23. Koprakarikas ja Eesti-Läti orienteerumisliiga 8, 9 ja 10 etapp 12.-14.08.2011
Tavarada
13.08.2011 Kooraste (Rajameister: Mihkel Järveoja)
M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18A  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  M9NR 
N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18A  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR  N9NR 

M10NR
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Toms Turks                     OK Kapa              LAT  2001  00:13.22  
   2. Kustu Künnapas                 HOK                  EST 17457  00:13.45  
   3. Raiko Marrandi                 JOKA                 EST  7565  00:18.39  
   4. Siim Turban                    Rakv                 EST  9436  00:19.09  
   5. Villu Damon Pentsa             Põlva Spordikool     EST 16225  00:20.01  
   6. Karel Kuragin                  Võru                 EST 15707  00:23.57  
   7. Kris Hermann                   Valga PK             EST 17223  00:26.09  
   8. Hando Allmann                  Võru                 EST 16234  00:43.53  
M12A
3670m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Villu Serv                     Kobras/Põlva SK      EST 10140  00:29.33  
   2. Siim Helmoja                   Kobras/Põlva SK      EST 13539  00:33.40  
   3. Sander Tomson                  Kobras               EST  7201  00:34.11  
   4. Kristofer Pähklepa             Kobras/Põlva SK      EST 11789  00:34.15  
   5. Ilgvars Caune                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:35.27  
   6. Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva SK      EST 14842  00:38.28  
   7. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 EST 15022  00:38.47  
   8. Kristofer Kirss                                     EST  6656  00:38.56  
   9. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva SK      EST 11788  00:41.35  
  10. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               EST  6572  00:45.17  
  11. Lauri Põldoja                  Ilves                EST  5077  00:46.30  
  12. Markus Harald Pais             West                 EST  6627  00:49.46  
  13. Reinis Putralis                Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:50.10  
  14. Erik Bleive                    Kobras               EST 11708  01:10.11  
      Timmo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 13864  Ei start  
      Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      EST 11785  Ei start  
M12TR
1730m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Martin Sults                   Kobras/Põlva SK      EST 11713  00:19.07  
   2. Ralf Hõim                      Kobras/Põlva SK      EST 14399  00:21.06  
   3. Oto Rainers Strazdinš          Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:26.20  
   4. Reinis Jurjans                 OK Kapa              LAT  2000  00:27.52  
M14A
5020m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Uldis Upitis                   Kapa OK              LAT  2572  00:32.56  
   2. Märten Henrik Pais             West                 EST  6626  00:36.53  
   3. Matiss Slikšjanis              Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:41.41  
   4. Oliver Kütt                    Ilves                EST  7776  00:45.46  
   5. Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                EST  5157  00:46.11  
   6. Kristers Aparjods              Kapa OK              LAT     0  00:48.02  
   7. Richard Esta                   HOK                  EST  8085  00:56.19  
   8. Mihkel Parts                   Võru                 EST 10198  01:00.49  
   9. Tõnis Toom                     JOKA                 EST 11796  01:03.26  
  10. Jasper Ainjärv                 JOKA                 EST 13613  01:15.08  
  11. Edgar Toimetaja                JOKA                 EST 11795  01:19.08  
M14B
3670m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Edgars Indrans                 Kapa Ok              LAT     0  00:38.04  
M16A
6000m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Alvis Reinsons                 Auseklis             LAT  2091  00:41.37  
   2. Janek Piirisild                Võru                 EST  5037  00:46.21  
   3. Tanel Papp                     Võru                 EST 12810  00:47.54  
   4. Andres Saal                    Otepää               EST  5117  00:50.48  
