Põlva 21 teisipäevak, Rosma

23.08.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Linda Puusalu, Adele Puusalu
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 8.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:11:50
  2.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:12:08
  3.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:14:26
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:17:43
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:21:14
  6. 8646 Sander Mirme                          01:26:11
  7. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:27:03
  8.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:32:05
  9. 1383 Enn Jaama                 Peko        01:33:49
 10. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:50
 11.13616 Priit Narusk              EKJ SK      01:53:00
 12. 5034 Ainar Raju                Võru        02:04:42
 13. 5042 Henn Antson               Võru        02:38:53
M18 Rada (2): 14 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5140 Reigo Teervalt            Peko        00:53:37
  2. 5146 Kristjan Linnus           Peko        01:01:27
  3. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:11:35
  4.15021 Jaagup Jõgela             Peko        01:30:14
  5. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:32:34
M21A Rada (2): 14 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3397 Markus Puusepp            Võru        00:46:39
  2. 7517 Sander Linnus             Peko        00:47:58
  3. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:51:08
  4. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:55:53
  5. 2005 Pear Post                 Kobras      00:57:19
  6. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:57:32
  7. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:04:03
  8.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:04:52
  9. 5715 Karl August Ruusalepp     Ilves       01:06:18
 10. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:13:28
 11. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      01:16:40
 12.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:34:12
M35 Rada (2): 14 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5813 Erik Saarts               Võru        00:53:36
  2. 5655 Heno Ivanov                           00:54:20
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:25
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:57:02
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:13
  6. 1059 Arno Ruusalepp            Ilves       01:06:39
  7.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:10:31
  8. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:11:10
M40 Rada (2): 14 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:53:57
  2. 5730 Allar Padari              HOK         00:54:43
  3.  975 Kalle Kuusik                          00:55:57
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:57:51
  5. 1938 Raul Kangur               SOK         00:59:31
  6. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:09:10
  7. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:12:51
M45 Rada (2): 14 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3656 Ülo Timuska               Rae         00:53:35
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:55:14
  3. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:59:09
  4. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:20:24
  5. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:25:11
N21E Rada (2): 14 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:58:35
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:00:56
  3. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:03:42
  4.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:30:53
  5.11646 Küllike Jaama             Peko        01:41:54
VIPP Rada (3): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:41:09
  2. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:01:21
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:01:50
  4.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:02:47
  5.10785 Aigar Udras                           01:03:03
  6.13074 Karmen Paavel             Viljandi K  01:03:55
  7.16456 Valeri Kuragin                        01:07:09
M16 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      00:57:58
  2.11314 Mauno Kapten              Peko        01:14:04
M21B Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:53:08
  2. 5316 Johannes Pärtel Truusalu  Kape        01:00:18
  3. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:03:17
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:05:12
  5. 5116 Heiki Saal                Otepää      01:07:07
  6. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:09:50
M55 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:35
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:54:57
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:35:53
M60 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:58:26
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:07:42
  3.  708 Rein Prank                Kape        01:16:52
  4. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:18:06
  5. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:18:47
  6. 7080 Börje Rosenberg                       01:28:53
  7. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:35:16
N18 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:52:24
  2.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:05:08
N21A Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12142 Margit Avikson            Kobras      00:49:07
  2. 3902 Katrin Vinkel             West        00:54:47
  3. 4436 Külli Leiger              Kape        01:00:20
  4. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:03:44
  5. 5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu  01:16:34
N35 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1301 Airi Alnek                Võru        01:05:02
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:59:53
N40 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:11:01
N45 Rada (4): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:01:25
  2.  213 Saima Värton              Kobras      01:02:17
  3. 3235 Anne Arold                OKH         01:03:59
  4. 5017 Heli Viks                 Võru        01:58:42
VIPT Rada (5): 12 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:36:23
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:39:28
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:40:24
  4.11308 Kevin Hallop              Peko        00:40:25
  5. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:47:08
  6.  227 Jaan Miljan               Kape        00:47:13
  7. 1104 Uve Nummert               Kape        00:50:22
