Põlva 5 teisipäevak, Taevaskoja rist

03.05.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Antti Siima
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 16 KP 8.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:48:42
  2. 3980 Priit Randman             Rakv        00:54:08
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:56:03
  4. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:57:34
  5. 8646 Sander Mirme                          00:58:03
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:59:05
  7. 7517 Sander Linnus             Peko        00:59:54
  8.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:01:31
  9.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:02:17
 10. 1234 Sven Rea                  Nõmme       01:02:44
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:04:36
 12. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:04:52
 13.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:05:40
 14. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:05:53
 15. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:13:23
 16. 4703 Juhan Aasaru                          01:15:15
 17.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:16:33
 18. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:17:17
 19.14809 Andres Nurk                           01:20:26
 20.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:24:05
 21.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:43:42
M18 Rada (2): 17 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      00:49:05
M21A Rada (2): 17 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:48:24
  2. 7786 Taavi Arna                Valga Põhi  00:50:26
  3.  554 Renee Mõttus              Lehola      00:50:49
  4. 5244 Rainek Kuura              KVÜÕA       00:51:42
  5. 2193 Ander Ojandu              Võru        00:52:35
  6. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:53:17
  7. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:21
  8. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:54:27
  9. 4012 Martin Ling               Lehola      00:56:26
 10. 5115 Tarmo Tüür                            00:57:45
 11. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:58:25
 12. 2881 Risto Gurjev              LUS         00:59:46
 13.10550 Riho Klement              HTG         01:00:22
 14. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:01:04
 15. 5397 Targo Tennisberg                      01:02:14
 16. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:03:45
M35 Rada (2): 17 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:45:13
  2. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:51:35
  3. 5655 Heno Ivanov                           00:56:45
  4. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:05:42
M40 Rada (2): 17 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      00:41:54
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:43:22
  3. 5730 Allar Padari              HOK         00:44:25
  4. 1938 Raul Kangur               SOK         00:48:22
  5. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:04:22
  6. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:04:42
M45 Rada (2): 17 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:44:35
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:45:11
  3. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:51:34
  4. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:53:33
  5. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       00:55:54
  6. 4270 Priit Truusalu            Kape        00:58:36
  7. 1217 Jaak Jaagus               Saku        00:59:20
  8. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:14:05
N21E Rada (2): 17 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:44:30
  2. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:46:22
  3. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:47:02
  4. 2470 Jana Kink                 Kape        00:49:42
  5. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:51:25
  6. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:55:18
  7.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:59:18
  8.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:08:21
VIPP Rada (3): 14 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:38:28
  2. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:42:03
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       00:48:33
  4.10785 Aigar Udras                           00:53:43
  5. 8227 Edith Seegel                          00:58:09
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:59:34
  7.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:01:44
  8.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:02:12
  9.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   01:03:25
 10.15081 Markel Mahla                          01:06:35
 11.14847 Karmen Vetemäe                        01:15:14
M16 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:08:36
  2.16240 Aleksander Saluri                     01:23:56
M21B Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:38:48
  2.11932 Reigo Padar               Kobras      00:50:51
  3. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:52:56
  4.10260 Imre Lumiste              Webmedia    00:58:13
  5. 8795 Teet Kuivkaev             Elioni SK   01:17:44
M50 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:43:25
  2. 5290 Kalev Pormeister                      00:47:51
M55 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:40:51
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:40:54
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:40:58
