23. Koprakarikas ja Eesti-Läti orienteerumisliiga 8, 9 ja 10 etapp 12.-14.08.2011
Lühirada
12.08.2011 Kooraste (Rajameister: Mihkel Järveoja)
Tavarada
13.08.2011 Kooraste (Rajameister: Mihkel Järveoja)
M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16A  M16B  M18A  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  M9NR 
N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16A  N16B  N18A  N20  N21A  N21B  N21C  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR  N9NR 

M10NR

1850m 4KP
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Kustu Künnapas                 HOK                  EST 17457 00:15.50(1)  00:13.45(2)   00:29.35  
   2. Toms Turks                     OK Kapa              LAT  2001 00:18.15(4)  00:13.22(1)   00:31.37  
   3. Raiko Marrandi                 JOKA                 EST  7565 00:17.50(2)  00:18.39(3)   00:36.29  
   4. Siim Turban                    Rakv                 EST  9436 00:19.44(5)  00:19.09(4)   00:38.53  
   5. Kris Hermann                   Valga PK             EST 17223 00:21.00(6)  00:26.09(7)   00:47.09  
   6. Villu Damon Pentsa             Põlva Spordikool     EST 16225 00:28.01(8)  00:20.01(5)   00:48.02  
   7. Karel Kuragin                  Võru                 EST 15707 00:26.23(7)  00:23.57(6)   00:50.20  
   8. Hando Allmann                  Võru                 EST 16234 00:17.54(3)  00:43.53(8)   01:01.47  
M12A

2470m 8KP
3670m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Villu Serv                     Kobras/Põlva SK      EST 10140 00:19.18(1)  00:29.33(1)   00:48.51  
   2. Sander Tomson                  Kobras               EST  7201 00:21.27(3)  00:34.11(3)   00:55.38  
   3. Ilgvars Caune                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:20.58(2)  00:35.27(5)   00:56.25  
   4. Kristofer Pähklepa             Kobras/Põlva SK      EST 11789 00:27.33(4)  00:34.15(4)   01:01.48  
   5. Siim Helmoja                   Kobras/Põlva SK      EST 13539 00:31.00(6)  00:33.40(2)   01:04.40  
   6. Kristofer Kirss                                     EST  6656 00:31.15(7)  00:38.56(8)   01:10.11  
   7. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 EST 15022 00:36.13(11) 00:38.47(7)   01:15.00  
   8. Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva SK      EST 14842 00:39.02(12) 00:38.28(6)   01:17.30  
   9. Reinis Putralis                Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:28.28(5)  00:50.10(13)  01:18.38  
  10. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               EST  6572 00:36.00(10) 00:45.17(10)  01:21.17  
  11. Markus Harald Pais             West                 EST  6627 00:33.29(9)  00:49.46(12)  01:23.15  
  12. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva SK      EST 11788 00:43.04(13) 00:41.35(9)   01:24.39  
      Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      EST 11785 00:31.27(8)  Ei start      Katk      
      Timmo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 13864 Katk         Ei start      Katk      
      Erik Bleive                    Kobras               EST 11708 Ei start     01:10.11(14)  Katk      
      Lauri Põldoja                  Ilves                EST  5077 Ei start     00:46.30(11)  Katk      
M12TR

1910m 5KP
1730m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Ralf Hõim                      Kobras/Põlva SK      EST 14399 00:18.05(1)  00:21.06(2)   00:39.11  
   2. Martin Sults                   Kobras/Põlva SK      EST 11713 00:22.13(2)  00:19.07(1)   00:41.20  
   3. Oto Rainers Strazdinš          Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:44.21(3)  00:26.20(3)   01:10.41  
      Reinis Jurjans                 OK Kapa              LAT  2000 Puuduv KP    00:27.52(4)   Tühist    
M14A

3090m 12KP
5020m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Uldis Upitis                   Kapa OK              LAT  2572 00:23.56(1)  00:32.56(1)   00:56.52  
   2. Märten Henrik Pais             West                 EST  6626 00:26.04(2)  00:36.53(2)   01:02.57  
   3. Matiss Slikšjanis              Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:28.53(5)  00:41.41(3)   01:10.34  
   4. Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                EST  5157 00:28.14(4)  00:46.11(5)   01:14.25  
   5. Kristers Aparjods              Kapa OK              LAT     0 00:27.48(3)  00:48.02(6)   01:15.50  
   6. Oliver Kütt                    Ilves                EST  7776 00:43.25(10) 00:45.46(4)   01:29.11  
   7. Mihkel Parts                   Võru                 EST 10198 00:33.19(6)  01:00.49(8)   01:34.08  
   8. Richard Esta                   HOK                  EST  8085 00:39.31(8)  00:56.19(7)   01:35.50  
   9. Tõnis Toom                     JOKA                 EST 11796 00:37.28(7)  01:03.26(9)   01:40.54  
  10. Edgar Toimetaja                JOKA                 EST 11795 00:41.43(9)  01:19.08(11)  02:00.51  
      Jasper Ainjärv                 JOKA                 EST 13613 ÜleAja       01:15.08(10)  Katk      
M14B

2470m 8KP
3670m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Edgars Indrans                 Kapa Ok              LAT     0 00:23.13(1)  00:38.04(1)   01:01.17  
M16A

4120m 15KP
6000m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Alvis Reinsons                 Auseklis             LAT  2091 00:29.16(2)  00:41.37(1)   01:10.53  
   2. Janek Piirisild                Võru                 EST  5037 00:27.50(1)  00:46.21(2)   01:14.11  
   3. Tanel Papp                     Võru                 EST 12810 00:30.29(3)  00:47.54(3)   01:18.23  
   4. Andres Saal                    Otepää               EST  5117 00:33.22(4)  00:50.48(4)   01:24.10  
   5. Rando Marrandi                 JOKA                 EST  6558 00:35.25(5)  00:55.41(6)   01:31.06  
   6. Vadim Shved                    SRD                  EST  4202 00:38.18(6)  00:55.36(5)   01:33.54  
   7. Heiki Rein Kiisler             KEKRSK               EST  8018 00:46.31(9)  00:59.28(7)   01:45.59  
   8. Madis Tooming                  Rakv                 EST  9651 00:46.15(8)  01:03.24(8)   01:49.39  
   9. Martin Zvirblis                Kobras/Põlva SK      EST  7508 00:42.58(7)  01:09.39(10)  01:52.37  
  10. Mauno Kapten                   Peko                 EST 11314 00:50.36(10) 01:05.20(9)   01:55.56  
      Keven Mekk                     Võru                 EST 13516 Ei start     01:16.18(11)  Katk      
      Sander Lembra                  Võru                 EST  6987 Ei start     Ei start      Ei start  
      Hans Mark Võsu                 JOKA                 EST 12323 Ei start     Ei start      Ei start  
M16B

