Põlva 11 teisipäevak, Piigaste

14.06.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Tõnu nurm
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 8.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:57:26
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:59:51
  3. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:05:06
  4.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:05:23
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:06:37
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:09:29
  7.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:10:58
  8.  779 Karli Lambot              Orion       01:16:47
  9. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:17:10
 10. 5142 Rene Post                 Kobras      01:17:29
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:17:41
 12. 8646 Sander Mirme                          01:22:48
 13.  738 Priit Pääslane            Ilves       01:24:27
 14. 5813 Erik Saarts               Võru        01:24:33
 15. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:25:36
 16. 4169 Märt Roosaare             Ilves       01:26:01
 17.11540 Artur Taivere             OÜ ATNOBE   01:40:06
 18.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:41:35
M18 Rada (2): 17 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:07:17
M21A Rada (2): 17 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:57:55
  2. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:00:47
  3. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:02:42
  4. 4324 Johannes Heinsoo          Ilves       01:03:12
  5. 2005 Pear Post                 Kobras      01:04:15
  6. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:12:11
  7. 5397 Targo Tennisberg                      01:12:12
  8. 5116 Heiki Saal                Otepää      01:17:49
  9. 7087 Taavi Pae                             01:24:35
M35 Rada (2): 17 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10226 Meelis Merenäkk                       00:52:49
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:55:00
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:56
  4. 5655 Heno Ivanov                           01:04:13
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:15:57
  6. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:24:07
  7. 5042 Henn Antson               Võru        01:56:26
M40 Rada (2): 17 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:50:34
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:57:50
  3. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:59:34
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:01:54
  5. 4962 Antti Roose               Kobras      01:04:52
  6. 1938 Raul Kangur               SOK         01:07:45
  7.  975 Kalle Kuusik                          01:13:15
M45 Rada (2): 17 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:50:31
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:51:00
  3. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:53:50
  4. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:56:19
  5. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:08:09
  6. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:09:57
  7.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:14:01
  8. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:21:25
  9. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:30:13
N21E Rada (2): 17 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:57:10
  2.  485 Triin Vask                Ilves       01:02:42
  3. 3896 Agnes Vask                Ilves       01:04:14
  4. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      01:04:48
  5. 2470 Jana Kink                 Kape        01:09:54
  6. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:11:18
  7.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:12:00
  8.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:58:01
VIPP Rada (3): 11 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  795 Toomas Ellervee           Ilves       00:47:59
  2. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       00:48:01
  3. 8226 Lauri Eskor                           00:49:54
  4. 8227 Edith Seegel                          01:09:13
  5. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:11:52
  6.15081 Markel Mahla                          01:12:47
  7.14237 Diana Lõhmus              TÜ          01:41:33
  8.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:44:09
M16 Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:58:53
  2. 5117 Andres Saal               Otepää      01:07:00
  3.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:48:58
M21B Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:50:07
  2. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:54:28
  3. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:01:05
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:04:16
  5. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:06:56
  6.11069 Rait Kapp                             01:18:20
M55 Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:57:13
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:59:48
  3. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:00:06
  4. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:01:24
  5. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:13:00
M60 Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:56:49
  2. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:59:39
  3. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:59:44
  4. 3685 Mati Külaase              Võru        01:01:47
  5.  708 Rein Prank                Kape        01:08:10
  6. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:17:38
  7.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:21:49
  8. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:32:35
  9. 4336 Rein Raid                 Kape        01:38:04
N18 Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:57:01
  2. 5025 Marianne Haug             Võru        00:57:55
  3. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:04:24
  4. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:04:28
  5.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:18:31
N21A Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:54:53
  2. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:57:26
  3.12142 Margit Avikson            Kobras      01:02:56
N35 Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:53:07
  2. 1301 Airi Alnek                Võru        00:55:56
  3.10194 Kadri Parts               Võru        01:50:19
  4.16421 Epp Voitka                Võru        01:50:28
N40 Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:29:11
  2. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:59:32
N45 Rada (4): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:59:15
  2. 3235 Anne Arold                OKH         01:07:22
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:10:38
  4. 5017 Heli Viks                 Võru        01:49:28
VIPT Rada (5): 11 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:32:30
  2. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      00:44:27
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:52:56
  4.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:53:39
  5. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:54:08
  6.  676 Heino Mardiste            Kape        00:55:22
  7. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:56:06
  8. 5477 Kadri Sepalaan                        00:58:50
  9.10140 Villu Serv                Kobras      01:00:07
 10. 7201 Sander Tomson             Kobras      01:00:38
 11.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:09:20
 12.15052 Pille Vinne               Kobras      01:13:22
 13. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:13:25
 14.10195 Vampula Oper              Võru        01:27:15
 15. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:30:06
 16. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:36:39
 17. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:41:40
 18.  736 Melii Liht                Põlva       01:45:32
 19.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:54:37
