Põlva 19 teisipäevak, Akste

09.08.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raido Mitt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        00:39:36
  2. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:42:47
  3. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:43:15
  4. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:44:23
  5.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:44:50
  6.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  00:47:25
  7. 1136 Marek Atonen              Lehola      00:48:29
  8. 9765 Daniel Vasser             Põlva       00:48:59
  8. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:48:59
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:49:49
 11. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:50:47
 12. 7517 Sander Linnus             Peko        00:51:01
 13. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:51:06
 14. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:51:19
 15. 4169 Märt Roosaare             Ilves       00:52:28
 16.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:55:16
 17. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      00:56:28
 18. 4703 Juhan Aasaru                          00:58:20
 19.12901 Marko Külaots                         01:05:40
 20.14809 Andres Nurk                           01:09:49
 21.  728 Tauno Kure                Kape        01:10:16
 22. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:15:13
 23.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:22:25
M18 Rada (2): 19 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:48:53
  2. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      00:49:24
  3. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:00:43
M21A Rada (2): 19 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:37:41
  2. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:43:59
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      00:44:20
  4. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:48:38
  5. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:48:41
  6.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:53:09
  7. 7680 Janek Riives              TÜ          01:02:15
  8. 7087 Taavi Pae                             01:03:57
  9. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:05:30
 10. 5397 Targo Tennisberg                      01:15:18
M35 Rada (2): 19 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5813 Erik Saarts               Võru        00:44:35
  2. 5655 Heno Ivanov                           00:48:43
  3. 1762 Enn Kukk                  LSF PT      00:50:18
  4. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:50:59
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:54:52
  6. 9612 Alar Virumäe                          00:57:22
  7. 1629 Vallo Kask                            00:58:22
  8. 9131 Tambet Tõnissoo           Tartu Ülik  00:59:47
  9.10515 Veiko Aaviste                         01:20:10
M40 Rada (2): 19 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      00:38:59
  2.  975 Kalle Kuusik                          00:39:12
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:42:48
  4. 1938 Raul Kangur               SOK         00:45:55
  5. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:46:17
  6. 2176 Uko Bleive                Tartu       00:49:14
  7.15834 Romas Vals                            01:52:13
M45 Rada (2): 19 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:44:15
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:45:13
  3. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:48:02
  4. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:07:50
  5. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:20:04
N21E Rada (2): 19 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:45:52
  2.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:49:40
  3.  485 Triin Vask                Ilves       00:49:42
  4. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:50:51
  5. 3868 Tiina Lind                Ilves       00:59:54
  6.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:00:22
VIPP Rada (3): 15 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:44:48
  2. 4500 Maret Lind                Kape        00:46:34
  3.    0 Jan Põld                  TKH         00:54:05
  4.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:58:35
  5. 8227 Edith Seegel                          00:59:23
  6.15856 Piret Joonas                          01:09:49
  7.12143 Martin Kose               Pärnu       01:10:38
  8.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:17:29
  9. 9829 Meelis Noorsalu           Jõhvikas    01:19:02
 10.15081 Markel Mahla                          01:22:15
 11. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:27:30
M16 Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      00:47:30
  2. 6987 Sander Lembra             Võru        00:51:25
  3.16227 Ander Adamson             Kobras      00:55:36
  4.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        00:59:48
M21B Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5116 Heiki Saal                Otepää      00:41:19
  2. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:41:28
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:42:56
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:49:19
  5.11069 Rait Kapp                             00:56:49
  6. 8999 Tarmo Vist                Kobras      00:56:56
  7.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:57:24
M55 Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       00:54:40
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:56:53
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:58:37
M60 Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:47:50
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:50:26
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:55:35
  4. 3071 Nikolai Kuha              Kape        00:58:35
  5.  708 Rein Prank                Kape        01:04:16
  6. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:05:02
  7. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:05:19
  8. 4336 Rein Raid                 Kape        01:05:49
  9. 7080 Börje Rosenberg                       01:30:33
N21A Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:38:36
  2. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:44:10
  3. 5465 Miina Käos                LSF PT      00:52:53
  4.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:59:53
  5.14699 Maria Tamm                TÜ          01:06:13
N35 Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:00:24
  2.10194 Kadri Parts               Võru        01:08:15
  3.15302 Ave Nurk                  E5          01:33:14
N40 Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:06:48
  2.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:08:10
  3.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:08:28
  4.14401 Imbi Soomets                          01:08:31
N45 Rada (4): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4195 Lea Leppik                TAOK        00:43:59
