Põlva 12 teisipäevak, Janukjärve

21.06.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12]
[N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35]
[N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [VABA]
[VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 27 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:48
  2.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:01:27
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:04:46
  4. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:05:32
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:16:46
  6. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:19:15
  7. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:20:33
  8. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:27:25
  9.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:27:31
 10. 8646 Sander Mirme                          01:33:37
 11. 4304 Adele Puusalu             Kobras      01:40:28
 12. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:09
 13. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:44:50
M18 Rada (2): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:21:32
  2. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:33:21
M21A Rada (2): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4324 Johannes Heinsoo          Ilves       01:12:45
  1. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      01:12:45
  3. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:12:58
  4. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:13:57
  5. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:14:18
  6. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:16:47
  7. 2005 Pear Post                 Kobras      01:18:12
  8. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:21:58
  9. 3373 Ats Uiboupin              Võru        01:27:00
 10. 5115 Tarmo Tüür                            01:33:31
 11.16987 Meelis Burget             EÜS         01:38:48
 12. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:45:56
 13. 2673 Raivo Pehk                Põlva       02:23:23
M35 Rada (2): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:59:41
  2. 5813 Erik Saarts               Võru        01:06:32
  3.10226 Meelis Merenäkk                       01:10:51
  4. 5655 Heno Ivanov                           01:16:36
  5. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:29:53
  6. 7087 Taavi Pae                             01:38:28
  7. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:43:30
  8. 9612 Alar Virumäe                          01:46:47
  9. 8216 Kunnar Vahi                           01:49:42
M40 Rada (2): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:58:53
  2. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:08:33
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:09:38
  4. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:22:59
  5.  975 Kalle Kuusik                          02:01:13
M45 Rada (2): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:56:36
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:05:30
  3. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:13:10
  4. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:17:43
  5. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:18:05
  6. 2984 Anti Parik                Otepää      01:21:38
  7.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:23:59
  8. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:34:22
M45 Rada (2): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:56:36
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:05:30
  3. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:13:10
  4. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:17:43
  5. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:18:05
  6. 2984 Anti Parik                Otepää      01:21:38
  7.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:23:59
  8. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:34:22
N21E Rada (2): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:07:45
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:20:19
  3.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:40:19
VIPP Rada (3): 17 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9075 Katrin Lemsalu            EMÜ         00:50:03
  2. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  00:56:25
  3. 6090 Taivo Täht                            00:56:58
  4.10785 Aigar Udras                           01:02:27
  5.15081 Markel Mahla                          01:13:19
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:15:34
  7.16710 Priit Pääsukene           SKYPE       01:25:17
  8.11931 Aivo Kikerman             Kanepi      01:25:37
  9.17238 Heino Soo                 Tartu       01:26:11
M16 Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:22:21
  2. 5117 Andres Saal               Otepää      01:33:26
M21B Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:04:28
  2. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:06:12
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:09:31
  4. 4348 Tanel Toots               OKH         01:29:54
  5.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  01:36:15
  6. 6815 Meelis Teder                          01:59:27
M55 Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:03:41
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:13:39
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        01:14:48
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:17:59
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:37:37
M60 Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:07:05
  2.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:08:43
  3.  708 Rein Prank                Kape        01:15:43
  4. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:18:42
  5. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:33:47
  6. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:54:30
N18 Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:22:03
  2.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:28:01
N21A Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:57:40
  2. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:06:03
  3. 3849 Liis Uiboupin             LUS         01:39:23
N35 Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1301 Airi Alnek                Võru        01:02:21
  2.10194 Kadri Parts               Võru        01:10:36
  3. 3714 Heli Haug                 Võru        01:24:49
  4.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:57:14
N40 Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       01:07:31
  2. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:52:04
N45 Rada (4): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:25:26
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:31:43
  3.  213 Saima Värton              Kobras      01:35:25
  4. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:50:21
  5. 5017 Heli Viks                 Võru        02:04:18
  6.16421 Epp Voitka                Võru        02:10:57
VIPT Rada (5): 16 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:39:06
  2. 5009 Liina Palu                Koop        00:51:10
  3. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:51:44
  4.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:06:18
  5.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:08:38
  6. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:17:15
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      01:17:25
  8. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:21:57
  9.12817 Teele Eensaar                         01:23:41
 10. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:30:18
 11.10195 Vampula Oper              Võru        01:44:29
 12.11784 Tiiu Serv                 Põlva       02:13:09
N16 Rada (5): 16 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10142 Getter Matto              Kobras      01:26:22
N50 Rada (5): 16 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:20:01
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       01:24:28
