Põlva 17 teisipäevak, Poka

26.07.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Rajameister
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Alexander Minakov         Orienta-Mo  00:49:37
  2.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:54:02
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:58:07
  4. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:58:12
  5. 3665 Kaido Hallik              Ilves       00:59:58
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:02:57
  7.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:04:29
  8. 1136 Marek Atonen              Lehola      01:06:44
  9. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:09:57
 10. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:16:31
 11. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:20:39
 12. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:21:59
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:22:17
 14. 8646 Sander Mirme                          01:23:42
 15. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:31:23
 16.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:31:24
M18 Rada (2): 19 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:16:21
M21A Rada (2): 19 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:55:22
  2. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:57:45
  3. 2738 Märt Kivila               Ilves       00:58:59
  4. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:44
  5. 4703 Juhan Aasaru                          01:06:22
  6. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:11:28
  7. 2589 Martin Murre              Elioni SK   01:16:47
  8. 7087 Taavi Pae                             01:18:02
  9. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:48:02
M35 Rada (2): 19 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10226 Meelis Merenäkk                       00:49:29
  2.14809 Andres Nurk                           00:57:39
  3. 5813 Erik Saarts               Võru        00:57:47
  4. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:57:56
  5. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:00:51
  6. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:02:37
  7. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:06:08
  8.11726 Marko Veisson             Tartu       01:09:31
  9. 5655 Heno Ivanov                           01:10:02
M40 Rada (2): 19 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:57:43
  2. 1938 Raul Kangur               SOK         01:01:48
  3. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:07:43
  4. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:16:56
  5. 3449 Eero Joonas               Võru        01:18:33
M45 Rada (2): 19 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:53:22
  2. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:03:35
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:03:54
  4. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:08:23
N21E Rada (2): 19 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      01:01:57
  2.    0 Ekaterina Minakova        Orienta-Mo  01:08:06
  3. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:08:14
VIPP Rada (3): 17 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:57:34
  2.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:00:33
  3. 8226 Lauri Eskor                           01:00:41
  4.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:15:38
  5.15856 Piret Joonas                          01:18:04
  6.15081 Markel Mahla                          01:24:41
  7. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:47:13
M16 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12810 Tanel Papp                Võru        00:46:14
  2.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:08:07
  3.14469 Hendrik Rull                          01:10:13
  4.16227 Ander Adamson             Kobras      01:24:27
M21B Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:58:04
  2. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:58:49
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:03:01
  4. 7680 Janek Riives              TÜ          01:03:13
  5. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:09:45
  6.17381 Tarvo-Jaan Rebane                     01:30:18
  7.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:36:14
M50 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4902 Antti Nöps                Mate AS     00:59:47
M55 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:51:48
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:11:10
  3. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:19:24
M60 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:47:27
  2. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:54:04
  3. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:54:31
  4. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:01:37
  5.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:02:26
  6.  708 Rein Prank                Kape        01:03:51
  7.  227 Jaan Miljan               Kape        01:06:06
  8. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:12:04
  9. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:17:54
 10. 2727 Avo Eensaar                           01:19:26
 11. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:30:14
N18 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:43:37
  2. 5025 Marianne Haug             Võru        00:51:56
N21A Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:43:19
  2. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:53:34
  3. 3679 Kairit Sikkal                         00:53:50
  4.12142 Margit Avikson            Kobras      00:56:16
  5. 3658 Eva-Maria Truusalu        Rae         00:58:56
  6.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:03:50
  7.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:12:39
  8. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:13:12
N35 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10194 Kadri Parts               Võru        01:03:40
  2.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:10:36
  3.15302 Ave Nurk                  E5          01:36:36
  4.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:40:57
N40 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        00:50:08
  2. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:07:23
N45 Rada (4): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      01:00:28
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:00:38
  3. 3235 Anne Arold                OKH         01:06:16
  4. 5017 Heli Viks                 Võru        01:13:22
  5.16421 Epp Voitka                Võru        01:28:27
VIPT Rada (5): 16 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10140 Villu Serv                Kobras      00:42:02
  2.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:46:16
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:46:39
  4.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:52:40
  5. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:58:51
  6. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:59:10
  7. 5012 Mare Leis                 OKH         01:00:26
  8.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:01:55
  9.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:06:15
  9.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:06:15
 11. 5009 Liina Palu                Koop        01:12:13
 12.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:17:20
 13. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:17:27
 14. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:30:22
 15.13593 Külli Keerus                          01:36:06
 16.10195 Vampula Oper              Võru        01:39:15
 17.  740 Helle Mürk                Võru        01:54:04