3090m 12KP
5020m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Ingmar Bert Sabre              Võru                 EST 16670 00:27.57(1)  00:45.16(1)   01:13.13  
   2. Ander Adamson                  Kobras/Põlva SK      EST 16227 00:35.38(3)  00:47.22(2)   01:23.00  
   3. Gert Talo                      Võru                 EST 16396 00:33.39(2)  01:01.41(4)   01:35.20  
   4. Hans-Erik Atonen               Lehola               EST  4387 01:12.25(4)  01:06.53(5)   02:19.18  
      Markus Konsap                  Võru                 EST  5041 Ei start     00:55.24(3)   Katk      
M18A

4650m 17KP
8140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Tõnis Laugesaar                Rakv                 EST  9472 00:28.40(1)  00:58.37(1)   01:27.17  
   2. Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 EST  4338 00:31.53(3)  01:07.22(2)   01:39.15  
   3. Edgars Spirido                 Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:32.28(4)  01:11.22(4)   01:43.50  
   4. Kristjan Linnus                Peko                 EST  5146 00:30.22(2)  01:15.56(6)   01:46.18  
   5. Rasmus Sotnik                  Otepää               EST  5293 00:36.38(6)  01:13.27(5)   01:50.05  
   6. Taavi-Kalle Kiisler            KEKRSK               EST  4695 00:38.27(7)  01:21.34(7)   02:00.01  
   7. Reigo Teervalt                 Peko                 EST  5140 00:38.56(8)  01:25.33(8)   02:04.29  
      Kevin Koskinen                 Võru                 EST  5038 Ei start     01:11.21(3)   Katk      
      Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      EST  4424 00:34.32(5)  Puuduv KP     Tühist    
      Jorma Valge                    JOKA                 EST  7364 Ei start     Ei start      Ei start  
M20

5020m 18KP
9440m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Tauno Tiirats                  Ilves                EST  4246 00:31.25(1)  01:08.11(2)   01:39.36  
   2. Sergei Rjabõshkin              SRD                  EST  5274 00:34.42(2)  01:21.13(3)   01:55.55  
   3. Raul Reiljan                   Võru                 EST  7522 00:39.13(3)  01:21.48(4)   02:01.01  
   4. Jüri Joonas                    Võru                 EST  3718 00:39.49(5)  01:22.27(5)   02:02.16  
   5. Ott-Kaarel Kalm                Ilves                EST  4244 00:39.46(4)  01:29.14(6)   02:09.00  
      Rene Post                      Kobras               EST  5142 Ei start     01:07.41(1)   Katk      
      Henri Oru                      Võru                 EST  5279 Ei start     Ei start      Ei start  
M21A

5020m 18KP
9440m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Alar Kume                      Võru                 EST  7521 00:43.47(3)  01:17.34(2)   02:01.21  
   2. Kaarel Kallas                  JOKA                 EST  3340 00:36.59(1)  01:26.54(3)   02:03.53  
   3. Daniel Vasser                  Põlva                EST  9765 00:43.05(2)  01:28.49(4)   02:11.54  
   4. Mikk Tali                      KEKRSK               EST  6133 00:52.15(4)  01:31.00(5)   02:23.15  
   5. Andres Lauba                   TON                  EST  2895 00:55.24(5)  01:56.56(6)   02:52.20  
      Kristjan Karabelnik            OKH                  EST  3233 Ei start     01:16.23(1)   Katk      
      Karl Samoson                   Orion                EST  3921 Ei start     Ei start      Ei start  
M21B

4400m 14KP
7410m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Ott Rakkaselg                  HOK                  EST  1920 00:41.06(3)  00:57.43(1)   01:38.49  
   2. Tarmo Klaar                    Ilves                EST  1143 00:37.21(1)  01:13.07(7)   01:50.28  
   3. Indrek Mahla                   Peko                 EST  2661 00:41.27(5)  01:11.17(4)   01:52.44  
   4. Raivis Reinsons                Auseklis             LAT  2801 00:40.13(2)  01:12.44(6)   01:52.57  
   5. Maris Stabinš                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:45.18(6)  01:10.03(2)   01:55.21  
   6. Raino Leopard                  Peko                 EST  2323 00:47.51(9)  01:11.11(3)   01:59.02  
   7. Arno Kruusmann                                      EST  5045 00:47.04(8)  01:14.41(9)   02:01.45  
   8. Margus Jänes                   Orvand               EST  7351 00:50.12(11) 01:12.08(5)   02:02.20  
   9. Kaupo Järve                    SK Fortis            EST 15431 00:48.20(10) 01:15.05(10)  02:03.25  
  10. Märt Kivila                    Ilves                EST  2738 00:46.58(7)  01:26.41(12)  02:13.39  
  11. Rünno Sulg                     LSF PT               EST  1836 00:51.34(12) 01:22.21(11)  02:13.55  
  12. Riho Enni                                           EST  6462 01:01.33(14) 01:13.31(8)   02:15.04  
  13. Heiki Saal                     Otepää               EST  5116 01:05.28(15) 01:27.09(13)  02:32.37  
  14. Ragnar Ilp                                          EST  4708 00:53.55(13) 02:02.43(14)  02:56.38  
      Toomas Talumaa                                      EST  1085 00:41.23(4)  Puuduv KP     Tühist    
      Tanel Esta                     HOK                  EST  1911 Ei start     Ei start      Ei start  
M21C

