23. Koprakarikas ja Eesti-Läti orienteerumisliiga 8, 9 ja 10 etapp 12.-14.08.2011
Tavarada
14.08.2011 Kooraste (Rajameister: Mihkel Järveoja)
M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18A  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  M9NR 
N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18A  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR  N9NR 

M10NR
1990m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Toms Turks                     OK Kapa              LAT     0  00:14.46  
   2. Kustu Künnapas                 HOK                  EST 17457  00:16.39  
   3. Raiko Marrandi                 JOKA                 EST  7565  00:18.43  
   4. Siim Turban                    Rakv                 EST  9436  00:20.13  
   5. Kris Hermann                   Valga PK             EST 17223  00:21.16  
   6. Villu Damon Pentsa             Põlva Spordikool     EST 16225  00:25.46  
      Hando Allmann                  Võru                 EST 16234  Ei start  
      Karel Kuragin                  Võru                 EST 15707  Ei start  
M12A
3330m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Villu Serv                     Kobras/Põlva SK      EST 10140  00:27.59  
   2. Sander Tomson                  Kobras               EST  7201  00:30.10  
   3. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 EST 15022  00:31.37  
   4. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               EST  6572  00:33.49  
   5. Kristofer Pähklepa             Kobras/Põlva SK      EST 11789  00:36.01  
   6. Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva SK      EST 14842  00:36.39  
   7. Reinis Putralis                Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:37.39  
   8. Erik Bleive                    Kobras               EST 11708  00:40.08  
   9. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva SK      EST 11788  00:40.41  
  10. Markus Harald Pais             West                 EST  6627  00:49.57  
  11. Kristofer Kirss                                     EST  6656  00:53.16  
  12. Ilgvars Caune                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  01:10.21  
      Siim Helmoja                   Kobras/Põlva SK      EST 13539  Puuduv K  
      Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      EST 11785  Ei start  
      Timmo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 13864  Ei start  
      Lauri Põldoja                  Ilves                EST  5077  Ei start  
M12TR
2540m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ralf Hõim                      Kobras/Põlva SK      EST 14399  00:21.15  
   2. Reinis Jurjans                 OK Kapa              LAT     0  00:23.26  
   3. Oto Rainers Strazdinš          Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:24.54  
   4. Martin Sults                   Kobras/Põlva SK      EST 11713  00:27.27  
M14A
4820m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Uldis Upitis                   Kapa OK              LAT     0  00:34.28  
   2. Matiss Slikšjanis              Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:38.26  
   3. Oliver Kütt                    Ilves                EST  7776  00:40.42  
   4. Kristers Aparjods              Kapa OK              LAT     0  00:48.40  
   5. Märten Henrik Pais             West                 EST  6626  00:50.21  
   6. Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                EST  5157  00:52.41  
   7. Mihkel Parts                   Võru                 EST 10198  01:06.56  
   8. Richard Esta                   HOK                  EST  8085  01:22.29  
   9. Tõnis Toom                     JOKA                 EST 11796  01:31.48  
  10. Edgar Toimetaja                JOKA                 EST 11795  02:07.41  
  11. Jasper Ainjärv                 JOKA                 EST 13613  02:11.43  
M14B
3330m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Edgars Indrans                 Kapa Ok              LAT     0  00:43.04  
M16A
5690m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Alvis Reinsons                 Auseklis             LAT     0  00:49.36  
   2. Janek Piirisild                Võru                 EST  5037  00:53.16  
   3. Tanel Papp                     Võru                 EST 12810  00:57.32  
   4. Rando Marrandi                 JOKA                 EST  6558  01:00.01  
