Põlva 6 teisipäevak, Prangli

10.05.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Mihkel Järveoja
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 8.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4625 Arturs Paulins            Meþmalas    01:01:08
  2.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:05:55
  3. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:06:55
  4. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   01:09:07
  5. 3980 Priit Randman             Rakv        01:09:58
  6. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:11:01
  7. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:11:04
  8.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:15:58
  9. 4149 Even Toomas               Peko        01:17:57
 10. 5082 Eduard Taivere            Tartu       01:18:23
 11.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:18:32
 12. 3665 Kaido Hallik              Ilves       01:18:42
 13. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:18:49
 14.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:20:47
 15. 8646 Sander Mirme                          01:23:36
 16. 3466 Timo Sild                 Võru        01:24:50
 16. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:24:50
 18. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:24:58
 19. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:29:34
 20. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:30:55
 21. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:31:43
 22.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:42:54
 23. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:09
 24. 5042 Henn Antson               Võru        02:38:02
M21A Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3660 Kenny Kivikas             Ilves       00:50:15
  2. 3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK   00:51:57
  3. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:55:46
  4. 2684 Vallo Vaher               JOKA        00:55:56
  5. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:57:07
  6. 3718 Jüri Joonas               Võru        00:59:35
  7. 4292 Siim Jõesaar              Ilves       01:00:56
  8. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:02:09
  9. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:06:38
 10. 5115 Tarmo Tüür                            01:10:02
 11. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:13:12
 12. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:14:09
 13.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:15:41
 14. 7483 Toomas Orason             Rotalia     01:30:47
M35 Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:49:17
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:55:02
  3. 5655 Heno Ivanov                           01:02:05
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:41
  5. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:31:24
  6.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:35:28
M40 Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1938 Raul Kangur               SOK         00:52:01
  2. 4962 Antti Roose               Kobras      00:57:13
  3. 5730 Allar Padari              HOK         00:57:48
  4. 9466 Andres Hummal             Rakv        00:59:42
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:01:28
  6. 1152 Taivo Tali                Harju KEK   01:07:55
  7. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:16:33
  8. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:18:33
  9. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:31:43
M45 Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  217 Toivo Toomas              Peko        00:56:13
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:57:16
  3. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:59:07
  4.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:04:12
  5. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:05:54
  6.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:10:47
  7. 2013 Tõnu Ilves                Kape        01:11:34
  8. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:18:48
N21E Rada (2): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2470 Jana Kink                 Kape        01:15:45
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:21:39
VIPP Rada (3): 15 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           01:01:45
  2. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:02:38
  3.15081 Markel Mahla                          01:23:53
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:24:07
  5. 6094 Hendrik Nigul             TÜ          01:24:20
  6. 8998 Katrin Kivioja            Ruusa       01:24:29
  7. 7406 Triin Pohla               Ilves       01:24:43
  8. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:29:40
  9. 8227 Edith Seegel                          01:30:23
 10.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:41:38
 10.16612 Sander Vaher              Tartu       01:41:38
 10.16613 Priit Vaher               Tartu       01:41:38
 13.16978 Laura Kirss               Minton      01:43:13
 13.16608 Risto Kaarna              Praxis      01:43:13
 15. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:57:34
M16 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:10:09
M21B Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:49:01
  2.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:53:57
  3. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:54:50
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:55:09
  5. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:02:59
  6. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:10:56
  7.16714 Jaan Laks                 Tartu       02:30:50
M50 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5290 Kalev Pormeister                      00:57:57
M55 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:44:38
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:47:48
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:49:13
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:04:46
  5. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:10:25
M60 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:39:16
  2. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:43:14
  3. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:48:30
  4. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:48:57
  5.  708 Rein Prank                Kape        00:49:16
  6. 4336 Rein Raid                 Kape        00:57:27
  7.  706 Endel Remmet              Kape        01:06:03
  8. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:08:27
  9. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:12:14