   5. Vadim Shved                    SRD                  EST  4202  00:55.36  
   6. Rando Marrandi                 JOKA                 EST  6558  00:55.41  
   7. Heiki Rein Kiisler             KEKRSK               EST  8018  00:59.28  
   8. Madis Tooming                  Rakv                 EST  9651  01:03.24  
   9. Mauno Kapten                   Peko                 EST 11314  01:05.20  
  10. Martin Zvirblis                Kobras/Põlva SK      EST  7508  01:09.39  
  11. Keven Mekk                     Võru                 EST 13516  01:16.18  
      Sander Lembra                  Võru                 EST  6987  Ei start  
      Hans Mark Võsu                 JOKA                 EST 12323  Ei start  
M16B
5020m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ingmar Bert Sabre              Võru                 EST 16670  00:45.16  
   2. Ander Adamson                  Kobras/Põlva SK      EST 16227  00:47.22  
   3. Markus Konsap                  Võru                 EST  5041  00:55.24  
   4. Gert Talo                      Võru                 EST 16396  01:01.41  
   5. Hans-Erik Atonen               Lehola               EST  4387  01:06.53  
M18A
8140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Tõnis Laugesaar                Rakv                 EST  9472  00:58.37  
   2. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 EST  4338  01:07.22  
   3. Kevin Koskinen                 Võru                 EST  5038  01:11.21  
   4. Edgars Spirido                 Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  01:11.22  
   5. Rasmus Sotnik                  Otepää               EST  5293  01:13.27  
   6. Kristjan Linnus                Peko                 EST  5146  01:15.56  
   7. Taavi-Kalle Kiisler            KEKRSK               EST  4695  01:21.34  
   8. Reigo Teervalt                 Peko                 EST  5140  01:25.33  
      Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      EST  4424  Puuduv K  
      Jorma Valge                    JOKA                 EST  7364  Ei start  
M20
9440m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Rene Post                      Kobras               EST  5142  01:07.41  
   2. Tauno Tiirats                  Ilves                EST  4246  01:08.11  
   3. Sergei Rjabõshkin              SRD                  EST  5274  01:21.13  
   4. Raul Reiljan                   Võru                 EST  7522  01:21.48  
   5. Jüri Joonas                    Võru                 EST  3718  01:22.27  
   6. Ott-Kaarel Kalm                Ilves                EST  4244  01:29.14  
      Henri Oru                      Võru                 EST  5279  Ei start  
M21A
9440m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kristjan Karabelnik            OKH                  EST  3233  01:16.23  
   2. Alar Kume                      Võru                 EST  7521  01:17.34  
   3. Kaarel Kallas                  JOKA                 EST  3340  01:26.54  
   4. Daniel Vasser                  Põlva                EST  9765  01:28.49  
   5. Mikk Tali                      KEKRSK               EST  6133  01:31.00  
   6. Andres Lauba                   TON                  EST  2895  01:56.56  
      Karl Samoson                   Orion                EST  3921  Ei start  
M21B
7410m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ott Rakkaselg                  HOK                  EST  1920  00:57.43  
   2. Maris Stabinš                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  01:10.03  
   3. Raino Leopard                  Peko                 EST  2323  01:11.11  
   4. Indrek Mahla                   Peko                 EST  2661  01:11.17  
   5. Margus Jänes                   Orvand               EST  7351  01:12.08  
   6. Raivis Reinsons                Auseklis             LAT  2801  01:12.44  
   7. Tarmo Klaar                    Ilves                EST  1143  01:13.07  
   8. Riho Enni                                           EST  6462  01:13.31  
   9. Arno Kruusmann                                      EST  5045  01:14.41  
  10. Kaupo Järve                    SK Fortis            EST 15431  01:15.05  
  11. Rünno Sulg                     LSF PT               EST  1836  01:22.21  
  12. Märt Kivila                    Ilves                EST  2738  01:26.41  
  13. Heiki Saal                     Otepää               EST  5116  01:27.09  
