Põlva 3 teisipäevak

19.04.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kalle Ojasoo
[#1] [#10] [#2] [#3] [#4] [#5]
[#6] [#7] [#8] [#9] [M08] [M10]
[M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B]
[M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55]
[M60] [M65] [M70] [M75] [MATK] [MRO]
[N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18]
[N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50]
[N55] [N60] [NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP]
[VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:43:16
  2. 3767 Kristo Heinmann           Ilves       00:46:05
  3. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:46:26
  4. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:50:31
  5. 4191 Kaur Kase                 Võru        00:51:03
  6. 8646 Sander Mirme              Tartu       00:52:44
  7. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:54:45
  8. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:54:52
  9.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:57:26
 10. 6080 Riivo Roose               Tartu       00:57:45
 11. 9765 Daniel Vasser             Põlva       00:57:58
 12. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:58:06
 13. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:41
 14. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:59:32
 15. 4228 Kermo Käärst              OKH         00:59:52
 16.13662 Indrek Pallon             Mecro       00:59:53
 17. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:01:23
 18. 4149 Even Toomas               Peko        01:01:33
 19.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:02:55
 20. 4703 Juhan Aasaru                          01:03:06
 21. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:05:33
 22. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:05:37
 23. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:13:13
M21A Rada (2): 17 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11326 Marten Vunukainen         Kobras      00:39:12
  2.12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi   00:46:30
  3. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:50:13
  4. 1456 Vallo Männiste            Kobras      00:53:16
  5. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:27
  6. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:56:15
  7. 5397 Targo Tennisberg                      00:56:16
  8. 2193 Ander Ojandu              Võru        00:59:38
  9. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:59:51
 10. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:00:38
 11. 2323 Raino Leopard             Peko        01:01:52
 12. 8692 Lauri Vare                            01:20:00
 13.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:25:04
M35 Rada (2): 17 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1762 Enn Kukk                  LSF PT      00:48:47
  2. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:49:02
  3. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:56:49
M40 Rada (2): 17 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1938 Raul Kangur               SOK         00:42:20
  2. 5730 Allar Padari              HOK         00:44:17
  3. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:50:02
  4. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  00:56:39
  5.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   01:23:20
M45 Rada (2): 17 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:42:51
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:43:26
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:49:44
  4. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       00:54:03
  5. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:58:22
N21E Rada (2): 17 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:42:35
  2. 2470 Jana Kink                 Kape        00:54:55
  3. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:03:02
  4.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:07:15
  5.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:12:52
  6. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:19:20
VIPP Rada (3): 13 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:39:19
  2. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        00:42:15
  3. 5115 Tarmo Tüür                            00:44:31
  4. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:44:33
  5.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:46:03
  6. 7406 Triin Pohla               Ilves       00:48:59
  7.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:55:20
  8. 8227 Edith Seegel                          00:56:52
  9. 4165 Andres Isakar             KUNDA OK    01:00:01
 10. 7662 Liina Nurk                filia Patr  01:00:02
 11. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:05:04
 12. 4957 Kärt Urgand               Kobras      01:22:12
M16 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5117 Andres Saal               Otepää      00:55:27
  2.16227 Ander Adamson             Kobras      01:04:23
M21B Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1900 Tanel Saue                Mercury     00:46:59
  2.14329 Tanel Täheste                         00:53:45
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:59:44
  4. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:00:32
  5. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:00:38
  6.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:04:41
  7. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:19:15
M55 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:43:57
  2. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:46:54
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:51:46
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:53:45
M60 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:49:06
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:50:03
  3. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:53:11
  4.  708 Rein Prank                Kape        00:53:25
  5. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:53:36
  6. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:04:24
N18 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:52:53
N21A Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:11
  2. 4436 Külli Leiger              Kape        00:45:58
  3.12142 Margit Avikson            Kobras      00:46:07
  4. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:12:10
N35 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10194 Kadri Parts               Võru        00:58:34
  2.16651 Maris Lepik                           01:08:55
  3.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:02
N40 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:00:57
N45 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:54:38
  2.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:00:46
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:10:54
  4. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       01:19:36
VIPT Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:38:58
  2. 5005 Harri Vihalemm                        00:42:27