N18 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:50:37
  2. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:56:43
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:18:39
N21A Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3797 Kerstin Uiboupin          Võru        00:42:27
  2. 5025 Marianne Haug             Võru        00:46:08
  3. 4436 Külli Leiger              Kape        00:46:28
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:46:55
  5. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:47:38
  6.12142 Margit Avikson            Kobras      00:51:43
  7.13488 Merike Annuk              SK VISA     01:04:17
  8. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:04:35
  9.14699 Maria Tamm                TÜ          01:22:21
N35 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:43:06
  2. 3714 Heli Haug                 Võru        01:03:05
  3.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:19:51
  4.16715 Külli Laks Vahemäe        x70         02:30:50
N40 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:49:21
  2. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:59:09
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:25:54
  4.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:29:47
  4.14401 Imbi Soomets                          01:29:47
N45 Rada (4): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3235 Anne Arold                OKH         00:50:08
  2. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:19
  3.  213 Saima Värton              Kobras      00:53:29
  4.  256 Virve Einpaul             Ilves       01:02:00
  5.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:02:57
  6. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:34:30
VIPT Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:35:43
  2. 2741 Merike Paapson            TON         00:41:53
  3. 1301 Airi Alnek                Võru        00:42:42
  4.14809 Andres Nurk                           00:46:56
  5. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:49:21
  6.    3 Mati Poom                 TON         00:50:47
  7.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:52:05
  8.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:56:39
  9. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:00:05
 10. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:01:45
 11.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:03:11
 11.10140 Villu Serv                Kobras      01:03:11
 13. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:03:19
 14. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:10:16
 15. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:10:23
 16.11069 Rait Kapp                             01:13:29
 17.10195 Vampula Oper              Võru        01:18:53
 18.  736 Melii Liht                Põlva       01:19:44
 19.15393 Krista Kõlli              Võru        01:50:12
 20.11714 Margit Tõrra              Kobras      02:04:26
N16 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:00:21
N50 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:03:28
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       01:26:59
N55 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:58:30
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:00:06
  3. 8059 Anne Valdmaa              SK Visa     01:13:17
N60 Rada (5): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1330 Laine Saal                Kobras      00:59:45
  2. 4910 Leili Prans               Ilves       01:01:35
  3.  146 Maie Abram                Ilves       01:07:27
  4. 5012 Mare Leis                 OKH         01:10:02
  5. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:19:15
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:19:42
  7. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:21:05
M14 Rada (6): 8 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:41:41
  2. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:48:06
  3. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:59:17
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:00:50
  5.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:03:46
M65 Rada (6): 8 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:50:30
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:07:40
M70 Rada (6): 8 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:48:56
M75 Rada (6): 8 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:58:40
VIPL Rada (6): 8 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:47:18
  2.15052 Pille Vinne               Kobras      00:52:14
  3.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:54:00
  4.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:57:45
  5.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:58:12
  5.16979 Kristo Kaljuvee           Hanza       00:58:12
  5.16980 Peeter Parts              Põlva       00:58:12
  5.16981 Margit Hiir               Põlva       00:58:12
  9.15302 Ave Nurk                  E5          00:59:30
 10.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:05:04
 11.16610 Viljo Randoja                         01:05:52
 12.11786 Epp Säga                  Kobras      01:09:09
 13.12430 Piret Puus                            01:10:39
 14.16604 Riina Masing              MTA         01:13:12
 15.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:14:36
 16.15856 Piret Joonas                          01:19:03
 17.16977 Kaidi Peiker              Tartu       01:19:04
 18.14777 Igmar Matto                           01:47:02
 19. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:47:13
N14 Rada (6): 8 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:42:11
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:58:41
  3. 4440 Liis Toomas               Peko        01:03:53
  4. 5689 Mirjam Iher               TDL         01:10:13
M12 Rada (7): 6 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:31:14
  2.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:33:51
  3.11713 Martin Sults              Kobras      00:37:30
  4.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:58:10
  5. 1300 Paavo Rõigas              Peko        00:58:13
  6.13650 Rasmus Ellamik            Sassi last  01:21:35
N12 Rada (7): 6 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9327 Birgit Rõõm                           00:48:45
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:52:39
  3.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:52:53
  4.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:53:15
  5. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:55:28
  6.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:07:39
  7.16598 Reti-Liz Sabalisk         Põlva ÜG    01:08:02