  14. Ragnar Ilp                                          EST  4708  02:02.43  
      Toomas Talumaa                                      EST  1085  Puuduv K  
      Tanel Esta                     HOK                  EST  1911  Ei start  
M21C
5020m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Viljar Vainola                 Mercury              EST  1698  00:47.02  
   2. Ander Metsmaa                  TAOK                 EST  9489  00:51.38  
      Justin Green                   OK TerrHogs          GBR     0  Ei start  
M21E
11870m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Raido Mitt                     Kobras               EST  1493  01:22.34  
   2. Andreas Kraas                  EKJ SK               EST  2510  01:23.49  
   3. Jaagup Truusalu                Võru                 EST  4211  01:26.30  
   4. Kaur Kase                      Võru                 EST  4191  01:30.52  
   5. Johannes Ehala                 JOKA                 EST  3657  01:39.31  
   6. Marek Karm                     KEKRSK               EST  9134  01:42.37  
   7. Tarmo Kuub                     LSF PT               EST  4731  01:44.58  
   8. Marek Atonen                   Lehola               EST  1136  01:45.09  
   9. Ats Sõnajalg                   KEKRSK               EST  9032  01:47.03  
      Silver Rebenits                Kape                 EST  3820  Ei start  
      Pekka Hyvönen                  Angelniemen Ankkurit FIN     0  Ei start  
      Timmo Tammemäe                 Orvand               EST  4346  Ei start  
      Mattias Rennel                 KEKRSK               EST  3928  Ei start  
      Timo Sild                      Võru                 EST  3466  Ei start  
M35
9440m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Alar Abram                     Ilves                EST   556  01:06.02  
   2. Dmitri Shved                   SRD                  EST  1029  01:06.40  
   3. Martins Godins                 Lejas Mindaugi       LAT  2769  01:11.14  
   4. Otars Putralis                 Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  01:14.19  
   5. Ain Fjodorov                   Otepää               EST  6403  01:16.43  
   6. Margus Marrandi                JOKA                 EST  1243  01:17.53  
   7. Meelis Mälter                  KEKRSK               EST  2850  01:18.34  
   8. Margus Klementsov              Mercury              EST  3400  01:20.13  
   9. Arthur Raichmann               LSF PT               EST  2371  01:20.36  
  10. Tarvo Avaste                   Sportnet             EST   480  01:21.06  
  11. Mati Korrol                    Mercury              EST  2202  01:23.08  
  12. Mart Jakobson                  KEKRSK               EST  2842  01:38.16  
  13. Tarmo Pöör                     Mercury              EST  6428  01:40.33  
  14. Veiko Aaviste                  SF                   EST 10515  01:53.15  
      Kuno Rooba                     Rakv                 EST  1046  Ei start  
M40
8140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Raivo Reiman                   West                 EST   634  00:55.40  
   2. Andrei Nikitin                 SRD                  EST   505  00:56.07  
   3. Guntis Arnicans                Kape                 EST 14769  00:56.41  
   4. Rein Zaitsev                   Peko                 EST   493  01:02.47  
   5. Meelis Zimmermann              Kape                 EST  2000  01:07.20  
   6. Mart Ostra                     Nõmme                EST   642  01:12.47  
   7. Raul Hindov                    TON                  EST  3982  01:14.46  
   8. Aivar Jõgiaas                  Seiklusporr          EST  2211  01:22.59  
   9. Raul Kangur                    SOK                  EST  1938  01:25.13  
  10. Jaan Olvet                     Rakv                 EST  1045  01:27.46  
  11. Kristjan Leiger                Kape                 EST  4437  01:32.58  
  12. Indrek Viikmaa                 West                 EST   842  01:38.21  
      Urmas Käsk                     Võru                 EST 15699  ÜleAja    
      Aivar Sarap                    Sportnet             EST   515  Ei start  
      Paavo Rõigas                   Peko                 EST  1300  Ei start  
      Mairolt Kakko                  Bona Fide            EST  4113  Ei start  
      Raul Kudre                     Peko                 EST   492  Ei start  
