XXV KOPRAKARIKAS 26.07.2013
Lühendatud tavarada
28.07.2013 Saarjärve, Veriora vald, Põlva (Kalle Ojasoo)
M10NR  M12A  M12TR  M14A  M14B  M16  M18  M20  M21A  M21E  M21TECHNO  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR  M9NR  MVIP 
N10NR  N12A  N12TR  N14A  N14B  N16  N18  N20  N21A  N21E  N21TECHNO  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR  N9NR  NVIP 

M10NR
1880m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mihkel Mahla              Peko            EST 13781 00:16.38    
   2. Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo EST 19487 00:18.00    
   3. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp EST 17356 00:18.57    
   4. Mihkel Abram              Tammed          EST 15090 00:20.34    
   5. Karmo Tisler              Võru/Võru spord EST 18432 00:25.09    
   6. Riko Reitel               -               EST 17256 01:36.08    
M12A
2370m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ragnar Rooba              Rakv            EST  9648 00:17.19    
   2. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 16234 00:17.45    
   3. Joosep Kaasiku            JOKA            EST 12321 00:19.33    
   4. Kustu Künnapas            HOK             EST 17457 00:21.13    
   5. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 17966 00:24.02    
   6. Georg Paal                JOKA            EST 16655 00:24.11    
   7. Raiko Marrandi            JOKA            EST  7565 00:27.46    
   8. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 17962 00:33.14    
      Alex Treier               Võru/Võru spord EST 17963 Puuduv KP   
      Martin Erik Maripuu       Põlva Spordikoo EST 17669 Ei start    
      Dainis Männiste           Kobras/Põlva Sp EST 16228 Ei start    
M12TR
2030m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Natwud Tabsai             Suomusjärven Si FIN     0 00:21.20    
   2. Karel Kuragin             Võru/Võru spord EST 15707 00:23.27    
   3. Andreas Erik Paugus       West            EST 19587 00:25.34    
   4. Kerten Matto              Kobras/Põlva Sp EST  1435 00:33.30    
M14A
4260m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Villu Serv                Kobras/Põlva Sp EST 10140 00:35.39    
   2. Siim Helmoja              Kobras/Põlva Sp EST 13539 00:37.33    
   3. Sander Tomson             Kobras          EST  7201 00:38.51    
   4. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva Sp EST 14842 00:41.56    
   5. Reinis Putrālis           OK Azimuts      LAT     0 00:46.09    
   6. Esko Vanahunt             Kobras/Põlva Sp EST 11788 00:49.02    
   7. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST  6572 00:49.40    
   8. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp EST 11785 00:50.22    
   9. Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 11789 00:51.51    
  10. Martin Sults              Kobras/Põlva Sp EST 11713 00:58.40    
  11. Keiro Kukk                West            EST  7326 01:05.36    
      Karmo-Kris Reintamm       Võru/Võru spord EST 17960 Ei start    
      Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST 15022 Ei start    
M14B
2370m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kiur Erik Eensaar         Tartu Karlova G EST  9606 00:23.52    
   2. Rasmus Kruusa             Tartu           EST 16214 00:32.58    
      Madis Ramst               West            EST 15877 Puuduv KP   
      Herman Mölder             West            EST 14369 Puuduv KP   
      Elmar Roolaht             West            EST 14383 Puuduv KP   
      Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST 15503 Ei start    
      Kristers Grasis                           LAT     0 Ei start    
M16
5140m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Lauri Pähn                Võru/Võru spord EST 16666 00:42.37    
   2. Tomi-Andre Piirmets       West            EST 13566 00:47.32    
   3. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST  5157 00:51.45    
   4. Toomas Idnurm                             EST  4871 01:09.26    
   5. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 13613 01:10.40    
M18
6630m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tanel Papp                Võru            EST 12810 00:52.43    
   2. Veiko Vinkel              West            EST  4286 00:53.50    
   3. Anti Sõukand              Võru/Võru spord EST  5030 00:54.17    
   4. Rando Marrandi            JOKA            EST  6558 00:56.30    
