Põlva 16 teisipäevak, Reo sild

19.07.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Mihkel Järveoja
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 27 KP 8.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:16:58
  2. 5929 Janek Orro                Võru        01:21:44
  3. 8646 Sander Mirme                          01:30:32
  4.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:30:57
  5.14809 Andres Nurk                           01:42:14
M18 Rada (2): 25 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:16:28
M21A Rada (2): 25 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2005 Pear Post                 Kobras      01:05:35
  2. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:15:27
  3. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:40:47
M35 Rada (2): 25 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5655 Heno Ivanov                           01:12:47
  2. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:13:07
  3. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:22:22
M40 Rada (2): 25 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      01:01:53
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:06:53
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         01:09:26
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:11:12
  5.  975 Kalle Kuusik                          01:11:23
  6. 5730 Allar Padari              HOK         01:19:32
  7. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:29:55
M45 Rada (2): 25 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:13:44
  2.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:14:33
N21E Rada (2): 25 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4238 Eleri Hirv                Võru        01:02:54
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:17:06
  3. 1965 Monika Piirimäe           Kobras      01:19:13
  4.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:39:53
VIPP Rada (3): 15 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:55:44
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:57:02
  3.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:57:26
  4.10785 Aigar Udras                           01:12:53
  5. 8227 Edith Seegel                          01:13:53
  6.15856 Piret Joonas                          01:19:17
  7.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:23:13
  8.15081 Markel Mahla                          01:28:26
  9. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:46:59
 10.14469 Hendrik Rull                          01:54:58
 11.14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü  01:55:14
M16 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        00:48:34
  2.16227 Ander Adamson             Kobras      01:13:04
M21B Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:37:58
  2. 3665 Kaido Hallik              Ilves       00:46:25
  3. 7680 Janek Riives              TÜ          00:50:25
  4. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:51:49
M50 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5290 Kalev Pormeister                      01:05:27
M55 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:46:33
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:47:46
  3. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:05:46
M60 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:52:45
  2. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:00
  3.  708 Rein Prank                Kape        00:54:47
  4. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:57:53
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:18:35
  6. 4336 Rein Raid                 Kape        01:20:22
N18 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        00:54:45
  2. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:09:07
  3.12359 Sirli Aia                 Kobras      01:24:57
N21A Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:30
  2. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:51:50
  3.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:55:05
  4. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:56:23
  5.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:56:27
  6. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:02:39
  7. 3679 Kairit Sikkal                         01:09:59
N35 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1627 Kirsten Nigul             Kape        00:57:45
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:04:31
  3. 3714 Heli Haug                 Võru        01:07:39
  4.10194 Kadri Parts               Võru        01:11:06
  5.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:26:26
  6.15302 Ave Nurk                  E5          01:36:56
N40 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        00:52:04
  2. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:56:35
  3.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:17:28
N45 Rada (4): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:52:27
  2. 3235 Anne Arold                OKH         01:00:03
  3. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:03:15
  4.16421 Epp Voitka                Võru        01:09:26
  5. 5017 Heli Viks                 Võru        01:18:47
VIPT Rada (5): 15 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:41:31
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:53:29
  3. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:06
  4.10140 Villu Serv                Kobras      00:56:47
  5.16666 Lauri Pähn                Võru        01:00:52
  6.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:05:15
  7. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:11:47
  8.12817 Teele Eensaar                         01:22:09
  9.10195 Vampula Oper              Võru        01:32:02
N16 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:45:47
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:52
  2.10143 Grete Slik                Kobras      01:05:52
N50 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:55:38
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       01:04:08
  3. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:15:07
N55 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:52:22
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:02:14
N60 Rada (5): 15 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:54:23
  2. 5012 Mare Leis                 OKH         01:00:54
  3. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:07:21
  4. 1330 Laine Saal                Kobras      01:12:20
  5.  146 Maie Abram                Ilves       01:13:53
  6.  740 Helle Mürk                Võru        01:31:46
  7.10196 Maria Oper                Võru        01:32:59
VIPL Rada (6): 11 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:24:48
  2.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:34:31
  3.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:38:05
  4.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:39:11
  5. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:04
  6.11786 Epp Säga                  Kobras      00:40:13
  7.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:42:31
  8. 6105 Ene Laht                              00:43:41
  9.16610 Viljo Randoja                         00:43:42
