2012

TEISIPÄEVAKUD

Teisipäevakute kokkuvõte

25. september Teisipäevaku 25. etapp – Kanepi
Tulemused Etapiajad 
Rajajoonistamine Graafikud
18. september Teisipäevaku 24. etapp – Hatiku
Tulemused Etapiajad 
Rajajoonistamine – ratas
Graafikud – ratas
11. september Teisipäevaku 23. etapp – Taevaskoja
Tulemused | Etapiajad 
Rajajoonistamine | Graafikud
4. september Teisipäevaku 22. etapp – Valgesoo-Akste
Tulemused | Etapiajad 
Rajajoonistamine Graafikud
28. august Teisipäevaku 21. etapp – Kiidjärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
22. august Teisipäevaku 20. etapp – Peri
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
14. august Teisipäevaku 19. etapp – Leevi-Helmjärve
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
07. august Teisipäevaku 18. etapp – Kooskora
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
31. juuli Teisipäevaku 17. etapp – Taevaskoja rist
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
24. juuli Teisipäevaku 16. etapp – Osetsoo-Krootuse
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
17. juuli Teisipäevaku 15. etapp – Poka
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
10. juuli Teisipäevaku 14. etapp – Karste
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
03. juuli Teisipäevaku 13. etapp – Valgesoo küla
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
26. juuni Teisipäevaku 12. etapp – Palojärve
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
19. juuni Teisipäevaku 11. etapp – Karaski
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
12. juuni Teisipäevaku 10. etapp – Kanepi-Kooraste
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
05. juuni Teisipäevaku 9. etapp – Piigaste
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
29. mai Teisipäevaku 8. etapp – Prangli
Tulemused Etapiajad Pildid
Rajajoonistamine Graafikud
22. mai Teisipäevaku 7. etapp – Ähijärv- Piigandi
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
15. mai Teisipäevaku 6. etapp – Lahojärve
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
08. mai Teisipäevaku 5. etapp – Kadaja
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
01. mai Teisipäevaku 4. etapp – Partsi
Tulemused Etapiajad Pildid
Rajajoonistamine Graafikud
24. aprill Teisipäevaku 3. etapp Kõlleste-Krootuse
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
17. aprill Teisipäevaku 2. etapp – Aarniku
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
10. aprill Teisipäevaku 1. etapp Koorveres
Tulemused Etapiajad Pildid
Rajajoonistamine Graafikud

26.-30. detsember OK Põlva Kobrase ja EOLi noortelaager Sihva

Sihva sprint [tulemused],  Kääriku lühirada [tulemused],  Viadukti lühirada [tulemused]

1. detsember   Siseorienteerumine Põlva Spordikeskuses [tulemused] [kaart]

27. oktoober XI Koku jooks, Pikajärve [Tulemused] | [Etapiajad] | [Rajajoonistamine]
| [Rada] | [Pildid]

13.-14. oktoober  Põlva maakonna MV tavarada ja teade, Piigandi
[Tavaraja finišprotokoll] | [Vaheajad]
[Teate finifšiprotokoll] | [Vaheajad]

15.-16.september   Eesti MV rattaorienteerumises,  Mammaste

[Lühiraja tulemused] | [Vaheajad] | [Rajajoonistamine] | [Graafikud] | [Pildid]
– [Results] | [Splits] | [Route drawing] | [Graphs] | [Pictures]

[Kaardid / maps: M21-1 M21-2 N21-1 N21-2]

[Tavaraja tulemused] | [Vaheajad] | [Rajajoonistamine] | [Graafikud] |

– [Results] | [Splits] | [Route drawing] | [Graphs] |

[Kaardid / maps: M21 N21]

Teised pildid / Other pictures [1] | [2]

24. august Tartu Vangla O-päev [Tulemused] | [Vaheajad]

19.august   Eesti MV MN21 teatejooksus, Kooraste

[Teate tulemused] | [Vaheajad] | [Rajajoonistamine] | [Graafikud] | [Pildid]

Sportrec GPS jälgimine:

[EMV Teade M21] | [EMV Teade N21]

[teatejooksu ajalugu]

18.august Eesti MV tavarada, Kooraste

[Tavaraja tulemused] | [Vaheajad] | [Rajajoonistamine] | [Graafikud] | [Pildid 1 ja pildid 2]

Sportrec GPS jälgimine:

[EMV Tavarada M21] | [EMV Tavarada N21]

[tavaraja ajalugu]

17. august Jooks/kõnd ümber Põlva järve [tulemused] [pildid]

10.-12. august   XXIV Koprakarikas, Lajavangu

 pildid

Päev 1 | Day 1
Tulemused/results | Etapiajad/splits
Rajajoonistamine/route drawing | Graafikud/graphs
Pildid/pictures

Päev 2 | Day 2
Tulemused/results | Etapiajad/splits | Summa/sum
Rajajoonistamine/route drawing | Graafikud/graphs
Pildid/pictures

Päev 3 | Day 3
Tulemused/results | Etapiajad/splits | Summa/sum
Rajajoonistamine/route drawing | Graafikud/graphs
Pildid/pictures

Sportrec GPS jälgimine | Sportrec GPS tracking

1. päev | 1. day – M21E
1. päev | 1. day – N21E
2. päev | 2. day – M21E
2. päev | 2. day – N21E
3. päev | 3. day – M21E
3. päev | 3. day – N21E

11. – 14. juuli   Klubi treeninglaager, Pikajärve  [pildid]

13.juuni LEADER or.päeva valik, Mammaste   Tulemused

10. juuni 34. Lõuna-Eesti karikavõistlus, Kooraste

[tulemused] [etapiajad] [rajajoonistamine] [graafikud] [pildid]

9. juuni Orienteerumisbingo, Põlva rand [tulemused]

9. juuni V Intsikurmu jooks  [edetabel] [tulemused] [pildid] [vanuseklasside parimad]

18. mai  SK Metsasőbrad multisport, Kiidjärve [pildid]

võistkondlik üldjärjestus | orienteerumise tulemused | kanuuorienteerumise tulemused | rattaorienteerumise tulemused |

08. mai lva koolinoorte MV valik, Kadaja tulemused kokkuvõte pildid

24. veebruar Intsikurmu suusavõistlus
Tulemused | pildid

11. veebruar  Eesti MV SO sprint, Kadaja

 Tulemused etapiajad pildid | rajajoonistamine | graafikud

12. veebruar Eesti MV SO tavarada, Kadaja   

 Tulemused | etapiajad | pildid | rajajoonistamine | graafikud

Sportrec GPS jälgimine:
Sprint M21        http://bit.ly/waf0fz
Sprint N21        http://bit.ly/AuopmJ
Tavarada M21   http://bit.ly/ADB59p
Tavarada N21   http://bit.ly/zeDTPD


Pildid

Tartu maraton 2012

Intsikurmu suusavõistlus

Pihkvas võistlemas

Jüriöö jooks

Põlva koolinoorte MV valikorienteerumine

SK Metsasőbrad multisport Kiidjärvel

Koprakarikas | 1 Päev | 2 päev | 3 päev

MK RO Räpinas

Eesti Koolispordiliidu valikorienteerumine

Põlva MV teade

11. KOKU jooks ja teisipäevakute lõpetamine

Hooaja lõpetamine