Põlva 2 teisipäevak

12.04.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kolla Järveoja
[#1] [#10] [#2] [#3] [#4] [#5]
[#6] [#7] [#8] [#9] [M08] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B]
[M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55]
[M60] [M65] [M70] [M75] [MATKA] [MRO]
[N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18]
[N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP]
[VIPT]
M21E Rada (1): 20 KP 6,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:40:44
  2.11326 Marten Vunukainen         Kobras      00:45:03
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:47:24
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:49:05
  5. 6080 Riivo Roose                           00:49:36
  6. 8646 Sander Mirme                          00:50:25
  7. 1300 Paavo Rõigas              Peko        00:50:52
  8. 4962 Antti Roose               Kobras      00:51:26
  9. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:52:31
 10.  795 Toomas Ellervee           Ilves       00:57:30
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 00:57:31
 11. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:57:31
 13.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  00:57:47
 14. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   00:59:19
 15. 4703 Juhan Aasaru              Webmedia    01:01:22
M21A Rada (3): 15 KP 5,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2005 Pear Post                 Kobras      00:42:45
  2. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:43:37
  3. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:44:04
  4.12361 Erki Vinni                Ida-Viruma  00:44:15
  4. 7510 Antti Siima               Kobras      00:44:15
  6. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:47:57
  7. 1456 Vallo Männiste            Kobras      00:49:21
  8. 5397 Targo Tennisberg          Tartu       00:49:52
  9. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:06:13
M35 Rada (3): 15 KP 5,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14809 Andres Nurk                           00:40:54
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:43:21
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:44:32
  4. 7087 Taavi Pae                             00:54:44
M40 Rada (3): 15 KP 5,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:39:36
  2. 1938 Raul Kangur               SOK         00:41:55
  3. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  00:45:04
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:46:43
  5.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   00:49:43
M45 Rada (3): 15 KP 5,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:40:11
  2. 1217 Jaak Jaagus               Saku        00:45:12
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:51:35
N21E Rada (3): 15 KP 5,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:41:28
  2. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:49:44
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:53:57
  4.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:06:12
VIPP Rada (4): 11 KP 4,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  00:35:49
  2.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:47:30
  3. 7406 Triin Pohla               Ilves       00:49:46
  4.16597 Alger Ers                 Tartu       00:50:18
  5. 7508 Martin Zvirblis           Kobras      00:57:18
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:04:32
  7.16596 Jasmin Geissler                       01:23:00
M16 Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      00:32:02
  2.16227 Ander Adamson             Kobras      00:46:27
  3.14792 Roger Koosa               Kobras      00:46:33
M21B Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11932 Reigo Padar               Kobras      00:28:16
  2. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:40:10
  3. 8795 Teet Kuivkaev             Elioni SK   00:56:08
M55 Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:32:25
  2. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:37:27
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:38:20
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:41:27
  5. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:53:36
M60 Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  708 Rein Prank                Kape        00:37:07
  2. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:37:21
  3. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:40:57
  4. 4336 Rein Raid                 Kape        00:41:43
  5.    3 Mati Poom                 TON         00:42:30
  6. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:43:13
  7. 3685 Mati Külaase              Võru        00:46:00
  8. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:53:11
N18 Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        00:35:03
N21A Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12142 Margit Avikson            Kobras      00:29:59
  2. 4436 Külli Leiger              Kape        00:36:05
  3. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:37:15
  4.13216 Kadri Aia                 Kobras      00:37:22
  5.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:39:21
  6. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:41:35
  7. 9946 Merilin Niin              Jüri Gümna  00:52:07
N35 Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3714 Heli Haug                 Võru        00:38:46
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      00:39:15
  3.10194 Kadri Parts               Võru        00:39:17
  4.16651 Maris Lepik               Tartu       00:58:13
  4.16650 Anneli Lunts              Tartu       00:58:13
N40 Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2741 Merike Paapson            TON         00:39:58
  2.  566 Ruth Vunukainen           TÜ          00:50:01
  3.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:11:44
  3.14401 Imbi Soomets              Tartu Suus  01:11:44
N45 Rada (5): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:36:29
  2.  213 Saima Värton              Kobras      00:36:54
  3. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:44:12
