Põlva 23 teisipäevak, Maarja küla

06.09.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raul Olesk
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 7.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:57:50
  2. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:33
  3. 1622 Martin Veermäe            Ilves       01:00:23
  4. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:01:04
  5. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:01:37
  6. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:08:59
  7.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:09:03
  8. 8646 Sander Mirme                          01:11:48
  9. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:12:04
M21A Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2005 Pear Post                 Kobras      00:51:41
  2. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:53:21
  3. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:54:15
  4. 4347 Tarmo Tolm                Orvand      00:54:16
  5.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:58:10
  6. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:03:19
M35 Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:46:19
  2. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:51:24
  3. 5813 Erik Saarts               Võru        00:51:34
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:55:16
  5. 5655 Heno Ivanov                           00:59:02
  6. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:02:06
  7.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:07:52
M40 Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:45:09
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:45:38
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         00:49:23
  4. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:52:45
  5. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:56:08
M45 Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:47:35
  2. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:57:54
  3. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:59:43
  4. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:04:44
N21E Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:54:30
VIPP Rada (3): 12 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 00:40:38
  2.15081 Markel Mahla                          00:59:27
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:59:28
  4. 6172 Tiit Kägu                 Kaitseliit  01:00:26
  5.15856 Piret Joonas                          01:03:46
  6. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:05:03
M16 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:08:19
  2.16227 Ander Adamson             Kobras      01:36:28
  3.15053 Joonas-Dein Plakso        KL Põlva M  01:36:34
M21B Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:43:47
  2. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:55:21
  3. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:57:26
  4. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:57:29
  5. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:58:01
  6.16987 Meelis Burget             EÜS         01:02:38
  7. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:08:33
M55 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:20
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:56:06
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:01:03
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:10:07
M60 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:50:02
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:55:50
  3. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:01:19
  4. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:21:20
N18 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:44:21
N21A Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:48:28
  2. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:58:37
  3. 4415 Maris Palopääl            Kobras      01:05:03
  4.14699 Maria Tamm                TÜ          01:42:17
N35 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1301 Airi Alnek                Võru        00:48:51
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      00:57:31
  3.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:16:03
N40 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:24:43
N45 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4499 Kaie Konsap               Võru        00:54:47
  2. 3235 Anne Arold                OKH         00:54:51
  3.  213 Saima Värton              Kobras      00:59:59
  4. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:07:32
  5.16421 Epp Voitka                Võru        01:19:27
  6. 5017 Heli Viks                 Võru        01:23:21
VIPT Rada (5): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:43:14
  2.10140 Villu Serv                Kobras      00:48:32
  2. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:48:32
  4.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:49:15
  5.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:51:22
  6.  706 Endel Remmet              Kape        00:56:11
  7. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:57:15
  8. 1104 Uve Nummert               Kape        00:57:21
  9.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:13:41
 10.10195 Vampula Oper              Võru        01:34:26
N16 Rada (5): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:39:06
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:31
N50 Rada (5): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:02:54
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       01:07:18
N55 Rada (5): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:49:57
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:59:39
N60 Rada (5): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:48:55
  2. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:57:53
  3. 1330 Laine Saal                Kobras      00:58:01
  4. 5012 Mare Leis                 OKH         01:11:17
  5.  146 Maie Abram                Ilves       01:12:05
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:34:41
M14 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:41:56
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:54:41
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:59:47
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:00:33
M65 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:44:06
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:53:36
  3.  429 Vaabo Annus               Orion       00:54:05
  4.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:01:03
M75 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:55:43
VIPL Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:36:39
  2. 5654 Anu Iher                              00:41:48
  3.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:24
  4. 7620 Jaanika Kopli                         00:43:54
  5.10597 Raul Joonasson                        00:45:16
