Põlva 14 teisipäevak, Väike Palojärve

05.07.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Kaarel Kure
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 22 KP 8.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 Võru        00:54:20
  2. 3467 Lauri Sild                Võru        00:58:51
  3. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:00:09
  4. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:01:09
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:01:34
  6. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:07:30
  7. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:07:49
  7.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:07:49
  9. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:08:17
 10. 8646 Sander Mirme                          01:09:41
 11.  779 Karli Lambot              Orion       01:10:21
 12.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:11:14
 13. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:17:19
 14.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:21:28
 15.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:25:57
 16. 4703 Juhan Aasaru                          01:32:09
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:33:19
M18 Rada (2): 17 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:27:22
M21A Rada (2): 17 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:48:25
  2.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:59:40
  3. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:59:50
  4. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:02:40
  5. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:08:10
  6. 2005 Pear Post                 Kobras      01:12:40
  7. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:13:16
  8.11726 Marko Veisson             Tartu       01:14:10
  9. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:16:24
 10. 4708 Ragnar Ilp                            01:21:43
 11. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:26:53
 12. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:34:36
M35 Rada (2): 17 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5813 Erik Saarts               Võru        00:55:58
  2.10226 Meelis Merenäkk                       00:56:45
  3. 5655 Heno Ivanov                           01:03:24
  4. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:04:42
  5. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:06:53
  6. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:08:53
  7.14809 Andres Nurk                           01:25:18
  8.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:26:25
M40 Rada (2): 17 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:56:13
  2. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:56:37
  3. 1938 Raul Kangur               SOK         01:13:09
  4. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:22:46
  5. 3449 Eero Joonas               Võru        01:28:05
M45 Rada (2): 17 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:52:34
  2. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:58:52
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:02:44
  4. 2685 Raivo Panker              MARU        01:06:06
  5. 2984 Anti Parik                Otepää      01:12:22
  6.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:13:20
  7. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:20:16
N21E Rada (2): 17 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2470 Jana Kink                 Kape        01:04:08
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:17:23
VIPP Rada (3): 17 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:35:10
  2.10785 Aigar Udras                           01:04:22
  3. 7406 Triin Pohla               Ilves       01:05:23
  4. 5161 Laura Uibopuu             EKA         01:05:28
  5.15856 Piret Joonas                          01:06:02
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:20:37
  7. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:21:30
  8.11931 Aivo Kikerman             Kanepi      01:38:48
  9. 8861 Kaidi Möll                            01:46:07
 10.17239 Julja Maslovskaja         Tartu       01:46:31
M16 Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       01:05:27
  2. 5030 Anti Sõukand              Võru        01:13:39
  3. 4519 Karl Konsap               TKoG        01:13:40
  4.16227 Ander Adamson             Kobras      01:15:54
  5.14469 Hendrik Rull                          01:32:43
M21B Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  00:59:54
  2. 7680 Janek Riives              TÜ          01:02:10
  3. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:04:38
  4. 4901 Mairo Puusepp                         01:05:13
  5. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:06:42
  6. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:07:10
  7. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:12:04
  8. 6815 Meelis Teder                          01:21:15
  9.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  01:26:47
 10.10260 Imre Lumiste              Webmedia    01:32:36
M55 Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1311 Heini Tammik              Kape        00:50:18
  2. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:00:24
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:01:45
  4. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:19:05
M60 Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:04:30
  2. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:04:46
  3. 4336 Rein Raid                 Kape        01:15:42
  4. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:19:27
  5. 7080 Börje Rosenberg                       01:23:38
  6. 3685 Mati Külaase              Võru        01:27:49
N18 Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3717 Laura Joonas              Võru        00:51:55
  2. 5025 Marianne Haug             Võru        00:56:57
  3. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:09:20
  4.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:09:41
N21A Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1965 Monika Piirimäe           Kobras      00:47:06
  2. 9075 Katrin Lemsalu            EMÜ         00:52:34
  3. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:53:54
  4. 5009 Liina Palu                Koop        01:02:05
  5. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:03:07
  6.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:07:51
  7. 3679 Kairit Sikkal                         01:09:29
  8. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:12:46