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:43:03
  4. 9591 Kauri Kägo                TÜ          00:43:44
  5.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:46:23
  6. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:46:34
  7. 4239 Katri Hirv                Võru        00:50:46
  8. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:56:56
  8.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:56:56
 10. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:58:18
 11.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  01:09:35
 12.15052 Pille Vinne               Kobras      01:11:29
 13.15084 Meelis Kütt                           01:11:42
 14.  736 Melii Liht                Põlva       01:13:43
 15.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:24:56
 16.15393 Krista Kõlli              Võru        01:38:09
 17.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:40:07
 18.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:41:18
 19.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:45:22
 20.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:48:49
 21.10195 Vampula Oper              Võru        02:17:47
 22.10196 Maria Oper                Võru        02:18:00
N16 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:43:47
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:00:23
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:05:42
N50 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:52:07
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       00:58:26
  3. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:09:48
N55 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:03:11
  2. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:51
N60 Rada (5): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5012 Mare Leis                 OKH         00:52:50
  2. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:56:33
  3.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:57:27
  4. 1330 Laine Saal                Kobras      01:04:46
  5. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:04:47
  6. 4910 Leili Prans               Ilves       01:11:25
  7.  146 Maie Abram                Ilves       01:18:54
M14 Rada (6): 13 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:43:28
  2.10198 Mihkel Parts              Võru        00:47:16
  3.14792 Roger Koosa               Kobras      00:51:29
  4.15076 Reigo Tooming             Põlva Spor  00:53:30
  5.15077 Reiko Tooming             Põlva Spor  00:53:35
M65 Rada (6): 13 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:02:34
M70 Rada (6): 13 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:40:59
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:47
M75 Rada (6): 13 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:54:02
VIPL Rada (6): 13 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:44:25
  2.15081 Markel Mahla                          00:45:05
  3.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:47:30
  4.15302 Ave Nurk                  E5          00:50:17
  5.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:55:49
  6.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:56:03
  7.11786 Epp Säga                  Kobras      00:56:48
  8.13623 Kärt Vaarmari             Tartu       01:00:31
  9.16604 Riina Masing              Põlva       01:04:01
 10.16597 Alger Ers                             01:09:14
 11.12430 Piret Puus                            01:10:28
 12.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:12:00
 13.15060 Katrin Vinne                          01:14:36
 14. 8851 Helen Juhkam                          01:15:15
 15.14849 Raili Kallavus            SA Põlvama  01:17:36
 16.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:23:40
 17.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:23:43
 18.14815 Tiina Sedman              TÜ          01:31:38
N14 Rada (6): 13 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13218 Helle Leis                Kobras      00:40:41
  2.15012 Kristiina Himma           Võru        00:47:09
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:54:46
M12 Rada (7): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:41:23
  2.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:53
  3.16240 Aleksander Saluri         Tartu       00:45:43
  4.15056 Rainis Peetsmann          Põlva SK    00:58:38
  5.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   01:22:35
N12 Rada (7): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:37:51
  2.16599 Hanna-Ly Meekler          Kanepi Güm  00:45:32
  3.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  00:56:52
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:56:54
  5.16598 Reti-Liz Sabalisk         Põlva ÜG    00:57:05
  6.16222 Marie-Aliise Pruus        Mammaste L  00:57:06
  7.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:01:41
M10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:18:24
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:19:30
  2.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:19:30
  4.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:19:42
  5.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:19:49
  6.13688 Oliver Tennisberg                     00:32:34
  7. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:33:20
M08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14470 Kaspar Karolin            Põlva       00:24:29
  2.13542 Aarne Säga                Põlva       00:31:31
  3.13504 Erik Kersna                           00:59:41
  4.16605 Henri Kersna              Tartu       00:59:59
N10 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:25:15
  2.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:25:32
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:31:08
N08 Rada (8): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.15074 Johanna Nurk                          00:32:23
  2.14871 Agnes Tennisberg                      00:42:48
  3.15147 Mari Iher                             01:03:08
MRO Rada (9): 14 KP 8.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:48:23
  2. 7517 Sander Linnus             Peko        00:48:49
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:50:17
  4. 2469 Ilmar Kink                Kape        00:54:07
  5. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:54:20
  6. 8646 Sander Mirme                          00:58:51
  7.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:16:37
NRO Rada (9): 14 KP 8.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:52:04
  2. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:21:57
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:45:32 23p
  2. 5655 Heno Ivanov                           01:02:48 17p
  3.  217 Toivo Toomas              Peko        00:48:29 16p
  4.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:59:38 15p
  5. 4336 Rein Raid                 Kape        01:00:38 14p
  6. 3235 Anne Arold                OKH         01:02:22 14p
  7. 1311 Heini Tammik              Kape        00:46:20 13p
  8. 6080 Riivo Roose                           00:49:24 13p
