Põlva 22 teisipäevak, Piigandi

30.08.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Raido Mitt
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 30 KP 9.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3467 Lauri Sild                Võru        01:18:05
  2. 5142 Rene Post                 Kobras      01:18:38
  3.  750 Sixten Sild               Võru        01:21:02
  4. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:21:55
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:25:14
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:28:25
  7.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:29:16
  8. 8646 Sander Mirme                          01:31:55
  9. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:39:21
 10.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:48:17
 11. 4703 Juhan Aasaru                          01:49:24
 12. 5929 Janek Orro                Võru        01:55:04
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   02:27:10
M18 Rada (2): 25 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK        01:16:21
  2. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:45:56
M21A Rada (2): 25 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2005 Pear Post                 Kobras      01:22:40
  2. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:26:58
  3.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:44:09
  4. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:51:32
  5. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:54:20
  6.15859 Tõnu Arrak                Velo        02:16:09
M35 Rada (2): 25 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        01:14:17
  2. 5813 Erik Saarts               Võru        01:18:12
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:24:57
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:36:47
  5. 5655 Heno Ivanov                           01:39:23
  6.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  02:20:08
M40 Rada (2): 25 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1938 Raul Kangur               SOK         01:20:25
  2. 4962 Antti Roose               Kobras      01:24:39
  3. 5730 Allar Padari              HOK         01:25:21
  4. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:26:12
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:27:07
  6.  975 Kalle Kuusik                          01:30:17
  7. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:36:33
  8. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:38:07
M45 Rada (2): 25 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:17:06
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:20:38
  3.  303 Tiit Tali                 Ilves       01:22:27
  4.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:29:56
N21E Rada (2): 25 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        01:08:31
  2. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:16:00
VIPP Rada (3): 18 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           01:23:32
  2.13082 Henn Korjus               EMÜ         02:09:00
M21B Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:47:22
  2.  779 Karli Lambot              Orion       01:04:40
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:11:32
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:15:56
  5. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:17:01
  6.16987 Meelis Burget             EÜS         01:20:09
  7. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:28:35
  8. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:37:54
  9. 5034 Ainar Raju                Võru        01:48:20
 10. 1615 Ürjo Raitar                           02:01:29
M50 Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:04:15
M55 Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        01:03:41
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:05:27
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:19:59
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:43:26
M60 Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  708 Rein Prank                Kape        01:20:27
  2. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:23:03
  3. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:23:11
  4. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:24:38
  5. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:53:49
  6. 4336 Rein Raid                 Kape        01:55:19
N18 Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:15:11
  2. 5025 Marianne Haug             Võru        01:16:48
  3. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:35:14
  4.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:46:18
N21A Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:59:08
  2.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:17:19
  3.12142 Margit Avikson            Kobras      01:23:34
  4. 3658 Eva-Maria Truusalu        Rae         01:23:37
  5.14699 Maria Tamm                TÜ          02:11:47
N35 Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3714 Heli Haug                 Võru        01:31:21
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:34:41
N40 Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:46:04
  2. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:49:35
N45 Rada (4): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:24:42
  2. 3235 Anne Arold                OKH         01:26:45
  3.  213 Saima Värton              Kobras      01:27:06
VIPT Rada (5): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       01:07:05
  2. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:11:36
  3. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      01:17:42
  4. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:19:30
  5.10140 Villu Serv                Kobras      01:19:35
  5.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:19:35
  7.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:21:11
  8. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:24:25
  9.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:25:59
 10. 1104 Uve Nummert               Kape        01:28:54
 11. 4312 Peeter Põder                          01:29:32
 12. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:33:52
 13.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:48:18
 14. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:56:01
 15. 4932 Mait Bratka               TÜ          02:01:11
 16.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      02:18:36
 17.10195 Vampula Oper              Võru        02:40:45
N16 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:55:55
N50 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       01:20:57
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:51:25
N55 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:09:59
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:27:42
N60 Rada (5): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       01:21:34
  2. 5012 Mare Leis                 OKH         01:32:54
  3. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:35:29
  4. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:41:34
  5.  146 Maie Abram                Ilves       02:01:04
  6. 1330 Laine Saal                Kobras      02:14:10
  7.10196 Maria Oper                Võru        02:40:37
M14 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:43:26
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:06:24
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:08:59
  4.14792 Roger Koosa               Kobras      01:17:12
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:20:05
M65 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:05:38
  2.  429 Vaabo Annus               Orion       01:06:30
  3.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:13:31
  4. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:40:06
M75 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:16:18
