Põlva 9 teisipäevak, Veskimõisa

31.05.2011
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Toomas Tarve
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [M08] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35]
[M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65]
[M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40]
[N45] [N50] [N55] [N60] [VABA] [VIPL]
[VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 21 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:09:33
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:13:27
  3.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:15:04
  4. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:17:23
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:17:34
  6. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:24:34
  7.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:24:55
  8. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:26:08
  9. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:28:03
 10. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:30:27
 11. 8646 Sander Mirme                          01:32:39
 12. 5082 Eduard Taivere            Tartu       01:35:58
 13.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:37:03
 14. 4703 Juhan Aasaru                          01:37:17
 15.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:47:06
 16. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:51:46
M18 Rada (2): 18 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:17:14
  2. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:27:30
M21A Rada (2): 18 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:57:26
  2. 2005 Pear Post                 Kobras      01:05:25
  3. 5115 Tarmo Tüür                            01:10:05
  4. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:17:12
  5. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:25:38
  6. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:25:41
  7. 7087 Taavi Pae                             01:39:20
  8. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:39:36
M35 Rada (2): 18 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10226 Meelis Merenäkk                       00:55:50
  2. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:56:36
  3. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:02
  4. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:01
  5. 5655 Heno Ivanov                           01:15:25
  6. 9612 Alar Virumäe                          01:20:53
  7. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:41:16
  8. 5042 Henn Antson               Võru        02:23:53
M40 Rada (2): 18 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5730 Allar Padari              HOK         00:54:58
  2. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:56:22
  3. 4962 Antti Roose               Kobras      00:56:46
  4. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:01:25
  5. 1938 Raul Kangur               SOK         01:03:05
  6.  975 Kalle Kuusik                          01:14:12
M45 Rada (2): 18 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:48:45
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:54:08
  3.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:03:28
  4. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:18:19
  5. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:19:13
  6. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:37:59
N21E Rada (2): 18 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4238 Eleri Hirv                Võru        01:03:05
  2. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:11:40
  3. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:15:13
  4. 4385 Triin Jõeveer             TALKUR      01:55:34
VIPP Rada (3): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:53:37
  2. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:56:45
  3.10240 Tarmo Napa                MRG         01:05:18
  4.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:07:13
  5.10550 Riho Klement              HTG         01:14:13
  6. 8227 Edith Seegel                          01:16:52
  7.16608 Risto Kaarna              Praxis      01:30:06
  8. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:33:55
  9.11931 Aivo Kikerman             Kanepi      01:39:59
 10.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:42:00
M21B Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:03:28
  2.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      01:12:41
  3. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:29:48
  4. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:33:25
  5. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:40:10
M50 Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5290 Kalev Pormeister                      02:09:50
M55 Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:56:53
  2. 1311 Heini Tammik              Kape        01:00:32
  3. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:09:16
  4. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:09:21