 20.15393 Krista Kõlli              Võru        02:12:58
N16 Rada (5): 11 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10142 Getter Matto              Kobras      01:18:37
N50 Rada (5): 11 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       01:09:17
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:11:51
N55 Rada (5): 11 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:00:54
  2. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:44
  3. 5714 Külliki Kiviste                       01:30:46
N60 Rada (5): 11 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:55:27
  2. 5012 Mare Leis                 OKH         00:57:01
  3. 4910 Leili Prans               Ilves       01:01:37
  4. 1330 Laine Saal                Kobras      01:05:30
  5. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:11:50
  6.  146 Maie Abram                Ilves       01:13:23
  7. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:22:06
  8.10196 Maria Oper                Võru        01:27:56
  9. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:29:01
M14 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:56:23
  2.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:00:43
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:00:49
  4. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       01:01:50
M65 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:59:13
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:06:16
M70 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:46:50
M75 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:07:18
VIPL Rada (6): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:41:09
  2.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:46:05
  3. 5654 Anu Iher                              00:47:59
  4.16604 Riina Masing              MTA         00:50:29
  5.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:01:23
  6. 5271 Marje Zernant                         01:02:31
  7.17235 Sander Meitsar            Valgjärve   01:15:52
  8.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  01:17:59
  9.  172 Kalli Kalde               Tartu Kuns  01:21:46
 10.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:38:09
 11. 1116 Karin Laine               Võru        01:45:08
 12.14777 Igmar Matto                           01:58:28
N14 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:46:05
  2. 5118 Margit Saal               Otepää      01:13:11
N12 Rada (7): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:46:54
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:52:32
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      01:00:58
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:05:07
  5.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:18:13
M10 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:47:54
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:57:20
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:57:52
M08 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:24:40
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:26:28
  3.13504 Erik Kersna                           00:33:51
N10 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:46:42
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      01:07:54
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  01:07:54
N08 Rada (8): 7 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14871 Agnes Tennisberg                      00:47:07
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:29:46 17p
  2. 5030 Anti Sõukand              Võru        00:56:14 13p
  3. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:02:28 13p
  4.15812 Raine Lahtvee                         01:14:00 12p
  5.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:14:26 12p
  6.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   01:29:42 12p
  7. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:39:15 11p
  8.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:04:07 11p
  9.17236 Maire Meitsar             Valgjärve   01:22:39 11p
 10. 5115 Tarmo Tüür                            01:23:57 11p
 11. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:44:54 10p
 12.  706 Endel Remmet              Kape        01:04:58 10p
 13. 8465 Helen Aluvee                          01:23:19 10p
 14. 1421 Kaarel Kure               Kobras      00:32:17 9p
 15.13506 Merit Fjodorov            Pühajärve   00:53:12 9p
 16.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      00:53:29 9p
 16.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:53:29 9p
 18.16962 Tom Martens               Võru        01:31:31 9p
 19.11302 Jaak Kroon                            01:40:54 9p
 20. 7099 Mirjam Laht                           02:07:56 9p
 21.11708 Erik Bleive               Kobras      00:59:03 5p
 22.15147 Mari Iher                             00:25:28 4p
 23.    0 Juhan Mahla                           00:28:24 3p
 23.    0 Mari Ann Mahla                        00:28:24 3p
 25.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:05:13 2p
 26.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:28:38
#1 Rada (M21E): 20 KP 8.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:57:26
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:59:51
  3. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:05:06
  4.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:05:23
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:06:37
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:09:29
  7.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:10:58
  8.  779 Karli Lambot              Orion       01:16:47
  9. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:17:10
 10. 5142 Rene Post                 Kobras      01:17:29
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:17:41
 12. 8646 Sander Mirme                          01:22:48
 13.  738 Priit Pääslane            Ilves       01:24:27
 14. 5813 Erik Saarts               Võru        01:24:33
 15. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:25:36
 16. 4169 Märt Roosaare             Ilves       01:26:01
 17.11540 Artur Taivere             OÜ ATNOBE   01:40:06
 18.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:41:35
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:50:31
  2. 5730 Allar Padari              HOK         00:50:34
  3. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:51:00
  4.10226 Meelis Merenäkk                       00:52:49
  5. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:53:50
  6. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:55:00
  7. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:56:19
  8. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:57:10
  9. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:57:50
 10. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:57:55
 11. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:56
 12. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:59:34
 13. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:00:47
 14. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:01:54
 15. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:02:42
 15.  485 Triin Vask                Ilves       01:02:42
 17. 4324 Johannes Heinsoo          Ilves       01:03:12
 18. 5655 Heno Ivanov                           01:04:13
 19. 3896 Agnes Vask                Ilves       01:04:14
 20. 2005 Pear Post                 Kobras      01:04:15
 21. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      01:04:48
 22. 4962 Antti Roose               Kobras      01:04:52
 23. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:07:17
 24. 1938 Raul Kangur               SOK         01:07:45
 25. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:08:09
 26. 2470 Jana Kink                 Kape        01:09:54
 27. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:09:57
 28. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:11:18
 29.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:12:00
 30. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:12:11
 31. 5397 Targo Tennisberg                      01:12:12
 32.  975 Kalle Kuusik                          01:13:15
