Põlva 24 teisipäevak, Hatiku järved

18.09.2012
Korraldaja : OK Põlva Kobras
Rajameister : Airet Kolk
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [M08] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E]
[M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60]
[M65] [M70] [M75] [MRO] [N08] [N10]
[N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E]
[N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60]
[NRO] [VABA] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M21E Rada (1): 23 KP 9.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK     01:07:59
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:12:09 +04:10
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:17:00 +09:01
 4.  4191 Kaur Kase                 Võru       01:17:47 +09:48
 5.  7521 Alar Kume                 Võru       01:18:05 +10:06
 6.  8646 Sander Mirme              Tartu      01:21:27 +13:28
 7.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK  01:22:26 +14:27
 8. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:26:03 +18:04
 9.  3718 Jüri Joonas               Võru       01:28:38 +20:39
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:33:43 +25:44
11.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:56:14 +48:15
12.  2986 Karl Teearu               Otepää     02:14:15 +66:16
M21A Rada (2): 18 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     00:44:47
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:57:27 +12:40
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:01:34 +16:47
 4.  4292 Siim Jõesaar              Ilves      01:02:49 +18:02
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:04:18 +19:31
 6.  5397 Targo Tennisberg                     01:10:13 +25:26
 7.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         01:12:22 +27:35
 8.  4821 Erko Jakobson             Rotalia    01:15:07 +30:20
 9.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:15:42 +30:55
10.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:17:31 +32:44
11.     0 Madis Pukkonen            Kuperjanov 01:35:34 +50:47
12.     0 Tauri Palberg             Kuperjanov 01:35:36 +50:49
M35 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:00:15
 2. 15855 Ilmar Ansko               Tartu Obse 01:02:11 +01:56
 3.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       01:02:23 +02:08
 4.  1625 Magnar Alev               Pühajärve  01:04:02 +03:47
 5.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:06:36 +06:21
 6.  7680 Janek Riives              TÜ         01:07:40 +07:25
 7.  5042 Henn Antson               Võru       01:20:11 +19:56
 8.  7087 Taavi Pae                            01:25:22 +25:07
M40 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1091 Andres Koppel             Ilves      00:51:10
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:51:44 +00:34
 3.  1234 Sven Rea                  Nõmme      00:55:55 +04:45
 4.  1938 Raul Kangur               SOK        00:56:39 +05:29
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:00:28 +09:18
 6.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:01:04 +09:54
 7.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      01:06:40 +15:30
 8.  3449 Eero Joonas               Võru       01:10:30 +19:20
 9. 13065 Argo Laanemaa             Kaitsevägi 01:16:51 +25:41
M45 Rada (2): 18 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:54:53
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:56:41 +01:48
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:56:53 +02:00
 4.   217 Toivo Toomas              Peko       00:57:35 +02:42
 5.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:03:30 +08:37
 6.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:04:36 +09:43
 7.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:22:38 +27:45
N21E Rada (2): 18 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:59:07
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:59:26 +00:19
 3.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:04:49 +05:42
 4.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:07:47 +08:40
 5.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras     01:17:17 +18:10
