48. Eesti Meistrivõistlused Teatejooksus 15.05.2011
Teade 15.05.2011 Piigandi, Kanepi vald (Rajameister: Avo Veermäe)
1002 Indeks
8600m 18KP
   Nimi                                       1.33\436m 2.35\1007m  3.37\551m  4.39\257m  5.42\252m  6.44\148m  7.46\777m 8.52\1087m  9.54\692m 10.65\243m 11.56\352m 12.59\283m 13.61\132m 14.63\432m 15.64\623m 16.72\624m 17.73\282m 18.97\242m  F.\175m
 1.Lauri Sild                      00:53.23   2:57( 1)   8:27( 1)  12:56( 2)  14:21( 1)  16:08( 1)  17:38( 1)  21:48( 1)  28:48( 1)  32:24( 1)  33:50( 1)  36:09( 1)  38:13( 1)  39:17( 1)  41:22( 1)  45:07( 1)  49:01( 1)  51:34( 1)  53:09( 1)  53:23( 1) 
   OK Võru I,Võru,EST              M21/3      2:57[ 1]   5:30[ 1]   4:29[ 9]   1:25[ 2]   1:47[ 1]   1:30[18]   4:10[ 5]   7:00[ 1]   3:36[ 1]   1:26[ 1]   2:19[ 2]   2:04[ 1]   1:04[ 4]   2:05[ 1]   3:45[ 1]   3:54[ 1]   2:33[12]   1:35[ 1]   0:14[ 1] 
 2.Raido Mitt                      00:56.54   3:01( 2)   8:58( 3)  12:48( 1)  14:48( 3)  16:42( 4)  17:48( 2)  21:50( 2)  30:38( 6)  34:26( 4)  35:57( 5)  38:17( 5)  40:45( 2)  41:53( 2)  44:30( 3)  48:16( 2)  52:46( 2)  54:59( 3)  56:38( 3)  56:54( 2) 
   OK Põlva Kobras I,Kobras,EST    M21/1      3:01[ 2]   5:57[ 3]   3:50[ 1]   2:00[14]   1:54[ 5]   1:06[ 2]   4:02[ 3]   8:48[14]   3:48[ 2]   1:31[ 5]   2:20[ 4]   2:28[ 3]   1:08[ 7]   2:37[ 8]   3:46[ 2]   4:30[ 5]   2:13[ 6]   1:39[ 3]   0:16[ 2] 
 3.Kenny Kivikas                   00:56.55   3:02( 3)   8:50( 2)  13:09( 3)  14:45( 2)  16:38( 2)  17:57( 5)  21:59( 5)  30:30( 3)  34:25( 3)  35:54( 3)  38:13( 3)  40:54( 4)  42:10( 3)  44:34( 6)  48:20( 4)  52:51( 3)  55:01( 5)  56:37( 2)  56:55( 3) 
   Ilves I,Ilves,EST               M21/1      3:02[ 3]   5:48[ 2]   4:19[ 5]   1:36[ 6]   1:53[ 4]   1:19[15]   4:02[ 3]   8:31[10]   3:55[ 3]   1:29[ 3]   2:19[ 2]   2:41[ 6]   1:16[14]   2:24[ 5]   3:46[ 2]   4:31[ 6]   2:10[ 5]   1:36[ 2]   0:18[ 5] 
 4.Andreas Kraas                   00:57.01   3:04( 5)   9:05( 4)  13:22( 5)  14:49( 4)  16:40( 3)  17:51( 3)  21:51( 3)  30:31( 4)  34:29( 5)  35:56( 4)  38:10( 2)  40:51( 3)  42:13( 4)  44:28( 2)  48:19( 3)  53:09( 5)  55:00( 4)  56:42( 4)  57:01( 4) 
   EKJ SK,EKJ SK,EST               M21/1      3:04[ 5]   6:01[ 5]   4:17[ 3]   1:27[ 3]   1:51[ 2]   1:11[ 7]   4:00[ 1]   8:40[12]   3:58[ 4]   1:27[ 2]   2:14[ 1]   2:41[ 6]   1:22[21]   2:15[ 3]   3:51[ 4]   4:50[11]   1:51[ 1]   1:42[ 4]   0:19[ 9] 
