48. Eesti Meistrivõistlused Teatejooksus 15.05.2011
Teade 15.05.2011 Piigandi, Kanepi vald (Rajameister: Avo Veermäe)
1001 Indeks
8550m 18KP
   Nimi                                       1.31\355m 2.35\1122m  3.37\551m  4.38\148m  5.41\177m  6.43\121m  7.46\827m 8.52\1087m  9.54\692m 10.65\243m 11.57\467m 12.59\199m 13.61\132m 14.63\432m 15.64\623m 16.71\661m 17.32\296m 18.97\242m  F.\175m
 1.Olle Kärner                     00:50.05   2:24( 4)   8:31( 1)  11:35( 1)  12:16( 1)  13:31( 1)  14:14( 1)  18:19( 1)  24:47( 1)  28:41( 1)  29:56( 1)  32:51( 1)  34:33( 1)  36:02( 1)  38:10( 1)  41:47( 1)  45:22( 1)  47:55( 1)  49:39( 1)  50:05( 1) 
   EKJ SK,EKJ SK,EST               M21/3      2:24[ 4]   6:07[ 1]   3:04[ 1]   0:41[ 1]   1:15[ 2]   0:43[ 1]   4:05[ 1]   6:28[ 1]   3:54[ 5]   1:15[ 1]   2:55[ 1]   1:42[ 1]   1:29[20]   2:08[ 1]   3:37[ 3]   3:35[ 1]   2:33[11]   1:44[ 4]   0:26[27] 
 2.Kristo Heinmann                 00:53.52   2:21( 2)   8:55( 2)  13:28( 7)  14:17( 7)  15:41( 9)  16:27( 8)  20:56( 8)  27:53( 4)  31:36( 4)  33:06( 4)  36:48( 5)  38:51( 2)  39:59( 2)  42:29( 2)  46:22( 2)  49:57( 2)  51:49( 2)  53:32( 2)  53:52( 2) 
   Ilves I,Ilves,EST               M21/3      2:21[ 2]   6:34[ 2]   4:33[12]   0:49[ 8]   1:24[ 9]   0:46[ 2]   4:29[ 4]   6:57[ 4]   3:43[ 1]   1:30[ 4]   3:42[ 8]   2:03[ 5]   1:08[ 3]   2:30[ 8]   3:53[ 6]   3:35[ 1]   1:52[ 3]   1:43[ 3]   0:20[10] 
 3.Peeter Pihl                     00:54.23   2:24( 4)   9:01( 3)  12:45( 2)  13:29( 2)  14:54( 2)  15:45( 2)  20:20( 2)  27:13( 2)  31:03( 2)  32:32( 2)  35:45( 2)  39:47( 4)  40:55( 4)  43:15( 4)  46:46( 4)  50:34( 4)  52:24( 3)  54:00( 3)  54:23( 3) 
   Saue Tammed,Tammed,EST          M21/1      2:24[ 4]   6:37[ 3]   3:44[ 4]   0:44[ 2]   1:25[10]   0:51[ 7]   4:35[ 6]   6:53[ 2]   3:50[ 4]   1:29[ 3]   3:13[ 5]   4:02[27]   1:08[ 3]   2:20[ 5]   3:31[ 1]   3:48[ 4]   1:50[ 2]   1:36[ 1]   0:23[19] 
 4.Alar Abram                      00:54.27   2:26( 6)   9:04( 5)  12:46( 3)  13:34( 3)  14:57( 3)  15:47( 3)  20:24( 3)  27:20( 3)  31:06( 3)  32:36( 3)  35:50( 3)  39:48( 5)  40:56( 5)  43:18( 5)  46:50( 5)  50:38( 5)  52:26( 4)  54:11( 5)  54:27( 4) 
   Ilves II,Ilves,EST              M21/1      2:26[ 6]   6:38[ 4]   3:42[ 3]   0:48[ 6]   1:23[ 6]   0:50[ 5]   4:37[ 7]   6:56[ 3]   3:46[ 2]   1:30[ 4]   3:14[ 6]   3:58[26]   1:08[ 3]   2:22[ 6]   3:32[ 2]   3:48[ 4]   1:48[ 1]   1:45[ 5]   0:16[ 1] 
 5.Silver Eensaar                  00:54.29   2:34( 9)   9:35(10)  13:16( 6)  14:03( 5)  15:24( 5)  16:12( 5)  20:51( 7)  27:58( 5)  31:46( 5)  33:19( 5)  36:43( 4)  39:00( 3)  40:02( 3)  42:34( 3)  46:30( 3)  50:09( 3)  52:26( 4)  54:08( 4)  54:29( 5) 