   5. Henrik Upsal              Kristiansand Or NOR     0 00:56.58    
   6. Sander Lembra             Võru/Võru spord EST  6987 00:57.16    
   7. Andres Saetalu            Tammed          EST 17048 01:00.50    
   8. Kristjan Täll             KEKRSK          EST 16245 01:02.25    
   9. Andreas Aadli             Tammed          EST  7288 01:03.30    
  10. Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord EST 16670 01:20.07    
  11. Hans Mark Võsu            JOKA            EST 12323 01:23.15    
      Heiki Rein Kiisler        KEKRSK          EST  8018 Ei start    
M20
7460m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST  9472 00:57.12    
   2. Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva Sp EST  4424 00:59.58    
   3. Taavi-Kalle Kiisler       KEKRSK          EST  4695 01:06.27    
   4. Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            EST  4338 01:10.46    
      Rasmus Sotnik             Otepää          EST  5293 Puuduv KP   
      Reigo Teervalt            Peko            EST  5140 Ei start    
M21A
7460m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Anti Sulavee              Orvand          EST  3258 00:53.19    
   2. Mikk Tali                 KEKRSK          EST  6133 00:57.47    
   3. Allan Roosimägi           Jõhvikas        EST  4393 01:24.04    
      Marko Teder               EMÜ             EST 19690 Ei start    
      Taavi Kuha                Kape            EST  4222 Ei start    
M21E
9110m 30KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Uku-Laur Tali             KEKRSK          EST  3013 01:01.09    
   2. Ats Sõnajalg              KEKRSK          EST  9032 01:02.54    
   3. Kaido Hallik              Ilves           EST  3665 01:04.21    
   4. Sixten Sild               Võru            EST   750 01:05.24    
   5. Kristjan Karabelnik       seiklusporr     EST  3233 01:12.26    
   6. Guntis Arnicans           Kape            EST 14769 01:14.16    
   7. Kaarel Kallas             JOKA            EST  3340 01:14.19    
   8. Priit Poopuu              JOKA            EST   891 01:24.26    
   9. Sven Oras                 Ilves           EST  3140 01:27.22    
      Jaagup Truusalu           Võru            EST  4211 Ei start    
      Rene Post                 Kobras          EST  5142 Ei start    
M21TECHNO
5470m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ott Rakkaselg             HOK             EST  1920 00:41.11    
   2. Olavi Ottas               Kobras          EST  1430 00:42.42    
   3. Sergei Rjabõshkin         SRD             EST  5274 00:43.07    
   4. Rain Piiri                                EST  2349 00:43.27    
   5. Tarmo Klaar               Ilves           EST  1143 00:45.08    
   6. Indrek Mahla              Peko            EST  2661 00:47.30    
   7. Andres Lauba              TON             EST  2895 00:51.49    
   8. Heiki Saal                Otepää          EST  5116 00:55.15    
   9. Märt Kivila               Ilves           EST  2738 00:55.56    
  10. Marko Teder               -               EST 19690 00:56.44    
  11. Aleksander Tali           KEKRSK          EST  6130 00:57.07    
  12. Ragnar Ilp                                EST  4708 01:06.11    
  13. Raido Viks                Võru            EST 13517 01:07.23    
  14. Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST  4293 01:08.10    
  15. Andres Idnurm                             EST  4482 01:25.01    
      Mait Tõnisson             LSF PT          EST   782 Ei start    
M35
7460m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Meelis Merenäkk                           EST 10226 00:52.56    
   2. Tanel Kannel              Rae             EST  1748 00:54.48    
   3. Mati Korrol               Mercury         EST  2202 00:55.58    
   4. Ain Fjodorov              Rae             EST  6403 00:56.49    
   5. Meelis Mälter             KEKRSK          EST  2850 00:57.23    
   6. Margus Marrandi           JOKA            EST  1243 00:59.38    
   7. Vallo Vaher               JOKA            EST  2684 01:02.25    
   8. Heno Ivanov                               EST  5655 01:07.43    
   9. Marek Atonen              Lehola          EST  1136 01:09.50    
  10. Eero Mõttus                               EST  2191 01:21.36    
      Tarvo Avaste              Tammed          EST   480 Ei start    
M40
6630m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Otārs Putrālis            OK Azimuts      LAT     0 00:48.16    
