48. Eesti Meistrivõistlused Teatejooksus 15.05.2011
Teade 15.05.2011 Piigandi, Kanepi vald (Rajameister: Avo Veermäe)
M21 
N21 
MN 
Indeks

M21
1. 8550 .. 8600m 18 KP ; 2. 6000 m 13 KP ; 3. 8550 .. 8600m 18 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 2   EKJ SK                         EKJ SK          EST 02:23.39  02:23.39
      1 Andreas Kraas                  00:57.01[  5]  
      2 Sander Vaher                   00:36.33[  2]   01:33.34(  2)
      3 Olle Kärner                    00:50.05[  1]   02:23.39(  1)
 2. 1   OK Võru I                      Võru            EST 02:26.01     +2:22
      1 Jaagup Truusalu                00:57.19[  7]  
      2 Timo Sild                      00:35.19[  1]   01:32.38(  1)
      3 Lauri Sild                     00:53.23[  2]   02:26.01(  2)
 3. 4   Ilves I                        Ilves           EST 02:30.32     +6:53
      1 Kenny Kivikas                  00:56.55[  4]  
      2 Tauno Tiirats                  00:39.45[  4]   01:36.40(  5)
      3 Kristo Heinmann                00:53.52[  3]   02:30.32(  3)
 4. 6   OK Põlva Kobras I              Kobras          EST 02:31.07     +7:28
      1 Raido Mitt                     00:56.54[  3]  
      2 Rene Post                      00:39.44[  3]   01:36.38(  4)
      3 Silver Eensaar                 00:54.29[  4]   02:31.07(  4)
 5. 8   Ilves II                       Ilves           EST 02:44.32    +20:53
      1 Alar Abram                     00:54.27[  2]  
      2 Mati Tiit                      00:40.51[  5]   01:35.18(  3)
      3 Tarvo Klaasimäe                01:09.14[ 11]   02:44.32(  5)
 6. 11  SRD                            SRD             EST 02:47.43    +24:04
      1 Aleksandr Shved                00:57.04[  6]  
      2 Dmitri Shved                   00:49.26[  8]   01:46.30(  7)
      3 Sergei Rjabõshkin              01:01.13[  5]   02:47.43(  6)
 7. 10  JOKA I                         JOKA            EST 02:50.12    +26:33
      1 Kristjan Trossmann             00:57.21[  9]  
      2 Jaan Tarmak                    00:44.17[  6]   01:41.38(  6)
      3 Margus Marrandi                01:08.34[ 10]   02:50.12(  7)
 8. 7   OK Võru II                     Võru            EST 02:55.24    +31:45
      1 Kaur Kase                      00:57.20[  8]  
      2 Jüri Joonas                    00:53.50[ 15]   01:51.10(  8)
      3 Jonatan Karjus                 01:04.14[  7]   02:55.24(  8)
 9. 9   KEKRSK I                       KEKRSK          EST 02:56.24    +32:45
      1 Ats Sõnajalg                   01:04.18[ 15]  
      2 Marek Karm                     00:50.49[ 10]   01:55.07(  9)
      3 Mattias Rennel                 01:01.17[  6]   02:56.24(  9)
10. 18  Rakvere OK                     Rakv            EST 03:01.19    +37:40
      1 Priit Randman                  00:57.55[ 10]  
      2 Asso Kesaväli                  00:57.14[ 21]   01:55.09( 10)
      3 Tõnis Laugesaar                01:06.10[  9]   03:01.19( 10)
11. 21  JOKA II                        JOKA            EST 03:14.06    +50:27
      1 Tiit Tähnas                    01:10.08[ 17]  
      2 Tiit Poopuu                    00:51.26[ 12]   02:01.34( 13)
      3 Toomas Marrandi                01:12.32[ 13]   03:14.06( 11)
12. 22  OK West I                      West            EST 03:15.05    +51:26
      1 Raivo Reiman                   01:04.16[ 14]  
      2 Veiko Vinkel                   01:04.55[ 24]   02:09.11( 19)
      3 Olavi Loo                      01:05.54[  8]   03:15.05( 12)
13. 25  Kape                           Kape            EST 03:16.42    +53:03
      1 Guntis Arnicans                01:00.40[ 11]  
      2 Meelis Zimmermann              00:56.19[ 19]   01:56.59( 11)
