2015

 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused öises, Kuulmajärve 10. aprill    Pildid
Intsikurmu suusasõit 24.veebruar    Pildid      

Etapp Kuupäev Asukoht Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
I 7.apr Kiidjärve Tulemused Vaheajad  Rajajoonistamine Graafikud  Pildid
II 14.apr Kärsa Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
III 21.apr Kuulmajärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
IV 28.apr Mõujärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
V 5.mai Vinso Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
VI 12.mai Palujärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
VII 19.mai Lajavangu Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
VIII 26.mai Saverna Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
IX 2.juuni Kooraste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
X 9.juuni Kanepi Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XI 16.juuni Piigaste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XII 30.juuni Palojärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XIII 7.juuli Poka Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XIV 14.juuli Saesaare Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XV 21.juuli Kooraste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVI 28.juuli Uniküla Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVII 4.aug Janokjärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVIII 11.aug Käbliku talu Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XIX 18.aug Kooraste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XX 25.aug Saverna Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XXI 1.sept Hatiku Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXII 8.sept Partsi Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXIII 15.sept Valgesoo Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXIV 22.sept Kadaja Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXV 29.sept Saarjärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
Kokkuvõte:  29.september 2015

57. Eesti MV tavarada ja noorteveteranide teatejooksus  29.-30. august Krüüdneri
Tavarada: tulemused | vaheajad | rajajoonistamine | graafikud      U23 kohad
Teade: tulemused | vaheajad | rajajoonistamine | graafikud
GPS järelvaatamine:
Tavarada: M21 / N21
Teade: M14-16 / M35-40
Pildid: tavarada / teade1 / teade2 (K.Remmi fotod)


SK Metsasõbrad multispordivõistlus 22.mai Kooraste
TULEMUSED | VAHEAJAD | PILDID


XXVII Koprakarikas, 26.–28. juuni  Hatiku 

Tulemused / Results
1. päev: lühirada/middle distance | vaheajad/splits |rajajoonistaminegraafikud
2. päev: tavarada/long distance | vaheajad/splits | summa/combined | rajajoonistamine | graafikud
3. päev: lühendatud tavarada/short. long distance | vaheajad/splits |summa/combined | rajajoonistamine | graafikud
1. päev: pildid 1 | pildid 2
2. päev: pildid 1 | pildid2
3. päev: pildid

 


Eesti politsei MV  7.oktoober Kanepi   TULEMUSED | VAHEAJAD

Intsikurmu auhinnavõistlus suusatamises 24.veebruar   Mammaste suusaradadel

Tulemused    Pildid


EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE SPRINDIS 28.veebruar Kooraste

Põhiklasside liikumisteid saab jälgida siit:
N21 – http://sportrec.navirec.com/ui/#1aeuebu
M21 – http://sportrec.navirec.com/ui/#1aeuebq
Youtube’i on üles laetud intervjuud nii naiste kui meeste medalivõitjatega ja kokkuvõtte. Filmimas käis Karel Saarna/Baltic Broadcasting (www.broadcasting.ee).4-minutiline kokkuvõtte   https://www.youtube.com/watch?v=6uy9MpfaK34
 NAISED
Maret Vaher / Eesti meister 2015 SO sprindidistantsil  http://youtu.be/VpEn5wGw_MQ
Doris Kudre / 2. koht EMV SO  sprindidistantsil 2015  http://youtu.be/fxHdDeMyj2c
Evely Kaasiku / 3. koht EMV SO sprindidistantsil 2015  http://youtu.be/39L3pnK5wR4
MEHED
Even Toomas / Eesti meister 2015 SO sprindidistantsil   http://youtu.be/cKMRt-yigEo
Priit Randman / 2. koht EMV SO  sprindidistantsil 2015    http://youtu.be/n0Xr712ex8o
Margus Hallik / 3. koht EMV SO  sprindidistantsil 2015    http://youtu.be/eReGO2bJtIM


EOL NOORTELAAGER 8.-11. JUUNI KANEPI 
Esimene päev | Pildid
Teine päev | tulemused 2.päev | Pildid   | 2.päeva tulemus 100m  | Teisipäevaku Tulemused
Kolmas päev | Vigade parandus  |  3.päev Sprint tulemused  |  3.päev Staadioni sprint


Põlva maakonna lahtised MV öine,10.aprill Kuulmajärve  

Finišiprotokoll | Vaheajad | Rajajoonistamine | Graafikud


Põlva maakonna koolinoorte MV valikorienteerumises 12.mai Palujärve
TulemusedPildid


Põlva sprint 27. juuni Põlva linn
Tulemused / ResultsVaheajad / SplitsRajajoonistamine | GraafikudPildid


Intsikurmu jooks 15.mai
TULEMUSED | VAHEAJAD | PILDID
Raja skeem     MN edetabelid        Vanuseklasside edetabelid


Ümber Põlva järve jooks  9. august
Lastejooksu tulemused   Ümber järve jooksu tulemused
Pildid | Pildid (Taavi Nagel)


XIV KoKu jooks 24. oktoober Kubija, start Kütioru kandis
Tulemused | Vaheajad | Graafikud | Rajajoonistamine
Võistluskaart | Pildid | Pildid2


Põlva valla SUUSASARI 2015

Juhend | Tulemused 3.etapp | Tulemused 2.etapp 1.etapi tulemused