  9. 3780 Britta Panker             Ilves       01:15:56
 10.12142 Margit Avikson            Kobras      01:16:20
 11.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:16:40
N35 Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:55:00
  2. 1627 Kirsten Nigul             Kape        01:05:18
  3.10194 Kadri Parts               Võru        01:07:52
  4.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:12:47
  5.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:28:02
  6. 3714 Heli Haug                 Võru        01:46:59
N40 Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  359 Erika Joonas              Võru        00:52:38
  2. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:10:53
  3.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:16:08
  4.14401 Imbi Soomets                          01:16:13
  5. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:33:36
N45 Rada (4): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:16:03
  2.16421 Epp Voitka                Võru        01:26:46
VIPT Rada (5): 15 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:43:00
  2. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:47:05
  3. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:55:28
  4. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:44
  5.10207 Marianne Möller           Kobras      00:56:11
  6.15052 Pille Vinne               Kobras      01:03:00
  7. 4175 Terje Vanahans            Kobras      01:03:16
  8. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      01:03:19
  9. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:04:40
 10. 4532 Laura Kodres              OKH         01:08:21
 11. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:08:40
 12.10140 Villu Serv                Kobras      01:09:04
 13.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:09:18
 14.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:16:36
 14.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:16:36
 16. 3017 Asta Zimmerman            OKH         01:19:05
 17.10195 Vampula Oper              Võru        01:19:09
 18.  736 Melii Liht                Põlva       01:19:54
 19. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:32:37
 20.15393 Krista Kõlli              Võru        01:58:24
N16 Rada (5): 15 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:51:06
  2.10142 Getter Matto              Kobras      01:18:43
N50 Rada (5): 15 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:07:50
N60 Rada (5): 15 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10196 Maria Oper                Võru        01:19:29
M14 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:34:29
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:41
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:35:13
  4.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:35:44
  5. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:43:56
  6. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:58:49
M65 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  429 Vaabo Annus               Orion       00:42:23
  2.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:46:34
  3. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:50:42
M70 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:41:01
M75 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:12:27
VIPL Rada (6): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16610 Viljo Randoja                         00:35:36
  2. 7620 Jaanika Kopli                         00:39:52
  3. 5654 Anu Iher                              00:41:04
  4. 3487 Dagmar Kodres             OKH         00:46:15
  5.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:48:50
  6.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:57:10
  7.11786 Epp Säga                  Kobras      00:59:47
  8.12817 Teele Eensaar                         01:01:31
  9.  740 Helle Mürk                Võru        01:01:48
 10.13593 Külli Keerus                          01:05:49
 11.16606 Liile Jõgi                WM          01:08:28
 12.11302 Jaak Kroon                            01:15:28
 13.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:16:56
 14.14777 Igmar Matto                           01:24:37
 15.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:36:37
 16.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:36:46
N14 Rada (6): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:35:42
  2.15012 Kristiina Himma           Võru        00:38:19
  3. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:46:16
  4.13218 Helle Leis                Kobras      00:50:13
  5.10143 Grete Slik                Kobras      00:54:40
M12 Rada (7): 9 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:35:32
  2. 9448 Henri Hummal              Kunda       00:39:28
N12 Rada (7): 9 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:38:29
  2.16792 Helen Kurvits             T.P.L       00:39:46
  3. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:42:29
  4.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:46:53
  5.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:49:30
  6.11065 Agnes Säga                Kobras      00:49:35
  7. 5043 Kristina Haug             Võru        01:10:57
M10 Rada (8): 7 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:27:27
  2. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:29:06
M08 Rada (8): 7 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11769 Bert Joosep Panker        MARU        00:20:15
  2.14470 Kaspar Karolin                        00:25:22
  3.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:30:20
  4.13504 Erik Kersna                           00:40:03
  5.15088 Villem Piirimäe           Tartu       00:41:14
  6.14864 Tormi Kolsar                          01:05:38
N10 Rada (8): 7 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:40
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:18:08
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:19:08
N08 Rada (8): 7 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8043 Brigitte Panker                       00:19:09
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1102 Neeme Loorits             Kape        01:47:19 28p
  2.  145 Jüri Ümarik                           01:32:58 21p
  3. 1161 Piia Avaste               Tammed      00:59:14 17p
  4.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      01:03:20 17p
  5. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:31:40 17p
  6.10313 Meelis Palover            Suusahullu  00:48:12 16p
  7. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:14:47 15p