  4. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      00:59:56
VIPT Rada (6): 11 KP 3,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10140 Villu Serv                Kobras      00:28:28
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:03
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:32:17
  4.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:37:09
  5.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:37:20
  6.15052 Pille Vinne               Kobras      00:37:21
  7. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:38:57
  8.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:39:00
  9. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:40:36
 10. 6716 Kauri Kürsa               Maksu- ja   00:43:13
 11. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       00:43:26
 12.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:48:16
 13.  736 Melii Liht                Põlva       00:51:22
 14. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:51:33
 15.10195 Vampula Oper              Võru        01:10:20
 16.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:11:05
 17.15393 Krista Kõlli              Võru        01:31:35
N16 Rada (6): 11 KP 3,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:30:09
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:40:29
N50 Rada (6): 11 KP 3,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:47:05
N55 Rada (6): 11 KP 3,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:43:51
  2. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:44:18
N60 Rada (6): 11 KP 3,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:39:18
  2. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:46:19
  3. 1330 Laine Saal                Kobras      00:49:59
  4.  146 Maie Abram                Ilves       00:53:27
  5. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:54:31
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:10:21
M14 Rada (7): 10 KP 2,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:26:59
  2.10198 Mihkel Parts              Võru        00:31:42
M65 Rada (7): 10 KP 2,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:38:06
M70 Rada (7): 10 KP 2,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:27:01
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:39
  3.15694 Rami Niemistö             Soome       00:47:14
M75 Rada (7): 10 KP 2,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:49:14
VIPL Rada (7): 10 KP 2,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:29:52
  2.15302 Ave Nurk                  E5          00:30:17
  3.14849 Raili Kallavus            SA Põlvama  00:30:18
  4. 8851 Helen Juhkam              Mooste      00:33:05
  5.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:37:19
  6.11786 Epp Säga                  Kobras      00:38:09
  7. 4312 Peeter Põder                          00:45:17
  8.15060 Katrin Vinne              Põlva       00:45:20
  9. 5541 Annika Puusalu            Kobras      00:46:07
 10.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:49:38
N14 Rada (7): 10 KP 2,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15012 Kristiina Himma           Võru        00:31:39
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:38
  3.13218 Helle Leis                Kobras      00:34:53
  4.16224 Kärt Kamja                Kobras      00:57:26
M12 Rada (8): 9 KP 2,3 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:20:46
  2.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:29:25
  3.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:30:06
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:30:17
  5.15076 Reigo Tooming             Põlva       00:32:47
  6.15077 Reiko Tooming             Põlva       00:32:56
  7.15144 Art Ladva                 Kobras      00:44:28
  7.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:44:28
  9.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:54:07
 10.11708 Erik Bleive               Kobras      01:05:37
N12 Rada (8): 9 KP 2,3 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:32:14
  2.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  00:39:49
  3.16598 Reti-Liz Sabalisk         Põlva       00:39:52
  4.16241 Hanna Lihtsa              Põlva KK    01:04:05
  5.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:07:14
  6.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:08:16
M10 Rada (9): 4 KP 1,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:13:13
  2.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:22:28
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:22:56
  4. 1435 Kerten Matto                          00:23:22
  5.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:38:15
M08 Rada (9): 4 KP 1,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13542 Aarne Säga                Põlva mk    00:38:09
  2.13766 Oliver Uibos                          00:39:50
  3.13688 Oliver Tennisberg                     00:45:42
  4.10245 Kaur Hallik                           01:00:12
  5.15085 Koit Hallik                           01:00:57
N10 Rada (9): 4 KP 1,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:22:53
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:23:05
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:54:54
N08 Rada (9): 4 KP 1,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15074 Johanna Nurk                          00:21:41
  2.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:22:59
  3.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:33:17
  4.14871 Agnes Tennisberg                      00:39:47
  5. 5043 Kristina Haug             Võru        00:44:28
  6.15058 Emily Vinne               Mammaste L  00:45:16
  7.13105 Ebe Hallik                            01:00:57
MRO Rada (10): 17 KP 9,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:47:11
  2. 3020 Mihkel Reimaa             Mercury     00:57:47
  3. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:59:26
NRO Rada (10): 17 KP 9,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3994 Helena Heinväli           Kobras      00:58:40
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4304 Adele Puusalu             Kobras      01:00:30 20p
