Põlva 9 teisipäevak, Palojärve

07.06.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Urmo Kiviselg
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 7.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:22
  2. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:58:51
  3. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:58:59
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:59:20
  5. 5142 Rene Post                 Kobras      01:00:18
  6. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:01:15
  7. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:01:51
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:03:44
  9.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:04:53
 10.  779 Karli Lambot              Orion       01:08:09
 11. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         01:09:02
 12. 5813 Erik Saarts               Võru        01:12:17
 13. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:14:48
 14. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:17:18
 15. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      01:19:39
 16.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:25:59
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:34:32
M18 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:55:16
  2. 5140 Reigo Teervalt            Peko        01:03:11
  3. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:07:33
  4. 5030 Anti Sõukand              Võru        01:15:18
  5. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:26:31
  6. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:28:46
M21A Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3467 Lauri Sild                Võru        00:43:18
  2. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:49:10
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:24
  4. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:02:28
  5. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:04:37
  6. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:05:46
  7. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:07:29
  8. 5521 Karl Kürsa                Kobras      01:08:45
  9. 5115 Tarmo Tüür                            01:08:51
 10.12361 Erki Vinni                Ida-Viruma  01:15:39
 11.10240 Tarmo Napa                MRG         01:16:27
 12.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:51:39
M35 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:45:28
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:45:32
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:24
  4. 5655 Heno Ivanov                           00:58:43
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:25
  6. 5042 Henn Antson               Võru        01:54:27
M40 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:52:23
  2. 4962 Antti Roose               Kobras      00:54:39
  3. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:57:50
  4. 1938 Raul Kangur               SOK         00:58:57
  5.  493 Rein Zaitsev              Peko        01:05:14
  6.  975 Kalle Kuusik                          01:05:47
  7. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:07:13
M45 Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:44:30
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:52:28
  3. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:53:39
  4.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:58:55
  5. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:03:52
  6. 2984 Anti Parik                Otepää      01:04:39
  7.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:05:55
  8. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:11:16
  9. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:12:43
 10. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:15:05
 11. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:38:01
N21E Rada (2): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4238 Eleri Hirv                Võru        00:56:38
  2. 1405 Daisy Kudre               Peko        01:01:11
  2. 8366 Evely Kaasiku             JOKA        01:01:11
  4. 3902 Katrin Vinkel             West        01:02:25
  5. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:02:41
  6. 3676 Kaia Kivikas              Ilves       01:03:38
  7. 4429 Kaisa Raudkepp            Peko        01:04:43
  8. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:06:47
  9. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:17:18
VIPP Rada (3): 13 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:47:54
  2.11309 Martin Sulg               JOKA        00:55:38
  3. 7680 Janek Riives              TÜ          01:01:31
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:04:35
  5. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:04:50
  6. 9651 Madis Tooming                         01:05:01
  7.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:09:09
  8.10785 Aigar Udras                           01:09:15
  9. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:11:26
 10.15856 Piret Joonas                          01:15:17
 11.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:18:49
 12.15081 Markel Mahla                          01:26:53
M16 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7026 Gregor Soodla             Ilves       00:56:52
  2. 5700 Kaarel Vesilind           SRD         01:00:35
  3. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       01:05:50
  4.11979 Vootele Jagomägi          Ilves       01:09:20