3090m 12KP
5020m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Viljar Vainola                 Mercury              EST  1698 00:27.13(1)  00:47.02(1)   01:14.15  
   2. Ander Metsmaa                  TAOK                 EST  9489 00:34.21(2)  00:51.38(2)   01:25.59  
      Justin Green                   OK TerrHogs          GBR     0 Ei start     Ei start      Ei start  
M21E

5650m 20KP
11870m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Raido Mitt                     Kobras               EST  1493 00:34.43(1)  01:22.34(1)   01:57.17  
   2. Jaagup Truusalu                Võru                 EST  4211 00:35.44(2)  01:26.30(3)   02:02.14  
   3. Kaur Kase                      Võru                 EST  4191 00:41.47(4)  01:30.52(4)   02:12.39  
   4. Johannes Ehala                 JOKA                 EST  3657 00:40.27(3)  01:39.31(5)   02:19.58  
   5. Marek Atonen                   Lehola               EST  1136 00:44.13(5)  01:45.09(8)   02:29.22  
   6. Marek Karm                     KEKRSK               EST  9134 00:46.58(9)  01:42.37(6)   02:29.35  
   7. Ats Sõnajalg                   KEKRSK               EST  9032 00:44.42(6)  01:47.03(9)   02:31.45  
   8. Tarmo Kuub                     LSF PT               EST  4731 00:46.51(8)  01:44.58(7)   02:31.49  
      Pekka Hyvönen                  Angelniemen Ankkurit FIN     0 00:46.09(7)  Ei start      Katk      
      Silver Rebenits                Kape                 EST  3820 01:28.00(10) Ei start      Katk      
      Andreas Kraas                  EKJ SK               EST  2510 Ei start     01:23.49(2)   Katk      
      Timmo Tammemäe                 Orvand               EST  4346 Ei start     Ei start      Ei start  
      Mattias Rennel                 KEKRSK               EST  3928 Ei start     Ei start      Ei start  
      Timo Sild                      Võru                 EST  3466 Ei start     Ei start      Ei start  
M35

5020m 18KP
9440m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Alar Abram                     Ilves                EST   556 00:32.31(1)  01:06.02(1)   01:38.33  
   2. Dmitri Shved                   SRD                  EST  1029 00:36.55(7)  01:06.40(2)   01:43.35  
   3. Martins Godins                 Lejas Mindaugi       LAT  2769 00:35.56(5)  01:11.14(3)   01:47.10  
   4. Ain Fjodorov                   Otepää               EST  6403 00:35.25(4)  01:16.43(5)   01:52.08  
   5. Margus Marrandi                JOKA                 EST  1243 00:36.02(6)  01:17.53(6)   01:53.55  
   6. Otars Putralis                 Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:39.52(10) 01:14.19(4)   01:54.11  
   7. Margus Klementsov              Mercury              EST  3400 00:34.55(2)  01:20.13(8)   01:55.08  
   8. Tarvo Avaste                   Sportnet             EST   480 00:35.14(3)  01:21.06(10)  01:56.20  
   9. Meelis Mälter                  KEKRSK               EST  2850 00:37.57(8)  01:18.34(7)   01:56.31  
  10. Arthur Raichmann               LSF PT               EST  2371 00:39.24(9)  01:20.36(9)   02:00.00  
  11. Mati Korrol                    Mercury              EST  2202 00:41.21(11) 01:23.08(11)  02:04.29  
  12. Mart Jakobson                  KEKRSK               EST  2842 00:44.58(12) 01:38.16(12)  02:23.14  
  13. Tarmo Pöör                     Mercury              EST  6428 00:49.02(13) 01:40.33(13)  02:29.35  
      Veiko Aaviste                  SF                   EST 10515 Ei start     01:53.15(14)  Katk      
      Kuno Rooba                     Rakv                 EST  1046 Ei start     Ei start      Ei start  
M40

4650m 17KP
8140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Raivo Reiman                   West                 EST   634 00:30.03(1)  00:55.40(1)   01:25.43  
   2. Guntis Arnicans                Kape                 EST 14769 00:31.12(2)  00:56.41(3)   01:27.53  
   3. Andrei Nikitin                 SRD                  EST   505 00:35.31(5)  00:56.07(2)   01:31.38  
   4. Rein Zaitsev                   Peko                 EST   493 00:33.03(3)  01:02.47(4)   01:35.50  
   5. Meelis Zimmermann              Kape                 EST  2000 00:36.03(8)  01:07.20(5)   01:43.23  
   6. Raul Hindov                    TON                  EST  3982 00:34.52(4)  01:14.46(7)   01:49.38  
   7. Mart Ostra                     Nõmme                EST   642 00:39.37(10) 01:12.47(6)   01:52.24  
   8. Aivar Jõgiaas                  Seiklusporr          EST  2211 00:42.27(11) 01:22.59(8)   02:05.26  
   9. Raul Kangur                    SOK                  EST  1938 00:46.17(12) 01:25.13(9)   02:11.30  
  10. Indrek Viikmaa                 West                 EST   842 00:49.14(13) 01:38.21(12)  02:27.35  
      Mairolt Kakko                  Bona Fide            EST  4113 00:37.47(9)  Ei start      Katk      
      Paavo Rõigas                   Peko                 EST  1300 00:35.55(7)  Ei start      Katk      
      Aivar Sarap                    Sportnet             EST   515 00:35.49(6)  Ei start      Katk      
      Urmas Käsk                     Võru                 EST 15699 Ei start     ÜleAja        Katk      
      Kristjan Leiger                Kape                 EST  4437 Ei start     01:32.58(11)  Katk      
      Jaan Olvet                     Rakv                 EST  1045 Ei start     01:27.46(10)  Katk      
      Raul Kudre                     Peko                 EST   492 Ei start     Ei start      Ei start  
      Karli Lambot                   Orion                EST   779 Ei start     Ei start      Ei start  
M45