VIPP Rada (3): 16 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru       00:55:21
 2.     0 Orm-Gregori Joost                    00:58:09 +02:48
 3.     0 Taavi Tammekivi           Kuperjanov 00:59:13 +03:52
 4.     0 Karl-August Raave         Kuperjanov 01:03:02 +07:41
 5.     0 Ainar Sadonski            Kuperjanov 01:04:50 +09:29
 6.     0 Siim Rätsep               Kuperjanov 01:06:20 +10:59
 7.     0 Tõnis Vaher               Kuperjanov 01:07:10 +11:49
 8. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:15:36 +20:15
 9.     0 Mihkel Madalvee           Põlva EELK 01:17:19 +21:58
10. 14237 Diana Lõhmus              Tallinna V 01:29:41 +34:20
11.  8227 Edith Seegel                         01:43:54 +48:33
M16 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13539 Siim Helmoja              Kobras     00:54:53
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:54:56 +00:03
 3.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG        01:18:32 +23:39
M21B Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5679 Siim Saavaste             KVÜÕA      00:45:21
 2. 14719 Virko Luide               KVÜÕA      00:51:27 +06:06
 3.  3891 Peeter Lind               Kape       00:52:53 +07:32
 4. 16233 Lauri Allmann             Kuperjanov 00:53:30 +08:09
 5. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:55:21 +10:00
 6.  7775 Oleg Koshik               SRD        01:00:59 +15:38
 7. 19360 Aleksander Aldo?in                   01:07:11 +21:50
 8. 18648 Raido Kais                Kuperjanov 01:07:13 +21:52
 9.  5115 Tarmo Tüür                           01:13:23 +28:02
10. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:15:24 +30:03
11. 18049 Madis Haug                AS Toftan  01:19:41 +34:20
M50 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:50:04
M55 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:45:51
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:51:17 +05:26
 3.  1311 Heini Tammik              Kape       00:52:12 +06:21
 4.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:13:07 +27:16
M60 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:50:42
 2.   708 Rein Prank                Kape       00:51:15 +00:33
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:56:33 +05:51
 4.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:57:45 +07:03
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:04:09 +13:27
 6.   706 Endel Remmet              Kape       01:09:49 +19:07
N18 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4448 Doris Kudre               Peko       00:59:54
 2.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:08:39 +08:45
N21A Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:53:54
 2.  6994 Marie Kristine Külvik     MHG        01:02:06 +08:12
 3.  8790 Marta Olvet               Rakv       01:02:09 +08:15
 4. 13663 Katrin Gabrel                        01:22:17 +28:23
 5. 18544 Laura  Erik               Otepää     02:20:15 +86:21
 6.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 02:20:27 +86:33
N35 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:08:11
 2. 14022 Annika Timpka             KVÜÕA      01:09:58 +01:47
N40 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:49:31
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:07:57 +18:26
 3.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:13:56 +24:25
 4.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:15:26 +25:55
 5.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:16:14 +26:43
 6. 16606 Liile Jõgi                WM         01:26:21 +36:50
N45 Rada (4): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:53:26
 2.  2008 Ellen Lembra              Kape       00:55:51 +02:25
 3.  1314 Marje Tobreluts           Kobras     01:00:51 +07:25
 4.  3235 Anne Arold                Ilves      01:01:14 +07:48
 5.  1301 Airi Alnek                Võru       01:10:41 +17:15
 6.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:14:57 +21:31
 7.  3895 Sirje Lind                Kape       01:21:23 +27:57
VIPT Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu      00:43:56
