XXIV KOPRAKARIKAS, EESTI - LÄTI ORINETEERUMISLIIGA 9. JA 10. ETAPP 11.-12.08.2012
LÜHENDATUD TAVARADA
12.08.2012 Lajavangu, Kanepi vald (Rajameister: Raido Mitt)
M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18  M20  M21A  M21E  M21TECHNO  M21VIP  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  M9NR 
N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18  N20  N21A  N21E  N21TECHNO  N21VIP  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR  N9NR 

M10NR
1400m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Dainis Männiste           Kobras/Põlva Sp EST 16228 00:13.47    
   2. Janar Saks                Võru            EST 17962 00:15.17    
   3. Martin Erik Maripuu       Põlva Spordikoo EST 17669 00:16.01    
   4. Kerten Matto              Kobras/Põlva Sp EST  1435 00:20.09    
M12A
3000m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Markus Harald Pais        West            EST  6627 00:31.03    
   2. Ragnar Rooba              Rakv            EST  9648 00:36.08    
   3. Toms  Turks               OK Kapa         LAT  3282 00:36.39    
   4. Oto Rainers Strazdiņš     Azimuts OK-SmBJ LAT  3266 00:39.56    
   5. Hando Almann              Võru            EST     0 00:42.39    
   6. Fricis  Spektors          OK Kapa         LAT  2961 00:46.24    
   7. Kiur Erik Eensaar         Star Wars Troop EST  9606 00:46.36    
   8. Karel Kuragin             Võru            EST 15707 00:53.03    
   9. Raiko Marrandi            JOKA            EST  7565 00:53.32    
  10. Georg Paal                JOKA            EST 16655 00:57.39    
  11. Joosep Kaasiku            JOKA            EST 12321 01:11.09    
  12. Joosep Rohtla             Peko            EST 18119 01:26.08    
M12TR
1990m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Renārs Akmins             Azimuts OK-SmBJ LAT  3267 00:27.08    
   2. Kustu Künnapas            HOK             EST 17457 00:30.01    
   3. Rasmus Kruusa             -               EST 16214 00:32.25    
   4. Mihkel Herbert Pais       West            EST  6886 00:58.03    
      Alex Treier               Võru            EST 17963 Ei start    
      Karmo-Kris Reintamm       Võru            EST 17960 Ei start    
      Lauri Lepik               Võru            EST 17847 Ei start    
M14A
3890m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Uldis Upītis              Kapa OK/Saulkra LAT  2572 00:25.05    
   2. Edgars Indrāns                            EST  2899 00:27.42    
   3. Siim Helmoja              Kobras/Põlva Sp EST 13539 00:30.09    
   4. Lauri Pähn                Võru            EST 16666 00:31.41    
   5. Kristers Aparjods         Kāpa OK         LAT  2312 00:33.37    
   6. Oliver Kütt               Ilves           EST  7776 00:35.25    
   7. Märten Henrik Pais        West            EST  6626 00:39.07    
   8. Tomi-Andre Piirmets       West            EST 13566 00:39.14    
   9. Kaarel Vesilind           SRD             EST  5700 00:41.00    
  10. Villu Serv                Kobras/Põlva Sp EST 10140 00:41.20    
  11. Sander Tomson             Kobras          EST  7201 00:44.09    
  12. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp EST 11785 00:44.26    
  13. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST  5157 00:44.30    
  14. Mihkel Parts              Võru            EST 10198 00:46.46    
  15. Krister Aarna             SRD             EST  8571 00:46.57    
  16. Erik Bleive               Kobras/Põlva Sp EST 11708 00:48.51    
  17. Kristofer Kirss           -               EST  6656 00:51.09    
  18. Reinis Putrālis           OK Azimuts      LAT  3006 00:52.13    
  19. Andres Rõõm               OK Ilves / Tart EST  5729 00:59.46    
  20. Tõnis Toom                JOKA            EST 11796 01:01.32    
  21. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST  6572 01:03.12    
  22. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 13613 01:03.47    
  23. Edgar Toimetaja           JOKA            EST 11795 01:05.19    
      Matīss Slikšjānis         Azimuts OK-SmBJ LAT  2473 Ei start    
      Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST 15022 Ei start    
      Ilgvars Caune             Azimuts OK-SmBJ LAT  2738 Ei start    
      Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 11789 Ei start    
M14B
3000m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Martin Sults              Kobras/Põlva Sp EST 11713 00:39.57    
   2. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva Sp EST 14842 00:58.26    