 5.Aleksandr Shved                 00:57.04   3:03( 4)   9:08( 5)  13:20( 4)  14:52( 5)  16:47( 5)  17:58( 6)  22:11( 6)  30:32( 5)  34:40( 6)  36:17( 6)  38:53( 6)  41:20( 6)  42:17( 5)  44:32( 4)  48:34( 6)  52:53( 4)  54:57( 2)  56:44( 5)  57:04( 5) 
   SRD,SRD,EST                     M21/1      3:03[ 4]   6:05[ 8]   4:12[ 2]   1:32[ 4]   1:55[ 6]   1:11[ 7]   4:13[ 6]   8:21[ 7]   4:08[ 6]   1:37[10]   2:36[ 6]   2:27[ 2]   0:57[ 1]   2:15[ 3]   4:02[ 6]   4:19[ 3]   2:04[ 3]   1:47[ 5]   0:20[13] 
 6.Kaur Kase                       00:57.20   3:05( 6)   9:10( 6)  13:35( 8)  14:59( 6)  16:50( 6)  17:54( 4)  21:55( 4)  29:45( 2)  34:04( 2)  35:53( 2)  38:14( 4)  41:14( 5)  42:19( 6)  44:33( 5)  48:30( 5)  53:10( 6)  55:04( 6)  56:59( 6)  57:20( 6) 
   OK Võru II,Võru,EST             M21/1      3:05[ 6]   6:05[ 8]   4:25[ 7]   1:24[ 1]   1:51[ 2]   1:04[ 1]   4:01[ 2]   7:50[ 2]   4:19[ 7]   1:49[23]   2:21[ 5]   3:00[16]   1:05[ 5]   2:14[ 2]   3:57[ 5]   4:40[ 8]   1:54[ 2]   1:55[ 7]   0:21[15] 
 7.Arvi Alamaa                     01:04.13   3:08( 7)   9:12( 8)  13:37( 9)  15:45( 9)  19:11(10)  20:17( 7)  24:41( 7)  32:55( 8)  37:26( 9)  38:58( 9)  41:47( 8)  45:11( 9)  46:23( 9)  49:25( 8)  53:56( 8)  59:09( 9)  62:01( 8)  63:54( 7)  64:13( 7) 
   Orvand II,Orvand,EST            M21/1      3:08[ 7]   6:04[ 7]   4:25[ 7]   2:08[20]   3:26[26]   1:06[ 2]   4:24[ 8]   8:14[ 5]   4:31[11]   1:32[ 7]   2:49[12]   3:24[24]   1:12[12]   3:02[18]   4:31[12]   5:13[17]   2:52[14]   1:53[ 6]   0:19[ 9] 
 8.Raivo Reiman                    01:04.16   3:14( 9)   9:15( 9)  13:33( 6)  15:43( 8)  19:07( 9)  20:19( 8)  24:42( 8)  32:54( 7)  37:19( 7)  38:57( 8)  41:49( 9)  45:02( 7)  46:22( 8)  49:26( 9)  53:54( 7)  59:05( 7)  61:59( 7)  63:57( 8)  64:16( 8) 
   OK West I,West,EST              M21/1      3:14[ 9]   6:01[ 5]   4:18[ 4]   2:10[21]   3:24[25]   1:12[ 9]   4:23[ 7]   8:12[ 4]   4:25[10]   1:38[11]   2:52[14]   3:13[20]   1:20[18]   3:04[20]   4:28[10]   5:11[16]   2:54[16]   1:58[11]   0:19[ 9] 
 9.Ats Sõnajalg                    01:04.18   3:12( 8)   9:11( 7)  13:34( 7)  15:39( 7)  19:13(11)  20:20( 9)  24:44( 9)  32:59( 9)  37:20( 8)  38:56( 7)  41:42( 7)  45:03( 8)  46:20( 7)  49:22( 7)  53:58( 9)  59:08( 8)  62:02( 9)  63:58( 9)  64:18( 9) 
   KEKRSK I,KEKRSK,EST             M21/1      3:12[ 8]   5:59[ 4]   4:23[ 6]   2:05[17]   3:34[27]   1:07[ 4]   4:24[ 8]   8:15[ 6]   4:21[ 9]   1:36[ 9]   2:46[ 8]   3:21[22]   1:17[16]   3:02[18]   4:36[14]   5:10[15]   2:54[16]   1:56[10]   0:20[13] 