  8.16976 Kalli Kalde               Kambja Põh  01:25:30
  8.16614 Kirke Kalde               Kambja Põh  01:25:30
M10 Rada (8): 4 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:22:53
  2.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:24:25
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:24:44
  4.16240 Aleksander Saluri                     00:25:05
  5.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:25:07
  6. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:51:26
M08 Rada (8): 4 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13688 Oliver Tennisberg                     00:29:51
  2.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:39:50
  3.16654 Henri Värton              Kesklinna   00:41:03
  4.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:51:11
  5.14470 Kaspar Karolin                        01:03:42
N10 Rada (8): 4 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:25:24
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:25:36
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:25:43
  4.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:28:24
  5.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    00:28:25
N08 Rada (8): 4 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15147 Mari Iher                             00:56:46
  2.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  01:19:06
MRO Rada (9): 8 KP 13,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6080 Riivo Roose                           00:54:03
  2. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:04:15
  3.13451 Janoð Nikopensius         OÜ Heisand  01:04:20
  4. 7517 Sander Linnus             Peko        01:04:23
  5. 2469 Ilmar Kink                Kape        01:13:13
  6. 1938 Raul Kangur               SOK         01:15:20
  7.  891 Priit Poopuu              JOKA        01:24:17
  8. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:29:06
  9. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:30:58
NRO Rada (9): 8 KP 13,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12673 Helen Vellau              Ilves       01:25:03
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:29:45 22p
  2. 3767 Kristo Heinmann           Ilves       00:39:35 20p
  3. 3467 Lauri Sild                Võru        00:41:11 20p
  4.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       02:28:55 20p
  5. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:22:32 18p
  6. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:11:40 16p
  7.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:36:12 14p
  8. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:49:51 14p
  9. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:23 14p
 10.10226 Meelis Merenäkk                       01:01:42 14p
 11.  145 Jüri Ümarik                           01:08:21 14p
 12.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:37:43 13p
 13.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:58:15 13p
 14. 5142 Rene Post                 Kobras      00:28:24 12p
 15. 3900 Marili Zimmermann         Kape        00:42:08 12p
 16.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:26:53 12p
 17. 5066 Helina Kärner             Haridus ja  00:53:09 11p
 18. 4336 Rein Raid                 Kape        00:57:27 11p
 19. 5114 Piret Truusalu                        01:07:51 10p
 20.16227 Ander Adamson             Kobras      01:17:41 10p
 21.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  01:21:51 10p
 22.10260 Imre Lumiste              Webmedia    01:34:03 10p
 23. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:50:30 9p
 24.13663 Katrin Gabrel                         01:11:36 9p
 25.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:20:07 9p
 26. 4305 Linda Puusalu             Kobras      00:44:42 8p
 27. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:50:10 8p
 28.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  01:01:08 8p
 29.  791 Toomas Puss               SK Visa     01:20:09 8p
 30.14815 Tiina Sedman              TÜ          02:00:21 8p
 31. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:41:08 7p
 32.15076 Reigo Tooming             Põlva Spor  01:14:31 7p
 33.16224 Kärt Kamja                Kobras      01:20:05 7p
 34.11302 Jaak Kroon                            01:34:04 7p
 35.11708 Erik Bleive               Kobras      00:50:52 6p
 36.15077 Reiko Tooming             Põlva Spor  01:06:55 6p
 37.16615 Helge Kalde               kambja Põk  01:25:30 6p
 38.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:45:47 6p
 39.16699 Holden Luht               Kaitseliit  01:52:12 5p
 40.16421 Epp Voitka                Võru        01:55:14 5p
 41. 5654 Anu Iher                              00:56:46 4p
 42.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:32:40 3p
 43.13105 Ebe Hallik                            00:49:08 2p
 43.15085 Koit Hallik                           00:49:08 2p
 43.10245 Kaur Hallik                           00:49:08 2p
 46.15074 Johanna Nurk                          00:09:04 1p
#1 Rada (M21E): 23 KP 8.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4625 Arturs Paulins            Meþmalas    01:01:08
  2.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:05:55
  3. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:06:55
  4. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   01:09:07
  5. 3980 Priit Randman             Rakv        01:09:58
  6. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:11:01
  7. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:11:04
  8.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:15:58
  9. 4149 Even Toomas               Peko        01:17:57
 10. 5082 Eduard Taivere            Tartu       01:18:23
 11.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:18:32
 12. 3665 Kaido Hallik              Ilves       01:18:42
 13. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:18:49
 14.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:20:47
 15. 8646 Sander Mirme                          01:23:36
 16. 3466 Timo Sild                 Võru        01:24:50
 16. 5038 Kevin Koskinen            Võru        01:24:50
 18. 4191 Kaur Kase                 Võru        01:24:58
 19. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:29:34
 20. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:30:55
 21. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:31:43
 22.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:42:54
 23. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:09
 24. 5042 Henn Antson               Võru        02:38:02
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 15 KP 6.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:49:17