 33.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:14:01
 34. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:15:57
 35. 5116 Heiki Saal                Otepää      01:17:49
 36. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:21:25
 37. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:24:07
 38. 7087 Taavi Pae                             01:24:35
 39. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:30:13
 40. 5042 Henn Antson               Võru        01:56:26
 41.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:58:01
#3 Rada (VIPP): 11 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  795 Toomas Ellervee           Ilves       00:47:59
  2. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       00:48:01
  3. 8226 Lauri Eskor                           00:49:54
  4. 8227 Edith Seegel                          01:09:13
  5. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:11:52
  6.15081 Markel Mahla                          01:12:47
  7.14237 Diana Lõhmus              TÜ          01:41:33
  8.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:44:09
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:50:07
  2.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:53:07
  3. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:54:28
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:54:53
  5. 1301 Airi Alnek                Võru        00:55:56
  6. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:56:49
  7.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:57:01
  8. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:57:13
  9. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:57:26
 10. 5025 Marianne Haug             Võru        00:57:55
 11. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:58:53
 12.  213 Saima Värton              Kobras      00:59:15
 13. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:59:39
 14. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:59:44
 15. 1311 Heini Tammik              Kape        00:59:48
 16. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:00:06
 17. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:01:05
 18. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:01:24
 19. 3685 Mati Külaase              Võru        01:01:47
 20.12142 Margit Avikson            Kobras      01:02:56
 21. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:04:16
 22. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:04:24
 23. 3900 Marili Zimmermann         Kape        01:04:28
 24. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:06:56
 25. 5117 Andres Saal               Otepää      01:07:00
 26. 3235 Anne Arold                OKH         01:07:22
 27.  708 Rein Prank                Kape        01:08:10
 28. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:10:38
 29. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:13:00
 30. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:17:38
 31.11069 Rait Kapp                             01:18:20
 32.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:18:31
 33.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:21:49
 34. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:29:11
 35. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:32:35
 36. 4336 Rein Raid                 Kape        01:38:04
 37.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:48:58
 38. 5017 Heli Viks                 Võru        01:49:28
 39.10194 Kadri Parts               Võru        01:50:19
 40.16421 Epp Voitka                Võru        01:50:28
 41. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:59:32
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 11 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:32:30
  2. 4401 Triin Aedmäe              Kobras      00:44:27
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:52:56
  4.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:53:39
  5. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      00:54:08
  6.  676 Heino Mardiste            Kape        00:55:22
  7.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:55:27
  8. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:56:06
  9. 5012 Mare Leis                 OKH         00:57:01
 10. 5477 Kadri Sepalaan                        00:58:50
 11.10140 Villu Serv                Kobras      01:00:07
 12. 7201 Sander Tomson             Kobras      01:00:38
 13.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:00:54
 14. 4910 Leili Prans               Ilves       01:01:37
 15. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:44
 16. 1330 Laine Saal                Kobras      01:05:30
 17. 3910 Aino Koser                Ilves       01:09:17
 18.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:09:20
 19. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:11:50
 20. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:11:51
 21.15052 Pille Vinne               Kobras      01:13:22
 22.  146 Maie Abram                Ilves       01:13:23
 23. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:13:25
 24.10142 Getter Matto              Kobras      01:18:37
 25. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:22:06
 26.10195 Vampula Oper              Võru        01:27:15
 27.10196 Maria Oper                Võru        01:27:56
 28. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:29:01
 29. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:30:06
 30. 5714 Külliki Kiviste                       01:30:46
 31. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:36:39
 32. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:41:40
 33.  736 Melii Liht                Põlva       01:45:32
 34.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:54:37
 35.15393 Krista Kõlli              Võru        02:12:58
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:41:09
  2.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:46:05
  2. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:46:05
  4.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:46:50
  5. 5654 Anu Iher                              00:47:59
  6.16604 Riina Masing              MTA         00:50:29
  7.16666 Lauri Pähn                Võru        00:56:23
  8.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:59:13
  9.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:00:43
 10.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:00:49
 11.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:01:23
 12. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       01:01:50
 13. 5271 Marje Zernant                         01:02:31
 14. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:06:16
 15. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:07:18
 16. 5118 Margit Saal               Otepää      01:13:11
 17.17235 Sander Meitsar            Valgjärve   01:15:52
 18.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  01:17:59
 19.  172 Kalli Kalde               Tartu Kuns  01:21:46
 20.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:38:09
 21. 1116 Karin Laine               Võru        01:45:08
 22.14777 Igmar Matto                           01:58:28
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:46:54
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:52:32
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      01:00:58
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:05:07
  5.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:18:13
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:24:40
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:26:28
  3.13504 Erik Kersna                           00:33:51
  4.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:46:42
  5.14871 Agnes Tennisberg                      00:47:07
  6. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:47:54
  7.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:57:20
  8.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:57:52
  9.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  01:07:54
  9.14780 Kairiin Märtson           Kobras      01:07:54

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 14.06.2011 22:36:11 Kobras