VIPL Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15052 Pille Vinne               Kobras      00:44:55
  2.16610 Viljo Randoja                         00:48:18
  3.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:48:50
  4. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:48:59
  5. 7620 Jaanika Kopli                         00:52:00
  6.12817 Teele Eensaar                         01:00:36
  7. 5654 Anu Iher                              01:01:28
  8.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:05:33
  9.15839 Veiko Saago                           01:05:41
 10.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:08:09
 11.16606 Liile Jõgi                WM          01:14:36
 12.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    01:15:40
 13. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:16:11
 14. 5714 Külliki Kiviste                       01:22:02
 15.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:22:25
 16.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:27:22
 17.11786 Epp Säga                  Kobras      01:27:40
 18. 5271 Marje Zernant                         01:28:55
 19.17346 Maria Meitsar                         01:34:26
 20. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:35:01
 21.14777 Igmar Matto                           01:35:08
 22.15073 Janika Matto              Viluste     01:36:12
 23.17236 Maire Meitsar                         01:38:11
 24.17621 Vahur Virve                           01:43:56
 25.15393 Krista Kõlli              Võru        01:45:20
N14 Rada (6): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      01:02:12
  2.13218 Helle Leis                Kobras      01:12:39
M12 Rada (7): 11 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17356 Mattias Maidla            Põlva Kesk  00:55:57
  2. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:57:08
N12 Rada (7): 11 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:50:19
  2.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:00:55
  3. 5043 Kristina Haug             Võru        01:43:50
M10 Rada (8): 5 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:37:00
  2.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:37:15
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:37:23
  4. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:36
M08 Rada (8): 5 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:17:16
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:27:11
  3.16221 Ainar Leedu               Laagri koo  00:35:07
  4.14008 Karl Martin Puna                      00:41:38
  5.17585 Renno Merenäkk                        00:47:41
N10 Rada (8): 5 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:25:39
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:35:01
  3.16609 Lorely Kõrvel             Kanepi ÜG   00:38:59
N08 Rada (8): 5 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:41:29
  2.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:48:59
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        01:14:17 28p
  2. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:26:09 24p
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:38:43 22p
  4.10142 Getter Matto              Kobras      01:52:37 17p
  5.10652 Martin Pettai             TÜ          02:20:16 17p
  6.  706 Endel Remmet              Kape        01:34:05 16p
  7. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:25:58 15p
  8.  145 Jüri Ümarik                           01:29:59 15p
  9. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:49:24 15p
 10.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  02:00:37 15p
 11. 7680 Janek Riives              TÜ          00:55:29 14p
 12. 6462 Riho Enni                             01:09:01 14p
 13. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:25:58 14p
 14. 5017 Heli Viks                 Võru        01:56:15 14p
 15. 9604 Priit Pauskar                         02:00:28 14p
 16.15147 Mari Iher                             02:20:27 14p
 17.  725 Relvo Värton              Kobras      01:39:32 13p
 18. 7775 Oleg Koshik               SRD         01:27:53 12p
 19. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:55:18 11p
 20. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:24:55 11p
 21.15081 Markel Mahla                          02:34:45 11p
 22. 4304 Adele Puusalu             Kobras      00:39:25 10p
 23. 7697 Henri Konsap              Võru        00:41:28 10p
 24.16963 Kadri Lepasson            Võru        01:10:51 10p
 25.15856 Piret Joonas                          01:40:27 10p
 26.17584 Margarete Merenäkk                    01:00:36 9p
 27.11302 Jaak Kroon                            01:39:56 9p
 28. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      00:45:11 8p
 28. 4401 Domenico Evangelista      ITA         00:45:11 8p
 30.13950 Mart Kals                             01:41:05 8p
 31.11708 Erik Bleive               Kobras      01:00:21 7p
 32.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:11:43 6p
 33.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:11:44 6p
 34.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:46:28 5p
 35. 7662 Liina Nurk                filia Patr  01:40:53 4p
 36.16648 Fred Virve                Veeriku Ko  01:35:19 3p
#1 Rada (M21E): 30 KP 9.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3467 Lauri Sild                Võru        01:18:05
  2. 5142 Rene Post                 Kobras      01:18:38
  3.  750 Sixten Sild               Võru        01:21:02
  4. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:21:55
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:25:14
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:28:25
  7.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:29:16
  8. 8646 Sander Mirme                          01:31:55
  9. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:39:21
 10.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:48:17
 11. 4703 Juhan Aasaru                          01:49:24
 12. 5929 Janek Orro                Võru        01:55:04
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   02:27:10
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 25 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        01:08:31
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        01:14:17
  3. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:16:00
  4. 4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK        01:16:21
  5. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:17:06
  6. 5813 Erik Saarts               Võru        01:18:12
  7. 1938 Raul Kangur               SOK         01:20:25
  8. 5931 Toomas Tarve              Kobras      01:20:38
  9.  303 Tiit Tali                 Ilves       01:22:27
 10. 2005 Pear Post                 Kobras      01:22:40
 11. 4962 Antti Roose               Kobras      01:24:39
 12. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:24:57
 13. 5730 Allar Padari              HOK         01:25:21
 14. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:26:12
 15. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:26:58
 16. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:27:07
 17.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:29:56
 18.  975 Kalle Kuusik                          01:30:17
 19. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:36:33
 20. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:36:47
 21. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:38:07
 22. 5655 Heno Ivanov                           01:39:23
 23.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:44:09
 24. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:45:56
 25. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:51:32
 26. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:54:20
 27.15859 Tõnu Arrak                Velo        02:16:09