      Kristers Grasis                           LAT     0 Katk        
M16A
5210m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Valdemārs Nulle           Azimuts OK-SmBJ LAT  2128 00:44.44    
   2. Rimmo Rõõm                OK Ilves / Tart EST  5728 00:48.30    
   3. Janek Piirisild           Võru            EST  5037 00:50.26    
   4. Vadim Shved               SRD             EST  4202 00:54.24    
   5. Rando Marrandi            JOKA            EST  6558 01:07.00    
   6. Janis Velkeris            Aluksne OK      LAT     0 01:11.04    
   7. Keven Mekk                Võru            EST 13516 01:45.20    
      Hans Mark Võsu            JOKA            EST 12323 Ei start    
      Mauno Kapten              Peko            EST 11314 Ei start    
      Veiko Vinkel              West            EST  4286 Ei start    
M16B
3890m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ander Adamson             Kobras/Põlva Sp EST 16227 00:42.20    
   2. Ingmar Bert Sabre         Võru            EST 16670 00:44.04    
M18
6000m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Alvis Reinsons            Auseklis        LAT     0 00:50.06    
   2. Anti Sõukand              Võru            EST  5030 00:54.00    
   3. Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK            EST  4338 00:59.43    
   4. Sander Lembra             Võru            EST  6987 01:01.08    
   5. Tanel Papp                Võru            EST 12810 01:01.55    
   6. Reigo Teervalt            Peko            EST  5140 01:02.56    
   7. Andres Saetalu            Nõo Reaalgümnaa EST 17048 01:03.52    
   8. Kristjan Täll             KEKRSK          EST 16245 01:11.34    
   9. Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva Sp EST  4424 01:19.06    
  10. Heiki Rein Kiisler        KEKRSK          EST  8018 01:21.20    
  11. Sten Paal                 JOKA            EST 16166 01:56.46    
  12. Sven Majorov              JOKA            EST  5599 02:41.00    
      Andres Saal               Otepää          EST  5117 Ei start    
      Kristaps Zālītis          Azimuts OK-SmBJ LAT  1820 Ei start    
      Kevin Koskinen            Võru            EST  5038 Ei start    
M20
7490m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Uku-Laur Tali             KEKRSK          EST  3013 01:01.49    
   2. Aleksandr Shved           SRD             EST  3701 01:02.21    
   3. Sergei Rjabõshkin         SRD             EST  5274 01:05.58    
   4. Jüri Joonas               Võru            EST  3718 01:18.36    
   5. Taavi-Kalle Kiisler       KEKRSK          EST  4695 01:26.51    
   6. Kristjan Linnus           Peko            EST  5146 01:27.27    
   7. Vaiko Vare                Eesti Kurtide S EST  6026 01:33.52    
   8. Rasmus Sotnik             Otepää          EST  5293 01:39.35    
      Martin Betlem             Eesti Kurtide S EST  6978 Puuduv KP   
M21A
7490m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Martins Vimba             Ziemelkurzeme O LAT  2410 01:03.46    
   2. Alar Kume                 Võru            EST  7521 01:06.05    
   3. Mikk Tali                 KEKRSK          EST  6133 01:14.45    
   4. Janek Lauter              -               EST  4260 01:16.42    
   5. Arvo Ambel                                EST  3737 01:22.47    
      Raido Viks                Võru            EST 13517 Katk        
M21E
8850m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Timo Sild                 EKJ SK          EST  3466 00:50.25    
   2. Olle Kärner               EKJ SK          EST   871 00:57.26    
   3. Andreas Kraas             EKJ SK          EST  2510 00:58.37    
   4. Jānis Kūms                OK Aluksne-Ape  LAT     0 01:00.25    
   5. Ats Sõnajalg              KEKRSK          EST  9032 01:02.28    
   6. Rain Eensaar              EKJ SK          EST  1144 01:04.02    
   7. Jaagup Truusalu           Võru            EST  4211 01:08.23    
   8. Daniel Vasser             Eesti Kurtide S EST  9765 01:08.54    
   9. Markus Puusepp            Võru            EST  3397 01:08.58    
  10. Kaarel Kallas             JOKA            EST  3340 01:12.09    
  11. Sven Oras                 Ilves           EST  3140 01:18.01    
  12. Kaido Hallik              Ilves           EST  3665 01:19.48    
  13. Tarmo Kuub                LSF PT          EST  4731 01:21.51    
  14. Taivo Timmusk             HOK             EST  3145 01:24.02    
M21TECHNO
5240m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ott Rakkaselg             HOK             EST  1920 00:41.21    