  8. 1330 Laine Saal                Kobras      01:14:25 14p
  9. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:51:37 13p
 10.  460 Lembit Vassil             Ilves       01:24:35 13p
 11.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:04:19 12p
 12.13662 Indrek Pallon             Mecro       01:21:55 12p
 13.13661 Ingmar Aija               Arutec      01:21:56 12p
 14. 4483 Helen Parik               Otepää      01:10:49 11p
 15.15845 Andi Olop                             01:11:01 11p
 16. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:21:07 11p
 17. 5021 Talvi Trell               Võru        00:38:50 9p
 18. 9815 Hanna Hummal              Kunda       00:45:08 9p
 19.14200 Reet Mägi                 Tartu Ülik  00:53:43 9p
 20.15302 Ave Nurk                  E5          01:19:43 8p
 21.15811 Kärt Puusepp              Tartu Veer  00:22:07 7p
 22. 3820 Silver Rebenits           Kape        00:26:03 6p
 23.17345 Risto Järv                            00:53:42 2p
#1 Rada (M21E): 22 KP 8.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3466 Timo Sild                 Võru        00:54:20
  2. 3467 Lauri Sild                Võru        00:58:51
  3. 1144 Rain Eensaar              EKJ SK      01:00:09
  4. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:01:09
  5. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:01:34
  6. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:07:30
  7. 1469 Tanel Kalm                Peko        01:07:49
  7.13451 Janoš Nikopensius         AARAIN      01:07:49
  9. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:08:17
 10. 8646 Sander Mirme                          01:09:41
 11.  779 Karli Lambot              Orion       01:10:21
 12.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:11:14
 13. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:17:19
 14.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:21:28
 15.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:25:57
 16. 4703 Juhan Aasaru                          01:32:09
 17. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:33:19
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 17 KP 6.50 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  480 Tarvo Avaste              Sportnet    00:48:25
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:52:34
  3. 5813 Erik Saarts               Võru        00:55:58
  4. 5730 Allar Padari              HOK         00:56:13
  5. 7202 Ahti Bleive               Kobras      00:56:37
  6.10226 Meelis Merenäkk                       00:56:45
  7. 5931 Toomas Tarve              Kobras      00:58:52
  8.  498 Kalle Ojasoo              Kobras      00:59:40
  9. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      00:59:50
 10. 3718 Jüri Joonas               Võru        01:02:40
 11.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:02:44
 12. 5655 Heno Ivanov                           01:03:24
 13. 2470 Jana Kink                 Kape        01:04:08
 14. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   01:04:42
 15. 2685 Raivo Panker              MARU        01:06:06
 16. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:06:53
 17. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:08:10
 18. 2176 Uko Bleive                Tartu       01:08:53
 19. 2984 Anti Parik                Otepää      01:12:22
 20. 2005 Pear Post                 Kobras      01:12:40
 21. 1938 Raul Kangur               SOK         01:13:09
 22. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:13:16
 23.  141 Avo Veermäe               Ilves       01:13:20
 24.11726 Marko Veisson             Tartu       01:14:10
 25. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:16:24
 26. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:17:23
 27. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:20:16
 28. 4708 Ragnar Ilp                            01:21:43
 29. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    01:22:46
 30.14809 Andres Nurk                           01:25:18
 31.15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse  01:26:25
 32. 2673 Raivo Pehk                Põlva       01:26:53
 33. 7624 Mihkel Tarve              Kobras      01:27:22
 34. 3449 Eero Joonas               Võru        01:28:05
 35. 7987 Marko Avikson             Kobras      01:34:36
#3 Rada (VIPP): 17 KP 5.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4276 Jürjo Lokk                OKH         00:35:10
  2.10785 Aigar Udras                           01:04:22
  3. 7406 Triin Pohla               Ilves       01:05:23
  4. 5161 Laura Uibopuu             EKA         01:05:28
  5.15856 Piret Joonas                          01:06:02
  6.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:20:37
  7. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:21:30
  8.11931 Aivo Kikerman             Kanepi      01:38:48
  9. 8861 Kaidi Möll                            01:46:07
 10.17239 Julja Maslovskaja         Tartu       01:46:31
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 18 KP 5.00 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1965 Monika Piirimäe           Kobras      00:47:06
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        00:50:18
  3. 3717 Laura Joonas              Võru        00:51:55
  4. 9075 Katrin Lemsalu            EMÜ         00:52:34
  5.  359 Erika Joonas              Võru        00:52:38
  6. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:53:54
  7.  557 Kristi Vassil             Ilves       00:55:00
  8. 5025 Marianne Haug             Võru        00:56:57
  9. 9404 Toomas Keernik            OÜ Parem K  00:59:54
 10. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:00:24
 11. 4314 Ago Käis                  Kobras      01:01:45
 12. 5009 Liina Palu                Koop        01:02:05
 13. 7680 Janek Riives              TÜ          01:02:10
 14. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:03:07
 15.11216 Kalev Õunsaar             Õru         01:04:30
 16. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:04:38
 17. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:04:46
 18. 4901 Mairo Puusepp                         01:05:13
 19. 1627 Kirsten Nigul             Kape        01:05:18
 20. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       01:05:27
 21. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          01:06:42
 22. 8999 Tarmo Vist                Kobras      01:07:10
 23.15275 Ülle Hollo                Haanja SK   01:07:51
 24.10194 Kadri Parts               Võru        01:07:52
 25. 4405 Karoliina Sikkal          Kobras      01:09:20
