Põlva 8 teisipäevak, Pikajärve

24.05.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Relvo Värton
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:08:41
  2. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:10:49
  3.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:16:14
  4.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:20:14
  5. 4703 Juhan Aasaru                          01:24:34
  6. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:27:09
  7. 5034 Ainar Raju                Võru        01:31:32
  8.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:33:05
  9. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:33:19
M18 Rada (2): 18 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:19:07
  2. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:20:27
M21A Rada (2): 18 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:57:15
  2. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:58:40
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:35
  4. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:02:52
  5. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:03:06
  6. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:06:17
  7. 5397 Targo Tennisberg                      01:17:55
  8. 7087 Taavi Pae                             01:20:50
  9.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:23:26
M35 Rada (2): 18 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:54:46
  2. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:36
  3. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:01:10
  4. 5655 Heno Ivanov                           01:05:43
  5. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:07:43
  6. 5042 Henn Antson               Võru        01:19:27
  7.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:48:00
M40 Rada (2): 18 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  975 Kalle Kuusik                          00:58:19
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:59:07
  3. 5730 Allar Padari              HOK         01:03:57
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:05:35
  5. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:08:09
  6. 1938 Raul Kangur               SOK         01:14:01
  7. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:17:07
  8. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:22:47
M45 Rada (2): 18 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:52:05
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:54:16
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:05:41
  4.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:09:50
  5. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:14:48
N21E Rada (2): 18 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:06:38
  2.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:23:56
VIPP Rada (3): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:40:51
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:42:12
  3. 6109 Paul Tammo                            00:53:22
  4. 8227 Edith Seegel                          00:54:28
  5.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:56:27
  6. 8998 Katrin Kivioja            Ruusa       00:58:12
  7.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  01:14:03
  8.15081 Markel Mahla                          01:18:44
  9.16608 Risto Kaarna              Praxis      01:22:10
 10. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:26:21
 11.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:33:14
M16 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      01:13:05
  2.16227 Ander Adamson             Kobras      01:21:38
M21B Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:59:18
  2. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:59:57
  3. 5115 Tarmo Tüür                            01:05:02
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:19:31
  5. 6815 Meelis Teder                          01:26:46
  6.10260 Imre Lumiste              Webmedia    01:32:05
M50 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13082 Henn Korjus               EMÜ         02:20:46
M55 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:54:04
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:56:51
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:57:23
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:05:37
M60 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:00:56
  2. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:01:20
  3.  708 Rein Prank                Kape        01:02:40
  4. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:05:46
  5. 3685 Mati Külaase              Võru        01:12:33
  6. 4336 Rein Raid                 Kape        01:19:33
  7. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:20:20
  8. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:27:07
N18 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:27:03
N21A Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:51:41
  2. 5009 Liina Palu                Koop        01:04:40
  3.12142 Margit Avikson            Kobras      01:06:07
  4. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      01:07:58
  5. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:42:41
  6.15856 Piret Joonas                          01:45:50
N35 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:31:14
  2.17059 Kobra Maleki              EMÜ         02:21:16
  3.17060 Leila Pazouki             EMÜ         02:22:14
N40 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:44:09
N45 Rada (4): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3235 Anne Arold                OKH         00:56:07
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:08:50
  3. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:11:43
  4. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      02:10:26
VIPT Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:35:25
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:55:21
  3.10140 Villu Serv                Kobras      01:01:50
  4.15052 Pille Vinne               Kobras      01:10:44
  5.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  01:11:01
  6. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:11:48
  7. 5005 Harri Vihalemm                        01:12:12
  8.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:12:26
  9. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:14:19
 10.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:15:06
 11.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:15:40
 12.  706 Endel Remmet              Kape        01:23:31
 13. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:24:24
 14.  736 Melii Liht                Põlva       01:29:35
 15.10195 Vampula Oper              Võru        01:51:58
 16. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:52:22
 17. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:52:29
 18.15393 Krista Kõlli              Võru        02:20:32
N16 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:08:33
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:20:15
  3. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:20:28
N50 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       01:05:04
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:33:57
N55 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:08:10
  2. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:30:24
N60 Rada (5): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:59:24