N55 Rada (5): 16 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:13:40
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:14:52
N60 Rada (5): 16 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       01:05:17
  2. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:16:59
  3. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:21:38
  4.  925 Liivi Parik               Otepää      01:21:39
  5. 1330 Laine Saal                Kobras      01:23:51
  6. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:31:44
  7.10196 Maria Oper                Võru        01:44:50
M14 Rada (6): 15 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:27
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:38:06
  3. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:41:11
  4.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:43:31
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:46:51
M65 Rada (6): 15 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:47:56
  2.  429 Vaabo Annus               Orion       00:48:28
M75 Rada (6): 15 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:13:10
VIPL Rada (6): 15 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:56:44
  2.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:56:57
  2.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:56:57
  4.14259 Kadri Kiviste                         01:00:05
  5. 5714 Külliki Kiviste                       01:02:08
  6.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:02:46
  7.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:03:09
  8.15812 Raine Lahtvee                         01:03:58
  9.16610 Viljo Randoja                         01:08:29
 10.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:18:36
 11. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:20:46
 12. 1116 Karin Laine               Võru        01:30:47
 13.14777 Igmar Matto                           01:32:50
 14.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:34:50
N14 Rada (6): 15 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4483 Helen Parik               Otepää      00:47:27
  2.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:03:54
  3. 5118 Margit Saal               Otepää      01:16:38
M12 Rada (7): 9 KP 2.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:28:22
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:31:01
N12 Rada (7): 9 KP 2.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:27:01
  2.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:28:47
M10 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:15:30
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:17:13
  3. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:24:50
  4.10281 Daniel Teder              Lasteaed P  00:36:12
M08 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Steve Vahi                            00:15:23
  2.    0 Stenver Vahi                          00:15:36
  3.11300 Emil Eensaar                          00:17:50
  4.11769 Bert Joosep Panker        MARU        00:18:17
  5.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:22:42
  6.14757 Martin Kuban                          00:48:10
N10 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:19:30
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:20:08
  3. 5043 Kristina Haug             Võru        00:24:33
N08 Rada (8): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8043 Brigitte Panker                       00:19:18
  2.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:24:33
  3.17237 Triin Virve               Tartumaa    00:26:38
  4. 9498 Eva Kubanova                          00:48:19
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:04:55 27p
  2.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:14:53 26p
  3. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:47:05 25p
  4. 2685 Raivo Panker              MARU        01:20:40 24p
  5.  145 Jüri Ümarik                           01:23:43 23p
  6. 3235 Anne Arold                OKH         01:34:08 21p
  7. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:43:23 21p
  8. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:57:49 20p
  9. 1161 Piia Paasma               Tammed      01:21:50 20p
 10.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:27:32 19p
 11.14469 Hendrik Rull                          01:24:36 18p
 12.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:56:59 16p
 13.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:01:44 16p
 14.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   01:30:49 16p
 15. 7201 Sander Tomson             Kobras      01:32:59 16p
 16.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  01:27:43 15p
 17.10140 Villu Serv                Kobras      01:30:45 15p
 18.14473 Herman Rull                           01:31:54 15p
 19.17236 Maire Meitsar                         01:36:56 15p
 20. 4493 Silvia Luup               Võru        01:02:01 14p
 21.16608 Risto Kaarna              Praxis      01:13:12 13p
 22.14462 Kadri Kõiv                            01:18:20 13p
 22.14699 Maria Tamm                TÜ          01:18:20 13p
 24. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:34:20 12p
 25.10205 Kaido Raidla              Ilves       00:33:56 10p
 26.11302 Jaak Kroon                            01:09:06 10p
 27. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:56:11 7p
 28. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:24:44 7p
 29.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:56:01 6p
#1 Rada (M21E): 27 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:48
  2.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:01:27
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:04:46
  4. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:05:32
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:16:46
  6. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:19:15
  7. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:20:33
  8. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:27:25
  9.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:27:31
 10. 8646 Sander Mirme                          01:33:37
 11. 4304 Adele Puusalu             Kobras      01:40:28
 12. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:09
 13. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:44:50
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,M45,N21E): 25 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:56:36
  2. 5730 Allar Padari              HOK         00:58:53
  3.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:59:41
  4. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:05:30
  5. 5813 Erik Saarts               Võru        01:06:32
  6. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:07:45
  7. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:08:33
  8. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:09:38
  9.10226 Meelis Merenäkk                       01:10:51
 10. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      01:12:45
 10. 4324 Johannes Heinsoo          Ilves       01:12:45
 12. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:12:58
 13. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:13:10
 14. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:13:57
 15. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:14:18
 16. 5655 Heno Ivanov                           01:16:36
 17. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:16:47
 18. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:17:43
 19. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:18:05
 20. 2005 Pear Post                 Kobras      01:18:12
 21. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:20:19
 22. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:21:32
 23. 2984 Anti Parik                Otepää      01:21:38
 24. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:21:58
 25. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:22:59
 26.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:23:59
 27. 3373 Ats Uiboupin              Võru        01:27:00
 28. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:29:53
