2013

Teisipäevakute kokkuvõte

01. oktoober Teisipäevakute 1. etapp – Erastvere metskond (kevadel ära jäänud etapp)
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
24. september Teisipäevakute 25. etapp – Mammaste
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
17. september Teisipäevakute 24. etapp – Hatiku
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
10. september Teisipäevakute 23. etapp – Janukjärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
03. september Teisipäevakute 22. etapp – Mõujärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
27. august Teisipäevakute 21. etapp – Kadaja
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
20. august Teisipäevakute 20. etapp – Palujärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
13. august Teisipäevakute 19. etapp – Vinso
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
06. august Teisipäevakute 18. etapp – Kooraste
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine | Graafikud
30. juuli Teisipäevakute 17. etapp – Valgesoo
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
23. juuli Teisipäevakute 16. etapp – Väike-Palojärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud 
16. juuli Teisipäevakute 15. etapp – Taevaskoja
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
09. juuli Teisipäevakute 14. etapp – Veskimõisa
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
02. juuli Teisipäevakute 13. etapp – Krootuse
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
25. juuni Teisipäevakute 12. etapp – Palojärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine | Graafikud Pildid
18. juuni Teisipäevakute 11. etapp – Karaski
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine | Graafikud
11. juuni Teisipäevakute 10. etapp – Lajavangu
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
04. juuni Teisipäevakute 9. etapp – Piigaste
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
28.mai Teisipäevakute 8. etapp – Prangli
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
21. mai Teisipäevakute 7. etapp – Piigandi
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
14. mai Teisipäevakute 6. etapp – Porgandi veski
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
7.mai Teisipäevakute 5. etapp – Vastse-Kuuste
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine | Graafikud
30. aprill Teisipäevakute 4. etapp – Lahojärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
28. aprill Teisipäevakute 2. etapp – Sulbi
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine | Graafikud
23. aprill Teisipäevakute 3. etapp – Erastvere metskond Kiidjärve kaardil
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid

 XII KoKu jooks 26. oktoober Orava [tulemused] [vaheajad] [pildid] [teekonnad] [graafikud]

Eesti MV öine 7.september Kanepi   Tulemused  Vaheajad

 Sprindi segateade 7. september Kanepi  [tulemused] [vaheajad] [rajajoonistamine] [graafikud] [pildid]

 Eesti MV sprint 8.september Otepää    Tulemused  Vaheajad

 Põlva järve jooks 9. august [tulemused] [pildid]

XXV Koprakarikas 26.-28.juuli  Saarjärve

Päev 1 | Day 1
[Tulemused/results] | [Etapiajad/splits]
[Rajajoonistamine/route drawing] | [Graafikud/graphs]
[Pildid/pictures | 2]

Päev 2 | Day 2
[Tulemused/results] | [Etapiajad/splits]
[Rajajoonistamine/route drawing] | [Graafikud/graphs]
[Pildid/pictures | 2]

Päev 3 | Day 3
[Tulemused/results] | [Etapiajad/splits]
[Rajajoonistamine/route drawing] | [Graafikud/graphs]
[Pildid/pictures | 2]

Summa | Sum

Sprtrec GPS-jälgimine/GPS-tracking

1. päev: [M21Techno] [M18]   2. päev: [M14A] [N/W14A]   3. päev: [M60] [N/W45]

Põlva Tarbijate Ühistu orienteerumisrada 08. juuni  tulemused

35. Lõuna-Eesti karikas 26. mai  Lajavangu [ajalugu]  [tulemused] [etapiajad] [rajajoonistamine] [gaafikud] [pildid]

VI Intsikurmu jooks 25. mai 

[rajaskeem] [edetabel] [tulemused] [etapiajad] [pildid]

Siseorienteerumine 10. mai Põlva Maavalitsuse maja [juhend]

Põlva maakonna koolinoorte valik 30. aprill   Lahojärve

[tulemused] [parimad koolid]

Intsikurmu auhinnavõistlus suusatamises 24. veebruar 

[tulemused]

Valgjärve valla auhinnavõistlus SO lühirada 3. veebruar   Saverna

[tulemused] [vaheajad] [rajajoonistamine] [graafikud]

EMV SO  sprinditeade 2. veebruar  Saverna

[tulemused] [rajajoonistamine] [graafikud]

Põlva MV SO 19.-20. jaanuar  Rosma

[sprint 19.01.2013] | [vaheajad/splits] | [teekonnad] | [graafikud]
[tavarada 20.01.2013] |[vaheajad/splits] | [teekonnad] | [graafikud] | [pildid]


Pildid

EMV suusaorienteerumise sprinditeates

Põlva MV suusaorienteerumises

Tartu maraton 2013

Intsikurmu auhinnavõistlus suusatamises

Eesti talimängud

ISF Portugal

Põlva maakonna koolinoorte valik Lahojärvel  

Laager Pikajärvel

Põlva järve jooks

EMV tavarada ja MN21