   2. Raivo Reiman              West            EST   634 00:48.31    
   3. Martin Aunin                              EST  4889 00:55.24    
   4. Tõnis Piirisild           Võru            EST 10214 00:56.52    
   5. Sven Rea                  Nõmme           EST  1234 00:59.43    
   6. Mart Ostra                Nõmme           EST   642 01:10.59    
   7. Enno Lepvalts                             EST  1342 01:13.08    
      Rein Zaitsev              Peko            EST   493 Ei start    
      Urmas Hiielaan            Võru            EST  2167 Ei start    
      Grasis Ingus              Auseklis IK     LAT     0 Ei start    
      Aivar Leht                Okas            EST  5485 Ei start    
M45
5770m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Matti Yliluikki           Suomusjärven Si FIN     0 00:40.48    
   2. Meelis Zimmermann         Kape            EST  2000 00:45.11    
   3. Aivars Mihailovs          Auseklis        LAT     0 00:45.45    
   4. Raivo Pellja              JOKA            EST   108 00:45.57    
   5. Einar Luup                Võru            EST  1840 00:48.36    
   6. Taivo Tali                KEKRSK          EST  1152 00:49.12    
   7. Per Ögren                 Club Bergnäsets SWE     0 00:51.47    
   8. Andy Karjus               Võru            EST  6043 00:52.10    
   9. Raivo Panker              Mercury         EST  2685 00:54.31    
  10. Johan Alenius             IFK Lidingö     SWE  7149 00:55.17    
  11. Tõnu Lauter               Lauter Team     EST  3822 00:59.08    
  12. Toomas Telgma             Voller          EST  5919 01:09.32    
  13. Indrek Jentson            Kape            EST  4381 01:14.37    
      Janis Lucans                              LAT     0 Ei start    
      Matis Märtson             Novaator        EST 14771 Ei start    
M50
5770m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Andrus Rämmann            Koop            EST 11806 00:47.42    
   2. Tõnu Ilves                Kape            EST  2013 00:48.11    
   3. Tiit Tali                 Ilves           EST   303 00:48.53    
   4. Raul Laas                 JOKA            EST  5372 00:49.08    
   5. Toomas Tarve              Kobras          EST  5931 00:49.19    
   6. Raul Olesk                Kobras          EST  2012 00:52.18    
   7. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST  2401 00:54.36    
   8. Sergey Iudov              CKO RUS         RUS     0 00:57.42    
   9. Dmitriy Binogradov        Mile-Sport      RUS     0 01:00.18    
  10. Gureev Maxim              Mile-Sport      RUS     0 01:09.08    
  11. Viesturs Lucans                           LAT     0 01:09.59    
M55
5770m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Juris Kokins              OK Meridiāns    LAT     0 00:48.06    
   2. Rein Rooni                Orvand          EST   240 00:51.55    
   3. Tõnu Sikkal               Kobras          EST   704 00:54.40    
   4. Kaljo Julge               Kape            EST  1310 00:57.28    
   5. Jaan Ainelo               Ilves           EST  4525 00:58.57    
   6. Tõnu Taal                 JOKA            EST   224 01:00.07    
   7. Uldis Bertuks             Alūksne-Ape OK  LAT     0 01:09.04    
   8. Aimur Raudsepp            JOKA            EST    70 01:15.32    
   9. Tauno Kure                Kape            EST   728 01:16.35    
  10. Udo Lüüs                  Ilves           EST   128 01:18.48    
      Paul Poopuu               JOKA            EST   361 Puuduv KP   
      Sulev Tuude               West            EST  4197 Ei start    
      Ahto Karu                 JOKA            EST   884 Ei start    
      Kalmer Keevend            JOKA            EST    73 Ei start    
M60
4380m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Jüri Rokko                SK RT           EST  1240 00:42.52    
   2. Lembit Nöps               Ilves           EST  1100 00:43.12    
   3. Koit Paasma               Lehola          EST    83 00:47.53    
   4. Rein Hanstein             Okas            EST  3277 00:48.54    
   5. Madis Oras                Ilves           EST   143 00:49.31    
   6. Rein Kriks                Rakv            EST  1823 00:49.35    
   7. Ilmar Kirjanen            TAOK            EST   411 00:53.45    
   8. Toomas Naelapää           KEKRSK          EST  2851 01:00.33    
   9. Heini Tammik              Kape            EST  1311 01:05.39    