 2.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 00:50:32 +06:36
 3.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:51:31 +07:35
 4.  1104 Uve Nummert               Kape       00:56:43 +12:47
 5.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:00:50 +16:54
 6.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:03:11 +19:15
 7.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     01:03:49 +19:53
 8.  5654 Anu Iher                             01:05:09 +21:13
 9.  4239 Katri Hirv                Võru       01:09:00 +25:04
10. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna Poli 01:13:50 +29:54
11.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 01:20:47 +36:51
12. 12817 Teele Eensaar                        01:20:52 +36:56
13. 10195 Vampula Oper              Võru       01:21:49 +37:53
14.  4312 Peeter Põder                         01:34:11 +50:15
N16 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:58:04
 2.  4440 Liis Toomas               Peko       00:59:06 +01:02
N55 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:55:48
N60 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:59:51
 2.  3745 Kersti Ploom              Tartu      01:08:05 +08:14
 3.   146 Maie Abram                Ilves      01:12:38 +12:47
 4.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:17:20 +17:29
 5. 10196 Maria Oper                Võru       01:21:32 +21:41
 6.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:32:19 +32:28
M65 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:58:32
 2.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:07:46 +09:14
 3.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:19:53 +21:21
M70 Rada (5): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:44:19
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:49:33 +05:14
 3.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:00:48 +16:29
 4.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:03:54 +19:35
 5.   676 Heino Mardiste            Kape       01:11:51 +27:32
M14 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:35:04
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:35:31 +00:27
 3. 11708 Erik Bleive               Kobras     00:41:19 +06:15
 4. 11713 Martin Sults              Kobras     00:43:47 +08:43
 5.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG        00:50:16 +15:12
M75 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  2339 Kalju Johanson            Kobras     01:01:06
VIPL Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:42:41
 2. 17990 Liisa Roop                Võru       00:44:38 +01:57
 3.  3397 Markus Puusepp            Võru       00:44:52 +02:11
 4. 16220 Riho Laanoja              Põlva Poli 00:46:56 +04:15
 5. 18645 Toomas Nigola             Kaitseliid 00:48:48 +06:07
 6.  5412 Peeter Paenurm            Kaitseväe  00:49:07 +06:26
 7.     0 Taavi Laanepere           Kaitseväe  00:49:13 +06:32
 8.  5271 Marje Zernant                        00:51:10 +08:29
 9. 15073 Janika Matto              Viluste    00:51:14 +08:33
10.     0 Margus Mikk               Kuperjanov 00:54:30 +11:49
11. 14777 Igmar Matto               Viluste    00:54:37 +11:56
12.  5934 Ere Kürsa                 Põlva      00:58:47 +16:06
12.  6716 Kauri Kürsa               Põlva      00:58:47 +16:06
14.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:59:19 +16:38
15. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:06:04 +23:23
16.     0 Jana Laaneser             Kaitseväe  01:22:51 +40:10
17.  9951 Merike Kütt               Kaitseväe  01:22:59 +40:18
N14 Rada (6): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14843 Kelli Nurm                Kobras     00:39:41
 2. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:43:10 +03:29
M12 Rada (7): 10 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:27:37
 2. 16228 Dainis Männiste           Kobras     00:40:33 +12:56
 3. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:44:50 +17:13
 4. 17662 Raino Marten Rammo        Põlva Spor 00:54:48 +27:11
 5. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  00:57:41 +30:04
N12 Rada (7): 10 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:34:19