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:46:15
  5. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:50:42
M60 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:45:38
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:46:00
  3. 2727 Avo Eensaar                           00:49:27
  4.  708 Rein Prank                Kape        00:50:15
  5. 4336 Rein Raid                 Kape        00:52:59
  6. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:47
  6. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:47
  8. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:02:29
  9.  706 Endel Remmet              Kape        01:10:51
N18 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:43:34
  2. 3900 Marili Zimmermann         Kape        00:43:36
  3.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:51:57
  4.15012 Kristiina Himma           Võru        01:04:12
N21A Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:41:17
  2.12142 Margit Avikson            Kobras      00:45:44
  3. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:48:45
N35 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:00:06
  2.10194 Kadri Parts               Võru        01:04:28
  3.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:23:56
N40 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:49:13
  2. 6105 Ene Laht                              00:52:29
  3. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:18:43
  4.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:36:02
N45 Rada (4): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  213 Saima Värton              Kobras      00:50:24
  2. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:50:45
  3. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:07
  4.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:53:54
  5.  966 Juta Ainelo               Ilves       00:57:54
VIPT Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:19:29
  2. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:24:46
  3.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:28:11
  4. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:30:04
  5. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:33:24
  6.10140 Villu Serv                Kobras      00:33:34
  7.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:43
  8. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:36:11
  9. 5005 Harri Vihalemm                        00:36:34
 10.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:19
 11.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:38:31
 12.10195 Vampula Oper              Võru        00:42:02
 13.  714 Piret Juhandi             Põlva       00:42:49
 14.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:44:01
 15.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:44:04
 16. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:45:09
 17. 5114 Piret Truusalu                        00:49:45
 18. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:52:13
 19.  736 Melii Liht                Põlva       00:52:34
 20. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:53:27
 21.15393 Krista Kõlli              Võru        01:01:07
 22. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:11:53
N16 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:27:23
  2.10142 Getter Matto              Kobras      00:36:48
N50 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:39:45
N55 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:35:00
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:39:01
N60 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4910 Leili Prans               Ilves       00:34:25
  2.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:37:49
  3. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:39:20
  4. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:39:52
  5. 1330 Laine Saal                Kobras      00:40:02
  6.10196 Maria Oper                Võru        00:41:45
  7. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:43:09
  8.  146 Maie Abram                Ilves       00:49:44
M14 Rada (6): 10 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:28:03
  2.15076 Reigo Tooming             Põlva Spor  00:29:21
  3.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:29:22
  4.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:29:39
  5.15077 Reiko Tooming             Põlva Spor  00:29:42
  6.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:29:51
  7. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:32:08
  8. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:32:15
  9.10198 Mihkel Parts              Võru        00:37:04
 10.16602 Daniel Hakk               Põlva ÜG    00:51:39
M65 Rada (6): 10 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:40
  2.  429 Vaabo Annus               Orion       00:46:55
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:54:30
M70 Rada (6): 10 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:30:42
M75 Rada (6): 10 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:46:41
VIPL Rada (6): 10 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:33:40
  2.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:41:04
  3.12817 Teele Eensaar                         00:41:23
  4.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:41:30
  5.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:28
  6.11786 Epp Säga                  Kobras      00:44:41
  7.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:45:43
  8. 4312 Peeter Põder                          00:48:45
  9.    0 Silvia Saarniit           Addinol     00:51:05
 10. 7508 Martin Zvirblis           Kobras      00:51:37