10.Tõnis Laugesaar                 01:06.10   3:34(14)  10:14(10)  14:57(10)  16:44(11)  18:45( 7)  21:25(11)  26:11(11)  36:43(12)  40:45(11)  42:15(11)  45:02(11)  47:59(11)  49:05(11)  52:38(10)  56:53(10)  61:40(10)  63:58(10)  65:53(10)  66:10(10) 
   Rakvere OK,Rakv,EST             M21/3      3:34[14]   6:40[10]   4:43[11]   1:47[ 8]   2:01[ 7]   2:40[28]   4:46[13]  10:32[24]   4:02[ 5]   1:30[ 4]   2:47[10]   2:57[15]   1:06[ 6]   3:33[23]   4:15[ 7]   4:47[10]   2:18[ 7]   1:55[ 7]   0:17[ 3] 
11.Margus Marrandi                 01:08.34   4:02(23)  11:38(17)  16:32(13)  18:25(12)  20:57(12)  22:12(12)  27:23(12)  36:40(11)  41:28(13)  43:11(12)  46:16(12)  48:46(12)  49:49(12)  53:11(11)  58:08(11)  63:25(13)  66:10(12)  68:05(11)  68:34(11) 
   JOKA I,JOKA,EST                 M21/3      4:02[23]   7:36[18]   4:54[14]   1:53[12]   2:32[17]   1:15[13]   5:11[21]   9:17[16]   4:48[14]   1:43[13]   3:05[20]   2:30[ 4]   1:03[ 3]   3:22[21]   4:57[19]   5:17[18]   2:45[13]   1:55[ 7]   0:29[25] 
12.Alar Kume                       01:08.50   3:39(17)  11:05(16)  16:34(14)  18:45(13)  21:31(14)  22:48(13)  27:49(13)  37:24(15)  42:15(14)  44:00(14)  47:01(13)  50:03(13)  51:18(13)  54:06(14)  58:52(14)  62:53(11)  66:30(13)  68:33(12)  68:50(12) 
   OK Võru III,Võru,EST            M21/1      3:39[17]   7:26[14]   5:29[15]   2:11[22]   2:46[23]   1:17[14]   5:01[18]   9:35[17]   4:51[18]   1:45[18]   3:01[17]   3:02[17]   1:15[13]   2:48[13]   4:46[16]   4:01[ 2]   3:37[21]   2:03[14]   0:17[ 3] 
13.Tarvo Klaasimäe                 01:09.14   3:39(17)  10:23(11)  15:00(11)  16:34(10)  18:45( 7)  20:59(10)  25:41(10)  34:07(10)  38:26(10)  39:57(10)  44:14(10)  47:31(10)  48:49(10)  53:21(12)  58:55(15)  63:54(14)  66:03(11)  68:51(13)  69:14(13) 
   Ilves II,Ilves,EST              M21/3      3:39[17]   6:44[11]   4:37[10]   1:34[ 5]   2:11[ 9]   2:14[26]   4:42[12]   8:26[ 8]   4:19[ 7]   1:31[ 5]   4:17[26]   3:17[21]   1:18[17]   4:32[26]   5:34[25]   4:59[12]   2:09[ 4]   2:48[24]   0:23[21] 
14.Raivo Pellja                    01:09.38   5:02(28)  12:34(21)  18:27(20)  20:08(19)  22:46(19)  24:14(19)  28:50(19)  36:49(13)  41:27(12)  43:14(13)  48:11(19)  50:48(18)  52:58(18)  55:22(17)  59:49(16)  64:25(15)  66:49(14)  69:14(14)  69:38(14) 
   JOKA IV,JOKA,EST                M21/3      5:02[28]   7:32[17]   5:53[20]   1:41[ 7]   2:38[19]   1:28[17]   4:36[10]   7:59[ 3]   4:38[12]   1:47[20]   4:57[28]   2:37[ 5]   2:10[26]   2:24[ 5]   4:27[ 9]   4:36[ 7]   2:24[ 8]   2:25[21]   0:24[22] 
