Põlva 4 teisipäevak, Hullumäe karjäär

25.04.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 19 KP 8.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:47:56
  2. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        00:49:52
  3. 4222 Taavi Kuha                Kape        00:50:23
  4.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:53:42
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:54:38
  6. 5082 Eduard Taivere            Tartu       00:55:26
  7. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:55:41
  8. 8646 Sander Mirme                          00:56:28
  9. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:57:35
 10. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:00:58
 11. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      01:03:41
 12. 4962 Antti Roose               Kobras      01:03:48
 13. 1234 Sven Rea                  MARU        01:04:03
 14. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:07:16
 15. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:08:30
 16.14809 Andres Nurk                           01:08:51
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:10:26
 18. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:11:45
 19.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:14:59
 20. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:20:06
 21.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:20:46
M21A Rada (2): 15 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7522 Raul Reiljan              Võru        00:45:43
  2.15700 Taavi Emajõe              Kuperjanov  00:48:03
  3. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:48:58
  4. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:49:45
  5. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:50:04
  6. 2005 Pear Post                 Kobras      00:53:59
  7. 2193 Ander Ojandu              Võru        00:55:15
  8. 2323 Raino Leopard             Peko        00:55:32
  9. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:56:37
 10. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:57:24
 11. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:58:11
 12.  554 Renee Mõttus              Lehola      00:58:47
 13. 5244 Rainek Kuura              KVÜÕA       00:58:58
 13. 5397 Targo Tennisberg                      00:58:58
 15. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:59:25
 16.12087 Priit Tiganik             TTÜ         01:01:29
 17.15701 Peeter Ilison             Kuperjanov  01:01:41
 18. 4372 Georg Onoper              Võru        01:03:41
 19.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:10:18
M35 Rada (2): 15 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10226 Meelis Merenäkk                       00:49:15
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:49:21
  3. 5655 Heno Ivanov                           00:51:57
  4. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  00:56:29
  5. 5053 Andres Soome              VOK         01:00:41
  6. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:04:45
  7. 7087 Taavi Pae                             01:05:37
  8. 5042 Henn Antson               Võru        01:07:18
  9.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:19:29
M40 Rada (2): 15 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:44:34
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:46:00
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         00:47:53
  4. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        00:51:58
  5. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:05:07
M45 Rada (2): 15 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:44:57
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:47:41
  3. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:49:25
  4.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:52:38
  5. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:56:42
  6. 4270 Priit Truusalu            Kape        00:57:45
  7. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       00:58:09
N21E Rada (2): 15 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:44:08
  2. 2470 Jana Kink                 Kape        00:53:31
  3. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:55:28
  4.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:01:31
  5.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:03:02
  6. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:08:25
  7.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:09:04
VIPP Rada (3): 12 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:39:32
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:43:43
  3. 5115 Tarmo Tüür                            00:44:10
  4. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       00:54:16
  5. 8227 Edith Seegel                          00:59:23
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:59:34
  7. 7768 Mait Metspalu             TÜ          01:01:02
  8.15302 Ave Nurk                  E5          01:04:13
  9.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:22:05
 10. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:27:04
M16 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      01:01:01
M21B Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14329 Tanel Täheste                         00:46:13
  2. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:48:08
  3.13451 Janoš Nikopensius         OÜ Heisand  00:49:15
  4. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:49:17
  5. 8999 Tarmo Vist                Kobras      00:50:56
  6. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:51:10
  7. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:52:41
  8.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:07:22
M50 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5290 Kalev Pormeister                      00:50:22
M55 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:43:58
  2. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:48:46
  3. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:49:42
  4. 1311 Heini Tammik              Kape        00:50:16
  5. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:52:29
  6.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  00:54:13
M60 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:44:48
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:44:54
  3. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:46:11
  4. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:46:24