 11. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       00:52:10
 12.15060 Katrin Vinne                          00:52:16
 13. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       00:52:18
 14.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:54:02
 15.14200 Reet Mägi                 Tartu Ülik  01:04:03
 16.16604 Riina Masing              MTA         01:06:54
 17. 5161 Laura Uibopuu             EKA         01:13:22
 18. 6820 Riina Raasuke             OÜ Alkrane  01:13:23
M12 Rada (7): 9 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:25:23
  2.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:52:39
  3.11708 Erik Bleive               Kobras      00:54:03
N12 Rada (7): 9 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9327 Birgit Rõõm                           00:50:23
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:51:18
  3. 7617 Helian Bleive                         00:59:06
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:59:24
  5.16222 Marie-Aliise Pruus        Mammaste L  01:03:44
M10 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:16:28
  2. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:27:19
  3.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:28:49
  4.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:32:05
  5. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:32:54
M08 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13688 Oliver Tennisberg                     00:23:31
  2.11300 Emil Eensaar                          00:23:43
  3.14470 Kaspar Karolin                        00:26:40
  4.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:36:24
  5.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:51:04
N10 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:36
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:20:57
N08 Rada (8): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:32:08
  2.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:44:34
MRO Rada (9): 13 KP 7.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:38:11
  2. 2469 Ilmar Kink                Kape        00:43:57
  3. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:05:50
NRO Rada (9): 13 KP 7.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3994 Helena Heinväli           Kobras      00:51:38
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  145 Jüri Ümarik                           01:36:03 23p
  2. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:00:41 17p
  3. 5142 Rene Post                 Kobras      00:59:35 14p
  4. 4315 Sander Valvas             Tartu       00:59:44 14p
  5. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:42:33 13p
  6.11712 Taimar Tilgre             Kobras      00:47:19 13p
  7.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:08:56 13p
  8. 2366 Melanie Olesk             Kobras      00:43:14 10p
  9.  915 Ergo Nõmmiste             Kape        00:56:05 10p
 10.14777 Igmar Matto                           00:59:16 10p
 11.15302 Ave Nurk                  E5          01:23:41 8p
 12.16599 Hanna-Ly Meekler          Kanepi ÜG   01:07:10 7p
 13.11302 Jaak Kroon                            01:26:02 7p
 14.15147 Mari Iher                             00:53:32 6p
 14. 5654 Anu Iher                              00:53:32 6p
 16.14776 Ats Astover                           01:03:23 6p
 17.16237 Anneli Eskor              Kobras      01:26:27 6p
 18.15074 Johanna Nurk                          00:19:00 5p
 19.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  00:37:32 5p
 20.16598 Reti-Liz Sabalisk         Põlva ÜG    00:37:36 5p
#1 Rada (M21E): 16 KP 8.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1326 Mati Tiit                 Ilves       00:48:42
  2. 3980 Priit Randman             Rakv        00:54:08
  3. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      00:56:03
  4. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         00:57:34
  5. 8646 Sander Mirme                          00:58:03
  6. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:59:05
  7. 7517 Sander Linnus             Peko        00:59:54
  8.  328 Indrek Ümarik             Ilves       01:01:31
  9.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:02:17
 10. 1234 Sven Rea                  Nõmme       01:02:44
 11. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:04:36
 12. 1300 Paavo Rõigas              Peko        01:04:52
 13.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:05:40
 14. 4978 Allar Kivil               LSF PT      01:05:53
 15. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:13:23
 16. 4703 Juhan Aasaru                          01:15:15
 17.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:16:33
 18. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:17:17
 19.14809 Andres Nurk                           01:20:26
 20.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:24:05
 21.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:43:42
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4962 Antti Roose               Kobras      00:41:54
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:43:22
  3. 5730 Allar Padari              HOK         00:44:25
  4.  859 Merike Vanjuk             Kape        00:44:30
  5. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:44:35
  6. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:45:11
  7. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:45:13
  8. 1065 Maret Vaher               Kobras      00:46:22
  9. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      00:47:02
 10. 1938 Raul Kangur               SOK         00:48:22