  9. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:07:50 13p
 10. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:27:35 12p
 11.12681 Kätlin Veber              Hendrikson  00:37:28 11p
 12.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:31:55 11p
 13.16214 Rasmus Kruusa                         01:04:56 10p
 14. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:35:50 10p
 15.16601 Samuel Hakk               Põlva       00:43:47 8p
 16.16603 Kaire Hakk                Põlva       00:43:58 8p
 17.16602 Daniel Hakk               Põlva       00:44:10 8p
 18.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:48:40 8p
 19. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:16:54 7p
 20.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:59:59 6p
 21. 5654 Anu Iher                              01:03:08 6p
 22.16600 Samantha Suitsik                      00:29:19 5p
 22.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:29:19 5p
 24.13105 Ebe Hallik                            01:10:50 5p
 24.15085 Koit Hallik                           01:10:50 5p
 24. 3665 Kaido Hallik              Ilves       01:10:50 5p
 27. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      00:09:28 3p
 28.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:22:20 3p
 29.10245 Kaur Hallik                           01:10:08 1p
#1 Rada (M21E): 22 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2510 Andreas Kraas             EKJ SK      00:43:16
  2. 3767 Kristo Heinmann           Ilves       00:46:05
  3. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:46:26
  4. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:50:31
  5. 4191 Kaur Kase                 Võru        00:51:03
  6. 8646 Sander Mirme              Tartu       00:52:44
  7. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:54:45
  8. 1336 Ilo Suurmets              Kobras      00:54:52
  9.  328 Indrek Ümarik             Ilves       00:57:26
 10. 6080 Riivo Roose               Tartu       00:57:45
 11. 9765 Daniel Vasser             Põlva       00:57:58
 12. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:58:06
 13. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:58:41
 14. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:59:32
 15. 4228 Kermo Käärst              OKH         00:59:52
 16.13662 Indrek Pallon             Mecro       00:59:53
 17. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:01:23
 18. 4149 Even Toomas               Peko        01:01:33
 19.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:02:55
 20. 4703 Juhan Aasaru                          01:03:06
 21. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:05:33
 22. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:05:37
 23. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:13:13
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11326 Marten Vunukainen         Kobras      00:39:12
  2. 1938 Raul Kangur               SOK         00:42:20
  3.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:42:35
  4. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:42:51
  5. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:43:26
  6. 5730 Allar Padari              HOK         00:44:17
  7.12680 Mihkel Oviir              Alpiklubi   00:46:30
  8. 1762 Enn Kukk                  LSF PT      00:48:47
  9. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:49:02
 10.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      00:49:44
 11. 4437 Kristjan Leiger           Kape        00:50:02
 12. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:50:13
 13. 1456 Vallo Männiste            Kobras      00:53:16
 14. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       00:54:03
 15. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:27
 16. 2470 Jana Kink                 Kape        00:54:55
 17. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:56:15
 18. 5397 Targo Tennisberg                      00:56:16
 19. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  00:56:39
 20. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:56:49
 21. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:58:22
 22. 2193 Ander Ojandu              Võru        00:59:38
 23. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:59:51
 24. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:00:38
 25. 2323 Raino Leopard             Peko        01:01:52
 26. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:03:02
 27.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:07:15
 28.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:12:52
 29. 4305 Linda Puusalu             Kobras      01:19:20
 30. 8692 Lauri Vare                            01:20:00
 31.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   01:23:20
 32.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:25:04
#3 Rada (VIPP): 13 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:39:19
  2. 4892 Kuldar Kaljurand          Kape        00:42:15
  3. 5115 Tarmo Tüür                            00:44:31
  4. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:44:33
  5.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:46:03
  6. 7406 Triin Pohla               Ilves       00:48:59
  7.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:55:20
  8. 8227 Edith Seegel                          00:56:52
  9. 4165 Andres Isakar             KUNDA OK    01:00:01
 10. 7662 Liina Nurk                filia Patr  01:00:02
 11. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:05:04
 12. 4957 Kärt Urgand               Kobras      01:22:12
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:43:57
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:11
  3. 4436 Külli Leiger              Kape        00:45:58
  4.12142 Margit Avikson            Kobras      00:46:07
  5. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:46:54
  6. 1900 Tanel Saue                Mercury     00:46:59
  7. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:49:06
  8. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:50:03
  9. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:51:46
 10. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:52:53
 11. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:53:11
 12.  708 Rein Prank                Kape        00:53:25
 13. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:53:36
 14.14329 Tanel Täheste                         00:53:45
 14. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:53:45
 16.  213 Saima Värton              Kobras      00:54:38
 17. 5117 Andres Saal               Otepää      00:55:27
 18.10194 Kadri Parts               Võru        00:58:34
 19. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:59:44
 20. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:00:32
 21. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:00:38
 22.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:00:46
 23.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:00:57
 24.16227 Ander Adamson             Kobras      01:04:23
 25. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:04:24