  6. 9604 Priit Pauskar                         00:45:20
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      00:47:36
  8.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:49:17
  9.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:50:24
  9.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:50:24
 11. 6105 Ene Laht                              00:51:25
 12. 5115 Tarmo Tüür                            00:53:37
 13.    0 Tom Martens                           00:55:30
 14.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:56:59
 15.17035 Eve Sibul                             00:58:14
 16.14777 Igmar Matto                           00:58:23
 17.16606 Liile Jõgi                WM          00:58:37
 18.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:59:08
 19.17346 Maria Meitsar                         01:01:15
 20.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    01:03:03
 21.15393 Krista Kõlli              Võru        01:05:17
 22. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      01:09:53
 22.    0 Domenico Evangelista      Ita         01:09:53
 24. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:10:54
 25.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:17:11
 26.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:17:34
 27.15073 Janika Matto              Viluste     01:22:30
 28.17236 Maire Meitsar                         01:25:24
 29.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:27:56
 30.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:30:47
 31.11302 Jaak Kroon                            01:38:54
N14 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:46:20
  2.13218 Helle Leis                Kobras      01:07:58
M12 Rada (7): 7 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:24:08
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:24:23
  3.11713 Martin Sults              Kobras      00:32:05
  4.17356 Mattias Maidla            Põlva Kesk  00:35:15
N12 Rada (7): 7 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:27:11
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:32:28
M10 Rada (8): 4 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14008 Karl Martin Puna                      00:13:18
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:13:26
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:17:15
  4. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:22:43
M08 Rada (8): 4 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17357 Osvald Nigola             Põlva       00:21:14
N10 Rada (8): 4 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:11:15
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:13:01
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:19:29
N08 Rada (8): 4 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:16:11
  2.13105 Ebe Hallik                            01:01:58
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:40:00 24p
  2. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:51:09 21p
  3. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:52:20 21p
  4. 4821 Erko Jakobson             Tartu       00:57:01 21p
  5. 4962 Antti Roose               Kobras      00:46:57 15p
  6. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:48:38 14p
  7. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:53:08 14p
  8. 6090 Taivo Täht                            01:05:11 14p
  9.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:07:49 14p
 10.10194 Kadri Parts               Võru        01:17:02 13p
 11.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:48:52 12p
 12.  740 Helle Mürk                Võru        01:20:32 12p
 13.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:48:58 11p
 14. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:56:13 11p
 15.16610 Viljo Randoja                         00:39:29 9p
 16. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:05:25 8p
 17.  725 Relvo Värton              Kobras      00:27:59 7p
 18. 4336 Rein Raid                 Kape        01:01:08 7p
 19.  708 Rein Prank                Kape        00:45:44 6p
 20. 5271 Marje Zernant                         00:55:28 6p
 21. 3049 Helle Hallik              JOKA        01:01:59 4p
 22.12150 Hele Jakobson             Põlva       01:11:04 4p
 22. 9170 August Jakobson                       01:11:04 4p
 22. 7771 Liisi Jakobson                        01:11:04 4p
 25.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:33:53 3p
 26. 2328 Gregor Gondiu                         00:33:54 3p
 27.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:18:11
#1 Rada (M21E): 22 KP 7.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:57:50
  2. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:33
  3. 1622 Martin Veermäe            Ilves       01:00:23
  4. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:01:04
  5. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:01:37
  6. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:08:59
  7.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:09:03
  8. 8646 Sander Mirme                          01:11:48
  9. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:12:04
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:45:09
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:45:38
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:46:19
  4. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:47:35
  5. 1938 Raul Kangur               SOK         00:49:23
  6. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:51:24
  7. 5813 Erik Saarts               Võru        00:51:34
  8. 2005 Pear Post                 Kobras      00:51:41
  9. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:52:45
 10. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:53:21
 11. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:54:15
 12. 4347 Tarmo Tolm                Orvand      00:54:16
 13. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:54:30
 14. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:55:16
 15. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:56:08
 16. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:57:54
 17.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:58:10
 18. 5655 Heno Ivanov                           00:59:02
 19. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:59:43
 20. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:02:06
 21. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:03:19
 22. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:04:44
 23.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:07:52
#3 Rada (VIPP): 12 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 00:40:38
  2.15081 Markel Mahla                          00:59:27
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:59:28
  4. 6172 Tiit Kägu                 Kaitseliit  01:00:26
  5.15856 Piret Joonas                          01:03:46
  6. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:05:03
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:43:47