  5.16227 Ander Adamson             Kobras      01:21:59
  6.15318 Ralf Sannikov             Võru        01:22:29
M21B Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:42:48
  2. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:49:24
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:51:05
  4. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:51:55
  5. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:54:23
  6. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:55:29
  7.16456 Valeri Kuragin                        01:01:30
  8.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:15:29
  9. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:33:16
M50 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5290 Kalev Pormeister                      01:10:01
M55 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:42:50
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:43:11
  3. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:01:23
M60 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  708 Rein Prank                Kape        00:49:47
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:53:16
  3. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:55:42
  4. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:49
  5. 4336 Rein Raid                 Kape        01:00:59
  6. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:02:43
  7. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:04:15
  8. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:16:04
N18 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        00:52:39
  2.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:58:43
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:59:16
  4. 5350 Kerda Timmusk             SRD         01:06:20
  5. 4493 Silvia Luup               Võru        01:21:16
N21A Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:46:52
  2. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:50:02
  3. 4436 Külli Leiger              Kape        00:51:25
  4.12142 Margit Avikson            Kobras      00:55:32
  5.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:56:13
  6. 5477 Kadri Sepalaan                        01:08:25
N35 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1301 Airi Alnek                Võru        00:50:04
  2. 3714 Heli Haug                 Võru        00:59:47
  3.16651 Maris Lepik                           01:07:26
  4.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:26:07
N40 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:05:53
  2. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:20:48
N45 Rada (4): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:53:00
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:54:26
  3.  256 Virve Einpaul             Ilves       01:03:32
  4. 3235 Anne Arold                OKH         01:09:29
  5.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:09:40
  6. 5017 Heli Viks                 Võru        01:12:50
  7.  957 Pille Illak               Otepää      01:19:53
VIPT Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      00:53:01
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:56:13
  3.13566 Tomi-Andre Piirmets       West        00:56:16
  4.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:45
  5.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:02:53
  6. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:05:10
  7.  706 Endel Remmet              Kape        01:13:42
  8. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:14:08
  9. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:14:26
 10.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:19:15
 11. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:33:17
 12.  736 Melii Liht                Põlva       01:38:33
 13.15393 Krista Kõlli              Võru        01:44:45
 14.10195 Vampula Oper              Võru        02:10:25
N16 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:51:43
  2. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:08:03
  3.11319 Maria Leping              Peko        01:13:42
  4. 9430 Kaisa Sander              Ilves       01:24:57
  5.10995 Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas    01:25:01
  6. 6425 Anne-Mai Timuska          Rae         01:48:27
  7. 6666 Ragne Reiman              West        01:48:28
N50 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       01:07:50
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:19:27
N55 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:17:55
  2. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:20:42
N60 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:05:58
  2.  146 Maie Abram                Ilves       01:14:14
  3. 4910 Leili Prans               Ilves       01:17:45
  4. 1330 Laine Saal                Kobras      01:22:51
  5. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:23:52
  6. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:27:02
  7.10196 Maria Oper                Võru        02:10:14
M14 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7776 Oliver Kütt               Ilves       00:27:45
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:29:24
  3.16666 Lauri Pähn                Võru        00:30:31
  4.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:33:07
  5.10198 Mihkel Parts              Võru        00:33:17
  6. 6626 Märten Henrik Pais        West        00:37:17
  7.15799 Ants-Kristjan Tamm        Okas        00:37:38
