Põlva 20 teisipäevak, Hatiku II

16.08.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raido Mitt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M50] [M55]
[M60] [M65] [M70] [M75] [MRO] [N08]
[N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A]
[N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55]
[N60] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]

M21E Rada (1): 28 KP 7.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5142 Rene Post                 Kobras      00:51:25
  2. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:52:17
  3. 1622 Martin Veermäe            Ilves       00:54:48
  4.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:55:25
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:56:40
  6. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:56:53
  7.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  00:59:25
  8. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:02:22
  9. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:03:02
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:03:15
 11. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:04:50
 12.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:06:01
 13. 8646 Sander Mirme                          01:12:45
M18 Rada (2): 23 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:06:23
M21A Rada (2): 23 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:42:00
  2. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:54:43
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:53
  4. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:56:11
  4. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:56:11
  6. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:59:30
  7.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:02:00
  8. 4821 Erko Jakobson             Tartu       01:06:47
  9.12361 Erki Vinni                Ida-Viruma  01:09:55
 10. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:15:41
M35 Rada (2): 23 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5813 Erik Saarts               Võru        00:54:09
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:56:09
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:41
  4. 5655 Heno Ivanov                           00:57:56
  5.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:15:19
M40 Rada (2): 23 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      00:49:34
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:49:55
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         00:56:50
  4. 5730 Allar Padari              HOK         00:57:11
  5. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:03:19
  6. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:06:06
  7. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:09:52
M45 Rada (2): 23 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:00
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:55:48
  3. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:56:43
  4.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:07:00
  5. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:10:12
  6. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:23:24
  7. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:25:28
N21E Rada (2): 23 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4238 Eleri Hirv                Võru        00:53:18
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:56:19
  3. 3896 Agnes Vask                Ilves       01:10:54
  4. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:11:21
VIPP Rada (3): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:41:32
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:39
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:56:17
  4. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:03:13
  5. 8227 Edith Seegel                          01:04:26
  6. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       01:18:15
  7. 5271 Marje Zernant                         01:18:57
M21B Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3891 Peeter Lind               Kape        00:45:22
  2. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:48:51
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:55:00
  4. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:59:33
  5.16987 Meelis Burget             EÜS         01:00:57
  6. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:13:51
M55 Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:56:49
  2. 1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas    00:59:11
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:59:42
  4. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:03:41
  5. 1311 Heini Tammik              Kape        01:05:40
  6. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:34:33
M60 Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:51:45
  2. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:40
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        01:03:14
  4. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:04:01
  5. 4336 Rein Raid                 Kape        01:15:14
  6. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:27:27
N18 Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:06:45
N21A Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:44:29
  2. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:45:10
  3. 3902 Katrin Vinkel             West        00:54:35
  4.12142 Margit Avikson            Kobras      00:58:42
  5. 3868 Tiina Lind                Ilves       01:05:33
  6. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:14:46
  7.15275 Ülle Hollo                Võru        01:33:54
N35 Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3714 Heli Haug                 Võru        01:02:56
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:31:54
N40 Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:09:06
N45 Rada (4): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:55:20
  2. 3235 Anne Arold                OKH         00:55:32
  3. 4195 Lea Leppik                TAOK        01:00:04
  4. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:02:01
  5.  925 Liivi Parik               Otepää      01:04:37
  6. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:06:34
  7.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:13:36
  8.16421 Epp Voitka                Võru        01:20:52
VIPT Rada (5): 18 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:36:19
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:40:39
  3. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:43:34