  8.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:51:51
  9.15022 Karel-Sander Kljuzin      Peko        00:53:14
 10.  706 Endel Remmet              Kape        00:53:38
 11. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:54:30
 12. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:54:44
 13. 4312 Peeter Põder                          00:57:00
 14.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:58:29
 15.  736 Melii Liht                Põlva       01:06:35
 16. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:08:16
 17. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:13:46
 18. 5714 Külliki Kiviste                       01:15:57
 19. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:18:12
 20.  740 Helle Mürk                Võru        01:21:28
 21.10195 Vampula Oper              Võru        01:24:14
N16 Rada (5): 12 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:37:04
  2. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:46:49
  3.10142 Getter Matto              Kobras      00:51:14
N50 Rada (5): 12 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:46:07
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:55:36
N55 Rada (5): 12 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:43:21
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:46:59
N60 Rada (5): 12 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:54:03
  2.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:56:26
  3. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:57:45
  4. 5012 Mare Leis                 OKH         01:06:47
  5. 1330 Laine Saal                Kobras      01:09:56
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:24:01
M14 Rada (6): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:35:01
  2.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:40:35
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:45:31
M65 Rada (6): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:46:32
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:53:31
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:21:34
M75 Rada (6): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:17:26
VIPL Rada (6): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:17
  2. 5654 Anu Iher                              00:38:32
  3.  142 Raivo Rõõm                Ilves       00:39:06
  4.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:43:15
  5. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:45:41
  6.  725 Relvo Värton              Kobras      00:51:53
  7.17346 Maria Meitsar                         00:52:31
  8. 5271 Marje Zernant                         00:55:03
  9. 7088 Siim Oks                  TÜ          00:59:27
 10.15393 Krista Kõlli              Võru        00:59:30
 11.17354 Ele Raha                              01:00:33
 12.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:00:50
 13. 7201 Sander Tomson             Kobras      01:01:40
 14.15302 Ave Nurk                  E5          01:02:40
 15. 7620 Jaanika Kopli                         01:03:35
 16.13623 Kärt Vaarmari             Tartu       01:04:12
 17.14777 Igmar Matto                           01:08:16
 18.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:12:33
 19.10373 Silvar Priman             TÜ/Digizon  01:12:36
 20.17236 Maire Meitsar                         01:12:52
 21.17202 Martin Mahla                          01:15:12
 22. 5114 Piret Truusalu                        01:15:31
 23.15073 Janika Matto              Viluste     01:16:52
 24.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:17:48
 25.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:18:04
 26.    0 Raimo Niemiste                        01:19:02
 27.11932 Reigo Padar               Kobras      01:19:55
 28.17353 Kaspar Padar                          01:20:05
 29.16610 Viljo Randoja                         01:29:57
 30. 8851 Helen Juhkam                          01:32:45
 31.11302 Jaak Kroon                            01:44:48
N14 Rada (6): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5147 Emily Raudkepp            Peko        00:37:53
  2.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:46:28
  3.13218 Helle Leis                Kobras      00:47:26
M12 Rada (7): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:23:16
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:23:40
  3.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:30:04
  4.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:33:09
  5.11713 Martin Sults              Kobras      00:34:47
  6.17356 Mattias Maidla                        00:39:29
N12 Rada (7): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:21:25
  2.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:23:14
  3.14791 Maia Mustimets            Peko        00:24:07
  4. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:27:05
  5.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:39:08
  6. 7617 Helian Bleive                         00:59:01
M10 Rada (8): 7 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:10:45
  2.17355 Kevin Soe                 Tartu Suus  00:11:54
  3.14008 Karl Martin Puna                      00:17:59
  4.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:21:18
  5. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:21:42
M08 Rada (8): 7 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11240 Ralf Kivil                            00:15:45
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:16:02
  3.10857 Olle Ilmar  Jaama                     00:17:14
  4.13678 Mikk Marten Miljan        Kesklinna   00:21:20
  5.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   00:24:24
N10 Rada (8): 7 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:12:02
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:14:05
  3.10315 Mari Linnus                           00:16:05
  4.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:18:55
  5.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:22:52
N08 Rada (8): 7 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.17237 Triin Virve                           00:16:38
  2.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:19:49
  3.13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere l  00:21:09
  4.16072 Mareli Vaher                          00:36:06
  5.16073 Mirtel Vaher                          00:44:17
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4149 Even Toomas               Peko        01:03:52 25p
  2.  145 Jüri Ümarik                           01:21:03 22p
  3. 4440 Liis Toomas               Peko        01:30:44 18p
  4. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       00:40:29 15p
  5. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:54:52 13p