  5. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:12:16
  6. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:14:46
M60 Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:52:19
  2. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:05:27
  3. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:09:59
  4. 3685 Mati Külaase              Võru        01:10:48
  5. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:15:06
  6. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:18:09
  7. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:35:55
  8. 4336 Rein Raid                 Kape        01:44:41
  9. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:47:34
 10. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:51:13
N18 Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:11:22
  2. 3717 Laura Joonas              Võru        01:12:23
N21A Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:56:34
  2.12142 Margit Avikson            Kobras      01:15:11
  3.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:29:56
  4. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:47:31
N35 Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.16651 Maris Lepik                           01:43:23
N40 Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:55:36
N45 Rada (4): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:14:13
  2.  213 Saima Värton              Kobras      01:14:37
  3. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:17:43
  4. 3235 Anne Arold                OKH         01:19:37
  5. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:21:14
  6. 5017 Heli Viks                 Võru        01:53:32
  7. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      02:19:48
VIPT Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:49:49
  2. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:50:46
  3.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:17
  4.  706 Endel Remmet              Kape        01:02:58
  5.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:17:27
  6.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:18:09
  7.16421 Epp Voitka                Võru        01:25:24
  8.15052 Pille Vinne               Kobras      01:25:53
  9.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  01:26:00
 10. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:30:08
 11. 1330 Laine Saal                Kobras      01:32:42
 12.  736 Melii Liht                Põlva       01:39:51
 13. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:43:09
 14. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:43:16
 15.15393 Krista Kõlli              Võru        01:43:19
 16.10195 Vampula Oper              Võru        01:43:50
 17. 4239 Katri Hirv                Võru        01:46:31
N16 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:43:46
  2. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:53:31
  3.10142 Getter Matto              Kobras      01:00:28
N50 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:31:47
  2. 3910 Aino Koser                Ilves       01:39:55
N55 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:08:27
  2.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:24:03
N60 Rada (5): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:57:21
  2. 4910 Leili Prans               Ilves       01:09:52
  3. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:10:10
  4. 5012 Mare Leis                 OKH         01:18:13
  5. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:18:47
  6. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:19:19
  7.  146 Maie Abram                Ilves       01:37:22
  8.10196 Maria Oper                Võru        01:43:33
M14 Rada (6): 12 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:11
  2. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       00:46:46
  3.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:51:00
  4.16997 Kristjan Mägi             Veeriku ko  01:00:12
  5.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:01:55
  6.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:05:41
M65 Rada (6): 12 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:26
  2. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:51:11
M70 Rada (6): 12 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:40:31
M75 Rada (6): 12 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:05:18
VIPL Rada (6): 12 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:33:21
  2.11932 Reigo Padar               Kobras      00:33:42
  3. 5654 Anu Iher                              00:40:26
  4. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      00:41:39
  5.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:52
  6.16610 Viljo Randoja                         00:47:21
  7.15856 Piret Joonas                          00:47:48
  8.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:49:09
  9. 4312 Peeter Põder                          00:49:39
 10. 7620 Jaanika Kopli                         00:54:07
 11. 2767 Kristi Kurg                           00:58:28
 12.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:00:24