 26.15859 Tõnu Arrak                Velo        01:04:41
 27.16651 Maris Lepik                           01:08:55
 28. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:10:54
 29. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:12:10
 30.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:16:02
 31. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       01:19:15
 32. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       01:19:36
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 13 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:38:58
  2. 5005 Harri Vihalemm                        00:42:27
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:43:03
  4. 9591 Kauri Kägo                TÜ          00:43:44
  5.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:43:47
  6.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:46:23
  7. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:46:34
  8. 4239 Katri Hirv                Võru        00:50:46
  9.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:52:07
 10. 5012 Mare Leis                 OKH         00:52:50
 11. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:56:33
 12. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:56:56
 12.10211 Merilin Aruots            Põlva       00:56:56
 14.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:57:27
 15. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:58:18
 16. 3910 Aino Koser                Ilves       00:58:26
 17.10142 Getter Matto              Kobras      01:00:23
 18.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:03:11
 19. 1330 Laine Saal                Kobras      01:04:46
 20. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:04:47
 21. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:04:51
 22.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:05:42
 23.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  01:09:35
 24. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:09:48
 25. 4910 Leili Prans               Ilves       01:11:25
 26.15052 Pille Vinne               Kobras      01:11:29
 27.15084 Meelis Kütt                           01:11:42
 28.  736 Melii Liht                Põlva       01:13:43
 29.  146 Maie Abram                Ilves       01:18:54
 30.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:24:56
 31.15393 Krista Kõlli              Võru        01:38:09
 32.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:40:07
 33.13539 Siim Helmoja              Kobras      01:41:18
 34.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:45:22
 35.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:48:49
 36.10195 Vampula Oper              Võru        02:17:47
 37.10196 Maria Oper                Võru        02:18:00
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 13 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13218 Helle Leis                Kobras      00:40:41
  2.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:40:59
  3.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:47
  4. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:43:28
  5.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      00:44:25
  6.15081 Markel Mahla                          00:45:05
  7.15012 Kristiina Himma           Võru        00:47:09
  8.10198 Mihkel Parts              Võru        00:47:16
  9.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:47:30
 10.15302 Ave Nurk                  E5          00:50:17
 11.14792 Roger Koosa               Kobras      00:51:29
 12.15076 Reigo Tooming             Põlva Spor  00:53:30
 13.15077 Reiko Tooming             Põlva Spor  00:53:35
 14. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:54:02
 15.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:54:46
 16.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:55:49
 17.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:56:03
 18.11786 Epp Säga                  Kobras      00:56:48
 19.13623 Kärt Vaarmari             Tartu       01:00:31
 20. 4445 Sulev Piiri               Kobras      01:02:34
 21.16604 Riina Masing              Põlva       01:04:01
 22.16597 Alger Ers                             01:09:14
 23.12430 Piret Puus                            01:10:28
 24.10205 Kaido Raidla              Ilves       01:12:00
 25.15060 Katrin Vinne                          01:14:36
 26. 8851 Helen Juhkam                          01:15:15
 27.14849 Raili Kallavus            SA Põlvama  01:17:36
 28.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:23:40
 29.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:23:43
 30.14815 Tiina Sedman              TÜ          01:31:38
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:37:51
  2.14399 Ralf Hõim                 Kobras      00:41:23
  3.11713 Martin Sults              Kobras      00:41:53
  4.16599 Hanna-Ly Meekler          Kanepi Güm  00:45:32
  5.16240 Aleksander Saluri         Tartu       00:45:43
  6.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  00:56:52
  7.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:56:54
  8.16598 Reti-Liz Sabalisk         Põlva ÜG    00:57:05
  9.16222 Marie-Aliise Pruus        Mammaste L  00:57:06
 10.15056 Rainis Peetsmann          Põlva SK    00:58:38
 11.14843 Kelli Nurm                Kobras      01:01:41
 12.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   01:22:35
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:18:24
  2.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:19:30
  2.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:19:30
  4.16218 Kevin Koosa               Põlva Spor  00:19:42
  5.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:19:49
  6.14470 Kaspar Karolin            Põlva       00:24:29
  7.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:25:15
  8.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:25:32
  9.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:31:08
 10.13542 Aarne Säga                Põlva       00:31:31
 11.15074 Johanna Nurk                          00:32:23
 12.13688 Oliver Tennisberg                     00:32:34
 13. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:33:20
 14.14871 Agnes Tennisberg                      00:42:48
 15.13504 Erik Kersna                           00:59:41
 16.16605 Henri Kersna              Tartu       00:59:59
 17.15147 Mari Iher                             01:03:08
#9 Rada (MRO,NRO): 14 KP 8.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1469 Tanel Kalm                Peko        00:48:23
  2. 7517 Sander Linnus             Peko        00:48:49
  3. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:50:17
  4. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:52:04
  5. 2469 Ilmar Kink                Kape        00:54:07
  6. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         00:54:20
  7. 8646 Sander Mirme                          00:58:51
  8.11197 Margus Freudenthal        Cyber       01:16:37
  9. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:21:57

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 19.04.2011 23:04:03 Kobras