  6. 4336 Rein Raid                 Kape        01:29:34 13p
  7.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  01:11:56 12p
  8.15812 Raine Lahtvee                         01:02:17 11p
  9.17352 Hans Leis                 Põlva ÜG    00:54:15 10p
 10. 4429 Kaisa Raudkepp            Peko        01:16:43 9p
 11.  670 Einar Raudkepp            Peko        01:22:52 8p
 12.11714 Margit Tõrra              Kobras      00:19:06 7p
 13.15707 Karel Kuragin                         00:21:00 7p
 14. 2728 Merilin Miljan            Kape        00:21:05 7p
 15.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:38:56 7p
 16.13650 Rasmus Ellamik            Sassi last  00:43:41 7p
 17. 3654 Maarja Punak              Kobras      01:13:28 7p
 18. 1900 Tanel Saue                Mercury     00:56:33 6p
 19.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:03:33 6p
 20.15081 Markel Mahla                          01:15:42 3p
 21.17033 Kersti Metsoja            Kobras      00:53:21 2p
 22. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 00:58:09 2p
#1 Rada (M21E): 23 KP 8.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:11:50
  2.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:12:08
  3.10219 Väino Ellamik             Suusahullu  01:14:26
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:17:43
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:21:14
  6. 8646 Sander Mirme                          01:26:11
  7. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:27:03
  8.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:32:05
  9. 1383 Enn Jaama                 Peko        01:33:49
 10. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:44:50
 11.13616 Priit Narusk              EKJ SK      01:53:00
 12. 5034 Ainar Raju                Võru        02:04:42
 13. 5042 Henn Antson               Võru        02:38:53
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 14 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3397 Markus Puusepp            Võru        00:46:39
  2. 7517 Sander Linnus             Peko        00:47:58
  3. 2790 Mihkel Järveoja           Kobras      00:51:08
  4. 3656 Ülo Timuska               Rae         00:53:35
  5. 5813 Erik Saarts               Võru        00:53:36
  6. 5140 Reigo Teervalt            Peko        00:53:37
  7. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:53:57
  8. 5655 Heno Ivanov                           00:54:20
  9. 5730 Allar Padari              HOK         00:54:43
 10. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:55:14
 11. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:55:53
 12.  975 Kalle Kuusik                          00:55:57
 13. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:56:25
 14. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       00:57:02
 15. 2005 Pear Post                 Kobras      00:57:19
 16. 2753 Rauno Kenk                Tartu       00:57:32
 17. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:57:51
 18. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:58:35
 19. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:59:09
 20. 1938 Raul Kangur               SOK         00:59:31
 21. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:00:56
 22. 5146 Kristjan Linnus           Peko        01:01:27
 23. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:03:42
 24. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:04:03
 25.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      01:04:52
 26. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:05:13
 27. 5715 Karl August Ruusalepp     Ilves       01:06:18
 28. 1059 Arno Ruusalepp            Ilves       01:06:39
 29. 7706 Sairos Hõrak              Võru        01:09:10
 30.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:10:31
 31. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:11:10
 32. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:11:35
 33. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:12:51
 34. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:13:28
 35. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      01:16:40
 36. 4270 Priit Truusalu            Kape        01:20:24
 37. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:25:11
 38.15021 Jaagup Jõgela             Peko        01:30:14
 39.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:30:53
 40. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:32:34
 41.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:34:12
 42.11646 Küllike Jaama             Peko        01:41:54
#3 Rada (VIPP): 12 KP 4.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:41:09
  2. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:01:21
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:01:50
  4.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:02:47
  5.10785 Aigar Udras                           01:03:03
  6.13074 Karmen Paavel             Viljandi K  01:03:55
  7.16456 Valeri Kuragin                        01:07:09
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12142 Margit Avikson            Kobras      00:49:07
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:35
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:52:24
  4. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:53:08
  5. 3902 Katrin Vinkel             West        00:54:47
  6. 1311 Heini Tammik              Kape        00:54:57
  7. 5117 Andres Saal               Otepää      00:57:58
  8. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:58:26
  9. 5316 Johannes Pärtel Truusalu  Kape        01:00:18
 10. 4436 Külli Leiger              Kape        01:00:20
 11. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:01:25
 12.  213 Saima Värton              Kobras      01:02:17
 13. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:03:17
 14. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:03:44
 15. 3235 Anne Arold                OKH         01:03:59
 16. 1301 Airi Alnek                Võru        01:05:02
 17.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:05:08
 18. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:05:12
 19. 5116 Heiki Saal                Otepää      01:07:07
 20. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:07:42
 21. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:09:50
 22. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      01:11:01
 23.11314 Mauno Kapten              Peko        01:14:04
 24. 5477 Kadri Sepalaan            Suusahullu  01:16:34
 25.  708 Rein Prank                Kape        01:16:52
 26. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:18:06
 27. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:18:47
 28. 7080 Börje Rosenberg                       01:28:53
 29. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:35:16
