48. Eesti Meistrivõistlused Teatejooksus 15.05.2011
Teade 15.05.2011 Piigandi, Kanepi vald (Rajameister: Avo Veermäe)
1003 Indeks
6000m 13KP
   Nimi                                       1.31\355m 2.35\1122m  3.36\254m  4.40\303m  5.44\266m  6.50\899m  7.52\442m  8.54\692m  9.65\243m 10.67\263m 11.70\392m 12.49\443m 13.97\146m  F.\175m
 1.Timo Sild                       00:35.19   2:26( 1)   8:29( 1)   9:59( 1)  11:52( 1)  13:32( 1)  18:46( 1)  21:43( 1)  25:11( 1)  26:36( 1)  28:29( 1)  30:57( 1)  34:03( 1)  35:00( 1)  35:19( 1) 
   OK Võru I,Võru,EST              M21/2      2:26[ 1]   6:03[ 1]   1:30[ 1]   1:53[ 1]   1:40[ 3]   5:14[ 2]   2:57[ 1]   3:28[ 1]   1:25[ 1]   1:53[ 5]   2:28[ 1]   3:06[ 1]   0:57[ 2]   0:19[ 9] 
 2.Sander Vaher                    00:36.33   2:33( 3)   8:50( 2)  10:26( 2)  12:23( 2)  13:55( 2)  19:08( 2)  22:13( 2)  26:02( 2)  27:34( 2)  29:25( 2)  32:15( 2)  35:22( 2)  36:17( 2)  36:33( 2) 
   EKJ SK,EKJ SK,EST               M21/2      2:33[ 3]   6:17[ 2]   1:36[ 2]   1:57[ 2]   1:32[ 2]   5:13[ 1]   3:05[ 2]   3:49[ 2]   1:32[ 4]   1:51[ 3]   2:50[ 4]   3:07[ 2]   0:55[ 1]   0:16[ 3] 
 3.Rene Post                       00:39.44   2:41( 5)   9:11( 4)  10:52( 4)  13:23( 3)  15:24( 3)  21:13( 4)  24:30( 3)  28:43( 3)  30:17( 4)  32:09( 4)  34:47( 4)  38:18( 4)  39:29( 4)  39:44( 3) 
   OK Põlva Kobras I,Kobras,EST    M21/2      2:41[ 5]   6:30[ 4]   1:41[ 4]   2:31[ 3]   2:01[ 7]   5:49[ 5]   3:17[ 4]   4:13[ 5]   1:34[ 5]   1:52[ 4]   2:38[ 2]   3:31[ 5]   1:11[10]   0:15[ 1] 
 4.Tauno Tiirats                   00:39.45   2:37( 4)   9:00( 3)  10:40( 3)  13:36( 4)  15:25( 4)  21:09( 3)  24:41( 4)  28:43( 3)  30:14( 3)  32:00( 3)  34:41( 3)  38:15( 3)  39:26( 3)  39:45( 4) 
   Ilves I,Ilves,EST               M21/2      2:37[ 4]   6:23[ 3]   1:40[ 3]   2:56[13]   1:49[ 5]   5:44[ 4]   3:32[ 5]   4:02[ 3]   1:31[ 2]   1:46[ 1]   2:41[ 3]   3:34[ 8]   1:11[10]   0:19[ 9] 
 5.Mati Tiit                       00:40.51   2:31( 2)   9:40( 5)  11:30( 5)  15:02( 5)  16:33( 5)  22:13( 5)  25:20( 5)  29:45( 5)  31:16( 5)  33:03( 5)  35:56( 5)  39:30( 5)  40:32( 5)  40:51( 5) 
   Ilves II,Ilves,EST              M21/2      2:31[ 2]   7:09[ 5]   1:50[ 5]   3:32[17]   1:31[ 1]   5:40[ 3]   3:07[ 3]   4:25[ 7]   1:31[ 2]   1:47[ 2]   2:53[ 5]   3:34[ 8]   1:02[ 5]   0:19[ 9] 
 6.Jaan Tarmak                     00:44.17   2:47( 8)  10:33( 7)  12:27( 6)  15:18( 6)  17:04( 6)  23:37( 6)  27:53( 6)  32:03( 6)  33:41( 6)  35:36( 6)  38:39( 6)  42:42( 6)  43:58( 6)  44:17( 6) 
   JOKA I,JOKA,EST                 M21/2      2:47[ 8]   7:46[ 7]   1:54[ 6]   2:51[11]   1:46[ 4]   6:33[ 9]   4:16[13]   4:10[ 4]   1:38[ 7]   1:55[ 7]   3:03[ 8]   4:03[13]   1:16[12]   0:19[ 9] 
 7.Arti Albert                     00:47.00   3:01(12)  12:10(13)  14:15(10)  17:02( 8)  19:10( 8)  26:13( 8)  29:57( 7)  34:43( 7)  36:27( 7)  38:58( 7)  42:21( 7)  45:37( 7)  46:40( 7)  47:00( 7) 
   OK Põlva Kobras II,Kobras,EST   M21/2      3:01[12]   9:09[15]   2:05[ 8]   2:47[ 9]   2:08[11]   7:03[15]   3:44[ 6]   4:46[16]   1:44[13]   2:31[15]   3:23[13]   3:16[ 3]   1:03[ 6]   0:20[14] 
