Põlva 15 teisipäevak, Kadaja

12.07.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Taniel Tooming
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 19 KP 8.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 Võru        00:52:29
  2. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:52:44
  3. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:54
  4.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:04:51
  5. 1486 Liis Johanson             Kobras      01:06:08
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:09:52
  7. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:13:58
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:16:39
  9. 8646 Sander Mirme                          01:20:12
 10.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:20:28
 11.10590 Riho Mõtlep                           01:32:23
 12. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:51:46
M18 Rada (2): 15 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:06:54
  2.    0 0                         x249        01:08:08
  3. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:11:54
  4. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:20:06
M21A Rada (2): 15 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:01:52
  2. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:06:29
  3. 4703 Juhan Aasaru                          01:07:28
  4. 2005 Pear Post                 Kobras      01:08:36
  5.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:08:54
  6. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:22:06
  7. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:24:11
  8. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:30:31
  9. 7087 Taavi Pae                             01:32:46
M35 Rada (2): 15 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:56:19
  2.10226 Meelis Merenäkk                       01:03:11
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:05:37
  4. 5813 Erik Saarts               Võru        01:08:22
  5. 5655 Heno Ivanov                           01:17:53
  6.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:26:33
  7. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:26:47
M40 Rada (2): 15 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1938 Raul Kangur               SOK         01:01:14
  2. 5730 Allar Padari              HOK         01:01:59
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:03:10
  4. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:11:48
  5. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:34:15
M45 Rada (2): 15 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:01:50
  2. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:02:54
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:05:14
  4. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:05:22
  5. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:06:15
N21E Rada (2): 15 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:02:45
  2. 1965 Monika Piirimäe           Kobras      01:03:22
  3.  485 Triin Vask                Ilves       01:09:55
  4. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:12:13
VIPP Rada (3): 11 KP 5.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4821 Erko Jakobson             Tartu       00:50:50
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:52:14
  3.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:04:19
  4.10785 Aigar Udras                           01:07:55
  5.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:17:23
  6.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:19:22
  7.14469 Hendrik Rull                          01:22:00
  8.14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü  01:22:38
  9.    0 Arne Tilk                 Serviti     01:24:19
 10.15856 Piret Joonas                          01:24:37
 11. 8227 Edith Seegel                          01:24:48
 12. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:27:25
M16 Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 0                         x246        00:47:11
M21B Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2684 Vallo Vaher               JOKA        00:42:43
  2. 3665 Kaido Hallik              Ilves       00:46:53
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:47:20
  4. 7680 Janek Riives              TÜ          00:47:30
  5. 1159 Matis Karu                Kape        00:49:36
  6. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:49:56
  7. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:50:54
  8. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  00:51:19
  9. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:51:43
 10. 3891 Peeter Lind               Kape        00:52:04
 11. 8850 Kaarel Piirimäe           Kobras      00:54:13
 12. 5099 Meelis-Mait Sildoja       TÜ          01:08:20
 13. 6815 Meelis Teder                          01:42:45
M55 Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:44:56
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:49:46
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:54:31
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:09:45
M60 Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  708 Rein Prank                Kape        00:47:45
  2. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:50:49
  3. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:54:56
  4. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:58:01
  5.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:00:59
  6. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:03:14
  7. 4336 Rein Raid                 Kape        01:03:23
  8. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:10:38
N18 Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:43:20
  2.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:55:47
  3. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:05:14
N21A Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:43:32
  2. 9075 Katrin Lemsalu            EMÜ         00:51:52
  3.12142 Margit Avikson            Kobras      00:57:46
  4. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:59:16
  5.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:00:58
  6.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:04:03
  7. 3679 Kairit Sikkal                         01:05:25
  8. 5477 Kadri Sepalaan                        01:06:49
  9. 3868 Tiina Lind                Ilves       01:08:03
N35 Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:42:30
  2. 1627 Kirsten Nigul             Kape        00:48:26
  3.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:05:45
  4.10194 Kadri Parts               Võru        01:13:13
  5.16651 Maris Lepik                           01:27:48
N40 Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        00:48:59
  2. 1665 Meelike Pandis            Ilves       01:02:51