  4.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:44:49
  5.10207 Marianne Möller           Kobras      00:48:51
  6.10140 Villu Serv                Kobras      00:50:43
  7.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:50:46
  8. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:53:09
  9. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:54:01
 10. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:54:51
 11.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:55:22
 12. 4312 Peeter Põder                          00:55:35
 13. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:55:38
 14.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:00:14
 15.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:01:51
 16.10195 Vampula Oper              Võru        01:06:47
 17. 1104 Uve Nummert               Kape        01:06:48
 18. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:11:34
 19.  736 Melii Liht                Põlva       01:13:20
 20. 3895 Sirje Lind                Kape        01:21:25
 21. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:24:26
 22. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:45:20
N16 Rada (5): 18 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:38:04
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:44:26
N50 Rada (5): 18 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:57:08
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:02:30
  3. 5017 Heli Viks                 Võru        01:16:55
N55 Rada (5): 18 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:43:45
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:55:11
N60 Rada (5): 18 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:52:09
  2. 4910 Leili Prans               Ilves       00:57:51
  3.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:58:12
  4. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:01:30
  5.  146 Maie Abram                Ilves       01:02:31
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:06:33
  7. 5012 Mare Leis                 OKH         01:09:34
  8. 1330 Laine Saal                Kobras      01:11:18
  9. 3011 Helle Jaaniste            Ilves       01:31:19
M14 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:37:01
  1.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:37:01
  3.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:43:52
M65 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:42:51
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:59:03
M75 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:02:37
VIPL Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:36:55
  2. 5654 Anu Iher                              00:37:29
  3.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:42:46
  4.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:25
  5.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:48:01
  6.17346 Maria Meitsar                         00:50:01
  7.15081 Markel Mahla                          00:51:04
  8.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:51:12
  9.17236 Maire Meitsar                         00:52:36
 10.17621 Vahur Virve                           00:53:16
 11.  725 Relvo Värton              Kobras      00:54:24
 12.11786 Epp Säga                  Kobras      01:00:48
 13.16606 Liile Jõgi                WM          01:05:17
 14. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:07:38
 15.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:14:05
 16.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:20:17
 17. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:34:46
 18.14777 Igmar Matto                           01:53:47
 19.15073 Janika Matto              Viluste     01:55:19
N14 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:38:10
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:47:02
  3. 5118 Margit Saal               Otepää      01:01:51
M12 Rada (7): 11 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:21:40
  2. 7697 Henri Konsap              Võru        00:24:01
  3.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:43:13
N12 Rada (7): 11 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:22:03
  2. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:26:45
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:31:58
  4. 7617 Helian Bleive                         00:48:07
  5.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:56:04
  5.11065 Agnes Säga                Kobras      00:56:04
  7. 5043 Kristina Haug             Võru        01:04:12
M10 Rada (8): 7 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16240 Aleksander Saluri                     00:19:47
  2.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:32:57
  3. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:58
M08 Rada (8): 7 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:20:28
  2.16221 Ainar Leedu               Laagri koo  00:24:57
  3.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:33:28
N10 Rada (8): 7 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:21:25
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:22:20
  3.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:36:16
  4.16238 Kristiin Kalle            Kobras      01:18:20
N08 Rada (8): 7 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:37:38
  2.15815 Hanna Juhkam                          00:49:25
  3.14871 Agnes Tennisberg                      00:53:44
  4. 9327 Birgit Rõõm                           01:13:20
MRO Rada (9): 16 KP 7.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7517 Sander Linnus             Peko        00:46:58
  2. 6080 Riivo Roose                           00:50:35
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:57:26
  4. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:58:29
  5. 4703 Juhan Aasaru                          01:02:42
  6. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:11:09
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK        01:13:52 29p
  2.  145 Jüri Ümarik                           01:34:43 29p
  3.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:03:23 22p
  4. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:29:48 22p
  5.13929 Andrei Mitt                           01:57:39 22p
  6. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:52:26 15p
  7. 4436 Külli Leiger              Kape        01:06:44 14p
  8. 6815 Meelis Teder                          01:26:31 14p
  9.13593 Külli Keerus                          01:27:48 13p
 10.11302 Jaak Kroon                            01:42:41 13p
 11. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:42:13 12p