  5. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:48:00
  6.  708 Rein Prank                Kape        00:49:38
  7. 4336 Rein Raid                 Kape        00:53:13
  8. 2727 Avo Eensaar                           00:53:29
  9. 1072 Heiki Rammul              Ilves       00:59:52
 10. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:06:00
 11. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:12:33
N18 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        00:44:50
  2. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:47:45
  3. 3900 Marili Zimmermann         Kape        00:48:13
N21A Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12142 Margit Avikson            Kobras      00:41:15
  2. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:42:45
  3. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:49:15
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:49:54
  5.13216 Kadri Aia                 Kobras      00:55:27
  6. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:03:44
  7.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:04:34
  8. 7662 Liina Nurk                filia Patr  01:05:25
  9.14699 Maria Tamm                TÜ          01:12:10
 10.14847 Karmen Vetemäe                        01:40:35
N35 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:47:17
  2. 3714 Heli Haug                 Võru        00:51:18
  3.10194 Kadri Parts               Võru        01:04:29
  4.16651 Maris Lepik                           01:09:12
  5.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:12:36
N40 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11996 Ellen Tohvri              Assets      00:54:43
  1.14401 Imbi Soomets                          00:54:43
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:29:55
N45 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3235 Anne Arold                OKH         00:55:50
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:56:06
  3.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:56:43
  4.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:00:07
  5. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:04:37
VIPT Rada (5): 13 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:36:29
  2.10140 Villu Serv                Kobras      00:38:23
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:38:51
  4.  676 Heino Mardiste            Kape        00:41:42
  5. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:44:02
  6. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:48:43
  7. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:52:19
  8. 6066 Tähti-Merike Kilk         MHG         00:56:40
  9. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:57:08
 10. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:57:09
 11.15052 Pille Vinne               Kobras      00:57:14
 12.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:57:29
 13.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:59:25
 14. 8795 Teet Kuivkaev             Elioni SK   01:01:04
 15.  736 Melii Liht                Põlva       01:11:55
 16.10195 Vampula Oper              Võru        01:12:01
 17.15393 Krista Kõlli              Võru        01:13:37
 18.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:30:43
N16 Rada (5): 13 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:50
  2. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:44:27
  3.10142 Getter Matto              Kobras      00:52:13
N50 Rada (5): 13 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:52:24
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:56:09
N55 Rada (5): 13 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:45:07
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:53:55
N60 Rada (5): 13 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:44:26
  2. 1330 Laine Saal                Kobras      00:48:29
  3.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:51:07
  4. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:52:06
  5. 5012 Mare Leis                 OKH         00:53:27
  6. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:57:03
  7.  146 Maie Abram                Ilves       01:03:43
  8.10196 Maria Oper                Võru        01:11:44
M14 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:33:55
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:11
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:35:04
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:19
  5.15076 Reigo Tooming             Põlva Spor  00:39:37
  6.15077 Reiko Tooming             Põlva Spor  00:40:01
  7.10198 Mihkel Parts              Võru        00:43:42
M65 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:43:44
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:48:10
M70 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:40:39
M75 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:53:21
VIPL Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6105 Ene Laht                              00:38:51
  2.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:39:14
  3.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:40:24
  4. 3487 Dagmar Kodres             OKH         00:43:33
  5.15060 Katrin Vinne                          00:45:40
  6.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:48:47
  7. 3017 Asta Zimmerman            OKH         00:50:25
  8.    0 Eve Sibul                             00:50:54
  9. 8851 Helen Juhkam                          00:52:28
 10.12817 Teele Eensaar                         00:53:04
 11.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:53:30
 12.11786 Epp Säga                  Kobras      00:53:43
 13. 5114 Piret Truusalu                        00:54:18
 14.16607 Tuuli Madiberk            Tartu       01:12:59
 14.16608 Risto Kaarna              Tartu       01:12:59
 16.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:13:10
 17.16606 Liile Jõgi                TÜ          01:13:21
 17.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:13:21
 19.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:24:02
 20. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:50:57
N14 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:49
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:36:59
  3.15012 Kristiina Himma           Võru        00:43:44
  4.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:48:07
  5.16224 Kärt Kamja                Kobras      00:59:25