   OK Põlva Kobras I,Kobras,EST    M21/3      2:34[ 9]   7:01[10]   3:41[ 2]   0:47[ 4]   1:21[ 4]   0:48[ 4]   4:39[ 8]   7:07[ 5]   3:48[ 3]   1:33[ 8]   3:24[ 7]   2:17[ 9]   1:02[ 1]   2:32[10]   3:56[ 7]   3:39[ 3]   2:17[ 7]   1:42[ 2]   0:21[13] 
 6.Jaagup Truusalu                 00:57.19   2:18( 1)   9:07( 6)  13:31( 9)  14:19( 9)  15:38( 7)  16:24( 7)  20:50( 6)  30:34( 9)  34:32( 8)  36:00( 7)  39:02( 6)  41:00( 7)  42:12( 6)  44:30( 7)  48:14( 6)  52:09( 6)  55:04( 6)  56:58( 6)  57:19( 6) 
   OK Võru I,Võru,EST              M21/1      2:18[ 1]   6:49[ 9]   4:24[10]   0:48[ 6]   1:19[ 3]   0:46[ 2]   4:26[ 2]   9:44[19]   3:58[ 6]   1:28[ 2]   3:02[ 2]   1:58[ 4]   1:12[ 9]   2:18[ 3]   3:44[ 4]   3:55[ 6]   2:55[20]   1:54[ 6]   0:21[13] 
 7.Kristjan Trossmann              00:57.21   2:30( 7)   9:09( 7)  13:12( 5)  14:03( 5)  15:26( 6)  16:17( 6)  20:47( 5)  30:29( 8)  34:31( 7)  36:01( 8)  39:08( 7)  40:59( 6)  42:15( 7)  44:26( 6)  48:18( 7)  52:15( 7)  55:05( 7)  57:02( 7)  57:21( 7) 
   JOKA I,JOKA,EST                 M21/1      2:30[ 7]   6:39[ 5]   4:03[ 6]   0:51[ 9]   1:23[ 6]   0:51[ 7]   4:30[ 5]   9:42[18]   4:02[ 7]   1:30[ 4]   3:07[ 3]   1:51[ 2]   1:16[11]   2:11[ 2]   3:52[ 5]   3:57[ 7]   2:50[19]   1:57[ 8]   0:19[ 7] 
 8.Priit Randman                   00:57.55   2:22( 3)   9:03( 4)  12:52( 4)  13:38( 4)  14:59( 4)  15:49( 4)  20:36( 4)  29:44( 6)  34:00( 6)  35:58( 6)  39:09( 8)  41:04( 8)  42:20( 8)  44:39( 8)  48:45( 8)  52:58( 8)  55:40( 8)  57:38( 8)  57:55( 8) 
   Rakvere OK,Rakv,EST             M21/1      2:22[ 3]   6:41[ 7]   3:49[ 5]   0:46[ 3]   1:21[ 4]   0:50[ 5]   4:47[10]   9:08[13]   4:16[ 9]   1:58[25]   3:11[ 4]   1:55[ 3]   1:16[11]   2:19[ 4]   4:06[ 9]   4:13[ 8]   2:42[12]   1:58[11]   0:17[ 2] 
 9.Guntis Arnicans                 01:00.40   2:34( 9)   9:13( 8)  13:30( 8)  14:17( 7)  15:40( 8)  16:31( 9)  20:59( 9)  30:46(10)  34:53(10)  36:26(10)  40:11( 9)  42:58( 9)  44:14(10)  46:57( 9)  51:12( 9)  55:28( 9)  58:13( 9)  60:16( 9)  60:40( 9) 
   Kape,Kape,EST                   M21/1      2:34[ 9]   6:39[ 5]   4:17[ 7]   0:47[ 4]   1:23[ 6]   0:51[ 7]   4:28[ 3]   9:47[20]   4:07[ 8]   1:33[ 8]   3:45[10]   2:47[20]   1:16[11]   2:43[14]   4:15[10]   4:16[10]   2:45[16]   2:03[13]   0:24[21] 
10.Sergei Rjabõshkin               01:01.13   2:42(11)   9:50(11)  14:15(11)  15:28(11)  16:55(11)  17:50(11)  22:36(11)  31:44(11)  36:18(11)  37:57(11)  42:06(11)  44:24(11)  45:33(11)  48:13(11)  52:17(11)  56:43(11)  58:53(11)  60:48(10)  61:13(10) 
