Põlva 25 teisipäevak, Mammaste tervisespordikeskus

20.09.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Priit Võsupärg, Oliver Jõgeva
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 24 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:53:17
  2. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:00:04
  3. 8646 Sander Mirme                          01:00:38
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:02:57
  5. 5929 Janek Orro                Võru        01:08:25
  6.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:12:00
  7.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:13:25
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:15:51
  9. 4703 Juhan Aasaru                          01:17:01
M18 Rada (2): 22 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:05:49
M21A Rada (2): 22 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2005 Pear Post                 Kobras      01:01:27
  2. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:03:30
  3. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:06:12
  4. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:06:56
  5. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:20:12
M35 Rada (2): 22 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:56:34
  2.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:56:46
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:02:43
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:58
  5. 5655 Heno Ivanov                           01:07:57
  6. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        01:10:08
  7.11726 Marko Veisson             Tartu       01:19:01
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:36:39
  9. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:52:17
M40 Rada (2): 22 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:54:51
  2. 1938 Raul Kangur               SOK         00:56:42
  3. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:19
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:43
  5. 6090 Taivo Täht                            01:08:27
  6. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:21:01
M45 Rada (2): 22 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:00:45
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:02:56
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:12:30
  4. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:24:04
N21E Rada (2): 22 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:59:10
  2. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:59:42
  3. 3049 Helle Hallik              JOKA        01:06:25
  4. 4486 Piibe Tammemäe            Orvand      01:07:57
VIPP Rada (3): 14 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:58:57
  2. 8226 Lauri Eskor                           01:00:43
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:15:25
  4.10785 Aigar Udras                           01:19:20
  5. 7406 Triin Pohla               Ilves       01:22:12
  6. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:27:31
  7. 8705 Raimond Pilv              SK VISA     01:29:46
M16 Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7508 Martin Zvirblis           Kobras      00:57:56
  2.16227 Ander Adamson             Kobras      00:57:57
M21B Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16987 Meelis Burget             EÜS         00:41:34
  2. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:43:25
  3. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:43:26
  4. 8850 Kaarel Piirimäe           Kobras      00:46:02
  5. 5115 Tarmo Tüür                            00:53:05
  6. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:53:22
  7. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:55:26
  8. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:04:31
  9. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:30:44
M55 Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:43:21
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:46:43
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:54:04
  4.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  00:56:05
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:03:07
M60 Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  902 Riho Männi                Lehola      00:49:46
  2. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:50:15
  3. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:50:51
  4.  708 Rein Prank                Kape        00:55:27
  5. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:59:33
  6. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:12:41
  7. 4336 Rein Raid                 Kape        01:14:03
N18 Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:43:43
  2.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:53:38
  3. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:02:37
  4.12359 Sirli Aia                 Kobras      01:13:40
N21A Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12142 Margit Avikson            Kobras      00:47:39
  2.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:52:29
N35 Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10194 Kadri Parts               Võru        00:55:27
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:02:39
  3.16651 Maris Lepik                           01:17:11
  4.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:24:20
N40 Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:50:48
  2. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:02:45
N45 Rada (4): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:48:50
  2. 3235 Anne Arold                OKH         00:50:24
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:23
  4. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:05:29
  5. 5017 Heli Viks                 Võru        01:14:31
VIPT Rada (5): 16 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:38:19
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:42:45
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:46:12
  4. 9591 Kauri Kägo                TÜ          00:50:32
  5.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:51:12
  6.    0 Hannes Helk               Serviti     00:51:23
  7. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:53:39
  8.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:56:31
  9. 1104 Uve Nummert               Kape        01:00:18
 10.  706 Endel Remmet              Kape        01:00:27
 11. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:04:42
 12.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:06:33
 13.  736 Melii Liht                Põlva       01:13:34