15.Tiit Tähnas                     01:10.08   3:28(12)  10:52(13)  16:42(15)  18:49(15)  21:52(17)  23:04(16)  28:09(16)  38:01(16)  42:51(17)  44:40(18)  47:26(15)  50:13(15)  51:22(15)  54:10(15)  58:39(13)  63:06(12)  66:54(15)  69:47(15)  70:08(15) 
   JOKA II,JOKA,EST                M21/1      3:28[12]   7:24[13]   5:50[19]   2:07[19]   3:03[24]   1:12[ 9]   5:05[19]   9:52[21]   4:50[15]   1:49[23]   2:46[ 8]   2:47[10]   1:09[ 8]   2:48[13]   4:29[11]   4:27[ 4]   3:48[22]   2:53[27]   0:21[15] 
16.Peep Otstavel                   01:10.52   3:35(16)  11:03(15)  16:46(16)  19:15(18)  21:54(18)  23:06(17)  28:23(18)  38:03(17)  42:53(18)  44:38(17)  47:31(16)  50:15(16)  51:26(16)  54:19(16)  59:52(17)  64:58(16)  68:00(16)  70:28(16)  70:52(16) 
   LSF PT,LSF PT,EST               M21/1      3:35[16]   7:28[15]   5:43[18]   2:29[25]   2:39[21]   1:12[ 9]   5:17[25]   9:40[20]   4:50[15]   1:45[18]   2:53[16]   2:44[ 8]   1:11[10]   2:53[16]   5:33[24]   5:06[14]   3:02[18]   2:28[22]   0:24[22] 
17.Uku-Laur Tali                   01:13.15   3:34(14)  12:08(20)  18:31(21)  20:36(20)  23:02(21)  24:39(20)  30:21(21)  39:57(22)  44:50(21)  46:34(21)  49:25(20)  52:32(21)  53:41(19)  56:28(19)  61:33(19)  66:57(18)  70:45(17)  72:56(17)  73:15(17) 
   KEK RSK III,KEKRSK,EST          M21/1      3:34[14]   8:34[21]   6:23[23]   2:05[17]   2:26[15]   1:37[20]   5:42[26]   9:36[18]   4:53[20]   1:44[15]   2:51[13]   3:07[19]   1:09[ 8]   2:47[12]   5:05[20]   5:24[19]   3:48[22]   2:11[19]   0:19[ 9] 
18.Martin Sulg                     01:13.17   3:26(11)  10:49(12)  16:48(17)  19:07(17)  21:45(15)  22:55(14)  28:01(15)  38:46(19)  43:38(19)  45:30(19)  48:10(18)  51:46(19)  52:57(17)  55:49(18)  61:25(18)  66:50(17)  70:47(18)  72:56(17)  73:17(18) 
   JOKA V,JOKA,EST                 M21/1      3:26[11]   7:23[12]   5:59[21]   2:19[23]   2:38[19]   1:10[ 5]   5:06[20]  10:45[26]   4:52[19]   1:52[25]   2:40[ 7]   3:36[25]   1:11[10]   2:52[15]   5:36[26]   5:25[20]   3:57[24]   2:09[18]   0:21[15] 
19.Marten Vunukainen               01:13.42   4:49(27)  13:56(27)  18:42(22)  20:43(21)  23:01(20)  24:57(21)  30:11(20)  38:47(20)  44:17(20)  46:05(20)  49:34(21)  52:22(20)  53:50(20)  57:30(21)  62:39(20)  68:50(19)  71:20(19)  73:24(19)  73:42(19) 