 10.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:47:26
 11.15393 Krista Kõlli              Võru        00:56:25
 12.15814 Madli-Greete Raud                     00:58:38
 13.15812 Raine Lahtvee                         01:03:23
 14.17035 Eve Sibul                             01:15:03
 15. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:19:50
 16.15073 Janika Matto              Viluste     01:35:00
M14 Rada (6): 11 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:27:01
  2.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:45:13
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:45:14
  4.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:45:16
  5.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:50:01
M65 Rada (6): 11 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:38:00
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:40:53
M75 Rada (6): 11 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:32:11
N14 Rada (6): 11 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:32:00
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:02
  3.13218 Helle Leis                Kobras      00:34:28
  4.    0 Laura Loos                Vastseliin  00:58:47
  5.16079 Marianne Toots            Vastseliin  00:58:48
  6.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:03:14
M12 Rada (7): 9 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:33:34
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:35:40
  3. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:41:02
  4.14473 Herman Rull                           00:42:03
  5.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:59:17
N12 Rada (7): 9 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:31:27
  2.16581 Krete Auser               Peko        00:51:32
  3. 5043 Kristina Haug             Võru        01:06:22
M10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:19:04
  2.14185 Karel Udras                           00:33:14
  3. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:34:11
M08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:20:31
  2.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:26:13
  3.14470 Kaspar Karolin                        00:30:47
  4.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:35:35
  5.15088 Villem Piirimäe                       00:36:05
  6.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:39:23
N10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:26:20
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:28:46
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:28:47
  4.11065 Agnes Säga                Kobras      00:39:23
N08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14871 Agnes Tennisberg                      00:50:12
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:12:10 26p
  2. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:59:42 26p
  3.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    01:02:08 25p
  4. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:03:42 25p
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:10:46 25p
  6. 1257 Tarmo Laht                Kape        01:23:36 23p
  7. 3449 Eero Joonas               Võru        01:24:44 23p
  8. 3717 Laura Joonas              Võru        01:24:51 23p
  9. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:25:26 23p
 10. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:53:06 16p
 11. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:55:20 16p
 12.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:03:28 15p
 13. 8850 Kaarel Piirimäe           Kobras      01:05:14 15p
 14.17347 Arne Tilk                             01:16:57 14p
 15. 3654 Maarja Punak              Kobras      00:58:32 13p
 16.10389 Marge Taivere                         01:27:14 13p
 17.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:35 10p
 18.10198 Mihkel Parts              Võru        01:03:43 10p
 19. 4239 Katri Hirv                Võru        00:27:34 9p
 20. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      00:36:14 9p
 21.    0 Maria Meitsar             Valgjärve   00:40:28 9p
 22.17236 Maire Meitsar                         00:42:02 9p
 23.15008 Triinu Piirisild          Võru        00:47:46 9p
 24. 7617 Helian Bleive                         00:52:00 9p
 25.15012 Kristiina Himma           Võru        00:52:21 9p
 26. 1116 Karin Laine               Võru        01:05:14 9p
 27.11302 Jaak Kroon                            01:04:10 7p
 28.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:39:23 6p
 29.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:44:16 6p
 30. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:04:17 5p
 31.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:10:28 4p
 32.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:10:52 4p
 33. 7100 Kristjan Laht             Elva Gümna  00:26:02 4p
 34. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      00:50:48 3p
#1 Rada (M21E): 27 KP 8.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:16:58
  2. 5929 Janek Orro                Võru        01:21:44
  3. 8646 Sander Mirme                          01:30:32
  4.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:30:57
  5.14809 Andres Nurk                           01:42:14
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 25 KP 6.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      01:01:53
  2. 4238 Eleri Hirv                Võru        01:02:54
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      01:05:35
  4. 7202 Ahti Bleive               Kobras      01:06:53
  5. 1938 Raul Kangur               SOK         01:09:26
  6. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:11:12
  7.  975 Kalle Kuusik                          01:11:23
  8. 5655 Heno Ivanov                           01:12:47
  9. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:13:07
 10. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:13:44
 11.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:14:33
 12. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:15:27
 13. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:16:28
 14. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:17:06
 15. 1965 Monika Piirimäe           Kobras      01:19:13
 16. 5730 Allar Padari              HOK         01:19:32
 17. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:22:22
 18. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:29:55
 19.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:39:53
 20. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:40:47
#3 Rada (VIPP): 15 KP 5.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:55:44
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:57:02
  3.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:57:26
  4.10785 Aigar Udras                           01:12:53
  5. 8227 Edith Seegel                          01:13:53
  6.15856 Piret Joonas                          01:19:17
  7.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:23:13
  8.15081 Markel Mahla                          01:28:26
  9. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:46:59
 10.14469 Hendrik Rull                          01:54:58
 11.14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü  01:55:14
