Põlva 02 teisipäevak, Hatiku

02.08.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Rajameister
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 14 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:49:21
  2. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        00:53:32
  3.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:55:48
  4. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:56:16
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:01:41
  6. 8646 Sander Mirme                          01:03:08
  7.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:04:20
  8. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:04:57
  9. 2524 Arti Albert               Kobras      01:07:04
 10. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:11:10
 11. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:18:00
M18 Rada (2): 11 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:04:08
  2. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:09:09
M21A Rada (2): 11 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2005 Pear Post                 Kobras      00:58:43
  2. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:58:46
  3. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:00:23
  4. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:01:07
  5. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:04:02
  6. 4821 Erko Jakobson             Tartu       01:04:18
  7.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:12:51
  8. 7087 Taavi Pae                             01:14:34
M35 Rada (2): 11 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10226 Meelis Merenäkk                       00:51:17
  2. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:18
  3. 5813 Erik Saarts               Võru        00:57:16
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:10
  5. 5655 Heno Ivanov                           01:02:06
  6. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:03:13
M40 Rada (2): 11 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:49:19
  2. 4962 Antti Roose               Kobras      00:51:52
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:53:44
  4. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:57:18
  5.  975 Kalle Kuusik                          01:02:06
  6. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:08:15
  7. 1938 Raul Kangur               SOK         01:19:45
M45 Rada (2): 11 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:46
  2.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:48:52
  3. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:54:29
  4.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:01:07
  5.  902 Riho Männi                Lehola      01:02:48
  6. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:03:40
  7. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:11:43
  8. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:14:00
  9. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:14:14
 10. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:20:48
N21E Rada (2): 11 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:55:36
  2. 4238 Eleri Hirv                Võru        00:57:26
  3. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:08:23
  4. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:11:23
VIPP Rada (3): 12 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5521 Karl Kürsa                Kobras      00:47:24
  2.    0 Jan Põld                              00:49:53
  3. 8226 Lauri Eskor                           00:50:10
  4. 8698 Margus Klaos              Kobras      00:56:41
  5. 6841 Taniel Põld                           00:59:32
  6.15081 Markel Mahla                          01:02:37
  7.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:03:20
  8. 7768 Mait Metspalu             TÜ          01:11:25
  9.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:14:26
M16 Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      00:47:47
  2.14469 Hendrik Rull                          01:26:35
M21B Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:37:11
  2. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:41:40
  3.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:42:52
  4. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:43:27
  5. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:46:41
  6. 7680 Janek Riives              TÜ          00:48:38
  7. 8850 Kaarel Piirimäe           Kobras      00:49:40
  8. 1900 Tanel Saue                Mercury     00:50:54
  9.13950 Mart Kals                             00:52:33
 10. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:55:26
 11. 5116 Heiki Saal                Otepää      00:57:59
 12.11069 Rait Kapp                             01:00:54
 13. 7775 Oleg Koshik               SRD         01:02:10
 14. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:02:28
 15.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:12:02
 16. 5099 Meelis-Mait Sildoja       TÜ          01:28:17
M55 Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3923 Ago Samoson               Orion       00:39:35
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:45:39
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:45:53
  4. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:50:13
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:52:39
  6. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:47:36
M60 Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:50:15
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:51:56
  3. 3685 Mati Külaase              Võru        00:54:15
  4.  708 Rein Prank                Kape        00:54:25
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:55:47
  6. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:59:49
  7. 4336 Rein Raid                 Kape        01:03:39
  8. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:09:57
N18 Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        00:42:39
  2. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:48:23
  3.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:50:29
  4.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:55:16
  5. 4493 Silvia Luup               Võru        01:04:18
N21A Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1486 Liis Johanson             Kobras      00:32:43
  2.12142 Margit Avikson            Kobras      00:41:39
  3. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:45:49
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:47:04