   2. Tanel Saue                Mercury         EST  1900 00:49.02    
   3. Tarmo Klaar               Ilves           EST  1143 00:49.03    
   4. Girts Jaunzems            Aluksne OK      LAT     0 00:52.03    
   5. Andres Lauba              TON             EST  2895 00:52.14    
   6. Magnar Alev               Pühajärve       EST  1625 00:54.01    
   7. Valter Tänav              Rae             EST  4027 00:54.29    
   8. Taavi Kuha                Kape            EST  4222 00:56.06    
   9. Heiki Saal                Otepää          EST  5116 00:59.37    
  10. Raivis Kalnins            OK Aluksne-Ape  LAT     0 01:00.21    
  11. Rünno Sulg                LSF PT          EST  1836 01:00.25    
  12. Raivis Reinsons           Auseklis        LAT     0 01:01.15    
  13. Kaupo Järve               LSF PT          EST 15431 01:01.57    
  14. Aigars  Bergs             Azimuts OK-SmBJ LAT     0 01:04.37    
  15. Viljar Vainola            Mercury         EST  1698 01:06.08    
      Tarmo Zernant             Ilves           EST  5156 Ei start    
      Raino Leopard             Peko            EST  2323 Ei start    
      Ragnar Ilp                                EST  4708 Ei start    
      Hannu Lyyjynen            Bergen          FIN     0 Ei start    
      Indrek Mahla              Peko            EST  2661 Ei start    
      Guido Aus                                 EST 14990 Ei start    
M21VIP
3980m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Justas Human              OK Baisie Ezi   LAT     0 00:38.07    
   2. Silver Rebenits           Kape            EST  3820 00:48.21    
   3. Jevgeni Shejanov          SRD             RUS     0 01:04.07    
      Fernando Galisteo         Club Atletismo  ESP     0 Ei start    
M35
7490m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Dmitri Shved              SRD             EST  1029 00:59.17    
   2. Mati Korrol               Mercury         EST  2202 01:00.21    
   3. Ain Fjodorov              Rae             EST  6403 01:02.10    
   4. Tarvo Avaste              Tammed          EST   480 01:04.14    
   5. Otārs Putrālis            OK Azimuts      LAT  1808 01:08.32    
   6. Alexander Lebedev         Yarkiy Mir      RUS     0 01:11.32    
   7. Erik Saarts               Võru            EST  5813 01:12.05    
   8. Martin Kaup               Elioni SK       EST  9030 01:36.34    
   9. Tarmo Pöör                Mercury         EST  6428 01:51.09    
      Priit Pääslane            Ilves           EST   738 Puuduv KP   
      Margus Marrandi           JOKA            EST  1243 Ei start    
M40
6000m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Inno Ling                 Lehola          EST   179 00:48.50    
   2. Kuno Rooba                Rakv            EST  1046 00:49.32    
   3. Mart Ostra                MARU            EST   642 00:52.20    
   4. Atis Kalejs               Aluksne         LAT     0 00:53.06    
   5. Meelis Zimmermann         Kape            EST  2000 00:54.25    
   6. Raivo Reiman              West            EST   634 00:56.12    
   7. Valdis Lepiksons          Auseklis IK     LAT     0 00:57.54    
   8. Māris Stabiņš             Azimuts OK-SmBJ LAT   522 00:59.10    
   9. Enn Jõesaar                               EST   516 00:59.38    
  10. Alvis Lepiksons           Auseklis IK     LAT     0 01:05.27    
  11. Arthur Raichmann          LSF PT          EST  2371 01:05.41    
  12. Andres Hummal                             EST  9466 01:06.36    
  13. Toomas Talumaa            HOK             EST  1085 01:12.49    
  14. Rein Zaitsev              Peko            EST   493 01:24.44    
  15. Indrek Viikmaa            West            EST   842 01:29.39    
  16. Kristjan Leiger           Kape            EST  4437 01:34.09    
      Margus Klementsov         Mercury         EST  3400 Puuduv KP   
      Sergei Judov              Pihkva          RUS     0 Puuduv KP   
      Ingus Grasis                              LAT     0 Puuduv KP   
M45
5530m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Antti Roose               Kobras          EST  4962 00:52.07    
   2. Toomas Tarve              Kobras          EST  5931 00:53.42    
   3. Tõnu Tänav                Rae             EST   212 00:53.53    
   4. Johan Alenius             IFK Lidingö     SWE  7149 00:55.36    
   5. Taivo Tali                KEKRSK          EST  1152 01:00.43    
   6. Tõnu Lauter               -               EST  3822 01:02.16    
   7. Lauri Leppik              TAOK            EST  4194 01:03.55    
