Põlva 13 teisipäevak, Karaski

28.06.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Taavi Nurm
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:58:37
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:05:14
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:09:44
  4. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:13:35
  5. 8646 Sander Mirme                          01:14:20
  6.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:15:34
  7. 1421 Kaarel Kure               Kobras      01:17:48
  8.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:20:36
  9. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:38:21
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:40:27
 11.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:41:40
M18 Rada (2): 16 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:30:11
M21A Rada (2): 16 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:10:16
  2. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:10:47
  3. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:11:53
  4. 2005 Pear Post                 Kobras      01:12:58
  5. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:20:59
  6. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:26:26
  7. 5115 Tarmo Tüür                            01:28:23
  8.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:38:48
M35 Rada (2): 16 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:58:22
  2.10226 Meelis Merenäkk                       01:04:43
  3. 5813 Erik Saarts               Võru        01:05:29
  4. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:07:02
  5. 9612 Alar Virumäe                          01:19:25
  6. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:25:52
  7. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:26:40
  8. 5655 Heno Ivanov                           01:31:33
M40 Rada (2): 16 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         01:02:41
  2.  975 Kalle Kuusik                          01:06:20
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         01:07:15
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:10:12
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:12:47
  6. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:44:36
M45 Rada (2): 16 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:53:38
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:01:28
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:14:09
  4. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:22:10
  5. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:25:39
  6. 2685 Raivo Panker              MARU        01:27:16
  7. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:27:48
  8. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:30:02
  9. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:33:47
 10. 2984 Anti Parik                Otepää      01:38:21
N21E Rada (2): 16 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:32:02
  2.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:33:08
  3. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:39:13
  4.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:47:15
VIPP Rada (3): 10 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5465 Miina Käos                LSF PT      01:06:20
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:20:22
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:22:02
  4.15302 Ave Nurk                  E5          01:27:14
  5.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       02:09:30
M16 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       01:03:21
  2.14469 Hendrik Rull                          01:11:21
  3. 5117 Andres Saal               Otepää      01:21:32
  4.16227 Ander Adamson             Kobras      01:34:45
M21B Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:54:10
  2. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:54:51
  3.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:03:40
  4. 7680 Janek Riives              TÜ          01:08:02
  5. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:13:50
  6. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  01:17:08
  7.10260 Imre Lumiste              Webmedia    01:19:34
  8. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:23:00
  9. 6815 Meelis Teder                          01:43:51
M55 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:58:05
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        01:03:33
  3. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:13:51
M60 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3685 Mati Külaase              Võru        01:01:46
  2.  708 Rein Prank                Kape        01:05:13
  3. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:06:11
  4. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:06:46
  5. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:07:08
  6. 2727 Avo Eensaar                           01:11:16
  7. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:20:22
  8. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:21:05
  9.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:23:24
 10.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:26:03
N18 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:14:06
  2.11801 Maarja Maranik            Otepää      01:33:26
N21A Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:53:21
  2. 5009 Liina Palu                Koop        01:01:34
  3.12142 Margit Avikson            Kobras      01:06:49
  4.10364 Luise Puu                 PRIA        01:16:59
  5. 5477 Kadri Sepalaan                        01:17:23
  6.16963 Kadri Lepasson            Võru        01:24:52
  7. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:27:48
N35 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:11:57
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:58
  3.10194 Kadri Parts               Võru        01:38:50
N40 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14401 Imbi Soomets                          01:36:30
  2.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:36:35
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:39:46
N45 Rada (4): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  256 Virve Einpaul             Ilves       01:16:22
  2.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:16:47
  3. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:21:35
  4. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:23:16
  5. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:24:05
  6. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:26:10