      3 Taavi Kuha                     01:19.43[ 23]   03:16.42( 13)
14. 12  Peko I                         Peko            EST 03:19.00    +55:21
      1 Randy Korb                     01:01.26[ 12]  
      2 Tiit Toomas                    01:00.05[ 22]   02:01.31( 12)
      3 Even Toomas                    01:17.29[ 20]   03:19.00( 14)
15. 20  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 03:21.17    +57:38
      1 Oliver Jõgeva                  01:20.35[ 25]  
      2 Arti Albert                    00:47.00[  7]   02:07.35( 15)
      3 Marten Vunukainen              01:13.42[ 14]   03:21.17( 15)
16. 14  Mercury I                      Mercury         EST 03:21.32    +57:53
      1 Mati Korrol                    01:13.42[ 21]  
      2 Margus Klementsov              00:50.42[  9]   02:04.24( 14)
      3 Priit Överus                   01:17.08[ 19]   03:21.32( 16)
17. 30  HOK I                          HOK             EST 03:21.41    +58:02
      1 Ott Rakkaselg                  01:14.12[ 22]  
      2 Toomas Mast                    00:53.33[ 14]   02:07.45( 16)
      3 Tammo Esta                     01:13.56[ 15]   03:21.41( 17)
18. 28  JOKA V                         JOKA            EST 03:23.18    +59:39
      1 Martin Sulg                    01:13.17[ 20]  
      2 Rando Marrandi                 00:55.52[ 18]   02:09.09( 18)
      3 Jorma Valge                    01:14.09[ 16]   03:23.18( 18)
19. 26  JOKA III                       JOKA            EST 03:23.18    +59:39
      1 Johannes Ehala                 01:17.08[ 23]  
      2 Vallo Vaher                    00:50.49[ 10]   02:07.57( 17)
      3 Olavi Allese                   01:15.21[ 17]   03:23.18( 18)
20. 24  Orvand II                      Orvand          EST 03:31.33    +67:54
      1 Arvi Alamaa                    01:04.13[ 13]  
      2 Rein Rooni                     01:08.03[ 27]   02:12.16( 22)
      3 Tenno Alamaa                   01:19.17[ 22]   03:31.33( 20)
21. 13  OK Võru III                    Võru            EST 03:32.01    +68:22
      1 Alar Kume                      01:08.50[ 16]  
      2 Kevin Koskinen                 01:02.06[ 23]   02:10.56( 21)
      3 Tanel Mõttus                   01:21.05[ 24]   03:32.01( 21)
22. 27  JOKA IV                        JOKA            EST 03:32.18    +68:39
      1 Argo Loo                       01:27.41[ 27]  
      2 Andres Minn                    00:54.59[ 16]   02:22.40( 25)
      3 Raivo Pellja                   01:09.38[ 12]   03:32.18( 22)
23. 16  KEK RSK II                     KEKRSK          EST 03:33.23    +69:44
      1 Eduard Pukkonen                01:20.40[ 26]  
      2 Mati Preitof                   00:57.04[ 20]   02:17.44( 24)
      3 Meelis Mälter                  01:15.39[ 18]   03:33.23( 23)
24. 15  LSF PT                         LSF PT          EST 03:34.18    +70:39
      1 Peep Otstavel                  01:10.52[ 18]  
      2 Arthur Raichmann               01:05.19[ 25]   02:16.11( 23)
      3 Allar Kivil                    01:18.07[ 21]   03:34.18( 24)
25. 17  KEK RSK III                    KEKRSK          EST 03:54.53    +91:14
      1 Uku-Laur Tali                  01:13.15[ 19]  
      2 Rait Lille                     01:09.30[ 28]   02:22.45( 26)
      3 Taavi-Kalle Kiisler            01:32.08[ 26]   03:54.53( 25)
26. 29  Mercury II                     Mercury         EST 04:05.07   +101:28
      1 Tarmo Pöör                     01:35.49[ 30]  
      2 Tanel Saue                     01:07.50[ 26]   02:43.39( 29)
      3 Andres Karilaid                01:21.28[ 25]   04:05.07( 26)
27. 23  OK West II                     West            EST 04:45.09   +141:30
