2019

Teisipäevakute kokkuvõte 2019 (03.10.2019)

Kõik parandused on nähtavad kokkuvõttes.
Arvesse lähevad 23 paremat etappi. Nendel kogutud punktid määravad paremusjärjestuse. Võrdsete punktide korral otsustab suurem esikohtade või paremate kohtade arv kõigil etappidel.

Pildid autasustamiselt.

Etapp Kuupäev Päevak Vaheajad Teekonnad Graafikud Pildid
1. 9. aprill Taevaskoja rist (271) vaheajad teekonnad graafikud pildid
2. 16. aprill Partsi (312) vaheajad teekonnad graafikud pildid
3. 23. aprill Kärsa-Aarniku (335) vaheajad teekonnad graafikud pildid
4. 30.aprill Kiidjärve (306) vaheajad teekonnad graafikud pildid
5. 7. mai Tilsi (273) vaheajad teekonnad graafikud pildid
6. 14. mai Kadaja (330) vaheajad teekonnad graafikud pildid
7. 21. mai Palujärv (266) vaheajad teekonnad graafikud pildid
8. 28. mai Veskimõisa (219) vaheajad teekonnad graafikud pildid
9. 4. juuni Karaski ida (264) vaheajad teekonnad graafikud video
10. 11. juuni Hino (247) vaheajad teekonnad graafikud pildid
11. 18. juuni Möksi veski (263) vaheajad teekonnad graafikud pildid
12. 25.juuni Mõujärve (270) vaheajad teekonnad graafikud pildid
13. 2. juuli Lajavangu lääs (316) vaheajad teekonnad graafikud pildid
14. 9. juuli Kooraste-Mudsina (275) vaheajad teekonnad graafikud pildid
15. 16. juuli Lahojärve + RO (329) vaheajad teekonnad
RO teekonnad
graafikud
RO graafikud
pildid
16. 23. juuli Kiuma-Hatiku (318) vaheajad teekonnad graafikud pildid
17. 30. juuli Taevaskoja (304) vaheajad teekonnad graafikud pildid
18. 6. august Sulbi veski (323) vaheajad teekonnad graafikud pildid
19. 13. august Palojärve S (303) vaheajad teekonnad graafikud pildid
20. 20. august Küka (295) vaheajad teekonnad graafikud pildid
21. 27. august Akste (255) vaheajad teekonnad graafikud pildid
22. 3. september Palojärve N (277) vaheajad teekonnad graafikud pildid
23. 10.september Poka (293) vaheajad teekonnad graafikud pildid
24. 17. september Valgesoo (212) vaheajad teekonnad graafikud pildid
25. 24.september Salamaa-Taevaskoja (248) vaheajad teekonnad graafikud pildid

Kopra III sügisrogain, pühapäeval 20. oktoobril Savernas.

JUHEND | VÕISTLUSINFO (seis 14. okt 2019)
Tulemused | VaheajadTeekonnad | Pildid | Maido Mäoma võistkonna Sealpool sood film


Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused tavarajal 28. septembril
Tulemused | Vaheajad | Teekonnad | Graafikud | Pildid

Teatejooksus 29. septembril Rosma-Peri kaardil.
Tulemused | Vaheajad | Teekonnad | Graafikud | Pildid
Juhend  Võistlusinfo


EKSL meistrivõistlused valikorienteerumises, 27.09.2019
Juhend | VõistlusinfoOsalevad koolid
TULEMUSED:
Individuaalne | Koolide aktiivsus | Koolide paremusjärjestus


Ümber Põlva järve jooks toimus reedel 23.augustil
Jooksu edetabel | Jooksude võitjad | Tulemused | pildid


31. Koprakarikas
1.päev lühirada GPS
M21E
N21E
Otse tulemused Tulemused Vaheajad Teekonnad Graafikud Pildid
2.päev tavarada GPS
M21E
N21E
Otse tulemused Tulemused Vaheajad Summa Teekonnad Graafikud Pildid
3.päev lüh. tavarada GPS
M21E
N21E
Otse tulemused Tulemused Vaheajad Summa Teekonnad Graafikud Pildid

AUTASUSTAMISE PILDID


Krootuse sprint  Võistluskutse | Bulletin
Võistlusinfo | Võistluskeskus
Sprint | Tulemused | Vaheajad | Teekonnad | Graafikud | Pildid


Põlva sprindi trenn 22.08.2019

Otse tulemused | tulemused | vaheajad | pildid


Balti meistrivõistlused rattaorienteerumises

Balti MV
lühirada 20.07.19 GPS: M21 | W21 Otse tulemused Tulemused Vaheajad Pildid
sprint 20.07.19 GPS: M21 | W21 Otse tulemused Tulemused Vaheajad Pildid
tavarada 21.07.19 GPS: M21 | W21 Otse tulemused Tulemused Vaheajad Pildid

Eesti meistrivõistlused rattaorienteerumises

Eesti MV
lühirada 20.07.19 GPS: M21 | W21 Otse tulemused Tulemused Vaheajad Pildid
sprint 20.07.19 GPS: M21 | W21 Otse tulemused Tulemused Vaheajad Pildid
tavarada 21.07.19 GPS: M21 | W21 Otse tulemused Tulemused Vaheajad Pildid

Põlva Kooli orienteerumispäev 2019

Mooste Mõisakooli võistlus


Valikorienteerumise meistrivõistlused toimusid teisipäeval 14.mail   Kadajal.

Juhend
Polva_KN_valik_koolid
Polva_KN_valik_individuaalne
Pildid


41. Rosma jooks laupäeval 27.aprillil.
Juhend | Raja kaart | Jooksu edetabel | TULEMUSED 2019 | Pildid


Põlva maakonna lahtised MV öine 12.aprill, Palojärve

Juhend | Juhend (FIN) | Keskuse asukoht | Võistlusinfo

Tulemused | Vaheajad  | Teekonnad | Graafikud | Pildid


Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumise lühi- ja tavarada  23-24.veebruar Hatiku.

Juhend | Bulletin1 | Eesti MV SO lühiraja ajalugu | Eesti MV SO tavaraja ajalugu

23.02 lühirada | lühiraja võistlusinfo | tulemused | vaheajad | teekonnad | graafikud | pildid
24.02 tavarada | tavaraja võistlusinfo | tulemused | vaheajad | teekonnad | graafikud | pildid
Tavarajalt video   https://youtu.be/VyQlvWxfrq0
GPS
-jälgimine:
lühirada M21 | N21
tavarada M21 | N21

OTSE tulemused


Kobrase suusasõit

Tulemused | vaheajad | pildid


Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused suusaorienteerumise sprindis ja lühirajal  12-13.jaanuaril Mammaste Tervisespordikeskuses.

Juhend | Bulletin

12.01 sprint | Sprindi võistlusinfo | Tulemused | Vaheajad | Teekonnad | Graafikud | Pildid

13.01 lühirada Lühiraja võistlusinfo | Tulemused | Vaheajad | Teekonnad | Graafikud | Pildid