 8.Dmitri Shved                    00:49.26   2:44( 6)  10:26( 6)  12:40( 7)  16:14( 7)  19:09( 7)  25:52( 7)  31:43( 9)  36:24( 9)  38:37(10)  40:37( 8)  43:55( 8)  47:38( 8)  49:06( 8)  49:26( 8) 
   SRD,SRD,EST                     M21/2      2:44[ 6]   7:42[ 6]   2:14[12]   3:34[18]   2:55[22]   6:43[11]   5:51[23]   4:41[12]   2:13[28]   2:00[ 8]   3:18[12]   3:43[10]   1:28[23]   0:20[14] 
 9.Margus Klementsov               00:50.42   3:12(16)  11:28( 9)  16:18(22)  20:39(20)  22:45(19)  29:02(17)  32:56(13)  38:25(17)  40:01(16)  41:54(10)  45:22(10)  48:52( 9)  50:24( 9)  50:42( 9) 
   Mercury I,Mercury,EST           M21/2      3:12[16]   8:16[ 9]   4:50[28]   4:21[21]   2:06[10]   6:17[ 6]   3:54[ 7]   5:29[24]   1:36[ 6]   1:53[ 5]   3:28[17]   3:30[ 4]   1:32[28]   0:18[ 6] 
10.Vallo Vaher                     00:50.49   3:58(25)  12:52(17)  15:11(15)  17:51(10)  20:39(13)  27:43(11)  31:48(10)  36:47(10)  38:32( 9)  42:21(14)  45:45(12)  49:17(11)  50:24( 9)  50:49(10) 
   JOKA III,JOKA,EST               M21/2      3:58[25]   8:54[13]   2:19[13]   2:40[ 6]   2:48[21]   7:04[16]   4:05[ 9]   4:59[19]   1:45[15]   3:49[25]   3:24[14]   3:32[ 6]   1:07[ 7]   0:25[20] 
11.Marek Karm                      00:50.49   2:47( 8)  10:48( 8)  13:07( 8)  17:54(11)  20:04(10)  26:24( 9)  31:37( 8)  35:58( 8)  37:40( 8)  41:23( 9)  44:34( 9)  49:03(10)  50:34(11)  50:49(10) 
   KEKRSK I,KEKRSK,EST             M21/2      2:47[ 8]   8:01[ 8]   2:19[13]   4:47[23]   2:10[13]   6:20[ 7]   5:13[22]   4:21[ 6]   1:42[10]   3:43[24]   3:11[10]   4:29[19]   1:31[27]   0:15[ 1] 
12.Tiit Poopuu                     00:51.26   3:10(15)  11:39(11)  13:45( 9)  19:31(17)  22:49(21)  29:25(18)  33:31(16)  38:14(15)  39:53(15)  42:51(16)  46:04(14)  49:37(12)  51:02(12)  51:26(12) 
   JOKA II,JOKA,EST                M21/2      3:10[15]   8:29[10]   2:06[10]   5:46[27]   3:18[26]   6:36[10]   4:06[11]   4:43[13]   1:39[ 9]   2:58[18]   3:13[11]   3:33[ 7]   1:25[20]   0:24[19] 
13.Tarmo Klaar                     00:52.05   3:31(19)  12:34(15)  15:06(13)  18:02(12)  20:27(11)  28:08(12)  32:33(11)  37:54(13)  39:43(12)  42:17(13)  45:58(13)  50:19(13)  51:43(13)  52:05(13) 
   Ilves III,Ilves,EST             M21/2      3:31[19]   9:03[14]   2:32[20]   2:56[13]   2:25[17]   7:41[22]   4:25[15]   5:21[23]   1:49[18]   2:34[16]   3:41[20]   4:21[15]   1:24[17]   0:22[16] 
14.Toomas Mast                     00:53.33   3:41(21)  13:34(22)  15:39(18)  20:11(18)  22:14(16)  28:39(14)  33:39(17)  38:12(14)  39:50(14)  42:00(11)  45:32(11)  52:11(14)  53:10(14)  53:33(14) 
   HOK I,HOK,EST                   M21/2      3:41[21]   9:53[21]   2:05[ 8]   4:32[22]   2:03[ 8]   6:25[ 8]   5:00[20]   4:33[10]   1:38[ 7]   2:10[ 9]   3:32[19]   6:39[26]   0:59[ 3]   0:23[17] 
15.Jüri Joonas                     00:53.50   2:44( 6)  11:28( 9)  14:24(12)  18:08(13)  20:34(12)  29:01(16)  33:06(14)  37:50(12)  39:46(13)  42:09(12)  46:57(15)  52:16(15)  53:32(15)  53:50(15) 