  3. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:05:09
  4. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:12:52
  5.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:39:20
N45 Rada (4): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:49:16
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:01:14
  3. 3235 Anne Arold                OKH         01:05:58
  4.16421 Epp Voitka                Võru        01:06:46
VIPT Rada (5): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:45:41
  2. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:52:11
  3. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:22
  4.10140 Villu Serv                Kobras      00:55:26
  5.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:55:29
  6. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:57:16
  7. 6090 Taivo Täht                            00:57:19
  8.10195 Vampula Oper              Võru        00:58:35
  9.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:59:49
 10. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:00:20
 11.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:01:52
 12.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:04:17
 13.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:07:20
 14. 3895 Sirje Lind                Kape        01:15:26
 15.  736 Melii Liht                Põlva       01:22:51
 16.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:34:49
 16.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:34:49
 18.15393 Krista Kõlli              Võru        01:38:08
N16 Rada (5): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:47:03
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:06:24
  3.15814 Madli-Greete Raud                     01:38:01
N50 Rada (5): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:56:32
  2. 1487 Reet Johanson             Kobras      01:00:11
  3. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:17:24
N55 Rada (5): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:54:19
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:19:08
N60 Rada (5): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:51:48
  2.10196 Maria Oper                Võru        00:58:39
  3. 4910 Leili Prans               Ilves       01:01:41
  4. 1330 Laine Saal                Kobras      01:01:59
  5. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:05:43
  6. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:23:54
  7.  146 Maie Abram                Ilves       01:26:16
M14 Rada (6): 9 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:34
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:34:41
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:35:16
  4.10198 Mihkel Parts              Võru        00:38:51
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:30
  6.    0 0                         x202        00:59:35
M65 Rada (6): 9 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:40:34
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:51
M75 Rada (6): 9 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:04:06
VIPL Rada (6): 9 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:29:33
  2.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:36:30
  3.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:38:25
  4.12817 Teele Eensaar                         00:39:00
  5. 8601 Marja-Liisa Plats                     00:39:53
  6.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:40:06
  7. 5654 Anu Iher                              00:41:03
  8.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:06
  9.15812 Raine Lahtvee                         00:49:02
 10. 6105 Ene Laht                              00:51:32
 11.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:51:42
 12.14777 Igmar Matto               x12         00:54:06
 13.16606 Liile Jõgi                WM          01:01:30
 14.11302 Jaak Kroon                            01:02:03
 15.12430 Piret Puus                            01:02:39
 16.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:06:53
 17.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:09:52
 18.17035 Eve Sibul                             01:16:29
N14 Rada (6): 9 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13218 Helle Leis                Kobras      00:35:52
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:36:39
  3. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:37:36
  4.15012 Kristiina Himma           Võru        00:45:33
  5.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:48:47
M12 Rada (7): 7 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:39:05
N12 Rada (7): 7 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:31:17
  2.14270 Heleri Karmen Hõrrak                  00:31:34
  3. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:34:14
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:39:56
M10 Rada (8): 4 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:19:58
  2.    0 0                         x226        00:33:33
  3.    0 0                         x227        00:33:49
  4.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:36:25
  5. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:06
  6.10577 Henri Kivila                          01:04:32
M08 Rada (8): 4 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin                        00:29:05
  2.14632 Hendrik Sooberg                       00:37:53
  3.15088 Villem Piirimäe                       00:42:07
  4.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:42:10
  5.13504 Erik Kersna                           00:50:44
  6.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:56:15
N10 Rada (8): 4 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:27:00
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:27:46
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:28:13
  4. 8049 Ingrid Sooberg            Võru        00:30:09
N08 Rada (8): 4 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16072 Mareli Vaher                          01:09:29
  2.16073 Mirtel Vaher                          01:10:30
MRO Rada (9): 10 KP 10.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7517 Sander Linnus             Peko        00:47:01
  2. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:48:15
  3.  975 Kalle Kuusik                          00:59:10
  4.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:16:52
NRO Rada (9): 10 KP 10.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12673 Helen Vellau              Ilves       01:00:55
  2. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:02:18
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      00:58:46 18p
  2.  145 Jüri Ümarik                           01:21:24 17p
  3. 3449 Eero Joonas               Võru        01:15:26 14p
  4.11700 Karl Oskar Orro           Võru        01:27:46 13p