   SRD,SRD,EST                     M21/3      2:42[11]   7:08[11]   4:25[11]   1:13[25]   1:27[11]   0:55[11]   4:46[ 9]   9:08[13]   4:34[12]   1:39[12]   4:09[15]   2:18[10]   1:09[ 6]   2:40[13]   4:04[ 8]   4:26[11]   2:10[ 6]   1:55[ 7]   0:25[23] 
11.Mattias Rennel                  01:01.17   2:45(12)  10:21(12)  15:15(12)  16:07(12)  17:20(12)  19:11(12)  24:04(12)  32:17(12)  36:47(12)  38:18(12)  42:25(12)  44:29(12)  45:46(12)  48:18(12)  52:39(12)  56:53(12)  59:02(12)  60:59(11)  61:17(11) 
   KEKRSK I,KEKRSK,EST             M21/3      2:45[12]   7:36[12]   4:54[18]   0:52[11]   1:13[ 1]   1:51[29]   4:53[11]   8:13[ 8]   4:30[11]   1:31[ 7]   4:07[14]   2:04[ 6]   1:17[15]   2:32[10]   4:21[11]   4:14[ 9]   2:09[ 5]   1:57[ 8]   0:18[ 4] 
12.Randy Korb                      01:01.26   2:32( 8)   9:19( 9)  13:36(10)  14:29(10)  16:04(10)  17:05(10)  21:58(10)  30:28( 7)  34:45( 9)  36:21( 9)  41:04(10)  43:08(10)  44:10( 9)  47:07(10)  51:42(10)  56:22(10)  58:50(10)  61:01(12)  61:26(12) 
   Peko I,Peko,EST                 M21/1      2:32[ 8]   6:47[ 8]   4:17[ 7]   0:53[12]   1:35[16]   1:01[13]   4:53[11]   8:30[ 9]   4:17[10]   1:36[11]   4:43[21]   2:04[ 6]   1:02[ 1]   2:57[20]   4:35[15]   4:40[13]   2:28[ 9]   2:11[18]   0:25[23] 
13.Jonatan Karjus                  01:04.14   2:53(14)  10:35(13)  15:35(13)  16:33(13)  18:04(13)  19:11(12)  24:27(13)  32:39(13)  37:46(13)  39:19(13)  43:04(13)  45:14(13)  47:15(13)  50:11(13)  54:39(13)  59:25(13)  61:48(13)  63:57(13)  64:14(13) 
   OK Võru II,Võru,EST             M21/3      2:53[14]   7:42[13]   5:00[21]   0:58[18]   1:31[13]   1:07[19]   5:16[15]   8:12[ 7]   5:07[18]   1:33[ 8]   3:45[10]   2:10[ 8]   2:01[26]   2:56[19]   4:28[13]   4:46[15]   2:23[ 8]   2:09[17]   0:17[ 2] 
14.Olavi Loo                       01:05.54   2:56(15)  12:13(18)  16:54(17)  17:53(17)  19:28(15)  20:22(15)  25:30(15)  33:38(14)  38:46(14)  40:32(14)  45:17(14)  47:43(14)  49:02(14)  51:33(14)  55:58(14)  60:46(14)  63:28(14)  65:34(14)  65:54(14) 
   OK West I,West,EST              M21/3      2:56[15]   9:17[21]   4:41[14]   0:59[19]   1:35[16]   0:54[10]   5:08[13]   8:08[ 6]   5:08[20]   1:46[16]   4:45[22]   2:26[14]   1:19[16]   2:31[ 9]   4:25[12]   4:48[16]   2:42[12]   2:06[16]   0:20[10] 
15.Toomas Marrandi                 01:12.32   3:09(22)  11:24(16)  15:44(14)  16:41(14)  19:34(17)  20:32(16)  25:54(16)  38:05(19)  42:53(18)  44:36(18)  48:41(18)  52:14(17)  53:49(18)  57:15(17)  61:58(17)  66:53(16)  70:09(15)  72:13(15)  72:32(15) 
   JOKA II,JOKA,EST                M21/3      3:09[22]   8:15[17]   4:20[ 9]   0:57[16]   2:53[27]   0:58[12]   5:22[16]  12:11[27]   4:48[13]   1:43[14]   4:05[13]   3:33[25]   1:35[21]   3:26[24]   4:43[18]   4:55[18]   3:16[23]   2:04[14]   0:19[ 7] 