  2. 3235 Anne Arold                OKH         00:50:02
  3.  213 Saima Värton              Kobras      00:50:32
  4. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:58:22
  5. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:58:34
  6. 5017 Heli Viks                 Võru        01:10:53
  7.16421 Epp Voitka                Võru        01:20:02
VIPT Rada (5): 16 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:38:01
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:40:24
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:43:28
  4. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:47:27
  5. 2515 Age Poom                              00:48:35
  6. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:52:13
  7.10140 Villu Serv                Kobras      00:53:39
  8.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:54:08
  9. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:55:19
 10. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:26
 11. 5477 Kadri Sepalaan                        01:01:32
 12.  706 Endel Remmet              Kape        01:01:35
 13. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:03:33
 14. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:06:03
 15. 3895 Sirje Lind                Kape        01:11:33
 16. 9620 Diana Tammisaar           TÜ          01:21:42
 17.10195 Vampula Oper              Võru        01:26:58
 18. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:28:34
 19.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:32:51
 20. 7447 Kati Koido                            01:49:09
N16 Rada (5): 16 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:21
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:55:48
N50 Rada (5): 16 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:54:27
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:56:08
N55 Rada (5): 16 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:53:14
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:21:34
N60 Rada (5): 16 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:50:18
  2. 1330 Laine Saal                Kobras      00:54:48
  3. 5012 Mare Leis                 OKH         00:55:29
  4.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:56:27
  5. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:59:20
  6. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:01:07
  7.  146 Maie Abram                Ilves       01:02:02
  8. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:09:54
  9.10196 Maria Oper                Võru        01:27:03
VIPL Rada (6): 13 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:26:06
  2. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:30:29
  3.15052 Pille Vinne               Kobras      00:37:35
  4.16610 Viljo Randoja                         00:37:40
  5. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:31
  6.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:41:55
  7.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:42:50
  8.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:43:29
  9. 5654 Anu Iher                              00:45:42
 10. 8851 Helen Juhkam                          00:45:58
 11.17346 Maria Meitsar                         00:50:10
 12.  740 Helle Mürk                Võru        00:57:46
 13.16606 Liile Jõgi                WM          00:58:48
 14.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:00:37
 15.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:02:33
 16.15812 Raine Lahtvee                         01:04:25
 17.14777 Igmar Matto                           01:05:40
 18.11786 Epp Säga                  Kobras      01:08:53
 19.17621 Vahur Virve               x268        01:10:13
 20.15073 Janika Matto              Viluste     01:13:09
 21.17236 Maire Meitsar                         01:13:27
 22. 5271 Marje Zernant                         01:13:41
 23.17035 Eve Sibul                             01:17:52
 24.15393 Krista Kõlli              Võru        01:21:08
 25.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:22:35
 26.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:22:36
 27. 1116 Karin Laine               Võru        01:46:30
 28. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:58:53
M14 Rada (6): 13 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:33:24
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:12
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:37:04
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:33
  5.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:54:59
M65 Rada (6): 13 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:37:46
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:55:15
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:05:01
M75 Rada (6): 13 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:24:31
N14 Rada (6): 13 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:30:09
  2. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:41:50
  3.13218 Helle Leis                Kobras      00:43:21
  4.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:04:16
M12 Rada (7): 9 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:38:20
  2.10857 Olle Ilmar Jaama                      00:40:32
  3.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:24
  4.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:56:25
N12 Rada (7): 9 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:37:40
  2.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:47:27
  3. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:50:38
  4. 7617 Helian Bleive                         00:54:59
M10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:19:32
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:27:27
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:27:45
  4. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:52
  5.16648 Fred Virve                Veeriku Ko  00:50:09
M08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16221 Ainar Leedu               Veskitammi  00:38:54
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:39:10
  3.16240 Aleksander Saluri                     00:41:49
  4.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:43:27
  5.11240 Ralf Kivil                            00:56:42
N10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:33:58
  2.11065 Agnes Säga                Kobras      00:37:47
  3.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:42:36
  4.16238 Kristiin Kalle            Kobras      01:00:18
N08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15857 Kreeta Roose              Kesklinna   00:25:56
  2.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:43:21
  3.16213 Gerda Kivil                           00:56:42
  4.14871 Agnes Tennisberg                      01:04:47
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:42:56 26p
  2. 5316 Johannes Pärtel Truusalu  Kape        00:55:44 19p
  3. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:42:29 18p
  4.17519 Janek Jõgis                           02:21:33 15p
  5.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:29:29 13p