      Karli Lambot                   Orion                EST   779  Ei start  
M45
7410m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Tiit Tali                      Ilves                EST   303  00:55.13  
   2. Antti Roose                    Kobras               EST  4962  00:58.15  
   3. Toomas Mast                    HOK                  EST    79  00:59.18  
   4. Valdis Tilts                   ZVOC-VBSS            LAT  1602  01:01.57  
   5. Tõnu Ilves                     Kape                 EST  2013  01:04.11  
   6. Toomas Tarve                   Kobras               EST  5931  01:06.51  
   7. Meelis Atonen                  Lehola               EST  1961  01:10.14  
   8. Ants Turban                    Rakv                 EST   644  01:10.37  
   9. Ēriks Ūdris                    Meridiāns            LAT   897  01:12.24  
  10. Toomas Telgma                  Voller               EST  5919  01:18.38  
  11. Martin Ehala                   JOKA                 EST  4772  01:20.46  
  12. Lauri Leppik                   TAOK                 EST  4194  01:27.58  
      Andy Karjus                    Võru                 EST  6043  Ei start  
      Einar Luup                     Võru                 EST  1840  Ei start  
      Taivo Tali                     KEKRSK               EST  1152  Ei start  
M50
6830m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Rein Rooni                     Orvand               EST   240  00:52.45  
   2. Guntars Puntulis               BJSS-Azimuts OK      LAT     0  00:53.54  
   3. Mati Preitof                   KEKRSK               EST  2260  00:54.54  
   4. Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST  4278  00:55.20  
   5. Raul Laas                      JOKA                 EST  5372  00:55.42  
   6. Girts Mamis                    Mona OK              LAT  1107  00:56.15  
   7. Andres Minn                    JOKA                 EST   355  00:56.21  
   8. Toivo Toomas                   PEKO                 EST   217  00:57.47  
   9. Raul Olesk                     Kobras               EST  2012  00:59.33  
  10. Jaan Ainelo                    Ilves                EST  4525  01:06.32  
  11. Aivar Tooming                  Rakv                 EST 14934  01:18.45  
  12. Tauno Kure                     Kape                 EST   728  01:21.14  
      Andrus Sipsaka                 KEKRSK               EST  2854  Puuduv K  
      Tõnu Loog                      Kobras               EST  1169  Ei start  
      Paul Poopuu                    JOKA                 EST   361  Ei start  
M55
6830m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Udo Lüüs                       Ilves                EST   128  01:01.30  
   2. Tõnu Sikkal                    Kobras               EST   704  01:04.02  
   3. Ago Samoson                    Orion                EST  3923  01:04.20  
   4. Sulev Tuude                    West                 EST  4197  01:05.55  
   5. Jüri Rokko                     SK RT                EST  1240  01:07.37  
   6. Aimur Raudsepp                 JOKA                 EST    70  01:09.59  
   6. Tõnu Taal                      JOKA                 EST   224  01:09.59  
   8. Anti Parik                     Otepää SK            EST  2984  01:11.16  
   9. Eero Ruokamo                   ONMKY                FIN 15328  01:14.55  
M60
5190m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Koit Paasma                    Lehola               EST    83  00:37.42  
   2. Avo Veermäe                    Ilves                EST   141  00:40.42  
   3. Tiit Tatter                    TON                  EST    66  00:43.35  
   4. Rein Hanstein                  Okas                 EST  3277  00:46.15  
   5. Kalju Toomas                   JOKA                 EST   228  00:47.43  
   6. Rein Unt                       TON                  EST   320  00:52.05  
   7. Jaan Miljan                    Kape                 EST   227  00:59.54  
   8. Agu Koppa                                           EST   425  01:06.43  
      Kalev Kukk                     TAOK                 EST   266  Ei start  
      Rein Prank                     Kape                 EST   708  Ei start  
      Kalev Õunsaar                                       EST 11216  Ei start  
M65