   8. Tõnu Ilves                Kape            EST  2013 01:11.19    
   9. Andy Karjus               Võru            EST  6043 01:11.36    
  10. Martin Farenfield         QOC             USA     0 01:16.31    
  11. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST  2401 01:18.03    
  12. Raivo Panker              Mercury         EST  2685 01:19.07    
  13. Andres Saetalu                            EST 16083 01:26.20    
      Ahto Lanamäki             Bergen          FIN     0 Ei start    
M50
5240m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tiit Tali                 Ilves           EST   303 00:41.31    
   2. Girts Mamis               Mona OK         LAT  1107 00:42.01    
   3. Maido Kaljur              KEKRSK          EST  2201 00:43.50    
   4. Ēriks Ūdris               CPSS/Meridiāns/ LAT     0 00:46.48    
   5. Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST  4278 00:49.54    
   6. Raul Olesk                Kobras          EST  2012 00:51.12    
   7. Igors Bužs                Meridiāns       LAT     0 00:54.07    
   8. Matti Betlem                              EST  1859 01:02.35    
   9. Viesturs  Lucans                          LAT     0 01:05.13    
  10. Raul Laas                 JOKA            EST  5372 01:29.42    
      Tõnu Loog                 Kobras          EST  1169 Katk        
      Andrus Sipsaka            KEKRSK          EST  2854 Ei start    
M55
5240m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Toivo Toomas              Peko            EST   217 00:45.37    
   2. Rein Rooni                Orvand          EST   240 00:50.47    
   3. Aimur Raudsepp            JOKA            EST    70 00:53.19    
   4. Vilnis Velkeris           Aluksne OK      LAT  4673 00:54.18    
   5. Uldis Bertuks             Aluksne OK      LAT     0 00:58.17    
   6. Kalju Vaikjärv            Vunder          EST     2 00:59.35    
   7. Udo Lüüs                  Ilves           EST   128 01:05.10    
   8. Jüri Rokko                SK RT           EST  1240 01:09.20    
   9. Ilgvars Lipsts            Comp            LAT     0 01:15.41    
      Ahto Karu                 JOKA            EST   884 Ei start    
      Tõnu Sikkal               Kobras          EST   704 Ei start    
      Andres Minn               JOKA            EST   355 Ei start    
      Sulev Tuude               West            EST  4197 Ei start    
      Aigar Pindmaa             Võru            EST  3724 Ei start    
      Tauno Kure                Kape            EST   728 Ei start    
      Anti Parik                Otepää SK       EST  2984 Ei start    
      Jüri Merirand                             EST  1172 Ei start    
M60
4470m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Koit Paasma               Lehola          EST    83 00:47.11    
   2. Paul Aug                  orvand          EST   835 00:49.03    
   3. Arvo Kivikas              Ilves           EST   247 00:51.25    
   4. Rein Unt                  TON             EST   320 00:51.35    
   5. Rein Hanstein             Okas            EST  3277 00:52.40    
   6. Riho Männi                Lehola          EST   902 00:54.06    
   7. Kalle Nelk                Tammed          EST  1971 00:54.25    
   8. Lembit Nöps               Ilves           EST  1100 01:00.45    
   9. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST  3512 01:08.14    
  10. Ilmar Kirjanen            TAOK            EST   411 01:13.53    
      Tiit Tatter               TON             EST    66 Puuduv KP   
      Rein Prank                Kape            EST   708 Ei start    
M65
3340m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Rafael Gordon             West            EST   239 00:31.58    
   2. Ülo Vainura               Tammed          EST   188 00:35.20    
   3. Peep Koppel               Koop            EST   456 00:36.14    
   4. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST   122 00:37.14    
   5. Kalju Toomas              JOKA            EST   228 00:40.15    
   6. Juha Penttinen            Mesikämmenet    FIN     0 00:41.17    
   7. Ants Tamm                 TON             EST   284 00:44.24    
   8. Karl-Valdor Kuusk         Tammed          EST   194 00:50.33    
   9. Mati Poom                 TON             EST     3 00:52.42    
  10. Agu Koppa                                 EST   425 00:54.29    
  11. Elmo Pärna                Lehola          EST    84 00:57.06    
  12. Tiit Koppel               Orion           EST   455 00:58.16    