 28.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  02:20:08
#3 Rada (VIPP): 18 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           01:23:32
  2.13082 Henn Korjus               EMÜ         02:09:00
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 23 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:47:22
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:59:08
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        01:03:41
  4. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:04:15
  5.  779 Karli Lambot              Orion       01:04:40
  6. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:05:27
  7. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:11:32
  8.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:15:11
  9. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:15:56
 10. 5025 Marianne Haug             Võru        01:16:48
 11. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:17:01
 12.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:17:19
 13. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:19:59
 14.16987 Meelis Burget             EÜS         01:20:09
 15.  708 Rein Prank                Kape        01:20:27
 16. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:23:03
 17. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:23:11
 18.12142 Margit Avikson            Kobras      01:23:34
 19. 3658 Eva-Maria Truusalu        Rae         01:23:37
 20. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:24:38
 21. 4499 Kaie Konsap               Võru        01:24:42
 22. 3235 Anne Arold                OKH         01:26:45
 23.  213 Saima Värton              Kobras      01:27:06
 24. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:28:35
 25. 3714 Heli Haug                 Võru        01:31:21
 26.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:34:41
 27. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:35:14
 28. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:37:54
 29. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:43:26
 30. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:46:04
 31.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:46:18
 32. 5034 Ainar Raju                Võru        01:48:20
 33. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:49:35
 34. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:53:49
 35. 4336 Rein Raid                 Kape        01:55:19
 36. 1615 Ürjo Raitar                           02:01:29
 37.14699 Maria Tamm                TÜ          02:11:47
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 17 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:55:55
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       01:07:05
  3. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:09:59
  4. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:11:36
  5. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      01:17:42
  6. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:19:30
  7.10140 Villu Serv                Kobras      01:19:35
  7.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:19:35
  9. 3910 Aino Koser                Ilves       01:20:57
 10.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:21:11
 11. 4910 Leili Prans               Ilves       01:21:34
 12. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:24:25
 13.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:25:59
 14.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:27:42
 15. 1104 Uve Nummert               Kape        01:28:54
 16. 4312 Peeter Põder                          01:29:32
 17. 5012 Mare Leis                 OKH         01:32:54
 18. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:33:52
 19. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:35:29
 20. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:41:34
 21.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:48:18
 22. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:51:25
 23. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:56:01
 24.  146 Maie Abram                Ilves       02:01:04
 25. 4932 Mait Bratka               TÜ          02:01:11
 26. 1330 Laine Saal                Kobras      02:14:10
 27.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      02:18:36
 28.10196 Maria Oper                Võru        02:40:37
 29.10195 Vampula Oper              Võru        02:40:45
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 14 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:43:26
  2.15052 Pille Vinne               Kobras      00:44:55
  3.16610 Viljo Randoja                         00:48:18
  4.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:48:50
  5. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:48:59
  6. 7620 Jaanika Kopli                         00:52:00
  7.12817 Teele Eensaar                         01:00:36
  8. 5654 Anu Iher                              01:01:28
  9.13285 Kelly Mattus              Kobras      01:02:12
 10.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:05:33
 11.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:05:38
 12.15839 Veiko Saago                           01:05:41
 13.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:06:24
 14.  429 Vaabo Annus               Orion       01:06:30
 15.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:08:09
 16.14842 Kevin Jaaska              Kobras      01:08:59
 17.13218 Helle Leis                Kobras      01:12:39
 18.  127 Jüri Zimmermann           Kape        01:13:31
 19.16606 Liile Jõgi                WM          01:14:36
 20.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    01:15:40
 21. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:16:11
 22. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:16:18
 23.14792 Roger Koosa               Kobras      01:17:12
 24.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:20:05
 25. 5714 Külliki Kiviste                       01:22:02
 26.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:22:25
 27.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:27:22
 28.11786 Epp Säga                  Kobras      01:27:40
 29. 5271 Marje Zernant                         01:28:55
 30.17346 Maria Meitsar                         01:34:26
 31. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:35:01
 32.14777 Igmar Matto                           01:35:08
 33.15073 Janika Matto              Viluste     01:36:12
 34.17236 Maire Meitsar                         01:38:11
 35. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:40:06
 36.17621 Vahur Virve                           01:43:56
 37.15393 Krista Kõlli              Võru        01:45:20
#7 Rada (M12,N12): 11 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:50:19
  2.17356 Mattias Maidla            Põlva Kesk  00:55:57
  3. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:57:08
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:00:55
  5. 5043 Kristina Haug             Võru        01:43:50
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:17:16
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:25:39
  3.14470 Kaspar Karolin                        00:27:11
  4.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:35:01
  5.16221 Ainar Leedu               Laagri koo  00:35:07
  6.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:37:00
  7.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:37:15
  8.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:37:23
  9. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:37:36
 10.16609 Lorely Kõrvel             Kanepi ÜG   00:38:59
 11.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:41:29
 12.14008 Karl Martin Puna                      00:41:38
 13.17585 Renno Merenäkk                        00:47:41
 14.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:48:59

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 30.08.2011 20:59:26 Kobras