4400m 14KP
7410m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Tiit Tali                      Ilves                EST   303 00:30.58(1)  00:55.13(1)   01:26.11  
   2. Toomas Mast                    HOK                  EST    79 00:33.34(2)  00:59.18(3)   01:32.52  
   3. Valdis Tilts                   ZVOC-VBSS            LAT  1602 00:40.14(6)  01:01.57(4)   01:42.11  
   4. Tõnu Ilves                     Kape                 EST  2013 00:38.57(4)  01:04.11(5)   01:43.08  
   5. Ants Turban                    Rakv                 EST   644 00:37.31(3)  01:10.37(8)   01:48.08  
   6. Toomas Tarve                   Kobras               EST  5931 00:43.37(8)  01:06.51(6)   01:50.28  
   7. Antti Roose                    Kobras               EST  4962 00:53.41(12) 00:58.15(2)   01:51.56  
   8. Ēriks Ūdris                    Meridiāns            LAT   897 00:41.30(7)  01:12.24(9)   01:53.54  
   9. Meelis Atonen                  Lehola               EST  1961 00:47.38(10) 01:10.14(7)   01:57.52  
  10. Lauri Leppik                   TAOK                 EST  4194 00:39.59(5)  01:27.58(12)  02:07.57  
  11. Martin Ehala                   JOKA                 EST  4772 00:49.37(11) 01:20.46(11)  02:10.23  
      Andy Karjus                    Võru                 EST  6043 00:45.31(9)  Ei start      Katk      
      Toomas Telgma                  Voller               EST  5919 Puuduv KP    01:18.38(10)  Tühist    
      Einar Luup                     Võru                 EST  1840 Ei start     Ei start      Ei start  
      Taivo Tali                     KEKRSK               EST  1152 Ei start     Ei start      Ei start  
M50

3680m 15KP
6830m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Rein Rooni                     Orvand               EST   240 00:28.55(2)  00:52.45(1)   01:21.40  
   2. Girts Mamis                    Mona OK              LAT  1107 00:25.55(1)  00:56.15(6)   01:22.10  
   3. Guntars Puntulis               BJSS-Azimuts OK      LAT     0 00:30.21(6)  00:53.54(2)   01:24.15  
   4. Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST  4278 00:29.08(3)  00:55.20(4)   01:24.28  
   5. Mati Preitof                   KEKRSK               EST  2260 00:30.05(4)  00:54.54(3)   01:24.59  
   6. Andres Minn                    JOKA                 EST   355 00:30.19(5)  00:56.21(7)   01:26.40  
   7. Toivo Toomas                   PEKO                 EST   217 00:32.20(7)  00:57.47(8)   01:30.07  
   8. Raul Laas                      JOKA                 EST  5372 00:34.52(10) 00:55.42(5)   01:30.34  
   9. Raul Olesk                     Kobras               EST  2012 00:34.06(9)  00:59.33(9)   01:33.39  
  10. Jaan Ainelo                    Ilves                EST  4525 00:33.24(8)  01:06.32(10)  01:39.56  
  11. Aivar Tooming                  Rakv                 EST 14934 00:36.10(11) 01:18.45(11)  01:54.55  
      Tõnu Loog                      Kobras               EST  1169 00:38.07(12) Ei start      Katk      
      Tauno Kure                     Kape                 EST   728 Ei start     01:21.14(12)  Katk      
      Andrus Sipsaka                 KEKRSK               EST  2854 00:39.23(13) Puuduv KP     Tühist    
      Paul Poopuu                    JOKA                 EST   361 Ei start     Ei start      Ei start  
M55

3680m 15KP
6830m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Udo Lüüs                       Ilves                EST   128 00:28.36(1)  01:01.30(1)   01:30.06  
   2. Ago Samoson                    Orion                EST  3923 00:30.39(2)  01:04.20(3)   01:34.59  
   3. Jüri Rokko                     SK RT                EST  1240 00:34.42(6)  01:07.37(5)   01:42.19  
   4. Tõnu Taal                      JOKA                 EST   224 00:32.21(3)  01:09.59(6)   01:42.20  
   5. Sulev Tuude                    West                 EST  4197 00:37.15(8)  01:05.55(4)   01:43.10  
   6. Anti Parik                     Otepää SK            EST  2984 00:32.49(4)  01:11.16(8)   01:44.05  
   7. Tõnu Sikkal                    Kobras               EST   704 00:40.41(9)  01:04.02(2)   01:44.43  
   8. Aimur Raudsepp                 JOKA                 EST    70 00:36.32(7)  01:09.59(6)   01:46.31  
   9. Eero Ruokamo                   ONMKY                FIN 15328 00:34.35(5)  01:14.55(9)   01:49.30  
M60

3380m 12KP
5190m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Koit Paasma                    Lehola               EST    83 00:25.43(1)  00:37.42(1)   01:03.25  
   2. Avo Veermäe                    Ilves                EST   141 00:29.48(3)  00:40.42(2)   01:10.30  
   3. Tiit Tatter                    TON                  EST    66 00:29.30(2)  00:43.35(3)   01:13.05  
   4. Rein Hanstein                  Okas                 EST  3277 00:31.48(5)  00:46.15(4)   01:18.03  
   5. Rein Unt                       TON                  EST   320 00:31.47(4)  00:52.05(6)   01:23.52  
   6. Kalju Toomas                   JOKA                 EST   228 00:36.43(6)  00:47.43(5)   01:24.26  
   7. Agu Koppa                                           EST   425 00:42.15(8)  01:06.43(8)   01:48.58  
      Kalev Õunsaar                                       EST 11216 00:41.45(7)  Ei start      Katk      
      Jaan Miljan                    Kape                 EST   227 Ei start     00:59.54(7)   Katk      
      Kalev Kukk                     TAOK                 EST   266 Ei start     Ei start      Ei start  
      Rein Prank                     Kape                 EST   708 Ei start     Ei start      Ei start  
M65