      Riho Männi                Lehola          EST   902 Puuduv KP   
      Anti Parik                Otepää SK       EST  2984 Puuduv KP   
      Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST  3512 Ei start    
      Rein Prank                Kape            EST   708 Ei start    
      Ago Käis                  Kobras          EST  4314 Ei start    
M65
3740m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Väino Aul                 Jõhvikas        EST   936 00:33.01    
   2. Jouko Visa                Suomusjärven Si FIN     0 00:37.02    
   3. Ülo Vainura               Tammed          EST   188 00:38.59    
   4. Tiit Tatter               TON             EST    66 00:39.02    
   5. Kalju Toomas              JOKA            EST   228 00:44.29    
   6. Enn Aedna                 West            EST  2505 00:46.34    
   7. Ats Virumäe               Võru            EST  3803 00:53.20    
   8. Jüri Tähemaa                              EST  4383 01:00.42    
   9. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST   425 01:06.02    
  10. Elmo Pärna                Lehola          EST    84 01:07.54    
  11. Mati Poom                 TON             EST     3 01:08.43    
      Rafael Gordon             West            EST   239 Puuduv KP   
      Tõnu Nurm                 Kobras          EST   248 Ei start    
      Jaan Miljan               Kape            EST   227 Ei start    
M70
3740m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mihhail Taivere           Kape            EST  1677 00:45.35    
   2. Lembit Vassil             Ilves           EST   460 00:53.25    
   3. Enno Lelumees             HOK             EST   262 00:58.32    
   4. Nikolai Kuha              Kape            EST  3071 01:00.07    
   5. Kalju Tilk                Orion           EST   104 01:00.55    
   6. Jaan Orav                 TON             EST   305 01:02.16    
   7. Georg Sooberg             Võru            EST   462 01:03.25    
   8. Valter Ploom              Jõhvikas        EST  3746 01:03.53    
   9. Agu Lipping               HOK             EST  1179 01:04.35    
  10. Tõnu Raid                 Tammed          EST   182 01:07.33    
  11. Aarne Mardiste            KEKRSK          EST    76 01:08.37    
  12. Riho Kilp                 Tammed          EST   189 01:16.52    
  13. Martin Tõrra              Kobras          EST   718 01:20.36    
  14. Mati Tõnus                Orion           EST   167 01:25.35    
      Ants Tamm                 TON             EST   284 Ei start    
      Karl-Valdor Kuusk         Tammed          EST   194 Ei start    
M75
3200m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Heino Mardiste            Kape            EST   676 00:33.19    
   2. Endel Remmet              Kape            EST   706 00:46.28    
      Heino Peeterson           West            EST   435 Ei start    
      Valju Tali                KEKRSK          EST  2855 Ei start    
M80
3200m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Heino Heinloo             Tammed          EST   165 00:48.48    
   2. Feliks Kipper             Orion           EST   913 01:18.02    
M8NR
1880m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Paul Piirimäe             Kobras          EST 12746 00:20.14    
   2. Ranno Kannel              Rae             EST 10860 00:20.18    
   3. Jesse Lauter              Lauter Team     EST 13767 00:20.37    
   4. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 11769 00:24.46    
   5. Kaur Hallik                               EST 10245 00:25.41    
   6. Olari Reitel              -               EST 17255 00:25.56    
   7. Villem Piirimäe           Kobras          EST 15088 00:27.56    
   8. Tomass Andersons          OK Baisie Ezi   LAT     0 00:29.10    
   9. Aarne Säga                Kobras          EST 13542 00:32.00    
  10. Tauno Kotov               -               EST 15829 00:37.42    
  11. Kaur Kannel               Rae             EST 14214 00:37.54    
  12. Juhan Mahla                               EST     0 00:41.17    
  13. Erik Kersna                               EST 13504 00:42.00    
  14. Hannes Tammiste           -               EST 16282 00:42.12    
  15. Erik Marten Zernant                       EST 18019 00:43.13    
  16. Mihkel Tali               Kivilinna Gümna EST 18250 00:43.30    
  17. Koit Hallik                               EST 15085 00:49.41    
  18. Markus Zimmermann         Kape            EST  2180 00:49.53    
