Põlva 7 teisipäevak, Saarjärve

17.05.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 9.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:04:29
  2. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:08:03
  3. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:13:41
  4.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:15:51
  5.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:20:49
  6. 8646 Sander Mirme                          01:21:20
  7. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:26:48
  8. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      01:27:37
  9. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:32:08
 10. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:43:10
 11. 5034 Ainar Raju                Võru        01:44:29
M18 Rada (2): 13 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5038 Kevin Koskinen            Võru        00:54:23
  2. 5030 Anti Sõukand              Võru        00:55:36
  3. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:09:57
M21A Rada (2): 13 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4292 Siim Jõesaar              Ilves       00:58:58
  2. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:00:34
  3. 2005 Pear Post                 Kobras      01:03:13
  4. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:05:24
  5. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:15:06
  6. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:16:31
  7. 7087 Taavi Pae                             01:17:10
  8. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:17:49
  9. 5115 Tarmo Tüür                            01:18:00
 10.10550 Riho Klement              HTG         01:19:13
 11. 4703 Juhan Aasaru                          01:29:53
M35 Rada (2): 13 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:49:05
  2. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:50:45
  3. 1234 Sven Rea                  Nõmme       00:57:50
  4. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:15
  5. 5655 Heno Ivanov                           01:00:37
  6. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:48
  7.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:24:33
M40 Rada (2): 13 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:51:06
  2.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:51:14
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         00:53:30
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:05
  5. 4962 Antti Roose               Kobras      01:04:25
  6. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:22:56
M45 Rada (2): 13 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:50:01
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:56:22
  3. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:58:40
  4. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:08:43
  5.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:11:06
  6. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:14:48
N21E Rada (2): 13 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:03:03
  2. 2470 Jana Kink                 Kape        01:04:35
  3. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:13:38
VIPP Rada (3): 11 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:38:55
  2.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:51:11
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:55:39
  4.15081 Markel Mahla                          01:12:39
  5. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:14:42
M16 Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16227 Ander Adamson             Kobras      01:01:31
M21B Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:48:49
  2. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:54:24
  3. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:58:04
  4.11932 Reigo Padar               Kobras      01:01:58
  5. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:03:18
  6. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:11:04
  7. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:16:58
M55 Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:44:33
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:45:35
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:08
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:00:31
M60 Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:46:33
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:50:04
  3. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:52:25
  4. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:55:01
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:56:53
  6. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:00:34
  7.  708 Rein Prank                Kape        01:01:42
  8.  706 Endel Remmet              Kape        01:04:56
N18 Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        00:44:21
  2. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:48:57
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:51:20
  4.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:59:42
N21A Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:44
  2. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:46:04
  3. 4436 Külli Leiger              Kape        00:46:27
  4.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:55:31
  5. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:58:10
  6. 5161 Laura Uibopuu             EKA         01:18:18
N35 Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:22:10
  2.10194 Kadri Parts               Võru        01:37:03
N40 Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       01:04:29
  2. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:35:10
N45 Rada (4): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:05
  2.  213 Saima Värton              Kobras      00:57:27
  3. 3235 Anne Arold                OKH         01:04:28
  4. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:33:35
VIPT Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:43:31
  2.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:44:20
  3. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:56:35
  4.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:54
  5.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:09:26
  6.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:12:52
  7. 4239 Katri Hirv                Võru        01:14:59
  8.  736 Melii Liht                Põlva       01:16:01
  9.15393 Krista Kõlli              Võru        01:27:48
 10.10195 Vampula Oper              Võru        01:41:06
N16 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:44:05
  2. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:50:36
  3.10142 Getter Matto              Kobras      00:51:56
N50 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       01:04:40
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:09:03
N55 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:48:10
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:53:33
N60 Rada (5): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:47:51
  2. 4910 Leili Prans               Ilves       00:53:02
  3. 1330 Laine Saal                Kobras      00:55:00
  4. 5012 Mare Leis                 OKH         00:56:34
  5.  146 Maie Abram                Ilves       00:56:45
  6. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:03:10
  7. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:08:40
  8. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:22:00