  13. Jaan Loide                KEKRSK          EST  2848 01:07.33    
  14. Agu Lipping               HOK             EST  1179 01:25.19    
      Sergei Myasnikov          Pihkva          RUS     0 Ei start    
M70
3340m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tõnu Raid                 Tammed          EST   182 00:40.20    
   2. Rudolf Mürk               OK Võru         EST  1064 00:40.45    
   3. Mati Tõnus                Orion           EST   167 00:47.38    
   4. Lembit Vassil             Ilves           EST   460 00:48.21    
   5. Kalju Tilk                Orion           EST   104 00:49.22    
   6. Nikolai Kuha              Kape            EST  3071 00:53.10    
   7. Enno Lelumees             HOK             EST   262 00:53.15    
   8. Mihhail Taivere           Kape            EST  1677 00:55.26    
   9. Valter Ploom              Tartu           EST  3746 00:57.09    
  10. Martin Tõrra              Kobras          EST   718 01:06.12    
  11. Riho Kilp                 Tammed          EST   189 01:06.13    
      Georg Sooberg             Võru            EST   462 Puuduv KP   
      Rein Raid                 Kape            EST  4336 Ei start    
      Vaabo Annus               Orion           EST   429 Ei start    
M75
2870m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Heino Mardiste            Kape            EST   676 00:39.08    
   2. Endel Remmet              Kape            EST   706 00:43.36    
   3. Kaarel Koitmets           Jõhvikas        EST   383 01:20.44    
   4. Valju Tali                KEKRSK          EST  2855 01:26.53    
M80
2870m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Edgar Tammik              Orion           EST   101 01:05.42    
   2. Heino Heinloo             Tammed          EST   165 01:07.34    
   3. Feliks Kipper             Orion           EST   913 01:11.24    
M8NR
1400m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Olev Piirisild            Võru            EST 15278 00:15.58    
   2. Emil Eensaar              Star Wars Troop EST 11300 00:21.52    
   3. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 11769 00:24.54    
   4. Tomass Andersons          OK Baisie Ezi   LAT     0 00:25.21    
   5. Paul Piirimäe             Põlva           EST 12746 00:26.15    
   6. Siim Talumaa                              EST 10302 00:26.27    
   7. Markus Kaljur             KEKRSK          EST 10858 00:26.29    
   8. Karl Oskar Orro           Võru            EST 11700 00:26.43    
   9. Kaur Hallik                               EST 10245 00:27.52    
  10. Francis Vimba             Ziemelkurzeme O LAT     0 00:28.26    
  11. Aarne Säga                -               EST 13542 00:56.55    
  12. Alex Farenfield           QOC             USA     0 01:33.05    
M9NR
1400m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tõnis Jäädmaa             Võru            EST 17966 00:13.31    
   2. Austris Kalnins           OK Aluksne-Ape  LAT     0 00:13.38    
   3. Mattias Maidla            Põlva Spordikoo EST 17356 00:15.20    
   4. Mihkel Mahla                              EST 13781 00:18.10    
N10NR
1400m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Eliise Kesküla            HOK             EST 17460 00:12.25    
   2. Johanna Laanoja           Põlva Spordikoo EST 14786 00:13.40    
   3. Siiri Talts               HOK             EST 12448 00:17.04    
   4. Kristiin Kalle            Põlva Spordikoo EST 16238 00:18.35    
   5. Anita Laanejõe            Võru            EST 18504 00:19.45    
   6. Anete Saar                Põlva Spordikoo EST 17668 00:20.10    
N12A
2780m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp EST 14779 00:25.00    
   2. Elīna Skopāne             Azimuts OK-SmBJ LAT  2735 00:26.38    
   3. Kelli Nurm                Kobras/Põlva Sp EST 14843 00:27.04    
   4. Teele Telgma              Tammed          EST  6307 00:27.07    
   5. Agnija Caune              Azimuts OK-SmBJ LAT  2926 00:27.37    
   6. Karīna Harkina            OK Aluksne-Ape  LAT     0 00:28.15    
   7. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST  6238 00:29.34    
   8. Anda Upīte                Kapa OK/Saulkra LAT  3069 00:32.34    
   9. Zanda Stabiņa             Azimuts OK-SmBJ LAT  2925 00:33.19    
  10. Agneliis Pilt             Rakv            EST 16092 00:33.42    
  11. Jessica Lauter            -               EST  6402 00:36.58    
  12. Elizabete Vimba           Ziemelkurzeme O LAT  3027 00:37.34    
  13. Kristina Haug             Võru            EST  5043 00:55.25    
