2014

Teisipäevakute kokkuvõte 

15. aprill Teisipäevakute 1.etapp – Koorvere
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine | Graafikud | Pildid
22. aprill Teisipäevakute 2.etapp – Laari piknik
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
29. aprill Teisipäevakute 3.etapp – Hullumäe karjäär
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
6. mai Teisipäevakute 4.etapp – Timo
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
13. mai Teisipäevakute 5.etapp – Eoste
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
20. mai Teisipäevakute 6.etapp – Vastse-Kuuste
Tulemused Etapiajad | Rajajoonistamine Graafikud 
27. mai Teisipäevakute 7.etapp – Eoste-Otteni
Tulemused Etapiajad | Rajajoonistamine Graafikud Pildid
3. juuni Teisipäevakute 8.etapp – Erastvere
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud | Pildid
10. juuni Teisipäevakute 9.etapp – Karaski
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud | Pildid
17. juuni Teisipäevakute 10.etapp – Piigandi
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
24. juuni Teisipäevakute 11.etapp – Puntarumäe
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
1. juuli Teisipäevakute 12.etapp – Palojärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
8. juuli Teisipäevakute 13.etapp – Porgandi veski
Tulemused Etapiajad | Rajajoonistamine Graafikud
15. juuli Teisipäevakute 14.etapp – Lajavangu
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
22. juuli Teisipäevakute 15.etapp – Vinso-Helmjärve
Tulemused | Etapiajad | Rajajoonistamine Graafikud Pildid
29. juuli Teisipäevakute 16.etapp – Poka
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine | Graafikud
5. august Teisipäevakute 17.etapp – Lajavangu
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
12. august Teisipäevakute 18.etapp – Piigaste
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
19. august Teisipäevakute 19.etapp – Palujärve
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
26. august Teisipäevakute 20.etapp – Valgesoo
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
2. september Teisipäevakute 21.etapp – Rosma
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
9. september Teisipäevakute 22.etapp – Krootuse
Tulemused Etapiajad | Rajajoonistamine Graafikud
16.september Teisipäevakute 23.etapp – Kooraste
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
23.september Teisipäevakute 24.etapp – Hatiku
Tulemused Etapiajad Rajajoonistamine Graafikud
30.september Teisipäevakute 25.etapp – Saverna
Tulemused Etapiajad | Rajajoonistamine | Graafikud | Pildid

 

  13. Koku jooks 25. oktoober Värska

Tulemused | Vaheajad | Rajajoonistamine | Graafikud | Pildid | Rada

Vaatamisväärsused rajal Pildid maastikust

  51. Eesti meistrivõistlused pikal rajal 13. september Kanepi-Kooraste

Finišiprotokoll Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud | Pildid võistlusest

Pika raja medalivõitjad

 XXVI Koprakarikas 1.-3. august  Kuulma järv      Tulemused

01.08.2014   lühiraja joonistamine graafikud | Pildid | pildid2
02.08.2014  tavaraja joonistamine | graafikud | Pildid | pildid2
03.08.2014  lühendatud tavaraja joonistamine | graafikud |  pildid2

   Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumine 26. september Saarjärve

Tulemused Rajajoonistamine Koolide aktiivsusarvestus | Koolide punktiarvestus | Pildid

   Ümber Põlva järve jooks 15. august Põlva rand   Tulemused   Pildid

  Põlva maakonna lahtised 44.meistrivõistlused orienteerumisjooksu tavarajal ja 40. meistrivõistlused teatejooksus 19.-20. juuli Lajavangu

Tavaraja finišiprotokoll | Vaheajad | Rajajoonistamine | Graafikud | Pildid

Teate finišiprotokoll Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud | Pildid

  VII Intsikurmu jooks 16. mai 

Tulemused  | Pildid

 Põlva valla orienteerumispäev  Tulemused 

Juunioride ja veteranide SO MM, Euroopa noorte MV  18-23.veebruar Alutaguse/Põlva

mmlogo

Pildid/pictures JWSOC EYSOC WMSOC 2014

model   event


Pildid

Põlva Tarbijate Ühistu orienteerumispäev

Teisipäevakute 1.etapp

JWSOC EYSOC WMSOC 2014

13. september  51. Eesti meistrivõistlused pikal rajal.   Pildid

1.-3. august XXVI Koprakarikas, Kuulma järv

01.08.2014   Pildid | pildid2
02.08.2014  Pildid | pildid2
03.08.2014  pildid2

19.-20.juuli  Põlva maakonna lahtised 44.meistrivõistlused orienteerumisjooksu tavarajal ja 40. meistrivõistlused teatejooksus    Pildid             Pildid

26.september     Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumine Saarjärve   Pildid

Põlva maakonna koolinoorte MV valik    Pildid

16.mai    VII Intsikurmu jooks    Pildid

15.august    Ümber Põlva järve jooks Põlva rand   Pildid

25. oktoober 13. Koku jooks   Pildid