N16 Rada (5): 16 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:15
  2.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:51:57
  3.10142 Getter Matto              Kobras      00:56:31
  4. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:13:49
  5.15012 Kristiina Himma           Võru        01:16:53
N50 Rada (5): 16 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:48:13
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:07:35
N55 Rada (5): 16 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:53:37
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:12:46
N60 Rada (5): 16 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:52:10
  2. 1330 Laine Saal                Kobras      00:56:51
  3. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:03:51
  4. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:06:08
  5. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:30:09
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:39:13
M14 Rada (6): 12 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:38:55
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:55:04
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:55:29
  4. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:55:41
M65 Rada (6): 12 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:50:40
M75 Rada (6): 12 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:02:28
VIPL Rada (6): 12 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:47
  2.16610 Viljo Randoja                         00:42:05
  3.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:55
  4.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:44:35
  5. 7285 Andres Tsengov                        00:50:26
  6.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:53:02
  7.12817 Teele Eensaar                         01:02:20
  8.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:11:43
  9.15393 Krista Kõlli              Võru        01:12:05
 10.16606 Liile Jõgi                WM          01:13:48
 11.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:14:01
 12.14777 Igmar Matto                           01:22:27
 13.15073 Janika Matto              Viluste     01:22:58
 14.17035 Eve Sibul                             01:42:51
N14 Rada (6): 12 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:43:49
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:51:01
M12 Rada (7): 11 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:47:13
  2.17236 Maire Meitsar                         00:47:46
N12 Rada (7): 11 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:44:08
M10 Rada (8): 8 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:16:55
  2. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:32:14
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:33:10
N10 Rada (8): 8 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16079 Marianne Toots            Vastseliin  00:21:27
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:22:34
  3.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:40:48
  4.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:41:02
M08 Rada (8): 8 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin                        00:25:40
  2.11300 Emil Eensaar                          00:29:36
  3.14008 Karl Martin Puna                      00:42:34
  4.11240 Ralf Kivil                            00:42:53
  5.17129 Kaspar Tsengov                        01:38:08
N08 Rada (8): 8 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16213 Gerda Kivil                           00:42:53
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:23:40 24p
  2. 4338 Kristjan-Martin Kirjanen  TAOK        01:19:05 20p
  3.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:14:43 19p
  4. 1240 Jüri Rokko                SK          00:57:33 17p
  5. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:08:05 17p
  6.  146 Maie Abram                Ilves       01:00:51 15p
  7. 5115 Tarmo Tüür                            01:17:10 14p
  8. 4336 Rein Raid                 Kape        01:22:37 13p
  9. 4211 Jaagup Truusalu           Võru        00:52:00 12p
 10. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:57:55 12p
 11.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:47:13 11p
 12.14815 Tiina Sedman              TÜ          01:09:34 11p
 13.16214 Rasmus Kruusa                         00:43:43 10p
 14.17236 Maire Meitsar                         00:48:58 10p
 15. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:58:03 10p
 16.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:25:46 10p
 17.11302 Jaak Kroon                            01:40:15 10p
 18. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:55:48 9p
 19.15393 Krista Kõlli              Võru        00:21:40 8p
#1 Rada (M21E): 20 KP 7.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Alexander Minakov         Orienta-Mo  00:49:37
  2.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:54:02
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:58:07
  4. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:58:12
  5. 3665 Kaido Hallik              Ilves       00:59:58
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:02:57
  7.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:04:29
  8. 1136 Marek Atonen              Lehola      01:06:44
  9. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:09:57
 10. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:16:31
 11. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:20:39
 12. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:21:59
 13. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:22:17
 14. 8646 Sander Mirme                          01:23:42
 15. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:31:23
 16.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:31:24
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 19 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10226 Meelis Merenäkk                       00:49:29
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:53:22
  3. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:55:22
  4.14809 Andres Nurk                           00:57:39
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:57:43
  6. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:57:45
  7. 5813 Erik Saarts               Võru        00:57:47
  8. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:57:56
  9. 2738 Märt Kivila               Ilves       00:58:59
 10. 2005 Pear Post                 Kobras      00:59:44
 11. 8761 Raul Jalast               SA Tartu K  01:00:51
 12. 1938 Raul Kangur               SOK         01:01:48
 13. 2670 Heleri Kivil              LSF PT      01:01:57
 14. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:02:37
 15. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:03:35
 16.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:03:54
 17. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:06:08
 18. 4703 Juhan Aasaru                          01:06:22
 19. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:07:43
 20.    0 Ekaterina Minakova        Orienta-Mo  01:08:06
 21. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:08:14
 22. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:08:23
 23.11726 Marko Veisson             Tartu       01:09:31
 24. 5655 Heno Ivanov                           01:10:02
 25. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:11:28
 26. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:16:21
 27. 2589 Martin Murre              Elioni SK   01:16:47
 28. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:16:56
 29. 7087 Taavi Pae                             01:18:02
 30. 3449 Eero Joonas               Võru        01:18:33
 31. 9723 Ülar Aasa                 Elioni SK   01:48:02
#3 Rada (VIPP): 17 KP 5.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:57:34