2770m 10KP
4120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Ülo Vainura                    Tammed               EST   188 00:24.43(1)  00:37.18(2)   01:02.01  
   2. Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST   122 00:27.49(4)  00:37.59(3)   01:05.48  
   3. Ants Tamm                      TON                  EST   284 00:29.10(5)  00:36.43(1)   01:05.53  
   4. Ats Virumäe                    Võru                 EST  3803 00:27.46(3)  00:38.22(4)   01:06.08  
   5. Rafael Gordon                  West                 EST   239 00:25.51(2)  00:41.28(6)   01:07.19  
   6. Peep Koppel                    Koop                 EST   456 00:31.03(6)  00:39.00(5)   01:10.03  
   7. Pertti Veijalainen             SK Vuoksi            FIN     0 00:32.07(7)  00:43.46(8)   01:15.53  
   8. Tiit Koppel                    Orion                EST   455 00:37.27(10) 00:44.43(9)   01:22.10  
   9. Rudolf Mürk                    Võru                 EST  1064 00:38.07(11) 00:44.51(10)  01:22.58  
  10. Mati Poom                      TON                  EST     3 00:34.09(8)  00:49.24(11)  01:23.33  
  11. Elmo Pärna                     Lehola               EST    84 00:36.13(9)  00:49.29(12)  01:25.42  
  12. Karl-Valdor Kuusk              Tammed               EST   194 00:41.56(12) 00:52.41(14)  01:34.37  
  13. Jüri Tähemaa                                        EST  4383 00:43.28(13) 00:52.21(13)  01:35.49  
      Agu Lipping                    HOK                  EST  1179 Puuduv KP    00:42.30(7)   Tühist    
M70

2770m 10KP
4120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Mihhail Taivere                Kape                 EST  1677 00:27.38(1)  00:37.14(1)   01:04.52  
   2. Enno Lelumees                  HOK                  EST   262 00:38.50(6)  00:41.55(2)   01:20.45  
   3. Endel Remmet                   Kape                 EST   706 00:37.31(5)  00:45.21(3)   01:22.52  
   4. Valter Ploom                   Tartu                EST  3746 00:36.20(3)  00:53.36(7)   01:29.56  
   5. Lembit Vassil                  Ilves                EST   460 00:39.14(7)  00:51.46(6)   01:31.00  
   6. Rein Küttim                    Orion                EST   306 00:37.30(4)  00:56.07(8)   01:33.37  
   7. Georg Sooberg                  Võru                 EST   462 00:43.01(10) 00:51.17(5)   01:34.18  
   8. Kalju Tilk                     Orion                EST   104 00:32.13(2)  01:07.25(10)  01:39.38  
   9. Nikolai Kuha                   Kape                 EST  3071 00:56.13(11) 00:47.28(4)   01:43.41  
  10. Riho Kilp                      Tammed               EST   189 00:43.00(9)  01:01.33(9)   01:44.33  
      Martin Tõrra                   Kobras               EST   718 00:40.49(8)  Ei start      Katk      
M75

2460m 10KP
3460m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Heino Mardiste                 Kape                 EST   676 00:31.25(1)  00:38.44(1)   01:10.09  
   2. Valju Tali                     KEKRSK               EST  2855 00:58.31(2)  01:17.58(2)   02:16.29  
M80

2460m 10KP
3460m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Heino Heinloo                  Tammed               EST   165 00:38.59(1)  00:54.19(1)   01:33.18  
   2. Edgar Tammik                   Orion                EST   101 00:44.31(2)  00:56.13(2)   01:40.44  
   3. Feliks Kipper                  Orion                EST   913 00:48.49(3)  00:58.57(3)   01:47.46  
      Osvald Mõttus                  Lehola               EST   661 Puuduv KP    01:09.31(4)   Tühist    
M8NR

1850m 4KP
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Mihkel Mahla                                        EST 13781 00:22.16(1)  00:20.19(1)   00:42.35  
   2. Olev Piirisild                 Võru                 EST 15278 00:24.46(2)  00:23.48(3)   00:48.34  
   3. Mihkel Abram                                        EST 15090 00:26.18(3)  00:28.20(5)   00:54.38  
   4. Siim Talumaa                                        EST 10302 00:30.09(4)  00:26.30(4)   00:56.39  
   5. Mairo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 16339 00:34.12(5)  00:29.22(6)   01:03.34  
   6. Henrik Saega                   Tsirguliina KK       EST 17221 00:42.05(6)  00:22.25(2)   01:04.30  
M9NR

1850m 4KP
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Ragnar Rooba                   Rakv                 EST  9648 00:15.18(2)  00:11.05(1)   00:26.23  
   2. Dainis Männiste                Kobras/Põlva SK      EST 16228 00:14.37(1)  00:13.20(2)   00:27.57  
   3. Mihkel Herbert Pais            West                 EST  6886 00:24.45(4)  00:22.41(3)   00:47.26  
   4. Kerten Matto                   Viluste kool         EST  1435 00:25.00(5)  00:23.35(4)   00:48.35  
   5. Pärt Saega                     Tsirguliina KK       EST 17220 00:24.06(3)  00:27.14(5)   00:51.20  
N10NR

1850m 4KP
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Agnija Caune                   Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:13.25(1)  00:14.43(1)   00:28.08  
   2. Zanda Stabina                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:19.29(3)  00:15.24(2)   00:34.53  
   3. Lorely Kõrvel                  Kanepi ÜG            EST 16609 00:22.22(4)  00:21.02(3)   00:43.24  
   4. Kairiin Märtson                Kobras/Põlva SK      EST 14780 00:19.04(2)  00:25.29(4)   00:44.33  
N12A