  19. Markus Kaljur             KEKRSK          EST 10858 01:09.37    
      Karl Oskar Orro           Võru            EST 11700 Ei start    
      Renno Merenäkk                            EST 17585 Ei start    
      Markus Grasis                             LAT     0 Ei start    
M9NR
1880m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Emil Eensaar                              EST 11300 00:16.21    
   2. Olev Piirisild            Võru            EST 15278 00:16.59    
   3. Kaspar Aadli              Tammed          EST  8582 00:20.04    
   4. Osvald Nigola             Põlva Spordikoo EST 17357 00:22.03    
   5. Andri Kepler              Põlva Spordikoo EST 18653 00:23.08    
   6. Gregor Leis               Põlva Spordikoo EST 18045 00:26.22    
   7. Kevin Markus Korrol       Mercury         EST 15961 00:43.37    
   8. Saimon Tammiste           -               EST  9649 01:01.11    
MVIP
4260m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ludis Bongo               OK Baisie Ezi   LAT     0 00:51.22    
      Villu Päärt               Novaator        EST 17986 Ei start    
      Mait Tõnisson             LSF PT          EST   782 Ei start    
N10NR
1880m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Aigi Einmaa               Rakv            EST 18159 00:19.19    
   2. Karmen Ilves              Kape            EST 18262 00:20.35    
   3. Evely Ostrov              Kobras/Põlva Sp EST 17667 00:28.51    
N12A
2370m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Johanna Laanoja           Põlva Spordikoo EST 14786 00:19.40    
   2. Eliise Kesküla            HOK             EST 17460 00:20.37    
   3. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva Sp EST 16609 00:22.30    
   4. Agneliis Pilt             Rakv            EST 16092 00:22.33    
   5. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 18504 00:26.34    
   6. Siiri Talts               HOK             EST 12448 00:28.47    
      Kristina Haug             Võru/Võru Spord EST  5043 Ei start    
N12TR
2030m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Anete Saar                Põlva Spordikoo EST 17668 00:22.39    
   2. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp EST 14780 00:24.44    
   3. Helena Maripuu            HOK             EST 10990 00:25.31    
   4. Kristiin Kalle            Põlva Spordikoo EST 16238 00:27.08    
   5. Indra Liz Nemvalts        Põlva Spordikoo EST 16232 00:30.37    
   6. Nataly Tammer             West            EST 16659 00:31.29    
   7. Triin Kovalevski          West            EST 17156 00:32.37    
      Hanna Lora Traagel        Põlva Spordikoo EST 14787 Ei start    
N14A
3610m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Kaisa Rooba               Rakv            EST 10827 00:28.14    
   2. Marie Anna Blehner        West            EST  5532 00:30.22    
   3. Kristel Kõivo             Peko            EST 13286 00:30.28    
   4. Kelli Nurm                Kobras/Põlva Sp EST 14843 00:32.30    
   5. Teele Telgma              Tammed          EST  6307 00:34.46    
   6. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp EST 14779 00:45.25    
   7. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST  6238 00:49.58    
   8. Kati Iher                                 EST  5690 00:57.39    
   9. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 14270 01:01.21    
      Roos Lisette Parmas       SRD             EST  8022 Puuduv KP   
N14B
2370m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Hilda Yliluikki           Suomusjärven Si FIN     0 00:21.27    
   2. Sigrit Säga               Kobras          EST 11064 00:24.36    
   3. Jessica Lauter            Lauter Team     EST  6402 00:37.46    
      Kelly Vildek              Rakv            EST 13967 Puuduv KP   
      Erik Sandra               Võru            EST 16672 Ei start    
N16
4340m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Henna Yliluikki           Suomusjärven Si FIN     0 00:42.52    
   2. Ragne Reiman              West            EST  6666 00:45.15    
   3. Emily Raudkepp            Peko            EST  5147 00:48.15    
   4. Kristiina Himma           Võru            EST 15012 00:50.16    
   5. Getter Matto              Kobras/Põlva Sp EST 10142 00:51.02    
   6. Eneli Maranik             Kape            EST  5242 00:56.23    
   7. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST  5272 01:12.35    