  7.16421 Epp Voitka                Võru        02:07:58
VIPT Rada (5): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:50:07
  2. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:56:07
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:56:25
  4.16666 Lauri Pähn                Võru        00:56:40
  5. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:00:02
  6. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:02:31
  7. 5066 Helina Kärner             Haridus ja  01:05:00
  8.  714 Piret Juhandi             Põlva       01:05:52
  9.10195 Vampula Oper              Võru        01:06:29
 10.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:28:14
 11. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:36:01
 12.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:38:04
 13. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:52:19
N16 Rada (5): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:00:00
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:08:27
  3. 4493 Silvia Luup               Võru        01:13:45
N50 Rada (5): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:18:36
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       01:19:14
N55 Rada (5): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:59:02
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:42:31
N60 Rada (5): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1330 Laine Saal                Kobras      00:59:29
  2.  925 Liivi Parik               Otepää      01:01:43
  3. 4910 Leili Prans               Ilves       01:03:41
  4.10196 Maria Oper                Võru        01:06:21
  5.  146 Maie Abram                Ilves       01:07:37
  6. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:09:51
  7. 5012 Mare Leis                 OKH         01:14:17
  8. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:14:37
M14 Rada (6): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10140 Villu Serv                Kobras      00:27:34
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:28:02
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:28:29
  4.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:26
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:35:45
  5.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:35:45
  7. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:41:47
M65 Rada (6): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:42:44
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:42:49
  3.11302 Jaak Kroon                            01:13:46
M75 Rada (6): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:45:37
VIPL Rada (6): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:27:58
  2. 7620 Jaanika Kopli                         00:32:23
  3.15081 Markel Mahla                          00:35:12
  4.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:35:51
  5.15052 Pille Vinne               Kobras      00:36:17
  6.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:37:06
  7.15856 Piret Joonas                          00:37:12
  8.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:43:20
  9.15812 Raine Lahtvee                         00:47:19
 10.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:47:22
 11.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:48:46
 12. 7051 Vambola Kisand            Tartu       00:51:38
 13.15806 Joel Ilja                 Kirjandusm  00:55:23
 14.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:55:53
 15. 5271 Marje Zernant                         00:56:48
 16.16955 Erki Saarts               Võru        00:56:51
 17.14777 Igmar Matto                           01:01:22
 18.13593 Külli Keerus                          01:02:34
 19.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:02:53
 20.17236 Maire Meitsar                         01:24:13
 21. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:44:54
N14 Rada (6): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:06
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:34:35
  3.15012 Kristiina Himma           Võru        00:35:46
  4.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:47:10
  5. 5118 Margit Saal               Otepää      00:51:53
M12 Rada (7): 8 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:30:21
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:35:24
  3.15845 Andi Olop                             01:07:21
N12 Rada (7): 8 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:37:11
M10 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:22:03
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:24:49
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:27:03
  4. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:36:27
  5. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:37:07
M08 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Ian Gregor Balder         Tallinn     00:21:27
  2.16221 Ainar Leedu               Veskitammi  00:23:10
  3.14470 Kaspar Karolin                        00:23:19
  4.11769 Bert Joosep Panker        MARU        00:23:55
  5.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:32:15
  6.11300 Emil Eensaar                          00:37:20
  7.15088 Villem Piirimäe                       00:40:04
N10 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:18:27
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:18:44
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:24:51
N08 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8043 Brigitte Panker                       00:23:52
  2.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:38:11
  3.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:39:46
  4.17237 Triin Virve                           00:44:32
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  779 Karli Lambot              Orion       01:19:37 18p
  2. 1102 Neeme Loorits             Kape        01:23:39 17p
  3.  145 Jüri Ümarik                           01:37:36 16p
  4. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:11:11 15p
  5.14809 Andres Nurk                           01:15:17 15p
  6.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:23:39 15p
  7. 7087 Taavi Pae                             01:28:59 15p
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:55:31 15p
  9. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:11:04 14p
 10. 4336 Rein Raid                 Kape        01:14:43 13p
 11.14699 Maria Tamm                TÜ          01:07:27 12p
 12. 1493 Raido Mitt                Kobras      01:10:34 12p