  8. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:38:59
  9. 8742 Kristjan Pärn             Ilves       00:41:22
 10. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:44:05
 11. 9473 Kristjan Laugesaar                    00:47:39
 12.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:49:54
 13.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:54:12
 14. 8520 Aaro Kristjuhan                       00:54:21
 15. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:56:23
 16.17258 Lauri Kukk                Männikumäg  00:59:56
M65 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:37:08
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:39:04
  3.  429 Vaabo Annus               Orion       00:39:50
  4. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:44:12
M75 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:48:38
VIPL Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11932 Reigo Padar               Kobras      00:24:24
  2.16610 Viljo Randoja                         00:35:59
  3. 7620 Jaanika Kopli                         00:36:58
  4.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:38:48
  4.16980 Peeter Parts                          00:38:48
  4.16979 Kristo Kaljuvee           Hanza       00:38:48
  7.17234 Moonika Aruots            Põlva       00:39:23
  8. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:39:27
  9.15812 Raine Lahtvee                         00:41:30
 10.16604 Riina Masing              MTA         00:41:44
 11.16997 Kristjan Mägi             Veeriku ko  00:41:56
 12.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:42:35
 13.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:46:05
 14.11714 Margit Tõrra              Kobras      00:46:23
 15.15052 Pille Vinne               Kobras      00:48:59
 16.15084 Meelis Kütt                           00:49:06
 17.11786 Epp Säga                  Kobras      00:49:48
 18. 7099 Mirjam Laht                           00:50:49
 19. 4312 Peeter Põder                          00:50:56
 20.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:53:16
 21. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:53:59
 22. 7051 Vambola Kisand            Tartu       00:55:21
 23.17039 Kaidar Umbleja            Tilsi sõbr  00:57:26
 23.    0 Riho Pae                  Tilsi LK    00:57:26
 25.17041 Maiu Vähi                 Tilsi sõbr  00:57:37
 25.    0 Rain Laas                 Tilsi LK    00:57:37
 27.14777 Igmar Matto                           00:58:12
 28.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        00:59:16
 29. 5114 Piret Truusalu                        00:59:58
 30.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:00:04
 31.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:01:37
 32.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:05:29
 33.17060 Leila Pazouki             EMÜ         01:14:12
 34.17059 Kobra Maleki              EMÜ         01:14:14
 35.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:17:31
 36.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:17:34
 37. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:26:28
N14 Rada (6): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:30:12
  2. 6784 Kirke Timmusk             SRD         00:32:09
  3. 6315 Kelli Marie Jaama         Peko        00:37:41
  4. 5147 Emily Raudkepp            Peko        00:38:59
  5. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:39:29
  6. 4448 Doris Kudre               Peko        00:40:31
  7.10143 Grete Slik                Kobras      00:40:38
  8. 4440 Liis Toomas               Peko        00:44:12
  9. 5118 Margit Saal               Otepää      00:47:38
 10. 4751 Liina Vesilind            SRD         00:50:20
 11. 9141 Aleksandra Leesment       SRD         00:50:27
 12.13619 Mirjam Juhandi            Serviti SK  00:50:41
 13.10827 Kaisa Rooba               Rakv        00:53:16
M12 Rada (7): 10 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15625 Marten Kuusmann           Kohtla Põh  00:28:06
  2.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:33:43
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:33:53
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:44:05
  5.17312 Kaspar  Kirt                          00:51:32
  6.    0 Kaspar Valper             Martna      00:55:47
N12 Rada (7): 10 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6307 Teele Telgma              Tammed      00:28:10
  2.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:30:34
  3.14791 Maia Mustimets            Peko        00:30:55
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:33:23
  5.12812 Leana Jete Korb           Tammed      00:34:09
  6.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:37:35
  7. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:40:20
  8.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:49:01
  9.    0 Kaari Kargu               Martna      00:57:00
M10 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:19:31
  2.16998 Jürgen Kukk               Luunja KK   00:20:05
  3.16240 Aleksander Saluri                     00:27:18
  4.    0 Daniel Teder              Tartu Vald  00:29:38
  5. 9648 Ragnar Rooba              Rakv        00:30:15
  6. 9436 Siim Turban               Rakv        00:30:20
  7. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:36:25
  8.    0 Priit Parkman                         00:37:49
  9. 8035 Jaan Viirmann             Põrgupõhja  00:37:56
 10.17233 Uku Vill                  Tartu Veer  00:37:59