   8. Lisa Frohböse             DSC Eintracht D GER 12743 01:39.28    
   9. Michelle Suur             Kobras          EST  8609 02:11.27    
N18
5140m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Triinu Rooni              Orvand          EST  4198 00:40.03    
   2. Margret Zimmermann        Kape            EST  4484 00:45.25    
   3. Marianne Haug             Võru/Võru spord EST  5025 00:46.05    
   4. Silvia Luup               Võru            EST  4493 00:52.35    
   5. Kerda Timmusk             SRD             EST  5350 00:54.09    
   6. Regina Helena Lõpp-Elmest West            EST 10428 01:29.52    
N20
5470m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Laura Joonas              Võru/Võru spord EST  3717 00:44.47    
   2. Kristiine Aluvee          Kobras/Põlva Sp EST  8466 00:45.29    
   3. Kaisa Raudkepp            Peko            EST  4429 00:45.56    
   4. Marili Zimmermann         Kape            EST  3900 00:54.27    
N21A
5470m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Marilin Sulg              Orvand          EST  3135 01:07.17    
   2. Mari Kaseväli             Otepää          EST 15005 01:09.19    
   3. Hedi Vaikjärv             -               EST    33 01:46.21    
      Katre Kotov               Võru            EST  3132 Katk        
N21E
6630m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Helle Hallik              JOKA            EST  3049 00:52.52    
   2. Merike Vanjuk             Kape            EST   859 00:54.56    
   3. Merike Haugas             West            EST  2924 00:58.02    
   4. Kerstin Uiboupin          Võru            EST  3797 00:58.18    
N21TECHNO
4340m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Britta Panker             Ilves           EST  3780 00:47.14    
   2. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST  3276 00:48.26    
   3. Maiki Jäädmaa             Võru            EST  4306 00:53.07    
   4. Merle Aadli               Tammed          EST  2998 01:03.29    
   5. Teele Eensaar                             EST 12817 01:04.18    
   6. Triin Ignasov                             EST 12727 01:15.35    
   7. Riin Otstavel             -               EST 16155 01:25.44    
N35
5470m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Marika Jäädmaa            Võru            EST  4307 00:51.24    
   2. Kristi Vassil             Ilves           EST   557 00:54.44    
   3. Edit Kannel               Norma           EST  2808 00:57.20    
   4. Raili Rooba               Rakv            EST  4179 01:04.47    
   5. Liina Joller              -               EST  3063 01:33.17    
   6. Mirjam Abram              Tammed          EST 18977 01:49.56    
      Julia Pill                Jõhvikas        EST 17102 Katk        
N40
5140m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Signe Raidmets            TON             EST  5325 00:51.00    
   2. Meelike Pandis            Ilves           EST  1665 00:58.08    
   3. Siiri Vallner             -               EST   527 00:59.37    
   4. Maari Idnurm                              EST   526 01:17.38    
   5. Epp Säga                  Kobras          EST 11786 01:20.23    
   6. Kadri Parts               Võru            EST 10194 01:40.42    
      Ilona Poljakova           LSF PT          EST  9211 Ei start    
N45
4380m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Airi Alnek                Võru            EST  1301 00:40.56    
   2. Merike Paapson            TON             EST  2741 00:41.14    
   3. Maris Roosipuu            TON             EST   283 00:43.38    
   4. Inger Jalakas             KEKRSK          EST  2843 00:47.08    
   5. Elin Ilves                Kape            EST  3898 00:47.16    
   6. Inta Mihailova            Auseklis        LAT     0 00:50.44    
   7. Ellen Lembra              Kape            EST  2008 00:56.06    
   8. Ulla Mellin               Suomusjärven Si FIN     0 00:56.44    
   9. Epp Voitka                Võru            EST 16421 00:56.53    
  10. Anneli Rämmann                            EST  8644 01:05.04    
  11. Mari Roots                TAOK            EST   137 01:15.14    
  12. Inge Talts                HOK             EST 11431 01:37.16    
N50
4380m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Marika Kirsspuu           TAOK            EST   260 00:52.07    
   2. Sarmite Sild              Võru            EST  2780 00:58.47    
   3. Ingrid Ranna              Ilves           EST  3389 00:59.02    
