Põlva 24 teisipäevak, Taevaskoja

13.09.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Ahti Bleive
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 10.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      01:01:16
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:09:49
  3. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:09:59
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:17:06
  5. 4169 Märt Roosaare             Ilves       01:20:21
  6. 8646 Sander Mirme                          01:23:43
  7. 5929 Janek Orro                Võru        01:32:06
  8. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:37:20
  9.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:38:17
 10. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   02:23:18
M18 Rada (2): 20 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:57:09
  2. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:01:18
M21A Rada (2): 20 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      00:45:34
  2. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:02:21
  3. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:03:11
  4. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:14:36
  5. 4821 Erko Jakobson             Tartu       01:26:16
M35 Rada (2): 20 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:49:16
  2. 5813 Erik Saarts               Võru        00:52:46
  3. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:54:51
  4. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:59:31
  5. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:06:48
  6. 5655 Heno Ivanov                           01:07:29
  7.11726 Marko Veisson             Tartu       01:12:00
  8. 7087 Taavi Pae                             01:14:30
  9. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:16:41
 10.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:23:30
 11. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:31:50
M40 Rada (2): 20 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      00:53:47
  2.  975 Kalle Kuusik                          01:00:14
  3. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:49
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:02:50
  5. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:03:35
  6. 1938 Raul Kangur               SOK         01:08:08
  7. 6090 Taivo Täht                            01:20:38
  8.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   01:42:02
M45 Rada (2): 20 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:58:52
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:04:25
  3. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:06:30
  4. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:13:38
  5. 5042 Henn Antson               Võru        01:53:08
N21E Rada (2): 20 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:53:43
  2. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:01:19
  3. 2470 Jana Kink                 Kape        01:06:27
  4. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:12:51
  5.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:15:01
  6. 3714 Heli Haug                 Võru        01:25:13
  7.10142 Getter Matto              Kobras      01:44:14
VIPP Rada (3): 13 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:21
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:43:58
  3. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:47:23
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:29
  5.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:53:41
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:00:17
  7.10785 Aigar Udras                           01:00:55
  8.15834 Romas Vals                            01:03:23
  9. 8227 Edith Seegel                          01:08:30
 10.15856 Piret Joonas                          01:08:50
M16 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16227 Ander Adamson             Kobras      01:10:44
M21B Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16987 Meelis Burget             EÜS         00:47:05
  2. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:50:05
  3. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:50:43
  4. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:55:53
  5. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:57:10
  6. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:08:44
  7.17519 Janek Jõgis                           01:40:30
M55 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:49:57
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:54:59
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:03:24
  4. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:06:06
  5.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  01:10:16
  6. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:10:50
M60 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:13
  2. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:55:35
  3. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:06:31
  4. 4336 Rein Raid                 Kape        01:08:48
  5. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:16:22
  6. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:16:34
N21A Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:59
  2.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:00:42
N35 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10194 Kadri Parts               Võru        01:13:51
  2.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:21:29
N40 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:58:39
  2. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:58:57
N45 Rada (4): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3235 Anne Arold                OKH         00:56:51
  2.  213 Saima Värton              Kobras      00:57:36
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:07:11
  4. 5017 Heli Viks                 Võru        01:18:50
VIPT Rada (5): 15 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:41:05
  2. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:48:06
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:52:32
  4. 1104 Uve Nummert               Kape        00:56:26
  5.  706 Endel Remmet              Kape        00:57:01
  6.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:57:56
  7.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:58:13
  8.   68 Olavi Tomson              Kobras      01:03:42
  9. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:20:27
 10.10195 Vampula Oper              Võru        01:35:49
N16 Rada (5): 15 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:36:08
N50 Rada (5): 15 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3910 Aino Koser                Ilves       00:59:35
  2. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:26:53
N55 Rada (5): 15 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:48:20
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:58:02
N60 Rada (5): 15 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:55:07
  2. 5012 Mare Leis                 OKH         00:55:22
  3. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:03:01
  4. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:04:46
  5. 1330 Laine Saal                Kobras      01:14:22
  6.10196 Maria Oper                Võru        01:35:44
M14 Rada (6): 13 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:20
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:38
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:36:38
M65 Rada (6): 13 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:53:25
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:59:49
  3.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:04:10
M75 Rada (6): 13 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:03:45