M12 Rada (7): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:23:53
  2.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:23:54
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:25:30
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:28:47
  5.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:37:07
  6.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:57:44
N12 Rada (7): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:36:53
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:40:24
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:40:34
  4.16222 Marie-Aliise Pruus        Mammaste L  00:40:56
  5.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  00:46:47
  6.    0 Kaisi Ers                 Tartu       00:48:09
M10 Rada (8): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:15:58
  2.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:18:59
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:21:32
  4. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:29:11
  5. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:29:24
M08 Rada (8): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:16:13
  2.16240 Aleksander Saluri                     00:24:01
  3.15144 Art Ladva                 Midrimaa    00:24:11
  4.13688 Oliver Tennisberg                     00:24:24
  5.14470 Kaspar Karolin                        00:26:07
  6.13542 Aarne Säga                Põlva mk    00:31:39
  7.13504 Erik Kersna                           00:54:50
N10 Rada (8): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:15:12
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:16:37
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:22:06
  4. 5043 Kristina Haug             Võru        00:32:28
N08 Rada (8): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:21:20
  2.15815 Hanna Juhkam                          00:38:28
  3.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:43:51
  4.14871 Agnes Tennisberg                      00:46:12
  5.14468 Jasmiin Kraas                         00:48:57
  6.15147 Mari Iher                             01:23:06
MRO Rada (9): 11 KP 7.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6080 Riivo Roose                           00:31:53
  2. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      00:36:09
  3. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:38:48
  4.13451 Janoš Nikopensius         OÜ Heisand  00:38:59
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:39:05
  6. 2469 Ilmar Kink                Kape        00:40:12
  6. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:40:12
  8. 8646 Sander Mirme                          00:43:08
  9.  975 Kalle Kuusik              Otepää      00:43:15
 10. 1938 Raul Kangur               SOK         00:46:24
 11. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:46:25
 12. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:46:48
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK        01:01:06 18p
  2. 6080 Riivo Roose                           00:53:10 16p
  3. 1152 Taivo Tali                Harju KEK   00:59:26 16p
  4. 1300 Paavo Rõigas              Peko        00:47:46 14p
  5.  213 Saima Värton              Kobras      00:57:11 14p
  6.16699 Holden Luht               Kaitseliit  00:57:48 14p
  7.14777 Igmar Matto                           01:10:37 13p
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  00:51:58 10p
  9. 4354 Kätlin Kalve              OK Käbi     00:53:01 10p
 10.14815 Tiina Sedman              TÜ          00:43:17 9p
 11.16597 Alger Ers                             00:48:03 8p
 12. 3665 Kaido Hallik              Ilves       01:25:33 5p
 12.13105 Ebe Hallik                            01:25:33 5p
 12.15085 Koit Hallik                           01:25:33 5p
 15.15074 Johanna Nurk                          00:50:51 4p
 16.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:33:48 3p
 17.16214 Rasmus Kruusa                         01:11:52
 18.  145 Jüri Ümarik                           01:20:39
 19. 5654 Anu Iher                              01:23:06
#1 Rada (M21E): 19 KP 8.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:47:56
  2. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        00:49:52
  3. 4222 Taavi Kuha                Kape        00:50:23
  4.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:53:42
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:54:38
  6. 5082 Eduard Taivere            Tartu       00:55:26
  7. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:55:41
  8. 8646 Sander Mirme                          00:56:28
  9. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:57:35
 10. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:00:58
 11. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      01:03:41
 12. 4962 Antti Roose               Kobras      01:03:48
 13. 1234 Sven Rea                  MARU        01:04:03
 14. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:07:16
 15. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:08:30
 16.14809 Andres Nurk                           01:08:51
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:10:26
 18. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:11:45
 19.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:14:59
 20. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:20:06
 21.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:20:46
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 15 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:44:08
  2. 5730 Allar Padari              HOK         00:44:34
  3. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:44:57
  4. 7522 Raul Reiljan              Võru        00:45:43
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:46:00
  6. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:47:41
  7. 1938 Raul Kangur               SOK         00:47:53
  8.15700 Taavi Emajõe              Kuperjanov  00:48:03
  9. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:48:58
 10.10226 Meelis Merenäkk                       00:49:15
 11. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:49:21
 12. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:49:25
 13. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:49:45
 14. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:50:04
 15. 5655 Heno Ivanov                           00:51:57
 16. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        00:51:58
 17.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:52:38