16.Mati Korrol                     01:13.42   2:51(13)  10:36(14)  16:47(16)  17:46(16)  19:30(16)  20:39(17)  26:18(17)  38:35(20)  43:34(20)  45:26(20)  49:10(19)  51:43(16)  52:55(16)  56:58(16)  61:46(16)  67:49(18)  71:05(17)  73:17(16)  73:42(16) 
   Mercury I,Mercury,EST           M21/1      2:51[13]   7:45[14]   6:11[25]   0:59[19]   1:44[19]   1:09[23]   5:39[19]  12:17[28]   4:59[15]   1:52[21]   3:44[ 9]   2:33[17]   1:12[ 9]   4:03[29]   4:48[19]   6:03[25]   3:16[23]   2:12[19]   0:25[23] 
17.Tammo Esta                      01:13.56   3:40(26)  13:05(25)  18:31(21)  19:35(23)  21:10(22)  22:16(22)  28:23(21)  37:26(18)  43:16(19)  45:22(19)  50:16(20)  53:13(19)  54:37(19)  57:56(19)  63:04(19)  68:09(19)  70:53(16)  73:28(17)  73:56(17) 
   HOK I,HOK,EST                   M21/3      3:40[26]   9:25[22]   5:26[23]   1:04[24]   1:35[16]   1:06[18]   6:07[25]   9:03[12]   5:50[25]   2:06[27]   4:54[25]   2:57[21]   1:24[19]   3:19[22]   5:08[21]   5:05[20]   2:44[14]   2:35[24]   0:28[29] 
18.Jorma Valge                     01:14.09   3:03(19)  12:32(20)  17:18(18)  18:15(18)  19:49(18)  20:56(18)  26:50(18)  36:09(15)  41:21(15)  43:14(15)  47:26(15)  52:17(18)  53:33(17)  56:22(15)  61:03(15)  66:06(15)  71:51(18)  73:51(18)  74:09(18) 
   JOKA V,JOKA,EST                 M21/3      3:03[19]   9:29[24]   4:46[15]   0:57[16]   1:34[14]   1:07[19]   5:54[22]   9:19[16]   5:12[21]   1:53[22]   4:12[16]   4:51[28]   1:16[11]   2:49[16]   4:41[17]   5:03[19]   5:45[29]   2:00[12]   0:18[ 4] 
19.Olavi Allese                    01:15.21   4:17(28)  13:47(30)  18:33(22)  19:29(21)  21:03(21)  22:12(21)  28:06(20)  37:18(17)  42:34(17)  44:22(17)  48:40(17)  53:34(20)  54:44(20)  57:38(18)  62:13(18)  67:19(17)  73:06(19)  75:03(19)  75:21(19) 
   JOKA III,JOKA,EST               M21/3      4:17[28]   9:30[25]   4:46[15]   0:56[14]   1:34[14]   1:09[23]   5:54[22]   9:12[15]   5:16[22]   1:48[18]   4:18[17]   4:54[29]   1:10[ 8]   2:54[17]   4:35[15]   5:06[21]   5:47[30]   1:57[ 8]   0:18[ 4] 
20.Ott-Kaarel Kalm                 01:17.17   3:16(25)  12:58(24)  19:23(27)  20:39(27)  22:33(24)  23:36(23)  29:38(23)  39:31(22)  46:38(22)  48:46(22)  53:13(22)  55:57(22)  57:19(22)  61:06(21)  66:36(21)  71:20(20)  74:23(20)  76:57(20)  77:17(20) 
   Ilves III,Ilves,EST             M21/1      3:16[25]   9:42[27]   6:25[26]   1:16[29]   1:54[21]   1:03[15]   6:02[24]   9:53[21]   7:07[28]   2:08[28]   4:27[19]   2:44[18]   1:22[17]   3:47[27]   5:30[25]   4:44[14]   3:03[22]   2:34[23]   0:20[10] 