 13. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:05:15
 14.14777 Igmar Matto                           01:12:25
 15. 3804 Hannes Einpaul            Rae         01:16:51
 16.16976 Kalli Kalde               Tartu Kuns  01:18:17
 17.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:32:04
 18.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:32:05
 19. 6894 Kadri Voormansik          TÜ          01:32:10
 20. 1116 Karin Laine               Võru        01:32:39
N14 Rada (6): 12 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13218 Helle Leis                Kobras      00:38:56
  2.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:49:00
  3.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:57:54
M12 Rada (7): 9 KP 2.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:58:36
  2.11713 Martin Sults              Kobras      00:58:43
  3.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   01:05:14
N12 Rada (7): 9 KP 2.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:28:48
M10 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:45:50
  2. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:48:18
M08 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:41:44
N10 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:32:38
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:32:42
  3.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:47:26
  4.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:47:31
  5.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    00:47:46
N08 Rada (8): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14871 Agnes Tennisberg                      00:50:23
VABA ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4276 Jürjo Lokk                OKH         01:31:55 25p
  2. 1065 Maret Vaher               Kobras      01:17:40 20p
  3. 2211 Aivar Jõgiaas             Tartu       01:40:43 19p
  4. 5142 Rene Post                 Kobras      01:06:52 17p
  5. 1169 Tõnu Loog                 Kobras      01:28:18 17p
  6.  795 Toomas Ellervee           Ilves       01:01:20 16p
  7. 5551 Taaniel Tooming           Kobras      00:52:34 15p
  8.  145 Jüri Ümarik                           01:03:19 15p
  9. 2707 Oliver Ojasoo             Kobras      01:06:50 15p
 10.14022 Annika Timpka             KVÜÕA       01:58:46 15p
 11. 3140 Sven Oras                 Ilves       00:59:20 13p
 12.  256 Virve Einpaul             Ilves       01:24:37 13p
 13. 5034 Ainar Raju                Võru        01:41:23 13p
 14.12656 Kristo Kleemann           Korp! Rota  01:09:46 11p
 15.    0 Triinu Masing             Põlva       01:10:12 10p
 15.16604 Riina Masing              MTA         01:10:12 10p
 17.13072 Anette Taivere            Tõrvandi    00:40:02 9p
 17.11540 Artur Taivere             OÜ ATNOBE   00:40:02 9p
 19. 5150 Karl Tiit                 Ilves       00:53:36 9p
 20.16699 Holden Luht               Kaitseliit  01:16:01 9p
 21. 4821 Erko Jakobson             Tartu       01:07:54 8p
 22. 6815 Meelis Teder                          01:15:03 8p
 23.13905 Juhan Sedman              TÜ          01:30:14 8p
 24.17033 Kersti Metsoja                        01:42:05 8p
 25.11786 Epp Säga                  Kobras      00:38:07 7p
 26. 4436 Külli Leiger              Kape        00:48:05 7p
 27.15081 Markel Mahla                          02:01:49 7p
 28. 3746 Valter Ploom              SA Tartu V  01:41:43 6p
 29.16228 Dainis Männiste           Kobras      00:38:12 5p
 30.10389 Marge Taivere                         01:01:21 5p
 31.13655 Mariann Zernant           lasteaed T  01:01:36 5p
 32.16237 Anneli Eskor              Kobras      00:50:12 4p
 33. 9448 Henri Hummal              Kunda       01:08:59 4p
 34. 9170 August Jakobson                       00:16:02 3p
 35.15147 Mari Iher                             00:26:14 3p
 36.14863 Hugo Johannes Nurk        RTG         00:28:23 3p
 37.17038 Aleksander Tamm           Tartu       00:28:29 3p
 38.11064 Sigrit Säga               Kobras      00:35:39 3p
 39.11302 Jaak Kroon                            00:52:58 3p
 40.    0 Roland Kivila             Tartu       00:16:51 2p
 41. 9195 Meelis Maidla             Põlva Matk  00:28:49 2p
 42. 3665 Kaido Hallik              Ilves       02:04:45 2p
 42.13105 Ebe Hallik                            02:04:45 2p
 42.15085 Koit Hallik                           02:04:45 2p
#1 Rada (M21E): 21 KP 7.80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3233 Kristjan Karabelnik       OKH         01:09:33
  2. 1326 Mati Tiit                 Ilves       01:13:27
  3.11326 Marten Vunukainen         Kobras      01:15:04
  4. 6403 Ain Fjodorov              Otepää      01:17:23
  5. 1920 Ott Rakkaselg             HOK         01:17:34
  6. 4222 Taavi Kuha                Kape        01:24:34
  7.10214 Tõnis Piirisild           Võru        01:24:55
  8. 7196 Lauri Juhan Liivamägi                 01:26:08
  9. 9765 Daniel Vasser             Põlva       01:28:03
 10. 9598 Martti Mikk               seikluspor  01:30:27
 11. 8646 Sander Mirme                          01:32:39