   5. Vadim Shved                    SRD                  EST  4202  01:02.47  
   6. Sander Lembra                  Võru                 EST  6987  01:08.53  
   7. Andres Saal                    Otepää               EST  5117  01:12.08  
   8. Keven Mekk                     Võru                 EST 13516  01:13.33  
   9. Heiki Rein Kiisler             KEKRSK               EST  8018  01:16.41  
  10. Mauno Kapten                   Peko                 EST 11314  01:20.14  
  11. Martin Zvirblis                Kobras/Põlva SK      EST  7508  01:20.33  
      Hans Mark Võsu                 JOKA                 EST 12323  Ei start  
      Madis Tooming                  Rakv                 EST  9651  Ei start  
M16B
4820m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ingmar Bert Sabre              Võru                 EST 16670  00:46.26  
   2. Markus Konsap                  Võru                 EST  5041  00:52.46  
   3. Ander Adamson                  Kobras/Põlva SK      EST 16227  00:53.48  
   4. Gert Talo                      Võru                 EST 16396  00:54.40  
   5. Hans-Erik Atonen               Lehola               EST  4387  01:04.01  
M18A
7880m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Tõnis Laugesaar                Rakv                 EST  9472  00:58.38  
   2. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 EST  4338  01:03.09  
   3. Kristjan Linnus                Peko                 EST  5146  01:04.43  
   4. Kevin Koskinen                 Võru                 EST  5038  01:07.51  
   5. Reigo Teervalt                 Peko                 EST  5140  01:09.41  
   6. Edgars Spirido                 Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  01:12.49  
   7. Rasmus Sotnik                  Otepää               EST  5293  01:14.21  
   8. Taavi Kalle Kiisler            KEKRSK               EST  4695  01:52.12  
      Jorma Valge                    JOKA                 EST  7364  Ei start  
      Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      EST  4424  Ei start  
M20
9060m 23KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Tauno Tiirats                  Ilves                EST  4246  01:10.59  
   2. Sergei Rjabõshkin              SRD                  EST  5274  01:13.04  
   3. Jüri Joonas                    Võru                 EST  3718  01:14.12  
   4. Raul Reiljan                   Võru                 EST  7522  01:24.32  
      Ott-Kaarel Kalm                Ilves                EST  4244  Ei start  
      Rene Post                      Kobras               EST  5142  Ei start  
      Henri Oru                      Võru                 EST  5279  Ei start  
M21A
9060m 23KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Alar Kume                      Võru                 EST  7521  01:12.27  
   2. Kristjan Karabelnik            OKH                  EST  3233  01:14.33  
   3. Kaarel Kallas                  JOKA                 EST  3340  01:15.59  
   4. Mikk Tali                      KEKRSK               EST  6133  01:32.59  
   5. Andres Lauba                   TON                  EST  2895  01:41.57  
      Daniel Vasser                  Põlva                EST  9765  Ei start  
      Karl Samoson                   Orion                EST  3921  Ei start  
M21B
7430m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ott Rakkaselg                  HOK                  EST  1920  01:01.11  
   2. Tarmo Klaar                    Ilves                EST  1143  01:05.12  
   3. Margus Klementsov                                   EST  3400  01:07.21  
   4. Maris Stabinš                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  01:07.23  
   5. Märt Kivila                    Ilves                EST  2738  01:09.01  
   6. Tanel Esta                     HOK                  EST  1911  01:10.39  
   7. Riho Enni                                           EST  6462  01:11.26  
   8. Kaupo Järve                    SK Fortis            EST 15431  01:14.15  
   9. Arno Kruusmann                                      EST  5045  01:16.36  
  10. Toomas Talumaa                                      EST  1085  01:16.50  
  11. Margus Jänes                   Orvand               EST  7351  01:17.14  
  12. Rünno Sulg                     LSF PT               EST  1836  01:20.34  
  13. Raivis Reinsons                Auseklis             LAT     0  01:23.20  