  2.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:02:03
  3. 5012 Mare Leis                 OKH         01:05:19
  4. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:15:22
  5.  146 Maie Abram                Ilves       01:17:16
  6. 1330 Laine Saal                Kobras      01:32:14
  7.10196 Maria Oper                Võru        01:52:14
VIPL Rada (6): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:44:20
  2.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:45:14
  3. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      00:47:29
  4. 5654 Anu Iher                              00:50:34
  5.16604 Riina Masing              MTA         00:54:37
  6. 4312 Peeter Põder                          00:57:18
  7.15197 Sven Heiberg              Cybernetic  01:00:25
  8.14777 Igmar Matto                           01:06:01
  9.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:09:00
 10.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:11:42
 11.12430 Piret Puus                            01:14:29
 12.17033 Kersti Metsoja                        01:21:23
 13.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  01:38:42
M14 Rada (6): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14792 Roger Koosa               Kobras      00:50:31
M65 Rada (6): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:45:10
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:56:31
M75 Rada (6): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:49:19
N14 Rada (6): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:36:41
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:45:47
  3.16224 Kärt Kamja                Kobras      01:21:49
M12 Rada (7): 9 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:40:37
  2.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:40:42
  3.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:41:28
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:48
  5.11708 Erik Bleive               Kobras      00:56:51
N12 Rada (7): 9 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:15:00
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:25:27
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:25:29
M10 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:50:17
  2.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:55:37
  3.14782 Erki Sulg                 Kobras      01:04:05
  4.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  01:07:05
M08 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:43:54
  2.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  01:01:35
N10 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:57:13
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      01:06:10
  3.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  01:08:23
  4.16609 Lorely Kõrvel             Kanepi ÜG   01:52:36
  5.17040 Heili Aavola              Kanepi ÜG   01:52:50
N08 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17037 Liisi Ruuven              Kambja      00:53:45
  2.14871 Agnes Tennisberg                      01:00:00
  3.14468 Jasmiin Kraas                         01:05:35
  4.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    01:06:28
  5.16236 Kertu Sulg                Kobras      01:06:58
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:05:06 19p
  2. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:14:49 19p
  3.  145 Jüri Ümarik                           01:57:31 16p
  4. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:56:19 15p
  5. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:40:25 13p
  6.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:32:08 13p
  7. 9591 Kauri Kägo                TÜ          00:52:58 12p
  8.14699 Maria Tamm                TÜ          01:34:15 12p
  9.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        02:17:07 12p
 10.11302 Jaak Kroon                            00:56:17 9p
 11.13516 Keven Mekk                Võru        00:21:20 7p
 12.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  01:27:54 7p
 13. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:34:22 7p
 13.14168 Ants Liivamägi                        01:34:22 7p
 15.11932 Reigo Padar               Kobras      01:16:01 6p
 16. 5161 Laura Uibopuu             EKA         01:32:09 6p
 17.10205 Kaido Raidla              Ilves       00:46:06 5p
 18.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:24:47 3p
 19.15147 Mari Iher                             00:59:38 3p
 20. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:15:15 3p
#1 Rada (M21E): 20 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:08:41
  2. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:10:49
  3.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:16:14
  4.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:20:14
  5. 4703 Juhan Aasaru                          01:24:34
  6. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:27:09
  7. 5034 Ainar Raju                Võru        01:31:32
  8.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:33:05
  9. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:33:19
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 6.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:52:05
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:54:16
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:54:46
  4. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:57:15
  5.  975 Kalle Kuusik                          00:58:19
  6. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:36
  7. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:58:40
  8. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:59:07
  9. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:35
 10. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:01:10
 11. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:02:52
 12. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:03:06
 13. 5730 Allar Padari              HOK         01:03:57
 14. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:05:35
 15.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:05:41
 16. 5655 Heno Ivanov                           01:05:43
 17. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:06:17
 18. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:06:38
 19. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:07:43
 20. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:08:09
 21.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:09:50
 22. 1938 Raul Kangur               SOK         01:14:01
 23. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:14:48
 24. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:17:07
 25. 5397 Targo Tennisberg                      01:17:55
 26. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:19:07
 27. 5042 Henn Antson               Võru        01:19:27
 28. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:20:27
 29. 7087 Taavi Pae                             01:20:50
 30. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:22:47
 31.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:23:26
 32.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:23:56
 33.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:48:00
#3 Rada (VIPP): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:40:51
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:42:12
  3. 6109 Paul Tammo                            00:53:22
  4. 8227 Edith Seegel                          00:54:28