4120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ants Tamm                      TON                  EST   284  00:36.43  
   2. Ülo Vainura                    Tammed               EST   188  00:37.18  
   3. Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST   122  00:37.59  
   4. Ats Virumäe                    Võru                 EST  3803  00:38.22  
   5. Peep Koppel                    Koop                 EST   456  00:39.00  
   6. Rafael Gordon                  West                 EST   239  00:41.28  
   7. Agu Lipping                    HOK                  EST  1179  00:42.30  
   8. Pertti Veijalainen             SK Vuoksi            FIN     0  00:43.46  
   9. Tiit Koppel                    Orion                EST   455  00:44.43  
  10. Rudolf Mürk                    Võru                 EST  1064  00:44.51  
  11. Mati Poom                      TON                  EST     3  00:49.24  
  12. Elmo Pärna                     Lehola               EST    84  00:49.29  
  13. Jüri Tähemaa                                        EST  4383  00:52.21  
  14. Karl-Valdor Kuusk              Tammed               EST   194  00:52.41  
M70
4120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Mihhail Taivere                Kape                 EST  1677  00:37.14  
   2. Enno Lelumees                  HOK                  EST   262  00:41.55  
   3. Endel Remmet                   Kape                 EST   706  00:45.21  
   4. Nikolai Kuha                   Kape                 EST  3071  00:47.28  
   5. Georg Sooberg                  Võru                 EST   462  00:51.17  
   6. Lembit Vassil                  Ilves                EST   460  00:51.46  
   7. Valter Ploom                   Tartu                EST  3746  00:53.36  
   8. Rein Küttim                    Orion                EST   306  00:56.07  
   9. Riho Kilp                      Tammed               EST   189  01:01.33  
  10. Kalju Tilk                     Orion                EST   104  01:07.25  
      Martin Tõrra                   Kobras               EST   718  Ei start  
M75
3460m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Heino Mardiste                 Kape                 EST   676  00:38.44  
   2. Valju Tali                     KEKRSK               EST  2855  01:17.58  
M80
3460m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Heino Heinloo                  Tammed               EST   165  00:54.19  
   2. Edgar Tammik                   Orion                EST   101  00:56.13  
   3. Feliks Kipper                  Orion                EST   913  00:58.57  
   4. Osvald Mõttus                  Lehola               EST   661  01:09.31  
M8NR
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Mihkel Mahla                                        EST 13781  00:20.19  
   2. Henrik Saega                   Tsirguliina KK       EST 17221  00:22.25  
   3. Olev Piirisild                 Võru                 EST 15278  00:23.48  
   4. Siim Talumaa                                        EST 10302  00:26.30  
   5. Mihkel Abram                                        EST 15090  00:28.20  
   6. Mairo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 16339  00:29.22  
M9NR
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ragnar Rooba                   Rakv                 EST  9648  00:11.05  
   2. Dainis Männiste                Kobras/Põlva SK      EST 16228  00:13.20  
   3. Mihkel Herbert Pais            West                 EST  6886  00:22.41  
   4. Kerten Matto                   Viluste kool         EST  1435  00:23.35  
   5. Pärt Saega                     Tsirguliina KK       EST 17220  00:27.14  
N10NR
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Agnija Caune                   Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:14.43  
   2. Zanda Stabina                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:15.24  
   3. Lorely Kõrvel                  Kanepi ÜG            EST 16609  00:21.02  
   4. Kairiin Märtson                Kobras/Põlva SK      EST 14780  00:25.29  
N12A
3160m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK      EST 13285  00:27.34  
   2. Kristel Kõivo                  Peko                 EST 13286  00:28.22  
   3. Elina Skopane                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:29.45  
   4. Teele Telgma                   Tammed               EST  6307  00:32.09  