 2. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:35:57 +01:38
M10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:17:27
 2. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:28:44 +11:17
 3.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:34:08 +16:41
M08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.     0 Peko Piirisild            Põlva      00:29:01
 2.     0 Andri Kepner              Põlva      00:29:03 +00:02
 3. 12746 Paul Piirimäe             Põlva      00:29:07 +00:06
 4. 18041 Daniel Sibul              Põlva Spor 00:29:09 +00:08
 5. 15088 Villem Piirimäe                      00:29:23 +00:22
 6. 17357 Osvald Nigola             Põlva Spor 00:34:46 +05:45
N10 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 14786 Johanna Laanoja           Põlva Spor 00:19:14
 2. 17668 Anete Saar                Põlva Spor 00:20:27 +01:13
N08 Rada (8): 6 KP 1.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva      00:25:09
 2.     0 Merit Tigas               Põlva      00:40:09 +15:00
 3. 15058 Emily Vinne               Põlva Spor 00:40:10 +15:01
 4. 14871 Agnes Tennisberg                     00:40:52 +15:43
 5. 17667 Evely Ostrov              Põlva Spor 00:45:36 +20:27
MRO Rada (9): 11 KP 14.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.     0 Ian Dalton                Australia  01:11:21
 2.     0 Dmitri Kasatkin           Venemaa    01:17:36 +06:15
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:20:09 +08:48
 4.  5550 Priit Võsupärg            Kobras     01:24:02 +12:41
 5.  9195 Meelis Maidla             Põlva Matk 01:27:13 +15:52
 6.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:45:19 +33:58
 7. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV   01:47:22 +36:01
 8.     0 Victor Korchagin                     02:16:11 +64:50
NRO Rada (9): 11 KP 14.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  1065 Maret Vaher               Kobras     01:06:10
 2.   911 Ingrit Kala               Peko       01:09:48 +03:38
 3.     0 Tatiana Kalugina          Venemaa    01:16:24 +10:14
 4.  3994 Helena Liiv               Kobras     01:34:57 +28:47
 5. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:51:06 +44:56
 6. 10142 Getter Matto              Kobras     01:51:39 +45:29
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi       Tulemus              
 1.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:40:46 24p
 2.   516 Enn Jõesaar                          01:20:25 23p
 3.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:51:21 20p
 4.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:59:43 19p
 5.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:00:24 18p
 6.   145 Jüri Ümarik                          01:25:29 18p
 7.   738 Priit Pääslane            Ilves      01:01:38 17p
 8.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:53:44 17p
 9. 11999 Hans Mölder               OÜ Luua HM 01:06:12 16p
10.     0 Dimitri Kasatkin          x48        01:03:47 15p
11.  5191 Peeter Pihelgas           Autoring A 01:21:29 15p
12. 17046 Rauno Viskus              Kuperjanov 01:48:32 15p
13.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:49:43 14p
14. 14815 Tiina Sedman              TÜ         01:10:34 12p
15.  5025 Marianne Haug             Võru       00:53:18 11p
16.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:03:40 11p
17.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:07:32 11p
18. 17033 Kersti Metsoja            Kobras     01:14:15 11p
19. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:36:02 10p
20.     0 Aivar Sarapik             Kaitseliid 00:50:47 10p
21.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:04:48 10p
22. 13451 Janoš Nikopensius         AARAIN     01:04:50 10p
23. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:34:33 10p
23. 18212 Peeter Liivamägi                     01:34:33 10p
23.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:34:33 10p
26.     0 Jelena Kasakina           Venemaa    02:15:50 10p
27.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:50:59 9p
28.  8646 Sander Mirme              Tartu      00:55:33 8p