 12. 5082 Eduard Taivere            Tartu       01:35:58
 13.10219 Väino Ellamik             Tartu suus  01:37:03
 14. 4703 Juhan Aasaru                          01:37:17
 15.  247 Arvo Kivikas              Ilves       01:47:06
 16. 9927 Indrek Karolin            Kiidjärve   01:51:46
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 5.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  303 Tiit Tali                 Ilves       00:48:45
  2. 1310 Kaljo Julge               Kape        00:54:08
  3. 5730 Allar Padari              HOK         00:54:58
  4.10226 Meelis Merenäkk                       00:55:50
  5. 9466 Andres Hummal             KUNDA OK    00:56:22
  6. 2000 Meelis Zimmermann         Kape        00:56:36
  7. 4962 Antti Roose               Kobras      00:56:46
  8. 5752 Kaupo Voormansik          LSF PT      00:57:26
  9. 1625 Magnar Alev               Pühajärve   00:58:02
 10. 9382 Tõnu Hendrikson           Võru        01:00:01
 11. 4437 Kristjan Leiger           Kape        01:01:25
 12. 4238 Eleri Hirv                Võru        01:03:05
 12. 1938 Raul Kangur               SOK         01:03:05
 14.  704 Tõnu Sikkal               Kobras      01:03:28
 15. 2005 Pear Post                 Kobras      01:05:25
 16. 5115 Tarmo Tüür                            01:10:05
 17. 8466 Kristiine Aluvee          Kobras      01:11:40
 18.  975 Kalle Kuusik                          01:14:12
 19. 3994 Helena Heinväli           Kobras      01:15:13
 20. 5655 Heno Ivanov                           01:15:25
 21. 3137 Enar Nõmmiste             Kape        01:17:12
 22. 5293 Rasmus Sotnik             Otepää      01:17:14
 23. 1217 Jaak Jaagus               Saku OK     01:18:19
 24. 2012 Raul Olesk                Kobras      01:19:13
 25. 9612 Alar Virumäe                          01:20:53
 26. 9591 Kauri Kägo                TÜ          01:25:38
 27. 2738 Märt Kivila               Ilves       01:25:41
 28. 5037 Janek Piirisild           Võru        01:27:30
 29. 5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota  01:37:59
 30. 7087 Taavi Pae                             01:39:20
 31. 2753 Rauno Kenk                Tartu       01:39:36
 32. 7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik  01:41:16
 33. 4385 Triin Jõeveer             TALKUR      01:55:34
 34. 5042 Henn Antson               Võru        02:23:53
#3 Rada (VIPP): 15 KP 5.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8226 Lauri Eskor                           00:53:37
  2. 5492 Ivar Aleksanderson        TÜ          00:56:45
  3.10240 Tarmo Napa                MRG         01:05:18
  4.13082 Henn Korjus               EMÜ         01:07:13
  5.10550 Riho Klement              HTG         01:14:13
  6. 8227 Edith Seegel                          01:16:52
  7.16608 Risto Kaarna              Praxis      01:30:06
  8. 6081 Enn Lõhmus                Tartu       01:33:55
  9.11931 Aivo Kikerman             Kanepi      01:39:59
 10.11712 Taimar Tilgre             Kobras      01:42:00
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 14 KP 4.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  143 Madis Oras                Ilves       00:52:19
  2. 3049 Helle Hallik              JOKA        00:56:34
  3. 4314 Ago Käis                  Kobras      00:56:53
  4. 1311 Heini Tammik              Kape        01:00:32
  5. 3820 Silver Rebenits           Kape        01:03:28
  6. 1404 Ülo Needo                 Kobras      01:05:27
  7. 2599 Tõnu Tolm                 Võru        01:09:16
  8. 5064 Andres Kiviste            EPMÜ        01:09:21
  9. 1677 Mihhail Taivere           Kape        01:09:59
 10. 3685 Mati Külaase              Võru        01:10:48
 11.  717 Madli-Johanna Maidla      Kobras      01:11:22
 12. 5078 Toivo Põld                Saint Goba  01:12:16
 13. 3717 Laura Joonas              Võru        01:12:23
 14.13435 Urmo Kiviselg             Kobras      01:12:41
 15.  966 Juta Ainelo               Ilves       01:14:13
 16.  213 Saima Värton              Kobras      01:14:37
 17. 7638 Kaarel Tiganik            Kobras      01:14:46
 18. 1064 Rudolf Mürk               Võru        01:15:06
 19.12142 Margit Avikson            Kobras      01:15:11
 20. 2008 Ellen Lembra              Kape        01:17:43
 21. 3803 Ats Virumäe               Võru        01:18:09
 22. 3235 Anne Arold                OKH         01:19:37
 23. 1314 Marje Tobreluts           Kobras      01:21:14
 24. 4315 Sander Valvas             Tartu       01:29:48
 25.15005 Mari Fjodorov             Otepää      01:29:56
 26. 9132 Björn Puna                Rotalia     01:33:25
 27. 8997 Väino Kivioja             Ruusa       01:35:55
 28. 8602 Indrek Sander             Tartu       01:40:10
 29.16651 Maris Lepik                           01:43:23
 30. 4336 Rein Raid                 Kape        01:44:41
 31. 8608 Ester Klaas               Räpina      01:47:31
 32. 3071 Nikolai Kuha              Kape        01:47:34
 33. 1072 Heiki Rammul              Ilves       01:51:13
 34. 5017 Heli Viks                 Võru        01:53:32
