Põlva 1 teisipäevak, Laari piknikukoht

27.09.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Rajameister
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 9.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:48:08
  2. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:51:20
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:57:43
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:10
  5. 8646 Sander Mirme                          01:01:19
  6. 6080 Riivo Roose                           01:02:01
  7. 5929 Janek Orro                Võru        01:02:43
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:04:52
  9. 4703 Juhan Aasaru                          01:07:45
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:08:38
 11.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:18:54
M18 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:07:53
M21A Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:48:38
  2. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:49:07
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:00
  4. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:57:39
  5. 5115 Tarmo Tüür                            01:00:14
  6. 7087 Taavi Pae                             01:04:47
  7.17389 Adrian Bieniecki                      01:23:25
M35 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:45:30
  2. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:50:31
  3. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:51:25
  4. 5655 Heno Ivanov                           00:56:04
  5.11726 Marko Veisson             Tartu       01:00:33
M40 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:40:50
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:42:25
  3. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:45:27
  4. 1938 Raul Kangur               SOK         00:46:40
  5. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:50:59
M45 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:41:57
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:47:40
  3. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:17
  4. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:52:07
  5.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:53:41
  6. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:06:08
N21E Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:50:03
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        01:01:01
  3. 3714 Heli Haug                 Võru        01:04:02
VIPP Rada (3): 14 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4165 Andres Isakar             KUNDA OK    00:34:41
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:36:46
  3.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:43:04
  4.10785 Aigar Udras                           00:45:28
  5. 7406 Triin Pohla               Ilves       00:46:59
  6. 8227 Edith Seegel                          00:51:23
M21B Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:33:56
  2.16987 Meelis Burget             EÜS         00:35:46
  3. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:37:28
  4. 7775 Oleg Koshik               SRD         00:43:42
  5. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:44:17
  6. 8999 Tarmo Vist                Kobras      00:45:24
  7.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:46:07
  8.10260 Imre Lumiste              Webmedia    00:52:24
M55 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:40:21
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:43:35
  3.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  00:44:18
  4. 1311 Heini Tammik              Kape        00:50:09
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:54:08
M60 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:39:02
  2.  143 Madis Oras                Ilves       00:42:34
  3. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:42:46
  4. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:46:53
  5. 4336 Rein Raid                 Kape        00:47:10
  6.  708 Rein Prank                Kape        00:48:23
  7. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:52:48
N18 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:44:06
  2.15013 Kairi Hein                Haanja SK   00:56:41
  3. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:00:23
N21A Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:47:11
  2.12142 Margit Avikson            Kobras      00:48:58
N35 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10194 Kadri Parts               Võru        00:56:43
N40 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:44:22
  2. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:51:03
N45 Rada (4): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:40:13
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:42:23
  3. 3235 Anne Arold                OKH         00:44:47
  4. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:47:19
  5.16421 Epp Voitka                Võru        00:59:13
VIPT Rada (5): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:28:12
  2.13516 Keven Mekk                Võru        00:31:44
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:32:31
  4. 9591 Kauri Kägo                TÜ          00:33:09
  5. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:33:44
  6. 9604 Priit Pauskar                         00:34:49
  7. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:39:49
  8.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:43:09
  9. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:43:21
 10. 1104 Uve Nummert               Kape        00:43:40
 11.  706 Endel Remmet              Kape        00:43:44
 12.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:45:01
 13.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:50:03
 14.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:50:14
 15.10195 Vampula Oper              Võru        01:00:23
 16.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:00:55
 17.  736 Melii Liht                Põlva       01:03:59
N16 Rada (5): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:45:03
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:47:21
N50 Rada (5): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:54:06
N55 Rada (5): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:43:19
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:43:36
N60 Rada (5): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:36:39
  2.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:41:54
  3. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:43:55
  4. 1330 Laine Saal                Kobras      00:44:08
  5. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:49:38
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:00:05
M14 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:17
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:33:25
  3. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:41:54
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:42:05
  5.10198 Mihkel Parts              Võru        00:51:35