   5. Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 10827  00:35.48  
   6. Helle Leis                     Kobras/Põlva SK      EST 13218  00:38.04  
   7. Laura Nelsone                  Kapa OK              LAT     0  00:38.17  
   8. Krete Auser                    Peko                 EST 16581  00:42.52  
   9. Kati Iher                      Tartu                EST  5690  00:49.31  
  10. Sigrit Säga                    Kobras/Põlva SK      EST 11064  00:50.31  
  11. Anda Upite                     Kapa OK              LAT  3069  01:04.29  
      Carmen Saega                   Tsirguliina kk       EST 13863  Ei start  
N12TR
1730m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kelli Nurm                     Kobras/Põlva SK      EST 14843  00:18.13  
   2. Anete Vabarna                  Peko                 EST 16357  00:19.18  
   3. Heleri Karmen Hõrrak           Võru                 EST 14270  00:21.53  
   4. Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva SK      EST 14779  00:22.46  
   5. Triin Talvik                   Tsirguliina KK       EST 17224  00:25.27  
   6. Maia Mustimets                 Peko                 EST 14791  00:26.40  
   7. Agnes Säga                     Kobras/Põlva SK      EST 11065  00:27.05  
   8. Liis Grete Atonen              Lehola               EST 14427  00:38.55  
      Pauliine Saega                 Tsirguliina kk       EST     0  Puuduv K  
      Kaisa Tiirmaa                  Tsirguliina KK       EST 17225  Ei start  
N14A
4070m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kristel Sibul                  Kobras/Põlva SK      EST 10206  00:30.05  
   2. Alina Kramarenko               SRD                  EST  6645  00:34.33  
   3. Austra Zusevica                Kapa OK              LAT     0  00:35.15  
   4. Kristiina Himma                Võru                 EST 15012  00:36.06  
   5. Ragne Reiman                   West                 EST  6666  00:39.08  
   6. Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      EST 10142  00:42.43  
   7. Eneli Maranik                  Kape                 EST  5242  00:42.54  
   8. Marie Tammemäe                 Orvand               EST  5444  00:43.06  
   9. Liis Toomas                                         EST  4440  00:48.49  
  10. Kristin Viikmaa                West                 EST  5534  00:50.04  
  11. Zelma Lapina                   Kapa OK              LAT     0  00:51.57  
  12. Lisa Frohböse                  Põlvamaa             EST 12743  00:55.28  
  13. Agnese Rudzite                 Kapa OK              LAT     0  01:01.32  
      Anete Čama                     Smiltenes BJSS-Azimu LAT  2043  Ei start  
      Kätlin-Regiina Kirjanen        TAOK                 EST  5228  Ei start  
N14B
3160m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Margit Saal                    Otepää               EST  5118  00:50.39  
      Aleksandra Leesment            SRD                  EST  9141  Ei start  
N16A
5500m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Margret Zimmermann             Kape                 EST  4484  00:42.01  
   2. Marianne Haug                  Võru                 EST  5025  00:44.07  
   3. Kerda Timmusk                  SRD                  EST  5350  00:48.07  
   4. Jaana Olvet                    Rakv                 EST     0  00:49.26  
   5. Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva SK      EST 12362  00:54.00  
   6. Laura Leiboma                  Kapa Ok              LAT     0  00:58.47  
   7. Kendija Aparjode               Kapa OK              LAT     0  01:05.06  
   8. Doris Kudre                    Peko                 EST  4448  01:12.04  
   9. Meeli-Heli Lepna               HOK                  EST  7819  01:16.58  
      Silvia Luup                    Võru                 EST  4493  Ei start  
      Karoliina Sikkal               Kobras               EST  4405  Ei start  
N16B
4070m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Maarika Vask                   Ilves                EST  4358  00:59.32  
   2. Melanie Olesk                  Kobras               EST  2366  01:00.15  
N18A
6040m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Evely Kaasiku                  JOKA                 EST  8366  00:51.54  
   2. Laura Joonas                   Võru                 EST  3717  00:55.34  
   3. Daisy Kudre                    Peko                 EST  1405  01:01.22  