 35. 1084 Kersti Kristjuhan         HOK         01:55:36
 36. 5290 Kalev Pormeister                      02:09:50
 37. 2991 Siiri Sotnik              Otepää      02:19:48
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60): 11 KP 3.40 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10206 Kristel Sibul             Kobras      00:43:46
  2. 4451 Arno Kurtmann             Põlva       00:49:49
  3. 2661 Indrek Mahla              Peko        00:50:46
  4. 4484 Margret Zimmermann        Kape        00:53:31
  5.10140 Villu Serv                Kobras      00:57:17
  6.  102 Tiiu Kaasik               Ilves       00:57:21
  7.10142 Getter Matto              Kobras      01:00:28
  8.  706 Endel Remmet              Kape        01:02:58
  9. 1989 Aili Laanjõe              Kobras      01:08:27
 10. 4910 Leili Prans               Ilves       01:09:52
 11. 2737 Kaie Kivila               Ilves       01:10:10
 12.14475 Ago Mägimets              Tartu       01:17:27
 13.11784 Tiiu Serv                 Põlva       01:18:09
 14. 5012 Mare Leis                 OKH         01:18:13
 15. 3745 Kersti Ploom              Tartu       01:18:47
 16. 2734 Ilona Vanaveski           Ilves       01:19:19
 17.  707 Riina Kivikas             Ilves       01:24:03
 18.16421 Epp Voitka                Võru        01:25:24
 19.15052 Pille Vinne               Kobras      01:25:53
 20.11930 Siivi Paide               Põlva Matk  01:26:00
 21. 4932 Mait Bratka               TÜ          01:30:08
 22. 2044 Epp Kroon                 Ilves       01:31:47
 23. 1330 Laine Saal                Kobras      01:32:42
 24.  146 Maie Abram                Ilves       01:37:22
 25.  736 Melii Liht                Põlva       01:39:51
 26. 3910 Aino Koser                Ilves       01:39:55
 27. 8188 Kaur Kristjuhan           MRG         01:43:09
 28. 8521 Arnold Kristjuhan                     01:43:16
 29.15393 Krista Kõlli              Võru        01:43:19
 30.10196 Maria Oper                Võru        01:43:33
 31.10195 Vampula Oper              Võru        01:43:50
 32. 4239 Katri Hirv                Võru        01:46:31
#6 Rada (M14,M65,M70,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5156 Tarmo Zernant             Ilves       00:33:21
  2.11932 Reigo Padar               Kobras      00:33:42
  3. 5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves       00:34:11
  4.13218 Helle Leis                Kobras      00:38:56
  5. 5654 Anu Iher                              00:40:26
  6.  718 Martin Tõrra              Kobras      00:40:31
  7.  127 Jüri Zimmermann           Kape        00:41:26
  8. 1439 Vilve Liiskmann           Kobras      00:41:39
  9.11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu  00:43:52
 10. 7095 Toomas Hendrik Ellervee   Ilves       00:46:46
 11.16610 Viljo Randoja                         00:47:21
 12.15856 Piret Joonas                          00:47:48
 13.15813 Leiki Lahtvee             Krootuse P  00:49:00
 14.15812 Raine Lahtvee             Krootuse    00:49:09
 15. 4312 Peeter Põder                          00:49:39
 16.13539 Siim Helmoja              Kobras      00:51:00
 17. 4445 Sulev Piiri               Kobras      00:51:11
 18. 7620 Jaanika Kopli                         00:54:07
 19.13285 Kelly Mattus              Kobras      00:57:54
 20. 2767 Kristi Kurg                           00:58:28
 21.16997 Kristjan Mägi             Veeriku ko  01:00:12
 22.16220 Riho Laanoja              Põlva Poli  01:00:24
 23.11789 Kristofer Pähklepa        Kobras      01:01:55
 24. 7051 Vambola Kisand            Tartu       01:05:15
 25. 2339 Kalju Johanson            Kobras      01:05:18
 26.11785 Kristo Sirk               Kobras      01:05:41
 27.14777 Igmar Matto                           01:12:25
 28. 3804 Hannes Einpaul            Rae         01:16:51
 29.16976 Kalli Kalde               Tartu Kuns  01:18:17
 30.15833 Kadri Isakar              TÜ          01:32:04
 31.11918 Siiri Suursoo             Korp! Indl  01:32:05
 32. 6894 Kadri Voormansik          TÜ          01:32:10
 33. 1116 Karin Laine               Võru        01:32:39
#7 Rada (M12,N12): 9 KP 2.60 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11788 Esko Vanahunt             Kobras      00:58:36
  2.11713 Martin Sults              Kobras      00:58:43
  3.13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna   01:05:14
  4.14785 Kertu Laanoja             Põlva Spor  01:28:48
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 7 KP 2.10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor  00:32:38
  2.14780 Kairiin Märtson           Kobras      00:32:42
  3.13688 Oliver Tennisberg         MHG         00:41:44
  4.14782 Erki Sulg                 Kobras      00:45:50
  5.16238 Kristiin Kalle            Kobras      00:47:26
  6.16236 Kertu Sulg                Kobras      00:47:31
  7.16600 Samanta Suitsik           Põlva ÜG    00:47:46
  8. 1435 Kerten Matto              Viluste ko  00:48:18
  9.14871 Agnes Tennisberg                      00:50:23

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 31.05.2011 21:10:00 Kobras