 11.17232 Andreas Arras             Tartu Veer  00:38:01
 12.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:39:19
 13.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:39:35
 14.16654 Henri Värton              Kesklinna   00:40:52
 15.11597 Sander Pritsik            Rakv        00:41:53
 16.    0 Robin Randaru                         00:48:14
M08 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin                        00:30:12
  2.    0 Sven Andres Niglas                    00:35:29
  3.11240 Ralf Kivil                            00:35:34
  4.    0 Raini-Ando Mooses         Valga       00:46:42
  5.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:48:02
N10 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11065 Agnes Säga                Kobras      00:27:31
  2.16092 Agneliis Pilt                         00:32:02
  3. 9910 Maire Pärn                Midrimaa    00:34:37
  4.16568 Liise-Marie Paadimeister  SRD         00:35:37
  5.    0 Kaisa Rämman                          00:37:24
  6.    0 Kaisa Teedla                          00:37:45
  7.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:37:51
  8.10315 Mari Linnus               Peko        00:39:12
  9.    0 Carmel Poom                           00:40:15
 10.    0 Heli Sarrapik                         00:41:04
 11.    0 Kristina Vainonen                     00:41:10
 12.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:41:47
 13.    0 Sandra Sündeva            Läänemaa    00:50:22
 14.10282 Karmel Teder              Lasteaed P  00:50:44
N08 Rada (8): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Karmen Kauge                          00:38:13
  2.    0 Britta Ploompuu                       00:38:14
  3.16241 Hanna Lihtsa              Põlva KK    00:42:38
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
     2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       NA       35p
  2.  145 Jüri Ümarik                           01:30:50 19p
  3. 9472 Tõnis Laugesaar           Rakv        01:00:58 17p
  4.16987 Meelis Burget             Eesti Üliõ  01:07:17 17p
  5.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:46:14 17p
  6.10549 Kaspar Pruus              TKoG        01:10:12 16p
  7. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:26:34 14p
  8.  361 Paul Poopuu               JOKA        00:44:01 13p
  9. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:46:25 13p
 10. 4486 Piibe Tammemäe            Orvand      00:50:36 13p
 11. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:21:14 13p
 12.13529 Andreas Klippberg         Okas        00:51:14 12p
 13. 5520 Kärt Kürsa                Kobras      01:13:50 12p
 14. 8227 Edith Seegel                          01:19:41 11p
 15.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:19:53 11p
 16. 4483 Helen Parik               Otepää      01:50:29 11p
 17.13218 Helle Leis                Kobras      00:40:51 10p
 18.10142 Getter Matto              Kobras      01:16:52 10p
 19. 6105 Ene Laht                              01:20:51 10p
 20.15012 Kristiina Himma           Võru        00:34:34 9p
 21.    0 Aare Vihman               Okas        00:50:36 9p
 22. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       01:17:09 9p
 23.13072 Anette Taivere                        00:36:18 8p
 24.11302 Jaak Kroon                            00:47:39 8p
 25.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  00:54:35 7p
 26.11708 Erik Bleive               Kobras      01:24:55 7p
 27.13967 Kelly Vildek              Männikumäg  00:32:09 6p
 28.    0 Heli Kukk                 Männikumäe  00:36:43 6p
 29.17230 Hendrik Lihtsa            Põlva KK    00:41:26 6p
 30.17231 Jan-Mattias Kottise       Põlva KK    00:41:36 6p
 31.16239 Kadri Lihtsa              Ilutuba OÜ  00:42:25 6p
 32.15467 Reio Altmeri              Martna Põh  01:05:36 6p
 33.13532 Rando Randmaa             Okas        01:05:43 6p
 34.15883 Hanna-Liina Salumets      Okas        01:08:27 6p
 35.13601 Andra Kerge               Okas        01:09:28 6p
 36.    0 Heli Liis Saaremäe                    00:36:04 5p
 37. 5654 Anu Iher                              00:44:05 5p
 37.15147 Mari Iher                             00:44:05 5p
 39.    0 Argo Rebban               Alutaguse   00:47:58 3p
 40.17301 Karl Mihkel Seiton        Okas        01:06:01 3p
#1 Rada (M21E): 20 KP 7.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:57:22
  2. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:58:51
  3. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:58:59
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:59:20
  5. 5142 Rene Post                 Kobras      01:00:18
  6. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:01:15
  7. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:01:51
  8. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:03:44
  9.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:04:53
 10.  779 Karli Lambot              Orion       01:08:09
 11. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         01:09:02
 12. 5813 Erik Saarts               Võru        01:12:17
 13. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:14:48
 14. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:17:18
 15. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      01:19:39
 16.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:25:59
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:34:32
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3467 Lauri Sild                Võru        00:43:18