 30. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:35:53
 31. 5017 Heli Viks                 Võru        01:58:42
 32.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:59:53
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 12 KP 3.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:36:23
  2.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:37:04
  3. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:39:28
  4.10140 Villu Serv                Kobras      00:40:24
  5.11308 Kevin Hallop              Peko        00:40:25
  6. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:43:21
  7. 3910 Aino Koser                Ilves       00:46:07
  8. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:46:49
  9.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:46:59
 10. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:47:08
 11.  227 Jaan Miljan               Kape        00:47:13
 12. 1104 Uve Nummert               Kape        00:50:22
 13.10142 Getter Matto              Kobras      00:51:14
 14.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:51:51
 15.15022 Karel-Sander Kljuzin      Peko        00:53:14
 16.  706 Endel Remmet              Kape        00:53:38
 17. 4910 Leili Prans               Ilves       00:54:03
 18. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:54:30
 19. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:54:44
 20. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:55:36
 21.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:56:26
 22. 4312 Peeter Põder                          00:57:00
 23. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:57:45
 24.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:58:29
 25.  736 Melii Liht                Põlva       01:06:35
 26. 5012 Mare Leis                 OKH         01:06:47
 27. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:08:16
 28. 1330 Laine Saal                Kobras      01:09:56
 29. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:13:46
 30. 5714 Külliki Kiviste                       01:15:57
 31. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:18:12
 32.  740 Helle Mürk                Võru        01:21:28
 33.10196 Maria Oper                Võru        01:24:01
 34.10195 Vampula Oper              Võru        01:24:14
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:35:01
  2. 5147 Emily Raudkepp            Peko        00:37:53
  3.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:17
  4. 5654 Anu Iher                              00:38:32
  5.  142 Raivo Rõõm                Ilves       00:39:06
  6.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:40:35
  7.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:43:15
  8. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:45:31
  9. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:45:41
 10.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:46:28
 11.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:46:32
 12.13218 Helle Leis                Kobras      00:47:26
 13.  725 Relvo Värton              Kobras      00:51:53
 14.17346 Maria Meitsar                         00:52:31
 15.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:53:31
 16. 5271 Marje Zernant                         00:55:03
 17. 7088 Siim Oks                  TÜ          00:59:27
 18.15393 Krista Kõlli              Võru        00:59:30
 19.17354 Ele Raha                              01:00:33
 20.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:00:50
 21. 7201 Sander Tomson             Kobras      01:01:40
 22.15302 Ave Nurk                  E5          01:02:40
 23. 7620 Jaanika Kopli                         01:03:35
 24.13623 Kärt Vaarmari             Tartu       01:04:12
 25.14777 Igmar Matto                           01:08:16
 26.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:12:33
 27.10373 Silvar Priman             TÜ/Digizon  01:12:36
 28.17236 Maire Meitsar                         01:12:52
 29.17202 Martin Mahla                          01:15:12
 30. 5114 Piret Truusalu                        01:15:31
 31.15073 Janika Matto              Viluste     01:16:52
 32. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:17:26
 33.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:17:48
 34.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:18:04
 35.    0 Raimo Niemiste                        01:19:02
 36.11932 Reigo Padar               Kobras      01:19:55
 37.17353 Kaspar Padar                          01:20:05
 38. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:21:34
 39.16610 Viljo Randoja                         01:29:57
 40. 8851 Helen Juhkam                          01:32:45
 41.11302 Jaak Kroon                            01:44:48
#7 Rada (M12,N12): 8 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:21:25
  2.13286 Kristel Kõivo             Peko        00:23:14
  3.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:23:16
  4.11708 Erik Bleive               Kobras      00:23:40
  5.14791 Maia Mustimets            Peko        00:24:07
  6. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:27:05
  7.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:30:04
  8.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:33:09
  9.11713 Martin Sults              Kobras      00:34:47
 10.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:39:08
 11.17356 Mattias Maidla                        00:39:29
 12. 7617 Helian Bleive                         00:59:01
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:10:45
  2.17355 Kevin Soe                 Tartu Suus  00:11:54
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:12:02
  4.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:14:05
  5.11240 Ralf Kivil                            00:15:45
  6.14470 Kaspar Karolin                        00:16:02
  7.10315 Mari Linnus                           00:16:05
  8.17237 Triin Virve                           00:16:38
  9.10857 Olle Ilmar  Jaama                     00:17:14
 10.14008 Karl Martin Puna                      00:17:59
 11.12695 Ingrid Tõrra              TKiG        00:18:55
 12.16219 Gertrud Tõrra             Kobras      00:19:49
 13.13679 Mona Liisa Miljan         Tähtvere l  00:21:09
 14.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:21:18
 15.13678 Mikk Marten Miljan        Kesklinna   00:21:20
 16. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:21:42
 17.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:22:52
 18.13781 Mihkel Mahla              Karoliine   00:24:24
 19.16072 Mareli Vaher                          00:36:06
 20.16073 Mirtel Vaher                          00:44:17

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 24.08.2011 0:10:01 Kobras