 12. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       00:45:21 12p
 13.11069 Rait Kapp                             00:56:41 12p
 14.16227 Ander Adamson             Kobras      00:41:54 11p
 15. 2984 Anti Parik                Otepää      00:52:27 11p
 16. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:37:55 10p
 17. 5114 Piret Truusalu                        01:28:18 10p
 18. 5202 Tuuli Triin Truusalu      Miina Härm  01:28:23 10p
 19. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:42:32 9p
 20.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:49:56 9p
 21. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:45:58 8p
 22.10205 Kaido Raidla              Ilves       00:48:18 8p
 23. 1116 Karin Laine               Võru        01:32:57 8p
 24.11714 Margit Tõrra              Kobras      00:37:41 7p
 25.  740 Helle Mürk                Võru        00:52:10 7p
 26.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:26:05 6p
 27. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:01:27 6p
 28. 8851 Helen Juhkam                          01:13:00 6p
 29. 9170 August Jakobson                       00:12:54 4p
 30.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:15:23 4p
 31.14861 Signe Veetamm             Krediidiin  01:05:51 4p
 32.13105 Ebe Hallik                            00:06:01 3p
 33.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:12:18 1p
#1 Rada (M21E): 28 KP 7.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5142 Rene Post                 Kobras      00:51:25
  2. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:52:17
  3. 1622 Martin Veermäe            Ilves       00:54:48
  4.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:55:25
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:56:40
  6. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:56:53
  7.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  00:59:25
  8. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:02:22
  9. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:03:02
 10.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:03:15
 11. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:04:50
 12.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:06:01
 13. 8646 Sander Mirme                          01:12:45
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 23 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:42:00
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:00
  3. 4962 Antti Roose               Kobras      00:49:34
  4. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:49:55
  5. 4238 Eleri Hirv                Võru        00:53:18
  6. 5813 Erik Saarts               Võru        00:54:09
  7. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:54:43
  8. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:53
  9. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:55:48
 10. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:56:09
 11. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:56:11
 11. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:56:11
 13. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:56:19
 14. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:41
 15. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:56:43
 16. 1938 Raul Kangur               SOK         00:56:50
 17. 5730 Allar Padari              HOK         00:57:11
 18. 5655 Heno Ivanov                           00:57:56
 19. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:59:30
 20.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:02:00
 21. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:03:19
 22. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:06:06
 23. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:06:23
 24. 4821 Erko Jakobson             Tartu       01:06:47
 25.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:07:00
 26. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:09:52
 27.12361 Erki Vinni                Ida-Viruma  01:09:55
 28. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:10:12
 29. 3896 Agnes Vask                Ilves       01:10:54
 30. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:11:21
 31.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:15:19
 32. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:15:41
 33. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:23:24
 34. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:25:28
#3 Rada (VIPP): 16 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:41:32
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:39
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:56:17
  4. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:03:13
  5. 8227 Edith Seegel                          01:04:26
  6. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       01:18:15
  7. 5271 Marje Zernant                         01:18:57
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 19 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:44:29
  2. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:45:10
  3. 3891 Peeter Lind               Kape        00:45:22
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:48:51
  5.  143 Madis Oras                Ilves       00:51:45
  6. 3902 Katrin Vinkel             West        00:54:35
  7. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:55:00
  8.  213 Saima Värton              Kobras      00:55:20
  9. 3235 Anne Arold                OKH         00:55:32
 10. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:56:49
 11. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:40
 12.12142 Margit Avikson            Kobras      00:58:42
 13. 1545 Oleg Podlipski            Jõhvikas    00:59:11
 14. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:59:33
 15. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:59:42
 16. 4195 Lea Leppik                TAOK        01:00:04
 17.16987 Meelis Burget             EÜS         01:00:57
 18. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:02:01
 19. 3714 Heli Haug                 Võru        01:02:56
 20. 3685 Mati Külaase              Võru        01:03:14
 21. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:03:41
 22. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:04:01
 23.  925 Liivi Parik               Otepää      01:04:37
 24. 3868 Tiina Lind                Ilves       01:05:33
 25. 1311 Heini Tammik              Kape        01:05:40
 26. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:06:34
 27.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:06:45
 28. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:09:06