 18. 2470 Jana Kink                 Kape        00:53:31
 19. 2005 Pear Post                 Kobras      00:53:59
 20. 2193 Ander Ojandu              Võru        00:55:15
 21. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:55:28
 22. 2323 Raino Leopard             Peko        00:55:32
 23. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  00:56:29
 24. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:56:37
 25. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:56:42
 26. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:57:24
 27. 4270 Priit Truusalu            Kape        00:57:45
 28. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       00:58:09
 29. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:58:11
 30.  554 Renee Mõttus              Lehola      00:58:47
 31. 5397 Targo Tennisberg                      00:58:58
 31. 5244 Rainek Kuura              KVÜÕA       00:58:58
 33. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:59:25
 34. 5053 Andres Soome              VOK         01:00:41
 35.12087 Priit Tiganik             TTÜ         01:01:29
 36.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:01:31
 37.15701 Peeter Ilison             Kuperjanov  01:01:41
 38.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:03:02
 39. 4372 Georg Onoper              Võru        01:03:41
 40. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:04:45
 41. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:05:07
 42. 7087 Taavi Pae                             01:05:37
 43. 5042 Henn Antson               Võru        01:07:18
 44. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:08:25
 45.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:09:04
 46.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:10:18
 47.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:19:29
#3 Rada (VIPP): 12 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:39:32
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:43:43
  3. 5115 Tarmo Tüür                            00:44:10
  4. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       00:54:16
  5. 8227 Edith Seegel                          00:59:23
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:59:34
  7. 7768 Mait Metspalu             TÜ          01:01:02
  8.15302 Ave Nurk                  E5          01:04:13
  9.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:22:05
 10. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:27:04
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12142 Margit Avikson            Kobras      00:41:15
  2. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:42:45
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:43:58
  4. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:44:48
  5. 5025 Marianne Haug             Võru        00:44:50
  6. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:44:54
  7. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:46:11
  8.14329 Tanel Täheste                         00:46:13
  9. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:46:24
 10.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:47:17
 11. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:47:45
 12. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:48:00
 13. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:48:08
 14. 3900 Marili Zimmermann         Kape        00:48:13
 15. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:48:46
 16. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:49:15
 16.13451 Janoš Nikopensius         OÜ Heisand  00:49:15
 18. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:49:17
 19.  708 Rein Prank                Kape        00:49:38
 20. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:49:42
 21. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:49:54
 22. 1311 Heini Tammik              Kape        00:50:16
 23. 5290 Kalev Pormeister                      00:50:22
 24. 8999 Tarmo Vist                Kobras      00:50:56
 25. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:51:10
 26. 3714 Heli Haug                 Võru        00:51:18
 27. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:52:29
 28. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:52:41
 29. 4336 Rein Raid                 Kape        00:53:13
 30. 2727 Avo Eensaar                           00:53:29
 31.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  00:54:13
 32.14401 Imbi Soomets                          00:54:43
 32.11996 Ellen Tohvri              Assets      00:54:43
 34.13216 Kadri Aia                 Kobras      00:55:27
 35. 3235 Anne Arold                OKH         00:55:50
 36. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:56:06
 37.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:56:43
 38. 1072 Heiki Rammul              Ilves       00:59:52
 39.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:00:07
 40. 5117 Andres Saal               Otepää      01:01:01
 41. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:03:44
 42.10194 Kadri Parts               Võru        01:04:29
 43.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:04:34
 44. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:04:37
 45. 7662 Liina Nurk                filia Patr  01:05:25
 46. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:06:00
 47.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:07:22
 48.16651 Maris Lepik                           01:09:12
 49.14699 Maria Tamm                TÜ          01:12:10
 50. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:12:33
 51.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:12:36
 52. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:29:55
 53.14847 Karmen Vetemäe                        01:40:35
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 13 KP 4.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:36:29
  2.10140 Villu Serv                Kobras      00:38:23
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:38:51
  4.  676 Heino Mardiste            Kape        00:41:42
  5.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:50
  6. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:44:02
  7. 4910 Leili Prans               Ilves       00:44:26
  8. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:44:27
  9. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:45:07
 10. 1330 Laine Saal                Kobras      00:48:29
 11. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:48:43