2210m 8KP
3160m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Kristel Kõivo                  Peko                 EST 13286 00:19.19(2)  00:28.22(2)   00:47.41  
   2. Elina Skopane                  Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:23.30(4)  00:29.45(3)   00:53.15  
   3. Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 10827 00:18.30(1)  00:35.48(5)   00:54.18  
   4. Teele Telgma                   Tammed               EST  6307 00:23.07(3)  00:32.09(4)   00:55.16  
   5. Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK      EST 13285 00:30.48(8)  00:27.34(1)   00:58.22  
   6. Laura Nelsone                  Kapa OK              LAT     0 00:24.20(5)  00:38.17(7)   01:02.37  
   7. Helle Leis                     Kobras/Põlva SK      EST 13218 00:34.22(10) 00:38.04(6)   01:12.26  
   8. Krete Auser                    Peko                 EST 16581 00:31.13(9)  00:42.52(8)   01:14.05  
   9. Kati Iher                      Tartu                EST  5690 00:26.26(7)  00:49.31(9)   01:15.57  
  10. Sigrit Säga                    Kobras/Põlva SK      EST 11064 00:26.08(6)  00:50.31(10)  01:16.39  
  11. Anda Upite                     Kapa OK              LAT  3069 00:37.01(11) 01:04.29(11)  01:41.30  
      Carmen Saega                   Tsirguliina kk       EST 13863 Ei start     Ei start      Ei start  
N12TR

1910m 5KP
1730m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Kelli Nurm                     Kobras/Põlva SK      EST 14843 00:22.41(1)  00:18.13(1)   00:40.54  
   2. Heleri Karmen Hõrrak           Võru                 EST 14270 00:23.12(2)  00:21.53(3)   00:45.05  
   3. Anete Vabarna                  Peko                 EST 16357 00:28.37(4)  00:19.18(2)   00:47.55  
   4. Maia Mustimets                 Peko                 EST 14791 00:24.20(3)  00:26.40(6)   00:51.00  
   5. Triin Talvik                   Tsirguliina KK       EST 17224 00:30.53(5)  00:25.27(5)   00:56.20  
   6. Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva SK      EST 14779 00:38.42(6)  00:22.46(4)   01:01.28  
   7. Liis Grete Atonen              Lehola               EST 14427 00:41.51(7)  00:38.55(8)   01:20.46  
      Agnes Säga                     Kobras/Põlva SK      EST 11065 Ei start     00:27.05(7)   Katk      
      Pauliine Saega                 Tsirguliina kk       EST     0 Puuduv KP    Puuduv KP     Tühist    
      Kaisa Tiirmaa                  Tsirguliina KK       EST 17225 Ei start     Ei start      Ei start  
N14A

2620m 10KP
4070m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Kristel Sibul                  Kobras/Põlva SK      EST 10206 00:20.02(1)  00:30.05(1)   00:50.07  
   2. Alina Kramarenko               SRD                  EST  6645 00:25.22(3)  00:34.33(2)   00:59.55  
   3. Austra Zusevica                Kapa OK              LAT     0 00:26.28(4)  00:35.15(3)   01:01.43  
   4. Marie Tammemäe                 Orvand               EST  5444 00:28.45(5)  00:43.06(8)   01:11.51  
   5. Ragne Reiman                   West                 EST  6666 00:32.55(9)  00:39.08(5)   01:12.03  
   6. Kristiina Himma                Võru                 EST 15012 00:36.41(10) 00:36.06(4)   01:12.47  
   7. Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      EST 10142 00:32.19(7)  00:42.43(6)   01:15.02  
   8. Eneli Maranik                  Kape                 EST  5242 00:32.27(8)  00:42.54(7)   01:15.21  
   9. Zelma Lapina                   Kapa OK              LAT     0 00:29.30(6)  00:51.57(11)  01:21.27  
  10. Kristin Viikmaa                West                 EST  5534 00:38.22(11) 00:50.04(10)  01:28.26  
  11. Agnese Rudzite                 Kapa OK              LAT     0 00:47.30(12) 01:01.32(13)  01:49.02  
  12. Lisa Frohböse                  Põlvamaa             EST 12743 00:55.00(14) 00:55.28(12)  01:50.28  
      Liis Toomas                                         EST  4440 Ei start     00:48.49(9)   Katk      
      Anete Čama                     Smiltenes BJSS-Azimu LAT  2043 00:24.45(2)  Ei start      Katk      
      Kätlin-Regiina Kirjanen        TAOK                 EST  5228 00:49.23(13) Ei start      Katk      
N14B

2210m 8KP
3160m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Margit Saal                    Otepää               EST  5118 00:38.22(1)  00:50.39(1)   01:29.01  
      Aleksandra Leesment            SRD                  EST  9141 Ei start     Ei start      Ei start  
N16A

3140m 13KP
5500m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Margret Zimmermann             Kape                 EST  4484 00:27.35(2)  00:42.01(1)   01:09.36  
   2. Kerda Timmusk                  SRD                  EST  5350 00:29.44(5)  00:48.07(3)   01:17.51  
   3. Jaana Olvet                    Rakv                 EST     0 00:29.09(4)  00:49.26(4)   01:18.35  
   4. Laura Leiboma                  Kapa Ok              LAT     0 00:28.39(3)  00:58.47(6)   01:27.26  
   5. Kendija Aparjode               Kapa OK              LAT     0 00:27.15(1)  01:05.06(7)   01:32.21  
   6. Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva SK      EST 12362 00:41.46(8)  00:54.00(5)   01:35.46  
   7. Meeli-Heli Lepna               HOK                  EST  7819 00:33.51(7)  01:16.58(9)   01:50.49  
      Karoliina Sikkal               Kobras               EST  4405 00:31.47(6)  Ei start      Katk      
      Marianne Haug                  Võru                 EST  5025 Ei start     00:44.07(2)   Katk      
      Doris Kudre                    Peko                 EST  4448 Ei start     01:12.04(8)   Katk      
      Silvia Luup                    Võru                 EST  4493 Ei start     Ei start      Ei start  
N16B

2620m 10KP
4070m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Maarika Vask                   Ilves                EST  4358 00:34.47(1)  00:59.32(1)   01:34.19  
      Melanie Olesk                  Kobras               EST  2366 Ei start     01:00.15(2)   Katk      
N18A