      Krete Auser               Peko            EST 16581 Ei start    
N12TR
1990m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 16609 00:29.00    
   2. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp EST 14780 00:30.48    
   3. Dana Belakova             Ziemelkurzeme O LAT  3321 00:33.27    
   4. Maire Pärn                Ilves           EST  9910 00:36.37    
      Agnes Säga                Kobras          EST 11065 Ei start    
N14A
3550m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kristiina Himma           Võru            EST 15012 00:30.12    
   2. Liina Vesilind            SRD             EST  4751 00:34.11    
   3. Kristel Kõivo             Peko            EST 13286 00:34.34    
   4. Zelma  Lapiņa             OK Kapa         LAT  2357 00:40.52    
   5. Kristin Viikmaa           West            EST  5534 00:46.53    
   6. Kaisa Rooba               Rakv            EST 10827 00:48.41    
   7. Laura  Nelsone            OK Kapa         LAT  2773 01:03.11    
   8. Aiki Vare                 West            EST  6027 01:11.38    
N14B
2780m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Sigrit Säga               Kobras          EST 11064 00:34.13    
   2. Heleri Karmen Hõrrak                      EST 14270 00:34.39    
   3. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST  5272 00:36.58    
N16A
4360m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Laura  Leiboma            OK Kapa         LAT  2578 00:50.29    
   2. Marianne Haug             Võru            EST  5025 00:51.07    
   3. Kristel Sibul             Kobras/Põlva Sp EST 10206 00:56.02    
   4. Alina Kramarenko          SRD             EST  6645 00:57.50    
   5. Getter Matto              Kobras/Põlva Sp EST 10142 01:02.30    
   6. Silvia Luup               Võru            EST  4493 01:04.42    
   7. Kendija Aparjode          Kāpa OK         LAT  2313 01:07.02    
   8. Eneli Maranik             Kape            EST  5242 01:11.31    
   9. Ragne Reiman              West            EST  6666 01:13.34    
  10. Agnese  Rudzīte           OK Kapa         LAT  2577 01:50.27    
      Liis Toomas               Peko            EST  4440 Puuduv KP   
      Marie Tammemäe            Orvand          EST  5444 Ei start    
      Austra  Zuševica          OK Kapa         LAT  2576 Ei start    
      Doris Kudre               Peko            EST  4448 Ei start    
N16B
3550m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Margit Saal               Otepää          EST  5118 01:05.52    
N18
5210m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Laura Joonas              Võru            EST  3717 00:46.35    
   2. Triinu Rooni              Orvand          EST  4198 00:48.39    
   3. Margret Zimmermann        Kape            EST  4484 00:50.36    
   4. Meeli-Heli Lepna          HOK             EST  7819 01:05.20    
   5. Kristiine Aluvee          Kobras          EST  8466 01:05.26    
   6. Silja Olesk               Kobras          EST  5691 01:19.02    
      Sirli Aia                 Kobras          EST 12359 Katk        
      Jaana Olvet               Rakv            EST  8783 Puuduv KP   
      Karoliina Sikkal          Kobras          EST  4405 Ei start    
N20
5530m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Marili Zimmermann         Kape            EST  3900 01:00.41    
   2. Kärt Kürsa                Kobras          EST  5520 01:12.30    
   3. Marianne Möller           Kobras          EST 10207 01:21.30    
   4. Marta Olvet               Rakv            EST  8790 01:44.09    
      Gerli Viikmaa             West            EST  3965 ÜleAja      
      Kristiina Vinkel          West            EST  3901 Ei start    
N21A
5530m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Helle Hallik              JOKA            EST  3049 00:52.25    
   2. Liina Palu                Koop            EST  5009 00:55.02    
   3. Jane Lauter               -               EST  4259 00:59.08    
   4. Marilin Sulg              Orvand          EST  3135 01:06.57    
   5. Maiki Jäädmaa             Võru            EST  4306 01:09.42    
   6. Ly Trei                   Kobras          EST  1427 01:12.34    
   7. Anneli Ambel              Mercury         EST  3738 01:15.11    
   8. Kairi Tuulmägi            Mercury         EST 16589 01:23.42    
   9. Stina Romanovska                          EST 14991 01:44.18    
      Kadri Limberg             LSF PT          EST  3585 Ei start    
N21E
6000m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kerstin Uiboupin          Võru            EST  3797 00:54.52    