   4. Silja Olesk                    Kobras               EST  5691  01:05.23  
   5. Kristiine Aluvee               Kobras               EST  8466  01:09.12  
   6. Marili Zimmermann              Kape                 EST  3900  01:09.51  
   7. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      EST   717  01:11.17  
N20
7050m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Sigrid Ruul                    JOKA                 EST  5484  00:56.53  
   2. Kerstin Uiboupin               Võru                 EST  3797  00:59.38  
   3. Kadi-Liis Minn                 JOKA                 EST  3041  01:10.32  
   4. Britta Panker                  Ilves                EST  3780  01:15.24  
   5. Agnes Vask                     Ilves                EST  3896  01:16.57  
   6. Marta Olvet                    Rakv                 EST     0  01:35.11  
N21A
7050m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Piia Avaste                    Tammed               EST  1161  01:05.27  
   2. Helle Hallik                   JOKA                 EST  3049  01:05.54  
N21B
5210m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Eva-Maria Truusalu             Rae                  EST  3658  00:49.45  
   2. Anneli Ambel                   Mercury              EST  3738  00:54.41  
   3. Triin Jõeveer                                       EST  4385  01:00.15  
   4. Raili Rooba                    Rakv                 EST  4179  01:03.36  
   5. Tiina Turban                   Rakv                 EST  3818  01:05.34  
   6. Hanna Samoson                  Orion                EST  3922  01:09.42  
   7. Gerli Viikmaa                  West                 EST  3965  01:10.51  
   8. Kaire Kirss                    TON                  EST  2760  01:11.26  
   9. Ruth Esta                      HOK                  EST  8084  01:17.28  
  10. Ülle Hollo                     Võru                 EST 15275  01:18.21  
N21C
4070m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Erika Raudsepp                 Okas                 EST  4162  00:35.01  
   2. Svetlana Doledutko             SRD                  EST  4123  00:45.07  
   3. Ethel Madalik                  Tammed               EST  2513  00:48.40  
   4. Ele Sisas                      TAOK                 EST 10098  01:05.19  
N21E
8140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Merike Vanjuk                  Kape                 EST   859  01:06.24  
   2. Piibe Tammemäe                 Orvand               EST  4486  01:15.52  
   3. Eleri Hirv                     Võru                 EST  4238  01:18.06  
   4. Adele Puusalu                  Kobras               EST  4304  01:29.56  
N35
7050m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ieva Godina                    Lejas Mindaugi       LAT  2982  01:05.25  
   2. Kristi Vassil                  Ilves                EST   557  01:09.42  
   3. Heidi Sild                     West                 EST  5592  01:14.04  
   4. Heli Haug                      Võru                 EST  3714  01:31.08  
      Kadri Parts                    Võru                 EST 10194  Puuduv K  
N40
6040m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Jana Kink                      Kape                 EST  2470  00:53.38  
   2. Triin Vask                     Ilves                EST   485  00:55.45  
   3. Erika Joonas                   Võru                 EST   359  01:01.55  
   4. Anne-Ly Viikmaa                West                 EST  1667  01:11.34  
   5. Rita Ojala                     JOKA                 EST   970  01:35.10  
   6. Helen Mast                     HOK                  EST  2095  01:37.10  
N45
5210m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               EST   183  00:47.06  
   2. Merike Paapson                 TON                  EST  2741  00:50.22  
   3. Lea Leppik                     TAOK                 EST  4195  00:52.21  
   4. Elin Ilves                     Kape                 EST  3898  00:54.28  
   5. Inger Jalakas                  KEKRSK               EST  2843  01:00.08  
   6. Epp Voitka                     Võru                 EST     0  01:12.11  
   7. Liana Varava                   Kape                 EST  1653  01:13.50  
   8. Juta Ainelo                    Ilves                EST   966  01:14.38  