  9.10196 Maria Oper                Võru        01:40:55
M14 Rada (6): 12 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:31:38
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:44
  3.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:37:07
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:35
  5.10198 Mihkel Parts              Võru        00:52:43
M65 Rada (6): 12 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:38:24
  2.  429 Vaabo Annus               Orion       00:41:56
  3.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:43:25
  4. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:10:14
M75 Rada (6): 12 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:57:20
VIPL Rada (6): 12 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:36:09
  2. 5654 Anu Iher                              00:36:57
  3.16610 Viljo Randoja                         00:38:53
  4.11714 Margit Tõrra              Kobras      00:39:00
  5.15052 Pille Vinne               Kobras      00:39:34
  6. 5066 Helina Kärner             Haridus ja  00:48:07
  7. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       00:48:32
  8. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       00:48:48
  9. 4312 Peeter Põder                          00:51:07
 10.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:54:14
 11.17035 Eve Sibul                 x110        00:57:51
 12.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:00:35
 13.16604 Riina Masing              MTA         01:10:53
 14.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:11:35
 15.17033 Kersti Metsoja            x154        01:33:05
N14 Rada (6): 12 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:33:25
  2.15012 Kristiina Himma           Võru        00:35:35
  3.13218 Helle Leis                Kobras      00:37:28
M12 Rada (7): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:48:28
  2.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:48:42
N12 Rada (7): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:46:33
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:46:35
  3.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:07:10
M10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:18:45
  2.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:19:07
  3. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:25:26
M08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16240 Aleksander Saluri                     00:21:16
  2.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:21:23
  3.14470 Kaspar Karolin                        00:22:45
  4.16982 Toomas Mattus             Põlva       00:35:45
N10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:16
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:17:19
  3.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    00:23:24
  4.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:24:46
N08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:23:33
  2.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:45:35
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13516 Keven Mekk                Võru        01:20:05 19p
  2.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:32:25 19p
  3.  145 Jüri Ümarik                           01:11:46 18p
  4. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:05:32 15p
  5. 3797 Kerstin Uiboupin          Võru        00:34:47 14p
  6. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:46:22 14p
  7.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:50:54 13p
  7.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:50:54 13p
  9.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:58:41 13p
 10. 4336 Rein Raid                 Kape        00:58:27 12p
 11.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:27:15 12p
 12.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:58:21 11p
 13.15856 Piret Joonas                          01:16:21 11p
 14.14777 Igmar Matto                           01:23:37 11p
 15.16997 Kristjan Mägi             Veeriku ko  00:56:25 10p
 16.17034 Moonika Haili             Võru        01:45:36 10p
 17. 8795 Teet Kuivkaev             Elioni SK   01:45:39 10p
 18. 2323 Raino Leopard             Peko        00:40:56 9p
 19. 6105 Ene Laht                              00:57:22 9p
 20.11302 Jaak Kroon                            00:40:56 8p
 21.15056 Rainis Peetsmann          Põlva SK    00:42:23 7p
 22. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:38:59 6p
 23. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:01:53 6p
 24.16599 Hanna-Ly Meekler          Kanepi ÜG   01:15:55 6p
 25.17036 Tiina Paesalu             Tartu       01:01:01 5p
 26.15147 Mari Iher                             00:21:59 3p
#1 Rada (M21E): 21 KP 9.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:04:29
  2. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:08:03
  3. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:13:41
  4.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:15:51
  5.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:20:49
  6. 8646 Sander Mirme                          01:21:20
  7. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:26:48
  8. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      01:27:37
  9. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:32:08
 10. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:43:10
 11. 5034 Ainar Raju                Võru        01:44:29
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 13 KP 7.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:49:05
  2.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:50:01
  3. 4978 Allar Kivil               LSF PT      00:50:45
  4. 5730 Allar Padari              HOK         00:51:06
  5.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:51:14
  6. 1938 Raul Kangur               SOK         00:53:30
  7. 5038 Kevin Koskinen            Võru        00:54:23
  8. 5030 Anti Sõukand              Võru        00:55:36
  9. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:56:22
 10. 1234 Sven Rea                  Nõmme       00:57:50
 11. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:15
 12. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:58:40
 13. 4292 Siim Jõesaar              Ilves       00:58:58
 14. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:00:34
 15. 5655 Heno Ivanov                           01:00:37
 16. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:48
 17. 7098 Kristiina Laht            Kape        01:03:03
 18. 2005 Pear Post                 Kobras      01:03:13
 19. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:04:05
 20. 4962 Antti Roose               Kobras      01:04:25
 21. 2470 Jana Kink                 Kape        01:04:35
 22. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:05:24
 23. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:08:43
 24. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:09:57
 25.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:11:06
 26. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:13:38
 27. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:14:48
 28. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:15:06
 29. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:16:31
 30. 7087 Taavi Pae                             01:17:10
 31. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:17:49
 32. 5115 Tarmo Tüür                            01:18:00
 33.10550 Riho Klement              HTG         01:19:13