29. 12164 Erle Tüür                            00:38:28 7p
30.  4436 Külli Leiger              Kape       00:49:35 7p
31. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras     00:42:44 6p
32.     0 Kerret Matto              Veriora    00:43:20 6p
33. 18644 Mari Zõbin                           00:46:46 6p
34.   474 Mare Parve                Peko       00:59:06 6p
35. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva Spor 00:26:28 5p
36.  3746 Valter Ploom              SA Tartu V 00:48:05 4p
37. 17662 Raino Marten Rammo        Põlva Spor 01:04:07 4p
38. 16234 Hando Allmann             Võru       00:16:32
39. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:17:07
#1 Rada (M21E): 23 KP 9.50 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2510 Andreas Kraas             EKJ SK    M21E     01:07:59
 2.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21E     01:12:09 +04:10
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21E     01:17:00 +09:01
 4.  4191 Kaur Kase                 Võru      M21E     01:17:47 +09:48
 5.  7521 Alar Kume                 Võru      M21E     01:18:05 +10:06
 6.  8646 Sander Mirme              Tartu     M21E     01:21:27 +13:28
 7.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK M21E     01:22:26 +14:27
 8. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluM21E     01:26:03 +18:04
 9.  3718 Jüri Joonas               Võru      M21E     01:28:38 +20:39
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     M21E     01:33:43 +25:44
11.   247 Arvo Kivikas              Ilves     M21E     01:56:14 +48:15
12.  2986 Karl Teearu               Otepää    M21E     02:14:15 +66:16
#2 Rada (M18,M21A,M35,M40,M45,N21E): 18 KP 6.40 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras    M21A     00:44:47
 2.  1091 Andres Koppel             Ilves     M40      00:51:10 +06:23
 3.  4962 Antti Roose               Kobras    M40      00:51:44 +06:57
 4.  6770 Mart Külvik               Obinitsa  M45      00:54:53 +10:06
 5.  1234 Sven Rea                  Nõmme     M40      00:55:55 +11:08
 6.  1938 Raul Kangur               SOK       M40      00:56:39 +11:52
 7.  1310 Kaljo Julge               Kape      M45      00:56:41 +11:54
 8.  5931 Toomas Tarve              Kobras    M45      00:56:53 +12:06
 9.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    M21A     00:57:27 +12:40
10.   217 Toivo Toomas              Peko      M45      00:57:35 +12:48
11.  3717 Laura Joonas              Võru      N21E     00:59:07 +14:20
12.  3049 Helle Hallik              JOKA      N21E     00:59:26 +14:39
13.  2000 Meelis Zimmermann         Kape      M35      01:00:15 +15:28
14.  4437 Kristjan Leiger           Kape      M40      01:00:28 +15:41
15.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  M40      01:01:04 +16:17
16.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      M21A     01:01:34 +16:47
17. 15855 Ilmar Ansko               Tartu ObseM35      01:02:11 +17:24
18.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru      M35      01:02:23 +17:36
19.  4292 Siim Jõesaar              Ilves     M21A     01:02:49 +18:02
20.  7202 Ahti Bleive               Kobras    M45      01:03:30 +18:43
21.  1625 Magnar Alev               Pühajärve M35      01:04:02 +19:15
22.  2005 Pear Post                 Kobras    M21A     01:04:18 +19:31
23.  5109 Kristjan Vällik           Korp! RotaM45      01:04:36 +19:49
24.  2678 Mirja Virve               Kobras    N21E     01:04:49 +20:02
25.  5655 Heno Ivanov               Tartu     M35      01:06:36 +21:49
26.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     M40      01:06:40 +21:53
27.  7680 Janek Riives              TÜ        M35      01:07:40 +22:53
28.  4484 Margret Zimmermann        Kape      N21E     01:07:47 +23:00
29.  5397 Targo Tennisberg                    M21A     01:10:13 +25:26
30.  3449 Eero Joonas               Võru      M40      01:10:30 +25:43
31.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ        M21A     01:12:22 +27:35
32.  4821 Erko Jakobson             Rotalia   M21A     01:15:07 +30:20
33.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras    M21A     01:15:42 +30:55