      Pilvi-Heli Vettik              JoKA                 EST  3180  Ei start  
      Siiri Sotnik                   Otepää               EST  2991  Ei start  
      Ellen Lembra                   Kape                 EST  2008  Ei start  
N50
5190m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Kersti Ehala                   JOKA                 EST   295  00:43.07  
   2. Tiina Oras                     Ilves                EST   140  00:45.36  
   3. Marika Kirsspuu                TAOK                 EST   260  00:46.40  
   4. Ilme Roosi                     Orvand               EST  8401  00:47.39  
   5. Saima Värton                   Kobras               EST   213  00:49.54  
   6. Gea Rennel                     KEKRSK               EST  2853  00:53.07  
   7. Ülle Raudsepp                  Okas                 EST   709  00:53.51  
   8. Virve Einpaul                  Ilves                EST   256  00:58.33  
   9. Aino Koser                     Ilves                EST  3910  00:59.43  
  10. Ülle Põldoja                   Ilves                EST   703  01:01.00  
  11. Maire Kure                     Kape                 EST  2801  01:10.32  
  12. Leena Leesment                 SRD                  EST  9206  01:10.39  
  13. Heli Viks                      Võru                 EST  5017  01:24.01  
      Siiri Poopuu                   JOKA                 EST  1250  Ei start  
N55
5190m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Anne Arold                     OKH                  EST  3235  00:48.03  
   2. Ene Sulg                       Orvand               EST  2480  00:49.15  
   3. Marje Tobreluts                Kobras               EST  1314  00:49.57  
   4. Ülle Kadak                     Lehola               EST   705  00:51.33  
   5. Niina Karnit                   SRD                  EST  1015  00:52.21  
   6. Tiina Talisoo                  KEKRSK               EST  3119  00:53.34  
   7. Vaike Tomann                   Ilves                EST  1137  00:58.19  
   8. Riina Kivikas                  Ilves                EST   707  00:58.57  
   9. Epp Kroon                      Ilves                EST  2044  01:04.51  
  10. Anu Pallon                     JOKA                 EST  7138  01:08.33  
  11. Tamara Kosmaceva               Kapa OK              LAT     0  01:10.50  
N60
4120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Tiiu Kaasik                    Ilves                EST   102  00:43.55  
   2. Leili Prans                    Ilves                EST  4910  00:44.45  
   3. Liivi Parik                    Otepää SK            EST   925  00:44.47  
   4. Anu Saue                       HOK                  EST   946  00:45.54  
   5. Kaie Kivila                    Ilves                EST  2737  00:51.06  
   6. Kersti Ploom                   Tartu                EST  3745  00:56.50  
   7. Riina Miljan                   Kape                 EST   698  01:15.05  
N65
3730m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Ilona Vanaveski                Ilves                EST  2734  00:48.14  
   2. Helle Mürk                     Võru                 EST   740  01:29.35  
N70
3730m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Maie Abram                     Ilves                EST   146  00:49.13  
   2. Maire Raid                     Tammed               EST   181  00:49.18  
   3. Ilse Uus                       TON                  EST   300  00:50.48  
N8NR
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Eliise Kesküla                 Kärdla ÜG            EST 17460  00:15.56  
   2. Anna Anete Strazdina           Smiltene BJSS/Azimut LAT     0  00:17.27  
   3. Brigitte Panker                Ilves                EST  8043  00:23.05  
   4. Annabel Mirtel Saskia Joakit   Tammed               EST 11592  00:40.27  
   5. Mari Ann Mahla                                      EST 14689  00:41.51  
   6. Netty Tohus                    Tsirguliina kk       EST 16338  00:46.07  
      Viktoria Misnik                                     EST     0  Ei start  
      Mariann Zernant                                     EST 13655  Ei start  
N9NR
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL    Tulemus     
   1. Siiri Talts                    HOK                  EST 12448  00:19.19  
OK KAPE
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 13.08.2011 20:31:34