  2. 3660 Kenny Kivikas             Ilves       00:50:15
  3. 3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK   00:51:57
  4. 1938 Raul Kangur               SOK         00:52:01
  5. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:55:02
  6. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:55:46
  7. 2684 Vallo Vaher               JOKA        00:55:56
  8.  217 Toivo Toomas              Peko        00:56:13
  9. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:57:07
 10. 4962 Antti Roose               Kobras      00:57:13
 11. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:57:16
 12. 5730 Allar Padari              HOK         00:57:48
 13. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:59:07
 14. 3718 Jüri Joonas               Võru        00:59:35
 15. 9466 Andres Hummal             Rakv        00:59:42
 16. 4292 Siim Jõesaar              Ilves       01:00:56
 17. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:01:28
 18. 5655 Heno Ivanov                           01:02:05
 19. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:02:09
 20.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:04:12
 21. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:41
 22. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       01:05:54
 23. 2193 Ander Ojandu              Võru        01:06:38
 24. 1152 Taivo Tali                Harju KEK   01:07:55
 25. 5115 Tarmo Tüür                            01:10:02
 26.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:10:47
 27. 2013 Tõnu Ilves                Kape        01:11:34
 28. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:13:12
 29. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:14:09
 30.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:15:41
 31. 2470 Jana Kink                 Kape        01:15:45
 32. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:16:33
 33. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:18:33
 34. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:18:48
 35. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:21:39
 36. 7483 Toomas Orason             Rotalia     01:30:47
 37. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:31:24
 38. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:31:43
 39.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:35:28
#3 Rada (VIPP): 15 KP 6.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           01:01:45
  2. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:02:38
  3.15081 Markel Mahla                          01:23:53
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:24:07
  5. 6094 Hendrik Nigul             TÜ          01:24:20
  6. 8998 Katrin Kivioja            Ruusa       01:24:29
  7. 7406 Triin Pohla               Ilves       01:24:43
  8. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:29:40
  9. 8227 Edith Seegel                          01:30:23
 10.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:41:38
 10.16612 Sander Vaher              Tartu       01:41:38
 10.16613 Priit Vaher               Tartu       01:41:38
 13.16978 Laura Kirss               Minton      01:43:13
 13.16608 Risto Kaarna              Praxis      01:43:13
 15. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:57:34
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 11 KP 4.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:39:16
  2. 3797 Kerstin Uiboupin          Võru        00:42:27
  3.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:43:06
  4. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:43:14
  5. 1311 Heini Tammik              Kape        00:44:38
  6. 5025 Marianne Haug             Võru        00:46:08
  7. 4436 Külli Leiger              Kape        00:46:28
  8. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:46:55
  9. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:47:38
 10. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:47:48
 11. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:48:30
 12. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:48:57
 13. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:49:01
 14. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:49:13
 15.  708 Rein Prank                Kape        00:49:16
 16. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:49:21
 17. 3235 Anne Arold                OKH         00:50:08
 18.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:50:37
 19.12142 Margit Avikson            Kobras      00:51:43
 20. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:19
 21.  213 Saima Värton              Kobras      00:53:29
 22.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:53:57
 23. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:54:50
 24. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:55:09
 25. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:56:43
 26. 4336 Rein Raid                 Kape        00:57:27
 27. 5290 Kalev Pormeister                      00:57:57
 28. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:59:09
 29.  256 Virve Einpaul             Ilves       01:02:00
 30.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:02:57
 31. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:02:59
 32. 3714 Heli Haug                 Võru        01:03:05
 33.13488 Merike Annuk              SK VISA     01:04:17
 34. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:04:35
 35. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:04:46
 36.  706 Endel Remmet              Kape        01:06:03
 37. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:08:27
 38. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:10:09
 39. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:10:25
 40. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:10:56
 41. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:12:14
 42.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:18:39
 43.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:19:51
 44.14699 Maria Tamm                TÜ          01:22:21
 45. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:25:54
 46.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:29:47
 46.14401 Imbi Soomets                          01:29:47
 48. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:34:30
 49.16714 Jaan Laks                 Tartu       02:30:50
 49.16715 Külli Laks Vahemäe        x70         02:30:50
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 14 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:35:43
  2. 2741 Merike Paapson            TON         00:41:53
  3. 1301 Airi Alnek                Võru        00:42:42