  5. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:28:22 10p
  6. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:31:34 9p
  7.10207 Marianne Möller           Kobras      01:03:21 9p
  8.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:06:25 8p
  9. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:13:50 8p
 10. 8998 Katrin Kivioja            Ruusa       01:14:46 8p
 11.15073 Janika Matto                          01:28:50 7p
 12.17236 Maire Meitsar                         00:29:55 5p
 13. 9815 Hanna Hummal              Kunda       01:15:47 5p
 14.13593 Külli Keerus                          01:47:15 5p
 15.11786 Epp Säga                  Kobras      00:25:17 4p
 16. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:09:18 4p
 17.15147 Mari Iher                             00:19:23 2p
 18.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:51:37
 19.    0  Jõgis                                00:54:15
#1 Rada (M21E): 19 KP 8.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 Võru        00:52:29
  2. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:52:44
  3. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:54
  4.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:04:51
  5. 1486 Liis Johanson             Kobras      01:06:08
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:09:52
  7. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:13:58
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:16:39
  9. 8646 Sander Mirme                          01:20:12
 10.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:20:28
 11.10590 Riho Mõtlep                           01:32:23
 12. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:51:46
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 15 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:56:19
  2. 1938 Raul Kangur               SOK         01:01:14
  3. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:01:50
  4. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:01:52
  5. 5730 Allar Padari              HOK         01:01:59
  6. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:02:45
  7. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:02:54
  8. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:03:10
  9.10226 Meelis Merenäkk                       01:03:11
 10. 1965 Monika Piirimäe           Kobras      01:03:22
 11.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:05:14
 12. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:05:22
 13. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:05:37
 14. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:06:15
 15. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:06:29
 16. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:06:54
 17. 4703 Juhan Aasaru                          01:07:28
 18.    0 0                         x249        01:08:08
 19. 5813 Erik Saarts               Võru        01:08:22
 20. 2005 Pear Post                 Kobras      01:08:36
 21.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:08:54
 22.  485 Triin Vask                Ilves       01:09:55
 23. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:11:48
 24. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:11:54
 25. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:12:13
 26. 5655 Heno Ivanov                           01:17:53
 27. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:20:06
 28. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:22:06
 29. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:24:11
 30.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:26:33
 31. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:26:47
 32. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:30:31
 33. 7087 Taavi Pae                             01:32:46
 34. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:34:15
#3 Rada (VIPP): 11 KP 5.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4821 Erko Jakobson             Tartu       00:50:50
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:52:14
  3.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:04:19
  4.10785 Aigar Udras                           01:07:55
  5.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:17:23
  6.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:19:22
  7.14469 Hendrik Rull                          01:22:00
  8.14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü  01:22:38
  9.    0 Arne Tilk                 Serviti     01:24:19
 10.15856 Piret Joonas                          01:24:37
 11. 8227 Edith Seegel                          01:24:48
 12. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:27:25
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:42:30
  2. 2684 Vallo Vaher               JOKA        00:42:43
  3. 3717 Laura Joonas              Võru        00:43:20
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:43:32
  5. 1311 Heini Tammik              Kape        00:44:56
  6. 3665 Kaido Hallik              Ilves       00:46:53
  7.    0 0                         x246        00:47:11
  8. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:47:20
  9. 7680 Janek Riives              TÜ          00:47:30
 10.  708 Rein Prank                Kape        00:47:45
 11. 1627 Kirsten Nigul             Kape        00:48:26
 12.  359 Erika Joonas              Võru        00:48:59
 13.  213 Saima Värton              Kobras      00:49:16
 14. 1159 Matis Karu                Kape        00:49:36
 15. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:49:46
 16. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:49:56
 17. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:50:49
 18. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:50:54
 19. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  00:51:19
 20. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:51:43
 21. 9075 Katrin Lemsalu            EMÜ         00:51:52
 22. 3891 Peeter Lind               Kape        00:52:04
 23. 8850 Kaarel Piirimäe           Kobras      00:54:13
 24. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:54:31
 25. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:54:56
 26.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:55:47
 27.12142 Margit Avikson            Kobras      00:57:46
 28. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:58:01
 29. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:59:16
 30.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:00:58
 31.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:00:59
 32. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:01:14
 33. 1665 Meelike Pandis            Ilves       01:02:51
 34. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:03:14
 35. 4336 Rein Raid                 Kape        01:03:23
 36.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:04:03