34. 13065 Argo Laanemaa             KaitsevägiM40      01:16:51 +32:04
35.  8466 Kristiine Aluvee          Kobras    N21E     01:17:17 +32:30
36.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutM21A     01:17:31 +32:44
37.  5042 Henn Antson               Võru      M35      01:20:11 +35:24
38.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK   M45      01:22:38 +37:51
39.  7087 Taavi Pae                           M35      01:25:22 +40:35
40.     0 Madis Pukkonen            KuperjanovM21A     01:35:34 +50:47
41.     0 Tauri Palberg             KuperjanovM21A     01:35:36 +50:49
#3 Rada (VIPP): 16 KP 6.30 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  4306 Maiki Jäädmaa             Võru      VIPP     00:55:21
 2.     0 Orm-Gregori Joost                   VIPP     00:58:09 +02:48
 3.     0 Taavi Tammekivi           KuperjanovVIPP     00:59:13 +03:52
 4.     0 Karl-August Raave         KuperjanovVIPP     01:03:02 +07:41
 5.     0 Ainar Sadonski            KuperjanovVIPP     01:04:50 +09:29
 6.     0 Siim Rätsep               KuperjanovVIPP     01:06:20 +10:59
 7.     0 Tõnis Vaher               KuperjanovVIPP     01:07:10 +11:49
 8. 11712 Taimar Tilgre             Kobras    VIPP     01:15:36 +20:15
 9.     0 Mihkel Madalvee           Põlva EELKVIPP     01:17:19 +21:58
10. 14237 Diana Lõhmus              Tallinna VVIPP     01:29:41 +34:20
11.  8227 Edith Seegel                        VIPP     01:43:54 +48:33
#4 Rada (M16,M21B,M50,M55,M60,N18,N21A,N35,N40,N45): 16 KP 5.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  5679 Siim Saavaste             KVÜÕA     M21B     00:45:21
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M55      00:45:51 +00:30
 3.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N40      00:49:31 +04:10
 4.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    M50      00:50:04 +04:43
 5.  1100 Lembit Nöps               Ilves     M60      00:50:42 +05:21
 6.   708 Rein Prank                Kape      M60      00:51:15 +05:54
 7.  4314 Ago Käis                  Kobras    M55      00:51:17 +05:56
 8. 14719 Virko Luide               KVÜÕA     M21B     00:51:27 +06:06
 9.  1311 Heini Tammik              Kape      M55      00:52:12 +06:51
10.  3891 Peeter Lind               Kape      M21B     00:52:53 +07:32
11.   213 Saima Värton              Kobras    N45      00:53:26 +08:05
12. 16233 Lauri Allmann             KuperjanovM21B     00:53:30 +08:09
13.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    N21A     00:53:54 +08:33
14. 13539 Siim Helmoja              Kobras    M16      00:54:53 +09:32
15. 10140 Villu Serv                Kobras    M16      00:54:56 +09:35
16. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M21B     00:55:21 +10:00
17.  2008 Ellen Lembra              Kape      N45      00:55:51 +10:30
18.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:56:33 +11:12
19.  1404 Ülo Needo                 Kobras    M60      00:57:45 +12:24
20.  4448 Doris Kudre               Peko      N18      00:59:54 +14:33
21.  1314 Marje Tobreluts           Kobras    N45      01:00:51 +15:30
22.  7775 Oleg Koshik               SRD       M21B     01:00:59 +15:38
23.  3235 Anne Arold                Ilves     N45      01:01:14 +15:53
24.  6994 Marie Kristine Külvik     MHG       N21A     01:02:06 +16:45
25.  8790 Marta Olvet               Rakv      N21A     01:02:09 +16:48
26.  8997 Väino Kivioja             Ruusa     M60      01:04:09 +18:48
27. 19360 Aleksander Aldo?in                  M21B     01:07:11 +21:50
28. 18648 Raido Kais                KuperjanovM21B     01:07:13 +21:52
29.  5008 Ehtel Taevere             Kape      N40      01:07:57 +22:36
30. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    N35      01:08:11 +22:50
31.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras    N18      01:08:39 +23:18
32.   706 Endel Remmet              Kape      M60      01:09:49 +24:28
33. 14022 Annika Timpka             KVÜÕA     N35      01:09:58 +24:37
34.  1301 Airi Alnek                Võru      N45      01:10:41 +25:20