 14.10195 Vampula Oper              Võru        01:33:57
N16 Rada (5): 16 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:19
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:56:07
N50 Rada (5): 16 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:03:03
N55 Rada (5): 16 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:53:17
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:53:31
  3. 8059 Anne Valdmaa              SK Visa     01:01:33
N60 Rada (5): 16 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5012 Mare Leis                 OKH         00:50:39
  2. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:55:53
  3. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:55:56
  4. 4910 Leili Prans               Ilves       00:56:17
  5. 1330 Laine Saal                Kobras      01:00:24
  6.  146 Maie Abram                Ilves       01:14:38
  7.10196 Maria Oper                Võru        01:33:55
M14 Rada (6): 15 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:50
  2.14792 Roger Koosa               Kobras      00:37:01
  3.    0 Henri Loosaar             Serviti     00:54:28
M65 Rada (6): 15 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:44:40
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:45:04
M70 Rada (6): 15 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:02:00
M75 Rada (6): 15 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:48:24
VIPL Rada (6): 15 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:29:23
  2. 9604 Priit Pauskar                         00:33:53
  3.15052 Pille Vinne               Kobras      00:35:21
  4.16610 Viljo Randoja                         00:36:21
  5.    0 Anneli Tilk               Serviti     00:36:52
  6.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:38:51
  7. 5654 Anu Iher                              00:39:23
  8. 8227 Edith Seegel                          00:39:25
  9.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:39:47
 10.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:40:37
 11.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:40:43
 12.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:42:47
 13.15393 Krista Kõlli              Võru        00:53:35
 14.17236 Maire Meitsar                         00:54:15
 15.17346 Maria Meitsar                         00:56:57
 16.14777 Igmar Matto                           00:57:00
 17. 5541 Annika Puusalu            Kobras      01:06:01
 18.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:06:04
 19.    0 Ene Mattus                Põlva       01:06:17
 20.    0 Katti Lainoja             Põlva       01:06:27
 21. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:09:11
 22.15073 Janika Matto              Viluste     01:12:28
 23.    0 Mikk Mehilane             Põlva       01:16:29
 24.    0 Talis Tobreluts           Põlva       01:16:40
 25.    0 Rutt Riitsaar             Põlva       01:16:45
 26.    0 Eili Guhse                Põlve       01:20:36
 27.11302 Jaak Kroon                            01:27:54
N14 Rada (6): 15 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:32:06
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:37:37
  3.    0 Anette Kasemets           Serviti     00:52:28
  4.    0 Marimal Tilk              Serviti     00:52:51
M12 Rada (7): 11 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:26:41
  2.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:26:58
  3.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:28:06
  4.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:32:16
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:33:52
  6.11713 Martin Sults              Kobras      00:34:00
  7.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:44:14
  8.    0 Raino Marten Rammo        Põlva       00:46:03
  9.    0 Mirko Sulamägi            Põlva       00:46:05
 10.    0 Heivo Torop               Põlva       00:48:38
 11.    0 Sten Saar                 Põlva       00:48:50
 12.    0 Daniel Sibul              Põlva       00:54:26
N12 Rada (7): 11 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:36:27
  2.    0 Karoli Villako            Serviti     00:37:00
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:56:25
M10 Rada (8): 7 KP 1.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:18:28
  2.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:19:39
  3. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:27:16
M08 Rada (8): 7 KP 1.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Kaarel Tilk               Põlva       00:16:37
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:18:23
  3.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:19:53
  4.13766 Oliver Uibos                          00:28:19
  5.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:30:12
  6.15088 Villem Piirimäe                       00:30:35
N10 Rada (8): 7 KP 1.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:14:17
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:15:36
  3.    0 Arabella Abrams           Põlva       00:16:32
  4.    0 Johanna Johanson          Põlva       00:17:33
  5.    0 Evelin Arulepp            Põlva       00:17:51
  6.    0 Ita Lilla                 Põlva       00:18:13
  7.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:18:29
  8.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:28:01
N08 Rada (8): 7 KP 1.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Marken Helena Plado       Põlva       00:18:20
  2.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:50:13
MRO Rada (9): 14 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6080 Riivo Roose                           00:46:33
  2. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:47:00
NRO Rada (9): 14 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12673 Helen Vellau              Ilves       00:59:01
  2. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:04:02
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:17:57 26p
  2. 4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK        01:06:01 24p
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:42:18 19p
  4.    0 Marika Saks               Põlva       01:52:45 19p
  5.10312 Taavi Nagel               Serviti     00:41:09 18p
  6. 1100 Lembit Nöps               Ilves       01:00:53 18p
  7.    0 Ahti Hütt                 Põlva       01:06:21 17p
  8.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:32:36 17p
  9.    0 Kati Taal                 Põlva       01:38:29 16p
 10.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:30:31 15p
 11. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:04:59 15p
 12.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:29:47 14p
