapp, Prangli
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
3. mai Teisipäevaku 5. etapp, Taevaskoja rist
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine
| Graafikud
26. aprill Teisipäevaku 4. etapp, Sulbi veski
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine
| Graafikud
19. aprill Teisipäevaku 3. etapp, Hullumäe karjäär
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
12. aprill Teisipäevaku 2. etapp, Põlva Linn
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine
| Graafikud

15.jaanuar Põlva maakonna MV SO lühirada, Hatiku

16.jaanuar Põlva maakonna MV SO tavarada, Hatiku Tulemused

3.mai Põlva maakonna koolinoorte valik, Taevaskoja rist            Tulemused

8. mai  XXXIV Lõuna-Eesti Karikavõistlused Krootuse  Tulemused Pildid

14.mai Eesti MV lühirada, Piigandi   Tulemused| Rajajoonistamine | Graafikud

15.mai  Eesti MV MN 21 teade, Piigandi   Tulemused| Rajajoonistamine | Graafikud

19.mai  Lõuna-Prefektuuri or.päev, Kiidjärve     Tulemused

28. mai  Orienteerumisbingo, Intsikurmu    Tulemused

9. juuni EOL noortelaager  sprint, Põlva      Tulemused

11. juuni  IV Intsikurmu jooks     Tulemused

12.-14.august  XXIII Koprakarikas Kooraste

Päev 1 | Day 1
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
Pildid

Päev 2 | Day 2
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
Pildid

2 päeva kokkuvõte

Päev 3 | Day 3
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
Pildid

Koprakarikas kokkuvõte 

ESL-LAT liiga võitjad 1. ja 2.päev

13. august Kanepi sprint
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud

19. august Ümber Põlva järve jooks, Põlva rand
Tulemused | Pildid

28. september   Põlva Tarbijate Ühistu orienteerumispäev, Kiidjärve    Tulemused

2. oktoober  Põlva Naisliidu orienteerumisbingo, Mammaste      Tulemused

8. oktoober   Põlva MV tavarada, Saarjärve
Tulemused | Etapiajad Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud

9. oktoober   Põlva MV teade, Saarjärve
Tulemused  Pildid

29. oktoober X KoKu jooks, Ootsipalu-Leevi
Tulemused | Rajajoonistamine Pildid  [1]  [2]


Pildid

Teisipäevaku 2. etapp

Teisipäevaku 3. etapp

Teisipäevaku 5. etapp

XXXIII Lõuna-Eesti karikas

EMV lühirada

EMV teade

Teisipäevaku 8. etapp

EOL laager – 1 päev

EOL laager – 2 päev

EOL laager – sprint

EOL laager – 4 päev

IV Intsikurmu jooks | pildid 1 pildid 2

Koprakarikas | 1 päev | 2 päev | 3. päev

ESL-LAT liiga võitjad 1. ja 2. päev

Kanepi sprint

Laager Pikajärvel

Ümber Põlva järve jooks

EMV tavarada

Koku jooks 2011  | pildid 1 pildid 2

Teisipäevakute lõpetamine

Hooaja lõpupidu