  2. 3717 Laura Joonas              Võru        00:44:21
  3. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:48:28
  4. 1301 Airi Alnek                Võru        00:48:51
  5. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:20
  6. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:50:02
  7. 4499 Kaie Konsap               Võru        00:54:47
  8. 3235 Anne Arold                OKH         00:54:51
  9. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:55:21
 10. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:55:50
 11. 1311 Heini Tammik              Kape        00:56:06
 12. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:57:26
 13. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:57:29
 14.12211 Sigrid Saluri             Kobras      00:57:31
 15. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:58:01
 16. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:58:37
 17.  213 Saima Värton              Kobras      00:59:59
 18. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:01:03
 19. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:01:19
 20.16987 Meelis Burget             EÜS         01:02:38
 21. 4415 Maris Palopääl            Kobras      01:05:03
 22. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:07:32
 23. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:08:19
 24. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:08:33
 25. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:10:07
 26.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:16:03
 27.16421 Epp Voitka                Võru        01:19:27
 28. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:21:20
 29. 5017 Heli Viks                 Võru        01:23:21
 30. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:24:43
 31.16227 Ander Adamson             Kobras      01:36:28
 32.15053 Joonas-Dein Plakso        KL Põlva M  01:36:34
 33.14699 Maria Tamm                TÜ          01:42:17
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 11 KP 4.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:39:06
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:43:14
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:48:32
  3. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:48:32
  5. 4910 Leili Prans               Ilves       00:48:55
  6.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:49:15
  7. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:49:57
  8.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:51:22
  9.  706 Endel Remmet              Kape        00:56:11
 10. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:57:15
 11. 1104 Uve Nummert               Kape        00:57:21
 12. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:57:53
 13. 1330 Laine Saal                Kobras      00:58:01
 14.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:59:39
 15. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:02:54
 16.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:31
 17. 3910 Aino Koser                Ilves       01:07:18
 18. 5012 Mare Leis                 OKH         01:11:17
 19.  146 Maie Abram                Ilves       01:12:05
 20.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:13:41
 21.10195 Vampula Oper              Võru        01:34:26
 22.10196 Maria Oper                Võru        01:34:41
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:36:39
  2. 5654 Anu Iher                              00:41:48
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:41:56
  4.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:24
  5. 7620 Jaanika Kopli                         00:43:54
  6.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:44:06
  7.10597 Raul Joonasson                        00:45:16
  8. 9604 Priit Pauskar                         00:45:20
  9.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:46:20
 10.15052 Pille Vinne               Kobras      00:47:36
 11.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:49:17
 12.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:50:24
 12.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:50:24
 14. 6105 Ene Laht                              00:51:25
 15. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:53:36
 16. 5115 Tarmo Tüür                            00:53:37
 17.  429 Vaabo Annus               Orion       00:54:05
 18.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:54:41
 19.    0 Tom Martens                           00:55:30
 20. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:55:43
 21.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:56:59
 22.17035 Eve Sibul                             00:58:14
 23.14777 Igmar Matto                           00:58:23
 24.16606 Liile Jõgi                WM          00:58:37
 25.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:59:08
 26.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:59:47
 27.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:00:33
 28.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:01:03
 29.17346 Maria Meitsar                         01:01:15
 30.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    01:03:03
 31.15393 Krista Kõlli              Võru        01:05:17
 32.13218 Helle Leis                Kobras      01:07:58
 33. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      01:09:53
 33.    0 Domenico Evangelista      Ita         01:09:53
 35. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:10:54
 36.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:17:11
 37.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:17:34
 38.15073 Janika Matto              Viluste     01:22:30
 39.17236 Maire Meitsar                         01:25:24
 40.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:27:56
 41.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:30:47
 42.11302 Jaak Kroon                            01:38:54
#7 Rada (M12,N12): 7 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:24:08
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:24:23
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:27:11
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:32:05
  5.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:32:28
  6.17356 Mattias Maidla            Põlva Kesk  00:35:15
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:11:15
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:13:01
  3.14008 Karl Martin Puna                      00:13:18
  4.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:13:26
  5.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:16:11
  6.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:17:15
  7.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:19:29
  8.17357 Osvald Nigola             Põlva       00:21:14
  9. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:22:43
 10.13105 Ebe Hallik                            01:01:58

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 6.09.2011 20:06:16 Kobras