  2. 2469 Ilmar Kink                Kape        00:48:35 16p
  3. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:51:00 16p
  4.  722 Arvo Järvet               Ilves       01:01:33 15p
  5. 5730 Allar Padari              HOK         00:38:11 14p
  6. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:41:40 14p
  7. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:47:12 14p
  8. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:28:36 10p
  9.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:29:01 10p
 10.16239 Kadri Lihtsa              Põlva       01:04:06 9p
 11.10963 Liis Kuusik               Põlvamaa    00:31:03 8p
 12.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:44:32 7p
 13.10140 Villu Serv                Kobras      00:44:34 7p
 14. 3665 Kaido Hallik              Ilves       01:00:57 7p
 15.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:34:32 4p
 16. 4231 Kertu Luht                Ilves       00:39:50 4p
 17.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:32:49 2p
 17. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:32:49 2p
#1 Rada (M21E): 20 KP 6,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:40:44
  2.11326 Marten Vunukainen         Kobras      00:45:03
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:47:24
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:49:05
  5. 6080 Riivo Roose                           00:49:36
  6. 8646 Sander Mirme                          00:50:25
  7. 1300 Paavo Rõigas              Peko        00:50:52
  8. 4962 Antti Roose               Kobras      00:51:26
  9. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:52:31
 10.  795 Toomas Ellervee           Ilves       00:57:30
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 00:57:31
 11. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:57:31
 13.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  00:57:47
 14. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   00:59:19
 15. 4703 Juhan Aasaru              Webmedia    01:01:22
#3 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 15 KP 5,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:39:36
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:40:11
  3.14809 Andres Nurk                           00:40:54
  4. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:41:28
  5. 1938 Raul Kangur               SOK         00:41:55
  6. 2005 Pear Post                 Kobras      00:42:45
  7. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:43:21
  8. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:43:37
  9. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:44:04
 10.12361 Erki Vinni                Ida-Viruma  00:44:15
 10. 7510 Antti Siima               Kobras      00:44:15
 12. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:44:32
 13. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  00:45:04
 14. 1217 Jaak Jaagus               Saku        00:45:12
 15. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:46:43
 16. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:47:57
 17. 1456 Vallo Männiste            Kobras      00:49:21
 18.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   00:49:43
 19. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:49:44
 20. 5397 Targo Tennisberg          Tartu       00:49:52
 21.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:51:35
 22.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:53:57
 23. 7087 Taavi Pae                             00:54:44
 24.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:06:12
 25. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:06:13
#4 Rada (VIPP): 11 KP 4,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  00:35:49
  2.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:47:30
  3. 7406 Triin Pohla               Ilves       00:49:46
  4.16597 Alger Ers                 Tartu       00:50:18
  5. 7508 Martin Zvirblis           Kobras      00:57:18
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:04:32
  7.16596 Jasmin Geissler                       01:23:00
#5 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 12 KP 3,6 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11932 Reigo Padar               Kobras      00:28:16
  2.12142 Margit Avikson            Kobras      00:29:59
  3. 5117 Andres Saal               Otepää      00:32:02
  4. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:32:25
  5. 5025 Marianne Haug             Võru        00:35:03
  6. 4436 Külli Leiger              Kape        00:36:05
  7. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:36:29
  8.  213 Saima Värton              Kobras      00:36:54
  9.  708 Rein Prank                Kape        00:37:07
 10. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:37:15
 11. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:37:21
 12.13216 Kadri Aia                 Kobras      00:37:22
 13. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:37:27
 14. 1311 Heini Tammik              Kape        00:38:20
 15. 3714 Heli Haug                 Võru        00:38:46
 16.12211 Sigrid Saluri             Kobras      00:39:15
 17.10194 Kadri Parts               Võru        00:39:17
 18.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:39:21
 19. 2741 Merike Paapson            TON         00:39:58
 20. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:40:10
 21. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:40:57
 22. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:41:27
 23. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:41:35
 24. 4336 Rein Raid                 Kape        00:41:43
 25.    3 Mati Poom                 TON         00:42:30
 26. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:43:13
 27. 2008 Ellen Lembra              Kape        00:44:12
 28. 3685 Mati Külaase              Võru        00:46:00
 29.16227 Ander Adamson             Kobras      00:46:27
 30.14792 Roger Koosa               Kobras      00:46:33
 31.  566 Ruth Vunukainen           TÜ          00:50:01
 32. 9946 Merilin Niin              Jüri Gümna  00:52:07
 33. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:53:11