 13.16421 Epp Voitka                Võru        02:06:40 12p
 14. 9075 Katrin Lemsalu            EMÜ         01:02:59 11p
 15.12817 Teele Eensaar                         01:18:30 11p
 16. 9379 Martin Teder              Waldorf     01:08:58 10p
 17.17383 Silver Leinberg           TÜ          01:34:24 10p
 18.16606 Liile Jõgi                WM          01:34:31 10p
 19.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:34:38 10p
 20. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:45:56 9p
 21.16710 Priit Pääsukene           SKYPE       01:12:19 9p
 22. 3654 Maarja Punak              Kobras      01:17:27 9p
 23. 4385 Triin Jõeveer             TALKUR      01:27:09 9p
 24.15393 Krista Kõlli              Võru        01:46:29 9p
 25.10140 Villu Serv                Kobras      00:25:53 7p
 26.  740 Helle Mürk                Võru        00:57:30 7p
 27. 4483 Helen Parik               Otepää      01:07:18 7p
 28.16214 Rasmus Kruusa                         00:27:38 6p
 29. 2780 Sarmite Sild              Võru        00:57:50 6p
 30.    0 Maie Mahla                Tallinn     00:21:27 5p
 31. 6988 Mark Olav Sepp                        00:27:46 5p
 32.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:30:59 5p
#1 Rada (M21E): 20 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:58:37
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:05:14
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:09:44
  4. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:13:35
  5. 8646 Sander Mirme                          01:14:20
  6.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:15:34
  7. 1421 Kaarel Kure               Kobras      01:17:48
  8.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:20:36
  9. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:38:21
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:40:27
 11.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:41:40
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 16 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:53:38
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:58:22
  3. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:01:28
  4. 5730 Allar Padari              HOK         01:02:41
  5.10226 Meelis Merenäkk                       01:04:43
  6. 5813 Erik Saarts               Võru        01:05:29
  7.  975 Kalle Kuusik                          01:06:20
  8. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:07:02
  9. 1938 Raul Kangur               SOK         01:07:15
 10. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:10:12
 11. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:10:16
 12. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:10:47
 13. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:11:53
 14. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:12:47
 15. 2005 Pear Post                 Kobras      01:12:58
 16.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:14:09
 17. 9612 Alar Virumäe                          01:19:25
 18. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:20:59
 19. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:22:10
 20. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:25:39
 21. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:25:52
 22. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:26:26
 23. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:26:40
 24. 2685 Raivo Panker              MARU        01:27:16
 25. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:27:48
 26. 5115 Tarmo Tüür                            01:28:23
 27. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:30:02
 28. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:30:11
 29. 5655 Heno Ivanov                           01:31:33
 30. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:32:02
 31.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:33:08
 32. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:33:47
 33. 2984 Anti Parik                Otepää      01:38:21
 34.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:38:48
 35. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:39:13
 36. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:44:36
 37.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:47:15
#3 Rada (VIPP): 10 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5465 Miina Käos                LSF PT      01:06:20
  2.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:20:22
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:22:02
  4.15302 Ave Nurk                  E5          01:27:14
  5.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       02:09:30
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:53:21
  2. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:54:10
  3. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:54:51
  4. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:58:05
  5. 5009 Liina Palu                Koop        01:01:34
  6. 3685 Mati Külaase              Võru        01:01:46
  7. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       01:03:21
  8. 1311 Heini Tammik              Kape        01:03:33
  9.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:03:40
 10.  708 Rein Prank                Kape        01:05:13
 11. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:06:11
 12. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:06:46
 13.12142 Margit Avikson            Kobras      01:06:49
 14. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:07:08
 15. 7680 Janek Riives              TÜ          01:08:02
 16. 2727 Avo Eensaar                           01:11:16
 17.14469 Hendrik Rull                          01:11:21
 18.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:11:57
 19. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:13:50
 20. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:13:51
 21.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:14:06
 22.  256 Virve Einpaul             Ilves       01:16:22
 23.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:16:47
 24.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:58
 25.10364 Luise Puu                 PRIA        01:16:59
 26. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  01:17:08
 27. 5477 Kadri Sepalaan                        01:17:23
 28.10260 Imre Lumiste              Webmedia    01:19:34
 29. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:20:22
 30. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:21:05
 31. 5117 Andres Saal               Otepää      01:21:32
 32. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:21:35