 13.    0 Johanna Treier            Serviti     00:52:41 14p
 14.    0 Arno Liin                 Põlva       01:12:33 14p
 15.    0 Helina Toom               Põlva       01:12:24 13p
 16.    0 Ruth Ruus                 Põlva       01:12:35 13p
 17.    0 Lea Leivo                 Põlva       01:12:38 12p
 17.    0 Laine Kool                Põlva       01:12:38 12p
 19.    0 Helve Truus               Põlva       01:12:45 12p
 19.    0 Kristina Krantsman        Põlva       01:12:45 12p
 21.    0 Ingrid Lepasson           Põlva       01:12:51 12p
 22.    0 Are Nupp                  Põlva       01:12:53 12p
 23. 1938 Raul Kangur               SOK         00:33:05 11p
 24.17359 Liis Urman                Põlva Spor  00:33:10 11p
 25. 5271 Marje Zernant                         00:44:09 11p
 26.    0 Herti Juhandi             Serviti     00:37:21 10p
 27.    0 Maria Johanson            Serviti     01:33:54 10p
 28.    0 Sander Hõim               Põlva       00:25:14 8p
 28.    0 Eveli Ostrov              Põlva       00:25:14 8p
 30.10632 Avo Helk                  Orava       00:49:16 7p
 31.14008 Karl Martin Puna                      00:27:42 6p
 32.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:57:45 6p
 33.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:19:56 5p
 34.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:43:01
#1 Rada (M21E): 24 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:53:17
  2. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:00:04
  3. 8646 Sander Mirme                          01:00:38
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:02:57
  5. 5929 Janek Orro                Võru        01:08:25
  6.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:12:00
  7.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:13:25
  8. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:15:51
  9. 4703 Juhan Aasaru                          01:17:01
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 22 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:54:51
  2.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:56:34
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         00:56:42
  4.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:56:46
  5. 2678 Mirja Virve               Kobras      00:59:10
  6. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:59:42
  7. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:19
  8. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:00:45
  9. 2005 Pear Post                 Kobras      01:01:27
 10. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:02:43
 11. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:02:56
 12. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:03:30
 13. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:43
 14. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:05:49
 15. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:58
 16. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:06:12
 17. 3049 Helle Hallik              JOKA        01:06:25
 18. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:06:56
 19. 4486 Piibe Tammemäe            Orvand      01:07:57
 19. 5655 Heno Ivanov                           01:07:57
 21. 6090 Taivo Täht                            01:08:27
 22. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        01:10:08
 23.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:12:30
 24.11726 Marko Veisson             Tartu       01:19:01
 25. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:20:12
 26. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:21:01
 27. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:24:04
 28.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:36:39
 29. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:52:17
#3 Rada (VIPP): 14 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:58:57
  2. 8226 Lauri Eskor                           01:00:43
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:15:25
  4.10785 Aigar Udras                           01:19:20
  5. 7406 Triin Pohla               Ilves       01:22:12
  6. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:27:31
  7. 8705 Raimond Pilv              SK VISA     01:29:46
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 18 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16987 Meelis Burget             EÜS         00:41:34
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:43:21
  3. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:43:25
  4. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:43:26
  5.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:43:43
  6. 8850 Kaarel Piirimäe           Kobras      00:46:02
  7. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:46:43
  8.12142 Margit Avikson            Kobras      00:47:39
  9.  213 Saima Värton              Kobras      00:48:50
 10.  902 Riho Männi                Lehola      00:49:46
 11. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:50:15
 12. 3235 Anne Arold                OKH         00:50:24
 13. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:50:48
 14. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:50:51
 15. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:23
 16.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:52:29
 17. 5115 Tarmo Tüür                            00:53:05
 18. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:53:22
 19.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:53:38
 20. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:54:04
 21. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:55:26
 22.10194 Kadri Parts               Võru        00:55:27
 22.  708 Rein Prank                Kape        00:55:27
 24.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  00:56:05
 25. 7508 Martin Zvirblis           Kobras      00:57:56
 26.16227 Ander Adamson             Kobras      00:57:57
 27. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:59:33
 28. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:02:37
 29.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:02:39
 30. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:02:45
 31. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:03:07
 32. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:04:31
 33. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:05:29
 34. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:12:41
 35.12359 Sirli Aia                 Kobras      01:13:40
 36. 4336 Rein Raid                 Kape        01:14:03
 37. 5017 Heli Viks                 Võru        01:14:31