35.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras    M55      01:13:07 +27:46
36.  5115 Tarmo Tüür                          M21B     01:13:23 +28:02
37.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N40      01:13:56 +28:35
38.   707 Riina Kivikas             Ilves     N45      01:14:57 +29:36
39. 13905 Juhan Sedman              TÜ        M21B     01:15:24 +30:03
40.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK       N40      01:15:26 +30:05
41.  4412 Reet Rosenberg            Kobras    N40      01:16:14 +30:53
42.  8188 Kaur Kristjuhan           HTG       M16      01:18:32 +33:11
43. 18049 Madis Haug                AS Toftan M21B     01:19:41 +34:20
44.  3895 Sirje Lind                Kape      N45      01:21:23 +36:02
45. 13663 Katrin Gabrel                       N21A     01:22:17 +36:56
46. 16606 Liile Jõgi                WM        N40      01:26:21 +41:00
47. 18544 Laura  Erik               Otepää    N21A     02:20:15 +94:54
48.  5119 Helis Teearu              Otepää GümN21A     02:20:27 +95:06
#5 Rada (VIPT,N16,N50,N55,N60,M65,M70): 12 KP 4.20 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 14475 Ago Mägimets              Tartu     VIPT     00:43:56
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape      M70      00:44:19 +00:23
 3.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M70      00:49:33 +05:37
 4.  5078 Toivo Põld                Saint GobaVIPT     00:50:32 +06:36
 5.  3654 Maarja Punak              Kobras    VIPT     00:51:31 +07:35
 6.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N55      00:55:48 +11:52
 7.  1104 Uve Nummert               Kape      VIPT     00:56:43 +12:47
 8.  5147 Emily Raudkepp            Peko      N16      00:58:04 +14:08
 9.  3803 Ats Virumäe               Võru      M65      00:58:32 +14:36
10.  4440 Liis Toomas               Peko      N16      00:59:06 +15:10
11.  4910 Leili Prans               Ilves     N60      00:59:51 +15:55
12.   460 Lembit Vassil             Ilves     M70      01:00:48 +16:52
13.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    VIPT     01:00:50 +16:54
14.  4932 Mait Bratka               TÜ        VIPT     01:03:11 +19:15
15.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras    VIPT     01:03:49 +19:53
16.   718 Martin Tõrra              Kobras    M70      01:03:54 +19:58
17.  5654 Anu Iher                            VIPT     01:05:09 +21:13
18.  4445 Sulev Piiri               Kobras    M65      01:07:46 +23:50
19.  3745 Kersti Ploom              Tartu     N60      01:08:05 +24:09
20.  4239 Katri Hirv                Võru      VIPT     01:09:00 +25:04
21.   676 Heino Mardiste            Kape      M70      01:11:51 +27:55
22.   146 Maie Abram                Ilves     N60      01:12:38 +28:42
23. 18630 Jelena V?ivtseva          Lõuna PoliVIPT     01:13:50 +29:54
24.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves     N60      01:17:20 +33:24
25.   127 Jüri Zimmermann           Kape      M65      01:19:53 +35:57
26.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlVIPT     01:20:47 +36:51
27. 12817 Teele Eensaar                       VIPT     01:20:52 +36:56
28. 10196 Maria Oper                Võru      N60      01:21:32 +37:36
29. 10195 Vampula Oper              Võru      VIPT     01:21:49 +37:53
30.  2737 Kaie Kivila               Ilves     N60      01:32:19 +48:23
31.  4312 Peeter Põder                        VIPT     01:34:11 +50:15
#6 Rada (M14,M75,VIPL,N14): 12 KP 3.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 11785 Kristo Sirk               Kobras    M14      00:35:04
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     M14      00:35:31 +00:27
 3. 14843 Kelli Nurm                Kobras    N14      00:39:41 +04:37
 4. 11708 Erik Bleive               Kobras    M14      00:41:19 +06:15
 5. 15052 Pille Vinne               Kobras    VIPL     00:42:41 +07:37
 6. 14779 Laura-Liis Kütt           Kobras    N14      00:43:10 +08:06
 7. 11713 Martin Sults              Kobras    M14      00:43:47 +08:43
 8. 17990 Liisa Roop                Võru      VIPL     00:44:38 +09:34
 9.  3397 Markus Puusepp            Võru      VIPL     00:44:52 +09:48
