48. Eesti Meistrivõistlused Teatejooksus 15.05.2011
Teade 15.05.2011 Piigandi, Kanepi vald (Rajameister: Avo Veermäe)
1004 Indeks
6400m 16KP
   Nimi                                       1.31\355m 2.35\1122m  3.37\551m  4.38\148m  5.42\274m  6.44\148m  7.45\282m  8.50\879m  9.51\313m 10.70\170m 11.54\675m 12.65\243m 13.67\263m 14.47\393m 15.49\260m 16.97\146m  F.\175m
 1.Liis Johanson                   00:55.13   3:21( 7)  11:08( 1)  16:39( 1)  17:46( 1)  20:51( 1)  22:34( 1)  27:02( 2)  34:33( 2)  36:50( 1)  38:54( 1)  43:02( 1)  44:44( 1)  47:16( 1)  51:12( 1)  53:42( 1)  54:54( 1)  55:13( 1) 
   OK Põlva Kobras I,Kobras,EST    N21/3      3:21[ 7]   7:47[ 1]   5:31[ 2]   1:07[ 9]   3:05[12]   1:43[12]   4:28[ 5]   7:31[ 9]   2:17[ 3]   2:04[ 6]   4:08[ 1]   1:42[ 1]   2:32[ 8]   3:56[ 4]   2:30[ 3]   1:12[ 1]   0:19[ 2] 
 2.Dace Buža                       00:56.01   3:25( 9)  12:39( 8)  18:10( 2)  19:10( 2)  21:40( 2)  22:59( 2)  26:48( 1)  34:03( 1)  37:01( 2)  39:29( 2)  44:08( 2)  45:57( 2)  48:17( 2)  51:58( 2)  54:27( 2)  55:40( 2)  56:01( 2) 
   OK Võru II,Võru,EST             N21/3      3:25[ 9]   9:14[ 7]   5:31[ 2]   1:00[ 2]   2:30[ 7]   1:19[ 1]   3:49[ 1]   7:15[ 6]   2:58[10]   2:28[12]   4:39[ 3]   1:49[ 3]   2:20[ 2]   3:41[ 3]   2:29[ 2]   1:13[ 2]   0:21[ 4] 
 3.Daisy Kudre                     00:59.11   3:10( 2)  12:27( 6)  19:03( 8)  20:05( 8)  22:29( 5)  24:00( 6)  29:47(12)  36:06( 4)  38:21( 4)  40:14( 4)  45:33( 5)  47:25( 5)  50:39( 3)  55:10( 4)  57:38( 3)  58:53( 3)  59:11( 3) 
   Peko,Peko,EST                   N21/1      3:10[ 2]   9:17[ 8]   6:36[11]   1:02[ 5]   2:24[ 3]   1:31[ 7]   5:47[17]   6:19[ 1]   2:15[ 2]   1:53[ 2]   5:19[11]   1:52[ 6]   3:14[12]   4:31[12]   2:28[ 1]   1:15[ 6]   0:18[ 1] 
 4.Katrin Vinkel                   00:59.38   3:12( 4)  12:13( 3)  19:09(11)  20:11( 9)  22:35( 9)  24:05( 9)  29:22( 6)  37:17(11)  39:35( 7)  41:39( 6)  46:54( 8)  48:46( 8)  51:03( 4)  54:43( 3)  57:50( 4)  59:11( 4)  59:38( 4) 
   OK West,West,EST                N21/1      3:12[ 4]   9:01[ 3]   6:56[14]   1:02[ 5]   2:24[ 3]   1:30[ 6]   5:17[ 7]   7:55[13]   2:18[ 4]   2:04[ 6]   5:15[10]   1:52[ 6]   2:17[ 1]   3:40[ 2]   3:07[ 9]   1:21[13]   0:27[15] 
 5.Marili Zimmermann               00:59.54   3:11( 3)  12:22( 5)  19:12(12)  20:14(10)  22:32( 7)  23:59( 5)  29:23( 7)  36:33( 8)  40:19(10)  42:15(11)  46:50( 7)  48:42( 7)  51:07( 6)  55:29( 6)  58:18( 5)  59:32( 5)  59:54( 5) 
   Kape I,Kape,EST                 N21/1      3:11[ 3]   9:11[ 5]   6:50[13]   1:02[ 5]   2:18[ 1]   1:27[ 3]   5:24[ 9]   7:10[ 5]   3:46[16]   1:56[ 4]   4:35[ 2]   1:52[ 6]   2:25[ 5]   4:22[11]   2:49[ 5]   1:14[ 4]   0:22[ 6] 
 6.Madli-Johanna Maidla            00:59.57   3:27(10)  13:04(11)  18:46( 6)  19:47( 6)  22:34( 8)  24:06(10)  29:33(10)  36:31( 7)  40:23(12)  42:19(12)  47:06(11)  49:05(11)  51:27( 8)  55:35( 8)  58:20( 7)  59:35( 7)  59:57( 6) 