  2.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:44:30
  3.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:45:28
  4. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:45:32
  5. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:49:10
  6. 5730 Allar Padari              HOK         00:52:23
  7. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:52:28
  8. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:53:39
  9. 4962 Antti Roose               Kobras      00:54:39
 10. 5146 Kristjan Linnus           Peko        00:55:16
 11. 4238 Eleri Hirv                Võru        00:56:38
 12. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:57:50
 13. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:24
 14. 5655 Heno Ivanov                           00:58:43
 15.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:58:55
 16. 1938 Raul Kangur               SOK         00:58:57
 17. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:24
 18. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:25
 19. 8366 Evely Kaasiku             JOKA        01:01:11
 19. 1405 Daisy Kudre               Peko        01:01:11
 21. 3902 Katrin Vinkel             West        01:02:25
 22. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:02:28
 23. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:02:41
 24. 5140 Reigo Teervalt            Peko        01:03:11
 25. 3676 Kaia Kivikas              Ilves       01:03:38
 26. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:03:52
 27. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:04:37
 28. 2984 Anti Parik                Otepää      01:04:39
 29. 4429 Kaisa Raudkepp            Peko        01:04:43
 30.  493 Rein Zaitsev              Peko        01:05:14
 31. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:05:46
 32.  975 Kalle Kuusik                          01:05:47
 33.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:05:55
 34. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:06:47
 35. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:07:13
 36. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:07:29
 37. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:07:33
 38. 5521 Karl Kürsa                Kobras      01:08:45
 39. 5115 Tarmo Tüür                            01:08:51
 40. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:11:16
 41. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:12:43
 42. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:15:05
 43. 5030 Anti Sõukand              Võru        01:15:18
 44.12361 Erki Vinni                Ida-Viruma  01:15:39
 45.10240 Tarmo Napa                MRG         01:16:27
 46. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:17:18
 47. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:26:31
 48. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:28:46
 49. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:38:01
 50.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:51:39
 51. 5042 Henn Antson               Võru        01:54:27
#3 Rada (VIPP): 13 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:47:54
  2.11309 Martin Sulg               JOKA        00:55:38
  3. 7680 Janek Riives              TÜ          01:01:31
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:04:35
  5. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:04:50
  6. 9651 Madis Tooming                         01:05:01
  7.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:09:09
  8.10785 Aigar Udras                           01:09:15
  9. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:11:26
 10.15856 Piret Joonas                          01:15:17
 11.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:18:49
 12.15081 Markel Mahla                          01:26:53
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:42:48
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:42:50
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:43:11
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:46:52
  5. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:49:24
  6.  708 Rein Prank                Kape        00:49:47
  7. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:50:02
  8. 1301 Airi Alnek                Võru        00:50:04
  9. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:51:05
 10. 4436 Külli Leiger              Kape        00:51:25
 11. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:51:55
 12. 5025 Marianne Haug             Võru        00:52:39
 13.  213 Saima Värton              Kobras      00:53:00
 14. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:53:16
 15. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:54:23
 16. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:54:26
 17. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:55:29
 18.12142 Margit Avikson            Kobras      00:55:32
 19. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:55:42
 20.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:56:13
 21. 7026 Gregor Soodla             Ilves       00:56:52
 22. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:49
 23.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:58:43
 24.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:59:16
 25. 3714 Heli Haug                 Võru        00:59:47
 26. 5700 Kaarel Vesilind           SRD         01:00:35
 27. 4336 Rein Raid                 Kape        01:00:59