 29.11985 Anne Rohtmets             SA TÜK      01:13:36
 30. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:13:51
 31. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:14:46
 32. 4336 Rein Raid                 Kape        01:15:14
 33.16421 Epp Voitka                Võru        01:20:52
 34. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:27:27
 35.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:31:54
 36.15275 Ülle Hollo                Võru        01:33:54
 37. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:34:33
#5 Rada (VIPT,N16,M50,N50,N55,N60): 18 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:36:19
  2.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:38:04
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:40:39
  4. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:43:34
  5. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:43:45
  6.10142 Getter Matto              Kobras      00:44:26
  7.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:44:49
  8.10207 Marianne Möller           Kobras      00:48:51
  9.10140 Villu Serv                Kobras      00:50:43
 10.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:50:46
 11. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:52:09
 12. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:53:09
 13. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:54:01
 14. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:54:51
 15.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:55:11
 16.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:55:22
 17. 4312 Peeter Põder                          00:55:35
 18. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:55:38
 19. 3910 Aino Koser                Ilves       00:57:08
 20. 4910 Leili Prans               Ilves       00:57:51
 21.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:58:12
 22.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:00:14
 23. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:01:30
 24.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:01:51
 25. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:02:30
 26.  146 Maie Abram                Ilves       01:02:31
 27.10196 Maria Oper                Võru        01:06:33
 28.10195 Vampula Oper              Võru        01:06:47
 29. 1104 Uve Nummert               Kape        01:06:48
 30. 5012 Mare Leis                 OKH         01:09:34
 31. 1330 Laine Saal                Kobras      01:11:18
 32. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:11:34
 33.  736 Melii Liht                Põlva       01:13:20
 34. 5017 Heli Viks                 Võru        01:16:55
 35. 3895 Sirje Lind                Kape        01:21:25
 36. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:24:26
 37. 3011 Helle Jaaniste            Ilves       01:31:19
 38. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:45:20
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:36:55
  2.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:37:01
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:37:01
  4. 5654 Anu Iher                              00:37:29
  5.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:38:10
  6.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:42:46
  7.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:42:51
  8.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:25
  9.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:43:52
 10.13218 Helle Leis                Kobras      00:47:02
 11.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:48:01
 12.17346 Maria Meitsar                         00:50:01
 13.15081 Markel Mahla                          00:51:04
 14.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:51:12
 15.17236 Maire Meitsar                         00:52:36
 16.17621 Vahur Virve                           00:53:16
 17.  725 Relvo Värton              Kobras      00:54:24
 18.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:59:03
 19.11786 Epp Säga                  Kobras      01:00:48
 20. 5118 Margit Saal               Otepää      01:01:51
 21. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:02:37
 22.16606 Liile Jõgi                WM          01:05:17
 23. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:07:38
 24.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:14:05
 25.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:20:17
 26. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:34:46
 27.14777 Igmar Matto                           01:53:47
 28.15073 Janika Matto              Viluste     01:55:19
#7 Rada (M12,N12): 11 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:21:40
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:22:03
  3. 7697 Henri Konsap              Võru        00:24:01
  4. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:26:45
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:31:58
  6.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:43:13
  7. 7617 Helian Bleive                         00:48:07
  8.11065 Agnes Säga                Kobras      00:56:04
  8.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:56:04
 10. 5043 Kristina Haug             Võru        01:04:12
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16240 Aleksander Saluri                     00:19:47
  2.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:20:28
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:21:25
  4.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:22:20
  5.16221 Ainar Leedu               Laagri koo  00:24:57
  6.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:32:57
  7.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:33:28
  8.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:36:16
  9.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:37:38
 10. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:58
 11.15815 Hanna Juhkam                          00:49:25
 12.14871 Agnes Tennisberg                      00:53:44
 13. 9327 Birgit Rõõm                           01:13:20
 14.16238 Kristiin Kalle            Kobras      01:18:20
#9 Rada (MRO,NRO): 16 KP 7.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7517 Sander Linnus             Peko        00:46:58
  2. 6080 Riivo Roose                           00:50:35
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:57:26
  4. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:58:29
  5. 4703 Juhan Aasaru                          01:02:42
  6. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:11:09

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 19.08.2011 22:25:13 Kobras