 12.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:51:07
 13. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:52:06
 14.10142 Getter Matto              Kobras      00:52:13
 15. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:52:19
 16. 3910 Aino Koser                Ilves       00:52:24
 17. 5012 Mare Leis                 OKH         00:53:27
 18.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:53:55
 19. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:56:09
 20. 6066 Tähti-Merike Kilk         MHG         00:56:40
 21. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:57:03
 22. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:57:08
 23. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:57:09
 24.15052 Pille Vinne               Kobras      00:57:14
 25.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:57:29
 26.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:59:25
 27. 8795 Teet Kuivkaev             Elioni SK   01:01:04
 28.  146 Maie Abram                Ilves       01:03:43
 29.10196 Maria Oper                Võru        01:11:44
 30.  736 Melii Liht                Põlva       01:11:55
 31.10195 Vampula Oper              Võru        01:12:01
 32.15393 Krista Kõlli              Võru        01:13:37
 33.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:30:43
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:33:55
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:11
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:49
  4.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:35:04
  5.13218 Helle Leis                Kobras      00:36:59
  6. 6105 Ene Laht                              00:38:51
  7.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:39:14
  8.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:19
  9.15076 Reigo Tooming             Põlva Spor  00:39:37
 10.15077 Reiko Tooming             Põlva Spor  00:40:01
 11.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:40:24
 12.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:40:39
 13. 3487 Dagmar Kodres             OKH         00:43:33
 14.10198 Mihkel Parts              Võru        00:43:42
 15.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:43:44
 15.15012 Kristiina Himma           Võru        00:43:44
 17.15060 Katrin Vinne                          00:45:40
 18.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:48:07
 19. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:48:10
 20.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:48:47
 21. 3017 Asta Zimmerman            OKH         00:50:25
 22.    0 Eve Sibul                             00:50:54
 23. 8851 Helen Juhkam                          00:52:28
 24.12817 Teele Eensaar                         00:53:04
 25. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:53:21
 26.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:53:30
 27.11786 Epp Säga                  Kobras      00:53:43
 28. 5114 Piret Truusalu                        00:54:18
 29.16224 Kärt Kamja                Kobras      00:59:25
 30.16607 Tuuli Madiberk            Tartu       01:12:59
 30.16608 Risto Kaarna              Tartu       01:12:59
 32.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:13:10
 33.16606 Liile Jõgi                TÜ          01:13:21
 33.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:13:21
 35.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:24:02
 36. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:50:57
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:23:53
  2.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:23:54
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:25:30
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:28:47
  5.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:36:53
  6.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:37:07
  7.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:40:24
  8.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:40:34
  9.16222 Marie-Aliise Pruus        Mammaste L  00:40:56
 10.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  00:46:47
 11.    0 Kaisi Ers                 Tartu       00:48:09
 12.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:57:44
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:15:12
  2.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:15:58
  3.11300 Emil Eensaar                          00:16:13
  4.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:16:37
  5.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:18:59
  6.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:21:20
  7.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:21:32
  8.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:22:06
  9.16240 Aleksander Saluri                     00:24:01
 10.15144 Art Ladva                 Midrimaa    00:24:11
 11.13688 Oliver Tennisberg                     00:24:24
 12.14470 Kaspar Karolin                        00:26:07
 13. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:29:11
 14. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:29:24
 15.13542 Aarne Säga                Põlva mk    00:31:39
 16. 5043 Kristina Haug             Võru        00:32:28
 17.15815 Hanna Juhkam                          00:38:28
 18.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:43:51
 19.14871 Agnes Tennisberg                      00:46:12
 20.14468 Jasmiin Kraas                         00:48:57
 21.13504 Erik Kersna                           00:54:50
 22.15147 Mari Iher                             01:23:06
#9 Rada (MRO,NRO): 11 KP 7.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6080 Riivo Roose                           00:31:53
  2. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      00:36:09
  3. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:38:48
  4.13451 Janoš Nikopensius         OÜ Heisand  00:38:59
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:39:05
  6. 2469 Ilmar Kink                Kape        00:40:12
  6. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:40:12
  8. 8646 Sander Mirme                          00:43:08
  9.  975 Kalle Kuusik              Otepää      00:43:15
 10. 1938 Raul Kangur               SOK         00:46:24
 11. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:46:25
 12. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:46:48

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 26.04.2011 21:38:18 Kobras