  14. Raino Leopard                  Peko                 EST  2323  01:24.06  
  15. Heiki Saal                     Otepää               EST  5116  01:27.33  
      Ragnar Ilp                                          EST  4708  Ei start  
      Indrek Mahla                   Peko                 EST  2661  Ei start  
M21C
4820m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ander Metsmaa                  TAOK                 EST  9489  00:54.03  
   2. Viljar Vainola                 Mercury              EST  1698  00:56.29  
      Justin Green                   OK TerrHogs          GBR     0  Ei start  
M21E
10350m 23KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Timo Sild                      Võru                 EST  3466  01:03.02  
   2. Raido Mitt                     Kobras               EST  1493  01:09.23  
   3. Timmo Tammemäe                 Orvand               EST  4346  01:10.15  
   4. Jaagup Truusalu                Võru                 EST  4211  01:15.28  
   5. Kaur Kase                      Võru                 EST  4191  01:25.31  
   6. Johannes Ehala                 JOKA                 EST  3657  01:29.56  
   7. Marek Karm                     KEKRSK               EST  9134  01:30.33  
   8. Mattias Rennel                 KEKRSK               EST  3928  01:31.15  
   9. Ats Sõnajalg                   KEKRSK               EST  9032  01:32.25  
  10. Tarmo Kuub                     LSF PT               EST  4731  01:53.07  
  11. Marek Atonen                   Lehola               EST  1136  02:02.26  
      Pekka Hyvönen                  Angelniemen Ankkurit FIN     0  Ei start  
      Silver Rebenits                Kape                 EST  3820  Ei start  
      Andreas Kraas                  EKJ SK               EST  2510  Ei start  
M35
9060m 23KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Alar Abram                     Ilves                EST   556  01:07.27  
   2. Tarvo Avaste                   Sportnet             EST   480  01:07.52  
   3. Martins Godins                 Lejas Mindaugi       LAT     0  01:08.49  
   4. Otars Putralis                 Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  01:12.11  
   5. Ain Fjodorov                   Otepää               EST  6403  01:12.18  
   6. Kuno Rooba                     Rakv                 EST  1046  01:13.09  
   7. Dmitri Shved                   SRD                  EST  1029  01:13.18  
   8. Meelis Mälter                  KEKRSK               EST  2850  01:17.10  
   9. Mati Korrol                    Mercury              EST  2202  01:18.38  
  10. Tarmo Pöör                     Mercury              EST  6428  01:25.05  
  11. Arthur Raichmann               LSF PT               EST  2371  01:30.35  
  12. Mart Jakobson                  KEKRSK               EST  2842  01:42.11  
  13. Veiko Aaviste                  SF                   EST 10515  01:57.10  
      Margus Marrandi                JOKA                 EST  1243  Puuduv K  
      Margus Klementsov              Mercury              EST  3400  Ei start  
M40
7880m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Andrei Nikitin                 SRD                  EST   505  00:58.17  
   2. Guntis Arnicans                Kape                 EST 14769  01:00.16  
   3. Rein Zaitsev                   Peko                 EST   493  01:03.56  
   4. Raivo Reiman                   West                 EST   634  01:04.12  
   5. Raul Kudre                     Peko                 EST   492  01:06.02  
   6. Raul Hindov                    TON                  EST  3982  01:08.50  
   7. Mart Ostra                     Nõmme                EST   642  01:09.55  
   8. Raul Kangur                    SOK                  EST  1938  01:10.29  
   9. Meelis Zimmermann              Kape                 EST  2000  01:12.39  
  10. Kristjan Leiger                Kape                 EST  4437  01:21.13  
  11. Aivar Jõgiaas                  Seiklusporr          EST  2211  01:23.48  
  12. Jaan Olvet                     Rakv                 EST  1045  01:39.34  
  13. Indrek Viikmaa                 West                 EST   842  01:52.04  
      Urmas Käsk                     Võru                 EST 15699  ÜleAja    
      Paavo Rõigas                   Peko                 EST  1300  Ei start  
      Mairolt Kakko                  Bona Fide            EST  4113  Ei start  