   2. Liis Johanson             Kobras          EST  1486 00:55.37    
   3. Piibe Tammemäe            SK100           EST  4486 00:57.06    
   4. Eleri Hirv                Võru            EST  4238 00:59.20    
   5. Adele Puusalu             Kobras          EST  4304 01:03.48    
   6. Kadi-Liis Minn            JOKA            EST  3041 01:10.31    
   7. Maris Palopääl            Kobras          EST  4415 01:12.32    
   8. Sigrid Ruul               JOKA            EST  5484 01:12.47    
   9. Dace Buza                 Võru            LAT 13508 01:13.27    
      Mariann Sulg              Orvand          EST  3648 Ei start    
      Merike Haugas             West            EST  2924 Ei start    
N21TECHNO
4360m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Britta Panker             Ilves           EST  3780 00:48.21    
   2. Katrin Vinkel             West            EST  3902 00:53.51    
   3. Anita Karnit              SRD             EST  3185 00:57.56    
   4. Pille Vinne               Kobras          EST 15052 01:00.35    
   5. Helina Kärner             Haridus jaTM    EST  5066 01:07.00    
   6. Ülle Hollo                Võru            EST 15275 01:07.03    
   7. Alla Jaunzema             Aluksne OK      LAT     0 01:11.58    
   8. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST  7506 01:24.52    
   9. Ade Palm                  HOK             EST 17672 01:26.26    
  10. Ethel Madalik             Tammed          EST  2513 01:27.02    
N21VIP
3470m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Teele Eensaar                             EST 12817 00:36.39    
   2. Ele Sisas                 TAOK            EST 10098 00:37.09    
   3. Marje Zernant                             EST  5271 00:46.11    
   4. Mare Kitsnik              Saku            EST   941 01:13.31    
      Epp Säga                  Kobras          EST 11786 Ei start    
      Maria Vasser              Tallinna Ülikoo EST 14491 Ei start    
N35
5060m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kristi Vassil             Ilves           EST   557 00:53.46    
   2. Heli Haug                 Võru            EST  3714 00:59.05    
   3. Raili Rooba               Rakv            EST  4179 01:02.24    
   4. Heidi Sild                West            EST  5592 01:07.26    
   5. Anne-Mari Pevkur          -               EST 10461 01:20.05    
   6. Iveta Velkere             Aluksne OK      LAT     0 01:21.13    
   7. Kaire Heldring            TON             EST  2760 01:31.37    
   8. Kadri Parts               Võru            EST 10194 01:32.44    
N40
5060m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Jana Lepiksone            Auseklis IK     LAT     0 00:47.51    
   2. Jana Kink                 Kape            EST  2470 00:55.30    
   3. Erika Joonas              Võru            EST   359 01:03.24    
   4. Meelike Pandis            Ilves           EST  1665 01:11.24    
   5. Ilvi Vare                 West            EST  3715 01:12.27    
   6. Anne-Ly Viikmaa           West            EST  1667 01:14.04    
   7. Minija Pääslane           Ilves           EST  2016 01:14.10    
   8. Erminia  Farenfield       QOC             USA     0 01:17.34    
   9. Aiva Skopāne              Azimuts OK-SmBJ LAT  2734 01:22.18    
      Marika Jäädmaa            Võru            EST  4307 Katk        
      Triin Vask                Ilves           EST   485 Ei start    
      Signe Raidmets            TON             EST  5325 Ei start    
N45
4470m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Merike Paapson            TON             EST  2741 00:46.56    
   2. Marje Viirmann            Harju KEK       EST   183 00:48.43    
   3. Lea Leppik                TAOK            EST  4195 00:49.22    
   4. Pilvi-Heli Vettik         JOKA            EST  3180 00:58.18    
   5. Anneli Rämmann            -               EST  8644 00:59.46    
   6. Maris Roosipuu            Orion           EST   283 01:00.01    
   7. Airi Alnek                Võru            EST  1301 01:00.08    
   8. Ellen Lembra              Kape            EST  2008 01:01.02    
   9. Mari Roots                TAOK            EST   137 01:14.33    
  10. Liana Varava              Kape            EST  1653 01:19.04    
  11. Epp Voitka                Võru            EST 16421 01:34.55    
  12. Siiri Sotnik              Otepää          EST  2991 01:39.36    
      Kaie Konsap               Võru            EST  4499 Ei start    
N50