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 17 KP 4.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:37:58
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:30
  3. 3665 Kaido Hallik              Ilves       00:46:25
  4. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:46:33
  5. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:47:46
  6.16670 Ingmar Bert Sabre         Võru        00:48:34
  7. 7680 Janek Riives              TÜ          00:50:25
  8. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:51:49
  9. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:51:50
 10.  359 Erika Joonas              Võru        00:52:04
 11.  213 Saima Värton              Kobras      00:52:27
 12. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:52:45
 13. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:00
 14. 5025 Marianne Haug             Võru        00:54:45
 15.  708 Rein Prank                Kape        00:54:47
 16.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:55:05
 17. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:56:23
 18.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   00:56:27
 19. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:56:35
 20. 1627 Kirsten Nigul             Kape        00:57:45
 21. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:57:53
 22. 3235 Anne Arold                OKH         01:00:03
 23. 3994 Helena Liiv               Kobras      01:02:39
 24. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:03:15
 25.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:04:31
 26. 5290 Kalev Pormeister                      01:05:27
 27. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:05:46
 28. 3714 Heli Haug                 Võru        01:07:39
 29. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:09:07
 30.16421 Epp Voitka                Võru        01:09:26
 31. 3679 Kairit Sikkal                         01:09:59
 32.10194 Kadri Parts               Võru        01:11:06
 33.16227 Ander Adamson             Kobras      01:13:04
 34.11646 Küllike Jaama             Rocca al M  01:17:28
 35. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:18:35
 36. 5017 Heli Viks                 Võru        01:18:47
 37. 4336 Rein Raid                 Kape        01:20:22
 38.12359 Sirli Aia                 Kobras      01:24:57
 39.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:26:26
 40.15302 Ave Nurk                  E5          01:36:56
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 15 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4194 Lauri Leppik              TAOK        00:41:31
  2.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:45:47
  3. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:52:22
  4. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:53:29
  5. 4910 Leili Prans               Ilves       00:54:23
  6. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:55:06
  7.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:55:38
  8.10140 Villu Serv                Kobras      00:56:47
  9.16666 Lauri Pähn                Võru        01:00:52
 10. 5012 Mare Leis                 OKH         01:00:54
 11.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:02:14
 12. 3910 Aino Koser                Ilves       01:04:08
 13.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:05:15
 14.10142 Getter Matto              Kobras      01:05:52
 14.10143 Grete Slik                Kobras      01:05:52
 16. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:07:21
 17. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:11:47
 18. 1330 Laine Saal                Kobras      01:12:20
 19.  146 Maie Abram                Ilves       01:13:53
 20. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:15:07
 21.12817 Teele Eensaar                         01:22:09
 22.  740 Helle Mürk                Võru        01:31:46
 23.10195 Vampula Oper              Võru        01:32:02
 24.10196 Maria Oper                Võru        01:32:59
#6 Rada (VIPL,M14,M65,M70,M75,N14): 11 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:24:48
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:27:01
  3.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:32:00
  4.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:34:02
  5.13218 Helle Leis                Kobras      00:34:28
  6.15805 Kuldar Leis               Põlva       00:34:31
  7.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:38:00
  8.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:38:05
  9.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:39:11
 10. 7620 Jaanika Kopli                         00:40:04
 11.11786 Epp Säga                  Kobras      00:40:13
 12. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:40:53
 13.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:42:31
 14. 6105 Ene Laht                              00:43:41
 15.16610 Viljo Randoja                         00:43:42
 16.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:45:13
 17.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:45:14
 18.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:45:16
 19.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:47:26
 20.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:50:01
 21.15393 Krista Kõlli              Võru        00:56:25
 22.15814 Madli-Greete Raud                     00:58:38
 23.    0 Laura Loos                Vastseliin  00:58:47
 24.16079 Marianne Toots            Vastseliin  00:58:48
 25.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  01:03:14
 26.15812 Raine Lahtvee                         01:03:23
 27.17035 Eve Sibul                             01:15:03
 28. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:19:50
 29. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:32:11
 30.15073 Janika Matto              Viluste     01:35:00
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:31:27
  2.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:33:34
  3.11708 Erik Bleive               Kobras      00:35:40
  4. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:41:02
  5.14473 Herman Rull                           00:42:03
  6.16581 Krete Auser               Peko        00:51:32
  7.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:59:17
  8. 5043 Kristina Haug             Võru        01:06:22
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:19:04
  2.11300 Emil Eensaar                          00:20:31
  3.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:26:13
  4.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:26:20
  5.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:28:46
  6.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:28:47
  7.14470 Kaspar Karolin                        00:30:47
  8.14185 Karel Udras                           00:33:14
  9. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:34:11
 10.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:35:35
 11.15088 Villem Piirimäe                       00:36:05
 12.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:39:23
 12.11065 Agnes Säga                Kobras      00:39:23
 14.14871 Agnes Tennisberg                      00:50:12

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 19.07.2011 20:54:36 Kobras