 11. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        00:48:24
 12. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      00:49:05
 13. 2470 Jana Kink                 Kape        00:49:42
 14. 7786 Taavi Arna                Valga Põhi  00:50:26
 15.  554 Renee Mõttus              Lehola      00:50:49
 16. 7098 Kristiina Laht            Kape        00:51:25
 17. 1257 Tarmo Laht                Kape        00:51:34
 18. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        00:51:35
 19. 5244 Rainek Kuura              KVÜÕA       00:51:42
 20. 2193 Ander Ojandu              Võru        00:52:35
 21. 2673 Raivo Pehk                Põlva       00:53:17
 22. 2012 Raul Olesk                Kobras      00:53:33
 23. 2005 Pear Post                 Kobras      00:54:21
 24. 2704 Rivo Kenk                 Kobras      00:54:27
 25. 3648 Mariann Sulg              Orvand      00:55:18
 26. 4525 Jaan Ainelo               Ilves       00:55:54
 27. 4012 Martin Ling               Lehola      00:56:26
 28. 5655 Heno Ivanov                           00:56:45
 29. 5115 Tarmo Tüür                            00:57:45
 30. 7987 Marko Avikson             Kobras      00:58:25
 31. 4270 Priit Truusalu            Kape        00:58:36
 32.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      00:59:18
 33. 1217 Jaak Jaagus               Saku        00:59:20
 34. 2881 Risto Gurjev              LUS         00:59:46
 35.10550 Riho Klement              HTG         01:00:22
 36. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:01:04
 37. 5397 Targo Tennisberg                      01:02:14
 38. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:03:45
 39. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:04:22
 40. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  01:04:42
 41. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:05:42
 42.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:08:21
 43. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:14:05
#3 Rada (VIPP): 14 KP 5.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:38:28
  2. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:42:03
  3. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       00:48:33
  4.10785 Aigar Udras                           00:53:43
  5. 8227 Edith Seegel                          00:58:09
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         00:59:34
  7.10313 Meelis Palover            Suusahullu  01:01:44
  8.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:02:12
  9.14248 Ilmar Aluvee              Suusaliit   01:03:25
 10.15081 Markel Mahla                          01:06:35
 11.14847 Karmen Vetemäe                        01:15:14
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 4.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      00:38:48
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        00:40:51
  3. 1311 Heini Tammik              Kape        00:40:54
  4. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:40:58
  5. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:41:17
  6. 1404 Ülo Needo                 Kobras      00:43:25
  7. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:43:34
  8. 3900 Marili Zimmermann         Kape        00:43:36
  9. 1677 Mihhail Taivere           Kape        00:45:38
 10.12142 Margit Avikson            Kobras      00:45:44
 11. 1064 Rudolf Mürk               Võru        00:46:00
 12. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        00:46:15
 13. 5290 Kalev Pormeister                      00:47:51
 14. 8608 Ester Klaas               Räpina      00:48:45
 15. 2016 Minija Pääslane           Ilves       00:49:13
 16. 2727 Avo Eensaar                           00:49:27
 17.  708 Rein Prank                Kape        00:50:15
 18.  213 Saima Värton              Kobras      00:50:24
 19. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      00:50:42
 20. 1487 Reet Johanson             Kobras      00:50:45
 21.11932 Reigo Padar               Kobras      00:50:51
 22.12362 Lumileid Hälvin           Kobras      00:51:57
 23. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      00:52:07
 24. 6105 Ene Laht                              00:52:29
 25. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:52:56
 26. 4336 Rein Raid                 Kape        00:52:59
 27.  256 Virve Einpaul             Ilves       00:53:54
 28. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:47
 28. 3803 Ats Virumäe               Võru        00:57:47
 30.  966 Juta Ainelo               Ilves       00:57:54
 31.10260 Imre Lumiste              Webmedia    00:58:13
 32.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:00:06
 33. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:02:29
 34.15012 Kristiina Himma           Võru        01:04:12
 35.10194 Kadri Parts               Võru        01:04:28
 36. 5728 Rimmo Rõõm                Ilves       01:08:36
 37.  706 Endel Remmet              Kape        01:10:51
 38. 8795 Teet Kuivkaev             Elioni SK   01:17:44
 39. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:18:43
 40.16240 Aleksander Saluri                     01:23:56
 40.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:23:56
 42.13620 Liivi Lõhmus              Tartu       01:36:02
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  738 Priit Pääslane            Ilves       00:19:29
  2. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:24:46
  3.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:27:23
  4.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  00:28:11
  5. 2839 Martin Ojasoo             Kobras      00:30:04