 28. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:01:23
 29.16456 Valeri Kuragin                        01:01:30
 30. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:02:43
 31.  256 Virve Einpaul             Ilves       01:03:32
 32. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:04:15
 33. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       01:05:50
 34. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:05:53
 35. 5350 Kerda Timmusk             SRD         01:06:20
 36.16651 Maris Lepik                           01:07:26
 37. 5477 Kadri Sepalaan                        01:08:25
 38.11979 Vootele Jagomägi          Ilves       01:09:20
 39. 3235 Anne Arold                OKH         01:09:29
 40.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:09:40
 41. 5290 Kalev Pormeister                      01:10:01
 42. 5017 Heli Viks                 Võru        01:12:50
 43.16233 Lauri Allmann             Kuperjanov  01:15:29
 44. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:16:04
 45.  957 Pille Illak               Otepää      01:19:53
 46. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:20:48
 47. 4493 Silvia Luup               Võru        01:21:16
 48.16227 Ander Adamson             Kobras      01:21:59
 49.15318 Ralf Sannikov             Võru        01:22:29
 50.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:26:07
 51. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:33:16
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:51:43
  2. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      00:53:01
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:56:13
  4.13566 Tomi-Andre Piirmets       West        00:56:16
  5.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:45
  6.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:02:53
  7. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:05:10
  8.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:05:58
  9. 3910 Aino Koser                Ilves       01:07:50
 10. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:08:03
 11.11319 Maria Leping              Peko        01:13:42
 11.  706 Endel Remmet              Kape        01:13:42
 13. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:14:08
 14.  146 Maie Abram                Ilves       01:14:14
 15. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:14:26
 16. 4910 Leili Prans               Ilves       01:17:45
 17.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:17:55
 18.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:19:15
 19. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:19:27
 20. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:20:42
 21. 1330 Laine Saal                Kobras      01:22:51
 22. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:23:52
 23. 9430 Kaisa Sander              Ilves       01:24:57
 24.10995 Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas    01:25:01
 25. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:27:02
 26. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:33:17
 27.  736 Melii Liht                Põlva       01:38:33
 28.15393 Krista Kõlli              Võru        01:44:45
 29. 6425 Anne-Mai Timuska          Rae         01:48:27
 30. 6666 Ragne Reiman              West        01:48:28
 31.10196 Maria Oper                Võru        02:10:14
 32.10195 Vampula Oper              Võru        02:10:25
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11932 Reigo Padar               Kobras      00:24:24
  2. 7776 Oliver Kütt               Ilves       00:27:45
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:29:24
  4.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:30:12
  5.16666 Lauri Pähn                Võru        00:30:31
  6. 6784 Kirke Timmusk             SRD         00:32:09
  7.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:33:07
  8.10198 Mihkel Parts              Võru        00:33:17
  9.16610 Viljo Randoja                         00:35:59
 10. 7620 Jaanika Kopli                         00:36:58
 11.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:37:08
 12. 6626 Märten Henrik Pais        West        00:37:17
 13.15799 Ants-Kristjan Tamm        Okas        00:37:38
 14. 6315 Kelli Marie Jaama         Peko        00:37:41
 15.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:38:48
 15.16980 Peeter Parts                          00:38:48
 15.16979 Kristo Kaljuvee           Hanza       00:38:48
 18. 5147 Emily Raudkepp            Peko        00:38:59
 18. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:38:59
 20.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:39:04
 21.17234 Moonika Aruots            Põlva       00:39:23
 22. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:39:27
 23. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:39:29
 24.  429 Vaabo Annus               Orion       00:39:50
 25. 4448 Doris Kudre               Peko        00:40:31
 26.10143 Grete Slik                Kobras      00:40:38
 27. 8742 Kristjan Pärn             Ilves       00:41:22
 28.15812 Raine Lahtvee                         00:41:30
 29.16604 Riina Masing              MTA         00:41:44
 30.16997 Kristjan Mägi             Veeriku ko  00:41:56
 31.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:42:35
 32. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:44:05
 33. 4440 Liis Toomas               Peko        00:44:12
 33. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:44:12