   OK Põlva Kobras II,Kobras,EST   N21/1      3:27[10]   9:37[11]   5:42[ 4]   1:01[ 3]   2:47[10]   1:32[ 8]   5:27[11]   6:58[ 4]   3:52[17]   1:56[ 4]   4:47[ 4]   1:59[11]   2:22[ 4]   4:08[ 6]   2:45[ 4]   1:15[ 6]   0:22[ 6] 
 7.Edith Madalik                   00:59.58   3:36(12)  13:01(10)  18:31( 4)  19:43( 5)  22:23( 4)  23:58( 4)  29:27( 8)  37:13(10)  39:33( 6)  41:44( 7)  46:49( 6)  48:39( 6)  51:05( 5)  55:26( 5)  58:19( 6)  59:34( 6)  59:58( 7) 
   Saue Tammed,Tammed,EST          N21/1      3:36[12]   9:25[ 9]   5:30[ 1]   1:12[13]   2:40[ 8]   1:35[10]   5:29[12]   7:46[11]   2:20[ 5]   2:11[10]   5:05[ 8]   1:50[ 4]   2:26[ 6]   4:21[10]   2:53[ 7]   1:15[ 6]   0:24[11] 
 8.Kaia Kivikas                    01:00.02   3:18( 6)  12:19( 4)  19:07(10)  20:17(12)  22:42(11)  24:02( 7)  29:39(11)  36:29( 6)  40:01( 9)  42:08( 8)  47:01( 9)  48:57( 9)  51:17( 7)  55:32( 7)  58:25( 8)  59:38( 8)  60:02( 8) 
   Ilves I,Ilves,EST               N21/1      3:18[ 6]   9:01[ 3]   6:48[12]   1:10[12]   2:25[ 5]   1:20[ 2]   5:37[15]   6:50[ 2]   3:32[14]   2:07[ 8]   4:53[ 5]   1:56[10]   2:20[ 2]   4:15[ 9]   2:53[ 7]   1:13[ 2]   0:24[11] 
 9.Evely Kaasiku                   01:04.34   3:07( 1)  12:06( 2)  18:39( 5)  19:37( 4)  22:18( 3)  23:51( 3)  29:20( 5)  36:12( 5)  38:22( 5)  40:08( 3)  45:22( 4)  47:12( 4)  52:33(11)  56:11(11)  62:55( 9)  64:15( 9)  64:34( 9) 
   JOKA I,JOKA,EST                 N21/1      3:07[ 1]   8:59[ 2]   6:33[10]   0:58[ 1]   2:41[ 9]   1:33[ 9]   5:29[12]   6:52[ 3]   2:10[ 1]   1:46[ 1]   5:14[ 9]   1:50[ 4]   5:21[17]   3:38[ 1]   6:44[15]   1:20[12]   0:19[ 2] 
10.Kerstin Uiboupin                01:04.46   3:16( 5)  12:44( 9)  18:55( 7)  20:02( 7)  22:30( 6)  24:07(11)  29:17( 4)  37:36(12)  39:58( 8)  42:08( 8)  47:04(10)  49:03(10)  51:30( 9)  55:40( 9)  63:07(10)  64:24(10)  64:46(10) 
   OK Võru I,Võru,EST              N21/1      3:16[ 5]   9:28[10]   6:11[ 8]   1:07[ 9]   2:28[ 6]   1:37[11]   5:10[ 6]   8:19[14]   2:22[ 7]   2:10[ 9]   4:56[ 7]   1:59[11]   2:27[ 7]   4:10[ 7]   7:27[16]   1:17[10]   0:22[ 6] 
11.Heleri Kivil                    01:04.57   3:33(11)  13:10(12)  19:06( 9)  20:15(11)  22:36(10)  24:03( 8)  29:29( 9)  36:44( 9)  40:20(11)  42:13(10)  47:32(12)  49:18(12)  56:21(12)  60:22(12)  63:12(11)  64:27(11)  64:57(11) 
   LSF PT,LSF PT,EST               N21/1      3:33[11]   9:37[11]   5:56[ 7]   1:09[11]   2:21[ 2]   1:27[ 3]   5:26[10]   7:15[ 6]   3:36[15]   1:53[ 2]   5:19[11]   1:46[ 2]   7:03[18]   4:01[ 5]   2:50[ 6]   1:15[ 6]   0:30[17] 
12.Piibe Tammemäe                  01:05.23   3:22( 8)  12:35( 7)  18:21( 3)  19:22( 3)  22:49(12)  24:17(12)  28:13( 3)  35:38( 3)  37:58( 3)  40:22( 5)  45:15( 3)  47:10( 3)  51:35(10)  55:45(10)  63:39(12)  64:56(12)  65:23(12) 
   Orvand,Orvand,EST               N21/3      3:22[ 8]   9:13[ 6]   5:46[ 6]   1:01[ 3]   3:27[14]   1:28[ 5]   3:56[ 2]   7:25[ 8]   2:20[ 5]   2:24[11]   4:53[ 5]   1:55[ 9]   4:25[15]   4:10[ 7]   7:54[18]   1:17[10]   0:27[15] 