      Karli Lambot                   Orion                EST   779  Ei start  
      Aivar Sarap                    Sportnet             EST   515  Ei start  
M45
7430m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Tiit Tali                      Ilves                EST   303  00:55.50  
   2. Antti Roose                    Kobras               EST  4962  00:59.32  
   3. Ēriks Ūdris                    Meridiāns            LAT     0  01:01.22  
   4. Tõnu Ilves                     Kape                 EST  2013  01:05.54  
   5. Einar Luup                     Võru                 EST  1840  01:07.01  
   6. Toomas Tarve                   Kobras               EST  5931  01:07.34  
   7. Meelis Atonen                  Lehola               EST  1961  01:08.01  
   8. Toomas Mast                    HOK                  EST    79  01:09.06  
   9. Valdis Tilts                   ZVOC-VBSS            LAT     0  01:14.17  
  10. Ants Turban                    Rakv                 EST   644  01:15.54  
  11. Andy Karjus                    Võru                 EST  6043  01:16.00  
  12. Lauri Leppik                   TAOK                 EST  4194  01:21.51  
  13. Martin Ehala                   JOKA                 EST  4772  01:58.58  
  14. Taivo Tali                     KEKRSK               EST  1152  02:01.14  
      Toomas Telgma                  Voller               EST  5919  Ei start  
M50
6470m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Rein Rooni                     Orvand               EST   240  00:52.23  
   2. Mati Preitof                   KEKRSK               EST  2260  00:52.58  
   3. Toivo Toomas                   PEKO                 EST   217  00:55.39  
   4. Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST  4278  00:59.09  
   5. Raul Olesk                     Kobras               EST  2012  00:59.37  
   6. Raul Laas                      JOKA                 EST  5372  01:03.49  
   7. Andres Minn                    JOKA                 EST   355  01:05.07  
   8. Girts Mamis                    Mona OK              LAT     0  01:05.10  
   9. Guntars Puntulis               BJSS-Azimuts OK      LAT     0  01:09.10  
  10. Paul Poopuu                    JOKA                 EST   361  01:14.32  
      Jaan Ainelo                    Ilves                EST  4525  Katk      
      Andrus Sipsaka                 KEKRSK               EST  2854  ÜleAja    
      Tõnu Loog                      Kobras               EST  1169  Ei start  
      Aivar Tooming                  Rakv                 EST 14934  Ei start  
      Tauno Kure                     Kape                 EST   728  Ei start  
M55
6470m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Udo Lüüs                       Ilves                EST   128  01:05.16  
   2. Tõnu Sikkal                    Kobras               EST   704  01:05.26  
   3. Aimur Raudsepp                 JOKA                 EST    70  01:07.19  
   4. Tõnu Taal                      JOKA                 EST   224  01:08.28  
   5. Anti Parik                     Otepää SK            EST  2984  01:09.03  
   6. Ago Samoson                    Orion                EST  3923  01:09.10  
   7. Jüri Rokko                     SK RT                EST  1240  01:12.47  
      Eero Ruokamo                   ONMKY                FIN 15328  Ei start  
      Sulev Tuude                    West                 EST  4197  Ei start  
M60
4450m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Koit Paasma                    Lehola               EST    83  00:40.17  
   2. Rein Unt                       TON                  EST   320  00:42.57  
   3. Avo Veermäe                    Ilves                EST   141  00:42.59  
   4. Rein Hanstein                  Okas                 EST  3277  00:51.37  
   5. Kalju Toomas                   JOKA                 EST   228  00:57.14  
   6. Tiit Tatter                    TON                  EST    66  01:00.55  
   7. Kalev Õunsaar                                       EST 11216  01:20.53  
   8. Agu Koppa                                           EST   425  01:25.35  
      Rein Prank                     Kape                 EST   708  Ei start  
      Kalev Kukk                     TAOK                 EST   266  Ei start  
      Jaan Miljan                    Kape                 EST   227  Ei start  
M65