 38.16651 Maris Lepik                           01:17:11
 39.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:24:20
 40. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:30:44
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 16 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:38:19
  2. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:19
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:42:45
  4.10140 Villu Serv                Kobras      00:46:12
  5. 9591 Kauri Kägo                TÜ          00:50:32
  6. 5012 Mare Leis                 OKH         00:50:39
  7.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:51:12
  8.    0 Hannes Helk               Serviti     00:51:23
  9. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:53:17
 10.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:53:31
 11. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:53:39
 12. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:55:53
 13. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:55:56
 14.10142 Getter Matto              Kobras      00:56:07
 15. 4910 Leili Prans               Ilves       00:56:17
 16.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:56:31
 17. 1104 Uve Nummert               Kape        01:00:18
 18. 1330 Laine Saal                Kobras      01:00:24
 19.  706 Endel Remmet              Kape        01:00:27
 20. 8059 Anne Valdmaa              SK Visa     01:01:33
 21. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:03:03
 22. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      01:04:42
 23.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:06:33
 24.  736 Melii Liht                Põlva       01:13:34
 25.  146 Maie Abram                Ilves       01:14:38
 26.10196 Maria Oper                Võru        01:33:55
 27.10195 Vampula Oper              Võru        01:33:57
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 15 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:29:23
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:31:50
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:32:06
  4. 9604 Priit Pauskar                         00:33:53
  5.15052 Pille Vinne               Kobras      00:35:21
  6.16610 Viljo Randoja                         00:36:21
  7.    0 Anneli Tilk               Serviti     00:36:52
  8.14792 Roger Koosa               Kobras      00:37:01
  9.13218 Helle Leis                Kobras      00:37:37
 10.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:38:51
 11. 5654 Anu Iher                              00:39:23
 12. 8227 Edith Seegel                          00:39:25
 13.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:39:47
 14.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:40:37
 15.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:40:43
 16.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:42:47
 17. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:44:40
 18.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:45:04
 19. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:48:24
 20.    0 Anette Kasemets           Serviti     00:52:28
 21.    0 Marimal Tilk              Serviti     00:52:51
 22.15393 Krista Kõlli              Võru        00:53:35
 23.17236 Maire Meitsar                         00:54:15
 24.    0 Henri Loosaar             Serviti     00:54:28
 25.17346 Maria Meitsar                         00:56:57
 26.14777 Igmar Matto                           00:57:00
 27.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:02:00
 28. 5541 Annika Puusalu            Kobras      01:06:01
 29.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:06:04
 30.    0 Ene Mattus                Põlva       01:06:17
 31.    0 Katti Lainoja             Põlva       01:06:27
 32. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:09:11
 33.15073 Janika Matto              Viluste     01:12:28
 34.    0 Mikk Mehilane             Põlva       01:16:29
 35.    0 Talis Tobreluts           Põlva       01:16:40
 36.    0 Rutt Riitsaar             Põlva       01:16:45
 37.    0 Eili Guhse                Põlve       01:20:36
 38.11302 Jaak Kroon                            01:27:54
#7 Rada (M12,N12): 11 KP 2.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:26:41
  2.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:26:58
  3.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:28:06
  4.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:32:16
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:33:52
  6.11713 Martin Sults              Kobras      00:34:00
  7.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:36:27
  8.    0 Karoli Villako            Serviti     00:37:00
  9.17356 Mattias Maidla            Põlva Spor  00:44:14
 10.    0 Raino Marten Rammo        Põlva       00:46:03
 11.    0 Mirko Sulamägi            Põlva       00:46:05
 12.    0 Heivo Torop               Põlva       00:48:38
 13.    0 Sten Saar                 Põlva       00:48:50
 14.    0 Daniel Sibul              Põlva       00:54:26
 15.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:56:25
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:14:17
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:15:36
  3.    0 Arabella Abrams           Põlva       00:16:32
  4.    0 Kaarel Tilk               Põlva       00:16:37
  5.    0 Johanna Johanson          Põlva       00:17:33
  6.    0 Evelin Arulepp            Põlva       00:17:51
  7.    0 Ita Lilla                 Põlva       00:18:13
  8.    0 Marken Helena Plado       Põlva       00:18:20
  9.14470 Kaspar Karolin                        00:18:23
 10.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:18:28
 11.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:18:29
 12.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:19:39
 13.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:19:53
 14. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:27:16
 15.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:28:01
 16.13766 Oliver Uibos                          00:28:19
 17.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:30:12
 18.15088 Villem Piirimäe                       00:30:35
 19.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:50:13
#9 Rada (MRO,NRO): 14 KP 6.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6080 Riivo Roose                           00:46:33
  2. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:47:00
  3.12673 Helen Vellau              Ilves       00:59:01
  4. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:04:02

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 20.09.2011 21:16:06 Kobras