      1 Hendri Parrol                  01:32.09[ 29]  
      2 Edmond Penu                    01:10.56[ 29]   02:43.05( 28)
      3 Erkki Penu                     02:02.04[ 27]   04:45.09( 27)
    19  Ilves III                      Ilves           EST Tühist   
      1 Ott-Kaarel Kalm                01:17.17[ 24]  
      2 Tarmo Klaar                    00:52.05[ 13]   02:09.22( 20)
      3 Sven Oras                      Vale KP         Tühist
    31  HOK II                         HOK             EST Katk     
      1 Allar Padari                   01:30.40[ 28]  
      2 Toivo Saue                     00:55.44[ 17]   02:26.24( 27)
      3 Tanel Esta                     Ei start        Katk
    3   Saue Tammed                    Tammed          EST Katk     
      1 Peeter Pihl                    00:54.23[  1]  
      2 Taavi Kala                     Ei start        Katk
      3 Erik Aibast                    Ei start        Katk
    5   Orvand I                       Orvand          EST Ei start 
      1 Lauri Tammemäe                 Ei start       
      2 Tõnis Vaiksaar                 Ei start        Ei start
      3 Timmo Tammemäe                 Ei start        Ei start
N21
1. 6240 .. 6400m 16 KP ; 2. 5140 m 14 KP ; 3. 6240 .. 6400m 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 42  Ilves I                        Ilves           EST 02:40.42  02:40.42
      1 Kaia Kivikas                   01:00.02[ 10]  
      2 Hannula-Katrin Pandis          00:45.01[  1]   01:45.03(  1)
      3 Elo Saue                       00:55.39[  3]   02:40.42(  1)
 2. 37  OK Põlva Kobras I              Kobras          EST 02:40.46     +0:04
      1 Annika Rihma                   00:54.42[  1]  
      2 Maret Vaher                    00:50.51[  5]   01:45.33(  3)
      3 Liis Johanson                  00:55.13[  2]   02:40.46(  2)
 3. 38  Saue Tammed                    Tammed          EST 02:41.27     +0:45
      1 Edith Madalik                  00:59.58[  9]  
      2 Viivi-Anne Soots               00:45.10[  2]   01:45.08(  2)
      3 Kirti Rebane                   00:56.19[  5]   02:41.27(  3)
 4. 36  Kape I                         Kape            EST 02:43.22     +2:40
      1 Marili Zimmermann              00:59.54[  7]  
      2 Jana Kink                      00:53.40[  7]   01:53.34(  5)
      3 Merike Vanjuk                  00:49.48[  1]   02:43.22(  4)
 5. 52  Peko                           Peko            EST 02:52.10    +11:28
      1 Daisy Kudre                    00:59.11[  3]  
      2 Mare Parve                     00:54.32[ 10]   01:53.43(  8)
      3 Kaisa Raudkepp                 00:58.27[  7]   02:52.10(  5)
 6. 41  OK Võru II                     Võru            EST 02:52.18    +11:36
      1 Laura Joonas                   00:59.23[  4]  
      2 Airi Alnek                     00:56.54[ 11]   01:56.17( 10)
      3 Dace Buža                      00:56.01[  4]   02:52.18(  6)
 7. 39  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 02:56.23    +15:41
      1 Madli-Johanna Maidla           00:59.57[  8]  
      2 Ly Trei                        00:48.11[  3]   01:48.08(  4)
      3 Adele Puusalu                  01:08.15[ 10]   02:56.23(  7)
 8. 45  OK Võru I                      Võru            EST 02:56.40    +15:58
      1 Kerstin Uiboupin               01:04.46[ 13]  
      2 Eleri Hirv                     00:48.49[  4]   01:53.35(  6)
      3 Karmen Alnek                   01:03.05[  8]   02:56.40(  8)
 9. 44  JOKA I                         JOKA            EST 03:01.51    +21:09
      1 Evely Kaasiku                  01:04.34[ 12]  
      2 Kadi-Liis Minn                 01:00.28[ 12]   02:05.02( 13)