 33. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:23:00
 34. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:23:16
 35.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:23:24
 36. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:24:05
 37.16963 Kadri Lepasson            Võru        01:24:52
 38.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:26:03
 39. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:26:10
 40. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:27:48
 41.11801 Maarja Maranik            Otepää      01:33:26
 42.16227 Ander Adamson             Kobras      01:34:45
 43.14401 Imbi Soomets                          01:36:30
 44.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:36:35
 45.10194 Kadri Parts               Võru        01:38:50
 46. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:39:46
 47. 6815 Meelis Teder                          01:43:51
 48.16421 Epp Voitka                Võru        02:07:58
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 12 KP 3.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:50:07
  2. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:56:07
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:56:25
  4.16666 Lauri Pähn                Võru        00:56:40
  5. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:59:02
  6. 1330 Laine Saal                Kobras      00:59:29
  7. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:00:00
  8. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:00:02
  9.  925 Liivi Parik               Otepää      01:01:43
 10. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:02:31
 11. 4910 Leili Prans               Ilves       01:03:41
 12. 5066 Helina Kärner             Haridus ja  01:05:00
 13.  714 Piret Juhandi             Põlva       01:05:52
 14.10196 Maria Oper                Võru        01:06:21
 15.10195 Vampula Oper              Võru        01:06:29
 16.  146 Maie Abram                Ilves       01:07:37
 17.10142 Getter Matto              Kobras      01:08:27
 18. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:09:51
 19. 4493 Silvia Luup               Võru        01:13:45
 20. 5012 Mare Leis                 OKH         01:14:17
 21. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:14:37
 22. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:18:36
 23. 3910 Aino Koser                Ilves       01:19:14
 24.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:28:14
 25. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:36:01
 26.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:38:04
 27.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:42:31
 28. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:52:19
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10140 Villu Serv                Kobras      00:27:34
  2. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:27:58
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:28:02
  4.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:28:29
  5. 7620 Jaanika Kopli                         00:32:23
  6.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:26
  7.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:06
  8.13218 Helle Leis                Kobras      00:34:35
  9.15081 Markel Mahla                          00:35:12
 10.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:35:45
 10.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:35:45
 12.15012 Kristiina Himma           Võru        00:35:46
 13.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:35:51
 14.15052 Pille Vinne               Kobras      00:36:17
 15.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:37:06
 16.15856 Piret Joonas                          00:37:12
 17. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:41:47
 18. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:42:44
 19.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:42:49
 20.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:43:20
 21. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:45:37
 22.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:47:10
 23.15812 Raine Lahtvee                         00:47:19
 24.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:47:22
 25.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:48:46
 26. 7051 Vambola Kisand            Tartu       00:51:38
 27. 5118 Margit Saal               Otepää      00:51:53
 28.15806 Joel Ilja                 Kirjandusm  00:55:23
 29.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:55:53
 30. 5271 Marje Zernant                         00:56:48
 31.16955 Erki Saarts               Võru        00:56:51
 32.14777 Igmar Matto                           01:01:22
 33.13593 Külli Keerus                          01:02:34
 34.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:02:53
 35.11302 Jaak Kroon                            01:13:46
 36.17236 Maire Meitsar                         01:24:13
 37. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:44:54
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 2.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:30:21
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:35:24
  3.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:37:11
  4.15845 Andi Olop                             01:07:21
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:18:27
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:18:44
  3.    0 Ian Gregor Balder         Tallinn     00:21:27
  4.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:22:03
  5.16221 Ainar Leedu               Veskitammi  00:23:10
  6.14470 Kaspar Karolin                        00:23:19
  7. 8043 Brigitte Panker                       00:23:52
  8.11769 Bert Joosep Panker        MARU        00:23:55
  9.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:24:49
 10.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:24:51
 11.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:27:03
 12.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:32:15
 13. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:36:27
 14. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:37:07
 15.11300 Emil Eensaar                          00:37:20
 16.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:38:11
 17.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:39:46
 18.15088 Villem Piirimäe                       00:40:04
 19.17237 Triin Virve                           00:44:32

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 28.06.2011 20:44:12 Kobras