  5. 5465 Miina Käos                LSF PT      00:51:35
  6.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:55:54
  7.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:58:24
  8. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:01:32
N35 Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10194 Kadri Parts               Võru        00:55:51
  2. 3714 Heli Haug                 Võru        00:57:36
  3.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:22
  4.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:27:29
N40 Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:54:36
  2.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:05:25
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:07:24
  4. 6105 Ene Laht                              01:10:26
  5.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:10:40
N45 Rada (4): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3235 Anne Arold                OKH         00:46:43
  2.  213 Saima Värton              Kobras      00:49:38
  3. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:53:42
  4.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:55:19
  5. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:55:45
  6.  966 Juta Ainelo               Ilves       00:58:44
  7. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:03:20
  8.16421 Epp Voitka                Võru        01:13:58
  9. 5017 Heli Viks                 Võru        01:22:43
VIPT Rada (5): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:34:50
  2. 2741 Merike Paapson            TON         00:36:56
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:37:30
  4.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:37:59
  5. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:38:26
  6. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:39:31
  7. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:42:24
  8.15318 Ralf Sannikov             Võru        00:43:28
  9.    3 Mati Poom                 TON         00:43:30
 10. 5477 Kadri Sepalaan                        00:43:42
 11. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:44:45
 12. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:47:52
 13.  706 Endel Remmet              Kape        00:49:11
 14. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:51:37
 15.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:51:50
 16. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:52:12
 17. 5009 Liina Palu                Koop        00:52:20
 18.  714 Piret Juhandi             Põlva       00:53:22
 19.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:55:48
 20.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:00:17
 21.10195 Vampula Oper              Võru        01:02:20
 22. 3016 Mari Arold                OKH         01:03:39
 22.    0 Craig Scott                           01:03:39
 24.  736 Melii Liht                Põlva       01:04:52
 25. 4312 Peeter Põder                          01:05:57
 26. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:08:29
 27.  740 Helle Mürk                Võru        01:09:27
 28.13593 Külli Keerus                          01:33:57
 29. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:34:58
N16 Rada (5): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4448 Doris Kudre               Peko        00:44:15
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:47:20
  3. 6315 Kelli Marie Jaama         Peko        00:48:08
N50 Rada (5): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:49:49
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       00:53:04
N55 Rada (5): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:40:56
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:52:41
N60 Rada (5): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:48:13
  2.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:55:27
  3. 5012 Mare Leis                 OKH         00:55:35
  4. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:57:41
  5.  146 Maie Abram                Ilves       00:58:41
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:02:23
  7. 1330 Laine Saal                Kobras      01:05:30
  8. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:06:59
VIPL Rada (6): 7 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:25:32
  2.16610 Viljo Randoja                         00:27:13
  3.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:27:25
  4. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:29:56
  5.15052 Pille Vinne               Kobras      00:32:29
  6.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:32:37
  7.15839 Veiko Saago               Elioni Spo  00:34:08
  8. 5654 Anu Iher                              00:34:19
  9. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:35:12
 10. 7620 Jaanika Kopli                         00:36:57
 11.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:37:26
 12.11786 Epp Säga                  Kobras      00:37:56
 13.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:39:20
 14.17236 Maire Meitsar                         00:40:14
 15.15812 Raine Lahtvee             Põlvamaa P  00:41:09
 16.16606 Liile Jõgi                WM          00:50:59
 17.16976 Kalli Kalde               Tartu Kuns  00:51:20
 18.11302 Jaak Kroon                Tartu       00:53:34
 19.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:54:31
 20.14777 Igmar Matto                           00:56:16
 21.15073 Janika Matto              Viluste     00:56:27
 22. 5271 Marje Zernant             Tartu       01:10:13
 23.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:16:53
 24.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:17:01
 25. 5297 Laili Jõgiaas             Eesti Muus  01:19:49
 26. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:31:51
M14 Rada (6): 7 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:26:42
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:27:44
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:32:22
  4.10198 Mihkel Parts              Võru        00:40:06
M65 Rada (6): 7 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:35:25
  2.  429 Vaabo Annus               Orion       00:37:51
  3.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:17
  4. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:42:54
M75 Rada (6): 7 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:47:18
N14 Rada (6): 7 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15012 Kristiina Himma           Võru        00:28:38
