2017

Teisipäevakute kokkuvõte

Etapp Kuupäev Asukoht Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
I 11.04 Laari piknik Tulemused (321) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
II 18.04 Hatiku mets Tulemused (327) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
III 25.04 Taevaskoja Tulemused (210) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
IV 02.05 Lajavangu (S) Tulemused (268) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
V 09.05 Lajavangu (W) Tulemused (320) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
VI  16.05 Mõujärve Tulemused (261) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
VII  23.05 Karaski Tulemused (283) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
VIII  30.05 Krüüdneri Tulemused (275) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
IX  06.06 Kooraste Tulemused (300) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
X  13.06 Aarna Tulemused (313) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XI 20.06 Taevaskoja Tulemused (286) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XII  27.06 Pokumaa Tulemused (275) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XIII  11.07 Erastvere Tulemused (262) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XIV 18.07 Möksi veski Tulemused (278) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XV  25.07 Veskimõisa Tulemused (283) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XVI 01.08 Lajavangu rist Tulemused (317) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XVII  08.08 Valgesoo Tulemused (299) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XVIII 15.08 Saverna Tulemused (344) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XIX 22.08 Koolmajärve Tulemused (232) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XX 29.08 Poka Tulemused (317) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XXI 05.09 Siimuiidu Tulemused (251) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XXII 12.09 Akste Tulemused (252) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XXIII 19.09 Kiuma Tulemused (231) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XXIV 26.09 Saarjärve Tulemused (277) Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid

Kobrase I Sügisrogain 21. oktoobril Salamaa Puhkekeskuses.
Tulemused | Vaheajad | Rajajoonistamine | Pildid


Põlvamaa SUVEMÄNGUDE orienteerumine 12. septemberil Akstes
Tulemused


Ümber Põlva järve jooks reede 11.august Põlva rand
Tulemused | vaheajad | pildid
Lastejooksu tulemused


XXIX Koprakarikas 4-6.august Poka
LÜHIRADA: Tulemused | Vaheajad | rajajoonistamine | graafikud | pildid
TAVARADA: Tulemused | Vaheajad | kahe päeva summarajajoonistamine | graafikud | pildid
LÜHENDATUD TAVARADA: Tulemused | Vaheajad | kolme päeva summa | rajajoonistamine | graafikud | pildid


Põlva sprint  5.august Põlva linn
Tulemused | Vaheajad | rajajoonistamine | graafikud | pildid


X Intsikurmu jooks reede 9.juuni Intsikurmu Raja skeem
Edetabelid mehed, naised 2008-2016
Vanuseklasside edetabelid 2008-2016
Tulemused | Vaheajad | Pildid


Põlva päevade paarissprint 3.juuni Põlva TÜ parkla
Tulemused


Ülemaailmne orienteerumispäev 24.mai Põlva linn
TULEMUSED


Põlva maakonna koolinoorte MV valik 16.mai Mõujärve
Tulemused | Pildid   Einar Raudkepp’i video


Põlva maakonna lahtised MV öine 14.aprill Hatiku
Tulemused | Vaheajad | RajajoonistamineGraafikud


Intsikurmu suusavõistlus reede 24.veebruar Mammaste TSK
Tulemused | Pildid


13.Eestimaa  Talimängude suusaorienteerumise sprint, lühirada 4-5.märts Kooraste
Võistlused jäid lume puudusel ära.