VIPL Rada (6): 13 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:34:45
  2. 7620 Jaanika Kopli                         00:34:53
  3. 5115 Tarmo Tüür                            00:39:06
  4.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:27
  5.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:43:47
  6. 9604 Priit Pauskar                         00:45:02
  7.16610 Viljo Randoja                         00:49:21
  8. 5654 Anu Iher                              00:50:00
  9.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:50:29
 10.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:51:45
 11.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:54:47
 12.17035 Eve Sibul                             00:58:58
 13.12817 Teele Eensaar                         00:59:37
 14.14777 Igmar Matto                           00:59:41
 15.15393 Krista Kõlli              Võru        01:02:31
 16.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:05:05
 17.16606 Liile Jõgi                WM          01:07:43
 18.17346 Maria Meitsar                         01:08:42
 19.17236 Maire Meitsar                         01:08:48
 20.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:14:07
 21.12657 Evelin Uibokand           FA          01:17:36
 22.15073 Janika Matto              Viluste     01:20:27
 23.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:21:07
 24. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:22:57
N14 Rada (6): 13 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:49:45
  2.13218 Helle Leis                Kobras      00:49:46
M12 Rada (7): 9 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:40:25
  2.17356 Mattias Maidla            Põlva Kesk  00:44:32
  3.    0 Reiko Kottisse            Põlva KK    00:55:01
  4.    0 Daniel Sibul              Põlva KK    00:55:03
  5.    0 Raino Marten Rammo        Põlva KK    00:55:06
  6.    0 Sten  Saar                Põlva KK    00:55:20
  7.    0 Heivo Torop               Põlva KK    00:55:25
  8.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:57:07
N12 Rada (7): 9 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:36:47
M10 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:18:58
  2.14008 Karl Martin Puna                      00:24:40
  3. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:27:53
M08 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:15:53
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:21:03
  3.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:22:33
  4.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:23:05
  5.15088 Villem Piirimäe                       00:34:17
N10 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:16:04
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:22:33
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:23:52
  4. 5043 Kristina Haug             Võru        00:27:44
  5.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:36:58
N08 Rada (8): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:21:29
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:29:14 23p
  2.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:53:08 22p
  3.  145 Jüri Ümarik                           01:44:08 21p
  4.10214 Tõnis Piirisild           Võru        00:54:50 19p
  5. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:06:54 17p
  6. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:41:19 14p
  7. 3900 Marili Zimmermann         Kape        00:56:06 14p
  8.15859 Tõnu Arrak                Velo        00:56:44 14p
  9.  708 Rein Prank                Kape        00:57:14 14p
 10. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:58:20 14p
 11. 2016 Minija Pääslane           Ilves       01:01:14 14p
 12.  146 Maie Abram                Ilves       01:06:20 14p
 13.15053 Joonas-Dein Plakso        Põlva Spor  01:11:39 14p
 14. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:14:32 13p
 15.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:49:09 12p
 16.16962 Tom Martens               Võru        01:22:29 12p
 17. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      01:30:00 10p
 18.11302 Jaak Kroon                            01:53:56 10p
 19.  725 Relvo Värton              Kobras      00:31:58 9p
 20.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  00:49:14 9p
 21.15833 Kadri Isakar              TÜ          00:49:21 9p
 22.16629 Heli Puusepp              PRIA        01:09:40 9p
 23. 5271 Marje Zernant                         00:45:23 7p
 24. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:47:37 7p
 25.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:50:59 7p
 26.11713 Martin Sults              Kobras      00:51:31 7p
 27.    0 Ivar Keerpalu             Orava       00:26:57 6p
 28.    0 Henri Loosaar             Orava       00:27:04 6p
 29.    0 Alvar Mällo               Orava       00:27:05 6p
 30.    0 Allar Mällo               Orava       00:27:40 6p
 31.15081 Markel Mahla                          01:12:12
#1 Rada (M21E): 23 KP 10.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1493 Raido Mitt                Kobras      01:01:16
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:09:49
  3. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:09:59
  4. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:17:06
  5. 4169 Märt Roosaare             Ilves       01:20:21
  6. 8646 Sander Mirme                          01:23:43
  7. 5929 Janek Orro                Võru        01:32:06
  8. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:37:20
  9.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:38:17
 10. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   02:23:18
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 20 KP 6.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      00:45:34
  2.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:49:16
  3. 5813 Erik Saarts               Võru        00:52:46
  4.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:53:43
  5. 4962 Antti Roose               Kobras      00:53:47
  6. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:54:51
  7. 5037 Janek Piirisild           Võru        00:57:09
  8. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:58:52
  9. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:59:31
 10.  975 Kalle Kuusik                          01:00:14
 11. 5730 Allar Padari              HOK         01:00:49
 12. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:01:18
 13. 2678 Mirja Virve               Kobras      01:01:19
 14. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:02:21
 15. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:02:50
 16. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:03:11
 17. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:03:35
 18. 1310 Kaljo Julge               Kape        01:04:25
 19. 2470 Jana Kink                 Kape        01:06:27
 20. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:06:30
 21. 2661 Indrek Mahla              Peko        01:06:48
 22. 5655 Heno Ivanov                           01:07:29
 23. 1938 Raul Kangur               SOK         01:08:08
 24.11726 Marko Veisson             Tartu       01:12:00
 25. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:12:51
 26. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:13:38
 27. 7087 Taavi Pae                             01:14:30
 28. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:14:36
 29.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      01:15:01
 30. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:16:41
 31. 6090 Taivo Täht                            01:20:38
 32.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:23:30