13.Helena Heinväli                 01:08.39   4:57(18)  14:56(14)  20:39(13)  21:43(13)  25:13(13)  27:01(13)  32:35(13)  40:24(13)  43:06(13)  45:36(13)  51:04(13)  53:05(13)  57:48(13)  62:39(13)  66:55(13)  68:18(13)  68:39(13) 
   OK Põlva Kobras III,Kobras,EST  N21/3      4:57[18]   9:59[13]   5:43[ 5]   1:04[ 8]   3:30[15]   1:48[13]   5:34[14]   7:49[12]   2:42[ 9]   2:30[13]   5:28[14]   2:01[14]   4:43[16]   4:51[14]   4:16[12]   1:23[14]   0:21[ 4] 
14.Kerda Timmusk                   01:15.58   3:45(13)  13:55(13)  21:50(14)  27:57(15)  30:58(15)  33:18(14)  37:45(14)  45:22(14)  48:34(14)  54:32(14)  59:56(14)  62:12(14)  65:19(14)  70:42(14)  74:21(14)  75:35(14)  75:58(14) 
   SRD,SRD,EST                     N21/1      3:45[13]  10:10[14]   7:55[15]   6:07[18]   3:01[11]   2:20[15]   4:27[ 4]   7:37[10]   3:12[13]   5:58[18]   5:24[13]   2:16[15]   3:07[10]   5:23[15]   3:39[10]   1:14[ 4]   0:23[10] 
15.Pilvi-Heli Vettik               01:21.39   4:19(15)  17:26(16)  23:54(15)  25:15(14)  29:22(14)  33:31(15)  37:52(15)  50:17(15)  52:49(15)  56:09(15)  61:59(15)  63:58(15)  67:29(15)  72:17(15)  79:54(15)  81:17(15)  81:39(15) 
   JOKA II,JOKA,EST                N21/3      4:19[15]  13:07[17]   6:28[ 9]   1:21[14]   4:07[18]   4:09[18]   4:21[ 3]  12:25[18]   2:32[ 8]   3:20[16]   5:50[15]   1:59[11]   3:31[14]   4:48[13]   7:37[17]   1:23[14]   0:22[ 6] 
16.Maret Lind                      01:22.10   4:23(16)  19:30(18)  30:04(17)  31:27(17)  35:08(17)  37:00(17)  42:21(17)  51:10(16)  54:18(16)  57:31(16)  63:27(16)  65:55(16)  69:06(16)  75:28(16)  79:57(16)  81:46(16)  82:10(16) 
   Kape II,Kape,EST                N21/3      4:23[16]  15:07[18]  10:34[18]   1:23[15]   3:41[16]   1:52[14]   5:21[ 8]   8:49[15]   3:08[12]   3:13[15]   5:56[16]   2:28[16]   3:11[11]   6:22[16]   4:29[14]   1:49[16]   0:24[11] 
17.Heidi Prits                     01:29.27   5:17(19)  18:08(17)  28:10(16)  29:38(16)  33:02(16)  35:43(16)  41:22(16)  52:19(17)  55:24(17)  59:27(17)  69:40(17)  72:28(17)  75:54(17)  82:37(17)  87:00(17)  88:49(17)  89:27(17) 
   RAE,Rae,EST                     N21/3      5:17[19]  12:51[16]  10:02[17]   1:28[16]   3:24[13]   2:41[16]   5:39[16]  10:57[17]   3:05[11]   4:03[17]  10:13[18]   2:48[18]   3:26[13]   6:43[17]   4:23[13]   1:49[16]   0:38[18] 
18.Siiri Mustkivi                  01:37.26   4:53(17)  28:55(19)  36:58(18)  39:07(18)  42:48(18)  46:19(18)  55:39(18)  65:37(18)  69:29(18)  72:19(18)  78:22(18)  80:52(18)  83:48(18)  90:50(18)  94:57(18)  97:01(18)  97:26(18) 
   Mercury,Mercury,EST             N21/3      4:53[17]  24:02[19]   8:03[16]   2:09[17]   3:41[16]   3:31[17]   9:20[18]   9:58[16]   3:52[17]   2:50[14]   6:03[17]   2:30[17]   2:56[ 9]   7:02[18]   4:07[11]   2:04[18]   0:25[14] 
   Helen Mast                      Katk       4:06(14)  16:43(15) 
   HOK,HOK,EST                     N21/3      4:06[14]  12:37[15] 
OK Plva Kobras Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com