 34. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:53:36
 35. 8795 Teet Kuivkaev             Elioni SK   00:56:08
 36.16650 Anneli Lunts              Tartu       00:58:13
 36.16651 Maris Lepik               Tartu       00:58:13
 38. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      00:59:56
 39.14401 Imbi Soomets              Tartu Suus  01:11:44
 39.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:11:44
#6 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 11 KP 3,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10140 Villu Serv                Kobras      00:28:28
  2.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:30:09
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:03
  4. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:32:17
  5.13548 Anne Serv                 Põlva ÜG    00:37:09
  6.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:37:20
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      00:37:21
  8. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:38:57
  9.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:39:00
 10. 4910 Leili Prans               Ilves       00:39:18
 11.10142 Getter Matto              Kobras      00:40:29
 12. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:40:36
 13. 6716 Kauri Kürsa               Maksu- ja   00:43:13
 14. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       00:43:26
 15.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:43:51
 16. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:44:18
 17. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:46:19
 18. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:47:05
 19.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:48:16
 20. 1330 Laine Saal                Kobras      00:49:59
 21.  736 Melii Liht                Põlva       00:51:22
 22. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:51:33
 23.  146 Maie Abram                Ilves       00:53:27
 24. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:54:31
 25.10195 Vampula Oper              Võru        01:10:20
 26.10196 Maria Oper                Võru        01:10:21
 27.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:11:05
 28.15393 Krista Kõlli              Võru        01:31:35
#7 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 10 KP 2,7 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:26:59
  2.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:27:01
  3.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:29:52
  4.15302 Ave Nurk                  E5          00:30:17
  5.14849 Raili Kallavus            SA Põlvama  00:30:18
  6.15012 Kristiina Himma           Võru        00:31:39
  7.10198 Mihkel Parts              Võru        00:31:42
  8. 8851 Helen Juhkam              Mooste      00:33:05
  9.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:38
 10.13218 Helle Leis                Kobras      00:34:53
 11.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:37:19
 12. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:38:06
 13.11786 Epp Säga                  Kobras      00:38:09
 14.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:39
 15. 4312 Peeter Põder                          00:45:17
 16.15060 Katrin Vinne              Põlva       00:45:20
 17. 5541 Annika Puusalu            Kobras      00:46:07
 18.15694 Rami Niemistö             Soome       00:47:14
 19. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:49:14
 20.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:49:38
 21.16224 Kärt Kamja                Kobras      00:57:26
#8 Rada (M12,N12): 9 KP 2,3 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:20:46
  2.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:29:25
  3.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:30:06
  4.11713 Martin Sults              Kobras      00:30:17
  5.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:32:14
  6.15076 Reigo Tooming             Põlva       00:32:47
  7.15077 Reiko Tooming             Põlva       00:32:56
  8.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  00:39:49
  9.16598 Reti-Liz Sabalisk         Põlva       00:39:52
 10.15144 Art Ladva                 Kobras      00:44:28
 10.16240 Aleksander Saluri         Kobras      00:44:28
 12.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:54:07
 13.16241 Hanna Lihtsa              Põlva KK    01:04:05
 14.11708 Erik Bleive               Kobras      01:05:37
 15.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:07:14
 16.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      01:08:16
#9 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 1,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:13:13
  2.15074 Johanna Nurk                          00:21:41
  3.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:22:28
  4.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:22:53
  5.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:22:56
  6.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:22:59
  7.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:23:05
  8. 1435 Kerten Matto                          00:23:22
  9.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:33:17
 10.13542 Aarne Säga                Põlva mk    00:38:09
 11.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:38:15
 12.14871 Agnes Tennisberg                      00:39:47
 13.13766 Oliver Uibos                          00:39:50
 14. 5043 Kristina Haug             Võru        00:44:28
 15.15058 Emily Vinne               Mammaste L  00:45:16
 16.13688 Oliver Tennisberg                     00:45:42
 17.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:54:54
 18.10245 Kaur Hallik                           01:00:12
 19.13105 Ebe Hallik                            01:00:57
 19.15085 Koit Hallik                           01:00:57
#10 Rada (MRO,NRO): 17 KP 9,2 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:47:11
  2. 3020 Mihkel Reimaa             Mercury     00:57:47
  3. 3994 Helena Heinväli           Kobras      00:58:40
  4. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:59:26

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 19.04.2011 23:18:39 Kobras