 26. 3679 Kairit Sikkal                         01:09:29
 27.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:09:41
 28. 5008 Ehtel Taevere             Kape        01:10:53
 29. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:12:04
 30. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:12:46
 31.12211 Sigrid Saluri             Kobras      01:12:47
 32. 5030 Anti Sõukand              Võru        01:13:39
 33. 4519 Karl Konsap               TKoG        01:13:40
 34. 4336 Rein Raid                 Kape        01:15:42
 35.16227 Ander Adamson             Kobras      01:15:54
 36. 3780 Britta Panker             Ilves       01:15:56
 37. 3276 Rutti Räbovoitra          MARU        01:16:03
 38.11996 Ellen Tohvri              Assets      01:16:08
 39.14401 Imbi Soomets                          01:16:13
 40.12142 Margit Avikson            Kobras      01:16:20
 41.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:16:40
 42. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:19:05
 43. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:19:27
 44. 6815 Meelis Teder                          01:21:15
 45. 7080 Börje Rosenberg                       01:23:38
 46.16421 Epp Voitka                Võru        01:26:46
 47.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  01:26:47
 48. 3685 Mati Külaase              Võru        01:27:49
 49.16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais  01:28:02
 50.10260 Imre Lumiste              Webmedia    01:32:36
 51.14469 Hendrik Rull                          01:32:43
 52. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:33:36
 53. 3714 Heli Haug                 Võru        01:46:59
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 15 KP 3.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:43:00
  2. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  00:47:05
  3.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:51:06
  4. 4381 Indrek Jentson            Kape        00:55:28
  5. 4932 Mait Bratka               TÜ          00:55:44
  6.10207 Marianne Möller           Kobras      00:56:11
  7.15052 Pille Vinne               Kobras      01:03:00
  8. 4175 Terje Vanahans            Kobras      01:03:16
  9. 2781 Priit Nurmoja             Kobras      01:03:19
 10. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:04:40
 11. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:07:50
 12. 4532 Laura Kodres              OKH         01:08:21
 13. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:08:40
 14.10140 Villu Serv                Kobras      01:09:04
 15.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:09:18
 16.14013 Marju Kelviste            SA TÜK      01:16:36
 16.14011 Sigrid Paul               SA TÜK      01:16:36
 18.10142 Getter Matto              Kobras      01:18:43
 19. 3017 Asta Zimmerman            OKH         01:19:05
 20.10195 Vampula Oper              Võru        01:19:09
 21.10196 Maria Oper                Võru        01:19:29
 22.  736 Melii Liht                Põlva       01:19:54
 23. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      01:32:37
 24.15393 Krista Kõlli              Võru        01:58:24
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 11 KP 3.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11785 Kristo Sirk               Kobras      00:34:29
  2. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:41
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:35:13
  4.16610 Viljo Randoja                         00:35:36
  5.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:35:42
  6.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      00:35:44
  7.15012 Kristiina Himma           Võru        00:38:19
  8. 7620 Jaanika Kopli                         00:39:52
  9.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:41:01
 10. 5654 Anu Iher                              00:41:04
 11.  429 Vaabo Annus               Orion       00:42:23
 12. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:43:56
 13. 3487 Dagmar Kodres             OKH         00:46:15
 14. 5689 Mirjam Iher               TDL         00:46:16
 15.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:46:34
 16.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  00:48:50
 17.13218 Helle Leis                Kobras      00:50:13
 18. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:50:42
 19.10143 Grete Slik                Kobras      00:54:40
 20.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:57:10
 21. 7201 Sander Tomson             Kobras      00:58:49
 22.11786 Epp Säga                  Kobras      00:59:47
 23.12817 Teele Eensaar                         01:01:31
 24.  740 Helle Mürk                Võru        01:01:48
 25.13593 Külli Keerus                          01:05:49
 26.16606 Liile Jõgi                WM          01:08:28
 27. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:12:27
 28.11302 Jaak Kroon                            01:15:28
 29.17033 Kersti Metsoja            Kobras      01:16:56
 30.14777 Igmar Matto                           01:24:37
 31.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:36:37
 32.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:36:46
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11708 Erik Bleive               Kobras      00:35:32
  2.14843 Kelli Nurm                Kobras      00:38:29
  3. 9448 Henri Hummal              Kunda       00:39:28
  4.16792 Helen Kurvits             T.P.L       00:39:46
  5. 5690 Kati Iher                 Tartu Desc  00:42:29
  6.14779 Laura-Liis Kütt           Kobras      00:46:53
  7.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:49:30
  8.11065 Agnes Säga                Kobras      00:49:35
  9. 5043 Kristina Haug             Võru        01:10:57
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 1.90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:17:40
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:18:08
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:19:08
  4. 8043 Brigitte Panker                       00:19:09
  5.11769 Bert Joosep Panker        MARU        00:20:15
  6.14470 Kaspar Karolin                        00:25:22
  7.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:27:27
  8. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:29:06
  9.12746 Paul Piirimäe             Põlva       00:30:20
 10.13504 Erik Kersna                           00:40:03
 11.15088 Villem Piirimäe           Tartu       00:41:14
 12.14864 Tormi Kolsar                          01:05:38

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 5.07.2011 21:16:17 Kobras