  6.15597 Hentrik Hein              Haanja SK   00:51:37
M65 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:44
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:44:28
M70 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:41:10
M75 Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:48:08
VIPL Rada (6): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:25:01
  2.15052 Pille Vinne               Kobras      00:31:36
  3.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:34:06
  4.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:34:25
  5.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:35:29
  6.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:36:14
  7.17346 Maria Meitsar                         00:40:51
  8.15393 Krista Kõlli              Võru        00:42:36
  9.17236 Maire Meitsar                         00:42:38
 10. 7051 Vambola Kisand            Tartu       00:47:27
 11.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:54:09
 12.15073 Janika Matto              Viluste     00:56:37
 13.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        00:56:57
 14.11302 Jaak Kroon                            01:05:48
 15.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:12:08
 16.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:12:12
 17. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:13:48
M12 Rada (7): 9 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7697 Henri Konsap              Võru        00:31:24
  2.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:32:06
  3.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:32:09
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:33:34
  5.11713 Martin Sults              Kobras      00:38:24
  6.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:46:23
N12 Rada (7): 9 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:27:59
  2.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:37:54
M10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:19:00
  2.17662 Raino Marten Rammo        Põlva Spor  00:21:29
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:24:23
  4. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:27:13
M08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin                        00:19:32
  2.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:21:22
  3.    0 Daniel Sibul              Põlva       00:21:24
  4.    0 Henri Pori                Põlva       00:21:26
  5.    0 Heivo Torop               Põlva       00:21:29
  6.    0 Sten Saar                 Põlva       00:22:02
N10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:18:15
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:26:52
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:31:43
N08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Liisi Kõrgemäe            Põlva       00:22:07
  2.    0 Evely Ostrov              Põlva       00:22:33
  3.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:55:39
MRO Rada (9): 12 KP 8.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:42:47
NRO Rada (9): 12 KP 8.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3994 Helena Liiv               Kobras      00:53:15
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:13:36 22p
  2.10140 Villu Serv                Kobras      01:13:37 22p
  3.  145 Jüri Ümarik                           01:17:39 22p
  4. 7620 Jaanika Kopli             Serviti SK  00:50:45 20p
  5. 7508 Martin Zvirblis           Kobras      00:56:43 18p
  6.16227 Ander Adamson             Kobras      00:56:48 18p
  7. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:10:45 18p
  8. 4244 Ott-Kaarel Kalm           Ilves       01:06:01 17p
  9.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:53:07 15p
 10.15053 Joonas-Dein Plakso        Põlva Spor  00:38:47 14p
 11. 4499 Kaie Konsap               Võru        00:44:58 12p
 12.13218 Helle Leis                Kobras      00:37:29 11p
 13.  731 Maive Tõemäe              Peko        00:45:11 11p
 14.17359 Liis Urman                Põlva Spor  00:41:51 8p
 15. 5271 Marje Zernant                         00:56:02 6p
 16.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       02:04:36 6p
 17.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       01:01:01 4p
#1 Rada (M21E): 21 KP 9.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:48:08
  2. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:51:20
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:57:43
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:10
  5. 8646 Sander Mirme                          01:01:19
  6. 6080 Riivo Roose                           01:02:01
  7. 5929 Janek Orro                Võru        01:02:43
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:04:52
  9. 4703 Juhan Aasaru                          01:07:45
 10. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:08:38
 11.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:18:54
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:40:50
  2.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:41:57
  3. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:42:25
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:45:27
  5.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:45:30
  6. 1938 Raul Kangur               SOK         00:46:40
  7. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:47:40
  8. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:48:17
  9. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:48:38
 10. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:49:07
 11. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:50:03
 12. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:50:31
 13. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:50:59
 14. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:51:25
 15. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:52:07
 16.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:53:41
 17. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:00
 18. 5655 Heno Ivanov                           00:56:04
 19. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:57:39
 20. 5115 Tarmo Tüür                            01:00:14
 21.11726 Marko Veisson             Tartu       01:00:33
 22. 3049 Helle Hallik              JOKA        01:01:01
 23. 3714 Heli Haug                 Võru        01:04:02
 24. 7087 Taavi Pae                             01:04:47
 25. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:06:08
 26. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:07:53
 27.17389 Adrian Bieniecki                      01:23:25
#3 Rada (VIPP): 14 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4165 Andres Isakar             KUNDA OK    00:34:41
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:36:46
  3.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:43:04
  4.10785 Aigar Udras                           00:45:28
  5. 7406 Triin Pohla               Ilves       00:46:59
  6. 8227 Edith Seegel                          00:51:23