10. 16220 Riho Laanoja              Põlva PoliVIPL     00:46:56 +11:52
11. 18645 Toomas Nigola             KaitseliidVIPL     00:48:48 +13:44
12.  5412 Peeter Paenurm            Kaitseväe VIPL     00:49:07 +14:03
13.     0 Taavi Laanepere           Kaitseväe VIPL     00:49:13 +14:09
14.  8520 Aaro Kristjuhan           MHG       M14      00:50:16 +15:12
15.  5271 Marje Zernant                       VIPL     00:51:10 +16:06
16. 15073 Janika Matto              Viluste   VIPL     00:51:14 +16:10
17.     0 Margus Mikk               KuperjanovVIPL     00:54:30 +19:26
18. 14777 Igmar Matto               Viluste   VIPL     00:54:37 +19:33
19.  6716 Kauri Kürsa               Põlva     VIPL     00:58:47 +23:43
19.  5934 Ere Kürsa                 Põlva     VIPL     00:58:47 +23:43
21.  2016 Minija Pääslane           Ilves     VIPL     00:59:19 +24:15
22.  2339 Kalju Johanson            Kobras    M75      01:01:06 +26:02
23. 15393 Krista Kõlli              Võru      VIPL     01:06:04 +31:00
24.     0 Jana Laaneser             Kaitseväe VIPL     01:22:51 +47:47
25.  9951 Merike Kütt               Kaitseväe VIPL     01:22:59 +47:55
#7 Rada (M12,N12): 10 KP 3.00 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 16234 Hando Allmann             Võru      M12      00:27:37
 2. 14780 Kairiin Märtson           Kobras    N12      00:34:19 +06:42
 3. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras    N12      00:35:57 +08:20
 4. 16228 Dainis Männiste           Kobras    M12      00:40:33 +12:56
 5. 15707 Karel Kuragin             Võru      M12      00:44:50 +17:13
 6. 17662 Raino Marten Rammo        Põlva SporM12      00:54:48 +27:11
 7. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna M12      00:57:41 +30:04
#8 Rada (M10,M08,N10,N08): 6 KP 1.80 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1. 13688 Oliver Tennisberg         MHG       M10      00:17:27
 2. 14786 Johanna Laanoja           Põlva SporN10      00:19:14 +01:47
 3. 17668 Anete Saar                Põlva SporN10      00:20:27 +03:00
 4. 10961 Karolin Laanjõe           Põlva     N08      00:25:09 +07:42
 5. 17669 Martin Erik Maripuu       Põlva SporM10      00:28:44 +11:17
 6.     0 Peko Piirisild            Põlva     M08      00:29:01 +11:34
 7.     0 Andri Kepner              Põlva     M08      00:29:03 +11:36
 8. 12746 Paul Piirimäe             Põlva     M08      00:29:07 +11:40
 9. 18041 Daniel Sibul              Põlva SporM08      00:29:09 +11:42
10. 15088 Villem Piirimäe                     M08      00:29:23 +11:56
11.  1435 Kerten Matto              Kobras    M10      00:34:08 +16:41
12. 17357 Osvald Nigola             Põlva SporM08      00:34:46 +17:19
13.     0 Merit Tigas               Põlva     N08      00:40:09 +22:42
14. 15058 Emily Vinne               Põlva SporN08      00:40:10 +22:43
15. 14871 Agnes Tennisberg                    N08      00:40:52 +23:25
16. 17667 Evely Ostrov              Põlva SporN08      00:45:36 +28:09
#9 Rada (MRO,NRO): 11 KP 14.90 km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass     Tulemus              
 1.  1065 Maret Vaher               Kobras    NRO      01:06:10
 2.   911 Ingrit Kala               Peko      NRO      01:09:48 +03:38
 3.     0 Ian Dalton                Australia MRO      01:11:21 +05:11
 4.     0 Tatiana Kalugina          Venemaa   NRO      01:16:24 +10:14
 5.     0 Dmitri Kasatkin           Venemaa   MRO      01:17:36 +11:26
 6.  2661 Indrek Mahla              Peko      MRO      01:20:09 +13:59
 7.  5550 Priit Võsupärg            Kobras    MRO      01:24:02 +17:52
 8.  9195 Meelis Maidla             Põlva MatkMRO      01:27:13 +21:03
 9.  3994 Helena Liiv               Kobras    NRO      01:34:57 +28:47
10.  1072 Heiki Rammul              Ilves     MRO      01:45:19 +39:09
11. 18635 Erik Valdmaa              Põlva LV  MRO      01:47:22 +41:12
12. 15833 Kadri Isakar              LSF PT    NRO      01:51:06 +44:56
13. 10142 Getter Matto              Kobras    NRO      01:51:39 +45:29
14.     0 Victor Korchagin                    MRO      02:16:11 +70:01

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 18.09.2012 21:22:46 Kobras