 35.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:46:05
 36.11714 Margit Tõrra              Kobras      00:46:23
 37. 5118 Margit Saal               Otepää      00:47:38
 38. 9473 Kristjan Laugesaar                    00:47:39
 39. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:48:38
 40.15052 Pille Vinne               Kobras      00:48:59
 41.15084 Meelis Kütt                           00:49:06
 42.11786 Epp Säga                  Kobras      00:49:48
 43.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:49:54
 44. 4751 Liina Vesilind            SRD         00:50:20
 45. 9141 Aleksandra Leesment       SRD         00:50:27
 46.13619 Mirjam Juhandi            Serviti SK  00:50:41
 47. 7099 Mirjam Laht                           00:50:49
 48. 4312 Peeter Põder                          00:50:56
 49.10827 Kaisa Rooba               Rakv        00:53:16
 49.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:53:16
 51. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:53:59
 52.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:54:12
 53. 8520 Aaro Kristjuhan                       00:54:21
 54. 7051 Vambola Kisand            Tartu       00:55:21
 55. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:56:23
 56.    0 Riho Pae                  Tilsi LK    00:57:26
 56.17039 Kaidar Umbleja            Tilsi sõbr  00:57:26
 58.    0 Rain Laas                 Tilsi LK    00:57:37
 58.17041 Maiu Vähi                 Tilsi sõbr  00:57:37
 60.14777 Igmar Matto                           00:58:12
 61.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        00:59:16
 62.17258 Lauri Kukk                Männikumäg  00:59:56
 63. 5114 Piret Truusalu                        00:59:58
 64.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:00:04
 65.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:01:37
 66.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:05:29
 67.17060 Leila Pazouki             EMÜ         01:14:12
 68.17059 Kobra Maleki              EMÜ         01:14:14
 69.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:17:31
 70.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:17:34
 71. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:26:28
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15625 Marten Kuusmann           Kohtla Põh  00:28:06
  2. 6307 Teele Telgma              Tammed      00:28:10
  3.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:30:34
  4.14791 Maia Mustimets            Peko        00:30:55
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:33:23
  6.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:33:43
  7.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:33:53
  8.12812 Leana Jete Korb           Tammed      00:34:09
  9.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:37:35
 10. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:40:20
 11.11713 Martin Sults              Kobras      00:44:05
 12.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:49:01
 13.17312 Kaspar  Kirt                          00:51:32
 14.    0 Kaspar Valper             Martna      00:55:47
 15.    0 Kaari Kargu               Martna      00:57:00
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 2.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:19:31
  2.16998 Jürgen Kukk               Luunja KK   00:20:05
  3.16240 Aleksander Saluri                     00:27:18
  4.11065 Agnes Säga                Kobras      00:27:31
  5.    0 Daniel Teder              Tartu Vald  00:29:38
  6.14470 Kaspar Karolin                        00:30:12
  7. 9648 Ragnar Rooba              Rakv        00:30:15
  8. 9436 Siim Turban               Rakv        00:30:20
  9.16092 Agneliis Pilt                         00:32:02
 10. 9910 Maire Pärn                Midrimaa    00:34:37
 11.    0 Sven Andres Niglas                    00:35:29
 12.11240 Ralf Kivil                            00:35:34
 13.16568 Liise-Marie Paadimeister  SRD         00:35:37
 14. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:36:25
 15.    0 Kaisa Rämman                          00:37:24
 16.    0 Kaisa Teedla                          00:37:45
 17.    0 Priit Parkman                         00:37:49
 18.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:37:51
 19. 8035 Jaan Viirmann             Põrgupõhja  00:37:56
 20.17233 Uku Vill                  Tartu Veer  00:37:59
 21.17232 Andreas Arras             Tartu Veer  00:38:01
 22.    0 Karmen Kauge                          00:38:13
 23.    0 Britta Ploompuu                       00:38:14
 24.10315 Mari Linnus               Peko        00:39:12
 25.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:39:19
 26.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:39:35
 27.    0 Carmel Poom                           00:40:15
 28.16654 Henri Värton              Kesklinna   00:40:52
 29.    0 Heli Sarrapik                         00:41:04
 30.    0 Kristina Vainonen                     00:41:10
 31.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:41:47
 32.11597 Sander Pritsik            Rakv        00:41:53
 33.16241 Hanna Lihtsa              Põlva KK    00:42:38
 34.    0 Raini-Ando Mooses         Valga       00:46:42
 35.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:48:02
 36.    0 Robin Randaru                         00:48:14
 37.    0 Sandra Sündeva            Läänemaa    00:50:22
 38.10282 Karmel Teder              Lasteaed P  00:50:44

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 7.06.2011 21:17:45 Kobras