  2. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:34:30
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:35:23
  4.13218 Helle Leis                Kobras      00:38:28
  5.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:41:01
  6. 5118 Margit Saal               Otepää      00:44:50
  7.13619 Mirjam Juhandi            Serviti SK  01:15:07
M12 Rada (7): 5 KP 2.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10857 Olle Ilmar Jaama                      00:25:49
  2.11713 Martin Sults              Kobras      00:27:23
N12 Rada (7): 5 KP 2.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:23:36
  2. 7617 Helian Bleive                         00:24:42
  3. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:27:13
  4.    0 Solweig Hiiemäe           Põlva       00:29:10
  5.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:29:46
  6. 5043 Kristina Haug             Võru        00:46:13
M10 Rada (8): 4 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:20:51
  2. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:26:20
M08 Rada (8): 4 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16221 Ainar Leedu               Laagri Koo  00:17:30
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:17:34
  3.    0 Timo Kudre                            00:18:29
  4.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:21:49
  5.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:27:27
  6.15088 Villem Piirimäe                       00:27:37
N10 Rada (8): 4 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:14:42
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:14:46
N08 Rada (8): 4 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15857 Kreeta Roose              Kesklinna   00:19:21
MRO Rada (9): 11 KP 8.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3209 Tõnis Erm                 TAOK        00:34:07
  2.  492 Raul Kudre                Peko        00:37:56
  3. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:39:39
  4.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  00:41:44
  5. 7517 Sander Linnus             Peko        00:43:07
  6. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:44:03
  7.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      00:44:08
  8. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:48:20
  9. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:54:19
NRO Rada (9): 11 KP 8.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3994 Helena Liiv               Kobras      00:51:51
  2.  911 Ingrit Kala               Peko        00:52:11
  3. 5114 Piret Truusalu                        01:37:28
  4. 5183 Kai Truusalu              Kape        01:37:41
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:29:00 19p
  2. 4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK        01:00:52 15p
  3.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:06:40 13p
  4.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:01:29 12p
  5. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:01:31 12p
  6. 1965 Monika Piirimäe           Kobras      01:11:59 12p
  7. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:52:40 10p
  8. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:01:00 10p
  9.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:04:09 10p
 10.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:12:54 10p
 11.10309 Jürgen Selgis             Põlva       01:18:50 10p
 12. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:00:07 9p
 13. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:09:26 9p
 14. 1938 Raul Kangur               SOK         00:58:04 8p
 15. 1116 Karin Laine               Võru        01:03:30 7p
 16. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:28:36 6p
 17.16214 Rasmus Kruusa                         00:35:47 6p
 18. 1104 Uve Nummert               Kape        00:38:22 6p
 19.17346 Maria Meitsar                         00:27:51 5p
 20.13703 Kadri Kaur                            00:35:05 5p
 21.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:38:22 5p
 22.17350 Paul Aares Fjodorov                   01:02:37 5p
 23. 2780 Sarmite Sild              Võru        00:46:02 4p
 24.16648 Fred Virve                Veeriku Ko  00:51:20 4p
 25.14815 Tiina Sedman              TÜ          01:09:15 4p
 26.10725 Juhan Pae                             00:09:22 3p
 27.15147 Mari Iher                             00:26:46 3p
 28.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:32:45 3p
#1 Rada (M21E): 14 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:49:21
  2. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        00:53:32
  3.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:55:48
  4. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:56:16
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:01:41
  6. 8646 Sander Mirme                          01:03:08
  7.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:04:20
  8. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:04:57
  9. 2524 Arti Albert               Kobras      01:07:04
 10. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:11:10
 11. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:18:00
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 11 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:46
  2.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:48:52
  3. 5730 Allar Padari              HOK         00:49:19
  4.10226 Meelis Merenäkk                       00:51:17
  5. 4962 Antti Roose               Kobras      00:51:52
  6. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:53:44
  7. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:54:29
  8. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:55:36
  9. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:18
 10. 5813 Erik Saarts               Võru        00:57:16
 11. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:57:18
 12. 4238 Eleri Hirv                Võru        00:57:26
 13. 2005 Pear Post                 Kobras      00:58:43
 14. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:58:46
 15. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:10
 16. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:00:23
 17.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:01:07
 17. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:01:07
 19. 5655 Heno Ivanov                           01:02:06
 19.  975 Kalle Kuusik                          01:02:06