 34. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:22:56
 35.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:24:33
 36. 4703 Juhan Aasaru                          01:29:53
#3 Rada (VIPP): 11 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:38:55
  2.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:51:11
  3.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:55:39
  4.15081 Markel Mahla                          01:12:39
  5. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:14:42
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 13 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5025 Marianne Haug             Võru        00:44:21
  2. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:44:33
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:45:35
  4. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:44
  5. 1161 Piia Paasma               Tammed      00:46:04
  6. 4436 Külli Leiger              Kape        00:46:27
  7. 1100 Lembit Nöps               Ilves       00:46:33
  8.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:48:49
  9. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:48:57
 10. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:49:08
 11. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:50:04
 12.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:51:20
 13. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:05
 14. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:52:25
 15. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:54:24
 16. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:55:01
 17.15005 Mari Fjodorov             Otepää      00:55:31
 18. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       00:56:53
 19.  213 Saima Värton              Kobras      00:57:27
 20. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:58:04
 21. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:58:10
 22.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:59:42
 23. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:00:31
 24. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:00:34
 25.16227 Ander Adamson             Kobras      01:01:31
 26.  708 Rein Prank                Kape        01:01:42
 27.11932 Reigo Padar               Kobras      01:01:58
 28. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:03:18
 29. 3235 Anne Arold                OKH         01:04:28
 30. 2016 Minija Pääslane           Ilves       01:04:29
 31.  706 Endel Remmet              Kape        01:04:56
 32. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:11:04
 33. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:16:58
 34. 5161 Laura Uibopuu             EKA         01:18:18
 35.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:22:10
 36. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:33:35
 37. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:35:10
 38.10194 Kadri Parts               Võru        01:37:03
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 13 KP 4.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:43:31
  2.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:44:05
  3.   68 Olavi Tomson              Kobras      00:44:20
  4.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:47:51
  5. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:48:10
  6. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      00:50:36
  7.10142 Getter Matto              Kobras      00:51:56
  8. 4910 Leili Prans               Ilves       00:53:02
  9.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:53:33
 10. 1330 Laine Saal                Kobras      00:55:00
 11. 5012 Mare Leis                 OKH         00:56:34
 12. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:56:35
 13.  146 Maie Abram                Ilves       00:56:45
 14.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:54
 15. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:03:10
 16. 3910 Aino Koser                Ilves       01:04:40
 17. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:08:40
 18. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:09:03
 19.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:09:26
 20.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:12:52
 21. 4239 Katri Hirv                Võru        01:14:59
 22.  736 Melii Liht                Põlva       01:16:01
 23. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:22:00
 24.15393 Krista Kõlli              Võru        01:27:48
 25.10196 Maria Oper                Võru        01:40:55
 26.10195 Vampula Oper              Võru        01:41:06
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:31:38
  2.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:32:44
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:33:25
  4.15012 Kristiina Himma           Võru        00:35:35
  5.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:36:09
  6. 5654 Anu Iher                              00:36:57
  7.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:37:07
  8.13218 Helle Leis                Kobras      00:37:28
  9.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:38:24
 10.16610 Viljo Randoja                         00:38:53
 11.11714 Margit Tõrra              Kobras      00:39:00
 12.15052 Pille Vinne               Kobras      00:39:34
 13.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:39:35
 14.  429 Vaabo Annus               Orion       00:41:56
 15.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:43:25
 16. 5066 Helina Kärner             Haridus ja  00:48:07
 17. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       00:48:32
 18. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       00:48:48
 19. 4312 Peeter Põder                          00:51:07
 20.10198 Mihkel Parts              Võru        00:52:43
 21.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:54:14
 22. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:57:20
 23.17035 Eve Sibul                 x110        00:57:51
 24.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:00:35
 25. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:10:14
 26.16604 Riina Masing              MTA         01:10:53
 27.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:11:35
 28.17033 Kersti Metsoja            x154        01:33:05
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:46:33
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:46:35
  3.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:48:28
  4.14842 Kevin Jaaska              Kobras      00:48:42
  5.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:07:10
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:16
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:17:19
  3.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:18:45
  4.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:19:07
  5.16240 Aleksander Saluri                     00:21:16
  6.15144 Arti Ladva                Midrimaa    00:21:23
  7.14470 Kaspar Karolin                        00:22:45
  8.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    00:23:24
  9.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:23:33
 10.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:24:46
 11. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:25:26
 12.16982 Toomas Mattus             Põlva       00:35:45
 13.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  00:45:35

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 17.05.2011 21:14:42 Kobras