4330m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Pertti Veijalainen             SK Vuoksi            FIN  7643  00:44.24  
   2. Rafael Gordon                  West                 EST   239  00:44.47  
   3. Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST   122  00:47.04  
   4. Peep Koppel                    Koop                 EST   456  00:48.35  
   5. Ants Tamm                      TON                  EST   284  00:49.21  
   6. Ülo Vainura                    Tammed               EST   188  00:50.01  
   7. Rudolf Mürk                    Võru                 EST  1064  00:52.10  
   8. Ats Virumäe                    Võru                 EST  3803  00:52.15  
   9. Tiit Koppel                    Orion                EST   455  01:03.38  
  10. Mati Poom                      TON                  EST     3  01:05.28  
  11. Elmo Pärna                     Lehola               EST    84  01:09.10  
  12. Agu Lipping                    HOK                  EST  1179  01:25.28  
  13. Karl-Valdor Kuusk              Tammed               EST   194  01:32.56  
      Jüri Tähemaa                                        EST  4383  Ei start  
M70
4330m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Mihhail Taivere                Kape                 EST  1677  00:51.05  
   2. Enno Lelumees                  HOK                  EST   262  01:02.44  
   3. Endel Remmet                   Kape                 EST   706  01:05.49  
   4. Lembit Vassil                  Ilves                EST   460  01:06.59  
   5. Georg Sooberg                  Võru                 EST   462  01:17.08  
   6. Nikolai Kuha                   Kape                 EST  3071  01:23.59  
   7. Riho Kilp                      Tammed               EST   189  01:24.43  
   8. Kalju Tilk                     Orion                EST   104  01:30.18  
      Valter Ploom                   Tartu                EST  3746  Katk      
      Rein Küttim                    Orion                EST   306  Katk      
      Martin Tõrra                   Kobras               EST   718  Ei start  
M75
3760m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Heino Mardiste                 Kape                 EST   676  00:50.16  
   2. Valju Tali                     KEKRSK               EST  2855  01:38.08  
M80
3760m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Heino Heinloo                  Tammed               EST   165  01:09.54  
   2. Feliks Kipper                  Orion                EST   913  01:40.24  
   3. Edgar Tammik                   Orion                EST   101  01:47.25  
   4. Osvald Mõttus                  Lehola               EST   661  01:51.00  
M8NR
1990m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Mihkel Mahla                                        EST 13781  00:21.01  
   2. Mairo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 16339  00:24.06  
   3. Mihkel Abram                                        EST 15090  00:25.57  
   4. Olev Piirisild                 Võru                 EST 15278  00:28.30  
   5. Siim Talumaa                                        EST 10302  00:38.15  
   6. Henrik Saega                   Tsirguliina KK       EST 17221  01:08.09  
M9NR
1990m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ragnar Rooba                   Rakv                 EST  9648  00:12.50  
   2. Dainis Männiste                Kobras/Põlva SK      EST 16228  00:13.36  
   3. Kerten Matto                   Viluste kool         EST  1435  00:27.33  
   4. Mihkel Herbert Pais            West                 EST  6886  00:31.24  
   5. Pärt Saega                     Tsirguliina KK       EST 17220  00:36.24  
N10NR
1990m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Agnija Caune                   Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:14.15  
   2. Zanda Stabina                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:17.44  
   3. Kairiin Märtson                Kobras/Põlva SK      EST 14780  00:19.27  
   4. Lorely Kõrvel                  Kanepi ÜG            EST 16609  00:36.13  
N12A
2920m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kristel Kõivo                  Peko                 EST 13286  00:24.40  
   2. Elina Skopane                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:27.59  
   3. Laura Nelsone                  Kapa OK              LAT     0  00:30.06  