 21.  902 Riho Männi                Lehola      01:02:48
 22. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:03:13
 23. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:03:40
 24. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:04:02
 25. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:04:08
 26. 4821 Erko Jakobson             Tartu       01:04:18
 27. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:08:15
 28. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:08:23
 29. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:09:09
 30. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:11:23
 31. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:11:43
 32.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:12:51
 33. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:14:00
 34. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:14:14
 35. 7087 Taavi Pae                             01:14:34
 36. 1938 Raul Kangur               SOK         01:19:45
 37. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:20:48
#3 Rada (VIPP): 12 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5521 Karl Kürsa                Kobras      00:47:24
  2.    0 Jan Põld                              00:49:53
  3. 8226 Lauri Eskor                           00:50:10
  4. 8698 Margus Klaos              Kobras      00:56:41
  5. 6841 Taniel Põld                           00:59:32
  6.15081 Markel Mahla                          01:02:37
  7.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:03:20
  8. 7768 Mait Metspalu             TÜ          01:11:25
  9.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:14:26
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 9 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1486 Liis Johanson             Kobras      00:32:43
  2. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:37:11
  3. 3923 Ago Samoson               Orion       00:39:35
  4.12142 Margit Avikson            Kobras      00:41:39
  5. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:41:40
  6. 5025 Marianne Haug             Võru        00:42:39
  7.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:42:52
  8. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:43:27
  9. 1311 Heini Tammik              Kape        00:45:39
 10. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:45:49
 11. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:45:53
 12. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:46:41
 13. 3235 Anne Arold                OKH         00:46:43
 14. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:47:04
 15. 5117 Andres Saal               Otepää      00:47:47
 16. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:48:23
 17. 7680 Janek Riives              TÜ          00:48:38
 18.  213 Saima Värton              Kobras      00:49:38
 19. 8850 Kaarel Piirimäe           Kobras      00:49:40
 20. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:50:13
 21. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:50:15
 22.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:50:29
 23. 1900 Tanel Saue                Mercury     00:50:54
 24. 5465 Miina Käos                LSF PT      00:51:35
 25. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:51:56
 26.13950 Mart Kals                             00:52:33
 27. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:52:39
 28. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:53:42
 29. 3685 Mati Külaase              Võru        00:54:15
 30.  708 Rein Prank                Kape        00:54:25
 31. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:54:36
 32.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:55:16
 33.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:55:19
 34. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:55:26
 35. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:55:45
 36. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:55:47
 37.10194 Kadri Parts               Võru        00:55:51
 38.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:55:54
 39. 3714 Heli Haug                 Võru        00:57:36
 40. 5116 Heiki Saal                Otepää      00:57:59
 41.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:58:24
 42.  966 Juta Ainelo               Ilves       00:58:44
 43. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:59:49
 44.11069 Rait Kapp                             01:00:54
 45. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:01:32
 46. 7775 Oleg Koshik               SRD         01:02:10
 47. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:02:28
 48. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:03:20
 49. 4336 Rein Raid                 Kape        01:03:39
 50. 4493 Silvia Luup               Võru        01:04:18
 51.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:05:25
 52. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:07:24
 53. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:09:57
 54. 6105 Ene Laht                              01:10:26
 55.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:10:40
 56.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:12:02
 57.16421 Epp Voitka                Võru        01:13:58
 58.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:22
 59. 5017 Heli Viks                 Võru        01:22:43
 60.14469 Hendrik Rull                          01:26:35
 61.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:27:29
 62. 5099 Meelis-Mait Sildoja       TÜ          01:28:17
 63. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:47:36
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 10 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:34:50
  2. 2741 Merike Paapson            TON         00:36:56
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:37:30
  4.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:37:59
  5. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:38:26
  6. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:39:31
  7. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:40:56
  8. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:42:24
  9.15318 Ralf Sannikov             Võru        00:43:28
 10.    3 Mati Poom                 TON         00:43:30
 11. 5477 Kadri Sepalaan                        00:43:42
 12. 4448 Doris Kudre               Peko        00:44:15
 13. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:44:45
 14.10142 Getter Matto              Kobras      00:47:20