3530m 15KP
6040m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Evely Kaasiku                  JOKA                 EST  8366 00:24.54(1)  00:51.54(1)   01:16.48  
   2. Laura Joonas                   Võru                 EST  3717 00:29.20(2)  00:55.34(2)   01:24.54  
   3. Kristiine Aluvee               Kobras               EST  8466 00:32.55(4)  01:09.12(5)   01:42.07  
   4. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      EST   717 00:32.14(3)  01:11.17(7)   01:43.31  
   5. Marili Zimmermann              Kape                 EST  3900 00:34.31(5)  01:09.51(6)   01:44.22  
      Silja Olesk                    Kobras               EST  5691 Ei start     01:05.23(4)   Katk      
      Daisy Kudre                    Peko                 EST  1405 Ei start     01:01.22(3)   Katk      
N20

4050m 15KP
7050m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Sigrid Ruul                    JOKA                 EST  5484 00:33.09(1)  00:56.53(1)   01:30.02  
   2. Kerstin Uiboupin               Võru                 EST  3797 00:35.36(2)  00:59.38(2)   01:35.14  
   3. Kadi-Liis Minn                 JOKA                 EST  3041 00:39.36(4)  01:10.32(3)   01:50.08  
   4. Britta Panker                  Ilves                EST  3780 00:37.48(3)  01:15.24(4)   01:53.12  
   5. Marta Olvet                    Rakv                 EST     0 00:51.20(5)  01:35.11(6)   02:26.31  
      Agnes Vask                     Ilves                EST  3896 Ei start     01:16.57(5)   Katk      
N21A

4050m 15KP
7050m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Piia Avaste                    Tammed               EST  1161 00:34.34(1)  01:05.27(1)   01:40.01  
   2. Helle Hallik                   JOKA                 EST  3049 00:38.05(2)  01:05.54(2)   01:43.59  
N21B

3330m 12KP
5210m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Eva-Maria Truusalu             Rae                  EST  3658 00:30.01(1)  00:49.45(1)   01:19.46  
   2. Anneli Ambel                   Mercury              EST  3738 00:47.48(5)  00:54.41(2)   01:42.29  
   3. Triin Jõeveer                                       EST  4385 00:43.33(3)  01:00.15(3)   01:43.48  
   4. Hanna Samoson                  Orion                EST  3922 00:38.22(2)  01:09.42(6)   01:48.04  
   5. Gerli Viikmaa                  West                 EST  3965 00:50.47(6)  01:10.51(7)   02:01.38  
   6. Kaire Kirss                    TON                  EST  2760 00:52.57(7)  01:11.26(8)   02:04.23  
   7. Ülle Hollo                     Võru                 EST 15275 00:46.40(4)  01:18.21(10)  02:05.01  
   8. Raili Rooba                    Rakv                 EST  4179 01:06.47(8)  01:03.36(4)   02:10.23  
   9. Ruth Esta                      HOK                  EST  8084 01:10.57(9)  01:17.28(9)   02:28.25  
      Tiina Turban                   Rakv                 EST  3818 Ei start     01:05.34(5)   Katk      
N21C

2620m 10KP
4070m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Erika Raudsepp                 Okas                 EST  4162 00:22.29(1)  00:35.01(1)   00:57.30  
   2. Ethel Madalik                  Tammed               EST  2513 00:29.33(2)  00:48.40(3)   01:18.13  
   3. Ele Sisas                      TAOK                 EST 10098 00:31.26(3)  01:05.19(4)   01:36.45  
      Svetlana Doledutko             SRD                  EST  4123 Ei start     00:45.07(2)   Katk      
N21E

4650m 17KP
8140m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Merike Vanjuk                  Kape                 EST   859 00:34.11(1)  01:06.24(1)   01:40.35  
   2. Eleri Hirv                     Võru                 EST  4238 00:35.49(2)  01:18.06(3)   01:53.55  
   3. Piibe Tammemäe                 Orvand               EST  4486 00:42.14(3)  01:15.52(2)   01:58.06  
   4. Adele Puusalu                  Kobras               EST  4304 00:45.39(4)  01:29.56(4)   02:15.35  
N35

4050m 15KP
7050m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Ieva Godina                    Lejas Mindaugi       LAT  2982 00:37.16(2)  01:05.25(1)   01:42.41  
   2. Kristi Vassil                  Ilves                EST   557 00:35.14(1)  01:09.42(2)   01:44.56  
   3. Heidi Sild                     West                 EST  5592 00:48.20(3)  01:14.04(3)   02:02.24  
      Heli Haug                      Võru                 EST  3714 Ei start     01:31.08(4)   Katk      
      Kadri Parts                    Võru                 EST 10194 01:00.38(4)  Puuduv KP     Tühist    
N40

3530m 15KP
6040m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Jana Kink                      Kape                 EST  2470 00:25.47(1)  00:53.38(1)   01:19.25  
   2. Triin Vask                     Ilves                EST   485 00:28.52(2)  00:55.45(2)   01:24.37  
   3. Erika Joonas                   Võru                 EST   359 00:33.19(4)  01:01.55(3)   01:35.14  
   4. Anne-Ly Viikmaa                West                 EST  1667 00:35.05(5)  01:11.34(4)   01:46.39  
   5. Helen Mast                     HOK                  EST  2095 00:33.03(3)  01:37.10(6)   02:10.13  
   6. Rita Ojala                     JOKA                 EST   970 00:43.37(6)  01:35.10(5)   02:18.47  
N45

3330m 12KP
5210m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               EST   183 00:36.20(2)  00:47.06(1)   01:23.26  
   2. Merike Paapson                 TON                  EST  2741 00:38.27(4)  00:50.22(2)   01:28.49  
   3. Lea Leppik                     TAOK                 EST  4195 00:37.37(3)  00:52.21(3)   01:29.58  
   4. Elin Ilves                     Kape                 EST  3898 00:40.36(5)  00:54.28(4)   01:35.04  
   5. Inger Jalakas                  KEKRSK               EST  2843 00:41.09(6)  01:00.08(5)   01:41.17  
   6. Epp Voitka                     Võru                 EST     0 00:47.11(8)  01:12.11(6)   01:59.22  
   7. Juta Ainelo                    Ilves                EST   966 00:46.09(7)  01:14.38(8)   02:00.47  
   8. Liana Varava                   Kape                 EST  1653 00:49.19(9)  01:13.50(7)   02:03.09  
      Pilvi-Heli Vettik              JoKA                 EST  3180 00:34.06(1)  Ei start      Katk      
      Siiri Sotnik                   Otepää               EST  2991 00:56.41(10) Ei start      Katk      
      Ellen Lembra                   Kape                 EST  2008 Ei start     Ei start      Ei start  
N50