  2.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:00:33
  3. 8226 Lauri Eskor                           01:00:41
  4.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:15:38
  5.15856 Piret Joonas                          01:18:04
  6.15081 Markel Mahla                          01:24:41
  7. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:47:13
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 17 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:43:19
  2. 3717 Laura Joonas              Võru        00:43:37
  3.12810 Tanel Papp                Võru        00:46:14
  4.  143 Madis Oras                Ilves       00:47:27
  5.  359 Erika Joonas              Võru        00:50:08
  6. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:51:48
  7. 5025 Marianne Haug             Võru        00:51:56
  8. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:53:34
  9. 3679 Kairit Sikkal                         00:53:50
 10. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:54:04
 11. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:54:31
 12.12142 Margit Avikson            Kobras      00:56:16
 13. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:58:04
 14. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:58:49
 15. 3658 Eva-Maria Truusalu        Rae         00:58:56
 16. 4902 Antti Nöps                Mate AS     00:59:47
 17.  213 Saima Värton              Kobras      01:00:28
 18. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:00:38
 19. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:01:37
 20.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:02:26
 21. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:03:01
 22. 7680 Janek Riives              TÜ          01:03:13
 23.10194 Kadri Parts               Võru        01:03:40
 24.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:03:50
 25.  708 Rein Prank                Kape        01:03:51
 26.  227 Jaan Miljan               Kape        01:06:06
 27. 3235 Anne Arold                OKH         01:06:16
 28. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:07:23
 29.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        01:08:07
 30. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:09:45
 31.14469 Hendrik Rull                          01:10:13
 32.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:10:36
 33. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:11:10
 34. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:12:04
 35.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:12:39
 36. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:13:12
 37. 5017 Heli Viks                 Võru        01:13:22
 38. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:17:54
 39. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:19:24
 40. 2727 Avo Eensaar                           01:19:26
 41.16227 Ander Adamson             Kobras      01:24:27
 42.16421 Epp Voitka                Võru        01:28:27
 43. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:30:14
 44.17381 Tarvo-Jaan Rebane                     01:30:18
 45.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:36:14
 46.15302 Ave Nurk                  E5          01:36:36
 47.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:40:57
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 16 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:15
  2.10140 Villu Serv                Kobras      00:42:02
  3.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:46:16
  4. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:46:39
  5. 3910 Aino Koser                Ilves       00:48:13
  6.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:51:57
  7. 4910 Leili Prans               Ilves       00:52:10
  8.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:52:40
  9. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:53:37
 10.10142 Getter Matto              Kobras      00:56:31
 11. 1330 Laine Saal                Kobras      00:56:51
 12. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:58:51
 13. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:59:10
 14. 5012 Mare Leis                 OKH         01:00:26
 15.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:01:55
 16. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:03:51
 17. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:06:08
 18.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:06:15
 18.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:06:15
 20. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:07:35
 21. 5009 Liina Palu                Koop        01:12:13
 22.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:12:46
 23. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:13:49
 24.15012 Kristiina Himma           Võru        01:16:53
 25.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:17:20
 26. 2780 Sarmite Sild              Võru        01:17:27
 27. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:30:09
 28. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:30:22
 29.13593 Külli Keerus                          01:36:06
 30.10196 Maria Oper                Võru        01:39:13
 31.10195 Vampula Oper              Võru        01:39:15
 32.  740 Helle Mürk                Võru        01:54:04
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16666 Lauri Pähn                Võru        00:38:55
  2. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:47
  3.16610 Viljo Randoja                         00:42:05
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:43:49
  5.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:55
  6.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:44:35
  7. 7285 Andres Tsengov                        00:50:26
  8.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:50:40
  9.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:51:01
 10.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:53:02
 11.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:55:04
 12.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:55:29
 13. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:55:41
 14.12817 Teele Eensaar                         01:02:20
 15. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:02:28
 16.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:11:43
 17.15393 Krista Kõlli              Võru        01:12:05
 18.16606 Liile Jõgi                WM          01:13:48
 19.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:14:01
 20.14777 Igmar Matto                           01:22:27
 21.15073 Janika Matto              Viluste     01:22:58
 22.17035 Eve Sibul                             01:42:51
#7 Rada (M12,N12): 11 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:44:08
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:47:13
  3.17236 Maire Meitsar                         00:47:46
#8 Rada (M10,N10,M08,N08): 8 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:16:55
  2.16079 Marianne Toots            Vastseliin  00:21:27
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:22:34
  4.14470 Kaspar Karolin                        00:25:40
  5.11300 Emil Eensaar                          00:29:36
  6. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:32:14
  7.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:33:10
  8.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:40:48
  9.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:41:02
 10.14008 Karl Martin Puna                      00:42:34
 11.11240 Ralf Kivil                            00:42:53
 11.16213 Gerda Kivil                           00:42:53
 13.17129 Kaspar Tsengov                        01:38:08

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 27.07.2011 12:16:35 Kobras