  6.  725 Relvo Värton              Kobras      01:04:26 13p
  7. 5114 Piret Truusalu                        00:52:43 12p
  8. 2801 Maire Kure                Kape        01:02:51 11p
  9.11302 Jaak Kroon                            02:03:28 10p
 10.14491 Maria Vasser              Tallinna Ü  01:06:09 9p
 11.10152 Merly Saare               TÜ          01:08:38 9p
 12.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:37:47 6p
 13.15147 Mari Iher                             00:43:34 6p
 14.13593 Külli Keerus                          00:46:01 6p
 15. 9448 Henri Hummal              Kunda       00:31:27 3p
 16.15815 Hanna Juhkam                          00:08:56 2p
#1 Rada (M21E): 23 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        00:39:36
  2. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:42:47
  3. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:43:15
  4. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:44:23
  5.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:44:50
  6.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  00:47:25
  7. 1136 Marek Atonen              Lehola      00:48:29
  8. 9765 Daniel Vasser             Põlva       00:48:59
  8. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:48:59
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:49:49
 11. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:50:47
 12. 7517 Sander Linnus             Peko        00:51:01
 13. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:51:06
 14. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:51:19
 15. 4169 Märt Roosaare             Ilves       00:52:28
 16.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:55:16
 17. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      00:56:28
 18. 4703 Juhan Aasaru                          00:58:20
 19.12901 Marko Külaots                         01:05:40
 20.14809 Andres Nurk                           01:09:49
 21.  728 Tauno Kure                Kape        01:10:16
 22. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:15:13
 23.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:22:25
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:37:41
  2. 4962 Antti Roose               Kobras      00:38:59
  3.  975 Kalle Kuusik                          00:39:12
  4. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:42:48
  5. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:43:59
  6.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:44:15
  7. 2005 Pear Post                 Kobras      00:44:20
  8. 5813 Erik Saarts               Võru        00:44:35
  9. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:45:13
 10. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:45:52
 11. 1938 Raul Kangur               SOK         00:45:55
 12. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:46:17
 13. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:48:02
 14. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:48:38
 15. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:48:41
 16. 5655 Heno Ivanov                           00:48:43
 17. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:48:53
 18. 2176 Uko Bleive                Tartu       00:49:14
 19. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      00:49:24
 20.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:49:40
 21.  485 Triin Vask                Ilves       00:49:42
 22. 1762 Enn Kukk                  LSF PT      00:50:18
 23. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:50:51
 24. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:50:59
 25.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:53:09
 26. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:54:52
 27. 9612 Alar Virumäe                          00:57:22
 28. 1629 Vallo Kask                            00:58:22
 29. 9131 Tambet Tõnissoo           Tartu Ülik  00:59:47
 30. 3868 Tiina Lind                Ilves       00:59:54
 31.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:00:22
 32. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:00:43
 33. 7680 Janek Riives              TÜ          01:02:15
 34. 7087 Taavi Pae                             01:03:57
 35. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:05:30
 36. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:07:50
 37. 5397 Targo Tennisberg                      01:15:18
 38. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:20:04
 39.10515 Veiko Aaviste                         01:20:10
 40.15834 Romas Vals                            01:52:13
#3 Rada (VIPP): 15 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:44:48
  2. 4500 Maret Lind                Kape        00:46:34
  3.    0 Jan Põld                  TKH         00:54:05
  4.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:58:35
  5. 8227 Edith Seegel                          00:59:23
  6.15856 Piret Joonas                          01:09:49
  7.12143 Martin Kose               Pärnu       01:10:38
  8.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:17:29
  9. 9829 Meelis Noorsalu           Jõhvikas    01:19:02
 10.15081 Markel Mahla                          01:22:15
 11. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:27:30
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 19 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:38:36
  2. 5116 Heiki Saal                Otepää      00:41:19
  3. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:41:28
  4. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:42:56
  5. 4195 Lea Leppik                TAOK        00:43:59
  6. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:44:10
  7. 5117 Andres Saal               Otepää      00:47:30
  8.  143 Madis Oras                Ilves       00:47:50
  9. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:49:19
 10. 3235 Anne Arold                OKH         00:50:02
 11. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:50:26
 12.  213 Saima Värton              Kobras      00:50:32
 13. 6987 Sander Lembra             Võru        00:51:25
 14. 5465 Miina Käos                LSF PT      00:52:53
 15. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       00:54:40
 16. 3685 Mati Külaase              Võru        00:55:35
 17.16227 Ander Adamson             Kobras      00:55:36
 18.11069 Rait Kapp                             00:56:49
 19. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:56:53
 20. 8999 Tarmo Vist                Kobras      00:56:56
 21.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:57:24
 22. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:58:22
 23. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:58:34
 24. 3071 Nikolai Kuha              Kape        00:58:35
 25. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:58:37
 26.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        00:59:48
 27.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:59:53
 28.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:00:24
 29.  708 Rein Prank                Kape        01:04:16