 37. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:05:09
 38. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:05:14
 39. 3679 Kairit Sikkal                         01:05:25
 40.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:05:45
 41. 3235 Anne Arold                OKH         01:05:58
 42.16421 Epp Voitka                Võru        01:06:46
 43. 5477 Kadri Sepalaan                        01:06:49
 44. 3868 Tiina Lind                Ilves       01:08:03
 45. 5099 Meelis-Mait Sildoja       TÜ          01:08:20
 46. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:09:45
 47. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:10:38
 48. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:12:52
 49.10194 Kadri Parts               Võru        01:13:13
 50.16651 Maris Lepik                           01:27:48
 51.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:39:20
 52. 6815 Meelis Teder                          01:42:45
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:45:41
  2.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:47:03
  3.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:51:48
  4. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:52:11
  5. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:54:19
  6. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:22
  7.10140 Villu Serv                Kobras      00:55:26
  8.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:55:29
  9. 3910 Aino Koser                Ilves       00:56:32
 10. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:57:16
 11. 6090 Taivo Täht                            00:57:19
 12.10195 Vampula Oper              Võru        00:58:35
 13.10196 Maria Oper                Võru        00:58:39
 14.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:59:49
 15. 1487 Reet Johanson             Kobras      01:00:11
 16. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:00:20
 17. 4910 Leili Prans               Ilves       01:01:41
 18.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:01:52
 19. 1330 Laine Saal                Kobras      01:01:59
 20.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:04:17
 21. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:05:43
 22.10142 Getter Matto              Kobras      01:06:24
 23.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:07:20
 24. 3895 Sirje Lind                Kape        01:15:26
 25. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:17:24
 26.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:19:08
 27.  736 Melii Liht                Põlva       01:22:51
 28. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:23:54
 29.  146 Maie Abram                Ilves       01:26:16
 30.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:34:49
 30.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:34:49
 32.15814 Madli-Greete Raud                     01:38:01
 33.15393 Krista Kõlli              Võru        01:38:08
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 9 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:29:33
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:34
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:34:41
  4.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:35:16
  5.13218 Helle Leis                Kobras      00:35:52
  6.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:36:30
  7.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:36:39
  8. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:37:36
  9.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:38:25
 10.10198 Mihkel Parts              Võru        00:38:51
 11.12817 Teele Eensaar                         00:39:00
 12.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:30
 13. 8601 Marja-Liisa Plats                     00:39:53
 14.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:40:06
 15. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:40:34
 16. 5654 Anu Iher                              00:41:03
 17.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:51
 18.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:06
 19.15012 Kristiina Himma           Võru        00:45:33
 20.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:48:47
 21.15812 Raine Lahtvee                         00:49:02
 22. 6105 Ene Laht                              00:51:32
 23.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:51:42
 24.14777 Igmar Matto               x12         00:54:06
 25.    0 0                         x202        00:59:35
 26.16606 Liile Jõgi                WM          01:01:30
 27.11302 Jaak Kroon                            01:02:03
 28.12430 Piret Puus                            01:02:39
 29. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:04:06
 30.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:06:53
 31.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:09:52
 32.17035 Eve Sibul                             01:16:29
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:31:17
  2.14270 Heleri Karmen Hõrrak                  00:31:34
  3. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:34:14
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:39:05
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:39:56
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:19:58
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:27:00
  3.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:27:46
  4.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:28:13
  5.14470 Kaspar Karolin                        00:29:05
  6. 8049 Ingrid Sooberg            Võru        00:30:09
  7.    0 0                         x226        00:33:33
  8.    0 0                         x227        00:33:49
  9.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:36:25
 10. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:06
 11.14632 Hendrik Sooberg                       00:37:53
 12.15088 Villem Piirimäe                       00:42:07
 13.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:42:10
 14.13504 Erik Kersna                           00:50:44
 15.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:56:15
 16.10577 Henri Kivila                          01:04:32
 17.16072 Mareli Vaher                          01:09:29
 18.16073 Mirtel Vaher                          01:10:30
#9 Rada (MRO,NRO): 10 KP 10.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7517 Sander Linnus             Peko        00:47:01
  2. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:48:15
  3.  975 Kalle Kuusik                          00:59:10
  4.12673 Helen Vellau              Ilves       01:00:55
  5. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:02:18
  6.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:16:52

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 13.07.2011 23:15:21 Kobras