   4. Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 10827  00:30.47  
   5. Sigrit Säga                    Kobras/Põlva SK      EST 11064  00:35.43  
   6. Teele Telgma                   Tammed               EST  6307  00:35.57  
   7. Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK      EST 13285  00:36.13  
   8. Krete Auser                    Peko                 EST 16581  00:38.57  
   9. Kati Iher                      Tartu                EST  5690  00:39.06  
  10. Helle Leis                     Kobras/Põlva SK      EST 13218  00:40.33  
  11. Anda Upite                     Kapa OK              LAT     0  00:41.23  
      Carmen Saega                   Tsirguliina kk       EST 13863  Ei start  
N12TR
2540m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva SK      EST 14779  00:22.09  
   2. Kelli Nurm                     Kobras/Põlva SK      EST 14843  00:24.07  
   3. Heleri Karmen Hõrrak           Võru                 EST 14270  00:24.29  
   4. Anete Vabarna                  Peko                 EST 16357  00:25.54  
   5. Maia Mustimets                 Peko                 EST 14791  00:28.05  
   6. Liis Grete Atonen              Lehola               EST 14427  00:33.12  
   7. Agnes Säga                     Kobras/Põlva SK      EST 11065  00:37.51  
      Triin Talvik                   Tsirguliina KK       EST 17224  Ei start  
      Kaisa Tiirmaa                  Tsirguliina KK       EST 17225  Ei start  
      Pauliine Saega                 Tsirguliina kk       EST 15733  Ei start  
N14A
4400m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kristel Sibul                  Kobras/Põlva SK      EST 10206  00:36.02  
   2. Alina Kramarenko               SRD                  EST  6645  00:47.28  
   3. Austra Zusevica                Kapa OK              LAT     0  00:50.37  
   4. Kristiina Himma                Võru                 EST 15012  00:51.32  
   5. Zelma Lapina                   Kapa OK              LAT     0  00:51.58  
   6. Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      EST 10142  00:56.10  
   7. Ragne Reiman                   West                 EST  6666  00:57.09  
   8. Kristin Viikmaa                West                 EST  5534  01:04.17  
   9. Eneli Maranik                  Kape                 EST  5242  01:05.11  
  10. Marie Tammemäe                 Orvand               EST  5444  01:06.15  
  11. Liis Toomas                                         EST  4440  01:17.01  
  12. Agnese Rudzite                 Kapa OK              LAT     0  01:25.20  
  13. Lisa Frohböse                  Põlvamaa             EST 12743  01:48.51  
      Anete Čama                     Smiltenes BJSS-Azimu LAT     0  Ei start  
      Kätlin-Regiina Kirjanen        TAOK                 EST  5228  Ei start  
N14B
2920m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Margit Saal                    Otepää               EST  5118  00:34.00  
      Aleksandra Leesment            SRD                  EST  9141  Ei start  
N16A
5160m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Margret Zimmermann             Kape                 EST  4484  00:50.03  
   2. Marianne Haug                  Võru                 EST  5025  00:50.41  
   3. Jaana Olvet                    Rakv                 EST  8783  00:53.19  
   4. Kendija Aparjode               Kapa OK              LAT     0  00:58.17  
   5. Kerda Timmusk                  SRD                  EST  5350  00:59.38  
   6. Laura Leiboma                  Kapa Ok              LAT     0  01:03.43  
   7. Doris Kudre                    Peko                 EST  4448  01:06.31  
   8. Silvia Luup                    Võru                 EST  4493  01:14.41  
   9. Meeli-Heli Lepna               HOK                  EST  7819  01:17.34  
  10. Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva SK      EST 12362  01:40.52  
  11. Karoliina Sikkal               Kobras               EST  4405  01:45.42  
N16B
4400m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Maarika Vask                   Ilves                EST  4358  01:27.36  
      Melanie Olesk                  Kobras               EST  2366  Ei start  
N18A
6120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Evely Kaasiku                  JOKA                 EST  8366  00:55.59  
   2. Daisy Kudre                    Peko                 EST  1405  00:58.33  