  6. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:33:24
  7.10140 Villu Serv                Kobras      00:33:34
  8.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:33:43
  9. 4910 Leili Prans               Ilves       00:34:25
 10. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      00:35:00
 11. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:36:11
 12. 5005 Harri Vihalemm                        00:36:34
 13.10142 Getter Matto              Kobras      00:36:48
 14.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:37:49
 15.15052 Pille Vinne               Kobras      00:38:19
 16.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  00:38:31
 17.  707 Riina Kivikas             Ilves       00:39:01
 18. 2737 Kaie Kivila               Ilves       00:39:20
 19. 2044 Epp Kroon                 Ilves       00:39:45
 20. 3745 Kersti Ploom              Tartu       00:39:52
 21. 1330 Laine Saal                Kobras      00:40:02
 22.10196 Maria Oper                Võru        00:41:45
 23.10195 Vampula Oper              Võru        00:42:02
 24.  714 Piret Juhandi             Põlva       00:42:49
 25. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       00:43:09
 26.11784 Tiiu Serv                 Põlva       00:44:01
 27.11877 Lauri Liivamägi           Relion Inf  00:44:04
 28. 8521 Arnold Kristjuhan                     00:45:09
 29.  146 Maie Abram                Ilves       00:49:44
 30. 5114 Piret Truusalu                        00:49:45
 31. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  00:52:13
 32.  736 Melii Liht                Põlva       00:52:34
 33. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         00:53:27
 34.15393 Krista Kõlli              Võru        01:01:07
 35. 7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik  01:11:53
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 10 KP 3.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:28:03
  2.15076 Reigo Tooming             Põlva Spor  00:29:21
  3.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:29:22
  4.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:29:39
  5.15077 Reiko Tooming             Põlva Spor  00:29:42
  6.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:29:51
  7.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:30:42
  8. 5729 Andres Rõõm               Ilves       00:32:08
  9. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:32:15
 10. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:33:40
 11.10198 Mihkel Parts              Võru        00:37:04
 12.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:41:04
 13.12817 Teele Eensaar                         00:41:23
 14.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:41:30
 15.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:40
 16.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:28
 17.11786 Epp Säga                  Kobras      00:44:41
 18.14849 Raili Kallavus            Sir Melvin  00:45:43
 19. 2339 Kalju Johanson            Kobras      00:46:41
 20.  429 Vaabo Annus               Orion       00:46:55
 21. 4312 Peeter Põder                          00:48:45
 22.    0 Silvia Saarniit           Addinol     00:51:05
 23. 7508 Martin Zvirblis           Kobras      00:51:37
 24.16602 Daniel Hakk               Põlva ÜG    00:51:39
 25. 6716 Kauri Kürsa               Põlva       00:52:10
 26.15060 Katrin Vinne                          00:52:16
 27. 5934 Ere Kürsa                 Põlva       00:52:18
 28.16610 Viljo Randoja             Põlva       00:54:02
 29. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:54:30
 30.14200 Reet Mägi                 Tartu Ülik  01:04:03
 31.16604 Riina Masing              MTA         01:06:54
 32. 5161 Laura Uibopuu             EKA         01:13:22
 33. 6820 Riina Raasuke             OÜ Alkrane  01:13:23
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 3.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14783 Karl Jürgen Pall          Kobras      00:25:23
  2. 9327 Birgit Rõõm                           00:50:23
  3.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:51:18
  4.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   00:52:39
  5.11708 Erik Bleive               Kobras      00:54:03
  6. 7617 Helian Bleive                         00:59:06
  7.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:59:24
  8.16222 Marie-Aliise Pruus        Mammaste L  01:03:44
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:16:28
  2.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:36
  3.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:20:57
  4.13688 Oliver Tennisberg                     00:23:31
  5.11300 Emil Eensaar                          00:23:43
  6.14470 Kaspar Karolin                        00:26:40
  7. 9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl  00:27:19
  8.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:28:49
  9.16225 Villu Damon Pentsa        Põlva Spor  00:32:05
 10.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:32:08
 11. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:32:54
 12.16601 Samuel Hakk               Mammaste L  00:36:24
 13.13550 Maribel Gabriela Gondiu   Põlva       00:44:34
 14.13542 Aarne Säga                Varbuse     00:51:04
#9 Rada (MRO,NRO): 13 KP 7.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9598 Martti Mikk               seikluspor  00:38:11
  2. 2469 Ilmar Kink                Kape        00:43:57
  3. 3994 Helena Heinväli           Kobras      00:51:38
  4. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:05:50

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 3.05.2011 21:01:55 Kobras