 30. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:05:02
 31. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:05:19
 32. 4336 Rein Raid                 Kape        01:05:49
 33.14699 Maria Tamm                TÜ          01:06:13
 34. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:06:48
 35.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:08:10
 36.10194 Kadri Parts               Võru        01:08:15
 37.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:08:28
 38.14401 Imbi Soomets                          01:08:31
 39. 5017 Heli Viks                 Võru        01:10:53
 40.16421 Epp Voitka                Võru        01:20:02
 41. 7080 Börje Rosenberg                       01:30:33
 42.15302 Ave Nurk                  E5          01:33:14
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 16 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:38:01
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:40:24
  3.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:21
  4.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:43:28
  5. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:47:27
  6. 2515 Age Poom                              00:48:35
  7. 4910 Leili Prans               Ilves       00:50:18
  8. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:52:13
  9. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:53:14
 10.10140 Villu Serv                Kobras      00:53:39
 11.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:54:08
 12. 3910 Aino Koser                Ilves       00:54:27
 13. 1330 Laine Saal                Kobras      00:54:48
 14. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:55:19
 15. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:26
 16. 5012 Mare Leis                 OKH         00:55:29
 17.10142 Getter Matto              Kobras      00:55:48
 18. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:56:08
 19.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:56:27
 20. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:59:20
 21. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:01:07
 22. 5477 Kadri Sepalaan                        01:01:32
 23.  706 Endel Remmet              Kape        01:01:35
 24.  146 Maie Abram                Ilves       01:02:02
 25. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:03:33
 26. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:06:03
 27. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:09:54
 28. 3895 Sirje Lind                Kape        01:11:33
 29.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:21:34
 30. 9620 Diana Tammisaar           TÜ          01:21:42
 31.10195 Vampula Oper              Võru        01:26:58
 32.10196 Maria Oper                Võru        01:27:03
 33. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:28:34
 34.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:32:51
 35. 7447 Kati Koido                            01:49:09
#6 Rada (VIPL,M14,M65,M70,M75,N14): 13 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:26:06
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:30:09
  3. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:30:29
  4.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:33:24
  5. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:12
  6.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:37:04
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      00:37:35
  8.16610 Viljo Randoja                         00:37:40
  9.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:37:46
 10.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:33
 11. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:31
 12. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:41:50
 13.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:41:55
 14.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:42:50
 15.13218 Helle Leis                Kobras      00:43:21
 16.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:43:29
 17. 5654 Anu Iher                              00:45:42
 18. 8851 Helen Juhkam                          00:45:58
 19.17346 Maria Meitsar                         00:50:10
 20.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:54:59
 21.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:55:15
 22.  740 Helle Mürk                Võru        00:57:46
 23.16606 Liile Jõgi                WM          00:58:48
 24.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:00:37
 25.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:02:33
 26.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:04:16
 27.15812 Raine Lahtvee                         01:04:25
 28. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:05:01
 29.14777 Igmar Matto                           01:05:40
 30.11786 Epp Säga                  Kobras      01:08:53
 31.17621 Vahur Virve               x268        01:10:13
 32.15073 Janika Matto              Viluste     01:13:09
 33.17236 Maire Meitsar                         01:13:27
 34. 5271 Marje Zernant                         01:13:41
 35.17035 Eve Sibul                             01:17:52
 36.15393 Krista Kõlli              Võru        01:21:08
 37.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:22:35
 38.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:22:36
 39. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:24:31
 40. 1116 Karin Laine               Võru        01:46:30
 41. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:58:53
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:37:40
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:38:20
  3.10857 Olle Ilmar Jaama                      00:40:32
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:24
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:47:27
  6. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:50:38
  7. 7617 Helian Bleive                         00:54:59
  8.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:56:25
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:19:32
  2.15857 Kreeta Roose              Kesklinna   00:25:56
  3.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:27:27
  4.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:27:45
  5.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:33:58
  6.11065 Agnes Säga                Kobras      00:37:47
  7. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:52
  8.16221 Ainar Leedu               Veskitammi  00:38:54
  9.14470 Kaspar Karolin                        00:39:10
 10.16240 Aleksander Saluri                     00:41:49
 11.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:42:36
 12.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:43:21
 13.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:43:27
 14.16648 Fred Virve                Veeriku Ko  00:50:09
 15.16213 Gerda Kivil                           00:56:42
 15.11240 Ralf Kivil                            00:56:42
 17.16238 Kristiin Kalle            Kobras      01:00:18
 18.14871 Agnes Tennisberg                      01:04:47

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 9.08.2011 23:32:15 Kobras