21.Allar Kivil                     01:18.07   3:02(17)  11:08(15)  16:29(15)  17:20(15)  18:48(14)  19:49(14)  25:02(14)  39:04(21)  44:06(21)  45:51(21)  51:16(21)  54:24(21)  56:36(21)  59:09(20)  65:04(20)  72:22(21)  75:09(21)  77:44(21)  78:07(21) 
   LSF PT,LSF PT,EST               M21/3      3:02[17]   8:06[16]   5:21[22]   0:51[ 9]   1:28[12]   1:01[13]   5:13[14]  14:02[29]   5:02[17]   1:45[15]   5:25[28]   3:08[23]   2:12[29]   2:33[12]   5:55[27]   7:18[30]   2:47[18]   2:35[24]   0:23[19] 
22.Tenno Alamaa                    01:19.17   3:09(22)  12:40(21)  17:35(20)  18:31(19)  20:17(19)  21:20(19)  29:28(22)  40:58(23)  47:45(23)  49:26(23)  55:48(23)  58:15(23)  63:24(26)  65:47(26)  70:16(25)  74:43(22)  76:48(22)  78:52(22)  79:17(22) 
   Orvand II,Orvand,EST            M21/3      3:09[22]   9:31[26]   4:55[19]   0:56[14]   1:46[20]   1:03[15]   8:08[30]  11:30[24]   6:47[27]   1:41[13]   6:22[30]   2:27[16]   5:09[30]   2:23[ 7]   4:29[14]   4:27[12]   2:05[ 4]   2:04[14]   0:25[23] 
23.Oliver Jõgeva                   01:20.35   5:49(30)  13:43(28)  18:33(22)  19:32(22)  29:40(29)  30:49(29)  36:23(27)  45:01(26)  50:47(26)  52:40(26)  57:25(25)  59:44(25)  61:35(24)  65:10(25)  70:00(24)  75:27(26)  77:59(23)  80:13(23)  80:35(23) 
   OK Põlva Kobras II,Kobras,EST   M21/1      5:49[30]   7:54[15]   4:50[17]   0:59[19]  10:08[29]   1:09[23]   5:34[17]   8:38[10]   5:46[24]   1:53[22]   4:45[22]   2:19[11]   1:51[22]   3:35[25]   4:50[20]   5:27[23]   2:32[10]   2:14[20]   0:22[17] 
24.Eduard Pukkonen                 01:20.40   4:47(29)  13:45(29)  18:40(25)  19:43(24)  29:37(28)  30:44(28)  36:24(28)  45:04(27)  50:11(25)  52:07(25)  57:26(26)  59:46(26)  61:49(25)  64:43(24)  69:57(23)  75:18(24)  78:02(24)  80:18(24)  80:40(24) 
   KEK RSK II,KEKRSK,EST           M21/1      4:47[29]   8:58[19]   4:55[19]   1:03[23]   9:54[28]   1:07[19]   5:40[20]   8:40[11]   5:07[18]   1:56[24]   5:19[27]   2:20[12]   2:03[27]   2:54[17]   5:14[22]   5:21[22]   2:44[14]   2:16[22]   0:22[17] 
25.Tanel Mõttus                    01:21.05   3:00(16)  12:49(23)  17:29(19)  18:31(19)  20:31(20)  21:42(20)  27:18(19)  36:59(16)  41:50(16)  44:08(16)  47:53(16)  50:19(15)  51:28(15)  63:18(22)  70:28(26)  75:21(25)  78:06(25)  80:44(25)  81:05(25) 
   OK Võru III,Võru,EST            M21/3      3:00[16]   9:49[28]   4:40[13]   1:02[22]   2:00[23]   1:11[26]   5:36[18]   9:41[17]   4:51[14]   2:18[30]   3:45[10]   2:26[14]   1:09[ 6]  11:50[30]   7:10[30]   4:53[17]   2:45[16]   2:38[26]   0:21[13] 