   4. Juta Ainelo               Ilves           EST   966 01:01.15    
   5. Virve Einpaul             Ilves           EST   256 01:02.55    
   6. Ülle Raudsepp             Okas            EST   709 01:06.42    
   7. Aino Koser                Ilves           EST  3910 01:07.50    
   8. Elena Iudova              CKO RUS         RUS     0 01:15.26    
   9. Mare Kitsnik              Saku            EST   941 01:31.06    
      Maire Kure                Kape            EST  2801 Puuduv KP   
      Reet Johanson             Kobras          EST  1487 Ei start    
N55
4380m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Siiri Poopuu              JOKA            EST  1250 00:52.24    
   2. Ülle Kadak                Lehola          EST   705 00:53.40    
   3. Ilme Roosi                Orvand          EST  8401 00:55.20    
   4. Gea Rennel                KEKRSK          EST  2853 00:55.48    
   5. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST  3119 00:56.00    
   6. Anne Arold                Ilves           EST  3235 00:58.15    
   7. Ārija Bertuka             Alūksne-Ape OK  LAT     0 01:00.17    
   8. Heli Viks                 Võru            EST  5017 01:00.54    
   9. Ülle Põldoja              Ilves           EST   703 01:02.09    
      Vaike Tomann              Ilves           EST  1137 Puuduv KP   
      Anu Pallon                JOKA            EST  7138 Puuduv KP   
N60
3740m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Inara Gipsle              OK Meridiāns    LAT     0 00:44.14    
   2. Tiiu Kaasik               Ilves           EST   102 00:54.28    
   3. Leili Prans               Ilves           EST  4910 00:57.07    
   4. Kersti Mardiste           KEKRSK          EST   123 01:03.33    
   5. Eha Kriks                 Rakv            EST  1822 01:09.14    
   6. Riina Kivikas             Ilves           EST   707 01:10.07    
   7. Kersti Ploom              Jõhvikas        EST  3745 01:11.46    
   8. Liivi Parik               Otepää SK       EST   925 01:11.50    
   9. Mare Leis                 Ilves           EST  5012 01:14.12    
      Epp Kroon                 Ilves           EST  2044 Ei start    
N65
3200m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Anne Jundas               Jõhvikas        EST   448 00:40.36    
   2. Kaie Kivila               Ilves           EST  2737 00:49.33    
   3. Ilme Palu                 West            EST  1087 00:51.21    
N70
3200m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Ilona Vanaveski           Ilves           EST  2734 00:45.28    
   2. Maie Abram                Ilves           EST   146 00:47.25    
   3. Ilse Uus                  TON             EST   300 00:51.32    
   4. Maimu Tornberg            Koop            EST   428 01:06.02    
   5. Urvi Sarv                 Orion           EST   222 01:17.56    
      Maire Raid                Tammed          EST   181 Puuduv KP   
N8NR
1880m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mari Ann Mahla                            EST 14689 00:20.27    
   2. Iris Abram                Tammed          EST 15091 00:22.17    
   3. Sofia Pahhomenkova        SRD             EST 13293 00:27.05    
   4. Alice Toover              SRD             EST 14441 00:37.11    
   5. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 11592 00:39.47    
   6. Laura-Liis Kaljur         KEKRSK          EST 13059 00:41.48    
   7. Ebe Hallik                                EST 13105 00:49.33    
   8. Mariann Zernant                           EST 13655 01:07.09    
      Mareli Vaher                              EST 16072 Ei start    
N9NR
1880m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Brigitte Panker           Ilves           EST  8043 00:16.41    
   2. Emily Vinne               Põlva Spordikoo EST 15058 00:21.23    
   3. Kamilla Andersone         OK Baisie Ezi   LAT     0 00:38.18    
NVIP
3610m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus       
   1. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          EST  7506 00:40.13    
   2. Marje Zernant                             EST  5271 00:44.13    
   3. Ele Sisas                 TAOK            EST 10098 00:46.23    
   4. Ethel Madalik             Tammed          EST  2513 00:46.34    
      Signe Grase                               LAT     0 Ei start    
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 28.07.2013 13:00:43