      3 Sigrid Ruul                    00:56.49[  6]   03:01.51(  9)
10. 50  OK West                        West            EST 03:05.22    +24:40
      1 Katrin Vinkel                  00:59.38[  5]  
      2 Siiri Rist                     00:53.58[  8]   01:53.36(  7)
      3 Merike Haugas                  01:11.46[ 12]   03:05.22( 10)
11. 40  Orvand                         Orvand          EST 03:11.29    +30:47
      1 Marilin Sulg                   01:14.52[ 15]  
      2 Mariann Sulg                   00:51.14[  6]   02:06.06( 14)
      3 Piibe Tammemäe                 01:05.23[  9]   03:11.29( 11)
12. 48  OK Põlva Kobras III            Kobras          EST 03:12.33    +31:51
      1 Kristiine Aluvee               00:58.05[  2]  
      2 Kristel Sibul                  01:05.49[ 16]   02:03.54( 11)
      3 Helena Heinväli                01:08.39[ 11]   03:12.33( 12)
13. 49  Kape II                        Kape            EST 03:16.16    +35:34
      1 Margret Zimmermann             00:59.52[  6]  
      2 Kristen Nigul                  00:54.14[  9]   01:54.06(  9)
      3 Maret Lind                     01:22.10[ 14]   03:16.16( 13)
14. 43  RAE                            Rae             EST 03:33.27    +52:45
      1 Grete Gutmann                  01:02.44[ 11]  
      2 Edith Kannel                   01:01.16[ 13]   02:04.00( 12)
      3 Heidi Prits                    01:29.27[ 15]   03:33.27( 14)
15. 54  SRD                            SRD             EST 03:53.59    +73:17
      1 Kerda Timmusk                  01:15.58[ 16]  
      2 Anita Karnit                   01:04.50[ 14]   02:20.48( 16)
      3 Alina Kramarenko               01:33.11[ 16]   03:53.59( 15)
16. 47  LSF PT                         LSF PT          EST 03:54.09    +73:27
      1 Heleri Kivil                   01:04.57[ 14]  
      2 Kadri Limberg                  01:13.28[ 18]   02:18.25( 15)
      3 Miina Käos                     01:35.44[ 17]   03:54.09( 16)
17. 51  JOKA II                        JOKA            EST 03:59.01    +78:19
      1 Kersti Ehala                   01:32.10[ 18]  
      2 Helle Hallik                   01:05.12[ 15]   02:37.22( 18)
      3 Pilvi-Heli Vettik              01:21.39[ 13]   03:59.01( 17)
18. 46  Mercury                        Mercury         EST 04:07.18    +86:36
      1 Ingrid Vehlmann                01:19.23[ 17]  
      2 Anneli Pello                   01:10.29[ 17]   02:29.52( 17)
      3 Siiri Mustkivi                 01:37.26[ 18]   04:07.18( 18)
    53  HOK                            HOK             EST Katk     
      1 Karin Kallisma                 01:36.47[ 19]  
      2 Anu Saue                       01:48.24[ 19]   03:25.11( 19)
      3 Helen Mast                     Katk            Katk
MN
1. 4890 m 13 KP ; 2. 4890 m 13 KP ; 3. 4890 m 13 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 58  Orvand                         Orvand          EST 02:21.23  02:21.23
      1 Arttu Syrjäläinen              00:37.39[  1]  
      2 Janne Syrjäläinen              00:58.57[  1]   01:36.36(  1)
      3 Topi Syrjäläinen               00:44.47[  1]   02:21.23(  1)
 2. 56  KEK RSK                        KEKRSK          EST 03:51.58    +90:35
      1 Marje Viirmann                 01:04.42[  3]  
      2 Mihkel Mälter                  01:01.59[  2]   02:06.41(  3)
      3 Toomas Naelapää                01:45.17[  2]   03:51.58(  2)
    57  TAOK                           TAOK            EST NA       
      1 Kristjan Kirjanen              00:42.33[  2]  
      2 Ilmar Kirjanen                 01:22.32[  3]   02:05.05(  2)
      3                                -               NA
OK Plva Kobras Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com