   OK Põlva Kobras II,Kobras,EST   M21/3      4:49[27]   9:07[25]   4:46[12]   2:01[15]   2:18[10]   1:56[23]   5:14[22]   8:36[11]   5:30[26]   1:48[21]   3:29[23]   2:48[11]   1:28[22]   3:40[25]   5:09[21]   6:11[22]   2:30[10]   2:04[16]   0:18[ 5] 
20.Ott Rakkaselg                   01:14.12   3:31(13)  10:59(14)  16:29(12)  19:06(16)  21:48(16)  23:01(15)  27:58(14)  38:08(18)  42:48(16)  44:32(16)  47:19(14)  50:05(14)  51:21(14)  54:03(13)  58:36(12)  69:19(20)  71:46(20)  73:50(20)  74:12(20) 
   HOK I,HOK,EST                   M21/1      3:31[13]   7:28[15]   5:30[16]   2:37[26]   2:42[22]   1:13[12]   4:57[17]  10:10[22]   4:40[13]   1:44[15]   2:47[10]   2:46[ 9]   1:16[14]   2:42[11]   4:33[13]  10:43[26]   2:27[ 9]   2:04[16]   0:22[18] 
21.Meelis Mälter                   01:15.39   4:20(24)  13:35(25)  23:39(26)  25:26(26)  27:51(26)  29:16(26)  34:04(26)  42:30(24)  48:00(25)  49:41(25)  53:02(25)  56:07(24)  57:27(23)  60:05(23)  64:59(23)  69:39(21)  72:48(21)  75:12(21)  75:39(21) 
   KEK RSK II,KEKRSK,EST           M21/3      4:20[24]   9:15[26]  10:04[26]   1:47[ 8]   2:25[14]   1:25[16]   4:48[14]   8:26[ 8]   5:30[26]   1:41[12]   3:21[21]   3:05[18]   1:20[18]   2:38[ 9]   4:54[18]   4:40[ 8]   3:09[20]   2:24[20]   0:27[24] 
22.Johannes Ehala                  01:17.08   3:23(10)  15:21(28)  21:26(24)  23:15(23)  25:25(23)  26:58(23)  31:39(23)  42:54(25)  47:44(24)  49:32(24)  52:34(24)  56:58(25)  58:30(25)  62:09(25)  66:33(25)  71:38(23)  74:45(24)  76:46(22)  77:08(22) 
   JOKA III,JOKA,EST               M21/1      3:23[10]  11:58[28]   6:05[22]   1:49[10]   2:10[ 8]   1:33[19]   4:41[11]  11:15[27]   4:50[15]   1:48[21]   3:02[18]   4:24[27]   1:32[23]   3:39[24]   4:24[ 8]   5:05[13]   3:07[19]   2:01[13]   0:22[18] 
23.Priit Överus                    01:17.08   4:29(25)  13:54(26)  21:55(25)  23:46(25)  26:07(25)  28:10(25)  33:24(25)  43:39(26)  48:36(26)  50:33(26)  53:57(26)  57:20(26)  58:19(24)  61:12(24)  66:02(24)  72:11(24)  74:43(23)  76:46(22)  77:08(22) 
   Mercury I,Mercury,EST           M21/3      4:29[25]   9:25[27]   8:01[24]   1:51[11]   2:21[11]   2:03[25]   5:14[22]  10:15[23]   4:57[21]   1:57[26]   3:24[22]   3:23[23]   0:59[ 2]   2:53[16]   4:50[17]   6:09[21]   2:32[11]   2:03[14]   0:22[18] 
24.Even Toomas                     01:17.29   3:43(19)  12:45(23)  18:26(19)  22:02(22)  24:32(22)  25:42(22)  30:35(22)  39:51(21)  45:07(22)  46:39(22)  49:41(22)  52:37(22)  53:57(21)  57:20(20)  62:41(21)  69:43(22)  74:06(22)  76:55(24)  77:29(24) 