3380m 12KP
5190m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Kersti Ehala                   JOKA                 EST   295 00:31.34(1)  00:43.07(1)   01:14.41  
   2. Tiina Oras                     Ilves                EST   140 00:34.09(4)  00:45.36(2)   01:19.45  
   3. Marika Kirsspuu                TAOK                 EST   260 00:34.02(3)  00:46.40(3)   01:20.42  
   4. Saima Värton                   Kobras               EST   213 00:32.37(2)  00:49.54(5)   01:22.31  
   5. Gea Rennel                     KEKRSK               EST  2853 00:35.18(5)  00:53.07(6)   01:28.25  
   6. Ilme Roosi                     Orvand               EST  8401 00:43.56(7)  00:47.39(4)   01:31.35  
   7. Ülle Raudsepp                  Okas                 EST   709 00:44.44(8)  00:53.51(7)   01:38.35  
   8. Virve Einpaul                  Ilves                EST   256 00:41.02(6)  00:58.33(8)   01:39.35  
   9. Aino Koser                     Ilves                EST  3910 00:50.33(9)  00:59.43(9)   01:50.16  
  10. Leena Leesment                 SRD                  EST  9206 00:54.39(11) 01:10.39(12)  02:05.18  
  11. Heli Viks                      Võru                 EST  5017 00:52.49(10) 01:24.01(13)  02:16.50  
      Ülle Põldoja                   Ilves                EST   703 Ei start     01:01.00(10)  Katk      
      Maire Kure                     Kape                 EST  2801 Ei start     01:10.32(11)  Katk      
      Siiri Poopuu                   JOKA                 EST  1250 Ei start     Ei start      Ei start  
N55

3380m 12KP
5190m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Niina Karnit                   SRD                  EST  1015 00:37.13(1)  00:52.21(5)   01:29.34  
   2. Tiina Talisoo                  KEKRSK               EST  3119 00:37.28(2)  00:53.34(6)   01:31.02  
   3. Anne Arold                     OKH                  EST  3235 00:47.18(6)  00:48.03(1)   01:35.21  
   4. Vaike Tomann                   Ilves                EST  1137 00:39.27(3)  00:58.19(7)   01:37.46  
   5. Riina Kivikas                  Ilves                EST   707 00:45.57(4)  00:58.57(8)   01:44.54  
   6. Ene Sulg                       Orvand               EST  2480 00:56.14(7)  00:49.15(2)   01:45.29  
   7. Tamara Kosmaceva               Kapa OK              LAT     0 00:46.35(5)  01:10.50(11)  01:57.25  
   8. Anu Pallon                     JOKA                 EST  7138 01:02.30(8)  01:08.33(10)  02:11.03  
      Marje Tobreluts                Kobras               EST  1314 Ei start     00:49.57(3)   Katk      
      Ülle Kadak                     Lehola               EST   705 Ei start     00:51.33(4)   Katk      
      Epp Kroon                      Ilves                EST  2044 Puuduv KP    01:04.51(9)   Tühist    
N60

2770m 10KP
4120m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Liivi Parik                    Otepää SK            EST   925 00:35.27(1)  00:44.47(3)   01:20.14  
   2. Tiiu Kaasik                    Ilves                EST   102 00:37.43(4)  00:43.55(1)   01:21.38  
   3. Anu Saue                       HOK                  EST   946 00:36.28(2)  00:45.54(4)   01:22.22  
   4. Kaie Kivila                    Ilves                EST  2737 00:37.42(3)  00:51.06(5)   01:28.48  
   5. Leili Prans                    Ilves                EST  4910 00:44.25(6)  00:44.45(2)   01:29.10  
   6. Kersti Ploom                   Tartu                EST  3745 00:39.04(5)  00:56.50(6)   01:35.54  
      Riina Miljan                   Kape                 EST   698 Ei start     01:15.05(7)   Katk      
N65

2500m 11KP
3730m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Ilona Vanaveski                Ilves                EST  2734 00:37.11(1)  00:48.14(1)   01:25.25  
   2. Helle Mürk                     Võru                 EST   740 01:04.40(2)  01:29.35(2)   02:34.15  
N70

2500m 11KP
3730m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Maire Raid                     Tammed               EST   181 00:33.11(1)  00:49.18(2)   01:22.29  
   2. Maie Abram                     Ilves                EST   146 00:35.21(2)  00:49.13(1)   01:24.34  
   3. Ilse Uus                       TON                  EST   300 00:37.27(3)  00:50.48(3)   01:28.15  
N8NR

1850m 4KP
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Eliise Kesküla                 Kärdla ÜG            EST 17460 00:19.10(2)  00:15.56(1)   00:35.06  
   2. Anna Anete Strazdina           Smiltene BJSS/Azimut LAT     0 00:19.09(1)  00:17.27(2)   00:36.36  
   3. Brigitte Panker                Ilves                EST  8043 00:24.11(3)  00:23.05(3)   00:47.16  
   4. Mari Ann Mahla                                      EST 14689 00:48.30(4)  00:41.51(5)   01:30.21  
   5. Annabel Mirtel Saskia Joakit   Tammed               EST 11592 00:54.22(5)  00:40.27(4)   01:34.49  
      Netty Tohus                    Tsirguliina kk       EST 16338 Ei start     00:46.07(6)   Katk      
      Viktoria Misnik                                     EST     0 Ei start     Ei start      Ei start  
      Mariann Zernant                                     EST 13655 Ei start     Ei start      Ei start  
N9NR

1850m 4KP
1580m 5KP
Koht  Nimi                           Klubi                Maa EOL   Päev 1       Päev 2        Tulemus     
   1. Siiri Talts                    HOK                  EST 12448 00:16.36(1)  00:19.19(1)   00:35.55  
OK KAPE
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 13.08.2011 20:44:11