4220m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Saima Värton              Kobras          EST   213 00:47.32    
   2. Reet Johanson             Kobras          EST  1487 00:47.57    
   3. Gea Rennel                KEKRSK          EST  2853 00:52.48    
   4. Tiina Oras                Ilves           EST   140 00:54.52    
   5. Sarmite Sild              Võru            EST  2780 00:57.30    
   6. Ülle Raudsepp             Okas            EST   709 01:00.51    
   7. Ilme Roosi                Orvand          EST  8401 01:05.34    
   8. Aino Koser                Ilves           EST  3910 01:10.23    
   9. Jelena Judova             Pihkva          RUS     0 01:13.40    
  10. Heli Viks                 Võru            EST  5017 01:14.56    
  11. Arija Bertuka             Aluksne OK      LAT     0 01:22.56    
      Maire Kure                Kape            EST  2801 Ei start    
      Marika Kirsspuu           TAOK            EST   260 Ei start    
N55
4220m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST  3119 00:51.51    
   2. Marje Tobreluts           Kobras          EST  1314 00:55.22    
   3. Anne Arold                Ilves           EST  3235 00:57.56    
   4. Ene Sulg                  Orvand          EST  2480 00:58.00    
   5. Vaike Tomann              Ilves           EST  1137 00:59.03    
   6. Anne Vaikjärv             Vunder          EST    22 01:01.51    
   7. Tamāra  Kosmačeva         OK Kapa         LAT   192 01:10.30    
   8. Ülle Kadak                Lehola          EST   705 01:14.47    
N60
3340m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tiiu Kaasik               Ilves           EST   102 00:40.00    
   2. Niina Karnit              SRD             EST  1015 00:41.31    
   3. Anu Saue                  HOK             EST   946 00:46.47    
   4. Liivi Parik               Otepää SK       EST   925 00:49.40    
   5. Riina Kivikas             Ilves           EST   707 00:49.48    
   6. Leili Prans               Ilves           EST  4910 00:52.29    
   7. Kersti Ploom              Tartu           EST  3745 00:52.53    
   8. Aira Davidsson            Mesikämmenet    FIN     0 01:10.50    
   9. Juta Virkepuu             KEKRSK          EST   172 01:15.33    
      Epp Kroon                 Ilves           EST  2044 Ei start    
N65
2870m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Anne Jundas               Jõhvikas        EST   448 01:02.10    
   2. Kaie Kivila               Ilves           EST  2737 01:03.05    
   3. Helle Mürk                OK Võru         EST   740 01:03.24    
   4. Ene Loide                 KEKRSK          EST  2847 01:07.47    
   5. Lydmila Myasnikova        Pihkva          RUS     0 01:12.55    
N70
2870m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Maire Raid                Tammed          EST   181 00:45.03    
   2. Ilse Uus                  TON             EST   300 00:50.17    
   3. Ilona Vanaveski           Ilves           EST  2734 00:57.24    
   4. Maimu Tornberg            Koop            EST   428 00:59.18    
   5. Maie Abram                Ilves           EST   146 01:17.18    
   6. Karin Laine               Võru            EST  1116 01:40.33    
N8NR
1400m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Brigitte Panker           Ilves           EST  8043 00:19.04    
   2. Birgit Rõõm               OK Ilves        EST  9327 00:19.19    
   3. Emily Vinne               Põlva Spordikoo EST 15058 00:20.06    
   4. Mari Ann Mahla                            EST 14689 00:21.04    
   5. Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 13293 00:24.12    
   6. Grete Kuub                                EST     0 00:25.09    
   7. Eva Piirisild             Võru            EST 16455 00:45.41    
   8. Mariann Zernant           Tähtvere lastea EST 13655 00:57.02    
   9. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 11592 01:19.22    
  10. Sofia Farenfield          QOC             USA     0 01:33.05    
  11. Liis Vesilind             SRD             EST 11750 01:37.15    
N9NR
1400m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Anna Anete Strazdiņa      Azimuts OK-SmBJ LAT  3265 00:15.52    
   2. Karolin Laanjõe           Põlva Spordikoo EST 10961 00:18.32    
   3. Karmen Ilves              Kape            EST 18262 00:20.26    
   4. Evely Ostrov              Põlva Spordikoo EST 17667 00:25.29    
   5. Kamilla Andersone         OK Baisie Ezi   LAT     0 00:26.47    
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 12.08.2012 14:13:35