 33. 3714 Heli Haug                 Võru        01:25:13
 34. 4821 Erko Jakobson             Tartu       01:26:16
 35. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:31:50
 36.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   01:42:02
 37.10142 Getter Matto              Kobras      01:44:14
 38. 5042 Henn Antson               Võru        01:53:08
#3 Rada (VIPP): 13 KP 5.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:41:21
  2. 8226 Lauri Eskor                           00:43:58
  3. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  00:47:23
  4.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:52:29
  5.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:53:41
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:00:17
  7.10785 Aigar Udras                           01:00:55
  8.15834 Romas Vals                            01:03:23
  9. 8227 Edith Seegel                          01:08:30
 10.15856 Piret Joonas                          01:08:50
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:45:59
  2.16987 Meelis Burget             EÜS         00:47:05
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:49:57
  4. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:50:05
  5. 9132 Björn Puna                Rotalia     00:50:43
  6. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:54:13
  7. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:54:59
  8. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:55:35
  9. 8602 Indrek Sander             Tartu       00:55:53
 10. 3235 Anne Arold                OKH         00:56:51
 11. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:57:10
 12.  213 Saima Värton              Kobras      00:57:36
 13. 4412 Reet Rosenberg            Kobras      00:58:39
 14. 5008 Ehtel Taevere             Kape        00:58:57
 15.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:00:42
 16. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:03:24
 17. 5089 Jüri Roosaare             TÜ GI       01:06:06
 18. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:06:31
 19. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:07:11
 20. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:08:44
 21. 4336 Rein Raid                 Kape        01:08:48
 22.11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM  01:10:16
 23.16227 Ander Adamson             Kobras      01:10:44
 24. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:10:50
 25.10194 Kadri Parts               Võru        01:13:51
 26. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:16:22
 27. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:16:34
 28. 5017 Heli Viks                 Võru        01:18:50
 29.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:21:29
 30.17519 Janek Jõgis                           01:40:30
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 15 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:36:08
  2.14475 Ago Mägimets              Tartu       00:41:05
  3. 2335 Riina Laanjõe             Kobras      00:48:06
  4. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:48:20
  5.10140 Villu Serv                Kobras      00:52:32
  6. 4910 Leili Prans               Ilves       00:55:07
  7. 5012 Mare Leis                 OKH         00:55:22
  8. 1104 Uve Nummert               Kape        00:56:26
  9.  706 Endel Remmet              Kape        00:57:01
 10.  460 Lembit Vassil             Ilves       00:57:56
 11.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:58:02
 12.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:58:13
 13. 3910 Aino Koser                Ilves       00:59:35
 14. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:03:01
 15.   68 Olavi Tomson              Kobras      01:03:42
 16. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:04:46
 17. 1330 Laine Saal                Kobras      01:14:22
 18. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:20:27
 19. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:26:53
 20.10196 Maria Oper                Võru        01:35:44
 21.10195 Vampula Oper              Võru        01:35:49
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 13 KP 4.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:20
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:38
  3. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:34:45
  4. 7620 Jaanika Kopli                         00:34:53
  5.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:36:38
  6. 5115 Tarmo Tüür                            00:39:06
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      00:43:27
  8.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:43:47
  9. 9604 Priit Pauskar                         00:45:02
 10.16610 Viljo Randoja                         00:49:21
 11.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:49:45
 12.13218 Helle Leis                Kobras      00:49:46
 13. 5654 Anu Iher                              00:50:00
 14.17235 Sander Meitsar            Tuuliku Re  00:50:29
 15.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:51:45
 16.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:53:25
 17.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:54:47
 18.17035 Eve Sibul                             00:58:58
 19.12817 Teele Eensaar                         00:59:37
 20.14777 Igmar Matto                           00:59:41
 21. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:59:49
 22.15393 Krista Kõlli              Võru        01:02:31
 23. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:03:45
 24.  718 Martin Tõrra              Kobras      01:04:10
 25.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:05:05
 26.16606 Liile Jõgi                WM          01:07:43
 27.17346 Maria Meitsar                         01:08:42
 28.17236 Maire Meitsar                         01:08:48
 29.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        01:14:07
 30.12657 Evelin Uibokand           FA          01:17:36
 31.15073 Janika Matto              Viluste     01:20:27
 32.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:21:07
 33. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:22:57
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:36:47
  2.11708 Erik Bleive               Kobras      00:40:25
  3.17356 Mattias Maidla            Põlva Kesk  00:44:32
  4.    0 Reiko Kottisse            Põlva KK    00:55:01
  5.    0 Daniel Sibul              Põlva KK    00:55:03
  6.    0 Raino Marten Rammo        Põlva KK    00:55:06
  7.    0 Sten  Saar                Põlva KK    00:55:20
  8.    0 Heivo Torop               Põlva KK    00:55:25
  9.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:57:07
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 5 KP 1.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11300 Emil Eensaar                          00:15:53
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:16:04
  3.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:18:58
  4.14470 Kaspar Karolin                        00:21:03
  5.10961 Karolin Laanjõe           Põlva       00:21:29
  6.17357 Osvald Nigola             Põlva Spor  00:22:33
  6.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:22:33
  8.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:23:05
  9.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:23:52
 10.14008 Karl Martin Puna                      00:24:40
 11. 5043 Kristina Haug             Võru        00:27:44
 12. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:27:53
 13.15088 Villem Piirimäe                       00:34:17
 14.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:36:58

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 13.09.2011 20:24:13 Kobras