  5.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:56:27
  6. 8998 Katrin Kivioja            Ruusa       00:58:12
  7.14237 Diana Lõhmus              Tallinna V  01:14:03
  8.15081 Markel Mahla                          01:18:44
  9.16608 Risto Kaarna              Praxis      01:22:10
 10. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:26:21
 11.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:33:14
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:51:41
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:54:04
  3. 3235 Anne Arold                OKH         00:56:07
  4. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:56:51
  5. 1311 Heini Tammik              Kape        00:57:23
  6. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:59:18
  7. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:59:57
  8. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:00:56
  9. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:01:20
 10.  708 Rein Prank                Kape        01:02:40
 11. 5009 Liina Palu                Koop        01:04:40
 12. 5115 Tarmo Tüür                            01:05:02
 13. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:05:37
 14. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:05:46
 15.12142 Margit Avikson            Kobras      01:06:07
 16. 3585 Kadri Limberg             LSF PT      01:07:58
 17. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:08:50
 18. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:11:43
 19. 3685 Mati Külaase              Võru        01:12:33
 20. 5117 Andres Saal               Otepää      01:13:05
 21. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:19:31
 22. 4336 Rein Raid                 Kape        01:19:33
 23. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:20:20
 24.16227 Ander Adamson             Kobras      01:21:38
 25. 6815 Meelis Teder                          01:26:46
 26.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:27:03
 27. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:27:07
 28.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:31:14
 29.10260 Imre Lumiste              Webmedia    01:32:05
 30. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:42:41
 31. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:44:09
 32.15856 Piret Joonas                          01:45:50
 33. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      02:10:26
 34.13082 Henn Korjus               EMÜ         02:20:46
 35.17059 Kobra Maleki              EMÜ         02:21:16
 36.17060 Leila Pazouki             EMÜ         02:22:14
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 9 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:35:25
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:55:21
  3. 4910 Leili Prans               Ilves       00:59:24
  4.10140 Villu Serv                Kobras      01:01:50
  5.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       01:02:03
  6. 3910 Aino Koser                Ilves       01:05:04
  7. 5012 Mare Leis                 OKH         01:05:19
  8.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:08:10
  9. 4484 Margret Zimmermann        Kape        01:08:33
 10.15052 Pille Vinne               Kobras      01:10:44
 11.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  01:11:01
 12. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:11:48
 13. 5005 Harri Vihalemm                        01:12:12
 14.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:12:26
 15. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:14:19
 16.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    01:15:06
 17. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:15:22
 18.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:15:40
 19.  146 Maie Abram                Ilves       01:17:16
 20.10142 Getter Matto              Kobras      01:20:15
 21. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:20:28
 22.  706 Endel Remmet              Kape        01:23:31
 23. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:24:24
 24.  736 Melii Liht                Põlva       01:29:35
 25. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:30:24
 26. 1330 Laine Saal                Kobras      01:32:14
 27. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:33:57
 28.10195 Vampula Oper              Võru        01:51:58
 29.10196 Maria Oper                Võru        01:52:14
 30. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:52:22
 31. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:52:29
 32.15393 Krista Kõlli              Võru        02:20:32
#6 Rada (VIPL,M14,M65,M70,M75,N14): 10 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:36:41
  2.16610 Viljo Randoja                         00:44:20
  3.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:45:10
  4.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:45:14
  5.13218 Helle Leis                Kobras      00:45:47
  6. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      00:47:29
  7. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:49:19
  8.14792 Roger Koosa               Kobras      00:50:31
  9. 5654 Anu Iher                              00:50:34
 10.16604 Riina Masing              MTA         00:54:37
 11. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:56:31
 12. 4312 Peeter Põder                          00:57:18
 13.15197 Sven Heiberg              Cybernetic  01:00:25
 14.14777 Igmar Matto                           01:06:01
 15.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:09:00
 16.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:11:42
 17.12430 Piret Puus                            01:14:29
 18.17033 Kersti Metsoja                        01:21:23
 19.16224 Kärt Kamja                Kobras      01:21:49
 20.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  01:38:42
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:40:37
  2.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:40:42
  3.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:41:28
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:48
  5.11708 Erik Bleive               Kobras      00:56:51
  6.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:15:00
  7.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:25:27
  8.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:25:29
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:43:54
  2. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:50:17
  3.17037 Liisi Ruuven              Kambja      00:53:45
  4.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:55:37
  5.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:57:13
  6.14871 Agnes Tennisberg                      01:00:00
  7.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  01:01:35
  8.14782 Erki Sulg                 Kobras      01:04:05
  9.14468 Jasmiin Kraas                         01:05:35
 10.16238 Kristiin Kalle            Kobras      01:06:10
 11.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    01:06:28
 12.16236 Kertu Sulg                Kobras      01:06:58
 13.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  01:07:05
 14.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  01:08:23
 15.16609 Lorely Kõrvel             Kanepi ÜG   01:52:36
 16.17040 Heili Aavola              Kanepi ÜG   01:52:50

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 24.05.2011 23:18:20 Kobras