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 12 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:33:56
  2.16987 Meelis Burget             EÜS         00:35:46
  3. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:37:28
  4. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:39:02
  5.  213 Saima Värton              Kobras      00:40:13
  6. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:40:21
  7. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:42:23
  8.  143 Madis Oras                Ilves       00:42:34
  9. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:42:46
 10. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:43:35
 11. 7775 Oleg Koshik               SRD         00:43:42
 12.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:44:06
 13. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:44:17
 14.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  00:44:18
 15. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:44:22
 16. 3235 Anne Arold                OKH         00:44:47
 17. 8999 Tarmo Vist                Kobras      00:45:24
 18.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:46:07
 19. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:46:53
 20. 4336 Rein Raid                 Kape        00:47:10
 21.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:47:11
 22. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:47:19
 23.  708 Rein Prank                Kape        00:48:23
 24.12142 Margit Avikson            Kobras      00:48:58
 25. 1311 Heini Tammik              Kape        00:50:09
 26. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:51:03
 27.10260 Imre Lumiste              Webmedia    00:52:24
 28. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:52:48
 29. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:54:08
 30.15013 Kairi Hein                Haanja SK   00:56:41
 31.10194 Kadri Parts               Võru        00:56:43
 32.16421 Epp Voitka                Võru        00:59:13
 33. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:00:23
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:28:12
  2.13516 Keven Mekk                Võru        00:31:44
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:32:31
  4. 9591 Kauri Kägo                TÜ          00:33:09
  5. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:33:44
  6. 9604 Priit Pauskar                         00:34:49
  7. 4910 Leili Prans               Ilves       00:36:39
  8. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:39:49
  9.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:41:54
 10.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:43:09
 11. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:43:19
 12. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:43:21
 13.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:43:36
 14. 1104 Uve Nummert               Kape        00:43:40
 15.  706 Endel Remmet              Kape        00:43:44
 16. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:43:55
 17. 1330 Laine Saal                Kobras      00:44:08
 18.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:45:01
 19. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:45:03
 20.10142 Getter Matto              Kobras      00:47:21
 21. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:49:38
 22.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:50:03
 23.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:50:14
 24. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:54:06
 25.10196 Maria Oper                Võru        01:00:05
 26.10195 Vampula Oper              Võru        01:00:23
 27.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:00:55
 28.  736 Melii Liht                Põlva       01:03:59
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:25:01
  2.15052 Pille Vinne               Kobras      00:31:36
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:17
  4. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:33:25
  5.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:34:06
  6.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:34:25
  7.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:35:29
  8.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:36:14
  9.17346 Maria Meitsar                         00:40:51
 10.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:41:10
 11.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:44
 12. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:41:54
 13.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:42:05
 14.15393 Krista Kõlli              Võru        00:42:36
 15.17236 Maire Meitsar                         00:42:38
 16. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:44:28
 17. 7051 Vambola Kisand            Tartu       00:47:27
 18. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:48:08
 19.10198 Mihkel Parts              Võru        00:51:35
 20.15597 Hentrik Hein              Haanja SK   00:51:37
 21.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:54:09
 22.15073 Janika Matto              Viluste     00:56:37
 23.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        00:56:57
 24.11302 Jaak Kroon                            01:05:48
 25.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:12:08
 26.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:12:12
 27. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:13:48
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:27:59
  2. 7697 Henri Konsap              Võru        00:31:24
  3.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:32:06
  4.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:32:09
  5.11708 Erik Bleive               Kobras      00:33:34
  6.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:37:54
  7.11713 Martin Sults              Kobras      00:38:24
  8.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:46:23
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:18:15
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:19:00
  3.14470 Kaspar Karolin                        00:19:32
  4.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:21:22
  5.    0 Daniel Sibul              Põlva       00:21:24
  6.    0 Henri Pori                Põlva       00:21:26
  7.17662 Raino Marten Rammo        Põlva Spor  00:21:29
  7.    0 Heivo Torop               Põlva       00:21:29
  9.    0 Sten Saar                 Põlva       00:22:02
 10.    0 Liisi Kõrgemäe            Põlva       00:22:07
 11.    0 Evely Ostrov              Põlva       00:22:33
 12.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:24:23
 13.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:26:52
 14. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:27:13
 15.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:31:43
 16.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:55:39
#9 Rada (MRO,NRO): 12 KP 8.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:42:47
  2. 3994 Helena Liiv               Kobras      00:53:15

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 27.09.2011 22:40:39 Kobras