   3. Kristiine Aluvee               Kobras               EST  8466  01:04.11  
   4. Laura Joonas                   Võru                 EST  3717  01:07.16  
   5. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      EST   717  01:10.14  
   6. Marili Zimmermann              Kape                 EST  3900  01:12.37  
      Silja Olesk                    Kobras               EST  5691  Ei start  
N20
6780m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Sigrid Ruul                    JOKA                 EST  5484  01:00.36  
   2. Kerstin Uiboupin               Võru                 EST  3797  01:01.41  
   3. Agnes Vask                     Ilves                EST  3896  01:11.57  
   4. Kadi-Liis Minn                 JOKA                 EST  3041  01:17.30  
   5. Britta Panker                  Ilves                EST  3780  01:20.13  
   6. Marta Olvet                    Rakv                 EST  8790  01:53.36  
N21A
6780m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Helle Hallik                   JOKA                 EST  3049  01:08.43  
   2. Piia Avaste                    Tammed               EST  1161  01:16.36  
N21B
5230m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Eva-Maria Truusalu             Rae                  EST  3658  00:47.54  
   2. Anneli Ambel                   Mercury              EST  3738  00:58.54  
   3. Kaire Kirss                    TON                  EST  2760  01:03.57  
   4. Raili Rooba                    Rakv                 EST  4179  01:08.19  
   5. Tiina Turban                   Rakv                 EST  3818  01:10.23  
   6. Gerli Viikmaa                  West                 EST  3965  01:16.42  
   7. Triin Jõeveer                                       EST  4385  01:17.21  
      Ülle Hollo                     Võru                 EST 15275  Puuduv K  
      Ruth Esta                      HOK                  EST  8084  Ei start  
      Hanna Samoson                  Orion                EST  3922  Ei start  
N21C
4400m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Erika Raudsepp                 Okas                 EST  4162  00:42.35  
   2. Svetlana Doledutko             SRD                  EST  4123  00:57.38  
   3. Ethel Madalik                  Tammed               EST  2513  00:59.30  
   4. Ele Sisas                      TAOK                 EST 10098  01:08.23  
N21E
7880m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Merike Vanjuk                  Kape                 EST   859  01:01.14  
   2. Eleri Hirv                     Võru                 EST  4238  01:11.57  
   3. Piibe Tammemäe                 Orvand               EST  4486  01:22.27  
   4. Adele Puusalu                  Kobras               EST  4304  01:37.55  
N35
6780m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kristi Vassil                  Ilves                EST   557  01:06.32  
   2. Heli Haug                      Võru                 EST  3714  01:43.31  
   3. Ieva Godina                    Lejas Mindaugi       LAT     0  01:45.30  
   4. Kadri Parts                    Võru                 EST 10194  01:55.14  
      Heidi Sild                     West                 EST  5592  ÜleAja    
N40
6120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Jana Kink                      Kape                 EST  2470  00:55.21  
   2. Triin Vask                     Ilves                EST   485  00:56.19  
   3. Erika Joonas                   Võru                 EST   359  01:11.24  
   4. Helen Mast                     HOK                  EST  2095  01:15.09  
   5. Anne-Ly Viikmaa                West                 EST  1667  01:25.40  
   6. Rita Ojala                     JOKA                 EST   970  01:31.12  
N45
5230m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               EST   183  00:47.50  
   2. Lea Leppik                     TAOK                 EST  4195  00:53.02  
   3. Ellen Lembra                   Kape                 EST  2008  01:02.26  
   4. Inger Jalakas                  KEKRSK               EST  2843  01:03.16  
   5. Juta Ainelo                    Ilves                EST   966  01:06.02  
   6. Elin Ilves                     Kape                 EST  3898  01:06.33  
   7. Merike Paapson                 TON                  EST  2741  01:11.21  
   8. Liana Varava                   Kape                 EST  1653  01:22.55  