  4.14809 Andres Nurk                           00:46:56
  5. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:49:21
  6.    3 Mati Poom                 TON         00:50:47
  7.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:52:05
  8.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:56:39
  9. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:58:30
 10. 1330 Laine Saal                Kobras      00:59:45
 11. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:00:05
 12.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:00:06
 13. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:00:21
 14. 4910 Leili Prans               Ilves       01:01:35
 15. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:01:45
 16.10140 Villu Serv                Kobras      01:03:11
 16.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:03:11
 18. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:03:19
 19. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:03:28
 20.  146 Maie Abram                Ilves       01:07:27
 21. 5012 Mare Leis                 OKH         01:10:02
 22. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:10:16
 23. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:10:23
 24. 8059 Anne Valdmaa              SK Visa     01:13:17
 25.11069 Rait Kapp                             01:13:29
 26.10195 Vampula Oper              Võru        01:18:53
 27. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:19:15
 28.10196 Maria Oper                Võru        01:19:42
 29.  736 Melii Liht                Põlva       01:19:44
 30. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:21:05
 31. 3910 Aino Koser                Ilves       01:26:59
 32.15393 Krista Kõlli              Võru        01:50:12
 33.11714 Margit Tõrra              Kobras      02:04:26
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 8 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:41:41
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:42:11
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:47:18
  4. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:48:06
  5.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:48:56
  6.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:50:30
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      00:52:14
  8.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:54:00
  9.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:57:45
 10.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:58:12
 10.16979 Kristo Kaljuvee           Hanza       00:58:12
 10.16980 Peeter Parts              Põlva       00:58:12
 10.16981 Margit Hiir               Põlva       00:58:12
 14. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:58:40
 15.13218 Helle Leis                Kobras      00:58:41
 16. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:59:17
 17.15302 Ave Nurk                  E5          00:59:30
 18.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:00:50
 19.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:03:46
 20. 4440 Liis Toomas               Peko        01:03:53
 21.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:05:04
 22.16610 Viljo Randoja                         01:05:52
 23. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:07:40
 24.11786 Epp Säga                  Kobras      01:09:09
 25. 5689 Mirjam Iher               TDL         01:10:13
 26.12430 Piret Puus                            01:10:39
 27.16604 Riina Masing              MTA         01:13:12
 28.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:14:36
 29.15856 Piret Joonas                          01:19:03
 30.16977 Kaidi Peiker              Tartu       01:19:04
 31.14777 Igmar Matto                           01:47:02
 32. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:47:13
#7 Rada (M12,N12): 6 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:31:14
  2.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:33:51
  3.11713 Martin Sults              Kobras      00:37:30
  4. 9327 Birgit Rõõm                           00:48:45
  5.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:52:39
  6.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:52:53
  7.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:53:15
  8. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:55:28
  9.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:58:10
 10. 1300 Paavo Rõigas              Peko        00:58:13
 11.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:07:39
 12.16598 Reti-Liz Sabalisk         Põlva ÜG    01:08:02
 13.13650 Rasmus Ellamik            Sassi last  01:21:35
 14.16614 Kirke Kalde               Kambja Põh  01:25:30
 14.16976 Kalli Kalde               Kambja Põh  01:25:30
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 4 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:22:53
  2.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:24:25
  3.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:24:44
  4.16240 Aleksander Saluri                     00:25:05
  5.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:25:07
  6.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:25:24
  7.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:25:36
  8.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:25:43
  9.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:28:24
 10.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    00:28:25
 11.13688 Oliver Tennisberg                     00:29:51
 12.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:39:50
 13.16654 Henri Värton              Kesklinna   00:41:03
 14.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:51:11
 15. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:51:26
 16.15147 Mari Iher                             00:56:46
 17.14470 Kaspar Karolin                        01:03:42
 18.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  01:19:06
#9 Rada (MRO,NRO): 8 KP 13,1 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6080 Riivo Roose                           00:54:03
  2. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:04:15
  3.13451 Janoð Nikopensius         OÜ Heisand  01:04:20
  4. 7517 Sander Linnus             Peko        01:04:23
  5. 2469 Ilmar Kink                Kape        01:13:13
  6. 1938 Raul Kangur               SOK         01:15:20
  7.  891 Priit Poopuu              JOKA        01:24:17
  8.12673 Helen Vellau              Ilves       01:25:03
  9. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:29:06
 10. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:30:58

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 10.05.2011 22:08:56 Kobras