26.Andres Karilaid                 01:21.28   3:41(27)  12:43(22)  23:11(29)  24:06(29)  26:30(26)  27:33(26)  33:50(26)  44:39(24)  49:56(24)  51:42(24)  56:12(24)  58:37(24)  60:00(23)  63:54(23)  69:10(22)  75:04(23)  78:06(25)  81:01(26)  81:28(26) 
   Mercury II,Mercury,EST          M21/3      3:41[27]   9:02[20]  10:28[29]   0:55[13]   2:24[26]   1:03[15]   6:17[26]  10:49[23]   5:17[23]   1:46[16]   4:30[20]   2:25[13]   1:23[18]   3:54[28]   5:16[23]   5:54[24]   3:02[21]   2:55[29]   0:27[28] 
27.Argo Loo                        01:27.41   3:07(21)  11:58(17)  18:34(24)  19:48(25)  32:34(30)  33:52(30)  39:44(30)  50:28(30)  55:29(28)  57:17(28)  61:43(27)  64:29(27)  66:21(27)  69:08(27)  74:27(27)  81:44(27)  85:03(27)  87:17(27)  87:41(27) 
   JOKA IV,JOKA,EST                M21/1      3:07[21]   8:51[18]   6:36[27]   1:14[26]  12:46[30]   1:18[27]   5:52[21]  10:44[22]   5:01[16]   1:48[18]   4:26[18]   2:46[19]   1:52[24]   2:47[15]   5:19[24]   7:17[29]   3:19[25]   2:14[20]   0:24[21] 
28.Allar Padari                    01:30.40   3:05(20)  12:30(19)  23:15(30)  24:30(30)  26:47(27)  30:42(27)  37:00(29)  49:02(29)  55:02(27)  57:10(27)  63:27(30)  66:48(29)  68:56(29)  72:10(29)  77:40(28)  84:11(28)  87:38(28)  90:21(28)  90:40(28) 
   HOK II,HOK,EST                  M21/1      3:05[20]   9:25[22]  10:45[30]   1:15[28]   2:17[25]   3:55[30]   6:18[27]  12:02[26]   6:00[26]   2:08[28]   6:17[29]   3:21[24]   2:08[28]   3:14[21]   5:30[25]   6:31[27]   3:27[27]   2:43[28]   0:19[ 7] 
29.Taavi-Kalle Kiisler             01:32.08   3:02(17)  13:40(27)  21:14(28)  22:32(28)  24:43(25)  26:11(25)  33:08(25)  44:40(25)  55:43(29)  57:48(29)  63:04(29)  66:05(28)  68:03(28)  71:27(28)  78:15(29)  84:48(29)  88:36(29)  91:35(29)  92:08(29) 
   KEK RSK III,KEKRSK,EST          M21/3      3:02[17]  10:38[30]   7:34[28]   1:18[30]   2:11[24]   1:28[28]   6:57[29]  11:32[25]  11:03[30]   2:05[26]   5:16[26]   3:01[22]   1:58[25]   3:24[23]   6:48[29]   6:33[28]   3:48[28]   2:59[30]   0:33[30] 
30.Hendri Parrol                   01:32.09   3:13(24)  13:23(26)  19:19(26)  20:33(26)  22:31(23)  23:39(24)  30:17(24)  48:24(28)  56:20(30)  58:10(30)  63:02(28)  67:59(30)  69:50(30)  73:30(30)  79:27(30)  85:48(30)  89:09(30)  91:48(30)  92:09(30) 
   OK West II,West,EST             M21/1      3:13[24]  10:10[29]   5:56[24]   1:14[26]   1:58[22]   1:08[22]   6:38[28]  18:07[30]   7:56[29]   1:50[20]   4:52[24]   4:57[30]   1:51[22]   3:40[26]   5:57[28]   6:21[26]   3:21[26]   2:39[27]   0:21[13] 
   Lauri Tammemäe                  Ei start 
   Orvand I,Orvand,EST             M21/1    
OK Plva Kobras Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com