   9. Siiri Sotnik                   Otepää               EST  2991  01:40.54  
      Epp Voitka                     Võru                 EST 16421  Katk      
      Pilvi-Heli Vettik              JoKA                 EST  3180  Ei start  
N50
4450m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kersti Ehala                   JOKA                 EST   295  00:45.24  
   2. Siiri Poopuu                   JOKA                 EST  1250  00:51.15  
   3. Gea Rennel                     KEKRSK               EST  2853  00:55.42  
   4. Saima Värton                   Kobras               EST   213  00:57.34  
   5. Ülle Raudsepp                  Okas                 EST   709  00:58.46  
   6. Marika Kirsspuu                TAOK                 EST   260  00:58.53  
   7. Ilme Roosi                     Orvand               EST  8401  00:59.36  
   8. Virve Einpaul                  Ilves                EST   256  01:05.46  
   9. Heli Viks                      Võru                 EST  5017  01:09.05  
  10. Aino Koser                     Ilves                EST  3910  01:09.14  
  11. Leena Leesment                 SRD                  EST  9206  01:29.33  
      Ülle Põldoja                   Ilves                EST   703  Ei start  
      Tiina Oras                     Ilves                EST   140  Ei start  
      Maire Kure                     Kape                 EST  2801  Ei start  
N55
4450m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Anne Arold                     OKH                  EST  3235  00:47.37  
   2. Niina Karnit                   SRD                  EST  1015  00:49.47  
   3. Tiina Talisoo                  KEKRSK               EST  3119  00:55.05  
   4. Marje Tobreluts                Kobras               EST  1314  00:57.17  
   5. Riina Kivikas                  Ilves                EST   707  01:08.07  
   6. Anu Pallon                     JOKA                 EST  7138  01:16.41  
   7. Vaike Tomann                   Ilves                EST  1137  01:17.25  
   8. Tamara Kosmaceva               Kapa OK              LAT     0  01:29.10  
      Epp Kroon                      Ilves                EST  2044  Katk      
      Ene Sulg                       Orvand               EST  2480  Ei start  
      Ülle Kadak                     Lehola               EST   705  Ei start  
N60
4330m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Liivi Parik                    Otepää SK            EST   925  00:51.39  
   2. Tiiu Kaasik                    Ilves                EST   102  01:01.57  
   3. Anu Saue                       HOK                  EST   946  01:03.12  
   4. Kaie Kivila                    Ilves                EST  2737  01:07.51  
   5. Leili Prans                    Ilves                EST  4910  01:16.43  
      Kersti Ploom                   Tartu                EST  3745  Katk      
      Riina Miljan                   Kape                 EST   698  Ei start  
N65
3710m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ilona Vanaveski                Ilves                EST  2734  01:13.47  
   2. Helle Mürk                     Võru                 EST   740  01:22.44  
N70
3710m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Maire Raid                     Tammed               EST   181  01:03.37  
   2. Ilse Uus                       TON                  EST   300  01:05.45  
   3. Maie Abram                     Ilves                EST   146  01:06.10  
N8NR
1990m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Eliise Kesküla                 Kärdla ÜG            EST 17460  00:17.14  
   2. Anna Anete Strazdina           Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:21.39  
   3. Brigitte Panker                Ilves                EST  8043  00:27.59  
   4. Mari Ann Mahla                                      EST 14689  00:31.38  
   5. Annabel Mirtel Saskia Joakit   Tammed               EST 11592  00:42.44  
   6. Mariann Zernant                                     EST 13655  01:06.11  
   7. Viktoria Misnik                                     EST     0  01:06.53  
      Netty Tohus                    Tsirguliina kk       EST 16338  Ei start  
N9NR
1990m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Siiri Talts                    HOK                  EST 12448  00:19.01  
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 14.08.2011 14:52:08