   OK Võru II,Võru,EST             M21/2      2:44[ 6]   8:44[12]   2:56[23]   3:44[19]   2:26[20]   8:27[29]   4:05[ 9]   4:44[14]   1:56[22]   2:23[11]   4:48[28]   5:19[25]   1:16[12]   0:18[ 6] 
16.Andres Minn                     00:54.59   3:48(24)  16:17(27)  18:41(25)  21:27(23)  23:50(22)  31:33(23)  36:14(20)  40:53(18)  42:57(19)  45:26(17)  49:24(17)  53:26(16)  54:34(16)  54:59(16) 
   JOKA IV,JOKA,EST                M21/2      3:48[24]  12:29[28]   2:24[17]   2:46[ 8]   2:23[15]   7:43[23]   4:41[17]   4:39[11]   2:04[23]   2:29[14]   3:58[23]   4:02[12]   1:08[ 8]   0:25[20] 
17.Toivo Saue                      00:55.44   3:45(22)  13:20(19)  15:40(19)  18:30(14)  20:55(15)  28:43(15)  33:14(15)  38:18(16)  40:06(17)  42:25(15)  49:07(16)  53:51(17)  55:15(17)  55:44(17) 
   HOK II,HOK,EST                  M21/2      3:45[22]   9:35[17]   2:20[15]   2:50[10]   2:25[17]   7:48[24]   4:31[16]   5:04[20]   1:48[17]   2:19[10]   6:42[29]   4:44[24]   1:24[17]   0:29[26] 
18.Rando Marrandi                  00:55.52   5:16(28)  16:39(28)  19:10(27)  21:49(24)  24:48(24)  31:58(24)  36:02(19)  41:53(22)  43:57(22)  46:23(18)  49:48(18)  54:06(18)  55:33(18)  55:52(18) 
   JOKA V,JOKA,EST                 M21/2      5:16[28]  11:23[26]   2:31[19]   2:39[ 5]   2:59[23]   7:10[17]   4:04[ 8]   5:51[27]   2:04[23]   2:26[12]   3:25[15]   4:18[14]   1:27[21]   0:19[ 9] 
19.Meelis Zimmermann               00:56.19   3:29(18)  13:06(18)  16:03(21)  18:41(15)  20:51(14)  28:09(13)  32:33(11)  37:24(11)  39:06(11)  47:01(21)  50:07(19)  54:31(19)  55:54(19)  56:19(19) 
   Kape,Kape,EST                   M21/2      3:29[18]   9:37[18]   2:57[24]   2:38[ 4]   2:10[13]   7:18[19]   4:24[14]   4:51[17]   1:42[10]   7:55[29]   3:06[ 9]   4:24[16]   1:23[16]   0:25[20] 
20.Mati Preitof                    00:57.04   3:04(14)  12:15(14)  14:17(11)  17:11( 9)  19:19( 9)  26:50(10)  36:33(21)  41:26(20)  43:09(20)  46:41(19)  50:49(21)  55:23(20)  56:41(20)  57:04(20) 
   KEK RSK II,KEKRSK,EST           M21/2      3:04[14]   9:11[16]   2:02[ 7]   2:54[12]   2:08[11]   7:31[21]   9:43[27]   4:53[18]   1:43[12]   3:32[22]   4:08[25]   4:34[21]   1:18[14]   0:23[17] 
21.Asso Kesaväli                   00:57.14   2:57(10)  14:47(24)  17:41(24)  20:23(19)  22:28(17)  30:22(21)  37:49(23)  42:21(23)  44:05(23)  47:56(22)  50:55(22)  55:27(21)  56:57(21)  57:14(21) 
   Rakvere OK,Rakv,EST             M21/2      2:57[10]  11:50[27]   2:54[22]   2:42[ 7]   2:05[ 9]   7:54[25]   7:27[25]   4:32[ 9]   1:44[13]   3:51[26]   2:59[ 6]   4:32[20]   1:30[26]   0:17[ 4] 
22.Tiit Toomas                     01:00.05   2:57(10)  13:30(21)  15:55(20)  20:58(22)  22:48(20)  29:33(19)  36:57(22)  41:42(21)  43:36(21)  46:50(20)  50:32(20)  58:10(22)  59:39(22)  60:05(22) 
   Peko I,Peko,EST                 M21/2      2:57[10]  10:33[23]   2:25[18]   5:03[24]   1:50[ 6]   6:45[12]   7:24[24]   4:45[15]   1:54[21]   3:14[21]   3:42[21]   7:38[27]   1:29[25]   0:26[23] 