 29. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:33:21
 30. 5115 Tarmo Tüür                            01:33:31
 31. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:34:22
 32. 7087 Taavi Pae                             01:38:28
 33.16987 Meelis Burget             EÜS         01:38:48
 34.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:40:19
 35. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:43:30
 36. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:45:56
 37. 9612 Alar Virumäe                          01:46:47
 38. 8216 Kunnar Vahi                           01:49:42
 39.  975 Kalle Kuusik                          02:01:13
 40. 2673 Raivo Pehk                Põlva       02:23:23
#3 Rada (VIPP): 17 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9075 Katrin Lemsalu            EMÜ         00:50:03
  2. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  00:56:25
  3. 6090 Taivo Täht                            00:56:58
  4.10785 Aigar Udras                           01:02:27
  5.15081 Markel Mahla                          01:13:19
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:15:34
  7.16710 Priit Pääsukene           SKYPE       01:25:17
  8.11931 Aivo Kikerman             Kanepi      01:25:37
  9.17238 Heino Soo                 Tartu       01:26:11
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 21 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:57:40
  2. 1301 Airi Alnek                Võru        01:02:21
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:03:41
  4. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:04:28
  5. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:06:03
  6. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:06:12
  7. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:07:05
  8. 2016 Minija Pääslane           Ilves       01:07:31
  9.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:08:43
 10. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:09:31
 11.10194 Kadri Parts               Võru        01:10:36
 12. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:13:39
 13. 1311 Heini Tammik              Kape        01:14:48
 14.  708 Rein Prank                Kape        01:15:43
 15. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:17:59
 16. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:18:42
 17.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:22:03
 18.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:22:21
 19. 3714 Heli Haug                 Võru        01:24:49
 20. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:25:26
 21.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:28:01
 22. 4348 Tanel Toots               OKH         01:29:54
 23. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:31:43
 24. 5117 Andres Saal               Otepää      01:33:26
 25. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:33:47
 26.  213 Saima Värton              Kobras      01:35:25
 27.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  01:36:15
 28. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:37:37
 29. 3849 Liis Uiboupin             LUS         01:39:23
 30. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:50:21
 31. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:52:04
 32. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:54:30
 33.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:57:14
 34. 6815 Meelis Teder                          01:59:27
 35. 5017 Heli Viks                 Võru        02:04:18
 36.16421 Epp Voitka                Võru        02:10:57
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 16 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:39:06
  2. 5009 Liina Palu                Koop        00:51:10
  3. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:51:44
  4. 4910 Leili Prans               Ilves       01:05:17
  5.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:06:18
  6.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:08:38
  7. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:13:40
  8.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:14:52
  9. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:16:59
 10. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:17:15
 11.15052 Pille Vinne               Kobras      01:17:25
 12. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:20:01
 13. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:21:38
 14.  925 Liivi Parik               Otepää      01:21:39
 15. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:21:57
 16.12817 Teele Eensaar                         01:23:41
 17. 1330 Laine Saal                Kobras      01:23:51
 18. 3910 Aino Koser                Ilves       01:24:28
 19.10142 Getter Matto              Kobras      01:26:22
 20. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:30:18
 21. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:31:44
 22.10195 Vampula Oper              Võru        01:44:29
 23.10196 Maria Oper                Võru        01:44:50
 24.11784 Tiiu Serv                 Põlva       02:13:09
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 15 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:27
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:38:06
  3. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:41:11
  4.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:43:31
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:46:51
  6. 4483 Helen Parik               Otepää      00:47:27
  7.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:47:56
  8.  429 Vaabo Annus               Orion       00:48:28
  9.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:56:44
 10.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:56:57
 10.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:56:57
 12.14259 Kadri Kiviste                         01:00:05
 13. 5714 Külliki Kiviste                       01:02:08
 14.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:02:46
 15.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:03:09
 16.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:03:54
 17.15812 Raine Lahtvee                         01:03:58
 18.16610 Viljo Randoja                         01:08:29
 19. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:13:10
 20. 5118 Margit Saal               Otepää      01:16:38
 21.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:18:36
 22. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:20:46
 23. 1116 Karin Laine               Võru        01:30:47
 24.14777 Igmar Matto                           01:32:50
 25.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:34:50
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:27:01
  2. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:28:22
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:28:47
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:31:01
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Steve Vahi                            00:15:23
  2.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:15:30
  3.    0 Stenver Vahi                          00:15:36
  4.14470 Kaspar Karolin                        00:17:13
  5.11300 Emil Eensaar                          00:17:50
  6.11769 Bert Joosep Panker        MARU        00:18:17
  7. 8043 Brigitte Panker                       00:19:18
  8.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:19:30
  9.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:20:08
 10.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:22:42
 11. 5043 Kristina Haug             Võru        00:24:33
 11.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:24:33
 13. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:24:50
 14.17237 Triin Virve               Tartumaa    00:26:38
 15.10281 Daniel Teder              Lasteaed P  00:36:12
 16.14757 Martin Kuban                          00:48:10
 17. 9498 Eva Kubanova                          00:48:19

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 21.06.2011 21:05:58 Kobras