 15. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:47:52
 16. 6315 Kelli Marie Jaama         Peko        00:48:08
 17. 4910 Leili Prans               Ilves       00:48:13
 18.  706 Endel Remmet              Kape        00:49:11
 19. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:49:49
 20. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:51:37
 21.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:51:50
 22. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:52:12
 23. 5009 Liina Palu                Koop        00:52:20
 24.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:52:41
 25. 3910 Aino Koser                Ilves       00:53:04
 26.  714 Piret Juhandi             Põlva       00:53:22
 27.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:55:27
 28. 5012 Mare Leis                 OKH         00:55:35
 29.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:55:48
 30. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:57:41
 31.  146 Maie Abram                Ilves       00:58:41
 32.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:00:17
 33.10195 Vampula Oper              Võru        01:02:20
 34.10196 Maria Oper                Võru        01:02:23
 35. 3016 Mari Arold                OKH         01:03:39
 35.    0 Craig Scott                           01:03:39
 37.  736 Melii Liht                Põlva       01:04:52
 38. 1330 Laine Saal                Kobras      01:05:30
 39. 4312 Peeter Põder                          01:05:57
 40. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:06:59
 41. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:08:29
 42.  740 Helle Mürk                Võru        01:09:27
 43.13593 Külli Keerus                          01:33:57
 44. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:34:58
#6 Rada (VIPL,M14,M65,M70,M75,N14): 7 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:25:32
  2.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:26:42
  3.16610 Viljo Randoja                         00:27:13
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:27:25
  5.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:27:44
  6.15012 Kristiina Himma           Võru        00:28:38
  7. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:29:56
  8. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:32:22
  9.15052 Pille Vinne               Kobras      00:32:29
 10.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:32:37
 11.15839 Veiko Saago               Elioni Spo  00:34:08
 12. 5654 Anu Iher                              00:34:19
 13. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:34:30
 14. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:35:12
 15.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:35:23
 16.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:35:25
 17. 7620 Jaanika Kopli                         00:36:57
 18.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:37:26
 19.  429 Vaabo Annus               Orion       00:37:51
 20.11786 Epp Säga                  Kobras      00:37:56
 21.13218 Helle Leis                Kobras      00:38:28
 22.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:39:20
 23.10198 Mihkel Parts              Võru        00:40:06
 24.17236 Maire Meitsar                         00:40:14
 25.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:41:01
 26.15812 Raine Lahtvee             Põlvamaa P  00:41:09
 27.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:17
 28. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:42:54
 29. 5118 Margit Saal               Otepää      00:44:50
 30. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:47:18
 31.16606 Liile Jõgi                WM          00:50:59
 32.16976 Kalli Kalde               Tartu Kuns  00:51:20
 33.11302 Jaak Kroon                Tartu       00:53:34
 34.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:54:31
 35.14777 Igmar Matto                           00:56:16
 36.15073 Janika Matto              Viluste     00:56:27
 37. 5271 Marje Zernant             Tartu       01:10:13
 38.13619 Mirjam Juhandi            Serviti SK  01:15:07
 39.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:16:53
 40.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:17:01
 41. 5297 Laili Jõgiaas             Eesti Muus  01:19:49
 42. 7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu       01:31:51
#7 Rada (M12,N12): 5 KP 2.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:23:36
  2. 7617 Helian Bleive                         00:24:42
  3.10857 Olle Ilmar Jaama                      00:25:49
  4. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:27:13
  5.11713 Martin Sults              Kobras      00:27:23
  6.    0 Solweig Hiiemäe           Põlva       00:29:10
  7.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:29:46
  8. 5043 Kristina Haug             Võru        00:46:13
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:14:42
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:14:46
  3.16221 Ainar Leedu               Laagri Koo  00:17:30
  4.14470 Kaspar Karolin                        00:17:34
  5.    0 Timo Kudre                            00:18:29
  6.15857 Kreeta Roose              Kesklinna   00:19:21
  7.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:20:51
  8.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:21:49
  9. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:26:20
 10.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:27:27
 11.15088 Villem Piirimäe                       00:27:37
#9 Rada (MRO,NRO): 11 KP 8.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3209 Tõnis Erm                 TAOK        00:34:07
  2.  492 Raul Kudre                Peko        00:37:56
  3. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:39:39
  4.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  00:41:44
  5. 7517 Sander Linnus             Peko        00:43:07
  6. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:44:03
  7.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      00:44:08
  8. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:48:20
  9. 3994 Helena Liiv               Kobras      00:51:51
 10.  911 Ingrit Kala               Peko        00:52:11
 11. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:54:19
 12. 5114 Piret Truusalu                        01:37:28
 13. 5183 Kai Truusalu              Kape        01:37:41

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 3.08.2011 13:34:14 Kobras