23.Kevin Koskinen                  01:02.06   3:14(17)  12:51(16)  15:11(15)  20:51(21)  24:12(23)  31:06(22)  36:00(18)  41:04(19)  42:50(18)  48:19(23)  51:44(23)  60:49(23)  61:49(23)  62:06(23) 
   OK Võru III,Võru,EST            M21/2      3:14[17]   9:37[18]   2:20[15]   5:40[26]   3:21[27]   6:54[13]   4:54[19]   5:04[20]   1:46[16]   5:29[27]   3:25[15]   9:05[28]   1:00[ 4]   0:17[ 4] 
24.Veiko Vinkel                    01:04.55   3:02(13)  11:40(12)  15:09(14)  30:22(28)  33:48(29)  40:46(28)  44:52(26)  50:33(25)  52:37(25)  55:16(25)  58:46(25)  63:10(24)  64:37(24)  64:55(24) 
   OK West I,West,EST              M21/2      3:02[13]   8:38[11]   3:29[27]  15:13[29]   3:26[28]   6:58[14]   4:06[11]   5:41[26]   2:04[23]   2:39[17]   3:30[18]   4:24[16]   1:27[21]   0:18[ 6] 
25.Arthur Raichmann                01:05.19   3:36(20)  13:25(20)  15:35(17)  19:25(16)  22:36(18)  29:52(20)  39:57(24)  44:25(24)  46:14(24)  49:50(24)  52:52(24)  63:26(25)  64:50(25)  65:19(25) 
   LSF PT,LSF PT,EST               M21/2      3:36[20]   9:49[20]   2:10[11]   3:50[20]   3:11[25]   7:16[18]  10:05[28]   4:28[ 8]   1:49[18]   3:36[23]   3:02[ 7]  10:34[29]   1:24[17]   0:29[26] 
26.Tanel Saue                      01:07.50   4:36(27)  15:47(26)  18:46(26)  24:24(25)  27:50(26)  36:02(26)  45:24(27)  51:44(26)  53:53(27)  56:56(26)  60:55(26)  65:34(26)  67:20(26)  67:50(26) 
   Mercury II,Mercury,EST          M21/2      4:36[27]  11:11[24]   2:59[26]   5:38[25]   3:26[28]   8:12[28]   9:22[26]   6:20[28]   2:09[27]   3:03[19]   3:59[24]   4:39[22]   1:46[29]   0:30[28] 
27.Rein Rooni                      01:08.03   3:46(23)  15:06(25)  28:20(29)  31:17(29)  33:41(28)  41:37(29)  46:23(28)  52:01(28)  54:09(28)  57:16(27)  61:44(27)  66:11(27)  67:32(27)  68:03(27) 
   Orvand II,Orvand,EST            M21/2      3:46[23]  11:20[25]  13:14[29]   2:57[15]   2:24[16]   7:56[26]   4:46[18]   5:38[25]   2:08[26]   3:07[20]   4:28[27]   4:27[18]   1:21[15]   0:31[29] 
28.Rait Lille                      01:09.30   5:45(29)  18:35(29)  21:32(28)  24:46(26)  27:48(25)  35:49(25)  46:44(29)  51:57(27)  53:46(26)  59:40(28)  63:55(28)  67:54(28)  69:03(28)  69:30(28) 
   KEK RSK III,KEKRSK,EST          M21/2      5:45[29]  12:50[29]   2:57[24]   3:14[16]   3:02[24]   8:01[27]  10:55[29]   5:13[22]   1:49[18]   5:54[28]   4:15[26]   3:59[11]   1:09[ 9]   0:27[25] 
29.Edmond Penu                     01:10.56   4:32(26)  14:37(23)  17:18(23)  29:02(27)  31:27(27)  38:57(27)  44:09(25)  55:17(29)  58:05(29)  60:31(29)  64:22(29)  69:02(29)  70:30(29)  70:56(29) 
   OK West II,West,EST             M21/2      4:32[26]  10:05[22]   2:41[21]  11:44[28]   2:25[17]   7:30[20]   5:12[21]  11:08[29]   2:48[29]   2:26[12]   3:51[22]   4:40[23]   1:28[23]   0:26[23] 
   Taavi Kala                      Ei start 
   Saue Tammed,Tammed,EST          M21/2    
   Tõnis Vaiksaar                  Ei start 
   Orvand I,Orvand,EST             M21/2    
OK Plva Kobras Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com