   Peko I,Peko,EST                 M21/3      3:43[19]   9:02[24]   5:41[17]   3:36[27]   2:30[16]   1:10[ 5]   4:53[15]   9:16[15]   5:16[24]   1:32[ 7]   3:02[18]   2:56[12]   1:20[18]   3:23[22]   5:21[22]   7:02[23]   4:23[25]   2:49[25]   0:34[27] 
25.Taavi Kuha                      01:19.43   3:53(21)  12:41(22)  20:54(23)  23:22(24)  25:56(24)  27:50(24)  32:45(24)  42:21(23)  47:32(23)  49:15(23)  52:07(23)  55:03(23)  57:08(22)  59:44(22)  64:22(22)  73:59(25)  76:51(25)  79:25(25)  79:43(25) 
   Kape,Kape,EST                   M21/3      3:53[21]   8:48[22]   8:13[25]   2:28[24]   2:34[18]   1:54[22]   4:55[16]   9:36[18]   5:11[23]   1:43[13]   2:52[14]   2:56[12]   2:05[25]   2:36[ 7]   4:38[15]   9:37[25]   2:52[14]   2:34[23]   0:18[ 5] 
26.Tarmo Pöör                      01:35.49   3:48(20)  11:49(18)  24:52(27)  26:54(27)  29:18(27)  31:36(27)  37:47(27)  48:22(27)  53:20(27)  56:04(27)  60:03(27)  64:47(27)  66:39(26)  69:18(26)  74:40(26)  87:41(26)  93:33(26)  95:31(26)  95:49(26) 
   Mercury II,Mercury,EST          M21/1      3:48[20]   8:01[19]  13:03[27]   2:02[16]   2:24[13]   2:18[27]   6:11[28]  10:35[25]   4:58[22]   2:44[27]   3:59[25]   4:44[28]   1:52[24]   2:39[10]   5:22[23]  13:01[27]   5:52[27]   1:58[11]   0:18[ 5] 
27.Erkki Penu                      02:02.04   4:37(26)  13:30(24)  27:43(28)  33:41(28)  44:10(28)  45:50(28)  51:55(28)  67:59(28)  73:52(28)  84:19(28)  89:03(28)  92:41(28)  95:19(27) 100:41(27) 106:51(27) 114:02(27) 118:41(27) 121:33(27) 122:04(27) 
   OK West II,West,EST             M21/3      4:37[26]   8:53[23]  14:13[28]   5:58[28]  10:29[28]   1:40[21]   6:05[27]  16:04[28]   5:53[28]  10:27[28]   4:44[27]   3:38[26]   2:38[27]   5:22[27]   6:10[27]   7:11[24]   4:39[26]   2:52[26]   0:31[26] 
   Sven Oras                       Vale KP    3:57(22)  12:03(19)  16:52(18)  18:46(14)  21:07(13)  23:08(18)  28:22(17)  37:02(14)  42:31(15)  44:15(15)  47:45(17)  50:41(17) 
   Ilves III,Ilves,EST             M21/3      3:57[22]   8:06[20]   4:49[13]   1:54[13]   2:21[11]   2:01[24]   5:14[22]   8:40[12]   5:29[25]   1:44[15]   3:30[24]   2:56[12] 
   Timmo Tammemäe                  Ei start 
   Orvand I,Orvand,EST             M21/3    
   Erik Aibast                     Ei start 
   Saue Tammed,Tammed,EST          M21/3    
   Tanel Esta                      Ei start 
   HOK II,HOK,EST                  M21/3    
OK Plva Kobras Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com